Eindelijk eentje gevonden!quote:Op vrijdag 7 september 2007 21:57 schreef Uknowweloveu het volgende:
Ik ben een KX fan! Luister niet altijd, maar als ik luister heb ik altijd leuke radio
Ik kan niet goed beoordelen of de programmering beter is, omdat ik pas sinds een maand of twee, drie echt vaak luister. Daarvoor luisterde ik maar heel af en toe. Persoonlijk bevalt de programmering me wel, eigenlijk.quote:Op donderdag 6 maart 2008 15:21 schreef veldmuis het volgende:
Aardig irritant dat de site down is, ik bladerde regelmatig eventjes door de programmering omdat die zo vernieuwd is. Of het beter is weet ik niet...ik vind van niet eigenlijk.
Als je tuner tulpuitgangen heeft kan je gewoon doorlussen. Dan kan de TV uit en kan de digitale radio door je boxen schallen!quote:Op maandag 10 maart 2008 16:18 schreef TheZapster het volgende:
KXradio is op dit moment misschien wel mijn favoriete radiozender al luister ik ook nog veel en graag 3fm, jammer dat er geen manier is om de digitale radiozenders van de tv naar mijn radio doorteschakelen ( of is dat er wel maar weet ik niet hoe? ).
Thanx, ik ga morgen even kijken, nu geen zin meer, luister vandaag maar via de pc verderquote:Op maandag 10 maart 2008 16:24 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Als je tuner tulpuitgangen heeft kan je gewoon doorlussen. Dan kan de TV uit en kan de digitale radio door je boxen schallen!
Heintjequote:Op vrijdag 11 april 2008 22:43 schreef Piles het volgende:
Schop!
Luisteren jullie ook naar Rob & Fred nu? Rob die elke keer Heintje in wil starten![]()
We kijken de plaatjes welquote:Op vrijdag 11 april 2008 22:55 schreef Roel_Jewel het volgende:
Wordt op KXRadio ook Joss Stone gedraaid?
Nee kxradio draait goede muziekquote:Op vrijdag 11 april 2008 22:55 schreef Roel_Jewel het volgende:
Wordt op KXRadio ook Joss Stone gedraaid?
Je moet straks ook eesn Bert van Lent luisteren om 12 uur, die is ook echt zo gek als een deurquote:
Ik ben zo weg denk ik, morgen om half 8 gaat de wekker weerquote:Op vrijdag 11 april 2008 23:11 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Je moet straks ook eesn Bert van Lent luisteren om 12 uur, die is ook echt zo gek als een deur
Ah dat is minderquote:Op vrijdag 11 april 2008 23:14 schreef Piles het volgende:
[..]
Ik ben zo weg denk ik, morgen om half 8 gaat de wekker weer
Je kan ook gewoon de podcast terug luisterenquote:Op vrijdag 11 april 2008 23:17 schreef Piles het volgende:
Ik neem nog wel een stuk op vannacht![]()
Ben toch wel benieuwd
Dat issie vandaag al geworden tochquote:Op vrijdag 18 april 2008 21:56 schreef Piles het volgende:
Zometeen weer met een jarige Rob
Hij wordt 23 toch
Jij bent nog scherp op dit tijdstipquote:Op vrijdag 18 april 2008 21:57 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat issie vandaag al geworden toch.
Heb je vanmiddag geluisterd, toen ze al die "vrienden" van stenders gingen bellen waarom ze hem niet gefeliciteerd hadden?quote:Op vrijdag 18 april 2008 22:03 schreef on_air het volgende:
Wat is Rob leuk, wat issie lief, zo interessant en exclusief, we vinden hem geweldig, in één woord geweldig.
Zekes! Prachtig. Wat een geblunderquote:Op vrijdag 18 april 2008 22:05 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Heb je vanmiddag geluisterd, toen ze al die "vrienden" van stenders gingen bellen waarom ze hem niet gefeliciteerd hadden?
Linkje of tijd?quote:Op vrijdag 18 april 2008 22:05 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Heb je vanmiddag geluisterd, toen ze al die "vrienden" van stenders gingen bellen waarom ze hem niet gefeliciteerd hadden?
KXradioquote:Op vrijdag 18 april 2008 22:17 schreef Krambo het volgende:
Hey, een KX radio topic![]()
Even een teeveepee'tje
Reken er voorlopig maar niet opquote:Op vrijdag 18 april 2008 22:27 schreef Krambo het volgende:
Zo jammer dat KX alleen via internet of via digitale kabel te beluisteren is.
Weet iemand toevallig of ze binnenkort op de 'normale'' kabel komen (of beter nog in de ether)?
Dat zal nooit gebeuren, zolang kx zo klein blijft als nu mogen dj's als bijv een van inkel enz nog op kx draaien, als het groeit kan je dat vergeten .quote:Op vrijdag 18 april 2008 22:27 schreef Krambo het volgende:
Zo jammer dat KX alleen via internet of via digitale kabel te beluisteren is.
Weet iemand toevallig of ze binnenkort op de 'normale'' kabel komen (of beter nog in de ether)?
Ekdom moest ook al stoppen omdat ie te populair werd, en daar was 3FM niet blij meequote:Op vrijdag 18 april 2008 22:31 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Dat zal nooit gebeuren, zolang kx zo klein blijft als nu mogen dj's als bijv een van inkel enz nog op kx draaien, als het groeit kan je dat vergeten .
Slaat echt nergens op maar ja moeten ze maar eens goede muziek gaan draaien op 3fm.quote:Op vrijdag 18 april 2008 22:32 schreef Piles het volgende:
[..]
Ekdom moest ook al stoppen omdat ie te populair werd, en daar was 3FM niet blij mee
Kan ik me voorstellen dat 3fm daar niet blij mee is, een in hun ogen te groot KX radio vist in dezelfde vijver als 3fm.quote:Ekdom moest ook al stoppen omdat ie te populair werd, en daar was 3FM niet blij mee![]()
KXradio is meestal 3fm al ver voor, minimaal een aantal weken.Als ik 3fm was zou ik kxradio juist als testzender gebruiken qua nieuwe liedjes al zal dat best wel al gebeuren omdat Basyl de Groot en Roosmarijn ook op kx zitten.Basyl en Roosmarijn zitten in de 3fm muziekredactie volgens mij.quote:Op vrijdag 18 april 2008 22:42 schreef Krambo het volgende:
Dat een etherfrequentie er niet inzit dat snap ik, maar een plaatsje op de analoge kabel lijkt me best haalbaar.
[..]
Kan ik me voorstellen dat 3fm daar niet blij mee is, een in hun ogen te groot KX radio vist in dezelfde vijver als 3fm.
Yup, hoe goed ik bijv de huidige megahit ook vindt, het is weken te laat.Een megahit hoort vernieuwend te zijn, niet een nummer die al weken oud isquote:Op vrijdag 18 april 2008 22:58 schreef Krambo het volgende:
Dat is de kracht van KX, écht nieuwe muziek wordt op 3fm (zeker overdag) bijna niet (meer) gedraaid.
Op zich een goed idee om KX als proefkonijn te gebruiken voor nieuwe nummers, alleen jammer dat de meeste 3fm dj's ze pas durven (of mogen) draaien als het ''safe'' zit met die nieuwe nummers.
Mocht je zo niets te doen hebben, bert van lent zo en die betrekt alle luisteraars in kxchat bij wat hij speelt de komende 2 uurquote:
Nope, ben zo weg. Om half 8 de wekker weerquote:Op zaterdag 19 april 2008 00:09 schreef TheZapster het volgende:
Zit iemand hier in de kxchat trouwens ?
Cambuur supportersquote:Op zaterdag 19 april 2008 00:10 schreef Piles het volgende:
[..]
Nope, ben zo weg. Om half 8 de wekker weer
Jammer maar begrijpelijkquote:Op zaterdag 19 april 2008 00:10 schreef Piles het volgende:
[..]
Nope, ben zo weg. Om half 8 de wekker weer
Dan blijf ik nog wel online voor je de komende urenquote:Op zaterdag 19 april 2008 00:18 schreef Piles het volgende:
[..]
Ik moet streng voor mezelf zijn, anders kun je me morgen opvegen
quote:Op zaterdag 19 april 2008 00:19 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Dan blijf ik nog wel online voor je de komende uren
gaat niet snel gebeuren. Beter onbeperkt internet abo nemen op je mobiel a 10 euro kun je ook kxradio overal via je mobi luisterenquote:Op vrijdag 18 april 2008 22:42 schreef Krambo het volgende:
Dat een etherfrequentie er niet inzit dat snap ik, maar een plaatsje op de analoge kabel lijkt me best haalbaar.
[..]
Echt heerlijk. Super nummer. En daarnaast doet me dat altijd denken aan de afsluiter op een mysteryland ver voor ze op het floriade terrein neer streken!quote:
Een beetje wel ja. Het lijkt op diverse dance nummers, maar niet welke ik nu wil horen...quote:
Dit is nog wel te doen, geen underworld ofzo maar niet slechtquote:Op vrijdag 25 april 2008 00:08 schreef Litton-Lane het volgende:
[..]
Een beetje wel ja. Het lijkt op diverse dance nummers, maar niet welke ik nu wil horen...
Zit ik juist klaar met chips, bier en dancing shoes...
Op dit moment, wel lekker maar net iets te mellow voor mij....quote:Op vrijdag 25 april 2008 00:12 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Dit is nog wel te doen, geen underworld ofzo maar niet slecht
Hm, damnquote:Op vrijdag 2 mei 2008 23:17 schreef Piles het volgende:
[..]
Das een half uur te laat
Je hebt weer wat gemist
Ik weet het, maar dan is het nog wel jammerquote:Op vrijdag 9 mei 2008 22:22 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Je hebt het over het radiostation van Rob "webcam op de gang" Stenders he
Alsof hij meeleestquote:Op vrijdag 9 mei 2008 22:23 schreef Piles het volgende:
[..]
Ik weet het, maar dan is het nog wel jammer
En Stenders meteen helemaal losquote:Op vrijdag 9 mei 2008 22:37 schreef TheZapster het volgende:
Fred weet een keer geen antwoord maar lult zich er ook niet uit
Fantastisch jaquote:
Slaap zequote:Op vrijdag 9 mei 2008 23:14 schreef Piles het volgende:
Zo, vind het weer mooi geweest
Morgen mss nog maar ff terugluisteren
Leuk, jammer dat sunchaser ook te zien en te horen isquote:Op zondag 11 mei 2008 14:15 schreef Piles het volgende:
FOK!tv Classic: Stenders Kijkvermaak:-Stenders-Kijkvermaak.html
Dat was toevallig toen die ene avond, normaal is het er niet geloof ikquote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:05 schreef Litton-Lane het volgende:
[..]
Wanneer was die houseclassics avond ook alweer....
Beetje jammer eigenlijk. Wel een mooie avond toen.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:07 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Dat was toevallig toen die ene avond, normaal is het er niet geloof ik
Zekers, heerlijke muziek.Van Speedy J word ik altijd superblijquote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:09 schreef Litton-Lane het volgende:
[..]
Beetje jammer eigenlijk. Wel een mooie avond toen.
Inderdaad, jammer dat het niet kan op een "echt" radiostation tegenwoordig.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:18 schreef Piles het volgende:
[..]
Mooi toch
Dat je het hoort hè, niet de muziek zelf
"Nu gaan ze uit"
Er zijn geen echte radiostations meer. Er zijn alleen nog een aantal formatsquote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:21 schreef TheZapster het volgende:
Inderdaad, jammer dat het niet kan op een "echt" radiostation tegenwoordig.
Jammer is dat inderdaad terwijl het best kan als je bijv een Studio Brussel ziet.3FM is een lachertje vergeleken bij wat het was 10 jaar geledenquote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:22 schreef Piles het volgende:
[..]
Er zijn geen echte radiostations meer. Er zijn alleen nog een aantal formats
Brussel en Donna, zijn ook lekker om naar te luisteren. Moest veel in Belgie werken vorig jaar. Maar BBC radio one, is voor mij toch wel nummer 1.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:29 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Jammer is dat inderdaad terwijl het best kan als je bijv een Studio Brussel ziet.3FM is een lachertje vergeleken bij wat het was 10 jaar geleden
BBC radio one eigenlijk nooit gehoord ook vanwege dat ik de kriebels krijg als ik te veel britpop hoor.Hardstikke leuk hoor maar ook weer niet te veel.Brussel is top maar thuis is het toch vaak kxradio nu, heb mijn stereo doorgeschakeld naar mijn upc mediabox dus kan nu gewoon zo luisteren inplaats van alleen via de pc of de tvquote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:36 schreef Litton-Lane het volgende:
[..]
Brussel en Donna, zijn ook lekker om naar te luisteren. Moest veel in Belgie werken vorig jaar. Maar BBC radio one, is voor mij toch wel nummer 1.
Ik heb vorig jaar veel in het buitenland gewerkt: Zweden, Noorwegen, Denemarken, Finland, Engeland, Belgie en Duitslandquote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:39 schreef TheZapster het volgende:
[..]
BBC radio one eigenlijk nooit gehoord ook vanwege dat ik de kriebels krijg als ik te veel britpop hoor.Hardstikke leuk hoor maar ook weer niet te veel.Brussel is top maar thuis is het toch vaak kxradio nu, heb mijn stereo doorgeschakeld naar mijn upc mediabox dus kan nu gewoon zo luisteren inplaats van alleen via de pc of de tv
Denemarkenquote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:42 schreef Litton-Lane het volgende:
[..]
Ik heb vorig jaar veel in het buitenland gewerkt: Zweden, Noorwegen, Denemarken, Finland, Engeland, Belgie en Duitsland
Denemarken en Engeland, staan qua radio wel op 1 bij mij. (ja, na een tijdje ga je een beetje Deens verstaan... )
Kopenhagen, been there, done that...quote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:56 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Denemarken![]()
Ben in Kopenhagen geweest en verliefd geworden op de stad en de VROUWEN![]()
![]()
![]()
Zijn ze daar NOG beter?quote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:58 schreef Litton-Lane het volgende:
[..]
Kopenhagen, been there, done that...
Je moet meer noord-west gaan., die vrouwen daar
![]()
Nog nooit in Zweden geweest maar ik herinner me wel de zweedse studentes op vakantie in Amsterdamquote:Op vrijdag 16 mei 2008 23:16 schreef Litton-Lane het volgende:
[..]
Veel beter, die OGEN
Zweden, alleen dan echt knap en slim...
Cool wie is je neef ?quote:Op zaterdag 17 mei 2008 00:07 schreef Jac0bus het volgende:
Grappig dat ik dit topic tegenkwam. Mijn neef is DJ bij KX-radio. Ik zal eens opzoeken wanneer hij draait en dan luisteren als hij bezig is
Ik had even snel gekeken, hij moet zaterdags van 19:00 tot 21:00, zometeen maar is luisteren danquote:
Nee, volgens mij nietquote:Op vrijdag 23 mei 2008 22:19 schreef TheZapster het volgende:
Zo nog wat gemist? Telefoontje duurde wat lang.
Ik maak het ook niet al te laat vanavond, morgen drukke dag.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 22:20 schreef Piles het volgende:
[..]
Nee, volgens mij niet
Ik ga niet lang luisteren vandaag![]()
Ben nu weer geswitchd naar 3FMquote:Op vrijdag 30 mei 2008 23:23 schreef veldmuis het volgende:
Dat is eigenlijk het enige wat ik dan weer niet luister..
Je hebt zeker geen irc om op de lichtsnel chat te komen, ben er 2 weken niet en het hele zootje verhuisdquote:
Ik zit nooit op de chatquote:Op vrijdag 6 juni 2008 22:15 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Je hebt zeker geen irc om op de lichtsnel chat te komen, ben er 2 weken niet en het hele zootje verhuisd
Kan ook nog via de site denk ik maar dat werkt niet echt goed, ik had nog irc op mijn pc staan en dat werkt prima.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 22:17 schreef Piles het volgende:
[..]
Ik zit nooit op de chat
Maar je kan toch gewoon via de site
Dat gedoe met Henk![]()
Hier werkt het opzich goed, maar mIRC werkt beter meestalquote:Op vrijdag 6 juni 2008 22:21 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Kan ook nog via de site denk ik maar dat werkt niet echt goed, ik had nog irc op mijn pc staan en dat werkt prima.
iemand enig idee hoe het komt of wat ik er aan kan doen?quote:De wachttijd voor de verbinding is verstreken
De server op www.kxradio.nl doet er te lang over om te antwoorden.
quote:
als ik daar op klik moet ik dan gewoon direvt wat horen of nog doorklikken ofzo:?quote:Op maandag 16 juni 2008 22:35 schreef veldmuis het volgende:
Deze doet het vast wel: http://82.94.204.69:80/
Denk ik?
En nu weer over het Oranjegevoelquote:Op vrijdag 20 juni 2008 14:27 schreef TheZapster het volgende:
Hehehe die Stenders over waarom hij vandaag al terug is in Nederland
Hij komt net aanquote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:34 schreef veldmuis het volgende:
Nog geen Rob?
Ik luisterde net onderweg de podcast van de verleidelijke 14 (16-17 uur) en daar vertelde Dennis Hoebee dat Rob in de auto zat, onderweg naar de studio?
Vandaag niet echt top neequote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:45 schreef veldmuis het volgende:
Ik vind dit programma trouwens waardeloos.
Helemaal mee eens, normaal luister ik altijd van 14 tot 16 uur , zijn vaak de leukste programma's behalve op donderdag dan met die mark vd akker. Nu was het toch maar Radio Tour de France vandaagquote:Op donderdag 10 juli 2008 14:37 schreef veldmuis het volgende:
Wat is die mark van den akker toch een f*cking vervelend figuur. Nu op de radio, en alleen al om die zeikstem van 'm hoef ik het niet te horen.
Wat altijd wel vermakelijk is op woensdagmiddag als zij er zit dat ze regelmatig plaatjes aanvraagt bij vriendlief die tegelijkertijd op 3fm zit dan zodat hij nog een plaatje kan draaien die hij leuk vind in plaats van de standaardmeukquote:Op donderdag 10 juli 2008 18:27 schreef veldmuis het volgende:
Hier maar even geen radio. Valt wel op dat ik dan productiever ben.
14 tot 16 is trouwens helemaal niet zo mijn hoekje.
Programma's die ik meestal wel probeer te luisteren zijn:
Dagelijks:
De muziek van Henk Westbroek
Platencast (Martijn Richters)
Vrijdag:
Voor KX gaat de zon op (Mijke Marsman)
Verleidelijke 14 (Dennis Hoebee)
De rest pak ik wat van mee. Ik vind dat Margje Teeuwen het ook heul niet onaardig doet trouwens, ook al zit die er alleen bij omdat het het vrouwtje van de baas is.
Die is normaal van het nieuws op 3fm, presenteert nu radio Tour de France op radio1.Hij draait altijd lekkere soul op de woensdagmiddag.quote:Op donderdag 10 juli 2008 18:46 schreef veldmuis het volgende:
Kansloos eigenlijk, die formats bij radiostations
Bert van Lent is ook tof idd!
Jurgen van den Berg zegt me zo niks
Heerlijke muziek gemaakt in de jaren 70 maar 2 weken lang is een beetje tequote:Op vrijdag 18 juli 2008 11:42 schreef veldmuis het volgende:
Ik kx dit topic even naar boven hoor!
Toffe uitzending nu, vanaf de vierdaagse. Rob en Mijke presenteren het een beetje, en ze doen het best leuk
En eindelijk even niet alleen maar van die verrekte '70s platen op de radio!
Ja precies, ik trek het niet hoor, 2 weken lang alleen maar ouwe platen. Beetje jammer!quote:Op vrijdag 18 juli 2008 15:13 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Heerlijke muziek gemaakt in de jaren 70 maar 2 weken lang is een beetje te![]()
Leuke uitzending met Stenders
zondag?quote:Op zaterdag 19 juli 2008 22:48 schreef Piles het volgende:
Van 12 tot 2 weer Rob, dus maar eens luisteren![]()
Daar ook alquote:Op vrijdag 19 september 2008 17:00 schreef TheZapster het volgende:
This Sex is on fireeeeeeeeeeee........ wat een nummer is dit toch zeg.Heeeeeerlijk
Das minderquote:Op vrijdag 19 september 2008 17:03 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Kapotte computer en geen geld momenteel voor een nieuwe
Trustenquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:05 schreef Piles het volgende:
Ik moet echt weer eens vaker Stenders & Siebelink luisteren eigenlijk, is te lang geleden
Maar nu slapen
Siebelink en Stenders was weer eens briljant vrijdagmiddag, arme Fred werd weer eens belachelijk gemaakt omdat hij bij Arrow en sterren.nl van de TROS werktquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:05 schreef Piles het volgende:
Ik moet echt weer eens vaker Stenders & Siebelink luisteren eigenlijk, is te lang geleden
Maar nu slapen
Podcast maar eens luisteren danquote:Op zondag 2 november 2008 16:51 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Siebelink en Stenders was weer eens briljant vrijdagmiddag, arme Fred werd weer eens belachelijk gemaakt omdat hij bij Arrow en sterren.nl van de TROS werkt
Die van 2 weken geleden tijdens de uitreiking van de radioring is ook briljant met vliegende reporter Jeroen van Inkel die prijzen uit moet reiken live in de uitzendingquote:
Ik hoop dat Alex van der Lugt ook meer tijd krijgt, maar Ekdom en Lantinga ( die alleen dus zonder Coen wel leuk is en een goede muzieksmaak heeft) kan ik zeker meelevenquote:Op zondag 2 november 2008 23:32 schreef broer het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar de nieuwe programmering van KX. Over twee weken moet die starten. In ieder geval zou Gerard Ekdom terugkomen, en ook Sander Lantinga zou zijn eigen uurtje krijgen.
Wat moet diequote:Op zondag 2 november 2008 23:32 schreef broer het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar de nieuwe programmering van KX. Over twee weken moet die starten. In ieder geval zou Gerard Ekdom terugkomen, en ook Sander Lantinga zou zijn eigen uurtje krijgen.
Lantinga alleen is niet zo heel slechtquote:Op zondag 2 november 2008 23:59 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Wat moet dieLantinga
daar nou weer? Wikipedia kan ik zelf wel lezen; dat hoeft Lantinga niet voor te lezen.
Dat laatste zekerquote:Op maandag 3 november 2008 00:04 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Lantinga alleen is niet zo heel slecht![]()
Samen met Coen is het natuurlijk
Lantinga zat een tijdje alleen in de avond nog voor Veenstra en toen kon ik hem toch echt wel waarderenquote:Op maandag 3 november 2008 00:06 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat laatste zeker. Maar ik kan 'm in 't geheel niet uitstaan. Met z'n kutstem en z'n foute 'grappen' (had ie eerder nog veel meer last van). Dat ie maar weer lekker met een zak over z'n hoofd op een 'muziek'zender gaat zitten. Er lopen genoeg mensen rond die wèl talent hebben
. Die zoals Ekdom of Stenders ook zichtbaar genieten van de muziek die ze draaien. Zie een Ekdom uit z'n dak gaan en meezingen. En neem dan die zaadjes C&S die als een stel zoutzakken in bouwvakkerradio weer es met 'Paultje Pils' bellen
.
Helaas, die komt niet meer terug. Van zijn blog: "Het is een vrij simpel verhaal: in de nieuwe programmering van KX is mij live-zendtijd aangeboden op de woensdagnacht. Dit is voor mij een onmogelijke optie en dat heb ik ook aangegeven, maar het was kiezen of delen. Bij de directie heb ik als programmamaker immers te weinig krediet opgebouwd voor een verschuiving. Daarom houdt het verhaal bij KX nu noodgedwongen op. Dikke boehoe dus voor mij."quote:Op zondag 2 november 2008 23:57 schreef TheZapster het volgende:
Ik hoop dat Alex van der Lugt ook meer tijd krijgt
Geen Alex meerquote:Op maandag 3 november 2008 01:21 schreef broer het volgende:
[..]
Helaas, die komt niet meer terug. Van zijn blog: "Het is een vrij simpel verhaal: in de nieuwe programmering van KX is mij live-zendtijd aangeboden op de woensdagnacht. Dit is voor mij een onmogelijke optie en dat heb ik ook aangegeven, maar het was kiezen of delen. Bij de directie heb ik als programmamaker immers te weinig krediet opgebouwd voor een verschuiving. Daarom houdt het verhaal bij KX nu noodgedwongen op. Dikke boehoe dus voor mij."
Ik vind Lantinga overigens ook een erg fijne dj. Bovendien: in tegenstelling tot Roel vind ik hem erg scherp in zijn grappen - anders dan Ekdom en Veenstra, die alleen maar om de drie minuten dezelfde grap nog een keer maken.
Zeg nooit nooit. Ben al wel eens in 2004-2005 te horen geweest als invaller.... Ik maak wel radio, maar puur lokaal (en via internet uiteraard). freakpower.nl (met gelijknamige site) op moerdijk fm....quote:Op maandag 10 november 2008 19:52 schreef t_igger het volgende:
Hier ook een (on)regelmatige luisteraar van KX radio! Errug leuke zender! :-)
Nu nog ff weer het geluid installeren op de pc, kan ik ook luisteren als de laptop niet in huis is!
Stoer hoor Tovaho! Klinkt errug leuk! In de toekomst als nieuwe DJ ?! :-)
Owh jah de naam Ton van Hoof zegt me zeker wel wat! :-) Heb het nu pas door! :-)quote:Tovaho zei:
Zeg nooit nooit. Ben al wel eens in 2004-2005 te horen geweest als invaller.... Ik maak wel radio, maar puur lokaal (en via internet uiteraard). freakpower.nl (met gelijknamige site) op moerdijk fm....
Jazeker. Wel wat minder dan een paar jaar geleden (factor tijd), maar wel regelmatigquote:Op maandag 10 november 2008 20:47 schreef t_igger het volgende:
[b]
[..]
Owh jah de naam Ton van Hoof zegt me zeker wel wat! :-) Heb het nu pas door! :-)
Ook wel in de chat te vinden toch?!
Ik hoorde dat Wouter van der Goes naar de vrijdagochtend van 11 tot 12 gaat. Ik hoop dat dat niet betekent dat Henk Westbroek stopt.quote:Op maandag 10 november 2008 20:38 schreef Tovaho het volgende:
zelfs bij mij is er nog niet veel bekend, alleen dat gerard ekdom terug keert, en meuk! van fred op zondagmiddag gaat verdwijnen
Ik vond de Freak 10000 wel leuk toen. Al had die ook wel 5000 platen korter mogen zijnquote:Op woensdag 12 november 2008 22:11 schreef veldmuis het volgende:
Ik hoop alleen maar dat er rond kerst niet een een of ander stom lijstje te horen is. Ik ben lijstjesmoe.
Of die top 1970quote:Op woensdag 12 november 2008 22:13 schreef Breach het volgende:
[..]
Ik vond de Freak 10000 wel leuk toen. Al had die ook wel 5000 platen korter mogen zijnVorig jaar vond ik een dieptepunt wat betreft de 'eindejaarsactie'.
Ik vrees dat er weer een gigantische lijst is omdat ik Bert van Lent maandag al aan zijn producer hoorde vragen of zijn maandelijkse onderdeel Bert back to the 80's ( Bert moet afvallen en wil weer in de categorie 80 kilo komen al zit hij al maanden vast rondt de 98 kiloquote:Op woensdag 12 november 2008 22:13 schreef Breach het volgende:
[..]
Ik vond de Freak 10000 wel leuk toen. Al had die ook wel 5000 platen korter mogen zijnVorig jaar vond ik een dieptepunt wat betreft de 'eindejaarsactie'.
Lekker bezig met die funky shit die Gerardquote:Op vrijdag 12 december 2008 13:12 schreef Peter88Online het volgende:
Ekdom nu op KX. Begon dit uur goed met Paul McCartney
Ik gebruik deze.quote:Op dinsdag 16 december 2008 10:33 schreef on_air het volgende:
Ja, de players. Maar de url voor in je iTunes. Die is anders.
quote:Flip 2008 in de Platencast
21 december, 2008
Deze week draait Martijn Richters in de Platencast het vervolg van de Flip 2008. Afgelopen zaterdagavond waren de dj’s van KX gebleven bij nummer 26. Maandag, dinsdag en woensdag hoor je tussen 18:00 en 19:00 de nummers 27 tot en met ongeveer 75.
Afgelopen zaterdagavond stelden de luisteraars van KXradio samen met de diskjockeys de jaarlijkse Fliplijst samen: dit keer een top 134 met de beste liedjes van 2008. Elbow met “One Day Like This” bleek het meest populair en eindigde op 1. Tings Tings met “Shut Up And Let Me Go” werd tweede, Duffy met “Mercy” derde.
Omdat de uitzending om 23:00 was afgelopen, kwamen de dj’s niet verder dan nummer 26: Novastar met “Because”. Daardoor bleven er veel te veel mooie liedjes over die niet zijn gedraaid. Dat haalt de Platencast deze week in.
Mis ik weer gratis bierquote:Op donderdag 15 januari 2009 20:48 schreef veldmuis het volgende:
Iemand die nu luistert? Is er gratis bier in de studio ofzo? Hele slechte grappen en keihard lachen.
Wel erg vermakelijk
Kutplaat.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:43 schreef TheZapster het volgende:
Die carnavalskraker Ik zie je vagina
Ik heb je gehoordquote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:14 schreef on_air het volgende:
Vette shit, Van Inkel van 12 tot 13u.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |