Hopen dat het meevalt, maar ziet er niet best uit voor het slachtofferquote:Steekpartij bij school Amsterdam
Uitgegeven: 11 oktober 2007 12:55
Laatst gewijzigd: 11 oktober 2007 13:22
AMSTERDAM - Bij een ROC aan de Vlaardingenlaan in het stadsdeel Slotervaart (Amsterdam) heeft donderdag rond het middaguur een steekpartij plaatsgevonden. Voor zover bekend is er één zwaargewonde.
Het incident vond op het schoolplein voor de de TEC Amsterdam plaats. Het plein is afgezet door de politie.
Bij de school staan drie ambulances. Er is ook een traumahelikopter aanwezig. (c) NU.nl
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 13:44 schreef Scorpie het volgende:
hoppatee, weer zo`n allochtoon vmbo-ertje aan het mes![]()
quote:Tweede gewonde
Volgens RTV Noord Holland is het slachtoffer in zijn nek geraakt. Volgens de omroep is er tweede gewonde. De politie zou een verdachte aan hebben gehouden.
RTV meldt dat de scholier is neergestoken na een ruzie in de klas. (c) NU.nl
quote:AMSTERDAM Voor het ROC TeC aan de Vlaardingenlaan in Amsterdam West is vanmiddag zeker 1 persoon neergestoken.
Het slachtoffer zou in zijn nek zijn geraakt en zwaargewond zijn. Omstanders spreken ook nog over een tweede gewonde. De politie heeft een verdachte aangehouden.
Het slachtoffer zou in de klas ruzie hebben gemaakt met een medeleerling. De vechtpartij werd buiten voortgezet en ontaardde in de steekpartij.
quote:Steekpartij bij ROC Amsterdam
AMSTERDAM - Een nog onbekend persoon is donderdag rond 12:30 voor het ROC TeC aan de Vlaardingenlaan in Amsterdam neergestoken.
Volgens omstanders zou het gaan om een onschuldige puberale ruzie om een schooletui tussen allochtone jongeren. Buiten liep de ruzie volledig uit de hand waarna een van de jongens werd neergestoken. Het slachtoffer zou in zijn nek zijn geraakt en zwaargewond zijn.
Het slachtoffer heeft een aantal minuten in een grote plas bloed op de grond gelegen.
Het schoolplein is door de politie afgezet. De traumahelikopter is ter plaatse om assistentie te verlenen.
De politie heeft een verdachte aangehouden.
Er is een hoop consternatie op het schoolplein. Jongeren zijn volledig overstuur en proberen de pers het werk onmogelijk te maken.
LATER MEER
Waarom?quote:Er is een hoop consternatie op het schoolplein. Jongeren zijn volledig overstuur en proberen de pers het werk onmogelijk te maken.
dat zie je toch altijd als er bepaalde bevolkingsgroepen bij betrokken zijn...quote:
Die komen er nietquote:Op donderdag 11 oktober 2007 14:36 schreef Roellio het volgende:
Geen Fok!kers daar op school?
Die durvenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 14:45 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Leerlingen van de school zouden hem zijn gaan halen.
Waarom? Tegen een groep mensen begint de vluchter weinig. Zal ook wel in paniek zijn geweest.quote:
quote:Scholier doodgestoken
AMSTERDAM - Een scholier is donderdag rond 12:30 voor het ROC TeC aan de Vlaardingenlaan in Amsterdam doodgestoken door een andere leerling.
Volgens omstanders zou het gaan om een puberale ruzie tussen twee allochtone jongens.
De ruzie zou zijn ontstaan toen een van hen een pen tegen zijn hoofd gegooid kreeg. Buiten liep de ruzie volledig uit de hand waarna een van de jongens werd neergestoken. Het 16-jarige slachtoffer zou in zijn nek zijn geraakt en is later overleden.
Het slachtoffer heeft een aantal minuten in een grote plas bloed op de grond gelegen, voordat hij naar het ziekenhuis vervoerd kon worden.
Het schoolplein is door de politie afgezet voor onderzoek. De traumahelikopter was ter plaatse om assistentie te verlenen.
De 14-jarige verdachte vluchtte na het incident naar het metrostation Henk Sneevlietweg. Leerlingen van de school gingen hem halen en sloegen de jongen in elkaar voordat hij werd overgeleverd aan de politie.
De steekpartij leidde tot een hoop consternatie op het schoolplein. Scholieren waren volledig overstuur en probeerden de pers het werk onmogelijk te maken.
telegraaf
of niet naar een roc sturenquote:
Op sommige momenten ben ik voor de doodstraf.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 14:59 schreef __Saviour__ het volgende:
Lekker dan. Maar hij's 14, zal wel met een taakstraf wegkomen. Maar wacht, hij's allochtoon he. Dan ook nog 2 weken vlinderjacht erbij. Je moet dit soort tuig hard aanpakken.
Omdat ie een mes heeft en al bewezen heeft daarmee overweg te kunnen misschien?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 14:53 schreef PizzaSalami het volgende:
Waarom? Tegen een groep mensen begint de vluchter weinig. Zal ook wel in paniek zijn geweest.
Hij toonde geen rezpect je weetz!quote:Op donderdag 11 oktober 2007 14:56 schreef pekel het volgende:
Jep, 16-jarige jongen overleden. 14-jarige dader is in handen van de politie.
Ze hadden ruzie om een pen.!
Denk toch dat die 14-jarige jongen in die toestand weinig verweer zou hebben tegen een groep medeleerlingen. Maar dat maakt ook verder niet zoveel uit.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:01 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Omdat ie een mes heeft en al bewezen heeft daarmee overweg te kunnen misschien?
GeenStijl draait overurenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:07 schreef Soul79 het volgende:
Hun hyves profielen al bekend?
Kunnen die weer volgespammed worden door de internetmeute![]()
Eerwraak! je weet! Ik zou hem ook helemaal afmaken als ik een pen tegen me harses kreegquote:Op donderdag 11 oktober 2007 14:56 schreef pekel het volgende:
Jep, 16-jarige jongen overleden. 14-jarige dader is in handen van de politie.
Ze hadden ruzie om een pen.!
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:08 schreef Gunner het volgende:
Ze hebben niet hard genoeg geslagen
ik woon er vrij dichtbij (vlakbij metrostation Heemstedestraat), maar helemaal niet gemerkt van het geheel. Alleen een traumaheli gehoord, maar die hoor je zo vaak.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 14:36 schreef Roellio het volgende:
Geen Fok!kers daar op school?
Ik denk dat ze met jouw god niks te maken hebben...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:19 schreef Jojoortje het volgende:
Mijn god... Die knul is gewoon overleden...
Jah, van zo achter je kompoetertje "wahahe sukkel bubbahh pakt jou en anders ik wel mheoeheheooeaaaa ik ben supercomputerman"quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:07 schreef Soul79 het volgende:
Hun hyves profielen al bekend?
Kunnen die weer volgespammed worden door de internetmeute![]()
Ik ben even aan het rondkijken/vragen, dat van die pen is inderdaad een een heel hardnekkig gerucht. Zou te triest voor woorden zijn. Maar misschien was die pen ook wel de spreekwoordelijke druppel na een hele rits eerdere incidenten tussen dader en slachtoffer.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:24 schreef Unrealist- het volgende:
Ging het echt om een pen (zie een paar reacties hier) of was dat een grap? Zoja dan is het echt diep triest.. Waarschijnlijk word de dader ook helemaal gek van zichzelf ,althans dat hoop ik. Ik heb echt geen medelijden mdat dit soort figuren.
Het ging echt om een pen ja... eigenlijk gewoon nergens om dus...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:24 schreef Unrealist- het volgende:
Ging het echt om een pen (zie een paar reacties hier) of was dat een grap? Zoja dan is het echt diep triest.. Waarschijnlijk word de dader ook helemaal gek van zichzelf ,althans dat hoop ik. Ik heb echt geen medelijden mdat dit soort figuren.
Ja indd, je weet de oorzaak nietquote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:28 schreef Againzender het volgende:
[..]
Ik ben even aan het rondkijken/vragen, dat van die pen is inderdaad een een heel hardnekkig gerucht. Zou te triest voor woorden zijn. Maar misschien was die pen ook wel de spreekwoordelijke druppel na een hele rits eerdere incidenten tussen dader en slachtoffer.
ok, niks aan het handje dus...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:31 schreef PietjePuk007 het volgende:
Jaggle meldt dat het om een Turk en een Marokkaan gaat.
quote:Omstanders melden dat verschillende allochtone jongeren in de klas ruzie nadat een van hen een pen tegen zijn hoofd gegooid kreeg, schrijft De Telegraaf.
Tja.... wat een ellende dit, 16 jaar en komt nooit meer thuis, en die van 14... wat moet je ermeequote:Ik stond om 12.30 bij de halte Henk Sneevliet weg (metro 50). De jongen stond naast mij te wachten bij de halte toen ik achter me bij de MBO school een hele hoop herrie hoorde. Een groep jongeren kwam met grote snelheid uit het gebouw en rende de trap op. Een man of 20. Deze begonnen eerst hard met de jongen te praten en later gingen ze hem te lijf door hem op de grond leggen en hem op zijn hoofd te slaan. De jongen riep zeker tien keer "ik heb hem niet geraakt". Vervolgens sleurden ze hem de trap af.
duuhquote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:42 schreef DrDentz het volgende:
allochtonen?
Minimaal meenemen naar Hans Anders om een bril aan te meten met zn "ik heb hem niet geraakt" .quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:42 schreef milagro het volgende:
[..]
Tja.... wat een ellende dit, 16 jaar en komt nooit meer thuis, en die van 14... wat moet je ermee
Marokkaanse achterstandswijkjongeren behandelen Turken doorgaans nogal schofterig. Het zou me niks verbazen als die gozer van 14 stelselmatig gepest en uitgelokt werd door de dominante groep Marokkaanse zittenblijvers. Eens barst de bom en dan steekt die jongen 'm neer.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:42 schreef milagro het volgende:
[..]
Tja.... wat een ellende dit, 16 jaar en komt nooit meer thuis, en die van 14... wat moet je ermee
ja, geen idee wie wie neergestoken heeft, dus tja...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:48 schreef cultheld het volgende:
[..]
Marokkaanse achterstandswijkjongeren behandelen Turken doorgaans nogal schofterig. Het zou me niks verbazen als die gozer van 14 stelselmatig gepest en uitgelokt werd door de dominante groep Marokkaanse zittenblijvers. Eens barst de bom en dan steekt die jongen 'm neer.
Echt geen ondenkbaar scenario...
Wat maakt dat uit?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:42 schreef DrDentz het volgende:
allochtonen?
nee, cultuurverrijkende kansenjongeren noem je diequote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:42 schreef DrDentz het volgende:
allochtonen?
Voor de eventuele vlinderjacht natuurlijkquote:
sorryquote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:51 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
nee, cultuurverrijkende kansenjongeren noem je die
Volgens de geruchten gaat het om een Turkse dader.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:50 schreef milagro het volgende:
[..]
ja, geen idee wie wie neergestoken heeft, dus tja...
lijkt mij inderdaad geen vreemd scenario....quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:48 schreef cultheld het volgende:
[..]
Marokkaanse achterstandswijkjongeren behandelen Turken doorgaans nogal schofterig. Het zou me niks verbazen als die gozer van 14 stelselmatig gepest en uitgelokt werd door de dominante groep Marokkaanse zittenblijvers. Eens barst de bom en dan steekt die jongen 'm neer.
Echt geen ondenkbaar scenario...
Turken hebben toch ook geen gebrek aan een blik broers/ooms/neefjes/vriendjes dat ze in dat soort gevallen kunnen opentrekken voor de nodige wraakacties?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:48 schreef cultheld het volgende:
[..]
Marokkaanse achterstandswijkjongeren behandelen Turken doorgaans nogal schofterig. Het zou me niks verbazen als die gozer van 14 stelselmatig gepest en uitgelokt werd door de dominante groep Marokkaanse zittenblijvers. Eens barst de bom en dan steekt die jongen 'm neer.
Echt geen ondenkbaar scenario...
Wie heb je dat zien zeggen dan?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:54 schreef Malebolgia het volgende:
diep triest dat bijna niemand hier op Fok! erom maalt omdat het slachtoffer 'toch maar een allochtoontje'is.
Welkom op een internetforumquote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:54 schreef Malebolgia het volgende:
diep triest dat bijna niemand hier op Fok! erom maalt omdat het slachtoffer 'toch maar een allochtoontje'is.
Het was een kind van 14 die is doodgestoken, en het kan ons niets schelen? WTF echt...
Tsjah, die lui verpesten het voor zichzelf, dat ze nu elkaar af gaan maken is Poetic Justicequote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:54 schreef Malebolgia het volgende:
diep triest dat bijna niemand hier op Fok! erom maalt omdat het slachtoffer 'toch maar een allochtoontje'is.
Het was een kind van 14 die is doodgestoken, en het kan ons niets schelen? WTF echt...
sgool1.jpg, misschien dat iemand nog wat lesjes Nederlands kan krijgen op dat ROC.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:57 schreef IkWilbert het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
geenstijl.nl
kijk ze ook allemaal staan joh ... stelletje gangstersquote:
Dude, er staat een bron bij. GeenStijl, die doen 't eromquote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:03 schreef Gunner het volgende:
[..]
sgool1.jpg, misschien dat iemand nog wat lesjes Nederlands kan krijgen op dat ROC.
En ik tel maar 1 autochtoon op de bovenste foto, is dat ROC zo'n 'zwarte' school?
Het blijft een feit. Geenstijl of niet.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:04 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Dude, er staat een bron bij. GeenStijl, die doen 't erom.
Zo, hij wist wel waar hij 'm moest rakenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:57 schreef IkWilbert het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
tering zeg, die is flink geraaktquote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:57 schreef IkWilbert het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
geenstijl.nl
Die 2e foto inderdaad, gewoon alleen maar van die rifgebergte gastenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:04 schreef TrustNo het volgende:
Joh,
Geen blanke te zien op die foto.
Wat ligt er op de grond daar eigenlijk ? ( die rode vlekken snap ik wel )
Best lullig 1 dag voor het suikerfeest
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:04 schreef Parkinson_XTC het volgende:
[..]
kijk ze ook allemaal staan joh ... stelletje gangsters
ja, het zijn kinderen... maar ze steken je zo dood alsof het niks is...
zolang deze criminelen niet als zodanig behandeld worden, zal de situatie alleen maar verder escaleren...
hoe lang nog voor men in gaat zien dat de straffen hier zooo laag zijn dat het totaal geen afschrikkend effect meer heeft...
stel nou eens voorbeelden gvd
mijn vriendin en ik hebben jaren geleden al besloten dat we niet aan kinderen gaan beginnen...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:03 schreef Antal het volgende:
Holy shit... die foto's.... hier word ik zowel kwaad als depressief van..
Wat een zooi.. en daar moet de toekomstige generatie mee opgroeien ?
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:10 schreef Strooper het volgende:
Dat mensen zich druk maken om wat voor een mensen er op die foto's staan![]()
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:10 schreef Parkinson_XTC het volgende:
[..]
mijn vriendin en ik hebben jaren geleden al besloten dat we niet aan kinderen gaan beginnen...
in zo'n wereld wil je je nageslacht toch niet laten rondlopen?
ik vind het jammer hoor, had het liever anders gezien..
maar sinds ik 15 jaar geleden al belaagd werd door groepjes maroctuig die je vanalles afhandig probeerden te maken buiten de schoolpoorten, is het alleen maar exponentieel erger geworden...
Ik kom nooit meer in grote steden, wil er gewoon niks mee te maken hebben...
maar als het zo verder gaat, wordt je over 15 jaar ook in de kleinere steden en dorpen geconfronteerd met die ghetto-vorming en bijhorende sociale verloedering...
leve de multi-kul ... ik vrees dat het te laat is om er nog iets aan te doen...
zelfs nu, nu het al zo ver is gekomen, wordt je nog altijd als racist bestempeld als je concreet de problemen benoemt en ze aan wil pakken...
Gelukkig valt het aan mijn kant van het land nog wel mee met dit soort grappen. Ik durf hier nog wel een junior op aarde te zettenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:16 schreef Antal het volgende:
[..]
Gelijk heb je... ik heb hier een mannetje lopen van 2 jaar en dit wil ik hem besparen ja, ik moet er niet aan denken. Emigreren is desnoods een optie..
![]()
Die regering / politie / rechtstaat hier is toch veel te laks man..
http://www.nu.nl/news/126(...)nten_op_scholen.htmlquote:Dit jaar al meerdere geweldsincidenten op scholen
Uitgegeven: 11 oktober 2007 16:07
RIJSWIJK - Op en rond scholen hebben zich dit jaar al meerdere geweldsincidenten voorgedaan waarbij gewonden of doden vielen. Het slachtoffer van donderdag is het tweede gedode slachtoffer.
ANP2
In april overleed de 16-jarige havoscholier Nan van Wijk van de Christelijke scholengemeenschap Jan Arentsz in Alkmaar, nadat hij klappen had gekregen voor het gebouw van zijn school. De politie hield korte tijd later een 17-jarige verdachte aan.
In maart deden zich steekpartijen voor op scholen in Oss, Amsterdam, Rotterdam en Naaldwijk.
In Amsterdam werd een 14-jarige scholier van het Marcanti College slachtoffer van een steekpartij. De verdachte was een jongen van 15 jaar.
Oss
In Oss raakte een 18-jarige inwoner van die stad gewond door een steekpartij bij de rijwielstalling van ROC De Leijgraaf. De 16-jarige verdachte was een leerling van de school.
In Rotterdam ontruimde de politie het ROC Zadkine na een vechtpartij waarbij een 21-jarige man werd neergestoken. Elf mensen werden aangehouden. Een van de verdachten droeg een vuurwapen bij zich.
Naaldwijk
Een 16-jarige jongen uit het Westlandse De Lier raakte lichtgewond aan zijn hand en borst bij een steekpartij op zijn middelbare school in Naaldwijk. Twee 17-jarige en een 19-jarige jongen werden opgepakt. De verdachten, die niet op de school zaten, zouden de jongen na schooltijd hebben opgewacht nadat ze eerder ruzie met hem hadden gemaakt.
Onderzoek
Hoe vaak geweld op scholen voorkomt is onbekend. De Algemene Onderwijsbond (AOb) vroeg naar aanleiding van de eerdere incidenten daarom al om een onderzoek naar geweld op scholen.
Veiligheid
De Inspectie voor het Onderwijs kijkt al sinds ruim een jaar scherper naar de veiligheid op scholen. De inspectie vraagt of scholen weten in hoeverre hun leerlingen zich op hun gemak voelen in het klaslokaal en op het schoolplein.
Verder wil de onderwijsinspectie weten of de scholen beleid hebben om geweld te voorkomen en om adequaat op te treden als er toch iets voorvalt.
tja wat moet je als directeur met zo'n zooi op je school? Ik denk dat meer dan 90% van de scholieren totaal niet gemotiveerd is, dus het is gewoon een hopeloze situatie op dit soort scholenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:21 schreef DrDentz het volgende:
Cohen gaat even thee drinken met de directeur
Wat verandert de bron eraan dat het gewoon zo is?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:04 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Dude, er staat een bron bij. GeenStijl, die doen 't erom.
Het is bekend dat van die vmbopaupers het altijd over "sgool" hebben. Als je dan een populistische weblog hebt en er gebeurt iets met dezelfde paupers dan gebruik je dat ook want dat is "tof".quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:29 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Wat verandert de bron eraan dat het gewoon zo is?
De rechtstaat is te laks? Weet je wel waar je het over hebt?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:16 schreef Antal het volgende:
[..]
Gelijk heb je... ik heb hier een mannetje lopen van 2 jaar en dit wil ik hem besparen ja, ik moet er niet aan denken. Emigreren is desnoods een optie..
![]()
Die regering / politie / rechtstaat hier is toch veel te laks man..
Dat men hierover verbaast is? Ik heb een half jaar in Bos en Lommer (Amsterdam) gewoond. Dat beeld is daar precies hetzelfde. Ik heb in mijn deel van de wijk totaal geen problemen gehad, maar de diversiteit van de verschillende bevolkingsgroepen en Nederlanders lag totaal in de verkeerde richting.quote:idd triest
Lijken wel foto's ergens uit noord-afrika
Ik weet niet waar je woont, maar als dat de Randstad is en je niet tussen de boeren wilt zitten, dan is emigreren je énige oplossing.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:16 schreef Antal het volgende:
[..]
Gelijk heb je... ik heb hier een mannetje lopen van 2 jaar en dit wil ik hem besparen ja, ik moet er niet aan denken. Emigreren is desnoods een optie..
![]()
Die regering / politie / rechtstaat hier is toch veel te laks man..
Ja, er is dan een grote kans dat ze afzakken naar hun niveau omdat er om hun heen alleen maar tuig op zo'n school zit. (generaliserend)quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:45 schreef TomTancr3do het volgende:
Laggen tog? Geert Wilders kom er maar in.
Je zou als autochtoon op dit moment maar in Amsterdam wonen, en kinderen hebben die te dom zijn voor de HAVO of het VWO.
Klopt, dit is Slotervaart, waar veel uitschot uit het Rifgebergte woont.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:25 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
idd triest
Lijken wel foto's ergens uit noord-afrika
Nou.. een mes in je nek.. ik word al misselijk als ik de hele situatie voor me schets.. inclusief hoe hij die laatste paar minuten nog heeft gevochten voor z'n leven terwijl hij langzaam bewusteloos raakt wegens bloedverliesquote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:08 schreef Againzender het volgende:
[..]
tering zeg, die is flink geraaktdan moet er wel heel snel gehandeld worden wil je dat redden
Nee geen Randstad.. hier gaat het nog wel.. nog wel.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:47 schreef TomTancr3do het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je woont, maar als dat de Randstad is en je niet tussen de boeren wilt zitten, dan is emigreren je énige oplossing.
Overal heb je tuig.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:47 schreef TomTancr3do het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je woont, maar als dat de Randstad is en je niet tussen de boeren wilt zitten, dan is emigreren je énige oplossing.
He, ik voldoe aan al jouw criteriaquote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:45 schreef TomTancr3do het volgende:
Laggen tog? Geert Wilders kom er maar in.
Je zou als autochtoon op dit moment maar in Amsterdam wonen, en kinderen hebben die te dom zijn voor de HAVO of het VWO.
hoezo, moet je de waarheid verborgen houden?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:09 schreef Antal het volgende:
[..]
idd . dat eeuwige gekut hier met (atlijd) die allochtonen hier moet eens ophouden !
Ik vind de foto's nogal meevallen.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:07 schreef worldpimber het volgende:
Damn, die foto's ...![]()
En die mensen die de foto's beoordelen op de mensen die erop staan!
![]()
metro Henk Sneevlietweg. Vrij dichtbij indd.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:13 schreef TomTancr3do het volgende:
Ik ben niet zo bekend in Amsterdam. Is dit die VMBO-sgool in de buurt van station Amsterdam Lelylaan? Zoja, dan verbaast het me allemaal niks.
wat verrassend!!quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:31 schreef PietjePuk007 het volgende:
Jaggle meldt dat het om een Turk en een Marokkaan gaat.
Er staan er wel 30. Kon op die foto´s niet een autochtoon ontdekken........... is dat niet opvallend?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:10 schreef Strooper het volgende:
Dat mensen zich druk maken om wat voor een mensen er op die foto's staan![]()
en welke opleiding heb jij gehad dan?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:13 schreef TomTancr3do het volgende:
Is dit die VMBO-sgool in de buurt van station Amsterdam Lelylaan? Zoja, dan verbaast het me allemaal niks.
Je komt er nu pas achter dat er in sommige delen van Amsterdam alleen maar allochtonen wonen?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:19 schreef djstoffel het volgende:
[..]
Er staan er wel 30. Kon op die foto´s niet een autochtoon ontdekken........... is dat niet opvallend?
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:21 schreef Bullebak het volgende:
[..]
Je komt er nu pas achter dat er in sommige de meeste delen van Amsterdam alleen maar allochtonen wonen?![]()
Moet je beter kijken. En wat dan nog? Die wonen daar/zitten daar op school. Mogen ze dan niet op de foto staan?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:19 schreef djstoffel het volgende:
[..]
Er staan er wel 30. Kon op die foto´s niet een autochtoon ontdekken........... is dat niet opvallend?
gelukkig woon ik niet in amsterdam. Het is nieteens een kwestie van erachter komen. Je wordt weer opnieuw geconfronteerd met de keiharde waarheid...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:21 schreef Bullebak het volgende:
[..]
Je komt er nu pas achter dat er in sommige delen van Amsterdam alleen maar allochtonen wonen?![]()
Er is iemand doodgestoken en dat is wel even erger.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:24 schreef djstoffel het volgende:
[..]
gelukkig woon ik niet in amsterdam. Het is nieteens een kwestie van erachter komen. Je wordt weer opnieuw geconfronteerd met de keiharde waarheid...
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:23 schreef Fides het volgende:
[..]
Moet je beter kijken. En wat dan nog? Die wonen daar/zitten daar op school. Mogen ze dan niet op de foto staan?
Ik kan me dan ook haast niet voorstellen dat er niet andere dingen aan vooraf gegaan zijn, of is het echt zo erg gesteld met die lui?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:28 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Er is iemand doodgestoken en dat is wel even erger.
We hebben tijdens onze middelbare scholierentijd allemaal wel eens getreiterd of een pen of propje naar iemands hoofd gegooid, maar niet met deze gevolgen.
Laatst was ik overgevlogen met een zakenrelatie naar Amsterdam.quote:
Het is nou eenmaal zo.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:31 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Laatst was ik overgevlogen met een zakenrelatie naar Amsterdam.
Na een tijdje vroeg hij of we niet per ongeluk in noord Afrika waren daar hij altijd dacht dat Nederlanders blanken waren.
Ik zie de relatie niet tussen die jongeren die op de foto's staan en de moord.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:29 schreef djstoffel het volgende:
[..]
nou vooruit er staat 1autochtoon tussen., dan heb je toch direct het probleem omschreven...............maar die is er niet volgens jouw.
Dat tuig dat er omheen staat is geen haar beter dan de slachtoffer/dader. Wat moet een 14jarige met een mes op school?
pfffff Neem morgen maar weer gezellig je wapen mee.
dat waren nog eens tijden..........quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:28 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Er is iemand doodgestoken en dat is wel even erger.
We hebben tijdens onze middelbare scholierentijd allemaal wel eens getreiterd of een pen of propje naar iemands hoofd gegooid, maar niet met deze gevolgen.
Wanneer Nederlanders het gewoon opgeven, door geen kinderen meer te nemen, is de toekomst helemaal zwart. Je zou er juist een stuk of zeven moeten krijgen!quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:10 schreef Parkinson_XTC het volgende:
[..]
mijn vriendin en ik hebben jaren geleden al besloten dat we niet aan kinderen gaan beginnen...
in zo'n wereld wil je je nageslacht toch niet laten rondlopen?
ik vind het jammer hoor, had het liever anders gezien..
maar sinds ik 15 jaar geleden al belaagd werd door groepjes maroctuig die je vanalles afhandig probeerden te maken buiten de schoolpoorten, is het alleen maar exponentieel erger geworden...
Ik kom nooit meer in grote steden, wil er gewoon niks mee te maken hebben...
maar als het zo verder gaat, wordt je over 15 jaar ook in de kleinere steden en dorpen geconfronteerd met die ghetto-vorming en bijhorende sociale verloedering...
leve de multi-kul ... ik vrees dat het te laat is om er nog iets aan te doen...
zelfs nu, nu het al zo ver is gekomen, wordt je nog altijd als racist bestempeld als je concreet de problemen benoemt en ze aan wil pakken...
Arme jijquote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:16 schreef djstoffel het volgende:
Echter sinds ik bij het streekvervoer werk is dat volkomen omgeslagen. Krijg dagelijks te maken met dat respectloze tuig.
Ze zijn allemaal allochtoon?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:33 schreef Strooper het volgende:
[..]
Ik zie de relatie niet tussen die jongeren die op de foto's staan en de moord.
Nee, iik hoef geen wapen mee naar school. Bij mij op de universiteit hebben in het algemeen figuren rondlopen die nadenken en conflicten verbaal oplossen. Het enige wat ik wel moet meenemen is een fietspomp/reserve binnenband omdat (Nederlandse) aso's overal op het fietspad hun flesjes bier kapot keilen, waardoor mijn fietsband lek raakt terwijl ik naar de faculteit fiets.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:29 schreef djstoffel het volgende:
[..]
nou vooruit er staat 1autochtoon tussen., dan heb je toch direct het probleem omschreven...............maar die is er niet volgens jouw.
Neem morgen maar weer gezellig je wapen mee naar school.
zakenrelatie lts zwakstroom ofzo?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:31 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Laatst was ik overgevlogen met een zakenrelatie naar Amsterdam.
Na een tijdje vroeg hij of we niet per ongeluk in noord Afrika waren daar hij altijd dacht dat Nederlanders blanken waren.
Ah, je bent helderziende?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:29 schreef djstoffel het volgende:
[..]
nou vooruit er staat 1autochtoon tussen., dan heb je toch direct het probleem omschreven...............maar die is er niet volgens jouw.
Dat tuig dat er omheen staat is geen haar beter dan de slachtoffer/dader. Wat moet een 14jarige met een mes op school?
pfffff Neem morgen maar weer gezellig je wapen mee.
Daar heb je het al.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:34 schreef Fides het volgende:
[..]
Nee, iik hoef geen wapen mee naar school. Bij mij op de universiteit hebben in het algemeen figuren rondlopen die nadenken en conflicten verbaal oplossen. Het enige wat ik wel moet meenemen is een fietspomp/reserve binnenband omdat (Nederlandse) aso's overal op het fietspad hun flesjes bier kapot keilen, waardoor mijn fietsband lek raakt terwijl ik naar de faculteit fiets.
Zoveel blanken zitten er waarschijnlijk niet eens op heel die schoolquote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:35 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ah, je bent helderziende?
Een groep jongens heeft de dader zelf te pakken genomen toen ie probeerde te vluchten, vin dik toch wel nobel. Of waren dat volgens jou de tien blanken op die school?![]()
dat ligt mischien meer aan jouw. Geen directe relatie maar als je mn reactie beter leest begrijp je mischien wat ik bedoel. Gaat over wapenbezit.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:33 schreef Strooper het volgende:
[..]
Ik zie de relatie niet tussen die jongeren die op de foto's staan en de moord.
Het is Ramadan.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:30 schreef Repeat het volgende:
[..]
Ik kan me dan ook haast niet voorstellen dat er niet andere dingen aan vooraf gegaan zijn, of is het echt zo erg gesteld met die lui?
Leer fatsoenlijk Nederlands voor je hier je praatjes komt verkopen. Staat erg dom.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:38 schreef djstoffel het volgende:
[..]
dat ligt mischien meer aan jou. Geen directe relatie maar als je mn reactie beter leest begrijp je mischien wat ik bedoel. Gaat over wapenbezit.
ben een beetje aan het generaliseren, maar dat krijg je als je er dagelijks mee geconfronteerd wordt op je werk. En dan vind ik het geen toeval meer als het 9 van de 10 keer allochtonen zijn die de problemen veroorzaken. Kan er helaas niks anders van maken........quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:35 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ah, je bent helderziende?
Een groep jongens heeft de dader zelf te pakken genomen toen ie probeerde te vluchten, vind ik toch wel nobel. Of waren dat volgens jou de tien blanken op die school?![]()
pfff omdat ik een W vergeet. Wat ben jij een mierenneukster zeg (of is het miereneukster?) zeg.......Zeg dat maar tegen iemand die het een paar posting eerder over sgool heeft. Laat me niet weg jagen door de eerste de beste ..... hier.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:41 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Leer fatsoenlijk Nederlands voor je hier je praatjes komt verkopen. Staat erg dom.
Je vergeet geen W, je had de W juist weg moeten latenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:46 schreef djstoffel het volgende:
[..]
pfff omdat ik een W vergeet. Wat ben jij een mierenneukster zeg (of is het miereneukster?) zeg.......Zeg dat maar tegen iemand die het een paar posting eerder over sgool heeft. Laat me niet weg jagen door de eerste de beste ..... hier.
Het zal best dat met allochtonen meer problemen zijn, maar de vorige dode na een vechtpartij op een school was toch echt een Nederlander, en de dader ook. Toen vond iedereen het zielig voor het slachtoffer, nu zijn het 'weer' die allochtonen.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:41 schreef djstoffel het volgende:
[..]
ben een beetje aan het generaliseren, maar dat krijg je als je er dagelijks mee geconfronteerd wordt op je werk. En dan vind ik het geen toeval meer als het 9 van de 10 keer allochtonen zijn die de problemen veroorzaken. Kan er helaas niks anders van maken........
heb ook gehoord dat ze 2 beveiligingsmensen hadden, dat lijkt me ook al niet relaxed als je zoiets nodig hebt als school...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:49 schreef milagro het volgende:
ik hoorde net op het nieuws (ms al gepost hier) dat de school als controle regelmatig de lockers doorzocht... ja, daar heb je wat aan als iemand standaard een mes op zák heeft ..
ja, was het overal maar zo...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:34 schreef Fides het volgende:
[..]
Nee, iik hoef geen wapen mee naar school. Bij mij op de universiteit hebben in het algemeen figuren rondlopen die nadenken en conflicten verbaal oplossen. ]
Ik dacht zelfs dat ze op die school detectiepoortjes hadden, maar kennelijk nietquote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:49 schreef milagro het volgende:
ik hoorde net op het nieuws (ms al gepost hier) dat de school als controle regelmatig de lockers doorzocht... ja, daar heb je wat aan als iemand standaard een mes op zák heeft ..
Mensen houden van schijnveiligheid.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:49 schreef milagro het volgende:
ik hoorde net op het nieuws (ms al gepost hier) dat de school als controle regelmatig de lockers doorzocht... ja, daar heb je wat aan als iemand standaard een mes op zák heeft ..
Nee, dat was famillie van die Marokaanse gozerquote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:35 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ah, je bent helderziende?
Een groep jongens heeft de dader zelf te pakken genomen toen ie probeerde te vluchten, vind ik toch wel nobel. Of waren dat volgens jou de tien blanken op die school?![]()
heb het niet teruggelezen............vond ik de moeite niet waard. Reageerde alleen op het vetgedrukte woordje. MAAR WAAR GAAT HET OVER? Niets beters te doen mutsen?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:48 schreef sjimz het volgende:
[..]
Je vergeet geen W, je had de W juist weg moeten laten![]()
Ah, zaten die daar allemaal ook op school? Want lijkt me dat je niet zo snel je familie op hebt getrommeld.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:51 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Nee, dat was famillie van die Marokaanse gozer
inkoppertje..quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:54 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ah, zaten die daar allemaal ook op school? Want lijkt me dat je niet zo snel je familie op hebt getrommeld.
Goed zo. Jammer dat het op deze manier moet 'doordringen'.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:51 schreef Bullebak het volgende:
[..]
Ik dacht zelfs dat ze op die school detectiepoortjes hadden, maar kennelijk nietDie gaan nu wel komen iig.
Ach gus, meneer kan niet winnen, meneer gaat 't maar persoonlijk maken.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:54 schreef djstoffel het volgende:
Niets beters te doen mutsen?
waarom ben jij die marokkanen hier zo aan het verdedigen. Ben je zo´n marokkanen neukstertje of zo? Of moet dat van je loverboy?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:54 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ah, zaten die daar allemaal ook op school? Want lijkt me dat je niet zo snel je familie op hebt getrommeld.
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:57 schreef djstoffel het volgende:
[..]
waarom ben jij die marokkanen hier zo aan het verdedigen. Ben je zo´n marokkanen neukstertje of zo? Of moet dat van je loverboy?
en wie begon daarmee ?.......quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:56 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ach gus, meneer kan niet winnen, meneer gaat 't maar persoonlijk maken.
Weet je al meer details dan?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:56 schreef milagro het volgende:
nou, op Den Haag CS ook een moord gepleegd, hoor ik van mijn zoon nu net, gaat lekker vandaag
Ik mis in het stukje wat je quote toch echt even waar ze de marokkanen verdedigd.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:57 schreef djstoffel het volgende:
[..]
waarom ben jij die marokkanen hier zo aan het verdedigen. Ben je zo´n marokkanen neukstertje of zo? Of moet dat van je loverboy?
haha, en dat is nu net de bedoeling.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:58 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
, vanaf nu neemt niemand je meer serieus
![]()
.
Best erg voor zo een klein land als nederland.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:56 schreef milagro het volgende:
nou, op Den Haag CS ook een moord gepleegd, hoor ik van mijn zoon nu net, gaat lekker vandaag
ja, maar wel een categorie die wel iets van hun leven wil maken .............quote:Op donderdag 11 oktober 2007 18:05 schreef Fides het volgende:
[..]
Er lopen genoeg allochtonen/buitenlanders op een universiteit rond hoor![]()
Dat weet ik ook wel, maar over het algemeen met een korter strafbladquote:Op donderdag 11 oktober 2007 18:05 schreef Fides het volgende:
[..]
Er lopen genoeg allochtonen/buitenlanders op een universiteit rond hoor![]()
Find Waldo.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:19 schreef djstoffel het volgende:
[..]
Er staan er wel 30. Kon op die foto´s niet een autochtoon ontdekken........... is dat niet opvallend?
Jij hebt makkelijk praten! Buitenlanderquote:Op donderdag 11 oktober 2007 18:23 schreef popolon het volgende:
Volgens mij staan er gewoon Nederlanders op die foto's. Of kan iedereen nu ineens in hun paspoorten kijken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |