Bedoel je dat het interessant was om gade te slaan maar dat er verder niets mee gebeurt. Voor mij heeft het in elk geval wel consequenties hoor, op één avond zo vaak voor rotte vis uitgemaakt te worden.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:31 schreef yvonne het volgende:
Ik denk dat er even gekoeld gaat worden
sorry maarquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:31 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
nou dan mag ik wel een snipperdag nemen...![]()
Erica,quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:18 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
lieve leandra..
ik ken je niet maar gezien jouw poging heb je ongetwijfeld een goed inborst./ik waag mij op ieder terrein met of zonder partner.wat ik in elke discussie en uitdaging hier mis is respect, Dat is voor mij een voorwaarde om met iemand van gedachten te wisselen, Coshoer of slet of volger genoemd worden is voor mij geen uitdaging om iemand serieus te nemen.ergo dan denk ik lik me reet........mensen die inhoudelijke argumenten aanvoeren kan ik waarderen. Ik zit hier niet om de boel om te roeren of te dissen etc dat mogen anderen doen. Ik ben op fok gekomen omdat dit open en leuk en toegankelelijk leek. Zo langzamerhand komt het op mij over op humorloos rigide puberaal en fundamentalistisch
Hé yvonne.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:18 schreef yvonne het volgende:
Pssssssst, Ian, dialoog zonder te schelden gaarg.
Jammer, was zo lief geduldig aan het wachten op je antwoordquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:28 schreef DrsH het volgende:
Laatste post wat mij betreft, stik in jullie eigen kots en ik ga lekker verder in de COSSEN, Lees ze vooral niet dan hoef je je ook niet te ergeren
quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:31 schreef DrsH het volgende:
[..]
Echt de allerlaatste Demins je bent een stakker, geniet er van en Herman Brood zijn AVA is jouw kompleet onwaardig.
heb je zo'n kleine tong.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:31 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
nou dan mag ik wel een snipperdag nemen...![]()
Ga je er naar ruiken, schat?quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:32 schreef Disana het volgende:
[..]
Bedoel je dat het interessant was om gade te slaan maar dat er verder niets mee gebeurt. Voor mij heeft het in elk geval wel consequenties hoor, op één avond zo vaak voor rotte vis uitgemaakt te worden.
quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:35 schreef blomst het volgende:
[..]
heb je zo'n kleine tong.
sorry![]()
Maar ik lach me dood hier, waar gaat het over.
Nee, ik zat niet continue achter de pc, ik heb beide er even uit gegooid.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:32 schreef Disana het volgende:
[..]
Bedoel je dat het interessant was om gade te slaan maar dat er verder niets mee gebeurt. Voor mij heeft het in elk geval wel consequenties hoor, op één avond zo vaak voor rotte vis uitgemaakt te worden.
Een newbee met humorquote:
Je schrijft precies wat ik ook voel alleen ben jij een ster in het formuleren.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:33 schreef Leandra het volgende:
[..]
Erica,
Ik heb je al meer dan eens geadviseerd eens verder rond te kijken op FOK!, maar behalve in de COS lijkt een aantal users, waaronder jij, nergens te komen.
Het zou dus kunnen dat je op het verkeerde forum zit waar je heel hard probeert de boel naar jouw/jullie hand te zetten. En dat wordt hier nou eenmaal niet gewaardeerd, en dan kun je er op wachten dat er reactie komt, en zie daar: reactie, en niet zuinig ook.
Als je het een humorloos, rigide, puberaal en fundemenatlistisch forum vindt (en FOK! is meer dan alleen de DGK COS) dan zit je misschien niet op de plek waar je je het meest thuis zou voelen.
En het lijkt me sterk dat dat aan al die andere 180.000 gebruikers ligt....
Niet om kunnen gaan met kreten als "oldbie" "newbie" "kutnewbie" "josti" is voornamelijk jouw probleem, dat hoort namelijk bij FOK! en je kunt je niet duidelijker als newbie profileren dan door daar een probleem van te maken.
Een standpunt waar ik mij in kan vinden!quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:38 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nee, ik zat niet continue achter de pc, ik heb beide er even uit gegooid.
Dialoog prima, deze opmerkingen niet.
De dag dat projecties bij mij door de ramen naar binnen komen, neem ik dubbel glas.quote:
Tuurlijk neem je deel aan de machtstrijd.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 22:09 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
ik begrijp de irritaties best het betreft hier een machtstrijd ogenschijnlijk( waar ik niet aan deel wens te nemen) Allleen al de begrippen als old en newbiesDit zijn dus volwassen mensen.......komop zeg....
beequeen en een aantal volgelingen die de COS beheersen en het bijna onmogelijk maken om een ander geluid te laten horen.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:35 schreef blomst het volgende:
Maar ik lach me dood hier, waar gaat het over.
quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:35 schreef blomst het volgende:
[..]
heb je zo'n kleine tong.
sorry![]()
Maar ik lach me dood hier, waar gaat het over.
quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:38 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nee, ik zat niet continue achter de pc, ik heb beide er even uit gegooid.
Dialoog prima, deze opmerkingen niet.
Nee, die kunnen zeer zeker niet, dit was geen discussie meer, dit was gewoon gooi en smijtwerk.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:39 schreef Disana het volgende:
[..]
De dag dat projecties bij mij door de ramen naar binnen komen, neem ik dubbel glas.
Neemt niet weg dat ik me afvraag of sommige dingen die hier zijn gezegd, zomaar kunnen omdat dit een 'discussietopic' is.
Ah, welkom, en voel wel dat je eigenlijk nog een klein bang jongetje bent.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 22:10 schreef DrsH het volgende:
Het is dat jullie mijn honorarium niet kunnen betalen, anders zou ik jullie graag in behandeling nemen
Gert aan het verzorgenquote:
quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:43 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nee, die kunnen zeer zeker niet, dit was geen discussie meer, dit was gewoon gooi en smijtwerk.
Blomst heeft net toch ook gewoon kunnen zeggen dat ze behoorlijk baalde van KZ van de week, op een normale manier.
Als Drs en partner dat niet kunnen dan gaan ze maar weg.
Gezien, en dank voor de boodschap.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:38 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nee, ik zat niet continue achter de pc, ik heb beide er even uit gegooid.
Dialoog prima, deze opmerkingen niet.
quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:43 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nee, die kunnen zeer zeker niet, dit was geen discussie meer, dit was gewoon gooi en smijtwerk.
Blomst heeft net toch ook gewoon kunnen zeggen dat ze behoorlijk baalde van KZ van de week, op een normale manier.
Als Drs en partner dat niet kunnen dan gaan ze maar weg.
Ik zie het eik niet zo somber in, en anders kapen we gewoon de SCquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:34 schreef APK het volgende:
[..]
Hé yvonne.
Wat vind jij van de COS nu in vergelijking met een maand of 5 geleden?
Denk jij dat een oplossing mogelijk is?
Ik zie het somber in, aangezien het niet mogelijk is om users die in de COS semi-inhoudelijk de sfeer bepalen het zwijgen op te leggen.
Fok's created a monster.
Ben jij een kloon van De heer Hquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:43 schreef ppi het volgende:
[..]
Ah, welkom, en voel wel dat je eigenlijk nog een klein bang jongetje bent.
Maar dat is niet erg.
Maar tof dat je meepost, het begin is er je weet: je kunt het![]()
quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:45 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik zie het eik niet zo somber in, en anders kapen we gewoon de SC
Thnx dearquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:39 schreef itsme het volgende:
[..]
Je schrijft precies wat ik ook voel alleen ben jij een ster in het formuleren.![]()
[SC#291] Yvonne-COS #1quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:45 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik zie het eik niet zo somber in, en anders kapen we gewoon de SC
Breng nou niemand op gedachtenquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:45 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik zie het eik niet zo somber in, en anders kapen we gewoon de SC
quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:48 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
[SC#291] Yvonne-COS #1![]()
Zulke dingen moet je niet zeggen als er net een nieuwe open moet.![]()
Zeg dan gewoon dat je in lurkmodus gaat.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:50 schreef yvonne het volgende:
[..]
Dag moppies, ik ga eens vroeg ter bedde
Braaf zijn, ofzo
Truste lieverd APKsletje en succes dit weekendquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:50 schreef yvonne het volgende:
[..]
Dag moppies, ik ga eens vroeg ter bedde
Braaf zijn, ofzo
Topposting.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 22:49 schreef kleinzusje het volgende:
En ik heb nog maar 1 compliment gekregen voor mn posting![]()
Dank voor je reactie, ga er later nog op inquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 22:55 schreef blomst het volgende:
[..]
Ja KZ je kwam me de strot uit door je aanval van was het vorige week zondag? op je aanval op bepaalde cosposters.
En je ging er maar op door, net of moeten de Cos posters aan jouw eisen voldoen.
Jij verziekte de sfeer toen behoorlijk.
en dat je kwetsende reacties terug kreeg had je kunnen vewachten aktie-reactie.
Laat iedereen toch in hun waarde, en negeer de posts die je niet aanstaan.
en nu bemoei ik er me niet meer tegen aan.
quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:56 schreef ppi het volgende:
[..]
Topposting.
![]()
![]()
Ik geef ericah en drsX op, die kan zelfs ik niet meer helpen - en das eigenlijk wel jammer.
quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:57 schreef demins het volgende:
Is mijn aanwezigheid hier nog gewenst? Of kan ik weer terug naar de COS?
Net alsof jij zo snel bent, zag wel dat je jezelfde soort post aangepast hebtquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:18 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Hee ouwe slak lieverd
Ze zijn er al een tijdje hoor![]()
Uiteindelijk is er geloof ik geen echte dialoog geweest tussen de hoofdrolspelers.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:38 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nee, ik zat niet continue achter de pc, ik heb beide er even uit gegooid.
Dialoog prima, deze opmerkingen niet.
Ik vind eigenlijk van niet.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:39 schreef Disana het volgende:
[..]
De dag dat projecties bij mij door de ramen naar binnen komen, neem ik dubbel glas.
Neemt niet weg dat ik me afvraag of sommige dingen die hier zijn gezegd, zomaar kunnen omdat dit een 'discussietopic' is.
I feel you.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:45 schreef yvonne het volgende:
Ik zie het eik niet zo somber in, en anders kapen we gewoon de SC
En dat is gebleken. Toch wel een heel prettig signaal als er bakken met troep over mensen worden uitgestortquote:
Hoe kom je daaar nu weer bijquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:46 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Ben jij een kloon van De heer H![]()
quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 00:14 schreef Disana het volgende:
[..]
En dat is gebleken. Toch wel een heel prettig signaal als er bakken met troep over mensen worden uitgestort![]()
Ik zie jou helemaal niet als DGK newbie, akveorquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 01:37 schreef akveor het volgende:
Als newbee baal ik als een stekker dat de oude garde momenteel liever in side topics lult over waarom het zo slecht gaat in de COSSEN of willen gewoon veel off topic babbelen in de SC. Ik krijg ook een beetje het idee dat bepaalde mensen liever de COS dood laat gaan vanwege ego problemen. Ik verwacht van 'oudgedienden' een soort van 'opvoeding' en een beetje sturing. Moet ik bijvoorbeeld aan jullie verwachtingen voldoen of mag ik gewoon posten waar ik van denk dat het aan de regeltjes voldoet?
Ik lees in deze topics ook veel gelul en gebash maar iets constructiefs heb ik na bijna 600 post niets gelezen. Wat is er zo moelijk aan om met elkaar af te spreken zoals de regeltjes ook zeggen dat je elkaar niet persoonlijk aanvalt? Volgens mij wordt er meer naar avatar en nick gekeken en dan pas de post gelezen. Als er dan iets van gelegenheid in zo'n post staat om te bashen wordt dat niet nagelaten wat je dus wel zou moeten doen. Jullie houden jullie eigen vetes instand en dat wordt ogenschijnlijk belangrijker gevonden dan het gezellig in de COS te hebben.
Negeer elkaar tot je het weer in staat bent met een positieve insteek te reageren op een post van de 'vijand'. Zo moelijk is dat toch niet?
Een ego op Fok... het moet niet gekker worden.
Nou begrijp ik wel dat hij hier niet zo handig binnenkwam door niet constructief bezig te zijn, maar aan de andere kant begrijp ik wel dat dat als hij hier allerlei verwijten naar zijn hoofd leest even de kont tegen de kribbe zet en zijn psychologen gimmick er tegen aangooit, die anderen dan weer (moedwillig? hoop ikquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:43 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nee, die kunnen zeer zeker niet, dit was geen discussie meer, dit was gewoon gooi en smijtwerk.
Blomst heeft net toch ook gewoon kunnen zeggen dat ze behoorlijk baalde van KZ van de week, op een normale manier.
Als Drs en partner dat niet kunnen dan gaan ze maar weg.
Ja.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:35 schreef yvonne het volgende:
DrsH en ericahysterica mogen beiden even koelen dit weekend
quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 14:23 schreef Vandaag... het volgende:
*knip*
Dat deze mensen niet meer meeposten in de COS is voor de lurkers en incidentele posters echt geen gemis. *knip*
quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:16 schreef LouLou het volgende:
[..]
Als lurker en incidentele poster mis ik de bijdrages van sommigen wel degelijk, ik heb me -ook tijdens de BB's- altijd welkom gevoeld te posten, al deed ik dat zelden, in de huidige COS is daar al lang geen sprake meer van. Integendeel, ik zie mensen genegeerd worden, kutopmerkingen in sigs verschijnen etc., gedragingen waar ik steeds getracht heb "overheen" te lezen maar wat onmogelijk is gebleken.
Iedere dag ellenlange posts van iemand die denkt de wijsheid in pacht te hebben, daarna tig likkende, van het slijm druipende "goedkeuringen" hiervan als reactie erop die ertoe geleid hebben dat -iets wat toch al sluimerde-een ander geluid niet meer acceptabel was. De eerste verdeeldheid ontstond (imo) namelijk toen users ageerden tegen de verheerlijking van bepaalde bewoners, als iemand iets postitiefs opmerkte over bv een Brian, werd die persoon voor zo goed als mental case uitgemaakt en dit is redelijk uit de hand gelopen. (de "je zal wel net als <naam bewoner> een <naam probleem> hebben" reacties).
Jammer dat een mooi topic nu "verlaagd' is naar een topic waarvan ik nu alleen nog maar de OP lees als deze door bepaalde users gemaakt is, users die -desnoods met een kwinkslag- weergeven wat er in DGK gebeurt. Hulde voor KZ die de knuppel in het hoenderhok heeft gegooid en voor allen -maar met name Disana en Leandra- respect voor de poging het COS tij weer te doen keren.
Snap ik, was ook niet netjes, dat geef en gaf ik toe zonder slijmerig te worden ( hoop ik). Het was 2 weken geleden op een zaterdag geloof ik van 21.00 uur tot 24.00 uur, zoiets. Ik ben te keer gegaan als een soort Amanda en heb een aantal malen het woord kutwijf gebruikt. Dat is niet handig en ik weet zeker beter, maar ik ben al maanden bezig met mn strijd op een nette manier, dus het lukte me op die avond niet om beleefd te blijven. Ik heb Prospera en Veulen ook kutwijf genoemd in de FB, maar de reden daarvan was anders. Met Veulen is dit inmiddels uitgepraat, met Prospera voel ik verwandschap maar ook ergenis. Dat is inderdaad een persoonlijke "users questie, die er op die avond uit kwam.quote:Ja KZ je kwam me de strot uit door je aanval van was het vorige week zondag? op je aanval op bepaalde cosposters.
KLopt, heb je gelijk in. Maar soms is onderhuis pesten, wat veel mensen niet zien, imo erger dan even te keer gaan. IK heb geen ego op FOK die ik daarmee probeer neer te zetten, maar ik heb een soort taak om dingen die ik voel boven tafel te krijgen. Ik stond daar behoorlijk alleen in en het werd niet erkend, tot ik te keer ging. Gelukkig ben ik op tijd gestopt. Maar weet dat ik iedereen over me heen kreeg en pas daarna las dat ik dus niet gek was met mn gevoel.quote:En je ging er maar op door, net of moeten de Cos posters aan jouw eisen voldoen.
Jij verziekte de sfeer toen behoorlijk.
en dat je kwetsende reacties terug kreeg had je kunnen vewachten aktie-reactie.
Dat heb ik geprobeerd, maar het werd steeds onmogelijker. Niet om jou of andere users, maar om de sfeer en het niet aanpassen aan bepaalde FOK tradities. IK hou van vernieuwing en ben geen oude geranium staarder die zeikt over vroeger, maar heb er een verhaal over geschreven in deel 1 van dit topic om aan te geven dat dingen zeker gaan zo als ze gaan. Het gaat mij niet om DGK. Het gaat me om FOK! en de toekomst.quote:Laat iedereen toch in hun waarde, en negeer de posts die je niet aanstaan.
Ik waardeer je eerlijke manier van reageren en jij mag zeker alles tegen mij zeggen. Ik kom ook net pas kijken hier ( en ook al was dat niet zo) maar ik heb het graag tegen de mensen die mij storen en die mij aanvallen, niet tegen jou of andere users die dat niet doen. Ik snap het effect van een groepsdiscussie en ga die ook niet uit de weg. Wat mij bijzonder maakt is niet mn status of postaantal, maar mn gevoeligheid voor onrecht en weerstand tegen achterklap.quote:en nu bemoei ik er me niet meer tegen aan.
Dank jequote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:16 schreef LouLou het volgende:
knip: mooie post
Hulde voor KZ die de knuppel in het hoenderhok heeft gegooid en voor allen -maar met name Disana en Leandra- respect voor de poging het COS tij weer te doen keren.
je verwoordt precies het moment wat ik bedoelde toen ik voor het eerst kwam in COS en gematigd positief was over brian. en ik vind het fijn dat KZ hier open en met reflectie toch het een en ander zegt. als we dat allemaal kunnen doen, zou er een mooi topic kunnen zijn met boeiende discussies over de streams en nieuwe blikken op de gebeurtenissen.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:16 schreef LouLou het volgende:
[..]
Als lurker en incidentele poster mis ik de bijdrages van sommigen wel degelijk, ik heb me -ook tijdens de BB's- altijd welkom gevoeld te posten, al deed ik dat zelden, in de huidige COS is daar al lang geen sprake meer van. Integendeel, ik zie mensen genegeerd worden, kutopmerkingen in sigs verschijnen etc., gedragingen waar ik steeds getracht heb "overheen" te lezen maar wat onmogelijk is gebleken.
Iedere dag ellenlange posts van iemand die denkt de wijsheid in pacht te hebben, daarna tig likkende, van het slijm druipende "goedkeuringen" hiervan als reactie erop die ertoe geleid hebben dat -iets wat toch al sluimerde-een ander geluid niet meer acceptabel was. De eerste verdeeldheid ontstond (imo) namelijk toen users ageerden tegen de verheerlijking van bepaalde bewoners, als iemand iets postitiefs opmerkte over bv een Brian, werd die persoon voor zo goed als mental case uitgemaakt en dit is redelijk uit de hand gelopen. (de "je zal wel net als <naam bewoner> een <naam probleem> hebben" reacties).
Jammer dat een mooi topic nu "verlaagd' is naar een topic waarvan ik nu alleen nog maar de OP lees als deze door bepaalde users gemaakt is, users die -desnoods met een kwinkslag- weergeven wat er in DGK gebeurt. Hulde voor KZ die de knuppel in het hoenderhok heeft gegooid en voor allen -maar met name Disana en Leandra- respect voor de poging het COS tij weer te doen keren.
quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:16 schreef LouLou het volgende:
[..]
Als lurker en incidentele poster mis ik de bijdrages van sommigen wel degelijk, ik heb me -ook tijdens de BB's- altijd welkom gevoeld te posten, al deed ik dat zelden, in de huidige COS is daar al lang geen sprake meer van. Integendeel, ik zie mensen genegeerd worden, kutopmerkingen in sigs verschijnen etc., gedragingen waar ik steeds getracht heb "overheen" te lezen maar wat onmogelijk is gebleken.
Iedere dag ellenlange posts van iemand die denkt de wijsheid in pacht te hebben, daarna tig likkende, van het slijm druipende "goedkeuringen" hiervan als reactie erop die ertoe geleid hebben dat -iets wat toch al sluimerde-een ander geluid niet meer acceptabel was. De eerste verdeeldheid ontstond (imo) namelijk toen users ageerden tegen de verheerlijking van bepaalde bewoners, als iemand iets postitiefs opmerkte over bv een Brian, werd die persoon voor zo goed als mental case uitgemaakt en dit is redelijk uit de hand gelopen. (de "je zal wel net als <naam bewoner> een <naam probleem> hebben" reacties).
Jammer dat een mooi topic nu "verlaagd' is naar een topic waarvan ik nu alleen nog maar de OP lees als deze door bepaalde users gemaakt is, users die -desnoods met een kwinkslag- weergeven wat er in DGK gebeurt. Hulde voor KZ die de knuppel in het hoenderhok heeft gegooid en voor allen -maar met name Disana en Leandra- respect voor de poging het COS tij weer te doen keren.
Ik heb mijn empathische vermogen eens geraadpleegd, en me verplaatst in BQ.quote:
Ik heb precies de zelfde ervaring, alleen mij over kwam dit op NowLive. Toen ik daar mijn mening niet onder stoelen of banken stak en daar de mensen vertelde dat ik ze in hun commentaar wel heel erg eenzijdig vond, werd mij dat gelijk kwalijk genomen. Het eerste wat mij verweten werd was, dat ik de moeder van Brain zou zijn. Toen ik een opmerking maakte dat ik het te gek voor woorden vond dat er ook steeds om geld werd gevraagd, omdat men Huub en wanneer het hun uitkomt ook Lieke iedere keer maar in de watten wil leggen, werd ik verbannen. Vervolgens hoorde ik van bekende van mij, dat er daarna nog lang over na gediscuseerd was en dat er zat mensen waren die het met me eens waren. Alleen niemand durft de waarheid te zeggen, bang dat ze verbannen worden.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 18:09 schreef Jerruh het volgende:
[..]
je verwoordt precies het moment wat ik bedoelde toen ik voor het eerst kwam in COS en gematigd positief was over brian. en ik vind het fijn dat KZ hier open en met reflectie toch het een en ander zegt. als we dat allemaal kunnen doen, zou er een mooi topic kunnen zijn met boeiende discussies over de streams en nieuwe blikken op de gebeurtenissen..
de reden dat er denk ik mensen waren die haar bij wijze van spreken de kop wilde afhakken was toch ook wel omdat ze vrij snel een snauwende opmerking gaf als er iets niet in haar richting liep. was het niet over brian, dan wel over het feit dat je een beetje offtopic ging. geen probleem om daar dan wat van te zeggen, maar de manier erop was een beetje bleu en maakt zon topic er dan ok niet gezelliger op.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 20:47 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik heb mijn empathische vermogen eens geraadpleegd, en me verplaatst in BQ.![]()
Als ik haar was, en er was zo`n topic als dit, zou ik ook onverminderd doorposten (ik zou er zelf waarschijnlijk een schepje bovenop gooien, en 'tegen een ban aan' gaan provoceren).
Wat moet je anders als er een welbespraakte kudde klaarstaat om je kop af te hakken?
Eigenlijk is dit totaal geen constructief topic meer.
Het probleem is in kaart gebracht (was het in deel 1 al), en that`s it.
Ik heb mijn empatisch vermogen ook eens geraadpleegd en me verplaatst in BQquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 20:47 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik heb mijn empathische vermogen eens geraadpleegd, en me verplaatst in BQ.![]()
Als ik haar was, en er was zo`n topic als dit, zou ik ook onverminderd doorposten (ik zou er zelf waarschijnlijk een schepje bovenop gooien, en 'tegen een ban aan' gaan provoceren).
Wat moet je anders als er een welbespraakte kudde klaarstaat om je kop af te hakken?
Eigenlijk is dit totaal geen constructief topic meer.
Het probleem is in kaart gebracht (was het in deel 1 al), en that`s it.
JUIST door jouw bijdrage, die je weergeeft in je post, is dit wel een constructief Topic Peter. Jij komt op voor de eenlingen, geeft een tegengeluid en bent observerend en objectief. Zelf al mag je Huub niet zo, in vele postings keur je zijn acties die hij uitvoerd goed, zonder aanziens des persoon.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 20:47 schreef Peter6000 het volgende:
Eigenlijk is dit totaal geen constructief topic meer.
Het probleem is in kaart gebracht (was het in deel 1 al), en that`s it.
4 maanden geleden had ik de allereerste BQ gerelateerde ban op FOK!quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 21:25 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Maar dat was zo'n 4 maanden terug.![]()
Haar onverstoorbare doorposten begint voor mij een cultstatus te krijgen.quote:Maar nu, 25 augustus 21.23 heb je een punt Peter6000 en blijkt zij een strijder te zijn, een icoon die ik daar ook om bewonder. Dit meen ik !
Toen voelden ze zich te onaantastbaar, nu voelen ze zich te kwetsbaar.quote:Tis alleen jammer, dat zij , maar ZEKER ook anderen, de discussie niet eerder aan zijn gegaan.
quote:Iemand met zo veel vechtlust als BQ kan dat volgens mij best.
Als ze iets typt als "sorry, ik begrijp jullie kritiek wel, maar ik wil er liever niet op ingaan vanwege mijn gebrekkige welbespraaktheid', word ik haar fan.quote:Zo niet, dan kan ze dat ook zeggen en zich kwetsbaar opstellen. Niet iedereen is welbespraakt.![]()
Misschien was het langer dan 4 maanden geleden Peter6000, sorry danquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 21:36 schreef Peter6000 het volgende:
KNIP ivm genialepost en uitgebreid antwoord![]()
4 maanden geleden had ik de allereerste BQ gerelateerde ban op FOK!
Nu kan ik me geen bans meer veroorloven uit angst mijn tagje kwijt te raken.
vond ik ook.quote:Op zondag 26 augustus 2007 00:07 schreef Peter6000 het volgende:
Het is nu gezellig hoor, in de COS.
De meningen zijn goed verdeeld, geen eenheidsgepost.
Misschien zijn het niet hoogdravende oldbie-discussies waar 90 procent van de users niet aan kan voldoen, maar we hebben het wel gezellie-de-bellie.![]()
quote:Op zondag 26 augustus 2007 20:52 schreef Disana het volgende:
Ik heb gisteren en vandaag weer eens in de COS gepost. Gisteren kreeg ik een smerige opmerking van Beequeen naar mijn hoofd geslingerd die nergens door was geprovoceerd, vandaag twee door FdW. Het patroon en de bedoeling lijken me duidelijk: niet iedereen is (nog) welkom in de COS.
Deze mensen hebben allang door dat je gerust rotdingen kunt zeggen voordat ze worden gedelete en meer niet. Dit is geen goede gang van zaken en ik trek me dan ook terug uit de COS tot er duidelijkere signalen vanuit de moderatie worden afgegeven dan 'iedereen moet aardig doen'. Daar heeft dit namelijk niets mee te maken: dit is wegpesten.
Beequeen merkt op dat ze wordt uitgelokt. Hoe kan dat als FdW smerig reageert op een post van mij die niet eens voor hem was bedoeld.
[afbeelding]
[afbeelding]
zoals ik in de FB schreef heb ik ook alle positief lijkende berichten gewist.quote:Op zondag 26 augustus 2007 21:21 schreef willem-jozef het volgende:
hoi avonne,
wil toch nog even reageren op het verwijderen van goedbedoelde posts van bijv. hidiho, nmns, anderen en mezelf. ik zal even een voorbeeld geven van wat zich net afspeelde in de cos:
fdw zat weer disana te zieken. erg vervelend.
ik poste bijv. net dat de streams niet zo boeiend zijn, dat nada en nix etc. zo irritant zijn en dat het niet echt leuk meer is om deze lui te volgen. daarna schreef ik dat de cossen daarentegen wel weer leuk zijn om te lezen. als toevoeging zette ik erbij dat het alleen jammer is dat bij die enkele keer (lately) dat ik de cos weer is lees er iets vervelends plaatsvindt, zoals nu met bovengenoemde.
beetje raar dat je zo'n tekst 100% hebt gewijzigd, 3%lijkt me al wat veel. ten eerste omdat het goed is om ook iets van zelfregulering te behouden in de cos, lijkt me, dat werkte nu namelijk ook! zeker als het dmv een grapje of een collectieve tik, zonder te schelden,op bepaalde vingers is.
ten tweede omdat het nu lijkt of hidiho ('jongens doe nou niet'), of mijn tekst dan (achteraf gezien, he) hebben bijgedragen aan rellen!
groetuh
de slag bij beverwijk? waar heb je het over? ik denk dat je nu toch wel heel erg de plank mist!quote:Op zondag 26 augustus 2007 21:31 schreef avonne het volgende:
[..]
zoals ik in de FB schreef heb ik ook alle positief lijkende berichten gewist.
Ondertussen zijn sommige users gehaaid genoeg om sneren in positieve woorden te vervatten.
Dan weet ik oko niet meer waar ik aan toe ben, en delete ik gewoon alles wat met de discussie te maken heeft.
Ik vond alleen verwijzing naar de slag bij beverwijk (oid) niet zo smakelijk
psquote:Op zondag 26 augustus 2007 21:31 schreef avonne het volgende:
[..]
zoals ik in de FB schreef heb ik ook alle positief lijkende berichten gewist.
Ondertussen zijn sommige users gehaaid genoeg om sneren in positieve woorden te vervatten.
Dan weet ik oko niet meer waar ik aan toe ben, en delete ik gewoon alles wat met de discussie te maken heeft.
Ik vond alleen verwijzing naar de slag bij beverwijk (oid) niet zo smakelijk
ook positieve posts (goed of slecht bedoeld) zullen weer reacties oproepen. Ze zijn beter af in dit topic.quote:Op zondag 26 augustus 2007 21:42 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
ps
wat is dit nu precies? ook hier insinueer je dat iets wat goed bedoelt is wellicht 'postief lijkende berichten' zijn.
daaronder stel je naar mijn smaak iets te breed dat hier sprake is van 'gehaaide sneren' in 'positieve bewoording'.
quote:Je zit er in mijn geval en anderen genoemden zeker naast, dus ik vraag me af wat je nu precies wilt bereiken met je negatieve post op mijn constructief bedoelde post daarboven.
prima, maar na verwijdering van goed bedoelde teksten(vrij duidelijk overigens)mag ik toch potverdikke wel 'n reactie gevenquote:Op zondag 26 augustus 2007 21:44 schreef Ian_Nick het volgende:
Zullen we niet gaan mekkeren over een moderatie die in eerste instantie toch
echt bedoelt is om de COS leesbaar te houden?![]()
In dát geval hoort je klacht in FBquote:Op zondag 26 augustus 2007 21:52 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
prima, maar na verwijdering van goed bedoelde teksten(vrij duidelijk overigens)mag ik toch potverdikke wel 'n reactie geven.
als daarna wordt gesteld in reactie dat ik refereer aan de slag bij beverwijk(napoleon?) en dat dit niet netjes is van mij, terwijl het helegaar niet over beverwijk(ging en ik nog niets begrijp van avonne's verhaal) maar een hele andere lading had, reageer ik weer. ik laat me niet door jemand afschilderen als een reller als ik juist het tegenovergestelde graag zie gebeuren. that's all.
wat ben jij een verdraaier van feiten, zeg. je had ook gewoon sorry kunnen zeggen met je' beverwijk' verhaal en weer een andere 180 graden verdraaing.quote:Op zondag 26 augustus 2007 21:50 schreef avonne het volgende:
[..]
ook positieve posts (goed of slecht bedoeld) zullen weer reacties oproepen. Ze zijn beter af in dit topic.
[..]
lekker constructief om te zeggen dat men maar een gewapende ontmoeting moet afspreken
okay, dat weet ik allemaal niet, hoorquote:Op zondag 26 augustus 2007 21:54 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
In dát geval hoort je klacht in FB![]()
Dankjewel voor je waarderingquote:Op zondag 26 augustus 2007 22:09 schreef tuinfluiter het volgende:
Wel dit topic bijhouden en doorlezen, quoten
geen steun, herkenning of mening geven,
maar wel een huilende of kotsende smiley neerzetten.
Die smileys zouden verboden moeten worden,
maar oke, ik plaats er dan ook maar 1.![]()
Aan Disane ,
Ik ken je verder niet,
ik lees sinds februari jouw 100 - den updates ,
commentaren op de streams en OP's die van hoge kwaliteit zijn.![]()
Dat noem ik boffen, dat er zo'n poster is bij FOK-DGK.
Bedankt voor je vele inzet.
Kijk maar eens naar mijn sig....
(Oude koeien die toch blijvend het plezier weghalen)
P.s: Mijn persoonlijke ervaring met afzeiken.
Ik schrijf zelf nooit meer one-liners en quotes bij de bewonerstopics,
sinds ik een![]()
smiley kreeg toegeworpen
en een ander schreef : Ja, ik snap ook niet waarom je dit allemaal schrijft ? Want dit is meer voor een COS!
(Ik kreeg steun van 8 posters die de quotes van mij waardeerden)
Maar, de lol was er voor mij af , ik schrijf niet meer bij de bewonerstopics,
en nu zijn bijna al die 7 bewonerstopics ongebruikt, ver weg in vergeethoekjes.
Dat stapje liever opzij kan ik me heel goed voorstellen,quote:Op zondag 26 augustus 2007 22:39 schreef Disana het volgende:
Maar als anderen vervelend blijven doen,
dan doe je wel eens liever een stapje opzij.
Lieke hebben we het over?quote:Op zondag 26 augustus 2007 23:12 schreef itsme het volgende:
Het is toch belachelijk dat Meneer FdW zo verzot is op zijn favorietjedat als er maar een kritische noot over haar gesproken wordt hij de user, in dit geval Disana persoonlijk aan gaat vallen?
Ik sluit me bij je aan. Ik heb in deel #1 ook al gevraagd of mensen niet weg wilden gaan, maar jij schrijft het veel mooier en treffenderquote:Op maandag 27 augustus 2007 15:35 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Toch maar even een ander geluid. Afgelopen weekend was het prettig vertoeven in zowel de COS als de CS. De mods hebben wat mij betreft alert en stilzwijgend goed werk gedaan. Gewoon niet teveel reagereren, deleten van foute postings, boodschappen per PM en in the threads niet op kritiek ingaan. Heerlijk en perfect! En nee, ik ben niet het type dat veren in iemands reet steekt omdat ik iets van hen moet. Ik heb niets van die mods nodig, maar fout is fout en goed is goed en het laatste was echt het geval wat mij betreft. Als kakelvers ventje heb ik de indruk dat de kritiek van de vele oud-prikkers wel degelijk effect heeft gehad.
Waar oudgedienden naar mijn rekening wel rekening mee moeten houden is dat in principe op een forum iedereen zijn eigen geluid mag laten horen en dat dat soms minder aangenaam klinkt dan dat je gewend bent van alle prikvrienden uit het verleden.
Ook constateer ik dat een foute prik nogal eens uitgemolken wordt tot in den treure. Er mag best wat meer lichtvoetigheid zijn, stap er eens overheen en laat de moderator het werk doen. Laat het je niet teveel raken, het is maar een forum, het is maar internet. Je moet het immers in zijn algemeenheid in het leven niet hebben van dit, maar van echte levende mensen om je heen die je aan kunt raken.
Zorg dat je het hier leuk hebt. Naast iedere "rotte appel" prikken veel meer leuke mensen. Zet je focus daar op en negeer de rest. Plaats jezelf niet in een slachtofferol, reageer gepast, desnoods vlijmscherp met aanvaardbare teksten, meld het, en ga door. Laat de rest aan de mods over.
Is de kritiek op sommigen dan niet terecht? Ja, natuurlijk wel. Sommigen worden zomaar, zonder aanleiding aangevallen. Daar werd het afgelopen weekend dan ook wat aan gedaan! Mooi toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |