Ja, ik wilde 'm bij overig dumpen, maar heb het toch maar bij algemeen doen omdat de vorige daar ook stond.quote:Op dinsdag 1 januari 2008 22:52 schreef Yeahinho het volgende:
Erg overzichtelijk ja.. de eerste 2 (gesloten) topics bij Overig dumpen, en deel 3 en 4 blijken bij Sport Algemeen te staan.
Is dat dan elk jaar andersquote:Op zaterdag 5 januari 2008 18:12 schreef XL het volgende:
Wat is overigens dit jaar het te volgen beleid in SPT, mods?
quote:
Nu ben ik vast een noob, maar wie is Romneyquote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:26 schreef popolon het volgende:
[..]
Ik denk dat Mitt Romney en LF de SPT policy nog aan het herschrijven zijn.
De SPT mod. Dat is z'n achternaam.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:30 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nu ben ik vast een noob, maar wie is Romney
Volgens mij is het je nog niet opgevallen, maar mods lezen hier niet of scheppen er een duivels genoegen in om alle verzoeken in dit topic te negeren.quote:Op zaterdag 26 januari 2008 19:16 schreef XL het volgende:
pfaf is weer terug vanuit Downunder geloof ik. Kunnen jullie hem weer blauw maken.
Misschien kun jij het even doen Leatherface, want mitt is al een tijdje kwijt!
Aangepast. En hij is al een tijdje dicht.quote:Op woensdag 23 januari 2008 04:02 schreef jmac het volgende:
Het AusOpen 2008 Topic #13 - Onderhands serveren is okay!
Moet zijn serveren
Het is tweakers niet
quote:Op zaterdag 26 januari 2008 20:02 schreef popolon het volgende:
Aangepast. En hij is al een tijdje dicht.
Goede timing mitt! Nu gaat het zeker goedkomen pfap!quote:Op zaterdag 26 januari 2008 19:16 schreef XL het volgende:
pfaf is weer terug vanuit Downunder geloof ik. Kunnen jullie hem weer blauw maken.
Misschien kun jij het even doen Leatherface, want mitt is al een tijdje kwijt!
Done!quote:Op zondag 27 januari 2008 16:07 schreef Wombcat het volgende:
Kan deze onder het wielerfilter: WK Veldrijden. Kampioen Lars Boom
Want dat schijnt te moeilijk te zijn voor tong
[SPT SC #11] De harde wind weer overleefdquote:Op woensdag 6 februari 2008 11:11 schreef theSummoner het volgende:
Ik zag even geen slowchattopic bij sport
a) Je vraag is hier goed, vragen in de slowchat mogen alleen over printerpapier gaan.quote:Op woensdag 6 februari 2008 11:11 schreef theSummoner het volgende:
Hoi
Ik zag even geen slowchattopic bij sport, dus plaats ik mijn vraag hier maar: was er niet ooit een forum over klimmen op fok? Als in indoorklimmen en bergbeklimmen? Of heb ik me dat verbeeld? Als het er nooit is geweest ga ik maar eens inventariseren of er vraag naar is namelijk...
Ja dat bedoelde ikquote:Op woensdag 6 februari 2008 11:22 schreef pfaf het volgende:
[..]
a) Je vraag is hier goed, vragen in de slowchat mogen alleen over printerpapier gaan.
b) Een forum over klimmen is er nooit geweest, althans niet na april 2003. Daarvoor zou ik het niet weten, al lijkt het me onwaarschijnlijk.
c) Als je een klimtopic bedoeld is deze: Centraal klimtopic #4 waarschijnlijk de beste, meest recente en populairste.
kusjes, pfof
Neem niet alles zo serieus, ik heb er geen behoefte aan om er iets aan te veranderen iig.quote:Op zondag 17 februari 2008 12:09 schreef kleinzusje het volgende:
Er zijn wat klachten over m'n TT en mn Photoshop kwaliteiten![]()
Kan iemand daar iets aan doen :
[XL's TennisGame 2008 # 3] 010 starting !!!
Doe ik niet joh !quote:Op zondag 17 februari 2008 12:13 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Neem niet alles zo serieus, ik heb er geen behoefte aan om er iets aan te veranderen iig.
Van die TT meende ik wel hoor.quote:Op zondag 17 februari 2008 12:13 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Neem niet alles zo serieus, ik heb er geen behoefte aan om er iets aan te veranderen iig.
Geregeld.quote:Op zondag 2 maart 2008 03:43 schreef Mark het volgende:
Waterpolo: er is al een centraal waterpolo-topic Waterpolo (deel 2).
Is nu geregeldquote:Op zondag 2 maart 2008 04:15 schreef Mark het volgende:
Misschien een idee om ze te mergen?
Dat laatste dacht ik helemaal niet.quote:Op dinsdag 4 maart 2008 15:41 schreef Leatherface het volgende:
Ik begrijp zeker dat het schokkend nieuws is, vind het zelf ook vreselijk.
Maar het wordt al op veel verschillende plaatsen op Fok! besproken, waaronder in N & I, het centrale topic en de frontpage.
Ik bedoel het zeker niet tactloos of respectloos, begrijp me niet verkeerd.
Is juist leukquote:Op woensdag 5 maart 2008 14:21 schreef XL het volgende:
Heren (ambro jij bent al ingelezen), ik heb wat last van Adothehague in de tennisgame. Hij luistert niet naar de regels en blijft na herhaald waarschuwen eikelen en zelfs stevig schelden. Kunnen jullie hem een laatste keer waarschuwen en/of buitensluiten? Op dit moment reageert alles en iedereen op hem en dat is zonde voor het topic.
Quote mij is waar ik scheld dan? Ik scheld helemaal niet dus je ben hier een beetje dingen over mij aan het verkondigen die absoluut niet waar zijn. Je kan beter eerst de feiten goed boven tafel hier halen, want zo word je niet serieus genomen. Je maakt hier een grote leugen. Waar zit ik stevig te schelden dan? Dat heb ik nergens gedaan dus een beetje triest van je dat je de feiten verdraait.quote:Op woensdag 5 maart 2008 14:21 schreef XL het volgende:
Heren (ambro jij bent al ingelezen), ik heb wat last van Adothehague in de tennisgame. Hij luistert niet naar de regels en blijft na herhaald waarschuwen eikelen en zelfs stevig schelden. Kunnen jullie hem een laatste keer waarschuwen en/of buitensluiten? Op dit moment reageert alles en iedereen op hem en dat is zonde voor het topic.
Lepra bedoelde ik niet als scheldwoord en dat kan je ook zien in de context.quote:Op woensdag 5 maart 2008 14:29 schreef PietjePuk007 het volgende:
edit - laat maar, het zal wel ge-edit zijn maar
dat heb je ge-edit omdat je wist dat het een ban zou zijn. Je schold BS uit en heb het syndroom van Down er nog altijd instaan.quote:Op woensdag 5 maart 2008 14:28 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Quote mij is waar ik scheld dan? Ik scheld helemaal niet dus je ben hier een beetje dingen over mij aan het verkondigen die absoluut niet waar zijn. Je kan beter eerst de feiten goed boven tafel hier halen, want zo word je niet serieus genomen. Je maakt hier een grote leugen. Waar zit ik stevig te schelden dan? Dat heb ik nergens gedaan dus een beetje triest van je dat je de feiten verdraait.
quote:Op woensdag 5 maart 2008 14:31 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Lepra bedoelde ik niet als scheldwoord en dat kan je ook zien in de context.
quote:Op woensdag 5 maart 2008 14:28 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Quote mij is waar ik scheld dan? Ik scheld helemaal niet dus je ben hier een beetje dingen over mij aan het verkondigen die absoluut niet waar zijn. Je kan beter eerst de feiten goed boven tafel hier halen, want zo word je niet serieus genomen. Je maakt hier een grote leugen. Waar zit ik stevig te schelden dan? Dat heb ik nergens gedaan dus een beetje triest van je dat je de feiten verdraait.
quote:syndroom van down
Ik heb mezelf op syndroom van down gecorrigeert ja omdat dat idd niet kon. Maar ik dacht dat hij het echt had en dus was het geen scheld context. Sterker nog ik zei dat hij daar niks aan kon doen als hij het had. Nu blijkt dat hij het niet heeft dus valt het onder liegen. Maar daar heeft BS zich ook schuldig aan gemaakt door te zeggen dat ik op de basisschool zit.quote:Op woensdag 5 maart 2008 14:32 schreef XL het volgende:
[..]
dat heb je ge-edit omdat je wist dat het een ban zou zijn. Je schold BS uit en heb het syndroom van Down er nog altijd instaan.
Lieverd, het is al goed. Volgende keren doe je ook niet meer, omdat ik het definitief gehad heb met jou. Als je in dat topic blijft eikelen zal Ambrosius dat vanzelf wel gaan oplossen.quote:Op woensdag 5 maart 2008 14:37 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Ik heb mezelf op syndroom van down gecorrigeert ja omdat dat idd niet kon. Maar ik dacht dat hij het echt had en dus was het geen scheld context. Sterker nog ik zei dat hij daar niks aan kon doen als hij het had. Nu blijkt dat hij het niet heeft dus valt het onder liegen. Maar daar heeft BS zich ook schuldig aan gemaakt door te zeggen dat ik op de basisschool zit.
Ik mag heus volgende keer zeker wel mee doen voor het echie hoor. Jij bepaald echt niet wie er wel en niet mee mogen doen.quote:Op woensdag 5 maart 2008 14:40 schreef XL het volgende:
[..]
Lieverd, het is al goed. Volgende keren doe je ook niet meer, omdat ik het definitief gehad heb met jou. Als je in dat topic blijft eikelen zal Ambrosius dat vanzelf wel gaan oplossen.
Het is bepaalt met een t. En XL bepaalt dat wel. Het is zijn spelletje.quote:Op woensdag 5 maart 2008 14:55 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Ik mag heus volgende keer zeker wel mee doen voor het echie hoor. Jij bepaald echt niet wie er wel en niet mee mogen doen.Als je dat wel denkt schat je jezelf veel te hoog in.
Ja, maar iedereen op fok is vrij om in het topic te posten waar hij dat wil. Fok is namelijk niet van hem. (gelukkig)quote:Op woensdag 5 maart 2008 15:12 schreef pfaf het volgende:
[..]
Het is bepaalt met een t. En XL bepaalt dat wel. Het is zijn spelletje.
FOK! =/= democratiequote:Op woensdag 5 maart 2008 15:18 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Ja, maar iedereen op fok is vrij om in het topic te posten waar hij dat wil. Fok is namelijk niet van hem. (gelukkig)
Ik doe gewoon mee, post hij mij niet in die lijst dan maak ik handmatig een correction.quote:Op woensdag 5 maart 2008 15:23 schreef VerdwaasdeVogel het volgende:
Er in posten is voor jou gelijk aan er in meedoen? Raar...
Eens kijken hoe lang je dat volhoudt...quote:Op woensdag 5 maart 2008 15:25 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Ik doe gewoon mee, post hij mij niet in die lijst dan maak ik handmatig een correction.
quote:Op woensdag 5 maart 2008 15:28 schreef pfaf het volgende:
Oe! Oe! Oe! Ik weet de oplossing!
De reeks wordt naar UVT geschopt. [ afbeelding ]
Denemarken een paar jaar geleden op een eindtoernooi wel...quote:Op woensdag 5 maart 2008 15:27 schreef PietjePuk007 het volgende:
Federer komt toch ook niet in ronde 2 Wimbledon binnenlopen en zegt "ey, mag ik niet meer meedoen, da kan toch niet, discriminatie!!!!!"
.
quote:Op woensdag 5 maart 2008 15:28 schreef pfaf het volgende:
Oe! Oe! Oe! Ik weet de oplossing!
De reeks wordt naar UVT geschopt. [ afbeelding ]
Die waren toch gewoon lucky losers?quote:Op woensdag 5 maart 2008 15:32 schreef Adothehague het volgende:
Denemarken een paar jaar geleden op een eindtoernooi wel...
Ik zie geen oorlog in 't topicquote:Denemarken werd op het laatst opgeroepen om mee te doen aan het toernooi, het land was in hun groep tweede geworden in de voorronde achter Joegoslavië, dit land moest zich terugtrekken in verband met de oorlog.
het lijkt er anders aardig op dat jullie oorlogmet mij voeren in dat topic. Als gevolg moet 1 van jullie zich terugtrekken en mag ik komen opdraven als vervanger.quote:Op woensdag 5 maart 2008 15:36 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ik zie geen oorlog in 't topic.
Hij heeft gelijk. Gedraag je volgens je leeftijd die op je paspoort staat aub.quote:
Doe rustig aan aangezien jij de leeftijd niet weet moet je je er buiten houden. Je doet aan een wanbeleid hier als mod door een topic dat later geopend is open te laten terwijl ik die hele op heb gemaakt. Je geeft mensen voorkeursbehandelingen en dat voor een moderator tekent dat je heel slecht benquote:Op woensdag 5 maart 2008 17:58 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Hij heeft gelijk. Gedraag je volgens je leeftijd die op je paspoort staat aub.
Ik ben afgekoeld, ik zal pas weer in het topic posten als er een nieuw toernooi begint vanaf het begin.quote:Op woensdag 5 maart 2008 19:38 schreef XL het volgende:
Misschien Ado, moet je even wat gaan afkoelen en dit even over je heen laten gaan. Blijf een paar dagen weg, kom als een normale user terug en misschien laat ik je dan wel meedoen.
Gebeurd.quote:Op zondag 9 maart 2008 14:53 schreef BliksemSchigt het volgende:
Het grote Michel Koning-fantopic - Deel 001
Kan die naar tennis?
Dat doe je maar in je eigen tijdquote:Op zondag 9 maart 2008 09:09 schreef Leatherface het volgende:
Sorry heren, ik was een avondje doorzakken.
Ooww, maar dit is ook het forum. Dat staat los van sport.fok.nl. Submitten is dan inderdaad een oplossing.quote:Op woensdag 19 maart 2008 15:47 schreef northernlight81 het volgende:
Ik kan geen nieuwsberichten posten in sport (ook nergens anders btw). En op de frontpage staat het bericht: Domper voor zwemmer vd Hoogenband over zijn tegenvallende race vanochtend, waardoor hij de halve finale van de 200m vrije slag misloopt en dat hij mogelijk helemaal niet meer meedoet dit EK.
Maar misschien kon ik het inderdaad beter sudmitten dan.
Tuut tuut... dat is snelquote:Op vrijdag 21 maart 2008 13:02 schreef Ambrosius het volgende:
Aangepast Sally.
Gebeurd, tevens in het juiste filter gezet.quote:Op zondag 30 maart 2008 20:43 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Kan het nummer 34 veranderd worden naar 35 in de topic titel?
[Centraal] Pro-Wrestling topic #35 Wrestlemania XXIV - II
Bedankt, er is ook iemand in dat topic aan het trollen. Met erg dom gedrag. Denk dat het een kloon is eerlijk gezegd. Nick is muay-toy. Kan hier naar gekeken worden?quote:Op zondag 30 maart 2008 21:34 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Gebeurd, tevens in het juiste filter gezet.
Net gedaan.quote:Op vrijdag 4 april 2008 17:16 schreef ElmarO het volgende:
Zou onderstaand topic in het autosportforum gezet kunnen worden?
[F1] F1 Nieuwtjes topic #32: MAXimaal genieten!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |