Omdat zelfs Amerika niet toe is aan een president die ngers zwaar minderwaargi vindtquote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:10 schreef BaajGuardian het volgende:
nu zie ik alweer een paar posts waarin gezegd wordt dat ron paul geen kans maakt, WAAROM MAAKT RON PAUL DAN GEEN KANS?
Wat een bullshit, hij vind negers helemaal niet minderwaardig..quote:Op zaterdag 12 januari 2008 22:37 schreef du_ke het volgende:
[..]
Omdat zelfs Amerika niet toe is aan een president die ngers zwaar minderwaargi vindt.
Leg dat maar uit aan z'n Stormfront vrindjesquote:Op zaterdag 12 januari 2008 22:39 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Wat een bullshit, hij vind negers helemaal niet minderwaardig..
Stop eens met je domme geblaat, je maakt er alleen jezelf belachelijk mee: Paul's reactiequote:Op zaterdag 12 januari 2008 22:37 schreef du_ke het volgende:
[..]
Omdat zelfs Amerika niet toe is aan een president die ngers zwaar minderwaargi vindt.
Een libertariër is nogal een loss begrip natuurlijk. Paul is afkomstig uit een reteconservatief zwaar christelijk milieu. Dat zal meer invloed hebben op z'n ideeën dan het zogenaamde labeltje "libertariër".quote:Op zaterdag 12 januari 2008 23:34 schreef Luutgaert het volgende:
[..]
Stop eens met je domme geblaat, je maakt er alleen jezelf belachelijk mee: Paul's reactie
Een libertariër kan per definitie geen racist zijn omdat een libertariër niet denkt in collectieve groepen. Zoals al vaker gezegd hier, de kleinste minderheid is het individu.
Het platform om die gedachten aan anderen op te dringen ontbreekt echter wel op landelijk niveau als Ron Paul zijn plannen doorvoert. Dat is een belangrijk punt om in de gaten te houden.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 23:48 schreef du_ke het volgende:
Paul is afkomstig uit een reteconservatief zwaar christelijk milieu. Dat zal meer invloed hebben op z'n ideeën dan het zogenaamde labeltje "libertariër".
Of je nu landelijk of eerst per staat abortus en homohuwelijk verbiedt boeit ook niet zo veel natuurlijk.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 23:51 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Het platform om die gedachten aan anderen op te dringen ontbreekt echter wel op landelijk niveau als Ron Paul zijn plannen doorvoert. Dat is een belangrijk punt om in de gaten te houden.
Hij is een blanke welgestelde 70+'er en afgevaardige voor Texas, samen met z'n "iets" discutabele verleden en uitspraken maakt dat de kans dat hij geen racist is lijkt even groot als de kans dat Bokito echt glimlachte naar z'n slachtofferquote:Op zaterdag 12 januari 2008 23:51 schreef Luutgaert het volgende:
Komt de man geloofwaardig over of niet? Wolf Blitzer geeft het ook toe, de taal en toon die gebruikt wordt in die artikelen lijkt totaal niet op die van Ron Paul zelf. Het slaat gewoon nergens op om Paul een racist te noemen, alhoewel het feit blijft dat hij toen beter erop moest letten wat er onder zijn naam werd gepubliceerd.
Natuurlijk wel. Ook een kleine samenleving, bijvoorbeeld in een dorp kent zijn regels. Het bestaat niet dat je in een omgeving waar je elkaar dagelijks ziet en elkaars gedrag ervaart zonder regels met elkaar samenleeft. Een verbod op abortus of homohuwelijk kan daar natuurlijk een onderdeel van zijn.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 23:53 schreef du_ke het volgende:
Of je nu landelijk of eerst per staat abortus en homohuwelijk verbiedt boeit ook niet zo veel natuurlijk.
En ik kan me niet voorstellen dat er nuchtere Nederlanders zijn die achter een figuur aanlopen die het verbieden van abortus en homo's propageert.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 23:57 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Ook een kleine samenleving, bijvoorbeeld in een dorp kent zijn regels. Het bestaat niet dat je in een omgeving waar je elkaar dagelijks ziet en elkaars gedrag ervaart zonder regels met elkaar samenleeft. Een verbod op abortus of homohuwelijk kan daar natuurlijk een onderdeel van zijn.
Voor het verbieden van abortus zijn anders wel gegronde redenen te bedenken in mijn ogen. Bescherming van het ongeboren kind bijvoorbeeld. Verder is het mogelijk dat een man het kind wel wil houden en de vrouw niet, in zo'n geval is het niet logisch de wil van de man volledig ter zijde te schuiven. Ik vind het een lastig onderwerp maar het is mijns inziens echt niet zo dat het toestaan van abortus net zo vanzelfsprekend is als dat een appel naar beneden valt.quote:Op zondag 13 januari 2008 00:00 schreef du_ke het volgende:
En ik kan me niet voorstellen dat er nuchtere Nederlanders zijn die achter een figuur aanlopen die het verbieden van abortus en homo's propageert.
Dat kan maar om het anderen te verbieden een abortus uit te laten voeren gaat mij echt te ver. Kan ik niets liberaal achtigs bij verzinnenquote:Op zondag 13 januari 2008 00:10 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Voor het verbieden van abortus zijn anders wel gegronde redenen te bedenken in mijn ogen. Bescherming van het ongeboren kind bijvoorbeeld. Verder is het mogelijk dat een man het kind wel wil houden en de vrouw niet, in zo'n geval is het niet logisch de wil van de man volledig ter zijde te schuiven. Ik vind het een lastig onderwerp maar het is mijns inziens echt niet zo dat het toestaan van abortus net zo vanzelfsprekend is als dat een appel naar beneden valt.
Een liberaal mag zich echter ook niet zodanig gedragen dat hij anderen schaadt zonder daar een vergoeding tegenover te stellen. De vraag is dus of dat bij het ongeboren kind het geval is. Het uitkeren van een vergoeding aan de ge-aborteerde foetus kent echter praktische bezwaren waardoor je je af kunt vragen of het toestaan van abortus wel binnen het liberale gedachtegoed te verdedigen valt.quote:Op zondag 13 januari 2008 00:13 schreef du_ke het volgende:
Dat kan maar om het anderen te verbieden een abortus uit te laten voeren gaat mij echt te ver. Kan ik niets liberaal achtigs bij verzinnen
Ron paul verbied abortus en homohuwelijk helemaal niet man...quote:Op zaterdag 12 januari 2008 23:53 schreef du_ke het volgende:
[..]
Of je nu landelijk of eerst per staat abortus en homohuwelijk verbiedt boeit ook niet zo veel natuurlijk.
Er bestaan ook genoeg niet-nuchtere Nederlanders. Zie ons grrristelijke kabinet die straks blowen gaan verbieden.quote:Op zondag 13 januari 2008 00:00 schreef du_ke het volgende:
En ik kan me niet voorstellen dat er nuchtere Nederlanders zijn die achter een figuur aanlopen die het verbieden van abortus en homo's propageert.
Welke rol speelt de VVD hierin? Bovendien wordt het niet verboden.quote:Op zondag 13 januari 2008 01:10 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Er bestaan ook genoeg niet-nuchtere Nederlanders. Zie ons grrristelijke kabinet die straks blowen gaan verbieden.
Same herequote:Op zaterdag 12 januari 2008 01:52 schreef remlof het volgende:
Doe mij maar Hillary, en Obama als tweede keus.
Waarom? Omdat ik meer vertrouwen heb in Hillary Clinton als president. En Obama is nog een stuk jonger, die kan dan als VP nog een hoop bijleren en in de toekomst president worden.
Dan gaan wat mij betreft ook vooral pragmatische argumenten spelen; een abortus valt vrij eenvoudig illegaal te ondergaan of zelfs zelfstandig te forceren. Een verbod op abortus zal alle mensen die een abortus wensen te ondergaan enkel maar terugdringen naar achterkamertjes en keukentafels. Dat, en het punt dat er - naast het schadebeginsel - in mijn ogen ook iets bestaat als zelfbeschikkingsrecht, dat ook onverkort voor zwangere vrouwen geldt, doet mijn opvatting voor het voortzetten van de huidige abortuspraktijk bestendigen.quote:Op zondag 13 januari 2008 00:23 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Een liberaal mag zich echter ook niet zodanig gedragen dat hij anderen schaadt zonder daar een vergoeding tegenover te stellen. De vraag is dus of dat bij het ongeboren kind het geval is. Het uitkeren van een vergoeding aan de ge-aborteerde foetus kent echter praktische bezwaren waardoor je je af kunt vragen of het toestaan van abortus wel binnen het liberale gedachtegoed te verdedigen valt.
Het is al verboden, het wordt slechts gedoogd. Een hele grote stap zou het dus niet zijn.quote:Op zondag 13 januari 2008 01:12 schreef Morendo het volgende:
[..]
Welke rol speelt de VVD hierin? Bovendien wordt het niet verboden.
Je bent in de war met Geert Wilders, de PVV heeft op het partijprogramma staan dat alle coffeeshops moeten sluiten.quote:Op zondag 13 januari 2008 01:10 schreef Boze_Appel het volgende:
Zie ons grrristelijke kabinet die straks blowen gaan verbieden.
Een verkeerde wel.quote:Op donderdag 17 januari 2008 21:22 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Het is al verboden, het wordt slechts gedoogd. Een hele grote stap zou het dus niet zijn.
Omdat ie niet genoeg stemmen haalt misschien?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:10 schreef BaajGuardian het volgende:
nu zie ik alweer een paar posts waarin gezegd wordt dat ron paul geen kans maakt, WAAROM MAAKT RON PAUL DAN GEEN KANS?
2bit actor Reagan deed het anders ook uitstekend. Of the Governator?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 03:03 schreef StefanP het volgende:
OMG al die malloten die op het niets voorstellende, theoretiische jongetje-zonder-ervaring Obama zouden stemmen... ach ja, dat verklaart meteen waarom Nederland verworden is tot wat het nu is.
McCain is een van de weinige politici die ook daadwerkelijk iets noemenswaardig in het leger hebben gepresteerd. Waarna hij zelfs krijgsgevangene is geweest met alle ellende van dien. Ik denk dus dat McCain beter weet wat soldaten mee maken en dus wat doordachter zal zijn bij het maken van beslissingen. Zeker een militaristisch land als de Verenigde Staten heeft een leider nodig die niet een waardeloze idioot was tijdens zijn dienstplicht.quote:Op zondag 27 januari 2008 18:46 schreef Drijfzand het volgende:
McCain heeft me de laatste jaren teveel teleurgesteld. Hij durfde ooit kritiek leveren op het Bush kamp (Swift boat vets, martelen van gevangenen), maar dat was maar even, daarna heeft hij zich naar de partijdiscipline geschikt om z'n carriere niet in gevaar te brengen. Een man met zijn ideeën en verleden had uit de Republikeinse partij moeten stappen, als hij z'n geweten zou volgen.
Hij heef zijn stokpaardje changequote:Op woensdag 30 januari 2008 15:32 schreef Urquhart het volgende:
Ik gun het Obama wel. De man heeft toch een bepaalde charismatische uitstraling, en zal wel in staat zijn een frisse wind te laten waaien. Alleen inhoudelijk stelt het volgens mij maar weinig voor, hij moet het a la Verdonk vooral hebben van zijn imago.
quote:Democraat Edwards trekt zich terug
Van onze redactie
gepubliceerd op 30 januari 2008 15:13, bijgewerkt op 30 januari 2008 15:40
AMSTERDAM - De Democraat John Edwards trekt zich terug uit de race om de kandidatuur voor het presidentschap van zijn partij. Dat melden verscheidene Amerikaanse media woensdag. In een toespraak in New Orleans later op de dag zou hij zijn beslissing bekendmaken.
Edwards bleek in de voorverkiezingen van de Democraten tot nog toe kansloos tegen Hillary Clinton en Barack Obama. Alleen bij de eerste voorverkiezingen, begin januari in Iowa, eindigde Edwards als tweede; na Barack Obama, maar nog voor Hillary Clinton. Daarna eindigde hij steeds als derde, op ruime achterstand.
Bij de verkiezing in Florida dinsdag - die de winnaar overigens geen gedelegeerden oplevert vanwege een conflict tussen de kandidaten en de Democratische partij - haalde Edwards 14 procent van de stemmen, tegen 33 voor Obama en 50 voor Clinton.
Naar verwachting maakt bij de Republikeinen Rudolph Giuliani woensdag eveneens bekend dat hij zich terugtrekt. De oud-burgemeester van New York had al zijn kaarten gezet op Florida, maar hij leed daar dinsdag een stevige nederlaag. Giuliani haalde 15 procent van de stemmen. John McCain won met 36 procent.
omdat?quote:Op vrijdag 8 februari 2008 16:12 schreef GoodfelIas het volgende:
Barack Obama sowieso, al ben ik blij met iedereen zolang het Hillary Clinton maar niet wordt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |