Wilders het kwaad noemen is slecht,quote:Op zondag 2 december 2007 19:02 schreef Kanjer het volgende:
De TT alleen al![]()
Het "kwaad" moet worden gestopt...
Alsof Wilders de duivel in persoon is, het "kwaad" moet je zoeken op straat waar islamitisch tuig alles denken te kunnen veroorloven in de naam van de islam of anders discriminatie.
Het "kwaad" moet je zoeken in de linkse kliek die zo graag een multiculti willen hebben dat ze gierend de bocht uitvliegen met al hun susidietjes, projectjes, Theedrink kransjes en onder het tapijt schuiven van de echte problemen.
Het enige wat Wilders doet is op de kaart zetten van problemen die er al zijn en als een onuitroeibare kanker gezwel groeien.
En dat dat niet al te subtiel gaat, oke.
Maar soms moet je schreeuwen om gehoord te worden en dat doet Wilders als de beste.
we moeten blij zijn met iemand als Wilders, anders had er helemaal geen weerwoord geweest en god weet waar we dan hadden gezeten op dit moment.
Nu geven ze gewoon een "licence to kill' af jegens Wilders, goedzo linkse rakkersde manier om je van je tegenstander te ontdoen als jou, en die van je vriendjes, baantje/subsidiepotje/commisietje in gevaar komt.
links bestaat niet meer, rechts ook niet, zijn oude onzin net zoals de christelijke en islamitische religie, passen niet in deze nieuwe tijd, tijd om ze af te schudden.quote:Op zondag 2 december 2007 19:20 schreef Xith het volgende:
[..]
Wilders het kwaad noemen is slecht,
maar linkse mensen het kwaad noemen is goed?
Het kankergezwelachtige probleem, bijvoorbeeld, dat ik de Koran kan lezen. Gelukkig is er nog een Geert Wilders die dit probleem keihard wil aanpakken.quote:Op zondag 2 december 2007 19:02 schreef Kanjer het volgende:
Het enige wat Wilders doet is op de kaart zetten van problemen die er al zijn en als een onuitroeibare kanker gezwel groeien.
Nee joh, die kunnen makkelijk 1 van de vele Koran-opspeur-ambtenaren onder Wilders worden.quote:Op zondag 2 december 2007 19:18 schreef Dragontown het volgende:
Heeft het wel met de islam te maken en zouden ze niet bang zijn voor hun eigen baantje?
bangerikquote:Op zondag 2 december 2007 19:26 schreef Monidique het volgende:
[..]
Het kankergezwelachtige probleem, bijvoorbeeld, dat ik de Koran kan lezen. Gelukkig is er nog een Geert Wilders die dit probleem keihard wil aanpakken.
Quote van de FP/Telegraafquote:Op zondag 2 december 2007 19:17 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Nee, dat mag je niet aannemen.
[..]
Ja, TS vind dat de vereniging Wilders als "het kwaad" bestempeld. Maar dat staat verder nergens. Het enige wat de vereniging doet is dat het zich niet kan vinden in de mening van Wilders.
Als dat al een license to kill is, zou de wereld nu wel opgeblazen zijn.
Gaan we slachtoffertje spelen?quote:Op zondag 2 december 2007 19:26 schreef Monidique het volgende:
[..]
Het kankergezwelachtige probleem, bijvoorbeeld, dat ik de Koran kan lezen. Gelukkig is er nog een Geert Wilders die dit probleem keihard wil aanpakken.
Wie? Geert Wilders? Ik ben nog geen slachtoffer, maar als Geert Wilders zijn zin krijgt, ben ik wel slachtoffer, want dan kan ik geen Koran meer lezen. Als ik de cel inga wanneer ik een boek lees, ja, dan ben ik slachtoffer van Wilders' censuur.quote:Op zondag 2 december 2007 19:33 schreef Kanjer het volgende:
Gaan we slachtoffertje spelen?
Goed punt.quote:Dit zijn jouw woorden en niet de mijne.
Of het kankergezwelachtige probleem dat er 'bewijzen' nodig zijn om iemand op te sluiten. Hoe links. Gelukkig is er nog een Geert Wilders die dit probleem keihard wil aanpakken.quote:Op zondag 2 december 2007 19:26 schreef Monidique het volgende:
[..]
Het kankergezwelachtige probleem, bijvoorbeeld, dat ik de Koran kan lezen. Gelukkig is er nog een Geert Wilders die dit probleem keihard wil aanpakken.
Wat als iemand een teddybeer Geert Wilders noemt? Is dat dan ook demoniseren, onverantwoordelijk en gevaarlijk?quote:Op zondag 2 december 2007 19:39 schreef Dragontown het volgende:
ik wacht trouwens op de eerste teddybeer in Nederland die mohammed gaat heten
jij neemt alles heel letterlijk hehquote:Op zondag 2 december 2007 19:35 schreef Monidique het volgende:
[..]
Wie? Geert Wilders? Ik ben nog geen slachtoffer, maar als Geert Wilders zijn zin krijgt, ben ik wel slachtoffer, want dan kan ik geen Koran meer lezen. Als ik de cel inga wanneer ik een boek lees, ja, dan ben ik slachtoffer van Wilders' censuur.
[..]
Goed punt.
hij is zelf al een teddybeerquote:Op zondag 2 december 2007 19:40 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Wat als iemand een teddybeer Geert Wilders noemt? Is dat dan ook demoniseren, onverantwoordelijk en gevaarlijk?
Sorry, ik begrijp niet wat je hier zegt.quote:Op zondag 2 december 2007 19:40 schreef Dragontown het volgende:
[..]
jij neemt alles heel letterlijk hehhij nam het voorbeeld ''koran verbieden'' waarom dat eigenlijk zou kunnen zodat mensen inzagen wat er eigenlijk allemaal wel niet in de koran staat.
Dat is snel van je opgemerkt dan.quote:
Nee. Geert Wilders wil de Koran verbieden. Geen voorbeeld, hij wil dat echt.quote:hij nam het voorbeeld ''koran verbieden'' waarom dat eigenlijk zou kunnen zodat mensen inzagen wat er eigenlijk allemaal wel niet in de koran staat.
tuurlijkquote:Op zondag 2 december 2007 19:42 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat is snel van je opgemerkt dan.
[..]
Nee. Geert Wilders wil de Koran verbieden. Geen voorbeeld, hij wil dat echt.
Nou vind ik dat stukje van Terpstra tamelijk pathetisch (in de oorspronkelijke zin van het woord!), maar een vogelvrijverkaring kan ik er niet in ontdekken.quote:Op zondag 2 december 2007 19:31 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Quote van de FP/Telegraaf
Terpstra: ''Wilders is het kwaad en dat kwaad moet gestopt worden. De koude rillingen lopen me over mijn rug als ik hem hoor praten. Het is tijd dat het debat over integratie bij de politiek wordt weggehaald. Laten we niet langer lijdzaam zijn. Het is belangrijk dat ook autochtonen nu opstaan en Wilders een halt toeroepen.''
dus wel een licence to kill .
kloptquote:Op zondag 2 december 2007 19:45 schreef Apropos het volgende:
[..]
Nou vind ik dat stukje van Terpstra tamelijk pathetisch (in de oorspronkelijke zin van het woord!), maar een vogelvrijverkaring kan ik er niet in ontdekken.
hmmm, echt, ik wil dat JPB mij 1 miljoen euro op mijn rekening stort.quote:Op zondag 2 december 2007 19:42 schreef Monidique het volgende:
Nee. Geert Wilders wil de Koran verbieden. Geen voorbeeld, hij wil dat echt.
Natuurlijk wat? Dat Geert Wilders de Koran wil verbieden? Ja, dat wil hij echt.quote:
Nee, daar ben ik het niet mee eens, ook al verbiedt het op de een of andere miraculeuze wijze met mij verbonden extreem-links het als geen ander.quote:maar daar moet jij het toch wel eens mee zijn ? extreem links verbied boeken als geen ander
en ik wil dat iedereen de koran gaat lezenquote:Op zondag 2 december 2007 19:48 schreef Monidique het volgende:
[..]
Natuurlijk wat? Dat Geert Wilders de Koran wil verbieden? Ja, dat wil hij echt.
[..]
Nee, daar ben ik het niet mee eens, ook al verbiedt het op de een of andere miraculeuze wijze met mij verbonden extreem-links het als geen ander.
Dat kan, mij interesseert het weinig, maar weet dan wel dat Geert Wilders graag heeft dat niemand de Koran mag lezen.quote:Op zondag 2 december 2007 19:51 schreef Dragontown het volgende:
[..]
en ik wil dat iedereen de koran gaat lezen
bron graagquote:Op zondag 2 december 2007 19:53 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat kan, mij interesseert het weinig, maar weet dan wel dat Geert Wilders graag heeft dat niemand de Koran mag lezen.
Ik verzoek Doekle Terpstra om de eerst aankomende Black Metal concert te bezoekenquote:Op zondag 2 december 2007 19:53 schreef Apropos het volgende:
Het artikel in Trouw:
http://www.trouw.nl/dever(...)ders_opinie#readmore
Let op:
Onbegrijpelijk vind ik het, dat de ’redelijke mensen’ – waartoe ik mijzelf ook reken – zo onverschillig lijken te zijn. Wanneer staan wij eens op? Wanneer manifesteren wij ons met de oproep dat genoeg, genoeg is. Wanneer maken wij Wilders duidelijk dat wij een samenleving voorstaan waarin mensen op basis van respect met elkaar samenleven, dat wij de onderlinge dialoog wensen op basis van respect voor elkaars eigenheid. Met waardering voor elkaars identiteit en met een open vizier willen leren van verschillende religieuze gewoonten en belevingen. Met respect voor de woorden van de Koran, zoals ikzelf graag met respect bejegend wil worden op de woorden die voor mij heilig zijn en die mij via de Bijbel worden aangereikt.
Nu vind ik die PVV een partij van niks, maar dit soort geniepige religieuze dwingelandij is minstens even kwalijk. Meneer beweert tot het kamp der redelijken te behoren, maar voegt toch nog even een verzoek in om ook de voor hem heilige Schrift te eerbiedigen. Man, ga toch weg.
bron graagquote:Op zondag 2 december 2007 19:56 schreef Monidique het volgende:
[..]
How about dat Geert Wilders de Koran wil verbieden, of is jou dat ontgaan?
1. Was de Tenach dan soms verboden onder de nazi's ? Dus uit alle bijbels werden de eerste vijf "boeken" gescheurd.quote:Op zondag 2 december 2007 18:05 schreef UZN het volgende:
Wilders heeft wel gelijk. Alleen de manier waarop is soms wat te.
Ik zie ook het liefst dat de Koran verboden wordt. Maarja. Ga je dan alle godsdiensten verbannen? Hoeveel honderd jaar gaan we dan terug? Gele ster is dan slechts stap 2.
Het is dat ik een luie, linkse nietsnut ben zonder leven, dus ik geef jou een bronnetje: "Ik heb genoeg van de islam in Nederland: geen moslimimmigrant er meer bij. Ik heb genoeg van de aanbidding van Allah en Mohammed in Nederland: geen moskee er meer bij. Ik heb genoeg van de Koran in Nederland: verbied dat fascistische boek."quote:
De pagina die u wenst te bereiken bestaat niet.quote:Op zondag 2 december 2007 20:00 schreef Monidique het volgende:
[..]
Het is dat ik een luie, linkse nietsnut ben zonder leven, dus ik geef jou een bronnetje: "Ik heb genoeg van de islam in Nederland: geen moslimimmigrant er meer bij. Ik heb genoeg van de aanbidding van Allah en Mohammed in Nederland: geen moskee er meer bij. Ik heb genoeg van de Koran in Nederland: verbied dat fascistische boek."
Dat kan, ik heb hier de NL versie van de "edele Koran" hier liggen.quote:Op zondag 2 december 2007 19:51 schreef Dragontown het volgende:
[..]
en ik wil dat iedereen de koran gaat lezen
Elke amp; verwijderen uit het adres.quote:Op zondag 2 december 2007 20:02 schreef Dragontown het volgende:
[..]
De pagina die u wenst te bereiken bestaat niet.
Selecteer een pagina uit het hoofdmenu.
Dat misschien niet, maar het bestond officieel niet. Daarbij, de gele ster is een Middeleeuwse verordening, dus we hoeven het niet eens over gaskamers te hebben: niet voor niets rept de auteur van ''hoeveel honderd jaar?'' ,quote:Op zondag 2 december 2007 19:59 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
1. Was de Tenach dan soms verboden onder de nazi's ? Dus uit alle bijbels werden de eerste vijf "boeken" gescheurd.
nou het lukt nietquote:Op zondag 2 december 2007 20:03 schreef Monidique het volgende:
[..]
Elke amp; verwijderen uit het adres.
Home > In de media > Opinie > Genoeg is genoeg: verbied de Koran - Opinie Geert Wilders Volkskrantquote:Op zondag 2 december 2007 20:02 schreef Dragontown het volgende:
[..]
De pagina die u wenst te bereiken bestaat niet.
Selecteer een pagina uit het hoofdmenu.
Dat je met dit soort lui de gracht kunt dempen, daar is iedereen het hopelijk wel over eens.quote:Op zondag 2 december 2007 20:10 schreef Dragontown het volgende:
[ afbeelding ]
hun Zij zijn het niet eens met Wilders
http://hoeiboei.web-log.nl/hoeiboei/2007/03/tariq_ramadan_w.htmlquote:Demissionair minister van Integratie Rita Verdonk (VVD) vernam half december uit de krant dat de Zwitserse islamitische filosoof gasthoogleraar 'Identiteit en Burgerschap' zou worden. Ze kent hem.
Sterker nog: toen Ramadan een paar jaar geleden in Frankrijk als 'gevaarlijke fundamentalist' werd gebrandmerkt en de VS hem zijn visum afpakten, nodigde zíj hem uit voor een dîner pensant. "Ik ken de verwijten tegen hem", zegt ze. "Hij is niet de meest liberale man die je je kan indenken. Maar hij is géén fundamentalist. Zijn boodschap is dat de islam en de Europese cultuur niet strijdig zijn. Hij zegt: respecteer de wet, respecteer de regels van Nederland, en intussen kun je gewoon moslim zijn. Hij adviseerde mij om de vertrouwensbreuk met moslims te herstellen. Om een betere relatie op te bouwen, met dialoog en meer respect. Het was een interessante avond."
Wat meer info over Tariq:
Tariq Ramadan is een pragmaticus. Zodra hij beseft dat hij in Zwitserland niet zo heel ver zou komen met zijn boodschap dat de islam dé oplossing is voor het probleem van de westerse decadentie, besluit hij zijn geluk in Frankrijk te beproeven. Hij krijgt de steun van de grootste Franse moslimorganisatie UOIF (union des organisations islamiques de France), gelieerd aan de Moslim Broederschap, en de moslimjongerenorganisatie UJM (union des jeunes musulmans).
In 1993 geeft Ramadan voor het eerst publiekelijk blijk van zijn verwantschap met de Broederschap. Hij lobbyt actief om het Franse toneelstuk Mahomet verboden te krijgen omdat dat niet strookt met de islamistische opvattingen over de profeet. Een jaar later wordt in Genève, heel toevallig, een Egyptische geheim agent vermoord die was belast met het volgen van de familie Ramadan. De dader is nooit gevonden.
In 1995 mag Ramadan Frankrijk niet meer in vanwege zijn banden met de Algerijnse terreurbeweging, die op dat moment net een serie aanslagen pleegt in Parijs. Maar zijn warme verhouding met de Franse beweging SOS Racisme blijkt een slimme tactiek en bezorgt hem een martelarenstatus in moslimse en politiekcorrecte kringen. De verkoop van cassettebandjes met preken, onder meer aan de 6 tot 8 miljoen Franse moslims, heeft hem multimiljonair gemaakt. Allah sells in Eurabia.
Samen met de UOIF verzet Ramadan zich tegen het verbod op het dragen van de hijaab en de niqaab op Franse scholen en in openbare functies. Ramadan heeft een enorm netwerk, dat hij gebruikt voor een mondiaal geregisseerde campagne tegen het ?islamofobe? Frankrijk. Sjeik al-Qaradawi, Hizballah en Hamas kapittelen het land om zijn ?anti-moslimbeleid?. Maar als in 2004 enkele Franse journalisten in Irak worden gegijzeld, is het tijd voor een charmeoffensief. Het UOIF-standpunt dat ?de koran onze Grondwet? is, wordt tijdelijk verruild voor een lofzang op de vrijheid van godsdienst.
Le Monde bericht op 10 en 14 oktober 2003 over de connecties van Tariq en imam Hani Ramadan met Al Qaida. Ze zouden in 1991 een vergadering bijeen hebben geroepen tussen Ayman Al-Zawahiri, de rechterhand van Osama Bin Laden, en Omar Abdel Rahman, veroordeeld voor de eerste bomaanslag op het World Trade Center in 1993. Naar verluidt is Rahman een neef, maar dat ontkent Ramadan.
Waarom moet het debat over integratie bij de politiek vandaan worden gehaald? Daar moet toch de oplossing worden bepaald. Of moet de samenleving door middel van demonstraties de uitslag van het integratie debat gaan bepalen?quote:'Het is tijd dat het debat over integratie bij de politiek wordt weggehaald. Laten we niet langer lijdzaam zijn. Het is belangrijk dat ook autochtonen nu opstaan en Wilders een halt toeroepen.'
En, zoals altijd, gelijk heeft ie.quote:Op zondag 2 december 2007 21:09 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Wilders laaiend over oproep Terpstra
http://www.telegraaf.nl/b(...)_Terpstra.html?p=1,1
AMSTERDAM - PVV-leider Wilders is woedend over een oproep van voorzitter Terpstra van de HBO-raad. De prominente CDA'er roept vakbonden, kerken en andere groepen op zich samen te keren tegen wat hij noemt de Verwildering van de samenleving.
Wilders noemt de oproep walgelijk. Het organiseren van een buitenparlementaire tegenbeweging is een belediging van de PVV-kiezer en van de democratie, zegt Wilders. Hij vindt ook dat de oproep aanzet tot geweld tegen hem.
"Geen beweging van of demonstraties door bange dhimmi's als Terpstra en de zijnen zal de PVV en mij stoppen met nog meer kracht en overtuiging in te zetten om te problemen met de islam in Nederland te benoemen en bestrijden", aldus Wilders.
Intussen heeft de organisatie Nederland bekent Kleur gezegd dat inderdaad wordt gewerkt aan een tegenbeweging tegen Wilders.
'Pak de cijfers erbij'quote:Op zondag 2 december 2007 11:13 schreef imbaman het volgende:
[..]
Wat loop jij ze nou onterecht te verdedigen?
Ben je er zelf ook 1?
Pak de cijfers erbij, en je ziet dat een veel groter percentage Marokkanen zich schuldig maakt aan zedendelinquenten dan nederlanders of aziaten.
Het meerendeel van de Marokkanen kan zich gewoon niet gedragen tov de nederlanders of aziaten.
Dat zijn de cijfers, accepteer die nou eens.
Tja, wie beledigde er nou eerst?quote:Op zondag 2 december 2007 21:09 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Wilders laaiend over oproep Terpstra
Wilders noemt de oproep walgelijk. Het organiseren van een buitenparlementaire tegenbeweging is een belediging van de PVV-kiezer en van de democratie, zegt Wilders. Hij vindt ook dat de oproep aanzet tot geweld tegen hem.
Weet jij al wat er staat te gebeuren, behalve dan een handvol demonstraties (met wie weet hoeveel relschopppers)en het ''weghalen van het integratiedebat''? En kun je me vertellen sinds wanneer Ed. Van Thijn ''alomgewaardeerd'' is?quote:Op zondag 2 december 2007 22:00 schreef SCH het volgende:
Erg goed initatief. Krijgt erg veel steun denk ik.
Lul niet, hij woont helemaal niet in Friesland.quote:Op zondag 2 december 2007 22:10 schreef Gijsbrecht2 het volgende:
Doekle Terpstra, een laffe gereformeerde gluiperd, die denkt veilig ye ziyyen in Friesland.
ja ok. maar wat gaat ie doen dan? ik wil liever geen tweede fortuyn op straat zien liggen.quote:Op zondag 2 december 2007 22:22 schreef SCH het volgende:
[..]
Lul niet, hij woont helemaal niet in Friesland.![]()
Terpstra start die actie uit oprechte bezorgdheid. Alle respect ervoor. Wilders gijzelt het land en veel mensen staan er machteloos naar te kijken en verbijten hun woede en ergernis.
Er is nogal wat onvrede omdat het zo stil is tegen Wilders - niemand durft eigenlijk echt en daardoor lijkt het alsof dat partijtje met die paar zetels het voor het zeggen heeft in Nederland en maar openlijk mensen mag blijven beledigen en schofferen. Het is erg goed om een tegengeluid te laten horen, ik ben er erg blij mee.
Misschien werkt het wel averechts qua aantal stemmers want dat zie je wel vaker met die politici die zichzelf buiten de orde stellen en het slachtoffer uit gaan hangen, maar er gebeurt in ieder geval iets.
Is die door Terpstra vermoord dan? Wat maakt het uit wat ie gaat doen; bijeenkomsten, demo's, discussies, pamfletten, advertenties - als maar duidelijk wordt dat er ook andere geluiden zijn dan de haat van Wilders c.s.quote:Op zondag 2 december 2007 22:23 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja ok. maar wat gaat ie doen dan? ik wil liever geen tweede fortuyn op straat zien liggen.
dat maakt mij heel erg veel uit. gaat ie alleen maar rechtpraten wat geert krompraat, of probeert hij het vanuit zijn eigen kracht? want blijkbaar zijn er genoeg mensen die geert de mond willen snoeien, toch? hoe dan?quote:Op zondag 2 december 2007 22:25 schreef SCH het volgende:
[..]
Is die door Terpstra vermoord dan? Wat maakt het uit wat ie gaat doen; bijeenkomsten, demo's, discussies, pamfletten, advertenties - als maar duidelijk wordt dat er ook andere geluiden zijn dan de haat van Wilders c.s.
Ik denk dat het goed is om te laten zien dat de meerderheid van Nederland het verhaal van Wilders over de islam niet onderschrijft.quote:Op zondag 2 december 2007 22:27 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
dat maakt mij heel erg veel uit. gaat ie alleen maar rechtpraten wat geert krompraat, of probeert hij het vanuit zijn eigen kracht? want blijkbaar zijn er genoeg mensen die geert de mond willen snoeien, toch? hoe dan?
Ach, volgens Terpstra jaagt Wilders mensen over de kling, dus dan zal Terpstra Fortuyn heus wel vermoord hebben.quote:
Hoezo? De meerderheid van de Nederlandse Moslims onderschrijft het gedachtengoed van Al-Kaida toch ook niet, al is dat nooit via enige demonstratie kenbaar gemaakt? De meerderheid van de Nederlanders onderschrijft goddank de gedachtenkronkels van de IS evenmin.quote:Op zondag 2 december 2007 22:29 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik denk dat het goed is om te laten zien dat de meerderheid van Nederland het verhaal van Wilders over de islam niet onderschrijft.
Wilders en de PVV suggereren telkenmale dat ze de meerderheid van de nederlanders achter zich hebben. Het is goed om te laten zien dat dat je reinste kolder is.quote:Op zondag 2 december 2007 22:32 schreef Apropos het volgende:
[..]
Hoezo? De meerderheid van de Nederlandse Moslims onderschrijft het gedachtengoed van Al-Kaida toch ook niet, al is dat nooit via enige demonstratie kenbaar gemaakt? De meerderheid van de Nederlanders onderschrijft goddank de gedachtenkronkels van de IS evenmin.
Eens!quote:Op zondag 2 december 2007 22:29 schreef SCH het volgende:
Nederland moet gewoon stoppen met die beveiliging, zolangzamerhand. Geen haatzaaierij van mijn belastingcenten
Niet mee eens.quote:
Maar waarom moeten wij dat tonen? Is het niet voldoende dat een motie van Wilders door Verbeet werd weggebonjourd? Overspannen gedoe allemaal.quote:Op zondag 2 december 2007 22:34 schreef SCH het volgende:
[..]
Wilders en de PVV suggereren telkenmale dat ze de meerderheid van de nederlanders achter zich hebben. Het is goed om te laten zien dat dat je reinste kolder is.
Ja tuurlijk. Maar dat geeft hem toch geen vrijbrief om dingen te roepen waardoor de beveiliging steeds verder opgevoerd moet wordne. HIj misbruikt zijn beveiliging. Hij zou een stoere jongen zijn als ie al die dingen ook zonder beveiliging nog roept.quote:Op zondag 2 december 2007 22:39 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Niet mee eens.
Hoewel ik het niet eens ben met Wilders (en wow nee! dit is géén doodsverwensing) vind ik niet dat je de beveiliging van de persoon Wilders op moet heffen. Ook hij vertegenwoordigd een aantal mensen in Nederland.
ik snap je gevoel van electorale onmacht, maar die laatste zin slaat natuurlijk nergens op als je ook maar een beetje democratisch zou kunnen nadenken.quote:Op zondag 2 december 2007 22:29 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik denk dat het goed is om te laten zien dat de meerderheid van Nederland het verhaal van Wilders over de islam niet onderschrijft.
Ik weet niet of mensen hem de mond willen snoeren, jij zet je kaarten weer op het chantageverhaal. Hij mag niet worden bestreden want dan kan er wel eens iets gebeuren. Dat is precies de manier waarop hij zelf die beveiliging misbruikt.
Nederland moet gewoon stoppen met die beveiliging, zolangzamerhand. Geen haatzaaierij van mijn belastingcenten
quote:Op zondag 2 december 2007 21:08 schreef MrX1982 het volgende:
Waarom vallen ze hem niet aan op argumenten maar moet dit soort kinderachtigs worden bedacht.
Nou, nee, dat zou ik liever niet zien. Ik zou Wilders ietwat stoerder vinden als hij daadwerkelijk een keer echt in debat zou gaan, bijvoorbeeld.quote:Op zondag 2 december 2007 22:40 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja tuurlijk. Maar dat geeft hem toch geen vrijbrief om dingen te roepen waardoor de beveiliging steeds verder opgevoerd moet wordne. HIj misbruikt zijn beveiliging. Hij zou een stoere jongen zijn als ie al die dingen ook zonder beveiliging nog roept.
Wij moeten allemaal de straat op met een ratel om onze afkeer van Wilders aan de dag te leggen, maar jij kunt dit soort zinnetjes publiceren zonder de bedreigers te veroordelen?quote:Op zondag 2 december 2007 22:40 schreef SCH het volgende:
Hij zou een stoere jongen zijn als ie al die dingen ook zonder beveiliging nog roept.
Ja, en? Op diezelfde manier kun je ook Michiel Smit wel beveiliging geven. En z'n tegenpool bij de antifa. Allemaal leuk en aardig, dat puberale gedoe, maar 't zou wel zo handig zijn als mensen eens nadachten wat ze nou opschieten met dat gerel.quote:Op zondag 2 december 2007 22:39 schreef Yildiz het volgende:
Hoewel ik het niet eens ben met Wilders (en wow nee! dit is géén doodsverwensing) vind ik niet dat je de beveiliging van de persoon Wilders op moet heffen. Ook hij vertegenwoordigd een aantal mensen in Nederland.
Of dat, inderdaad.quote:Op zondag 2 december 2007 22:44 schreef zoalshetis het volgende:
ik zou wilders al stoer vinden als ie met oplossingen komt inplaats van gewauwel in de marge.
Wat-ie dan ook zal krijgen.quote:Op zondag 2 december 2007 22:48 schreef gronk het volgende:
Op diezelfde manier kun je ook Michiel Smit wel beveiliging geven.
Met een demonstratie van 100 moslims, 100 medewerkers van de publieke omroep en 100 gedementeerde kneuzen die vanuit hun bejaardentehuis Wilders als de nieuwe Hitler zien kun je dat wel aantonen, ja. Als je dat combineert met een demonstratie tegen Israhell haal je de maximale opkomst en heb je die bejaarden ook weer gelucht.quote:Op zondag 2 december 2007 22:34 schreef SCH het volgende:
[..]
Wilders en de PVV suggereren telkenmale dat ze de meerderheid van de nederlanders achter zich hebben. Het is goed om te laten zien dat dat je reinste kolder is.
dat dus.quote:Op zondag 2 december 2007 23:03 schreef Monidique het volgende:
Wilders smult natuurlijk van zo'n demonstratie, zo'n tegenbeweging, en dat lijkt mij zo duidelijk, dat ik niet snap WAAROM?!?!?!?!? men het dan toch lekker doet.
Maar wat bereik je hiermee?quote:Op zondag 2 december 2007 22:43 schreef GB734 het volgende:
[..]Heb je de 'debatten' dus hem en Pechthold wel eens gezien?! Met Wilders valt niet te discussiëren. Natuurlijk, om de schijn hoog te houden en om hem niet de kans te geven over een 'cordon sanitaire' te blaten, moet je zo nu en dan in zijn richting praten, maar meer ook niet.
Wilders weigert met oplossingen te komenquote:Op zondag 2 december 2007 23:56 schreef zoalshetis het volgende:
ik zou het idd pas gaaf vinden als er een politieke partij zou komen die met tegenargumenten en daadkracht de misstanden recht zou zetten die wilders&cs nu ziet.
maar ja die is er wel, ruim vertegenwoordigd in elke gemeente, maar de pvda durft niet omdat het bang is voor electoraal verlies. stel zielige, zelfingenomen en kortetermijn denkertjes zijn het, die pvda'ers.
Dat staat in de Koran.quote:Op maandag 3 december 2007 00:07 schreef Meki het volgende:
[..]
Wilders weigert met oplossingen te komen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |