quote:In the episodes "Not in Portland" & "Stranger in a Strange Land", a title says "God loves you as He loved Jacob". It is in the past tense, meaning Jacob is either dead or believed to be dead.
JACOB IS DUS NIET BEN, LOCKE, OF JACK!quote:The "mysterious eye" has since been confirmed by producers in the Season 3 audio commentary to belong to Jacob.
Jacob was portrayed by prop master Rob Kyker for the filming of this particular episode.
The voice is confirmed as Carlton Cuse.
quote:In "Left Behind"," when Juliet and Kate encounter the Monster, it emerges from the jungle as three separate streams of black smoke, which then form together.
is deze "Cerberus" soms The Black Smoke? Die Jacob's lichaam bewaakt in een ondergrondse grotquote:In "Exodus, Part 2"," Jack prevents Locke from getting dragged into a deep cavern underground by the Monster. References to the underworld also exist on the hieroglyphs on the Swan, and on the blast door map annotations, and Anthony Cooper claimed that the Island was "Hell".
Tot nu toe is dit de beste theorie over het eiland: Vile Vortices (zoals bijv. de Bermuda-driehoek)quote:The pilot said that the plane had lost radio contact before the crash and had changed course towards Fiji. They were, in his reckoning, 1000 miles off course. ("Pilot, Part 1"). Desmond believed the island a week east of Fiji at 9 knots. ("Live Together, Die Alone"). This fits with Rousseau's statement that she was 3 days out of Tahiti when she wrecked on the island. ("Solitary")
ongeveer 90 keer 3kwartier.quote:Op maandag 19 november 2007 18:36 schreef wolfrolf het volgende:
Hoi, Lost is leuk![]()
![]()
Vorige week voor het eerst een aflevering op Net5 gekeken, heb ik veel gemist?Ik begreep er namelijk geen zak van
quote:Korean mythology claims the dragon originated with man and has always had four toes.
When the dragon travels east or north, he loses toes, but when he travels south or west, he gains toes.
Yong is the sky dragon, associated with the weather and water.
Yo is the hornless ocean dragon.
Kyo is the mountain dragon.
quote:Op maandag 19 november 2007 17:40 schreef Pwn_zoon het volgende:
-theorieën over Jacob e.d.-
Ik denk dat we nog te weinig weten over die voet om dat mysterie al theorie-bedenkend te ontrafelen. Die brainwash-video is nep trouwens, door een fan gemaakt.quote:Op maandag 19 november 2007 20:51 schreef Pwn_zoon het volgende:
-theorieën over voet-
Oja ik zie het nu ik het orginele filmpje kijkquote:Op maandag 19 november 2007 21:06 schreef Symer het volgende:
Die brainwash-video is nep trouwens, door een fan gemaakt.
Hij deed het niet met z'n blote handen, maar met een ketting.quote:Op maandag 19 november 2007 20:51 schreef Pwn_zoon het volgende:
[...]
Zie de parallelen met de taken van Heracles:
1) Het doden van de leeuw van Nemea. Hij wurgde de leeuw met zijn blote handen.
Locke moest zijn vader doden, maar krijg hulp van Sawyer, die het met blote handen deed!
[...]
zodra er een nieuw seizoen is kijk ik altijd alles weer vanaf t begin.quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:18 schreef appelsientje het volgende:
Ik vraag me serieus af als LOST helemaal is afgelopen... of ik dan ook daadwerkelijk alles door heb
quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:37 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
zodra er een nieuw seizoen is kijk ik altijd alles weer vanaf t begin.
het verbaasd je hoeveel je vergeet. als je in 1x een seizoen achter elkaar kijkt dan krijgen je hersens gewoon te veel info.
van de zomer zag ik 1 aflevering van LOST op tv. ik vond t zo vet. dat ik de dvd box gehaald had.
heb van 5uur 'smiddags tot 5:30 's nachts non-stop gekeken. tussendoor ben ik even naar de kroeg geweest om sigaretten te halen en daarna gelijk weer verder kijkenhulde aan LOST
de dag dr op seizoen 2 gehaald. toen kon ik t niet laten om seizoen 3 te downloaden
Arctic Monkeys - Do Me A Favour. Zeer tof nummer. 6/12 HMHquote:Op donderdag 22 november 2007 23:14 schreef Testdummie het volgende:
Jammer dat morgen de laatste afl. zijn van het seizoen...![]()
Wel een goede preview, die ze telkens laten zien. Weet iemand toevallig welke nummer je daar hoort?
thnx!quote:Op donderdag 22 november 2007 23:16 schreef Merkie het volgende:
[..]
Arctic Monkeys - Do Me A Favour. Zeer tof nummer. 6/12 HMH.
Arctic Monkeys zijn niet voor niks tot de beste band ter wereld verkozen.quote:Op vrijdag 23 november 2007 16:00 schreef Sequencial het volgende:
Bring on the season final!
Ik heb gisteravond de aflevering van vorige week gezien, zette me aan het denken over m'n eigen top 5 van herinneringen... Toffe episode, en een waanzinnige cliffhanger voor de afleveringen van vanavond, zeker in combinatie met de teaser!
En inderdaad tof nummer van Arctic Monkeys, heb zelf meteen gegoogled van wie het nummer was toen ik de teaser had gezien.
Precies! Heb hem toen ook direct in HD gezien. Erg goedquote:Op vrijdag 23 november 2007 20:13 schreef Darklight het volgende:
Vette finale
Ga hem nog een keer kijken, isalweer een half jaar geleden![]()
Tja... dat is altijd al zo geweest.. Harry Potter in het Nederlands is ook al zo'n ramp...quote:Op vrijdag 23 november 2007 21:09 schreef DaFrenk het volgende:
Vertaling is wel slecht trouwens.
Waarom hebben ze de namen van de stations vertaald? Spiegelglas?![]()
![]()
Slimme marketing jaquote:Op vrijdag 23 november 2007 22:14 schreef DJKoster het volgende:
Ghehe, tof die Davidoff reclame ertussendoor![]()
http://www.youtube.com/watch?v=L7xQ2uiRSC4&feature=related die dus
Ja maar ja maar ja maar misschien is het een flashforward die nog anders kan gaan.quote:Op vrijdag 23 november 2007 22:28 schreef milagro het volgende:
ik wil de stop niet, en ik wil ook niet dat ze terug zijn
en ik wil niet dat ik niet zag dat dit niet het verleden was maar het morgen
en ik wil niet naar bed, maar toch ook weer wel, want moe, maar toch ook weer niet
Ja dat zet ik ook op m'n verlanglijstje vanavondquote:Op vrijdag 23 november 2007 22:34 schreef milagro het volgende:
en morgen als ik wakker word, zie ik eruit als Kate, dat wil ik ook
Het is nu de 2e keer dat ik deze aflevering gezien heb.... maar het is me nog steeds niet duidelijkquote:Op vrijdag 23 november 2007 22:41 schreef Luchtbel het volgende:
[..]
Ja dat zet ik ook op m'n verlanglijstje vanavond
En dat met die vader van Jack was nogal vaag ja Appelsientje. Misschien gaat Jack voor de tweede keer diezelfde periode in....Zonder liefdeofzo.
Nou, ik denk dat Jack gewoon in de war was of erg sarcastisch deed. Je zag die vent ook kijken van, waarom zegt hij zoiets, weet hij niet dat hij dood is? Het zal ook een manier zijn geweest om de kijker tot aan het einde te laten denken dat het om een flashback gaat. Al was het toen hij z'n gloednieuwe Razr telefoon pakte al vrij snel duidelijk dat zich dit in de 'toekomst' zou afspelen.quote:Op vrijdag 23 november 2007 22:37 schreef appelsientje het volgende:
bijvoorbeeld... in de 'flashback' praten ze weer over de vader van Jack (alsof die nooit dood is gegaan....)
Ja maar het is tot 2x toe (ook met het halen van z'n medicijnen) en bij lost geloof ik niet meer in toevalquote:Op vrijdag 23 november 2007 22:46 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Nou, ik denk dat Jack gewoon in de war was of erg sarcastisch deed. Je zag die vent ook kijken van, waarom zegt hij zoiets, weet hij niet dat hij dood is? Het zal ook een manier zijn geweest om de kijker tot aan het einde te laten denken dat het om een flashback gaat. Al was het toen hij z'n gloednieuwe Razr telefoon pakte al vrij snel duidelijk dat zich dit in de 'toekomst' zou afspelen.
De schrijvers hebben ook duidelijk gezegd dat iedereen die dood is, ook echt dood is. Dus betwijfel het of Christian nog leeft.
Áls die echt dood is....quote:Op vrijdag 23 november 2007 22:45 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Het is nu de 2e keer dat ik deze aflevering gezien heb.... maar het is me nog steeds niet duidelijk
Jammer dat Charlie dood is..
Nopequote:
Niet raar hoor... Naomi had gezegd dat ze door Penny was gestuurd. Penny zei tegen Charlie dat ze niet op het schip zat en Naomi niet kende. Ofwel... de 'redders' zijn denk ik niet de 'redders' waar ze van uit gaan. Ben zal misschien toch gelijk hebben dat het nog ergere bad guys zijn dan The Others al waren.quote:Op zaterdag 24 november 2007 00:31 schreef suuzepluus het volgende:
arme Charlie![]()
![]()
en die "flashforward" had ik ook pas laat door.... mede doordat hij over zijn vader praat idd.
ik kan niet wachten tot seizoen 4...................................................................... downloaden!!!
wel raar ook dat die vriendin van Desmond niet weet wie Naomi is.... WIE is zij?!?!?!?!?!![]()
goed cadeau voorkerst!!! de Lost box!!
quote:Op zondag 25 november 2007 20:40 schreef Sender_ het volgende:
Wat een einde zeg.
Het levert iig nog zoveel vragen weer op, en er zijn er nog zoveel niet beantwoord.
Woord wel ff een tijd wachten op de vervolgen helaas.
quote:Op maandag 26 november 2007 12:58 schreef Eveli het volgende:
Maar dat is dan zeker in Amerika?
Het lijkt mij dat Ben dat alleen zei om Jack ervan te weerhouden om te bellen aangezien duidelijk niet iedereen vermoord wordt (iig Jack en Kate niet).quote:Jack, listen to me. If you phone her boat, every single living person on this Island will be killed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |