abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_55569207
quote:
Op donderdag 27 december 2007 11:56 schreef Ippon het volgende:

[..]

Waarom, reageer jij niet inhoudelijk? Op de automatische piloot linkse praatjes verkondigen, is niet echt waardevol. Nooit geef jij enig teken van waardering voor andersdenkenden, nooit geef jij eens je ongelijk toe.

Ben jij een robot of zo?

De wereld is niet of links of rechts, het is interessant om te discussieren, dus reageer eens wat inhoudelijker.
pi_55569621
Ik snap niet dat mensen dat geneuzel van Beatrix serieus nemen; echt niet. Het is puur ceremonieel, een paar zalvende, vredelievende, moraliserende woorden van de koningin, zo rond de kerst. Alleen het MOMENT al; uitgekozen omdat een bepaald deel van de bevolking dan feest viert. Het is allemaal zo bekrompen als de pest. En ook zo voorgeprogrammeerd als de pest. Begrijpelijk natuurlijk, want de koningin moet toch iets serieus te vertellen hebben.

De koningin staat ver buiten de samenleving. Ik vind het prima dat we een staatshoofd hebben, maar ze moet niet denken dat haar loze woorden veel verandering teweeg brengen.
pi_55569995
quote:
Op donderdag 27 december 2007 12:27 schreef Elfletterig het volgende:
Ik snap niet dat mensen dat geneuzel van Beatrix serieus nemen; echt niet. Het is puur ceremonieel, een paar zalvende, vredelievende, moraliserende woorden van de koningin, zo rond de kerst. Alleen het MOMENT al; uitgekozen omdat een bepaald deel van de bevolking dan feest viert. Het is allemaal zo bekrompen als de pest. En ook zo voorgeprogrammeerd als de pest. Begrijpelijk natuurlijk, want de koningin moet toch iets serieus te vertellen hebben.

De koningin staat ver buiten de samenleving. Ik vind het prima dat we een staatshoofd hebben, maar ze moet niet denken dat haar loze woorden veel verandering teweeg brengen.
Je kunt toch gewoon op de inhoud ingaan. Ik snap niet waarom er direct weer zo op de persoon gespeeld moet worden. Waarom is het geneuzel? Waarom mag een staatshoofd geen toespraak houden.
pi_55570945
quote:
Op donderdag 27 december 2007 12:47 schreef SCH het volgende:

[..]

Je kunt toch gewoon op de inhoud ingaan. Ik snap niet waarom er direct weer zo op de persoon gespeeld moet worden. Waarom is het geneuzel? Waarom mag een staatshoofd geen toespraak houden.
Het is geneuzel omdat:
- NL een ontzettend sociaal land is, waarbij er enorm veel belasting wordt betaald voor:
- projectjes om de onaangepasten aangepast te krijgen,
- die mensen ook nog eens worden onderhouden vandatzelfde belastinggeld,
- de belasting niet wordt aangedient voor fatsoenlijke ordehandhaving, zodat:
- welwillende mensen in dergelijke buurten de klappen op kunnen vangen terwijl de koningin mooi weer speelt,
- daarnaast enorm veel accijnzen en belasting betalen op het wegennet, om iedere ochtend in de file te kunnen staan,
- we ook nog eens keurig de boete's van 21 euro betalen voor 3 km te hard rijden,
- desondanks ontstaan er toch particuliere initiatieven als voedselbanken,
- of velen die zich enorm inzetten voor bijv. uitgeprocedeerde asielzoekers in hun wijk waarvan zij willen dat die in NL blijven,
- zonder morren wat in de collectebus stoppen voor minder bedeelden die zo ongeveer iedere week aan de deur komt,

... en de koningin die zegt dat we niet zo egoistisch moeten doen. Komt het misschien bij je op dat er mensen zijn die zich beledigt voelen? Een argument waar jij volgens mij wel gevoelig voor bent.
  donderdag 27 december 2007 @ 13:26:53 #106
50546 Ippon
Correctief instituut
pi_55570950
quote:
Op donderdag 27 december 2007 13:07 schreef henkway het volgende:
het is kletspraat die zeer wel mogelijk helemaal niet door haar geschreven is
Dat zou best kunnen. Waarschijnlijk heeft Balkende de Majesteit gechanteerd om deze walgelijke tekst uit te spreken.
  † In Memoriam † donderdag 27 december 2007 @ 13:39:25 #107
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_55571229
quote:
Op donderdag 27 december 2007 12:27 schreef Elfletterig het volgende:


De koningin staat ver buiten de samenleving.
Hoezo
pi_55571266
quote:
Op donderdag 27 december 2007 09:32 schreef Suko het volgende:
Het gekke is dat het zo'n samenleving is gewórden die de majesteit omschrijft. Pakweg 15 jaar terug had ze dit niet hoeven zeggen. Men kan zich afvragen hoe dat zo is gekomen. Scherper nog, de majesteit moet de hand eens in eigen boezem steken en haar kabinetten eens onder de loep nemen. Niet de burger heeft gevraagt om iedereen maar binnen te laten met al hun bagage. Alles wat er nu gebeurd is beslist van hogerhand.
Mooi stukje. Maar de koningin heeft natuurlijk helemaal niks te zeggen, ze heeft helemaal geen macht in Nederland. Het is slechts een burger met een mening, die afstamt van een belangrijk persoon in de Nederlandse geschiedenis. Naar de traditie vertegenwoordigd zij nog wel vaak Nederland in het buitenland, en houdt er ook een bovengemiddelde levensstandaard op na, maar daar houdt het op. Haar mening is feitelijk niet specialer dan die van jou of mij. Ik ben het niet helemaal eens met wat onze koningin heeft gezegd. Nou en? Ze mag haar mening verkondigen zoals iedereen dat mag doen. Ze doet het zelfs veel netter dan de gemiddelde burger. Waar maakt men zich druk over?
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
  donderdag 27 december 2007 @ 14:08:18 #109
50546 Ippon
Correctief instituut
pi_55571915
quote:
Op donderdag 27 december 2007 09:32 schreef Suko het volgende:
Ik zeg altijd maar zo, iedereen is welkom die zich geroepen in Nederland te willen wonen, en als het noodgedwongen is vanwege de situatie in het thuisland en aldaar in de regio opvang niet mogelijk is, ook welkom, evenredig verdeeld binnen de EU.

Zouden we ook gewoon eens mee moeten stoppen. Gewoon weer een echte grens eromheen. Potdicht afsluiten. Ook geen Belgische vuurwerktoestanden meer. Geen Polen en Roemenen die hier toch de boel maar komen leegroven. Zwaar visumbeleid, ook voor inwonersd uit EU-landen.. Dan kan Nederland weer Nederland worden. Een sterk leger opbouwen dat niet in het buitenland de vuile klusjes hoeft op te knappen maar er gewoon weer is om Nederland tegen de vijand te beschermen.

Onder leiding van Geert natuurlijk. Dat lijkt me duidelijk.

De media moet ook gewoon weer onder de auspiciën van de overheid komen. Linkse reporters moeten een berufsverbot krijgen. Commerciëlen moeten worden opgedoekt. Schotelverbod in Nederland en verplicht naar de Nederlandse zenders laten kijken (kan je toetsen door buitenlanders een verplicht opstel te laten schrijven over wat ze de vorige avond hebben opgestoken van de Nederlandse samenleving ... het mes snijdt dan aan 2 kanten want je toetst dan meteen de taalvaardigheid van de nieuwkomers).

Dan kunnen alle koppen weer dezelfde kant op. Dat is belangrijk voor Nederland.

Ons Nederland.

[ Bericht 13% gewijzigd door Ippon op 27-12-2007 14:28:12 ]
  donderdag 27 december 2007 @ 14:12:00 #110
17275 Mr_Brownstone
Believe it... or not.
pi_55572006
Laat me even weten wanneer het zo ver is, dan kan ik nog net emigreren voor de grenzen op slot gaan.
Yes, that sequence of words I just said made perfect sense.
I've got my propaganda, I've got revisionism. I've got my violence in hi-def ultra-realism. All a part of this great nation. I've got my fist, I've got my plan, I've got survivalism.
pi_55572265
Een intens christelijke toespraak, van Beatrix. Dat zou Geert Wilders toch moeten aanspreken. De man is immers nogal in de weer met onze joods-christelijke wortels.
And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_55572355
Hahaha, die Wilders snijdt zichzelf in de vingers. Beatrix heeft het slechts over "onverdraagzaamheid" en "verruwing in het debat". Ze kan net zo goed schreeuwerige Marokkaantjes bedoelen. Maar Wilders reageert op "intolerant" alsof het zijn eigen naam is.
  donderdag 27 december 2007 @ 14:30:16 #113
145172 gronk
adulescentulus carnifex
pi_55572404
quote:
Op donderdag 27 december 2007 14:08 schreef Ippon het volgende:

Dan kunnen alle koppen weer dezelfde kant op. Dat is belangrijk voor Nederland.
En de mensen die 't er niet mee eens zijn zetten we 't land uit.

Best wel slim hoor; de club van 10 miljoen kreeg nooit voet aan de grond. Nederland zou in principe een stuk leefbaarder zijn als er maar 2 miljoen mensen woonden. Alleen jammer dat het allemaal racisten zijn.
I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
pi_55572457
quote:
Op donderdag 27 december 2007 13:26 schreef fokje het volgende:

[..]

- welwillende mensen in dergelijke buurten de klappen op kunnen vangen terwijl de koningin mooi weer speelt,
Denk je niet dat Beatrix diegene die klappen geven óók bedoelt met "onverdraagzaamheid"?
En zo nee, waarom niet?
pi_55572963
quote:
Op donderdag 27 december 2007 14:32 schreef Dodecahedron het volgende:

[..]

Denk je niet dat Beatrix diegene die klappen geven óók bedoelt met "onverdraagzaamheid"?
En zo nee, waarom niet?
ja hoor. alleen vind ik het een beetje raar om aso's en criminelen vertellen dat ze verdraagzamer moeten zijn.
  donderdag 27 december 2007 @ 15:24:11 #116
92623 niet_links
Live from Bangkok
pi_55573765
quote:
Op donderdag 27 december 2007 12:00 schreef Loedertje het volgende:

[..]

Als ik niet mee wil doen aan de drie zoenen op nieuwjaarsdag dan heb ik ook het recht om daar niet aan mee te doen. Mannen in moslim-gewaad, vrouwen met hoofddoekjes of punkers met een hanekam die een baan willen, is dáár iets mis mee Op ieder potje past uiteindelijk een dekseltje, de punker kan misschien een hele goede programmeur zijn , de moslimman een uitstekende uitbener en de hoofddoekmejuf een lieflijke telefoniste op een callcenter.

Wat is er mis met mensen die willen werken?

Bovenstaande mensen in een publieke functie is een geheel ander verhaal.
moge duidelijk zijn dat het over een publieke functie gaat of over een bepaalde bedrijfscultuur.
mai pen rai
  donderdag 27 december 2007 @ 15:47:12 #117
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_55574381
quote:
Op donderdag 27 december 2007 14:08 schreef Ippon het volgende:

[..]

Zouden we ook gewoon eens mee moeten stoppen. Gewoon weer een echte grens eromheen. Potdicht afsluiten. Ook geen Belgische vuurwerktoestanden meer. Geen Polen en Roemenen die hier toch de boel maar komen leegroven. Zwaar visumbeleid, ook voor inwonersd uit EU-landen.. Dan kan Nederland weer Nederland worden. Een sterk leger opbouwen dat niet in het buitenland de vuile klusjes hoeft op te knappen maar er gewoon weer is om Nederland tegen de vijand te beschermen.

Onder leiding van Geert natuurlijk. Dat lijkt me duidelijk.

De media moet ook gewoon weer onder de auspiciën van de overheid komen. Linkse reporters moeten een berufsverbot krijgen. Commerciëlen moeten worden opgedoekt. Schotelverbod in Nederland en verplicht naar de Nederlandse zenders laten kijken (kan je toetsen door buitenlanders een verplicht opstel te laten schrijven over wat ze de vorige avond hebben opgestoken van de Nederlandse samenleving ... het mes snijdt dan aan 2 kanten want je toetst dan meteen de taalvaardigheid van de nieuwkomers).

Dan kunnen alle koppen weer dezelfde kant op. Dat is belangrijk voor Nederland.

Ons Nederland.
Dan hoop ik dat Bush ons met atoombommen komt bevrijden van die dictatuur. En er per ongeluk een stuk of 4 laat vallen. Of flink wat gifgas van Saddam's keldertje, either way.

Een dictatuur zoals je beschrijft verdient het nooit om te bestaan, dat leeft niet eens. Dat heeft niet eens bestaansrecht.

[ Bericht 2% gewijzigd door Yildiz op 27-12-2007 16:00:26 ]
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  donderdag 27 december 2007 @ 16:12:49 #118
50546 Ippon
Correctief instituut
pi_55575087
quote:
Op donderdag 27 december 2007 14:51 schreef fokje het volgende:

[..]

ja hoor. alleen vind ik het een beetje raar om aso's en criminelen vertellen dat ze verdraagzamer moeten zijn.
Beatrix heeft het over de moslims in Nederland, niet over Wilders.

Verdraagzaamheid, multiculti etc. dat is toch iets waar moslims niet zo goed in zijn?

"Alles wat geen moslim is, is fout. Alles wat geen moslim is, is minderwaardig."

Volgens Wilders is alleen de moslim fout dus is Wilders een stuk verdraagzamer dan de moslim.
pi_55575172
quote:
Op donderdag 27 december 2007 16:12 schreef Ippon het volgende:
Verdraagzaamheid, multiculti etc. dat is toch iets waar moslims niet zo goed in zijn?
  donderdag 27 december 2007 @ 16:18:26 #120
50546 Ippon
Correctief instituut
pi_55575224
quote:
Op donderdag 27 december 2007 15:47 schreef Yildiz het volgende:

[..]

Dan hoop ik dat Bush ons met atoombommen komt bevrijden van die dictatuur. En er per ongeluk een stuk of 4 laat vallen. Of flink wat gifgas van Saddam's keldertje, either way.

Een dictatuur zoals je beschrijft verdient het nooit om te bestaan, dat leeft niet eens. Dat heeft niet eens bestaansrecht.
Een dictatuur is beter dan dat huidige geklooi van die zogenaamde volksvertegenwoordigers in de 2e kamer of spreekbuizen van maatschappelijke organisaties. Ik hoor Doekle Terpstra niet meer. Zou-ie zich kapot zijn geschrokken van de commotie rond zijn achterlijke uitspraken aan het adres van Wilders?
pi_55575262
quote:
Op donderdag 27 december 2007 16:18 schreef Ippon het volgende:

[..]

Een dictatuur is beter dan dat huidige geklooi van die zogenaamde volksvertegenwoordigers in de 2e kamer of spreekbuizen van maatschappelijke organisaties. Ik hoor Doekle Terpstra niet meer. Zou-ie zich kapot zijn geschrokken van de commotie rond zijn achterlijke uitspraken aan het adres van Wilders?
Doekle heeft niet zoveel kunnen doen vanwege bedreigingen aan zijn adres maar begin januari komt hij met nieuwe dingen.
  donderdag 27 december 2007 @ 16:20:23 #122
145172 gronk
adulescentulus carnifex
pi_55575273
quote:
Op donderdag 27 december 2007 16:18 schreef Ippon het volgende:

Een dictatuur is beter dan dat huidige geklooi van die zogenaamde volksvertegenwoordigers in de 2e kamer of spreekbuizen van maatschappelijke organisaties. Ik hoor Doekle Terpstra niet meer. Zou-ie zich kapot zijn geschrokken van de commotie rond zijn achterlijke uitspraken aan het adres van Wilders?
Je kunt natuurlijk ook een russisch paspoort aanvragen.
I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
  donderdag 27 december 2007 @ 16:24:15 #123
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_55575359
quote:
Op donderdag 27 december 2007 16:18 schreef Ippon het volgende:

[..]

Een dictatuur is beter dan dat huidige geklooi van die zogenaamde volksvertegenwoordigers in de 2e kamer of spreekbuizen van maatschappelijke organisaties. Ik hoor Doekle Terpstra niet meer. Zou-ie zich kapot zijn geschrokken van de commotie rond zijn achterlijke uitspraken aan het adres van Wilders?
Geklooi? Ik zou er nu een hoop scheldwoorden uit kunnen gooien, maar ik hou maar even bij Jezus Christus. En wat Godwin's. Want die wannabee-Hitlertjes die even alles voor iedereen menen te moeten bepalen, inclusief levenswijzen en gerechten op de tafel zijn gewoon zendelingen zonder geloof. En dan past Jezus Christus wel mooi bij die de weg, de waarheid en het leven van een Joods-Christelijke samenleving. En nee, Doekle heeft zijn woordje gedaan. Het is zinloos en onmogelijk om met een mesthoop als een Wilders, waar af en toe een ruft uit komt zeilen wat ie onder vrijheid van mening schaart, in discussie te gaan. Een mesthoop reageert nog eerder dan een Wilders. Bij hem is het puur eenrichtingsverkeer, nooit wil hij, zelfs niet naar meermalen aandringen van zijn omgeving zoals de Tweede Kamer, een debat aangaan.

En dan een dictatuur willen? Waarom? Omdat je 0,6% kans maakt in dit land dat je auto gejat wordt ofzo? Tssk.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  donderdag 27 december 2007 @ 16:26:02 #124
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_55575406
quote:
Op donderdag 27 december 2007 16:20 schreef gronk het volgende:

[..]

Je kunt natuurlijk ook een russisch paspoort aanvragen.
Noord Korea heeft geen last van buitenlanders idd.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
pi_55575545
Door wie is dat stuk geschreven eigenlijk?
Door Balkenende?
pi_55576717
quote:
Op dinsdag 25 december 2007 14:56 schreef The_Interpreter het volgende:
Hoewel het niet altijd gemakkelijk is, sprak het staatshoofd, kan weerstand toch overwonnen worden door toenadering te zoeken tot mensen uit andere tradities en overtuigingen.
Ik heb geprobeerd toenadering te zoeken, maar de deur bleef dicht.

We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
pi_55576786
quote:
Op donderdag 27 december 2007 14:51 schreef fokje het volgende:

[..]

ja hoor. alleen vind ik het een beetje raar om aso's en criminelen vertellen dat ze verdraagzamer moeten zijn.
Waarom is dat raar?
pi_55577783
quote:
Op donderdag 27 december 2007 16:32 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Door wie is dat stuk geschreven eigenlijk?
Door Balkenende?

Nee....door de koningin zelf, maar Balkenende is wel politiek verantwoordelijk.
pi_55577897
Ik walg altijd zo van die zure principiele gierige Nederlandse mentaliteit als het gaat om het koningshuis tegenwoordig. Het mens heeft amper invloed, Nederland doet 't prima, de regering loopt prima, we hebben 'n mooie democratie/constitutionele monarchie, wat valt er in godsnaam te zeiken?? Die paar principiele centen van je belasting? Echt zó sneu. Dat worden later enorm ongelukkige mensen, denk ik zo.
En ik wil niet alles wegrelativeren en ik vind kritisch zijn absoluut geen zonde, maar mensen die principieel tegen het koningshuis zijn zíjn vaak ook echt geen gezellige mensen
pi_55578070
quote:
Op donderdag 27 december 2007 18:15 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Nee....door de koningin zelf, maar Balkenende is wel politiek verantwoordelijk.
Maar zij mag zich toch helemaal niet met politieke zaken bemoeien?
Dan vind ik dit een foute toespraak, gewoon iedereen een fijne kerst wensen was voldoende geweest.
pi_55578136
quote:
Op donderdag 27 december 2007 18:27 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:

[..]

Maar zij mag zich toch helemaal niet met politieke zaken bemoeien?
Dan vind ik dit een foute toespraak, gewoon iedereen een fijne kerst wensen was voldoende geweest.
Ze noemt toch niet expliciet de politiek, laat staan de naam Wilders? Dat hij zich aangesproken voelt is zijn probleem, zij heeft het over vooroordelen, tolerantie etc. Lijkt me 'n prima speech en ook zeer toepasselijk, en eindelijk 's 'n keer 'n beetje kritisch. Prima juist.
pi_55578170
quote:
Op donderdag 27 december 2007 18:27 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:

[..]

Maar zij mag zich toch helemaal niet met politieke zaken bemoeien?
Dan vind ik dit een foute toespraak, gewoon iedereen een fijne kerst wensen was voldoende geweest.
Volgens mij zijn de meeste kerstboodschappen van Bea altijd méér dan "een fijne kerst" hoor ...
pi_55578217
quote:
Op donderdag 27 december 2007 16:20 schreef SCH het volgende:

[..]

Doekle heeft niet zoveel kunnen doen vanwege bedreigingen aan zijn adres maar begin januari komt hij met nieuwe dingen.
Doekle, de held van elke sneue links socialist, dat moet jou wel aantrekken he SCH?
Vroeg me trouwens af hoe dat voelt om je broodheer naar de mond te praten in dat praatprogrammatje van je.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_55578359
quote:
Op donderdag 27 december 2007 18:27 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:

[..]

Maar zij mag zich toch helemaal niet met politieke zaken bemoeien?
Dan vind ik dit een foute toespraak, gewoon iedereen een fijne kerst wensen was voldoende geweest.

Ze heeft ook niet echt politieke uitspraken gedaan....oproepen tot tolerantie en geweldloosheid is iets wat al 100 jaar gedaan wordt bij de kerst.
pi_55578403
Goh oproepen is makkelijk, maar wat doet ze zelf? Het nederlands koningshuis is op wat halve nazis en anderhalve fascisten nou niet echt het toonbeeld van een open familie, laat haar eerst zelf eens het goede voorbeeld geven. Zo is algemeen bekend dat Beatrix een verfoeide hekel aan homos heeft.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_55578420
quote:
Op donderdag 27 december 2007 18:39 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Ze heeft ook niet echt politieke uitspraken gedaan....oproepen tot tolerantie en geweldloosheid is iets wat al 100 jaar gedaan wordt bij de kerst.
Ow ja, dit is ook de eerste keer dat ik haar heb gezien met kerst, ik kijk er normaal nooit naar.
pi_55578495
quote:
Op donderdag 27 december 2007 18:41 schreef raptorix het volgende:
Goh oproepen is makkelijk, maar wat doet ze zelf? Het nederlands koningshuis is op wat halve nazis en anderhalve fascisten nou niet echt het toonbeeld van een open familie, laat haar eerst zelf eens het goede voorbeeld geven. Zo is algemeen bekend dat Beatrix een verfoeide hekel aan homos heeft.
Ik hoor het haar nooit zeggen, dus wat nou goede voorbeeld geven? Waarmee zij het goede voorbeeld geeft? Met netjes praten, met netjes zwaaien, met netjes politiek correct praten in haar kersttoespraak? Is dat niet voldoende?. Als ze haar homohaat nou in die kersttoespraak uitte, dan begreep ik de kritiek hier nog wel ja.
pi_55578577
quote:
Op donderdag 27 december 2007 18:45 schreef Taurus het volgende:

[..]

Ik hoor het haar nooit zeggen, dus wat nou goede voorbeeld geven? Waarmee zij het goede voorbeeld geeft? Met netjes praten, met netjes zwaaien, met netjes politiek correct praten in haar kersttoespraak? Is dat niet voldoende?. Als ze haar homohaat nou in die kersttoespraak uitte, dan begreep ik de kritiek hier nog wel ja.
Het is algmeen bekend dat ze tegen homos is, alhoewel haar grootvader willem III dan wel weer van de herenliefde was
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_55578698
quote:
Op donderdag 27 december 2007 18:48 schreef raptorix het volgende:

[..]

Het is algmeen bekend dat ze tegen homos is, alhoewel haar grootvader willem III dan wel weer van de herenliefde was
Ja, maar dat vroeg ik niet. Ze uit dat toch niet openlijk? Bij mij is het niet bekend, en ik lees veel. Dus algemeen bekend lijkt me wat overdreven. Nogmaals, als zij openlijk iets tegen homo's uit, dan is kritiek terecht. Maar als zij het heeft over tolerantie en meer naar elkaar toekomen in plaats van uit elkaar drijven vind ik dat een goed voorbeeld van 'het goede voorbeeld geven', wat jij net opperde.
pi_55578716
quote:
Op donderdag 27 december 2007 18:41 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:

[..]

Ow ja, dit is ook de eerste keer dat ik haar heb gezien met kerst, ik kijk er normaal nooit naar.

Verstandig! echt boeiend is het namelijk niet....in de sfeer van kerst worden er meestal wat algemene uitspraken gedaan over lief en aardig doen voor elkaar. Vrede op aarde en dat soort goedbedoelde zaken die in de praktijk nooit te verwezenlijken zijn.
pi_55579248
quote:
Op donderdag 27 december 2007 18:41 schreef raptorix het volgende:
Goh oproepen is makkelijk, maar wat doet ze zelf? Het nederlands koningshuis is op wat halve nazis en anderhalve fascisten nou niet echt het toonbeeld van een open familie, laat haar eerst zelf eens het goede voorbeeld geven. Zo is algemeen bekend dat Beatrix een verfoeide hekel aan homos heeft.
Wat een slappe reactie Maar jij bent dan ook iemand die allochtonen 'zandapen' noemt en maar zeiken op mensen die het niet zo op homo's hebben
pi_55579269
-edit-

[ Bericht 98% gewijzigd door paddy op 27-12-2007 21:05:27 ]
I´m back.
pi_55579484
quote:
Op donderdag 27 december 2007 19:15 schreef SCH het volgende:

[..]

Wat een slappe reactie Maar jij bent dan ook iemand die allochtonen 'zandapen' noemt en maar zeiken op mensen die het niet zo op homo's hebben
Over slappe persoonlijkheden gesproken
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_55579506
quote:
Op donderdag 27 december 2007 19:17 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Ben je zelf ene homo??? .
Zekers net als woutje bos en een andere zoon van de majesteit.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_55579561
quote:
Op donderdag 27 december 2007 19:24 schreef raptorix het volgende:

[..]

Over slappe persoonlijkheden gesproken
Liever dan zo'n crypto-racist. Boehoe, ik meen het niet hoor, ik heb zelf moslimvrienden, boehoe, daarom noem ik gekleurde mensen zandapen boehoe.

Tief toch een eind op man.
pi_55579647
quote:
Op donderdag 27 december 2007 19:27 schreef SCH het volgende:

[..]

Liever dan zo'n crypto-racist. Boehoe, ik meen het niet hoor, ik heb zelf moslimvrienden, boehoe, daarom noem ik gekleurde mensen zandapen boehoe.

Tief toch een eind op man.
Moet jij geen multi-culti radio maken, of zijn jullie dicht met de feestdagen dikke aap?
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_55579677
quote:
Op donderdag 27 december 2007 19:30 schreef raptorix het volgende:

[..]

Moet jij geen multi-culti radio maken, of zijn jullie dicht met de feestdagen dikke aap?
Moet je jezelf weer niet ergens door een allochtoon in elkaar laten slaan en daar dan over gaan huilen. Maar oh nee, je hebt niks tegen allochtonen hoor
pi_55579718
Ik niet me vriend wel al 4 keer de afgelopen 3 jaar, als het aan mij ligt gold er al lang een vrij wapenverbod, maar linkse zieltjes als jou zullen daar vanuit (hun veilige dorpjes) allerlei ethische bezwaren tegen hebben.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_55579876
Veilig dorpje?

Je vriend moet ook niet in zijn blote reet op straat gaan lopen, sufferd.
pi_55579951
Hij liep niet naakt, hij liep met 3 kamelen gek.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_55580268
quote:
Op donderdag 27 december 2007 19:34 schreef raptorix het volgende:
Ik niet me vriend wel al 4 keer de afgelopen 3 jaar, als het aan mij ligt gold er al lang een vrij wapenverbod, maar linkse zieltjes als jou zullen daar vanuit (hun veilige dorpjes) allerlei ethische bezwaren tegen hebben.
Er wordt wat schamper aangekeken tegen gematigden die in veilige dorpjes wonen hč. Toch is dat in wezen geen ander argument dan homo zijn in een schotelwijkje en bang zijn voor moslims. We zijn nu eenmaal wat we eten, zeg maar. Ik woon in een veilig dorpje, zoals zeker de helft van de Nederlanders, zo niet meer, en dus kan ik niet relateren aan sentimenten dat we binnenkort worden overgenopmen door boze moezelmannen. Ik zeg altijd maar (en op zich is er heus wel wat aan af te dingen), weest verantwoordelijk voor je eigen situatie als je het niet naar je zin hebt. Mensen die met veel bravoure zeggen: 'ik capituleer niet!', die geloof ik niet echt, wrs kunnen ze niet anders.
I´m back.
pi_55580363
quote:
Op donderdag 27 december 2007 19:54 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Er wordt wat schamper aangekeken tegen gematigden die in veilige dorpjes wonen hč. Toch is dat in wezen geen ander argument dan homo zijn in een schotelwijkje en bang zijn voor moslims. We zijn nu eenmaal wat we eten, zeg maar. Ik woon in een veilig dorpje, zoals zeker de helft van de Nederlanders, zo niet meer, en dus kan ik niet relateren aan sentimenten dat we binnenkort worden overgenopmen door boze moezelmannen. Ik zeg altijd maar (en op zich is er heus wel wat aan af te dingen), weest verantwoordelijk voor je eigen situatie als je het niet naar je zin hebt. Mensen die met veel bravoure zeggen: 'ik capituleer niet!', die geloof ik niet echt, wrs kunnen ze niet anders.
PS en de agressie tegen moslims is dus in wezen een compensatie voor hun eigen maatschappelijke mislukking.
I´m back.
pi_55580829
Zouden we weer ontopic kunnen gaan?
Het gaat immers over de kerstrede van beatrix.
Of gaan we hier weer op de gebruikelijk links-persoonlijke toer?
Zaterdag 17 juli 15:05
KoosVogels: "Ik trek me erop af, nou goed? Domme spleetoog."
Af gaan op uiterlijk en een user-icon....
Faal van de eeuw.
pi_55580996
quote:
Op donderdag 27 december 2007 20:10 schreef huhggh het volgende:
Zouden we weer ontopic kunnen gaan?
Het gaat immers over de kerstrede van beatrix.
Of gaan we hier weer op de gebruikelijk links-persoonlijke toer?
Is niet op de persoonlijke toer gaan. Is proberen te begrijpen waarom sommige mensen alles op alles zetten. Dus voorbij verdraagzaamheid, gematigdheid en tolerantie gaan. Dat is omdat ze zo gek veel niet te verliezen hebben. Dat geldt ook zo bij bepaalde moslims btw.
Ik denk dat de Koningin een belangrijk statement maakte. Laten we niet alles te grabbel gooien. Maar ook dat dit tot dovemansoren gericht was helaas.
I´m back.
  donderdag 27 december 2007 @ 20:47:04 #155
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_55582071
De samenleving volgens Beatrix:




De samenleving volgens Wilders:




Ach, doe mij die eerste maar eigenlijk......
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  donderdag 27 december 2007 @ 20:47:14 #156
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_55582075
SCH en raptorix, ga eens gezellig verder op MSn ofzo, dan kan dit topic gewoon ontopic verder
Nog beter: ga samen een biertje drinken
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
pi_55582165
quote:
Op donderdag 27 december 2007 20:47 schreef maartena het volgende:
De samenleving volgens Beatrix:

[ afbeelding ]


De samenleving volgens Wilders:

[ afbeelding ]


Ach, doe mij die eerste maar eigenlijk......
Is dat een echt bord, dat laatste?
pi_55582278
quote:
Op donderdag 27 december 2007 20:49 schreef SCH het volgende:

[..]

Is dat een echt bord, dat laatste?
Wat denk je zelf?
Dan hadden ze zeker gezeik gekregen en stond de hele kamer op zn kop, dat het de schuld van Wilders is enzo.
pi_55582341
quote:
Op donderdag 27 december 2007 20:52 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:

[..]

Wat denk je zelf?
Dan hadden ze zeker gezeik gekregen en stond de hele kamer op zn kop, dat het de schuld van Wilders is enzo.
Wilders stelt dat letterlijk voor dus zo gek zou dat niet zijn

-edit- Volledig nutteloos

[ Bericht 3% gewijzigd door paddy op 27-12-2007 21:11:53 ]
pi_55583173
Achter de schermen topic aangegeven. FA vraagt of jullie met baggeren willen stoppen en dan gewoon doorgaan? Tegen de enkeling die hier dus zit te baggeren: PM elkaar of ga op msn elkaar lopen afzeiken. Niet hier. er zijn users die zich er aan storen.
I Ask for so Little. Just Fear Me, Love Me, Do as I Say, and I Will Be Your Slave.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
  donderdag 27 december 2007 @ 21:21:15 #161
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_55583241
quote:
Op donderdag 27 december 2007 20:49 schreef SCH het volgende:
Is dat een echt bord, dat laatste?
Nee, een beetje spelen met PAINT.NET, en het woord "Joden" werd veranderd in "Moslims" en het jaartal "1941" werd opeens "2008".

Helaas is dat met de Grondwetswijziging die Wilders voorstelt wel een bord wat tot de mogelijkheden kan behoren, hij wil namelijk Moslims grondwettelijke rechten ontnemen die nu voor allen in Nederland gelden.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_55583380
quote:
Op donderdag 27 december 2007 20:54 schreef SCH het volgende:

[..]

Wilders stelt dat letterlijk voor dus zo gek zou dat niet zijn

-edit- Volledig nutteloos
Daarom noem ik ook Wilders.
En wat ik zeg als het echt was geweest had je dat al lang gehoord in het nieuws.
  donderdag 27 december 2007 @ 21:31:44 #163
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_55583633
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:24 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
En wat ik zeg als het echt was geweest had je dat al lang gehoord in het nieuws.
De Grondwets wijziging die Wilders voorstelt waarin hij Moslims bepaalde voor allen in Nederland geldende grondrechten wil ontnemen is uitgebreid in de media en het nieuws geweest, inclusief de FP hier op FOK!.

En inderdaad, in 1935 hadden ze bij de oosterburen ook dergelijke grondwetswijzigingen doorgevoerd, zodat het opeens heel makkelijk werd om het Duitsch staatsburgerschap af te nemen van Joden, en ze bij Polen (en ook Nederland - Westerbork was in 1938 door Nederland gebouwd als asielopvang) de grens over te zetten.

Dat soort grondwetswijzigingen zijn nogal eng, en het stoort me nogal dat er zoveel mensen zijn die Democratische grondrechten, en gelijkheid voor ALLE mensen in Nederland zomaar over boord willen gooien....
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  donderdag 27 december 2007 @ 21:33:25 #164
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_55583693
quote:
Op donderdag 27 december 2007 00:08 schreef The_Interpreter het volgende:

[..]

Dus ze eigent zich macht te die ze niet hoort te hebben. Wat zegt dat over haar?
Dat ze invloed heeft, ondanks dat ze geen absolute macht heeft op bestuurlijk gebied. Vergeet niet dat de premier wekelijks op de 'koffie' gaat bij Bea om het één en ander te bespreken. Wat er besproken wordt is geheim, maar als je de premier hoort praten zou je je zelf eens moeten afvragen: "Hoor ik nu Balkenende of hoor ik nu een buikspreekpop van Bea?" Bovendien is Bea wel degene die nieuwe wetten ondertekent waarmee deze bekrachtigd worden. Tekent ze niet, dan komt die wet er ook niet.

Google eens wat over het koningshuis, wellicht dat bepaalde dingen duidelijker worden hoe de vork nu precies in de steel zit.
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_55583721
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:29 schreef SCH het volgende:

[..]

Ik stoor me ook aan dingen paddy. Zolang openlijk racisme gewoon glashard getolereerd wordt, hebben we toch weinig keus???

En wat is een FA?
Sorry maar je begrijpt me echt verkeerd geloof ik, heb ik ergens gezegd dat ik zo een bordje ok vind?
pi_55583778
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:34 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:

[..]

Sorry maar je begrijpt me echt verkeerd geloof ik, heb ik ergens gezegd dat ik zo een bordje ok vind?
Je suggereert op zijn minst dat je er niet zoveel moeite mee hebt.
pi_55583792
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:31 schreef maartena het volgende:

[..]

De Grondwets wijziging die Wilders voorstelt waarin hij Moslims bepaalde voor allen in Nederland geldende grondrechten wil ontnemen is uitgebreid in de media en het nieuws geweest, inclusief de FP hier op FOK!.

En inderdaad, in 1935 hadden ze bij de oosterburen ook dergelijke grondwetswijzigingen doorgevoerd, zodat het opeens heel makkelijk werd om het Duitsch staatsburgerschap af te nemen van Joden, en ze bij Polen (en ook Nederland - Westerbork was in 1938 door Nederland gebouwd als asielopvang) de grens over te zetten.

Dat soort grondwetswijzigingen zijn nogal eng, en het stoort me nogal dat er zoveel mensen zijn die Democratische grondrechten, en gelijkheid voor ALLE mensen in Nederland zomaar over boord willen gooien....
Ja hij heeft het voorgesteld, maar dat zal nooit gaan gebeuren.
pi_55583919
quote:
Op donderdag 27 december 2007 20:15 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Is niet op de persoonlijke toer gaan. Is proberen te begrijpen waarom sommige mensen alles op alles zetten. Dus voorbij verdraagzaamheid, gematigdheid en tolerantie gaan. Dat is omdat ze zo gek veel niet te verliezen hebben. Dat geldt ook zo bij bepaalde moslims btw.
Ik denk dat de Koningin een belangrijk statement maakte. Laten we niet alles te grabbel gooien. Maar ook dat dit tot dovemansoren gericht was helaas.
Afgezien van Wilders' beweegredenen: heeft hij wel een punt dat beatrix verder uit het politieke proces moet worden verwijderd.
Opmerkingen als "ze heeft toch geen macht" slaan op voorhand al nergens op.
Zo spreekt ze bijvoorbeeld de Minister-President wekelijks, daar is dus al enige interactie met het politieke.
Daarnaast is ze ook nauw betrokken bij het vormen van de regering, wat bij uitstek een politiek orgaan is.
Tevens gaan d dames en heren politici gaan niet naar haar paleis voor een vrijblijvend filosofisch onderonsje, maar voor politieke zaken.
Ze is daarmee dus onderdeel van het politieke proces, direct evenals indirect.
Beiden zijn natuurlijk onwenselijk in een democratie, zeker in de 21e eeuw.
Zaterdag 17 juli 15:05
KoosVogels: "Ik trek me erop af, nou goed? Domme spleetoog."
Af gaan op uiterlijk en een user-icon....
Faal van de eeuw.
pi_55583926
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:35 schreef SCH het volgende:

[..]

Je suggereert op zijn minst dat je er niet zoveel moeite mee hebt.
Is niet mijn bedoeling geweest.
Racistisch ben ik nl niet.
  donderdag 27 december 2007 @ 21:38:15 #170
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_55583927
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:35 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Ja hij heeft het voorgesteld, maar dat zal nooit gaan gebeuren.
Dat neemt nog niet weg dat mensen die Wilders steunen dus blijkbaar ook zo'n grondwetswijziging steunen.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  donderdag 27 december 2007 @ 21:38:24 #171
43165 t-8one
flesh is the fever
pi_55583934
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:35 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:

[..]

Ja hij heeft het voorgesteld, maar dat zal nooit gaan gebeuren.
En waarom niet?
ok, lets go again
m'n eigen fantopic :') *t-8one fan-topic*
danku lieve fans
pi_55583996
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:38 schreef t-8one het volgende:

[..]

En waarom niet?
Omdat die regel uit de grondwet niet zo snel gewijzigd zal worden denk ik.
  donderdag 27 december 2007 @ 21:40:24 #173
43165 t-8one
flesh is the fever
pi_55584020
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:39 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:

[..]

Omdat die regel uit de grondwet niet zo snel gewijzigd zal worden denk ik.
en waarom denk je dat?
ok, lets go again
m'n eigen fantopic :') *t-8one fan-topic*
danku lieve fans
pi_55584090
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:38 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:

[..]

Is niet mijn bedoeling geweest.
Racistisch ben ik nl niet.
Je neemt het op voor een maatregel die Wilders voorstelt die toch behoorlijk racistisch is. Waarom reageer je dan op die manier. Wilders wil namelijk echt dat soort bordjes en jij suggereert dat hij er onterecht op aangekeken zal worden.

Ik begrijp echt geen sikkepit van deze discussie. Er is blijkbaar niet meer normaal te discussieren in Nederland. Beatrix roept op tot verdraagzaamheid, zoals ieder jaar. Maar omdat er nu ene Wilder is, is het ineens een punt
  donderdag 27 december 2007 @ 21:42:53 #175
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_55584121
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:38 schreef huhggh het volgende:
Afgezien van Wilders' beweegredenen: heeft hij wel een punt dat beatrix verder uit het politieke proces moet worden verwijderd.
Dat hebben de D'66, Groen Links en de SP al jaren. Die vinden ook dat Beatrix teveel macht heeft en D'66 wil zelfs een President invoeren. SP heeft het ook al jaren op het partij programma staan.

Rechts (CDA, VVD in ieder geval) is in de geschiedenis altijd wat meer koningshuisgezind geweest, en de enige reden waarom Wilders dit nu roept is omdat de Koningin opmerkingen heeft gemaakt over tolerantie en de wens tot samenwerking om problemen op te lossen.

Tja.... Ik heb geen enkel probleem met een verandering van een Constitutionele Monarchie naar een Constitutionele Republiek met een gekozen staatshoofd.

Maar de redenen van Wilders zijn eigenlijk om je DIEP voor te schamen als je ze zou steunen. Net als die grondwetswijziging trouwens.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  donderdag 27 december 2007 @ 21:43:11 #176
43165 t-8one
flesh is the fever
pi_55584137
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:42 schreef SCH het volgende:

[..]

Je neemt het op voor een maatregel die Wilders voorstelt die toch behoorlijk racistisch is. Waarom reageer je dan op die manier. Wilders wil namelijk echt dat soort bordjes en jij suggereert dat hij er onterecht op aangekeken zal worden.

Ik begrijp echt geen sikkepit van deze discussie. Er is blijkbaar niet meer normaal te discussieren in Nederland. Beatrix roept op tot verdraagzaamheid, zoals ieder jaar. Maar omdat er nu ene Wilder is, is het ineens een punt
Jeweets, verdraagzaamheid is stom, hunnie doen dat ook nie
ok, lets go again
m'n eigen fantopic :') *t-8one fan-topic*
danku lieve fans
pi_55584191
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:38 schreef maartena het volgende:

[..]

Dat neemt nog niet weg dat mensen die Wilders steunen dus blijkbaar ook zo'n grondwetswijziging steunen.
Ik denk niet dat mensen alles steunen wat Wilders zegt, maar dat ze het met veel andere dingen weer wel eens zijn.
  donderdag 27 december 2007 @ 21:46:11 #178
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_55584251
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:39 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Omdat die regel uit de grondwet niet zo snel gewijzigd zal worden denk ik.
Klopt, hiervoor is een twee-derde meerderheid nodig in de kamer. Maar ja, Hitler had ook maar een-derde van de zetels toen de Rijksdag in de fik werd gestoken en hij als Kanselier de noodtoestand afkondigde. Verder denk ik dat omringende landen direct zullen ingrijpen als Nederland een dergelijke gevaarlijke koers zou kiezen trouwens.....

Maar het siert de intelligentie van de WILDERS roepers niet dat ze dit soort grondwetswijzigingen ook daadwerkelijk ondersteunen.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_55584258
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:42 schreef SCH het volgende:

[..]

Je neemt het op voor een maatregel die Wilders voorstelt die toch behoorlijk racistisch is. Waarom reageer je dan op die manier. Wilders wil namelijk echt dat soort bordjes en jij suggereert dat hij er onterecht op aangekeken zal worden.

Ik begrijp echt geen sikkepit van deze discussie. Er is blijkbaar niet meer normaal te discussieren in Nederland. Beatrix roept op tot verdraagzaamheid, zoals ieder jaar. Maar omdat er nu ene Wilder is, is het ineens een punt
Nee ik suggereer niet dat hij er onterecht op wordt aangekeken, misschien had ik het woordje enzo er niet achter moeten plaatsen.
pi_55584866
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:46 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:

[..]

Nee ik suggereer niet dat hij er onterecht op wordt aangekeken, misschien had ik het woordje enzo er niet achter moeten plaatsen.
Okay!
pi_55584939
quote:
Op donderdag 27 december 2007 22:01 schreef SCH het volgende:

[..]

Okay!
Mijn posts zijn soms wat onduidelijk moet ik eerlijk toegeven
  donderdag 27 december 2007 @ 22:04:12 #182
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_55584984
quote:
Op donderdag 27 december 2007 16:18 schreef Ippon het volgende:
Een dictatuur is beter dan dat huidige geklooi van die zogenaamde volksvertegenwoordigers in de 2e kamer of spreekbuizen van maatschappelijke organisaties.
Een dictatuur met deze vlag lijkt je beter dan een democratie?

Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  donderdag 27 december 2007 @ 22:06:03 #183
43165 t-8one
flesh is the fever
pi_55585063
quote:
Op donderdag 27 december 2007 16:18 schreef Ippon het volgende:

[..]

Een dictatuur is beter dan dat huidige geklooi van die zogenaamde volksvertegenwoordigers in de 2e kamer of spreekbuizen van maatschappelijke organisaties. Ik hoor Doekle Terpstra niet meer. Zou-ie zich kapot zijn geschrokken van de commotie rond zijn achterlijke uitspraken aan het adres van Wilders?
Zolang de dictatuur met jouw levensovertuiging overeenkomt, en iedereen zich aan die levensovertuiging aan wil passen en dat de beste manier van leven vindt wel.

droom lekker verder.
ok, lets go again
m'n eigen fantopic :') *t-8one fan-topic*
danku lieve fans
pi_55586301
quote:
Op donderdag 27 december 2007 13:40 schreef waht het volgende:

[..]

Mooi stukje. Maar de koningin heeft natuurlijk helemaal niks te zeggen, ze heeft helemaal geen macht in Nederland. Het is slechts een burger met een mening, die afstamt van een belangrijk persoon in de Nederlandse geschiedenis. Naar de traditie vertegenwoordigd zij nog wel vaak Nederland in het buitenland, en houdt er ook een bovengemiddelde levensstandaard op na, maar daar houdt het op. Haar mening is feitelijk niet specialer dan die van jou of mij. Ik ben het niet helemaal eens met wat onze koningin heeft gezegd. Nou en? Ze mag haar mening verkondigen zoals iedereen dat mag doen. Ze doet het zelfs veel netter dan de gemiddelde burger. Waar maakt men zich druk over?
Koningin Beatrix is niet zo maar een burger die in het openbaar haar mening kan verkondigen. Zodra zij, hoe verhullend ook, kritiek uit op wie of wat dan ook dan overschreidt de majesteit grenzen en spreekt met de mond van de verantwoordelijken die deze woorden niet hebben uitgesproken. Deze laatsten zijn politiek verantwoordelijk over al het doen en laten van de vorstin, als zodanig ter verantwoording kunnen roepend, zulks kan niet bij een koning(in), deze is onschendbaar en ook niet kiesbaar cq afzetbaar. Lees hier wat haar positie is.

Overigens schrijft zij de kersttoespraken zelf maar behoren vooraf te worden voorgelegd aan de minister-president. Maar, zo schrijft Trouw in 2005: "Overigens ligt het niet voor de hand te veronderstellen dat het ooit in de afgelopen 25 jaar is voorgekomen dat een minister-president een tekst niet voor zijn verantwoording heeft durven nemen, gezien de consciëntieuze wijze waarop de koningin invulling geeft aan de constitutionele monarchie."

Ik ben voor een meer ceremoniële functie van de koningin en al haar leden, wij hebben gekozen voor een democratisch stelsel waarvoor men naar de stembus gaat en die je kunt aanspreken op onderdelen en eventueel kunt wegsturen, daarin past geen vorstenhuis die te pas en te onpas een mening uit die mogelijk niet het land vertegenwoordigd, of op z'n minst discutabel is.

Kan best zijn dat Balkende toch deze passage had geschrapt mits hij de toespraak vooraf had ingezien: "Vandaag zien we een neiging tegenstellingen juist te verscherpen. Grofheid in woord en daad tast de verdraagzaamheid aan. Discussies ontaarden in verharde verhoudingen.In zo’n sfeer worden mensen al snel als groep over één kam geschoren en worden vooroordelen als waarheid aangenomen. Daarmee erodeert de gemeenschapszin." Het is klip en klaar dat hier de majesteit Wilders benoemd inclusief zijn politieke opvattingen, en dat had ten alle tijden vermeden moeten worden. Het roept irritaties op en naar mijn mening negatieve en juist verhardende discussies. Laat dat aan de politiek over én in een alsmaar doorgaande maatschappelijke brede overlegsituatie, dus daar waar het hoort.

(de opmerkingen hier dat bv alle neuzen naar één kant moeten staan en de grenzen dichtgooien vind ik persoonlijk afschuwelijk)
pi_55587129
quote:
Op donderdag 27 december 2007 22:04 schreef maartena het volgende:

[..]

Een dictatuur met deze vlag lijkt je beter dan een democratie?

[ afbeelding ]
Alweer zo'n mooie vlag.
Mijn buurjongen heeft er een voor zijn zolderraam hangen met cannabis sativa in het midden. ook mooi dat groen op de driekleur.

Vergeleken met JPB zou zelfs een linkse dictator een zegen zijn.
Sportieve inbreng
pi_55587249
quote:
Op donderdag 27 december 2007 22:34 schreef Suko het volgende:

[..]

Koningin Beatrix is niet zo maar een burger die in het openbaar haar mening kan verkondigen. Zodra zij, hoe verhullend ook, kritiek uit op wie of wat dan ook dan overschreidt de majesteit grenzen en spreekt met de mond van de verantwoordelijken die deze woorden niet hebben uitgesproken. Deze laatsten zijn politiek verantwoordelijk over al het doen en laten van de vorstin, als zodanig ter verantwoording kunnen roepend, zulks kan niet bij een koning(in), deze is onschendbaar en ook niet kiesbaar cq afzetbaar. Lees hier wat haar positie is.

Overigens schrijft zij de kersttoespraken zelf maar behoren vooraf te worden voorgelegd aan de minister-president. Maar, zo schrijft Trouw in 2005: "Overigens ligt het niet voor de hand te veronderstellen dat het ooit in de afgelopen 25 jaar is voorgekomen dat een minister-president een tekst niet voor zijn verantwoording heeft durven nemen, gezien de consciëntieuze wijze waarop de koningin invulling geeft aan de constitutionele monarchie."

Ik ben voor een meer ceremoniële functie van de koningin en al haar leden, wij hebben gekozen voor een democratisch stelsel waarvoor men naar de stembus gaat en die je kunt aanspreken op onderdelen en eventueel kunt wegsturen, daarin past geen vorstenhuis die te pas en te onpas een mening uit die mogelijk niet het land vertegenwoordigd, of op z'n minst discutabel is.

Kan best zijn dat Balkende toch deze passage had geschrapt mits hij de toespraak vooraf had ingezien: "Vandaag zien we een neiging tegenstellingen juist te verscherpen. Grofheid in woord en daad tast de verdraagzaamheid aan. Discussies ontaarden in verharde verhoudingen.In zo’n sfeer worden mensen al snel als groep over één kam geschoren en worden vooroordelen als waarheid aangenomen. Daarmee erodeert de gemeenschapszin." Het is klip en klaar dat hier de majesteit Wilders benoemd inclusief zijn politieke opvattingen, en dat had ten alle tijden vermeden moeten worden. Het roept irritaties op en naar mijn mening negatieve en juist verhardende discussies. Laat dat aan de politiek over én in een alsmaar doorgaande maatschappelijke brede overlegsituatie, dus daar waar het hoort.

(de opmerkingen hier dat bv alle neuzen naar één kant moeten staan en de grenzen dichtgooien vind ik persoonlijk afschuwelijk)
Mooie evenwichtige post. Een verademing na de fotocollage en het infantiele betweterige moralisme dat weer anderen bezigen.
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
  donderdag 27 december 2007 @ 22:58:14 #187
50546 Ippon
Correctief instituut
pi_55587250
quote:
Op donderdag 27 december 2007 22:34 schreef Suko het volgende:

[..]

Koningin Beatrix is niet zo maar een burger die in het openbaar haar mening kan verkondigen. Zodra zij, hoe verhullend ook, kritiek uit op wie of wat dan ook dan overschreidt de majesteit grenzen en spreekt met de mond van de verantwoordelijken die deze woorden niet hebben uitgesproken. Deze laatsten zijn politiek verantwoordelijk over al het doen en laten van de vorstin, als zodanig ter verantwoording kunnen roepend, zulks kan niet bij een koning(in), deze is onschendbaar en ook niet kiesbaar cq afzetbaar. Lees hier wat haar positie is.

Overigens schrijft zij de kersttoespraken zelf maar behoren vooraf te worden voorgelegd aan de minister-president. Maar, zo schrijft Trouw in 2005: "Overigens ligt het niet voor de hand te veronderstellen dat het ooit in de afgelopen 25 jaar is voorgekomen dat een minister-president een tekst niet voor zijn verantwoording heeft durven nemen, gezien de consciëntieuze wijze waarop de koningin invulling geeft aan de constitutionele monarchie."

Ik ben voor een meer ceremoniële functie van de koningin en al haar leden, wij hebben gekozen voor een democratisch stelsel waarvoor men naar de stembus gaat en die je kunt aanspreken op onderdelen en eventueel kunt wegsturen, daarin past geen vorstenhuis die te pas en te onpas een mening uit die mogelijk niet het land vertegenwoordigd, of op z'n minst discutabel is.

Kan best zijn dat Balkende toch deze passage had geschrapt mits hij de toespraak vooraf had ingezien: "Vandaag zien we een neiging tegenstellingen juist te verscherpen. Grofheid in woord en daad tast de verdraagzaamheid aan. Discussies ontaarden in verharde verhoudingen.In zo’n sfeer worden mensen al snel als groep over één kam geschoren en worden vooroordelen als waarheid aangenomen. Daarmee erodeert de gemeenschapszin." Het is klip en klaar dat hier de majesteit Wilders benoemd inclusief zijn politieke opvattingen, en dat had ten alle tijden vermeden moeten worden. Het roept irritaties op en naar mijn mening negatieve en juist verhardende discussies. Laat dat aan de politiek over én in een alsmaar doorgaande maatschappelijke brede overlegsituatie, dus daar waar het hoort.

(de opmerkingen hier dat bv alle neuzen naar één kant moeten staan en de grenzen dichtgooien vind ik persoonlijk afschuwelijk)
Als kruiperige lakeien als Mak, Rosenmöller en Van Es ten paleize hun "gekleurde" boodschap kunnen verkondigen hoeven we ten ene male niets anders te verwachten van de majesteit dan dit kerstgebrabbel. Ik heb geen enkele moeite met andersgelovigen behalve als die met dreigementen, geweld en alleen op hun voorwaarden willen deelnemen aan de maatschappij. Nee, dan de Engelse vorstin die de moed had om Rushdi tot ridder te slaan! Misschien moet er aan het eind van de regeerperiode van Beatrix maar een referendum komen of we Willem-Alexander en Max die nu bij (schoon)papa in Argentinie zitten nog wel willen!!!

Voor de rest weer een prachtige posting Suko.
pi_55587534
quote:
Op donderdag 27 december 2007 22:58 schreef Ippon het volgende:

[..]

Als kruiperige lakeien als Mak, Rosenmöller en Van Es ten paleize hun "gekleurde" boodschap kunnen verkondigen hoeven we ten ene male niets anders te verwachten van de majesteit dan dit kerstgebrabbel. Ik heb geen enkele moeite met andersgelovigen behalve als die met dreigementen, geweld en alleen op hun voorwaarden willen deelnemen aan de maatschappij. Nee, dan de Engelse vorstin die de moed had om Rushdi tot ridder te slaan! Misschien moet er aan het eind van de regeerperiode van Beatrix maar een referendum komen of we Willem-Alexander en Max die nu bij (schoon)papa in Argentinie zitten nog wel willen!!!

Voor de rest weer een prachtige posting Suko.
Ben het volledig met je eens.
Eerst maar eens een referendum over ergelijke troonopvolging en bevoegdheden koning(in).
Sportieve inbreng
  donderdag 27 december 2007 @ 23:26:47 #189
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_55588540
Heeft iemand er wel eens over nagedacht dat de koningin het misschien wel over iedereen had, en dus niet alleen over autochtonen? Iedereen in Nederland moet verdraagzaker zijn, zowel de authochtonen als de allochtonen.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_55589255
quote:
Op donderdag 27 december 2007 09:20 schreef Ippon het volgende:
De toespraak van de Koningin heeft het goed gedaan hebben bij de mensen die het linkse gedachtengoed, de multi-culturele en het interreligieuze gedachtengoed aanhangen. De PKN-Synode en de Raad van Kerken zullen geapplaudiseerd hebben. De Koningin spreekt nu ook al politiek correcte redevoeringen uit waar de meeste Nederlanders hun buik vol van hebben. Het is pure struisvogelpolitiek, het bewust de kop in het zand steken voor de echte problemen in dit land en vooral het niet nadenken over de oorzaak van de problemen!

De Koningin had beter kunnen spreken over het onvoorwaardelijk respecteren van de Grondwet die voor alle Burgers geldt!
Ik lees de toespraak pas hier, maar ze heeft toch gelijk?
Zoals gebruikelijk snap ik al het gescheld en getrap weer niet. Ze pleit voor fatsoen en dat doet ze zonder aanzien des persoons. Ze pleit voor het gehoorzamen aan de wet door iedereen, autochtoon of allochtoon.

De koninging zegt wat ze wil (of eigenlijk wat Balkenende wil, want die is (formeel) de echte baas van dit land!). Vanavond heb ik Wildebras horen zeggen, dat hij zegt wat hij wil en als een ander daar moeite mee heeft, dan is dat pech voor de ander. Hij eist kennelijk een recht op dat hij de vorstin ontzegt. PvV

De koningin HEEFT gesproken over respect voor de Grondwet, die voor alle Burgers geldt, allochtoon of autochtoon.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_55589428
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:46 schreef maartena het volgende:

[..]

Klopt, hiervoor is een twee-derde meerderheid nodig in de kamer. Maar ja, Hitler had ook maar een-derde van de zetels toen de Rijksdag in de fik werd gestoken en hij als Kanselier de noodtoestand afkondigde. Verder denk ik dat omringende landen direct zullen ingrijpen als Nederland een dergelijke gevaarlijke koers zou kiezen trouwens.....

Maar het siert de intelligentie van de WILDERS roepers niet dat ze dit soort grondwetswijzigingen ook daadwerkelijk ondersteunen.
Draaf je nu niet een beetje door?
man, man wat een post
Dit bericht is automatisch gegenereerd. U kunt hierop niet reageren.
pi_55589459
quote:
Op donderdag 27 december 2007 23:43 schreef Kees22 het volgende:


De koninging zegt wat ze wil (of eigenlijk wat Balkenende wil, want die is (formeel) de echte baas van dit land!). Vanavond heb ik Wildebras horen zeggen, dat hij zegt wat hij wil en als een ander daar moeite mee heeft, dan is dat pech voor de ander. Hij eist kennelijk een recht op dat hij de vorstin ontzegt. PvV
De Koningin zal natuurlijk nooit rechtstreeks op kritiek van mensen op haar rede kunnen reageren, dus je hebt het over twee ongelijke gevallen.
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
pi_55589663
quote:
Op donderdag 27 december 2007 22:34 schreef Suko het volgende:

[..]

Koningin Beatrix is niet zo maar een burger die in het openbaar haar mening kan verkondigen. Zodra zij, hoe verhullend ook, kritiek uit op wie of wat dan ook dan overschreiijdt de majesteit grenzen en spreekt met de mond van de verantwoordelijken die deze woorden niet hebben uitgesproken. Deze laatsten zijn politiek verantwoordelijk over voor al het doen en laten van de vorstin in functie, als zodanig ter verantwoording kunnen roepend , zulks kan niet bij een koning(in), deze is onschendbaar en ook niet kiesbaar cq afzetbaar. Lees hier wat haar positie is.

Overigens schrijft zij de kersttoespraken zelf maar deze behoren vooraf te worden voorgelegd aan de minister-president. Maar, zo schrijft Trouw in 2005: "Overigens ligt het niet voor de hand te veronderstellen dat het ooit in de afgelopen 25 jaar is voorgekomen dat een minister-president een tekst niet voor zijn verantwoording heeft durven nemen, gezien de consciëntieuze wijze waarop de koningin invulling geeft aan de constitutionele monarchie."

Ik ben voor een meer ceremoniële functie van de koningin en al haar leden , wij hebben gekozen voor een democratisch stelsel waarvoor men naar de stembus gaat en die je kunt aanspreken op onderdelen en eventueel kunt wegsturen, daarin past geen vorstenhuis die dat te pas en te onpas een mening uit die mogelijk niet het land vertegenwoordigdt, of op z'n minst discutabel is.

Kan best zijn dat Balkende toch deze passage had geschrapt mits hij de toespraak vooraf had ingezien : "Vandaag zien we een neiging tegenstellingen juist te verscherpen. Grofheid in woord en daad tast de verdraagzaamheid aan. Discussies ontaarden in verharde verhoudingen.In zo’n sfeer worden mensen al snel als groep over één kam geschoren en worden vooroordelen als waarheid aangenomen. Daarmee erodeert de gemeenschapszin." Het is klip en klaar dat hier de majesteit Wilders benoemdt inclusief zijn politieke opvattingen, en dat had ten alle tijden vermeden moeten worden. Het roept irritaties op en naar mijn mening negatieve en juist verhardende discussies. Laat dat aan de politiek over én in een alsmaar doorgaande maatschappelijke brede overlegsituatie, dus daar waar het hoort.

(de opmerkingen hier dat bv alle neuzen naar één kant moeten staan en de grenzen dichtgooien vind ik persoonlijk afschuwelijk)
Wat een arrogantie: alsof Wildebras de enige is die polariseert! Ook een manier om net te doen of je een flinke jongen bent.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_55589747
quote:
Op donderdag 27 december 2007 23:47 schreef damian5700 het volgende:

[..]

De Koningin zal natuurlijk nooit rechtstreeks op kritiek van mensen op haar rede kunnen reageren, dus je hebt het over twee ongelijke gevallen.
Je hebt een punt.
Maar daarbij de de koningin dus in het nadeel omdat ze geen weerwoord kan geven.
En ze heeft niet een bevolkingsgroep met name genoemd, dus mensen trekken het actief naar zichzelf toe.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_55590183
quote:
Op donderdag 27 december 2007 23:55 schreef Kees22 het volgende:

[..]

Je hebt een punt.
Maar daarbij de de koningin dus in het nadeel omdat ze geen weerwoord kan geven.
En ze heeft niet een bevolkingsgroep met name genoemd, dus mensen trekken het actief naar zichzelf toe.
Ik vind, dat een aantal zinsneden uit die rede dit betwistbaar maken.

In het politieke commentaar direct na afloop van de kersttoespraak op radio 1 kwam men tot de conclusie, dat de woordkeuzes en omschrijvingen een impliciete verwijzing naar Wilders en de zijnen kon betekenen.
Ook in een aantal dagbladen wordt op deze wijze een aantal zinsneden uit de rede geďnterpreteerd.
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
  vrijdag 28 december 2007 @ 00:10:06 #196
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_55590281
Dus als ze allemaal hadden gezegd dat de koningin wel op blauwe smurfen zou doelen, zou dat ook aannemelijk zijn?

Waarom heb je iemand anders' mening nodig om er zelf 1 te vormen?
Die dagbladen / programma's geilen er misschien ook een beetje op als iemand het weer eens tegen Wilders opneemt. Wishful thinking van ze.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  vrijdag 28 december 2007 @ 00:13:49 #197
145172 gronk
adulescentulus carnifex
pi_55590435
In nova wel een aardige vraag: wat moet wilders doen wil-ie te ver gaan.

Antwoord:'mwoah, ik zou niet weten welke opmerking van hem te ver zou gaan'.

I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
pi_55590576
Dus als Thom de Graaf de troonswisseling een zeer geschikt moment vindt om de macht van de koning aan banden te leggen, dan is dat wél een goed idee?
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
pi_55590582
quote:
Op vrijdag 28 december 2007 00:07 schreef damian5700 het volgende:

[..]

Ik vind, dat een aantal zinsneden uit die rede dit betwistbaar maken.

In het politieke commentaar direct na afloop van de kersttoespraak op radio 1 kwam men tot de conclusie, dat de woordkeuzes en omschrijvingen een impliciete verwijzing naar Wilders en de zijnen kon betekenen.
Ook in een aantal dagbladen wordt op deze wijze een aantal zinsneden uit de rede geďnterpreteerd.
Nou, journalisten kunnen soms net zo slecht lezen als FOK!kers! Voorbeelden genoeg!

Om met Wildebras' eigen woorden te spreken: als een Marokkaan geen herrieschopper is, hoeft hij zich niet aangesproken te voelen. Dus als Wildebras geen opruiende blater is, waarom doet hij dan verontwaardigd?
Of, volgens onze eigen christelijke cultuur: wie de schoen past, trekke hem aan.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_55590681
quote:
Op vrijdag 28 december 2007 00:18 schreef damian5700 het volgende:
Dus als Thom de Graaf de troonswisseling een zeer geschikt moment vindt om de macht van de koning aan banden te leggen, dan is dat wél een goed idee?
Het gaat niet om de beperking van de macht van de koningin. Wildebras gebruikt een oneigenlijk argument, dat is, zoals gebruikelijk bij hem, het probleem.
En op je vraag: nee, ook niet. Volgens mij heeft ze helemaal niet onevenredig veel macht.

Wat mij betreft doen we zijn uitspraak af als prietpraat en gaan we over tot de orde van de dag.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')