Jij niet?quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 16:47 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Iemand zin om die OP een keer bij te werken?
Ah, bedankt voor de ophelderingquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 16:53 schreef Nr.G het volgende:
Dat stuk van Bennet en Claire:
Bennet had tegen z\'n baas gezegd dat hij niet wist dat Claire speciaal was omdat de Haitiaan dat verborgen hield voor hem. Z\'n baas zei toen dat de Haitiaan dus dood moest en Bennet Claire moest halen.
Vervolgens laten ze de Haitiaan Bennet neerschieten en alles over Claire uit zijn geheugen wissen. Dan lijkt het alsof Bennet niet geholpen heeft met het ontsnappen van de Haitiaan en Claire. Snappez vous?
Ja, idd, dat viel mij ook al op. Wat zag claire er trouwens eng uit zeg, toen ze dat huis uit liepquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 19:19 schreef Miriampje het volgende:
Wat ik wel opmerkelijk vond
Er stonden heel wat buurtgenoten te kijken hoe het huis van Claire in brand stond
Maar die moeten Claire ook verbrand naar buiten hebben zien komen en zien genezen
Dit is niet zo netjes uitgewerkt, of de Haïtiaan moet dit iedereen hebben laten vergeten
Tsja je komt niet als een mooie prinses uit een huis dat in brand staatquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 19:34 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Ja, idd, dat viel mij ook al op. Wat zag claire er trouwens eng uit zeg, toen ze dat huis uit liep
Wel een goeie reclame voor een haarproduct.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 19:59 schreef AjaxGirl1 het volgende:
[..]
Tsja je komt niet als een mooie prinses uit een huis dat in brand staatHet valt mij wel op dat haar haar altijd goed blijft zitten...
Trouwens ik ga er vanuit dat de vader van Hiro niet weet dat zijn zoon ook krachten heeft?
Invulnerablequote:Op vrijdag 12 oktober 2007 19:59 schreef AjaxGirl1 het volgende:
[..]
Het valt mij wel op dat haar haar altijd goed blijft zitten...
quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 00:42 schreef Treveo het volgende:
[..]
Voor de meiden: Terug Vind Petrelli
Dat probleem heb ik nu dus nietquote:Op zondag 14 oktober 2007 12:44 schreef Houniet het volgende:
ik moet me soms echt inhouden om niet te kijken
Erna, Peter is opgepakt en werd overhoord door Parkman en die blonde vrouwquote:Op zondag 14 oktober 2007 20:42 schreef Houniet het volgende:
volgens mij tijdens die moord op school
dat was het idd!quote:Op zondag 14 oktober 2007 20:54 schreef Treveo het volgende:
[..]
Erna, Peter is opgepakt en werd overhoord door Parkman en die blonde vrouw
Haha, idd, het viel mij ook al op...quote:Op maandag 15 oktober 2007 15:07 schreef Houniet het volgende:
dat is idd wel zo
maarja ze kunnen der moeilijk naakt uit dat huis laten lopen heal zal ik daar uiteraard geen problemen mee hebben
whahahahaquote:Op donderdag 18 oktober 2007 20:12 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Ik moet het opnemen denk ik, dan kijk ik het morgen dus dan duurt het minder lang tot de volgende aflevering
Ja, maar een keer met school naar Amsterdam geweest op een donderdag en vrijdag. Daardoor al een aflevering gemist. Toen heb ik eentje wel teruggekeken via een site, maar ik heb blijkbaar nóg een aflevering gemist.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 22:40 schreef Houniet het volgende:
Mohinder![]()
@ Bupatih: hoe kan je nou een aflevering gemist hebbenjij kijkt toch ook elke week
dat is lekker danquote:Op donderdag 18 oktober 2007 22:45 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Ja, maar een keer met school naar Amsterdam geweest op een donderdag en vrijdag. Daardoor al een aflevering gemist. Toen heb ik eentje wel teruggekeken via een site, maar ik heb blijkbaar nóg een aflevering gemist.
Litteken? Volgens mij ben ik iets vergetenquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 09:45 schreef Radobe het volgende:
En zo komt Peter dus aan zijn litteken waar Hiro het over had.
De schade valt mee.quote:
quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 15:06 schreef AjaxGirl1 het volgende:
En wat betreft Peter... Jammer dat zijn mooi haarpluk nu weg is.![]()
In de metro, helemaal in het begin. Toen zat Peter met Mohinder in de metro en toen stond de tijd stil en daar was Hiro met zijn zwaard.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 14:50 schreef Xurk het volgende:
[..]
Litteken? Volgens mij ben ik iets vergeten
Welke aflevering was dan geweest?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 09:45 schreef Radobe het volgende:
En zo komt Peter dus aan zijn litteken waar Hiro het over had.
The Parasite.quote:
Ik denk het wel. Peter is al met Claire in aanraking geweest, dus heeft hij ook haar krachten overgenomen. Denk ik...quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:50 schreef YPrue het volgende:
[..]
The Parasite.
Ik vraag me eigenlijk af of hij überhaupt een litteken krijgt door Sylars hersenchirurgie. Groeit dat niet weer meteen dicht?![]()
Of Nederlandsquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 15:06 schreef AjaxGirl1 het volgende:
EINDELIJK weten wij wie Linderman is.
Het valt mij op dat er paar mensen rondlopen met een 'taal talent'. De ene spreekt vloeient japans en de ander vloeient fransknap hoor
De enige met een talenknobbel is de moeder van Nathan en Peter. Dat is dan ook heel erg begrijpelijk, aangezien ze met al die gasten samenwerkt.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 15:06 schreef AjaxGirl1 het volgende:
EINDELIJK weten wij wie Linderman is.
Het valt mij op dat er paar mensen rondlopen met een 'taal talent'. De ene spreekt vloeient japans en de ander vloeient fransknap hoor
Verder een geweldige einde!! Mohinder!![]()
En wat betreft Peter... Jammer dat zijn mooi haarpluk nu weg is.![]()
dan ben je niet de enigstequote:Peter en Mohinder....die mogen echt de serie niet uit hoor, want dan wordt Sammetje erg drietig......
Echt niet, Peter roelt zo hardquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:03 schreef Sammetje het volgende:Peter en Mohinder....die mogen echt de serie niet uit hoor, want dan wordt Sammetje erg drietig......
Ja, weet ik, maar wanneer ontdekte jullie dat Peter zo'n litteken kreeg? Maar nu weet ik waarom...quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 09:47 schreef Radobe het volgende:
[..]
Een van de eerste, Peter had net zijn krachten ontdekt en ging achter Mohinder aan.
quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:50 schreef YPrue het volgende:
[..]
The Parasite.
Ik vraag me eigenlijk af of hij überhaupt een litteken krijgt door Sylars hersenchirurgie. Groeit dat niet weer meteen dicht?![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door SiGNe op 20-10-2007 13:33:41 (spoilertag geplaatst) ]
SPOILER: NL kijkers: NIET LEZENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 38% gewijzigd door Treveo op 20-10-2007 13:35:06 ]
40 euro.quote:Op maandag 22 oktober 2007 17:06 schreef __Saviour__ het volgende:
Ik zag de seizoensbox voor 45 euro. Iemand die ergens nog goedkoper gezien?
Illegaal welquote:Op maandag 22 oktober 2007 17:06 schreef __Saviour__ het volgende:
Ik zag de seizoensbox voor 45 euro. Iemand die ergens nog goedkoper gezien?
ok thnx, 40 euro lijkt dus de normale prijs te zijn. Dat is erg goed te doen.quote:Op maandag 22 oktober 2007 17:18 schreef Bupatih het volgende:
[..]
40 euro.Bart Smit. Tot en met 31 oktober geen verzendkosten. vanLeest. Free Record Shop.
als je terug bent welquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 21:39 schreef Xurk het volgende:
Morgenavond ga ik naar Parijs en ben vrijdag pas terug, dus heb ik de aflevering van morgen toen straks alvast even bekeken. Jammer dat er nog geen reacties staan hier om te lezen en om op te reageren, is toch een beetje routine![]()
wil ik ook wel hebbenquote:
Heroes Unmasked is van de BBC en staat er niet op.quote:Op maandag 22 oktober 2007 23:06 schreef __Saviour__ het volgende:
Voor de mensen die de box al hebben, zijn de extra's een beetje tof?
Staat bijv. Heroes unmasked en de comics erop?
Ik zag 'm gister liggen, nog getwijfeld of ik 'm mee zou nemen.quote:
idd..quote:Op donderdag 25 oktober 2007 11:58 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Ik zag 'm gister liggen, nog getwijfeld of ik 'm mee zou nemen.
Maar dan kijk ik de laatste 5? afleveringen nog even en dan gebruik ik die box ook niet meer.
Yupquote:Op donderdag 25 oktober 2007 13:18 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Never-before-aired 73-minute premiere episode
50 deleted scenes
The making of Heroes
The Special Effects
The Stunts
Profile of artist Tim Sale
The Score
Mind Reader game
Audio commentaries with cast, crew and show creator Tim Kring
Dat zijn de extra's die ik kan vinden, kloppen die?
Zoals ik al zei: Nee. Heroes Unmasked is gemaakt voor en door de BBC zelf en staat dus niet op de DVD box.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:12 schreef __Saviour__ het volgende:
Dat 'making of heroes' is dat de 'heroes unmasked' zoals die op BBC komt?
GEWELDIGquote:
volgens mij komt Isaac terugquote:Op donderdag 25 oktober 2007 23:32 schreef AjaxGirl1 het volgende:
Ligt het aan mij of draait echt alles om die Linderman?Bijna elke personage heeft wel iets met hem te maken.
Verder een leuke aflevering. Jammer dat Isaak dood is![]()
Hero: You!
Hero: Me?
![]()
Hahaquote:
ik vind der leukquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 00:12 schreef parselmouth het volgende:
[..]
HahaDat is gewoon abstract man!
Toffe aflevering weer, die chick die van gedaante kan veranderen is cool.
Zelfs dan vind ik zijn schilderijen lelijk.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 00:12 schreef parselmouth het volgende:
[..]
HahaDat is gewoon abstract man!
Toffe aflevering weer, die chick die van gedaante kan veranderen is cool.
Hier... sup?quote:Op donderdag 25 oktober 2007 23:22 schreef Houniet het volgende:
[..]
GEWELDIG![]()
wat een aflevering weer
Treveo waar ben je![]()
dat dacht ik ook, omdat ze vlak daarvoor nog zijn gave lieten zienquote:Op donderdag 25 oktober 2007 23:36 schreef Houniet het volgende:
[..]
ik had eigenlijk verwacht dat hij de dode Peter zo genezen. zat ik er even naast
De gave van Linderman? Heb ik even niet opgelet of ben ik gewoon nu even vergeetachtig? Maar wat was dat dan ook weer?quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 13:35 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
dat dacht ik ook, omdat ze vlak daarvoor nog zijn gave lieten zien
Hij kan healen, denk ik. Niet zichzelf, maar anderen.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 14:42 schreef Piepje het volgende:
[..]
De gave van Linderman? Heb ik even niet opgelet of ben ik gewoon nu even vergeetachtig? Maar wat was dat dan ook weer?
Pff, die serveerster, helemaal vergeten. Vond het erg jammer toen die dood ging, maar dan komen er weer nieuwe personages die nog weer leuker zijn. Wat een seriequote:Op vrijdag 26 oktober 2007 15:02 schreef MadGuy het volgende:
[..]
Trouwens, is het geen foutje van de makers dat Sylar zo woedend is dat de lijst voor hem verloren is gegaan? Hij heeft immers het geweldige geheugen van serveerster Charlie toch? Eén blik op de lijst en hij weet welke namen erop staan en volgens mij hebben we hem met Mohinder mee zien kijken...
Ik ben ook zeer benieuwd naar de gave van Moeder Petrelli. Ik w'sit dat zij en haar man een gave hadden. Of op z'n minst Vader Petrelli...
oh dat bedoelde ik ook nietquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 18:50 schreef MadGuy het volgende:
Ik denk dat dat niet zegt dat ze ook zichzelf kan genezen...
Lees volgende week de strip die erbij hoort..quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 19:12 schreef MadGuy het volgende:
Antwoorden? Maar volgens mij gaan ze toch niet naar Linderman? Ze gaan New York, het tracking device uitschakelen...
lees je dan niet teveelquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 22:54 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Lees volgende week de strip die erbij hoort..
Sowieso zijn die strips best belangrijk, je krijgt er echt heel veel achtergrond info.
Ik gebruik Foxit PDF reader, openje gewoon de PDF in een volledig scherm en hoef je alleen nog naar beneden te scrollen.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:44 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Ik vind de manier waarop je die strips moet lezen zo vervelend. Inzoomen, uitzoomen, scrollen, nooit precies de goede grootte.
Dat is juist altijd lastig, daarom kijk ik gewoon de USA afleveringen =)... dan weet ik gewoon al zeker dat ik niet te ver loop met de comicsquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:53 schreef Xurk het volgende:
Ik heb het idee dat ik dit al heel vaak gevraagd heb - en geen antwoord heb- maar: tot hoe ver kunnen we de strips nu ongeveer lezen? Ze lopen niet één op één met de serie, want ik heb nu tot en met 24 gelezen terwijl we wat afleveringen betreft nog niet zo ver zijn.
Aflevering? Cat house: seizoen 5, aflevering 18.quote:Op maandag 29 oktober 2007 20:28 schreef Treveo het volgende:
Welke was het?
Ah, tnxquote:Op maandag 29 oktober 2007 20:40 schreef YPrue het volgende:
[..]
Aflevering? Cat house: seizoen 5, aflevering 18.![]()
Of dl-en =)quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 00:04 schreef Houniet het volgende:
ik kan het donderdag niet ziendat wordt opnemen
Dat dus. Sowieso kan Peter alle krachten absorberen en onthouden van degenen die nabij hem zijn. Sylar moet eerst nog even de hersenen bestuderen, Peter kan ze absorberen. Dus alles wat Sylar kan, kan Peter in feite ook, plus de krachten van de Heroes die hij heeft geabsorbeerd, zoals bijvoorbeeld het manipuleren van de tijd zoals Hiro kan. Dat kan Sylar weer niet.quote:Op donderdag 1 november 2007 22:27 schreef Markeerstift het volgende:
Aan de andere kant als Sylar wel haar kracht heeft zijn ze vrijwel even sterk![]()
Dat zeg ik!quote:[b]Op donderdag 1 november 2007 22:27 schreef
(En hoe sexy is toekomst-Peter wel niet...)
Nee.. dat was Nathan...quote:Op vrijdag 2 november 2007 09:16 schreef Radobe het volgende:
Maar Sylar schilderde vorige week zich zelf in the White house, toch? Nadat ie Isaac heeft vermoord.
Nucleaire handen? Hij had gewoon freeze, dat kwam van de vader van Mollyquote:Op vrijdag 2 november 2007 11:16 schreef Nr.G het volgende:
Aangezien Sylar kan vliegen, door muren kan lopen, zichzelf voordoet als Nathan en nucleaire handen heeft moet hij dus Nathan, DL, Candice en Ted hebben vermoord.
Nee... Molly is dat meisje uit de aflevering 2 dacht ik... Matt "hoorde" haar fluiteren en redde haar... als je goed had gekeken, zag je dat haar ouders ook vermoord zijn... haar vader zat bevriest op een stoel, waarschijnlijk probeerde hij zijn gave nog te gebruiken (freeze) maar faalde...quote:Op vrijdag 2 november 2007 12:25 schreef Nr.G het volgende:
Volgens mij vergeet Treveo spoiler tags te gebruiken. Ik denk dat hij het over iets uit season 2 heeft.
Jep hij tekende zichzelf in het Witte Huis. Een mooie verwijzing naar Five Years Gone, wat er gebeurt als de bom New York doet wegvagen.quote:Op vrijdag 2 november 2007 09:16 schreef Radobe het volgende:
Maar Sylar schilderde vorige week zich zelf in the White house, toch? Nadat ie Isaac heeft vermoord.
heb vanmiddag zitten kijkenquote:Op donderdag 1 november 2007 22:36 schreef Treveo het volgende:
Houniet, weet je dus waar mijn avatar vandaan kwam?
maar die kon toch geen vuur maken met z'n handenquote:Op zondag 4 november 2007 13:06 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Is het niet van die gozer met z'n radioactieve handen?
Het was toch wel een soort vuurbal wat hij steeds aan het maken.quote:Op zondag 4 november 2007 13:10 schreef Ja-Ik het volgende:
[..]
maar die kon toch geen vuur maken met z'n handen![]()
Ook meen ik ergens gelezen te hebben dat seizoen 2 door dezelfde staking maar uit 11 aflevering bestaat.quote:Slecht nieuws in het Heroes universum, TV-guide heeft bekend gemaakt dat de tussenserie waarin nieuwe heroes bekend gemaakt zouden worden niet door gaat.
NBC heeft de stekker uit het Heroes:Origins project getrokken, ze hebben zelf geen commentaar gegeven maar bronnen zeggen dat het wat te maken heeft met een mogelijke staking bij de “Writers Guild of America”. Dit zou kunnen gebeuren als de contracten verlopen komende donderdag rond middernacht (USA tijd).
Heroes:Origins zou in 6 afleveringen in april nieuwe heroes laten zien en de fans zouden kunnen beslissen welke van deze nieuwe heroes ze in de serie willen zien. Jammer dat dit niet doorgaat, ik keek er wel naar uit.
Was het maar zo simpel...quote:Op zondag 4 november 2007 17:11 schreef HaPpY_MuShRoOm het volgende:
Snap alleen dat gedoe met die verschillende tijdlijnen en Hiro's niet helemaal. Soms denk je dat Hiro alles kan oplossen door tijd stil te zetten, maar dat gebeurt vaak niet. Beetje vaag afgewerkt, soms.
Ik ging eigenlijk ook steeds uit van lichtbronnen, door energie enzo. Idd van die radioactieve gast.quote:Op zondag 4 november 2007 13:13 schreef MadGuy het volgende:
Maakte hij dan echt wel vuur, vraag ik me af? Wat je zag waren toch van die enorme lichtbronnen of niet? Ik weet het ook niet helemaal zeker hoor...
Je zag eerder al dat d'r prachtige hoofdje opensneed.quote:Op zondag 4 november 2007 17:11 schreef HaPpY_MuShRoOm het volgende:
Stond al raar te kijken toen Nathan zomaar wegvloog uit die persconferentie, en ik kon ook al niet geloven dat de echte Nathan opdracht zou geven om alle andere mensen met krachten te laten uitroeien.
ik kon vorige donderdag niet kijeken en komende ook niet. Aangezien ik een ramp ben met videorecorderds (neem altijd verkeerde zender/datum/band opquote:Op zondag 4 november 2007 13:13 schreef MadGuy het volgende:
..
Ik kon me overigens toch niet bedwingen. Ik heb de laatste paar afleveringen gisteravond afgekeken op dvd.En ik ben nu heel, heel erg verliefd op Heroes.
![]()
Leuk om te weten: Adrian Pasdar (Nathan) heeft Zachary Quinto (Sylar) de teksten laten inspreken op zijn manier, om zo een referentie te hebben hoe hij Sylar als Nathan het beste kon spelen. Als je er niet op let is het gewoon een wat donkerdere Nathan, een beetje depri, maar als je er wel op let is het inderdaad net Sylar als Nathanquote:Op zondag 4 november 2007 17:11 schreef HaPpY_MuShRoOm het volgende:
Echt schitterend, die laatste aflevering. Wat een pik is trouwens die gast met wie Claire zou gaan trouwen!
Enneuh, Sylar = NathanHoe verzinnen ze het! Briljant! Stond al raar te kijken toen Nathan zomaar wegvloog uit die persconferentie, en ik kon ook al niet geloven dat de echte Nathan opdracht zou geven om alle andere mensen met krachten te laten uitroeien.
Snap alleen dat gedoe met die verschillende tijdlijnen en Hiro's niet helemaal. Soms denk je dat Hiro alles kan oplossen door tijd stil te zetten, maar dat gebeurt vaak niet. Beetje vaag afgewerkt, soms.
=)quote:Op maandag 5 november 2007 16:00 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Leuk om te weten: Adrian Pasdar (Nathan) heeft Zachary Quinto (Sylar) de teksten laten inspreken op zijn manier, om zo een referentie te hebben hoe hij Sylar als Nathan het beste kon spelen. Als je er niet op let is het gewoon een wat donkerdere Nathan, een beetje depri, maar als je er wel op let is het inderdaad net Sylar als Nathan.
quote:Op woensdag 7 november 2007 18:28 schreef Markeerstift het volgende:
Haha, had twee nachten geleden een Heroes droom. Ik was zelf ook een van de heroes: ik kon zien waar andere mensen mee bezig waren en waar zij zich bevonden. Gewoon door mijn ogen dicht te doen en aan ze te denken.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haha... als ik een stukje moet lopen... denk ik dan altijd aan dat ik Hiro was.. kon ik gewoon ffies teleporterenquote:Op woensdag 7 november 2007 18:28 schreef Markeerstift het volgende:
Haha, had twee nachten geleden een Heroes droom. Ik was zelf ook een van de heroes: ik kon zien waar andere mensen mee bezig waren en waar zij zich bevonden. Gewoon door mijn ogen dicht te doen en aan ze te denken.![]()
Daar ben ik halverwege het 1e seizoen al mee gestopt..het werkt nooitquote:Op woensdag 7 november 2007 19:30 schreef Treveo het volgende:
[..]
Haha... als ik een stukje moet lopen... denk ik dan altijd aan dat ik Hiro was.. kon ik gewoon ffies teleporteren
quote:Op woensdag 7 november 2007 19:48 schreef sjarreltje het volgende:
[..]
Daar ben ik halverwege het 1e seizoen al mee gestopt..het werkt nooit![]()
![]()
quote:Op woensdag 7 november 2007 19:48 schreef sjarreltje het volgende:
[..]
Daar ben ik halverwege het 1e seizoen al mee gestopt..het werkt nooit![]()
![]()
Ik wil die van Micah.... lekker onopvallend en kan ik zoveel geld pinnen als ik wilquote:Op woensdag 7 november 2007 22:36 schreef Sammetje het volgende:
[..]
![]()
Het lijkt me heerlijk, maar ben er alleen nog niet uit welke gave ik zou willen.........
Of via al die webcams gaan kijken wat mensen allemaal doenquote:Op woensdag 7 november 2007 22:51 schreef Treveo het volgende:
[..]
Ik wil die van Micah.... lekker onopvallend en kan ik zoveel geld pinnen als ik wil
NIET VERGETEN!!!!!quote:Op woensdag 7 november 2007 22:58 schreef Houniet het volgende:
geweldig die reacties
trouwens, morgen moet ik het weer opnemen
Hubbie wie?quote:Op woensdag 7 november 2007 23:03 schreef Sammetje het volgende:
[..]
NIET VERGETEN!!!!!![]()
Hubbie is morgenavond weg, dus zal ik het ook proberen niet te vergeten op te nemen.
Hihi.....Hubbie als in Husband.....manlief....in klare hollandse taalquote:
Hehe, beetje ouderwets ja, ach, als je het maar kan zien, toch?quote:Op donderdag 8 november 2007 20:46 schreef Sammetje het volgende:
[..]
Hihi.....Hubbie als in Husband.....manlief....in klare hollandse taal![]()
Maarre, video is geprogrammeerd......ouderwets he, video!
*gebruikt ook nog steeds de ouderwetse video hoorquote:Op donderdag 8 november 2007 20:46 schreef Sammetje het volgende:
[..]
Hihi.....Hubbie als in Husband.....manlief....in klare hollandse taal![]()
Maarre, video is geprogrammeerd......ouderwets he, video!
Candice... ze kan NIET van persoon wisselen... ze maakt gewoon illusiesquote:Op vrijdag 9 november 2007 14:15 schreef Houniet het volgende:
ik heb het net gekeken
geniale aflevering. en die Sylar: "mama"
!
en die vrouw die van persoon kan wisselen
hoe heet zij [ afbeelding ]zij is gewoon perfect
Candicequote:Op vrijdag 9 november 2007 14:45 schreef Treveo het volgende:
[..]
Candice... ze kan NIET van persoon wisselen... ze maakt gewoon illusies
Nee... daarna nog 7quote:Op vrijdag 9 november 2007 18:36 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Was weer een leuke aflevering, nog 2 te gaan
ik hoop hetquote:Op zaterdag 10 november 2007 12:43 schreef __Saviour__ het volgende:
Dat is toch alleen een tijdelijk iets ivm die staking.
De uitzendingen van seizoen 1 in Nederland gaan gewoon door, zover ik weet.quote:
Idd... Houniet: Staking in film- en televisielandquote:Op zaterdag 10 november 2007 13:36 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
De uitzendingen van seizoen 1 in Nederland gaan gewoon door, zover ik weet.
Alleen de uitzendingen van seizoen 2 in Amerika komen binnenkort, door de WGA staking, tot een versneld einde.
Echt niet.... volume 1 en 2 worden iig zeker uitgezonden.... volume 2 is btw 11 afleveringenquote:Op dinsdag 13 november 2007 18:51 schreef Ja-Ik het volgende:
volume 1 heeft ook nog maar 2 afleveringen dus het zou een beetje lullig zijn als ze het nu zouden stop zetten he
Ach ik heb een tijdje prison break gevolgd dus valt me hartstikke meequote:Op donderdag 15 november 2007 22:22 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Ben ik de enige of begint Heroes bij jullie ook een beetje te vervelen? Ik vind het veel te lang duren.
ben ik helemaal met je eensquote:Op donderdag 15 november 2007 22:26 schreef Piepje het volgende:
Mou bij mij verveelt t absoluut niet. De afgelopen weken vond ik het echt extreem spannend.
Is nu volgende week de laatste aflevering?
Ja.quote:Op donderdag 15 november 2007 22:26 schreef Piepje het volgende:
Is nu volgende week de laatste aflevering?
Eh... seizoen 1 heeft 23 afleveringen...quote:Op donderdag 15 november 2007 22:33 schreef Houniet het volgende:
[..]
ben ik helemaal met je eens
en ja, volgende week laatste aflevering
toch Treveo
daarom vroeg ik het aan jouquote:Op donderdag 15 november 2007 22:36 schreef Treveo het volgende:
[..]
Eh... seizoen 1 heeft 23 afleveringen...
Deze was 'landslide'....de 22e afleveringquote:
22 is net geweest, dus nog 1 te gaanquote:
zie je nou wel Trevquote:Op donderdag 15 november 2007 22:44 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
22 is net geweest, dus nog 1 te gaan
Idd... en dan nog 8 van het seizoen 2quote:Op donderdag 15 november 2007 22:44 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
22 is net geweest, dus nog 1 te gaan
Ik wist alleen niet waar jullie waren... dus toen maar meteen gezegd hoeveel afleveringen er zijn in totaalquote:
Dus ze zenden direct seizoen 2 er achter aan uitquote:Op donderdag 15 november 2007 22:47 schreef Treveo het volgende:
[..]
Idd... en dan nog 8 van het seizoen 2
Volgens mij niet direct... zal wel een tijdje tussenin zitten lijkt mequote:Op vrijdag 16 november 2007 14:11 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Dus ze zenden direct seizoen 2 er achter aan uitDat zou echt geweldig zijn
Ik las namelijk idd daar net ook iets over.
Zeker tot aflevering 11... verder weten wij nog niet precies ivm stakingquote:Op woensdag 21 november 2007 13:25 schreef MM-Luna het volgende:
Einde seizoen 1 is dus aflevering 23?
En hoe ver gaat seizoen 2 doorlopen?
Of je kan gaan downl laat maarquote:Op woensdag 21 november 2007 13:43 schreef Houniet het volgende:
ik heb donderdag sociale verplichtingen!
weer opnemen dus
Goed dat ik even in het topic gluur.... ben er ook niet! Ook opnemen dus en niet dat andere...quote:Op woensdag 21 november 2007 13:43 schreef Houniet het volgende:
ik heb donderdag sociale verplichtingen!
weer opnemen dus
Dat helpt zeker. Ik volg de USA-uitzendingen, maar ik kijk met de rest van de familie mee naar de NL-uitzendingen van seizoen 1. Het is leuk om het verhaal weer mee te krigjen, en je gaat inderdaad op andere dingen letten. Verwijzingen naar latere gebeurtenissen die je de eerste keer niet opvielen.quote:Op woensdag 21 november 2007 22:14 schreef Sammetje het volgende:
Het leuke van opnemen vind ik dat je het vaker kan kijken en dat wil ik ook gaan doen! Heb vaak het idee dat ik sommige dingen mis.......
Ja idd, ik heb S1 ook 3 keer gezien enzoquote:Op donderdag 22 november 2007 09:11 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Dat helpt zeker. Ik volg de USA-uitzendingen, maar ik kijk met de rest van de familie mee naar de NL-uitzendingen van seizoen 1. Het is leuk om het verhaal weer mee te krigjen, en je gaat inderdaad op andere dingen letten. Verwijzingen naar latere gebeurtenissen die je de eerste keer niet opvielen.
quote:Op donderdag 22 november 2007 17:54 schreef Piepje het volgende:
Vanavond de laatste aflevering, van t seizoen, toch? Ben benieuwd...
Daar ben ik ook zo benieuwd naar. Mohinder wil hem gebruiken om Sylar mee te stoppen, Bennet om Claire te beschermen. Ze hebben eigenlijk allebei dezelfde doelstelling (zonder Sylar geen probleem), maar weten het zelf nog niet. Het probleem van Bennet is echter dat niet alleen Sylar Molly kan misbruiken (niet doordenken), maar ook The Company. Zij is immers het trackingsysteem van The Company.quote:Op donderdag 15 november 2007 22:36 schreef Montagui het volgende:
Ben ook benieuwd hoe de pat stelling tussen Bennet en Mohinder af gaat lopen....(niet dat ze het weten) maar Linderman is dood (althans mag ik aannemen) en eigenlijk kunnen ze Molly nu voor eigen doeleinden gebruiken....toch?
Same here. Ik wil ook echt de DVD-Box hebben. Jammer dat ie zo godvergeten duur is (zoals met alle DVD boxen)... Ach, overmorgen weer stufi, misschien dan...quote:Op woensdag 21 november 2007 22:14 schreef Sammetje het volgende:
Het leuke van opnemen vind ik dat je het vaker kan kijken en dat wil ik ook gaan doen! Heb vaak het idee dat ik sommige dingen mis.......
Maar vergeleken met het USA-topic (ook in het eerste seizoen) gaat het hier lang niet zo hardquote:Op donderdag 22 november 2007 10:04 schreef Treveo het volgende:
[..]
Ja idd, ik heb S1 ook 3 keer gezien enzo
Omdat Hiro zijn gave niet 100% goed kan beheersen, waarom kwam ie anders op een Chinees slagveld?quote:Op donderdag 22 november 2007 23:02 schreef HaPpY_MuShRoOm het volgende:
Zodra die erachter kwam dat ie op een Chinees slagveld was beland, had ie toch gelijk weer terug naar New York kunnen teleporteren?
Same story, Peter heeft zijn gaven ook niet helemaal onder zijn controle...quote:En waarom was Peter zo ongelooflijk zwak tijdens dat gevecht met Sylar?
Geloof me, ik download altijd de HD 720p versie (+/- 1 GB per aflevering) en is van 5x betere kwaliteit dan een DVD of gewoon op TVquote:Er werd trouwens ergens gezegd dat de dowloadende mensen ook de meest verslaafden zijn. Fout. Ik wil alleen de serie in topkwaliteit kunnen zien en op de bank op primetime ipv achter mijn computer midden op de dag![]()
Die neem ik ook altijd, echt haarscherp beeld, scherper dan een gewone TV (niet HD) kan weergeven.quote:Op vrijdag 23 november 2007 01:14 schreef Treveo het volgende:
Geloof me, ik download altijd de HD 720p versie (+/- 1 GB per aflevering) en is van 5x betere kwaliteit dan een DVD of gewoon op TV
Agreed met alles (vooral de laatstequote:Op vrijdag 23 november 2007 01:14 schreef Treveo het volgende:
[..]
Omdat Hiro zijn gave niet 100% goed kan beheersen, waarom kwam ie anders op een Chinees slagveld?
[..]
Same story, Peter heeft zijn gaven ook niet helemaal onder zijn controle...
[..]
Geloof me, ik download altijd de HD 720p versie (+/- 1 GB per aflevering) en is van 5x betere kwaliteit dan een DVD of gewoon op TV
quote:Op donderdag 22 november 2007 23:02 schreef HaPpY_MuShRoOm het volgende:
knip
Er werd trouwens ergens gezegd dat de dowloadende mensen ook de meest verslaafden zijn. Fout. Ik wil alleen de serie in topkwaliteit kunnen zien en op de bank op primetime ipv achter mijn computer midden op de dag![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |