FOK!forum / De Gouden Kooi / [COS #2048] Hiephoi
F04maandag 16 juli 2007 @ 14:37
Liessmaandag 16 juli 2007 @ 14:38
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:35 schreef bella35 het volgende:
Op maandag 16 juli 2007 14:23 schreef VirtualPOM het volgende:
zoals je al zelf aangeeft nog nooit fysiek geweld gebruikt
Nou, dat is ook helemaal niet waar.
Huub heeft vaak genoeg geweld gebruikt, en ook vaak genoeg gestraft... hij was elke keer de enige die drankverbod kreeg, ondertussen al 4 boetes heeft.. etc.

Maar dan nog, is wat er gister gebeurd is met hun, véel erger.
Leandramaandag 16 juli 2007 @ 14:38
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:34 schreef Meganog het volgende:
[..]
En jij doet precies hetzelfde door alleen op Huub te concenteren en op die manier fysiek geweld van anderen te bagatelliseren. Kijk nou het filmpje nog eens. Was dat geen exit en boetes waard?
Daarbij: het grootste slachtoffer was Lieke.... en dan kan Huub het nodige hebben uitgevreten (waarvoor hij ook keer op keer een boete heeft gehad, en waarin hij vrijwel nooit de enige schuldige was) maar dat is op geen enkele manier een "gelijkmaker" voor wat er gisteren gebeurd is.

De groep ging gisteren en masse over de schreef, en heel ver over de schreef, en het slachtoffer daarbij was degene die zich zelfs bij de meest vernederende scheldpartijen niet verlaagd heeft tot hetzelfde gedrag: Lieke.
Pizzakoppomaandag 16 juli 2007 @ 14:38
Wie heeft hyves? http://www.goudenlieke.hyves.nl/
petraamaandag 16 juli 2007 @ 14:38
Geachte heer, mevrouw,


Hartelijk dank voor uw mail.


Het CDA vindt het programma de Gouden kooi smakeloos. Dat steken we ook niet onder stoelen of banken. Het is absurd dat we miljoenen investeren in campagnes tegen pesten, terwijl door dit programma dagelijks pesterijen te zien zijn op tv. Waar doen we het dan nog voor?
Wij kunnen een programma niet van de buis halen of ons met de inhoud bemoeien. We kunnen wel proberen mensen erop te wijzen dat dit wat ons betreft een slecht voorbeeld is. Onlangs heeft het CDA bedrijven daarom opgeroepen geen reclame meer te maken rond de Gouden kooi. Op die manier loopt de zender Tien inkomsten mis en wordt het voor Tien minder aantrekkelijk om het programma te blijven uitzenden. Diverse grote bedrijven hebben inmiddels gehoor gegeven aan deze oproep en kopen geen reclametijd meer in rond het programma.
Meer in het algemeen is het zo dat tv-programma's steeds vaker tot publieke verontwaardiging leiden. Programmamakers, producenten, omroepen en tv-stations zijn te veel gericht op zoveel mogelijk kijkers en advertentiegelden. Het wordt tijd dat we strenger worden in wat wel en wat niet kan op tv. Het CDA wil de Mediawet zodanig aanpassen dat het duidelijk is wat wel en niet kan. Met censuur heeft dit niets te maken. De vraag moet zijn: is dit goed voor de samenleving.
Doen we niets, dan zullen de grenzen van commerciële televisiestations de komende jaren alleen maar verder worden verlegd. Dat daarbij het belang van deelnemers, hun kinderen en iedereen voor de buis niet telt, is duidelijk. Het gaat immers alleen maar om geld.

Natuurlijk kunt u zelf ook iets doen. Als u vindt dat er ontoelaatbare dingen gebeuren in de Gouden kooi, dan zou u moeten stoppen met kijken. Zonder kijkers heeft een programma voor een commerciële omroep geen waarde meer.


Met vriendelijke groet,
CDA Tweede Kamerfractie
Publieksvoorlichting


Postbus 30805
2500 GV 's-Gravenhage
t 070 - 318 25 03
f 070 - 318 26 02
e cda.publieksvoorlichting@tweedekamer.nl
i www.cda.nl


Vanwege enkele vervelende ervaringen in het verleden zijn de medewerkers van de afdeling Publieksvoorlichting helaas steeds vaker genoodzaakt mails anoniem te beantwoorden en dus niet meer met hun naam te ondertekenen. Wij beseffen dat dit onpersoonlijk over kan komen, maar vragen uw begrip.

Dit is het antwoord van de CDA fractie op een mailtje, dus wat heb je eraan GEEN ZAK
Reza-imprezamaandag 16 juli 2007 @ 14:39
afscheid nemen bestaat niet
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:39
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:35 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Nee, ik vind nu ook dat het programma van de buis moet... net als die eikels in de tweede kamer. Er gebeuren nu zaken die niet door de beugel kunnen... wettelijk. Er dienen mensen beschermd te worden en dat gebeurt dus niet. Er worden wetten overtreden waar geen sanctie op volgt. Dat is de grens die het programma wat mij betreft niet had mogen overschrijden.
Twee dingen. Ik kijk ook naar hoe alles wordt aangepakt - dus niet alleen naar de miljonairs. Daarnaast: het programma stoppen is niet een eind maken aan het feit dat er types als Natasia rondlopen - types die een excuus zoeken of het zelf bedenken om hun gerief te halen in het demoniseren van mensen (Lieke).
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 14:40
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:38 schreef Leandra het volgende:

[..]

Daarbij: het grootste slachtoffer was Lieke.... en dan kan Huub het nodige hebben uitgevreten (waarvoor hij ook keer op keer een boete heeft gehad, en waarin hij vrijwel nooit de enige schuldige was) maar dat is op geen enkele manier een "gelijkmaker" voor wat er gisteren gebeurd is.

De groep ging gisteren en masse over de schreef, en heel ver over de schreef, en het slachtoffer daarbij was degene die zich zelfs bij de meest vernederende scheldpartijen niet verlaagd heeft tot hetzelfde gedrag: Lieke.
Lieke mag wat mij betreft ook blijven.
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 14:40
Er worden hier woorden gebruikt die nogal zwaar aangezet zijn, zoals aanranden.
Volgens de Dikke:
aan·ran·den (ov.ww.)
1 met slechte bedoelingen te lijf gaan

Dat zag ik niet alleen gisteren, dat zie ik daar continu met iedere keer Huub als middelpunt. Net zoals gisteren.
FSRmaandag 16 juli 2007 @ 14:40
@ DGK_FAN

Gaat dit over Dennis, of over je vriendje....
Dennis: Knap, Lief, Vrolijk, Mannelijk, Spontaan, Sterk, Slim, Aardig, Grappig, Enthousiast,
Emotioneel, Behulpzaam, Sociaal, Opwindend, Knuffelig, Schattig, Sexy, Avontuurlijk,
Open, Betrouwbaar, Ondeugend, Leuk......
Leandramaandag 16 juli 2007 @ 14:40
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:35 schreef petraa het volgende:
[..]


Ach daar komen de onruststokers weer die we tot gisteren hier niet gezien hebben.
Beetje BANNDJ types hè... als er wat te rellen valt staan ze vooraan...
En dan ook alleen maar als ze niet alleen staan, want dan durven ze niet.
CoTmaandag 16 juli 2007 @ 14:40
Nadia wil excuses aanbieden?
petraamaandag 16 juli 2007 @ 14:40
Karima vindt niet dat Nadia haar excuses moet aanbieden voor haar gedrag van gisteren.
Handschoenmaandag 16 juli 2007 @ 14:40
Ik ben benieuwd hoe personen als natasia zich gaan redden buiten de kooi als het programma is afgelopen
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:40
Nadia zegt zich te schamen voor wat ze heeft gedaan. Ze zegt opnieuw dat ze zo eigenlijk niet is. Ze overweegt excuses aan te bieden. De anderen, inclusief Karima, proberen dit uit haar hoofd te praten.
Hauntermaandag 16 juli 2007 @ 14:40
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:38 schreef petraa het volgende:
[......]
Dit is het antwoord van de CDA fractie op een mailtje, dus wat heb je eraan GEEN ZAK
Wat verwacht je dan?
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 14:41
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:34 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Is iemand in het zwembad willen gooien, gezien de omstandigheden en het spel daar, dan zo iets bizars? Come on.... De overdreven extra lading geven streamers hier eraan.
Wat is er todch aan de hand met jou???? Alleen maar in het zwembad gooien??? Ze trokken haar gvd de kleren van het lijf, ondergoed included. 's avonds had ze blauwe plekken van onder tot boven. Wat lul je nou raar?? Wij geven het een extra lading? Hoezo? Ze is regelrecht gemolesteerd. Jij vindt het een spel? Zag dat eruit alsof het onderdeel van het spel was? Of zag het eruit dat ze Lieke ECHT iets wilden aandoen? Absoluut het laatste. Natasia en Amanda hadden echt een waas voor hun ogen van kwaadheid op Lieke.
FdWmaandag 16 juli 2007 @ 14:41
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:35 schreef Mika25 het volgende:

[..]

Dan heb je weer wat sensatie-zoekers binnen de politiek die effe wat aandacht voor zichzelf willen krijgen, om vervolgens niets te doen...

Effectiever is om de sponsors aan te pakken. Grote bedrijven raken vrij snel in paniek als negatieve publiciteit hun raakt.

Wat dacht je van een compilatie-filmpje waarin wat extreme acties van DGK getoond worden, en op het eind zet je "Deze beelden werden mogelijk gemaakt danzij XXX, sponsor van De Gouden Kooi". Door dit soort filmpjes massaal te verspreiden (Youtube, clipser en vergelijkbare sites) krijgt een bedrijf toch heel wat negatieve publiciteit...
Je kunt uit wat voor invalshoek dan ook proberen de schade voor Talpa/10 te beperken, maar ik garandeer je uit zeer ruime persoonlijke ervaring dat kontakt opnemen betreffende misstanden in de maatschappij met een effect op de samenleving, met kamerleden zeer zinvol is.
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 14:41
Amanda, Nadia en Brian hebben het over het incident tussen Huub en Nadia.
Nadia wil haar excuses aanbieden voor de klap, maar Amanda vindt dat onzin.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 14:41
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:40 schreef Disana het volgende:
Nadia zegt zich te schamen voor wat ze heeft gedaan. Ze zegt opnieuw dat ze zo eigenlijk niet is. Ze overweegt excuses aan te bieden. De anderen, inclusief Karima, proberen dit uit haar hoofd te praten.
Die Karima moeten ze regelrecht die vila weer uitflikkeren. Wt een gestoorde is dat ook zeg
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:42
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:40 schreef petraa het volgende:
Karima vindt niet dat Nadia haar excuses moet aanbieden voor haar gedrag van gisteren.
Ik vind Karima niet zo fijn. Niet zo bemoeizuchtig en bevooroordeeld als Palma, maar toch niet helemaal fris.
CoTmaandag 16 juli 2007 @ 14:42
Als ze dat wil doen, moet ze dat gewoon doen
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:43
Ook Amanda vindt bepaalde dingen die zijzelf heeft gedaan 'niet helemaal haar stijl'. Maar het komt omdat ze in De Kooi zit.
FdWmaandag 16 juli 2007 @ 14:43
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:35 schreef MissSomebody het volgende:
[afbeelding]
Hieraan is te zien wat voor soort Karima is. Weg met die aso.
Liessmaandag 16 juli 2007 @ 14:43
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:40 schreef petraa het volgende:
Karima vindt niet dat Nadia haar excuses moet aanbieden voor haar gedrag van gisteren.
Karima is gewoon een zwaar gestoorde die helemaal in de kooi past.
Kots op haar.
DiDijomaandag 16 juli 2007 @ 14:43
op nowlive staat dat huub er vanavond eruit gaat......dat hebben ze via via vernomen...ik geloof er geen fuck van
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 14:43
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:40 schreef Leandra het volgende:

[..]

Beetje BANNDJ types hè... als er wat te rellen valt staan ze vooraan...
En dan ook alleen maar als ze niet alleen staan, want dan durven ze niet.
Onruststokers? Palease!

Dat jullie partij kiezen en zo emotioneel betrokken zijn bij die gouden zooi zegt genoeg over jezelf, niet alleen lullen...doe er dan ook wat aan.
Bovendien mag een ieder zijn mening hebben, right...die mogen we allemaal aangeven en ik hoef niet per se met de meute mee te lopen al vind jij of wie dan ook van wel.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 14:43
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:32 schreef Hannibella het volgende:

[..]

Vind jij een boete van de jackpot af een straf???

Huub had allang weg moeten zijn na alle fysieke geweld dat hij heeft uitgeoefend, de sneaky wurgingen, trappen, tikken, gooien met dingen...maar degenen die gister ook fysiek geweld hebben uitgeoefend moeten ook weg, heel simpel. Niks te boete...en Ja als Nena zelfs weg moest, moet Huub zeker weg.
Dat je hem aanbidt betekent neit dat hij de hero is.
Het gaat toch om wat er gisteren gebeurde? Warom haal jij steeds weer het verleden erbij? Omdat je idd niet kunt ontkennen dat het gebeuren van gisteren asociaal was en van een lager niveau dan we ooit hebben gezien?
En ik aanbidt Huub niet, mocht je dat denken. Ik vind hem regelmatig een grote klootzak. Maar ik kan nog wel normaal een gebeurtenis inschatten... en die van gisteren was regelrecht misdadig en had NIETS meer met een 'spel' te maken.
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 14:43
Nadia vindt het vervelend dat ze doorflipte.
Amanda vindt het heel begrijpelijk.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:43
Nadia: Ik flipte helemaal door, dat is toch niet normaal? Ik wil zo helemaal niet zijn.

Amanda blijft op haar inpraten.
tipschmaandag 16 juli 2007 @ 14:43
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:40 schreef petraa het volgende:
Karima vindt niet dat Nadia haar excuses moet aanbieden voor haar gedrag van gisteren.
mooi, die Karima is dus ook niet goeed bij d'r hoofd
VirtualPOMmaandag 16 juli 2007 @ 14:44
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Er worden hier woorden gebruikt die nogal zwaar aangezet zijn, zoals aanranden.
Volgens de Dikke:
aan·ran·den (ov.ww.)
1 met slechte bedoelingen te lijf gaan

Dat zag ik niet alleen gisteren, dat zie ik daar continu met iedere keer Huub als middelpunt. Net zoals gisteren.
Idd
Borgamaandag 16 juli 2007 @ 14:44
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:38 schreef petraa het volgende:
Geachte heer, mevrouw,


Hartelijk dank voor uw mail.




(knip)

Met vriendelijke groet,
CDA Tweede Kamerfractie
Publieksvoorlichting


Postbus 30805
2500 GV 's-Gravenhage
t 070 - 318 25 03
f 070 - 318 26 02
e cda.publieksvoorlichting@tweedekamer.nl
i www.cda.nl


Vanwege enkele vervelende ervaringen in het verleden zijn de medewerkers van de afdeling Publieksvoorlichting helaas steeds vaker genoodzaakt mails anoniem te beantwoorden en dus niet meer met hun naam te ondertekenen. Wij beseffen dat dit onpersoonlijk over kan komen, maar vragen uw begrip.

Dit is het antwoord van de CDA fractie op een mailtje, dus wat heb je eraan GEEN ZAK
HAHAHAHAHA Jij bent echt sneu
Katewalkermaandag 16 juli 2007 @ 14:44
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:38 schreef Liess het volgende:

[..]

Nou, dat is ook helemaal niet waar.
Huub heeft vaak genoeg geweld gebruikt, en ook vaak genoeg gestraft... hij was elke keer de enige die drankverbod kreeg, ondertussen al 4 boetes heeft.. etc.

Maar dan nog, is wat er gister gebeurd is met hun, véel erger.
Ja, ik baal er zo van dat iedereen hier nu ook constant Huub Huub Huub roept..fucking hell het gaat niet eens meer om Huub of Lieke of Natasia het gaat er om dat de programma-leiders hun spelers niet in de hand hebben, en zo een leuk programma om zeep helpen...correctie..om zeep hebben geholpen!

Als de groep Nadia en Dennis zo hadden behandeld dan had ik net zo pissig geworden..en allemachtig wat heb ik een bloedhekel aan die twee..
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:44
Huub komt bij Nadia en Amanda zitten. Hij zegt dat Dennis erbij komt en zich aansluit bij zulke dingen, en noemt het schoolplein. Amanda lult eroverheen.
Mika25maandag 16 juli 2007 @ 14:44
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:32 schreef miesy het volgende:
voor mij is het toch nog een soort hoop op gerechtigheid.
na al het onrecht moet er toch weer een soort van balans komen!
Je hoofd in het zand steken haalt weinig uit hoor
Dit is geen hollywood film waar de 'good guys' op het einde winnen, al 9 maanden lang worden Natasja en Brian een hand boven het hoofd gehouden, het enige verschil met in het begin is dat ze daar nu zelfs publiekelijk over 'opscheppen'. Daar gaat het sprookje dat DGK een 'spelprogramma' is... Het is gewoon 100% soap waar de redaktie het verloop van het programma bepaald. Lieke en Huub zullen dit programma nooit winnen, zelfs niet als ze samen 100% in de popi-poll halen
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 14:45
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:41 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Wat is er todch aan de hand met jou???? Alleen maar in het zwembad gooien??? Ze trokken haar gvd de kleren van het lijf, ondergoed included. 's avonds had ze blauwe plekken van onder tot boven. Wat lul je nou raar?? Wij geven het een extra lading? Hoezo? Ze is regelrecht gemolesteerd. Jij vindt het een spel? Zag dat eruit alsof het onderdeel van het spel was? Of zag het eruit dat ze Lieke ECHT iets wilden aandoen? Absoluut het laatste. Natasia en Amanda hadden echt een waas voor hun ogen van kwaadheid op Lieke.
Misschien dat ik het downsize, daarentegen vind ik dat je wel een beetje doorschiet. De waarheid zal een beetje in het midden liggen. Ik zie dat het pas echt escaleert als Huub er zich mee gaat bemoeien.

Maar laten wij er hier geen ruzie over maken en alvast het voorbeeld geven hoe we wel met elkaar om moeten gaan (wat jij overigens wel doet).
petraamaandag 16 juli 2007 @ 14:45
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:43 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Het gaat toch om wat er gisteren gebeurde? Warom haal jij steeds weer het verleden erbij? Omdat je idd niet kunt ontkennen dat het gebeuren van gisteren asociaal was en van een lager niveau dan we ooit hebben gezien?
En ik aanbidt Huub niet, mocht je dat denken. Ik vind hem regelmatig een grote klootzak. Maar ik kan nog wel normaal een gebeurtenis inschatten... en die van gisteren was regelrecht misdadig en had NIETS meer met een 'spel' te maken.
Laat gaan Scan, het heeft geen zin, dit zijn sensatiezoekers
Lobascamaandag 16 juli 2007 @ 14:45
Mooi, Huub gaat zich er mee bemoeien.
Amanda houdt je aso-schmoel!
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 14:45
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:38 schreef Leandra het volgende:

De groep ging gisteren en masse over de schreef, en heel ver over de schreef, en het slachtoffer daarbij was degene die zich zelfs bij de meest vernederende scheldpartijen niet verlaagd heeft tot hetzelfde gedrag: Lieke.
Precies. En ze zit echt helemaal onder de blauwe plekken, die ze naar eigen zeggen echt niet snel heeft. Ze is enorm aangepakt. Er zijn waarschijnlijk veel dingen gebeurd die wij niet eens hebben kunnen zien. Lieke was zich zelf ook doodgeschrokken van de vele blauwe plekken.
petraamaandag 16 juli 2007 @ 14:46
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:45 schreef Neemmijnietserieus het volgende:

[..]

Misschien dat ik het downsize, daarentegen vind ik dat je wel een beetje doorschiet. De waarheid zal een beetje in het midden liggen. Ik zie dat het pas echt escaleert als Huub er zich mee gaat bemoeien.

Maar laten wij er hier geen ruzie over maken en alvast het voorbeeld geven hoe we wel met elkaar om moeten gaan (wat jij overigens wel doet).
Oke jij zou blijven toe kijken als 3 vrouwen jou vriendin beetpakken en beginnen uit te kleden ????
FdWmaandag 16 juli 2007 @ 14:46
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:38 schreef petraa het volgende:
Geachte heer, mevrouw,


Hartelijk dank voor uw mail.


Het CDA vindt het programma de Gouden kooi smakeloos. Dat steken we ook niet onder stoelen of banken. Het is absurd dat we miljoenen investeren in campagnes tegen pesten, terwijl door dit programma dagelijks pesterijen te zien zijn op tv. Waar doen we het dan nog voor?
Wij kunnen een programma niet van de buis halen of ons met de inhoud bemoeien. We kunnen wel proberen mensen erop te wijzen dat dit wat ons betreft een slecht voorbeeld is. Onlangs heeft het CDA bedrijven daarom opgeroepen geen reclame meer te maken rond de Gouden kooi. Op die manier loopt de zender Tien inkomsten mis en wordt het voor Tien minder aantrekkelijk om het programma te blijven uitzenden. Diverse grote bedrijven hebben inmiddels gehoor gegeven aan deze oproep en kopen geen reclametijd meer in rond het programma.
Meer in het algemeen is het zo dat tv-programma's steeds vaker tot publieke verontwaardiging leiden. Programmamakers, producenten, omroepen en tv-stations zijn te veel gericht op zoveel mogelijk kijkers en advertentiegelden. Het wordt tijd dat we strenger worden in wat wel en wat niet kan op tv. Het CDA wil de Mediawet zodanig aanpassen dat het duidelijk is wat wel en niet kan. Met censuur heeft dit niets te maken. De vraag moet zijn: is dit goed voor de samenleving.
Doen we niets, dan zullen de grenzen van commerciële televisiestations de komende jaren alleen maar verder worden verlegd. Dat daarbij het belang van deelnemers, hun kinderen en iedereen voor de buis niet telt, is duidelijk. Het gaat immers alleen maar om geld.

Natuurlijk kunt u zelf ook iets doen. Als u vindt dat er ontoelaatbare dingen gebeuren in de Gouden kooi, dan zou u moeten stoppen met kijken. Zonder kijkers heeft een programma voor een commerciële omroep geen waarde meer.


Met vriendelijke groet,
CDA Tweede Kamerfractie
Publieksvoorlichting


Postbus 30805
2500 GV 's-Gravenhage
t 070 - 318 25 03
f 070 - 318 26 02
e cda.publieksvoorlichting@tweedekamer.nl
i www.cda.nl


Vanwege enkele vervelende ervaringen in het verleden zijn de medewerkers van de afdeling Publieksvoorlichting helaas steeds vaker genoodzaakt mails anoniem te beantwoorden en dus niet meer met hun naam te ondertekenen. Wij beseffen dat dit onpersoonlijk over kan komen, maar vragen uw begrip.

Dit is het antwoord van de CDA fractie op een mailtje, dus wat heb je eraan GEEN ZAK
Ik heb de lijst van kamerleden aangegeven, daar moet je zijn.
Een goede persoonlijke brief met links naar alles wat je goedunkt opstellen, en die vervolgens naar alle kamerleden sturen. Ik garandeer je dat het veel sukses heeft.
burtbeejmaandag 16 juli 2007 @ 14:46
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:45 schreef Neemmijnietserieus het volgende:

[..]

Misschien dat ik het downsize, daarentegen vind ik dat je wel een beetje doorschiet. De waarheid zal een beetje in het midden liggen. Ik zie dat het pas echt escaleert als Huub er zich mee gaat bemoeien.

Maar laten wij er hier geen ruzie over maken en alvast het voorbeeld geven hoe we wel met elkaar om moeten gaan (wat jij overigens wel doet).
Huub had niets te maken dat die 3 Lieke zo pakte omdat Huub niet eens wat kon doen, zet je bril eens op of ga naar de opticiën.
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 14:46
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:43 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Het gaat toch om wat er gisteren gebeurde? Warom haal jij steeds weer het verleden erbij? Omdat je idd niet kunt ontkennen dat het gebeuren van gisteren asociaal was en van een lager niveau dan we ooit hebben gezien?
En ik aanbidt Huub niet, mocht je dat denken. Ik vind hem regelmatig een grote klootzak. Maar ik kan nog wel normaal een gebeurtenis inschatten... en die van gisteren was regelrecht misdadig en had NIETS meer met een 'spel' te maken.
Het verleden is net zo goed deel van de hele show. Maar ja, dit zal ook weer tot het verleden gaan horen, net als de rest van de zooi die reeds gebeurd is.
Het is asociaal, dat geef ik toe.
Ok, want ik zie je wel Huub ophemelen, ikzelf was een Huubfan maar wat mij betreft mag iedereen opsouten uit die show omdat ze te ver gaan.
oldschoolf00lmaandag 16 juli 2007 @ 14:46
Wat een sukkels zijn jullie allemaal. Beetje je druk maken over wat er gebeurd in een TV programma. whahahaa get a life!!!

Als Huub en Lieke zichzelf Echt zo slecht behandeld en vernederd voelen, wat houdt hun dan tegen om weg te gaan???

Huilies, ga weer lekker GTST kijken als je wil janken om een stel acteurs. Acteurs ja, net als DGK-ers met hun vette contracten.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:46
Nadia wil zichzelf uiten, naar Huub bijvoorbeeld, en ze wil ook laten zien dat ze voor Amanda et al kiest, maar wel tot een bepaalde grens. Ze vindt, nogmaals, dat ze een grens heeft overschreden.
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 14:46
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:45 schreef Neemmijnietserieus het volgende:

[..]

Misschien dat ik het downsize, daarentegen vind ik dat je wel een beetje doorschiet. De waarheid zal een beetje in het midden liggen. Ik zie dat het pas echt escaleert als Huub er zich mee gaat bemoeien.

Maar laten wij er hier geen ruzie over maken en alvast het voorbeeld geven hoe we wel met elkaar om moeten gaan (wat jij overigens wel doet).
Ik zie het escaleren als drie vrouwen een andere vrouw proberen haar de kleren van het lijf te rukken.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 14:47
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:45 schreef Neemmijnietserieus het volgende:

[..]

Misschien dat ik het downsize, daarentegen vind ik dat je wel een beetje doorschiet. De waarheid zal een beetje in het midden liggen. Ik zie dat het pas echt escaleert als Huub er zich mee gaat bemoeien.
Ja, Huub had zich er niet mee meoeten bemoeien. Zit wat in.

Zie je wel wat je indirect schrijft???????
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:47
Huub: Iedereen zijn battles zelf laten uitvechten, niet meteen mee bemoeien.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 14:47
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:46 schreef Meganog het volgende:

[..]

Ik zie het escaleren als drie vrouwen een andere vrouw proberen haar de kleren van het lijf te rukken.
En drie mannen haar vriendje met geweld onder bedwang houden.
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 14:47
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:45 schreef petraa het volgende:

[..]

Laat gaan Scan, het heeft geen zin, dit zijn sensatiezoekers
Wat zit je nou te stoken tussen mij en Scan, bemoei je lekker met je zelf.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:48
Huub: Dennis laat liever iemand anders de kastanjes uit het vuur halen.
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 14:48
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:46 schreef petraa het volgende:

[..]

Oke jij zou blijven toe kijken als 3 vrouwen jou vriendin beetpakken en beginnen uit te kleden ????
Lieve Petraa, ik zou mijn vriendin daar nooit inlaten. Never nooit niet. Nog niet voor 10 miljoen. JdM is de lachende derde. Mocht ze er dan toch ingaan, dan was ze terstond mijn vriendin niet meer.
Borgamaandag 16 juli 2007 @ 14:48
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:46 schreef FdW het volgende:

[..]

Ik heb de lijst van kamerleden aangegeven, daar moet je zijn.
Een goede persoonlijke brief met links naar alles wat je goedunkt opstellen, en die vervolgens naar alle kamerleden sturen. Ik garandeer je dat het veel sukses heeft.
Stoker
VirtualPOMmaandag 16 juli 2007 @ 14:48
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:44 schreef Katewalker het volgende:

[..]

Ja, ik baal er zo van dat iedereen hier nu ook constant Huub Huub Huub roept..fucking hell het gaat niet eens meer om Huub of Lieke of Natasia het gaat er om dat de programma-leiders hun spelers niet in de hand hebben, en zo een leuk programma om zeep helpen...correctie..om zeep hebben geholpen!

Als de groep Nadia en Dennis zo hadden behandeld dan had ik net zo pissig geworden..en allemachtig wat heb ik een bloedhekel aan die twee..
Kijk, jij kijkt verder dan de pionnen (doe ik zelf ook niet, door Huub te bekritiseren). En je hebt een goed punt te pakken denk ik zo
Liessmaandag 16 juli 2007 @ 14:48
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:47 schreef scanman01 het volgende:

[..]

En drie mannen haar vriendje met geweld onder bedwang houden.
Tja, meestal gebeurd dit in donkere steegjes...

Nu gewoon op TV
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 14:49
Amanda: "Toen met die ruzie met Erik, toen vond ik van mezelf ook, nou nou Amanda. Je moet wel bij jezelf blijven"
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 14:49
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:46 schreef oldschoolf00l het volgende:
Als Huub en Lieke zichzelf Echt zo slecht behandeld en vernederd voelen, wat houdt hun dan tegen om weg te gaan???
Een inleg van 10.000 euro kwijt en de kans om ruim een miljoen te winnen reden genoeg??? THINK!!!! Maar ze hopen wel op eerlijkheid van de redactie... ondanks alles zullen ze dat nog steeds wel hopen.
burtbeejmaandag 16 juli 2007 @ 14:49
amoebe noemt bokito de 'volwasseste'
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:49
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:48 schreef Liess het volgende:

[..]

Tja, meestal gebeurd dit in donkere steegjes...

Nu gewoon op TV
Een waar woord. Daarom heeft het ook geen zin te proberen het programma stop te laten zetten.
Mika25maandag 16 juli 2007 @ 14:49
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:40 schreef Disana het volgende:
Nadia zegt zich te schamen voor wat ze heeft gedaan. Ze zegt opnieuw dat ze zo eigenlijk niet is. Ze overweegt excuses aan te bieden. De anderen, inclusief Karima, proberen dit uit haar hoofd te praten.
Waar halen ze dit soort mongolen toch vandaan?
Vrijwel elk personeelslid dat het huis instapt is net zo erg als dat trailer trash in het huis.
Je zou bijna HOPEN dat het acteurs zijn...
tipschmaandag 16 juli 2007 @ 14:49
Wat een achterlijk enge mokkels, dit is niet om aan te horen
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 14:49
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:48 schreef Liess het volgende:

[..]

Tja, meestal gebeurd dit in donkere steegjes...

Nu gewoon op TV
Inderdaad, open en bloot op de streams.... en het wordt door NIEMAND bestraft. Het mag dus gewoon.
Lobascamaandag 16 juli 2007 @ 14:50
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:48 schreef Liess het volgende:

[..]

Tja, meestal gebeurd dit in donkere steegjes...

Nu gewoon op TV
En is het onderdeel van een spel, dus mag het.....
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 14:50
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:49 schreef Disana het volgende:

[..]

Een waar woord. Daarom heeft het ook geen zin te proberen het programma stop te laten zetten.
Nou, ik heb toch goede hoop dat het wél gebeurt.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:50
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:49 schreef Mika25 het volgende:

[..]

Waar halen ze dit soort mongolen toch vandaan?
Vrijwel elk personeelslid dat het huis instapt is net zo erg als dat trailer trash in het huis.
Je zou bijna HOPEN dat het acteurs zijn...
Volgens mij heeft deze 'mongool' zich opgedrongen tijdens een etentje van wat miljonairs in restaurant Lepels.
Borgamaandag 16 juli 2007 @ 14:50
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:47 schreef Hannibella het volgende:

[..]

Wat zit je nou te stoken tussen mij en Scan, bemoei je lekker met je zelf.
Pas op hoor... Want Petraa haalt zo het CDA erbij
avonnemaandag 16 juli 2007 @ 14:51
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:46 schreef Disana het volgende:
Nadia wil zichzelf uiten, naar Huub bijvoorbeeld, en ze wil ook laten zien dat ze voor Amanda et al kiest, maar wel tot een bepaalde grens. Ze vindt, nogmaals, dat ze een grens heeft overschreden.
nadia liegt alles wat los en vast zit
VirtualPOMmaandag 16 juli 2007 @ 14:51
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:49 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Een inleg van 10.000 euro kwijt en de kans om ruim een miljoen te winnen reden genoeg??? THINK!!!! Maar ze hopen wel op eerlijkheid van de redactie... ondanks alles zullen ze dat nog steeds wel hopen.
Huub kan allang geen miljoen meer winnen, Lieke speelt in ieder geval wel netjes dus die verdiend het nog om ervoor te gaan, dat ben ik met je eens.
Lobascamaandag 16 juli 2007 @ 14:51
Amanda praat weer lekker over d'r zelf, en Nadia kan haar verhaal niet doen.
F04maandag 16 juli 2007 @ 14:51
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:49 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Inderdaad, open en bloot op de streams.... en het wordt door NIEMAND bestraft. Het mag dus gewoon.
Goed toch. Op internet kan teminste alles gelukkig. Geen vervelende kamerleden die zich ermee bemoeien.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:51
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:51 schreef avonne het volgende:

[..]

nadia liegt alles wat los en vast zit
Beslist. En ik denk dat het enige wat haar momenteel dwars zit, haar imago is.
oldschoolf00lmaandag 16 juli 2007 @ 14:51
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:49 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Een inleg van 10.000 euro kwijt en de kans om ruim een miljoen te winnen reden genoeg??? THINK!!!! Maar ze hopen wel op eerlijkheid van de redactie... ondanks alles zullen ze dat nog steeds wel hopen.
Denk es na. 1 schop = 10.000 euro kwijt + 100.000 van t mogelijke miljoen. Huub is al 3 of 4 ton kwijt. Is NU al bijna nutteloos voor em om te blijven. En binnen 6 maanden staat ie op nul.

Maar waarom zou die zich hier niet druk over maken?
Omdat ie een vet jaarcontract heeft bij Endemol. Dat miljoen is pure fictie. Wake up mensen.
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 14:51
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:50 schreef Borga het volgende:

[..]

Pas op hoor... Want Petraa haalt zo het CDA erbij
LOL, achterlijke zooi...men denkt echt dat een ander enkel ja en amen moet zeggen, well programmeer me lekker anders in als het je niet bevalt...try me.
CoTmaandag 16 juli 2007 @ 14:51
wat doet huub nou moeilijk
gewoon een gat prikken in het midden
petraamaandag 16 juli 2007 @ 14:52
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:50 schreef Borga het volgende:

[..]

Pas op hoor... Want Petraa haalt zo het CDA erbij
COS Commentaren op STREAMS NIET OP STREAMERS graag.
Leandramaandag 16 juli 2007 @ 14:52
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:43 schreef Hannibella het volgende:
[..]
Onruststokers? Palease!

Dat jullie partij kiezen en zo emotioneel betrokken zijn bij die gouden zooi zegt genoeg over jezelf, niet alleen lullen...doe er dan ook wat aan.
Bovendien mag een ieder zijn mening hebben, right...die mogen we allemaal aangeven en ik hoef niet per se met de meute mee te lopen al vind jij of wie dan ook van wel.
Je account mag dan 1½ jaar oud zijn, maar tot gisteren had je 3 posts op FOK! gedaan, en het is overduidelijk dat je niet meegelezen hebt want dan zou je weten dat een deel van de users die jij nu van partijdigheid beschuldigt dat niet zijn.

Ik reageer puur op wat er gisteren te zien was, en wat er te zien was was enorm grof en volstrekt overbodig, sterker nog: ik ken mezelf goed genoeg om te weten dat als Amanda, Nadia of Natasia het slachtoffer was geweest dat ik het dan ook afgekeurd had.... en ik ben er vrij zeker van dat het gros van regulars hier weet dat ik dat afgekeurd had (ook al zouden zij het zelf wellicht toejuichen)

Ik word er dus een beetje ziek van dat een of andere rellende kutnewbie hier iedereen te pas en te onpas voor blinde Huub-fan uitmaakt.

Lees je in, zorg dat je je medeposters kent.
Katewalkermaandag 16 juli 2007 @ 14:52
Staat de popipoll nu al op de site? Ik wil daar niet heen want ik gun ze geen inkomsten (naar de tv keek ik al nooit)..ik vraag me af waarom het zo lang duurt totdat we kunnen stemmen...en waar blijft de post...
VirtualPOMmaandag 16 juli 2007 @ 14:53
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:49 schreef Meganog het volgende:
Amanda: "Toen met die ruzie met Erik, toen vond ik van mezelf ook, nou nou Amanda. Je moet wel bij jezelf blijven"
Huub niet, die werd ineens emotioneel bij de poort, de schijnheil.....
Borgamaandag 16 juli 2007 @ 14:53
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:49 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Inderdaad, open en bloot op de streams.... en het wordt door NIEMAND bestraft. Het mag dus gewoon.
Scan als jij er echt van overtuigd bent dat er iets strafbaars is gebeurd dan staat het jou vrij om aangifte te gaan doen op het politieburo. Sterker nog, dat is je plicht. Kom je gelijk weer eventjes buiten.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:53
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:51 schreef F04 het volgende:

[..]

Goed toch. Op internet kan teminste alles gelukkig. Geen vervelende kamerleden die zich ermee bemoeien.
Als de boosdoeners waren aangepakt, had dit een maatschappelijk signaal kunnen geven. Want zoals Liess zegt, meestal gebeuren dit soort afrekeningen in steegjes zodat niemand het ziet.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 14:53
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:48 schreef Neemmijnietserieus het volgende:

[..]

Lieve Petraa, ik zou mijn vriendin daar nooit inlaten. Never nooit niet. Nog niet voor 10 miljoen. JdM is de lachende derde. Mocht ze er dan toch ingaan, dan was ze terstond mijn vriendin niet meer.
Maar je moet dit niet zien als onderdeel van het spel. Dit had met het spel niets meer te maken. De woede knalde uit de ogen van Natasia en Amanda. Dit was gewoon een keiharde wraakactie op het weghalen van die nagelspullen. Dus dit had buiten de kooi ook kunnen gebeuren.... alleen was dan het plan waarschijnlijk nog iets erger geweest dan alleen in het zwembad gooien. Natasia heeft al vaker gezegd wat ze met mensen als Lieke en Huub zou willen doen. Dus het zou ook met jouw vriendin BUITEN de kooi kunnen gebeuren. Je moet het daarmee vergelijken. Wat had je dan gedaan?
Lobascamaandag 16 juli 2007 @ 14:53
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:51 schreef Disana het volgende:

[..]

Beslist. En ik denk dat het enige wat haar momenteel dwars zit, haar imago is.
Sommige bezoekers van hoerententen houden wel van SM, waar maakt ze zich druk om...
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 14:53
waar zou Lieke zijn, waarom brengen ze die niet even in beeld.
of geven ze Huub even een hint dat ze huilt.
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 14:55
Natasja is nog steeds trots op haar trap, ze heeft nooit iets gedaan waar ze sorry voor moet zeggen.
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 14:55
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:47 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Ja, Huub had zich er niet mee meoeten bemoeien. Zit wat in.

Zie je wel wat je indirect schrijft???????
Ik zie wat je schrijft, ik zie ook wat anderen schrijven. Ik begrijp je ook. Maar in Nederland staat ergens een villa en men heeft besloten dat daar een spel gespeeld wordt met eigen regels. Men heeft mensen uitgenodigd om te solliciteren en de uitverkorenen mogen 10.000 euro betalen om dat spel te spelen. Volledig op vrijwillige basis. Men mag ook per direct het spel verlaten. Het spel heet met eigen woorden "Hoe krijg ik iemand de villa uit" met een premie van 1 miljoen

Nou, wat er dan gaat gebeuren dat kun je wel invullen. Sterker nog, je kunt het dagelijks zien. De spelleiders passen de spelregels keer op keer aan, en de spelers blijven akkoord gaan. Wie ben ik dan om ze te beschermen? Het hoeft niet, ze mogen weg, direct!

Het is een walgelijk spel, desondanks geniet ik van het bekijken van de groepsprocessen van de individuen. Ik zet de knop om (soms heel moeilijk zoals destijds met Jaap toen hij er net in was), maar ik doe het bewust. Ik doe dat, omdat ik weet dat ze het niet hoeven te ondergaan. Vrijwillige keuze. Ik heb veel meer moeite met jonge jochies die naar Afghanistan gestuurd worden dan met die mensen in DGK.

Haal adem en laat het los!
Borgamaandag 16 juli 2007 @ 14:55
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:45 schreef petraa het volgende:

[..]

Laat gaan Scan, het heeft geen zin, dit zijn sensatiezoekers
Scan op de streams gezien??? Ik niet
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:55
FdWmaandag 16 juli 2007 @ 14:55
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:48 schreef Borga het volgende:

[..]

Stoker
Ik heb een aantal sociale misstanden aan de kaak gesteld in Den Haag, waaruit uiteindelijk zelfs wetswijzigingen zijn voortgekomen.
De media erbij gehaald tot en met de TV die een item uitzond over een bepaald onderwerp, bezoeken in Den Haag aan de fraktievoozitters en/of fraktie-specialisten op het betreffende gebied, zijn zeer zinvol.
Ik post dit niet om mezelf interessant te maken, maar omdat ik walg van dat Talpa/10 tuig dat gewoon doorgaat alsof er niets is gebeurd.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 14:56
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:52 schreef Leandra het volgende:
Ik word er dus een beetje ziek van dat een of andere rellende kutnewbie hier iedereen te pas en te onpas voor blinde Huub-fan uitmaakt.
Amen to that!
avonnemaandag 16 juli 2007 @ 14:56
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:52 schreef Katewalker het volgende:
Staat de popipoll nu al op de site? Ik wil daar niet heen want ik gun ze geen inkomsten (naar de tv keek ik al nooit)..ik vraag me af waarom het zo lang duurt totdat we kunnen stemmen...en waar blijft de post...
niet sms-en.
Wil je werkelijk Tien nog geld geven voor dit?
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:56
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:53 schreef Lobasca het volgende:

[..]

Sommige bezoekers van hoerententen houden wel van SM, waar maakt ze zich druk om...
Ongetwijfeld zijn er zelfs mannen te vinden die valse sekreten leuke speeltjes vinden.
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 14:56
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:52 schreef Leandra het volgende:

[..]

Je account mag dan 1½ jaar oud zijn, maar tot gisteren had je 3 posts op FOK! gedaan, en het is overduidelijk dat je niet meegelezen hebt want dan zou je weten dat een deel van de users die jij nu van partijdigheid beschuldigt dat niet zijn.

Ik reageer puur op wat er gisteren te zien was, en wat er te zien was was enorm grof en volstrekt overbodig, sterker nog: ik ken mezelf goed genoeg om te weten dat als Amanda, Nadia of Natasia het slachtoffer was geweest dat ik het dan ook afgekeurd had.... en ik ben er vrij zeker van dat het gros van regulars hier weet dat ik dat afgekeurd had (ook al zouden zij het zelf wellicht toejuichen)

Ik word er dus een beetje ziek van dat een of andere rellende kutnewbie hier iedereen te pas en te onpas voor blinde Huub-fan uitmaakt.

Lees je in, zorg dat je je medeposters kent.
3 posts wil niks zeggen schat, ik weet heel goed wat mensen hier zeggen aangezien ik het vanaf het begin gewoon lekker meevolg.
Newbie ben je als je net komt kijken, ik dus niet.
Ik zie alleen dat wat gister is gebeurd nu opeens goedpraat wat Huub heeft gedaan in het verleden en enkelen opeens roepen dat hij het huis moet winnen. Niemand heeft daar nu recht op naar mijn mening.
oldschoolf00lmaandag 16 juli 2007 @ 14:58
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:55 schreef Neemmijnietserieus het volgende:

[..]

Ik zie wat je schrijft, ik zie ook wat anderen schrijven. Ik begrijp je ook. Maar in Nederland staat ergens een villa en men heeft besloten dat daar een spel gespeeld wordt met eigen regels. Men heeft mensen uitgenodigd om te solliciteren en de uitverkorenen mogen 10.000 euro betalen om dat spel te spelen. Volledig op vrijwillige basis. Men mag ook per direct het spel verlaten. Het spel heet met eigen woorden "Hoe krijg ik iemand de villa uit" met een premie van 1 miljoen

Nou, wat er dan gaat gebeuren dat kun je wel invullen. Sterker nog, je kunt het dagelijks zien. De spelleiders passen de spelregels keer op keer aan, en de spelers blijven akkoord gaan. Wie ben ik dan om ze te beschermen? Het hoeft niet, ze mogen weg, direct!

Het is een walgelijk spel, desondanks geniet ik van het bekijken van de groepsprocessen van de individuen. Ik zet de knop om (soms heel moeilijk zoals destijds met Jaap toen hij er net in was), maar ik doe het bewust. Ik doe dat, omdat ik weet dat ze het niet hoeven te ondergaan. Vrijwillige keuze. Ik heb veel meer moeite met jonge jochies die naar Afghanistan gestuurd worden dan met die mensen in DGK.

Haal adem en laat het los!
Precies. Alle mensen zitten daar vrijwillig.
Dus ik snap echt niet waarom alle fokkers zo boos en opgefokt worden. HET IS GEEN AUSCHWITZ MENSEN, ZE MOGEN ZO WEG ALS T NIET BEVALT!!

We weten toch allang dat 80% van de bewoners DGK gebruiken als een springplankje voor een komende mediacarriere.

Relax, en geniet ervan en wacht op de eerste dode!!
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 14:58
Natasia heeft het weer over 'dat wijf, Slieko'.
burtbeejmaandag 16 juli 2007 @ 14:58
Wat doet naad nou weer over dr badkap heen ?
Borgamaandag 16 juli 2007 @ 14:59
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:58 schreef oldschoolf00l het volgende:

[..]

Precies. Alle mensen zitten daar vrijwillig.
Dus ik snap echt niet waarom alle fokkers zo boos en opgefokt worden. HET IS GEEN AUSCHWITZ MENSEN, ZE MOGEN ZO WEG ALS T NIET BEVALT!!

We weten toch allang dat 80% van de bewoners DGK gebruiken als een springplankje voor een komende mediacarriere.

Relax, en geniet ervan en wacht op de eerste dode!!
hear hear
beequeenmaandag 16 juli 2007 @ 14:59
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:58 schreef Disana het volgende:
Natasia heeft het weer over 'dat wijf, Slieko'.
Vreselijke streams en een rotsfeer op FOK, ik geniet NOT.
avonnemaandag 16 juli 2007 @ 14:59
Mooi, einde discussie, we zijn het er over eens dat Tien sucks en het programma naar de klote is, en er onaanvaardbare dingen gebeuren

COMMENTAREN OP DE STREAMS VANAF NU!

(of geniet eens even van het lekkere weer buiten)
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 15:00
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:59 schreef avonne het volgende:
Mooi, einde discussie, we zijn het er over eens dat Tien sucks en het programma naar de klote is, en er onaanvaardbare dingen gebeuren

COMMENTAREN OP DE STREAMS VANAF NU!

(of geniet eens even van het lekkere weer buiten)
Prucies.
VirtualPOMmaandag 16 juli 2007 @ 15:01
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:59 schreef avonne het volgende:
Mooi, einde discussie, we zijn het er over eens dat Tien sucks en het programma naar de klote is, en er onaanvaardbare dingen gebeuren

COMMENTAREN OP DE STREAMS VANAF NU!

(of geniet eens even van het lekkere weer buiten)
EENSCH. Heerlijk even geen discussies meer
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:01
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:55 schreef Neemmijnietserieus het volgende:

[..]

Ik zie wat je schrijft, ik zie ook wat anderen schrijven. Ik begrijp je ook. Maar in Nederland staat ergens een villa en men heeft besloten dat daar een spel gespeeld wordt met eigen regels. Men heeft mensen uitgenodigd om te solliciteren en de uitverkorenen mogen 10.000 euro betalen om dat spel te spelen. Volledig op vrijwillige basis. Men mag ook per direct het spel verlaten. Het spel heet met eigen woorden "Hoe krijg ik iemand de villa uit" met een premie van 1 miljoen

Nou, wat er dan gaat gebeuren dat kun je wel invullen. Sterker nog, je kunt het dagelijks zien. De spelleiders passen de spelregels keer op keer aan, en de spelers blijven akkoord gaan. Wie ben ik dan om ze te beschermen? Het hoeft niet, ze mogen weg, direct!

Het is een walgelijk spel, desondanks geniet ik van het bekijken van de groepsprocessen van de individuen. Ik zet de knop om (soms heel moeilijk zoals destijds met Jaap toen hij er net in was), maar ik doe het bewust. Ik doe dat, omdat ik weet dat ze het niet hoeven te ondergaan. Vrijwillige keuze. Ik heb veel meer moeite met jonge jochies die naar Afghanistan gestuurd worden dan met die mensen in DGK.

Haal adem en laat het los!
Je hebt voor het overgrote deel gelijk, behalve het feit dat door het loslaten van regels er dus op een gegeven moment een situatie komt waarop het onaanvaardbaar escaleert.
En daar waren we gisteren met de aanval op Lieke wat mij betreft heel dichtbij. Je kunt dan wel zeggen, dat Lieke dan maar het veld moet ruimen, maar dan is de weg open naar nog extremer geweld. Hup, messteek, jammer, het slachtoffer moet maar naar huis. Veel bewoners laten zich op dat vlak steeds minder bijsturen. Omdat er geen sancties meer op komen.
Leandramaandag 16 juli 2007 @ 15:01
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:56 schreef Hannibella het volgende:
[..]
3 posts wil niks zeggen schat, ik weet heel goed wat mensen hier zeggen aangezien ik het vanaf het begin gewoon lekker meevolg.
Newbie ben je als je net komt kijken, ik dus niet.
Ik zie alleen dat wat gister is gebeurd nu opeens goedpraat wat Huub heeft gedaan in het verleden en enkelen opeens roepen dat hij het huis moet winnen. Niemand heeft daar nu recht op naar mijn mening.
En waardoor wordt het door een aantal mensen "goedgepraat"? Omdat er een paar onruststokers komen roepen dat het zo ongeveer rechtvaardig is wat er gisteren gebeurd is.

Wat er gisteren gebeurd is is niet rechtvaardig, zeker niet omdat het slachtoffer onschuldig was.
Maar omdat het slachtoffer aan de kant van Huub is wordt hier door een aantal mensen geroepen dat het niet meer dan terecht is omdat Huub ook regelmatig fout zit/zat.

En dan is het gek dat de acties van Huub door andere users vergeleken worden met wat er gisteren gebeurd is?? Huub heeft zich regelmatig onbehoorlijk gedragen, ik ben dan ook geen Huub-fan (en nooit geweest, misschien dat dat het verschil is tussen jou en mij) maar wat Huub geflikt heeft valt zelfs cumulatief in het niet bij wat er gisteren met Lieke gebeurd is.
solara4maandag 16 juli 2007 @ 15:01
jongens waaar gaat nu allemaal over, GaaT Huub er nu uit?????
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 15:02
Ik wil Lieke in beeld.
Katewalkermaandag 16 juli 2007 @ 15:02
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:55 schreef FdW het volgende:

[..]

Ik heb een aantal sociale misstanden aan de kaak gesteld in Den Haag, waaruit uiteindelijk zelfs wetswijzigingen zijn voortgekomen.
De media erbij gehaald tot en met de TV die een item uitzond over een bepaald onderwerp, bezoeken in Den Haag aan de fraktievoozitters en/of fraktie-specialisten op het betreffende gebied, zijn zeer zinvol.
Ik post dit niet om mezelf interessant te maken, maar omdat ik walg van dat Talpa/10 tuig dat gewoon doorgaat alsof er niets is gebeurd.
Inderdaad. Als er maar genoeg mensen blijven klagen en zich niet laten afschepen dan krijgt het genoeg draagkracht voor politici om aktie te ondernemen....
bright_side_of_life_maandag 16 juli 2007 @ 15:02
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:59 schreef avonne het volgende:
Mooi, einde discussie, we zijn het er over eens dat Tien sucks en het programma naar de klote is, en er onaanvaardbare dingen gebeuren

COMMENTAREN OP DE STREAMS VANAF NU!

(of geniet eens even van het lekkere weer buiten)
Prima advies. Zeker nu steeds meer posters geen streams meer hebben (of weigeren te kijken), is de COS aan het verzanden. Nalezen als je een uurtje weg was, is niet eens meer te doen. Heel jammer.
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 15:02
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:53 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Maar je moet dit niet zien als onderdeel van het spel. Dit had met het spel niets meer te maken. De woede knalde uit de ogen van Natasia en Amanda. Dit was gewoon een keiharde wraakactie op het weghalen van die nagelspullen. Dus dit had buiten de kooi ook kunnen gebeuren.... alleen was dan het plan waarschijnlijk nog iets erger geweest dan alleen in het zwembad gooien. Natasia heeft al vaker gezegd wat ze met mensen als Lieke en Huub zou willen doen. Dus het zou ook met jouw vriendin BUITEN de kooi kunnen gebeuren. Je moet het daarmee vergelijken. Wat had je dan gedaan?
Ja, ik vergelijk het dus niet met BUITEN. Daar zit de sleutel waardoor wij het keer op keer niet met elkaar eens zijn. Buiten had ik iedereen die mijn vriendin zou aanraken voor hun muil getieft. De benen gebroken en geregeld dat ze de komende kerstdagen in het revalidatiecentrum zouden liggen.

Ik zet heel bewust toch de knop om. Doe ik dat niet, dan kan ik dus gewoon niet kijken.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:02
Bobbelbuik

Liessmaandag 16 juli 2007 @ 15:02
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:01 schreef solara4 het volgende:
jongens waaar gaat nu allemaal over, GaaT Huub er nu uit?????
Hoop het.
Borgamaandag 16 juli 2007 @ 15:03
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:59 schreef avonne het volgende:

COMMENTAREN OP DE STREAMS VANAF NU!

(of geniet eens even van het lekkere weer buiten)
Heerlijk
tipschmaandag 16 juli 2007 @ 15:03
streams gaan hier definitef uit, ik zal ook voor niemand sms-en (excuses daarvoor Lieke).
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 15:04
commentaren op de streams, maar ik ben nog gewoon boos over het hele gebeuren.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:04
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:56 schreef Hannibella het volgende:

[..]

3 posts wil niks zeggen schat, ik weet heel goed wat mensen hier zeggen aangezien ik het vanaf het begin gewoon lekker meevolg.
Newbie ben je als je net komt kijken, ik dus niet.
Ik zie alleen dat wat gister is gebeurd nu opeens goedpraat wat Huub heeft gedaan in het verleden en enkelen opeens roepen dat hij het huis moet winnen. Niemand heeft daar nu recht op naar mijn mening.
Lieke sowieso wel, maar die schijnt iedereen te vergeten. Nog NIETS gedaan wat niet door de beugel kan. Zelfs verbaal niet. Gisteren door 3 mensen mishandelt waardoor ze van boven tot onder onder de blauwe plekken zat. Dáár oordeel ik de afgelopen dag over. Niet over of Huub wel of niet er al eerder uit had gemoeten. Het gaat nu even over gisteren, toen een vrouw dus gewoon mishandeld is door 3 mensen.
Pavementmaandag 16 juli 2007 @ 15:05
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:40 schreef petraa het volgende:
Karima vindt niet dat Nadia haar excuses moet aanbieden voor haar gedrag van gisteren.
Karima moet der bek houden, personeel moet zich er niet mee bemoeien.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:05
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:02 schreef Disana het volgende:
Bobbelbuik

[afbeelding]
Gruwelijk mens. Tuig van de ergste soort.
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:05
COS:
Brian: Huub huub huub huub huub
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 15:05
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:01 schreef Leandra het volgende:

[..]

En waardoor wordt het door een aantal mensen "goedgepraat" omdat er een paar onruststokers komen roepen dat het zo ongeveer rechtvaardig is wat er gisteren gebeurd is.

Wat er gisteren gebeurd is is niet rechtvaardig, zeker niet omdat het slachtoffer onschuldig was.
Maar omdat het slachtoffer aan de kant van Huub is wordt hier door een aantal mensen geroepen dat het niet meer dan terecht is omdat Huub ook regelmatig fout zit/zat.

En dan is het gek dat de acties van Huub door andere users vergeleken worden met wat er gisteren gebeurd is?? Huub heeft zich regelmatig onbehoorlijk gedragen, ik ben dan ook geen Huub-fan (en nooit geweest, misschien dat dat het verschil is tussen jou en mij) maar wat Huub geflikt heeft valt zelfs cumulatief in het niet bij wat er gisteren met Lieke gebeurd is.
En daar is het punt wat je dan niet doorhebt meen ik, men geeft zijn eigen mening aan en ik geloof niet dat het wordt gezegd met als doel om onrust te stoken.
Dat wil niet zeggen dat wat gister is gebeurd rechtvaardig is, maar net zo erg (omdat het indruist tegen de normen en waarden van onze samenleving)..immers je kunt acties niet met elkaar vergelijken, stop het gewoon allemaal in het hokje onrechtvaardig dan ben je gewoon klaar.
Er wordt in alle gevallen niemand uitgestuurd, dus gradaties van onrechtvaardigheid zijn er IN het huis allang niet meer.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:06
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:05 schreef Pavement het volgende:

[..]

Karima moet der bek houden, personeel moet zich er niet mee bemoeien.
Gelukkig hebben we hier de broer van Karima, Reza, die zijn zus kan vertellen dat ze niet goed bezig is
FdWmaandag 16 juli 2007 @ 15:07
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:06 schreef Disana het volgende:

[..]

Gelukkig hebben we hier de broer van Karima, Reza, die zijn zus kan vertellen dat ze niet goed bezig is
Dat hele broer/zus verhaal geloof ik vanaf de eerste seconde niet.
Pavementmaandag 16 juli 2007 @ 15:07
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:06 schreef Disana het volgende:

[..]

Gelukkig hebben we hier de broer van Karima, Reza, die zijn zus kan vertellen dat ze niet goed bezig is
Weet ik, ik weet ook dat ze op brian geyldt
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 15:07
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:01 schreef Meganog het volgende:

[..]

Je hebt voor het overgrote deel gelijk, behalve het feit dat door het loslaten van regels er dus op een gegeven moment een situatie komt waarop het onaanvaardbaar escaleert.
En daar waren we gisteren met de aanval op Lieke wat mij betreft heel dichtbij. Je kunt dan wel zeggen, dat Lieke dan maar het veld moet ruimen, maar dan is de weg open naar nog extremer geweld. Hup, messteek, jammer, het slachtoffer moet maar naar huis. Veel bewoners laten zich op dat vlak steeds minder bijsturen. Omdat er geen sancties meer op komen.
Dat is dus niet mijn verantwoordelijkheid. En ook 500 streamers kunnen dat niet veranderen. Sterker nog, de meeste streamers wakkeren het aan door vliegtuigjes in de lucht te sturen met teksten voor Huub en Lieke. Drie keer raden wat dat doet met de bewoners. Huub wakkert die streamers weer aan door met zijn onschuldige gezicht streamers te beinvloeden middels zijn gladde praatjes over onrecht. Zie zijn monoloog nadat Melissa gisteren bekend maakte dat zijn populariteit steigende is.

Als het fout gaat, dan moet men bij Tien die last maar dragen. Ik ga het niet doen! Ook de bewoners hebben zelf een verantwoordelijkheid. Ik beperk mij tot mijn cirkel van verantwoordelijkheid waarbinnen ik wel iets kan veranderen. De rest laat ik bewust los. Ik wil prettig leven en geen slapeloze nachten van al het onrecht in de wereld.
ririmaandag 16 juli 2007 @ 15:07
Jaap heeft totaal niet door hoe het zit....heeft hij de beelden nou gezien of niet?
Die gast is emotioneel echt diep gestoord....
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:08
Brian heeft het over Stephan. Die manipuleerde vrouwen.
F04maandag 16 juli 2007 @ 15:08
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:05 schreef Hannibella het volgende:

[..]

En daar is het punt wat je dan niet doorhebt meen ik, men geeft zijn eigen mening aan en ik geloof niet dat het wordt gezegd met als doel om onrust te stoken.
Dat wil niet zeggen dat wat gister is gebeurd rechtvaardig is, maar net zo erg (omdat het indruist tegen de normen en waarden van onze samenleving)..immers je kunt acties niet met elkaar vergelijken, stop het gewoon allemaal in het hokje onrechtvaardig dan ben je gewoon klaar.
Er wordt in alle gevallen niemand uitgestuurd, dus gradaties van onrechtvaardigheid zijn er IN het huis allang niet meer.
ONTOPIC! Nu!
Lievemaandag 16 juli 2007 @ 15:08
Wat er is gebeurt is voor iedereen zwaar af te keuren. Dit heeft niets meer met voor of tegenstanders of met een spel te maken.
Dit heeft zelfs niets meer met eerlijkheid te maken.

En die eerlijkheid, daar draait het steeds om.
Het is niet zo dat Huub zoveel fans heeft. Het is zo dat eerlijkheid zoveel fans heeft en dat Huub daar vaak het dichtst bij in de buurt komt, of dat 'achter' de oneerlijkheid het meest boven Huubs hoofd laat escaleren.
Dacht je dat Lieke zou zijn gepakt als het om Lieke zou gaan?
Nee, het gaat om Huub en daarom krijgt Huub zoveel fans.

Het is overigens behoorlijk pijnlijk dat de mensen die de wet in dit land maken en zorg dragen voor de handhaving daarvan zich omdraaien en de stemmers vragen niet meer te kijken.

Als ik niet meer wil kijken naar Irak dan zit er een knop op de tv?
Als ik niets meer wil zien van alle zaken waar ons land direct of indirect bij betrokken is dan kijk ik er gewoon niet naar? Is dat de boodschap?
Beetje..... vreemd. Maar er zijn wel meer dingen vreemd, tegenwoordig.
Zo is het heel vreemd dat dit forum opeens door zoveel ..... 'newbies' trekt.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:08
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:02 schreef Neemmijnietserieus het volgende:

[..]

Ja, ik vergelijk het dus niet met BUITEN. Daar zit de sleutel waardoor wij het keer op keer niet met elkaar eens zijn. Buiten had ik iedereen die mijn vriendin zou aanraken voor hun muil getieft. De benen gebroken en geregeld dat ze de komende kerstdagen in het revalidatiecentrum zouden liggen.
Maar Huub heeft zijn vriendin wél in de kooi zitten en hem is het dáár overkomen. Daarom rukte hij zich los en raakte daarbij Brian ja. Brian komt er nog heel goed vanaf wat mij betreft. En Jaap helemaal. Die had van de mannen verreweg de walgelijkste actie.

edit: of mag dit ook niet meer Avonne?
avonnemaandag 16 juli 2007 @ 15:08
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:59 schreef avonne het volgende:
Mooi, einde discussie, we zijn het er over eens dat Tien sucks en het programma naar de klote is, en er onaanvaardbare dingen gebeuren

COMMENTAREN OP DE STREAMS VANAF NU!

(of geniet eens even van het lekkere weer buiten)
Klaar !

er zijn voldoende topics om hier verder over te discussieren
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:09
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:07 schreef FdW het volgende:

[..]

Dat hele broer/zus verhaal geloof ik vanaf de eerste seconde niet.
Ze stonden toch samen op de foto's die Reza hier (tijdelijk?) had gepost?
beequeenmaandag 16 juli 2007 @ 15:09
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:07 schreef FdW het volgende:

[..]

Dat hele broer/zus verhaal geloof ik vanaf de eerste seconde niet.
Zus, en ze noemde de naam van Karima al voordat Karima zich voorstelde, dus.......
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 15:09
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:08 schreef F04 het volgende:

[..]

ONTOPIC! Nu!
Ik reageer gewoon op Leandra
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:09
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:09 schreef beequeen het volgende:

[..]

Zus, en ze noemde de naam van Karima al voordat Karima zich voorstelde, dus.......
Nou je bent klaar met zo'n zus dan
beequeenmaandag 16 juli 2007 @ 15:10
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:09 schreef Disana het volgende:

[..]

Ze stonden toch samen op de foto's die Reza hier (tijdelijk?) had gepost?
Klopt, bij Lepels.
ririmaandag 16 juli 2007 @ 15:10
Jaap heeft niet eens door dat Huub helemaal niets meer met deze gasten te maken wil hebben...hij heeft een diep disrespect voor Jaap,Dennix en Brian...dat deze mensen dat gisteren hebben toegelaten en zelfs mogelijk hebben gemaakt vergeeft Huub ze nooit.
Pavementmaandag 16 juli 2007 @ 15:10
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:09 schreef Hannibella het volgende:

[..]

Ik reageer gewoon op Leandra
Nee je reageert niet je lult jezelf eronderuit, ze heeft gelijk.
MissSomebodymaandag 16 juli 2007 @ 15:10
Jachtseizoen is geopend, afknallen die k*tzooi!..
Pavementmaandag 16 juli 2007 @ 15:10
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:09 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Nou je bent klaar met zo'n zus dan
Ik vind haar wel mooi
Liessmaandag 16 juli 2007 @ 15:11
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:06 schreef Disana het volgende:

[..]

Gelukkig hebben we hier de broer van Karima, Reza, die zijn zus kan vertellen dat ze niet goed bezig is
Zal me kapot schamen als dat mijn zus zou moeten zijn en mn achternaam laten veranderen.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:11
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:08 schreef Lieve het volgende:
Zo is het heel vreemd dat dit forum opeens door zoveel ..... 'newbies' trekt.
Dat valt mij ook op ja. Heel apart. Allemaal klonen zodat er meer Huub tegenstanders lijken te zijn?
tipschmaandag 16 juli 2007 @ 15:11
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:10 schreef beequeen het volgende:

[..]

Klopt, bij Lepels.
Daaraan kun je toch ook al gaan vermoeden dat Karima niet helemaal spoort
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 15:11
Ze zijn bij tien echt bezig om Huub en Lieke eruit te werken, ze komen nauwelijks voor op de streams.
Het is dat Huub bij de anderen gaat zitten, maar anders hadden we hem vandaag niet gezien.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:11
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:08 schreef avonne het volgende:

[..]

Klaar !

er zijn voldoende topics om hier verder over te discussieren
Ik word bijzonder moe van Lieve, Hannibella en Neemmijnietserieus. Dit is geen discussieren meer, dit is discussieren om het discussieren. Elke reactie lokt weer een lang verhaal op. Volgens mij is alles al honderd keer gezegd.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:11
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:10 schreef Pavement het volgende:

[..]

Ik vind haar wel mooi
Ze vond dat Nadia niet haar excuses moest gaan aanbieden. Need I say more? Tuig dus... Schorem.
Bricimaandag 16 juli 2007 @ 15:11
Brief
ericahystericamaandag 16 juli 2007 @ 15:12
quote:
Op maandag 16 juli 2007 14:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Er worden hier woorden gebruikt die nogal zwaar aangezet zijn, zoals aanranden.
Volgens de Dikke:
aan·ran·den (ov.ww.)
1 met slechte bedoelingen te lijf gaan

Dat zag ik niet alleen gisteren, dat zie ik daar continu met iedere keer Huub als middelpunt. Net zoals gisteren.

Onlinewoordenboek

U hebt online gezocht in het eendelige Van Dale Hedendaags Nederlands. Hiermee kunt u van alle trefwoorden uit dit woordenboek de spelling, grammaticale informatie en omschrijvingen opvragen. Wilt u ook de trefwoordvarianten, meervoudsvormen, voorbeeldzinnen, verbogen werkwoordsvormen, spreekwoorden en gezegden, etc. etc. zien? Bestel dan het woordenboek zelf of de cd-rom, of kies voor de zeer uitgebreide driedelige Grote Van Dale.


--------------------------------------------------------------------------------
U hebt gezocht op belagen:

RESULTAAT (maximaal 20 woorden)

be·la·gen (ov.ww.)
1 in het nauw brengen => belegeren, bestoken



is dit toepasselijker............lekker miereneuken over woorden.?

Arme Lieke....... en ja natuurlijk kan ze naar huis gaan. Deze meid heeft een sportieve instelling die geeft het niet op dat zijn namenlijk haar waarden. Daar vanuit leeft zij en helaas zijn dit dan blijkbaar de consequenties.......... dat ze stilletjes huilt bij een voordeur waarachter het geteisem huist.
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 15:12
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:10 schreef Pavement het volgende:

[..]

Nee je reageert niet je lult jezelf eronderuit, ze heeft gelijk.
Vind jij ...
Borgamaandag 16 juli 2007 @ 15:12
We gaan banken
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:12
Allemaal naar de woonkamer.
beequeenmaandag 16 juli 2007 @ 15:12
Lieke is er, ze moeten verzamelen.
bright_side_of_life_maandag 16 juli 2007 @ 15:12
Brief in de woonkamer !
MissSomebodymaandag 16 juli 2007 @ 15:12
post?
Pavementmaandag 16 juli 2007 @ 15:12
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:11 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Dat valt mij ook op ja. Heel apart. Allemaal klonen zodat er meer Huub tegenstanders lijken te zijn?
DGK is poulair aan het worden, mn collegae hebben het er ook over.
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 15:12
Een brief, Jaap moet hem voorlezen.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:12
Een brief voor iedereen? En/of een voor Jaap.
Visualmaandag 16 juli 2007 @ 15:13
waarom heb ik zo kut gevoel dat huub eruit gaat
Pavementmaandag 16 juli 2007 @ 15:13
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:12 schreef Hannibella het volgende:

[..]

Vind jij ...
Weet niet heb het niet eens gelezen
Bricimaandag 16 juli 2007 @ 15:13
lieke en huub knikken naar elkaar
MissSomebodymaandag 16 juli 2007 @ 15:14
Miraaamaandag 16 juli 2007 @ 15:14
Nou ik moest dus vanmorgen om 10 uur werken, maar ik lees dat ik niets gemist heb.
Natasia is inderdaad zoals hoe ze zelf beweerd, onschendbaar.
Brian mag dus zijn Para gedrag op andere botvieren.
Amanda snapt zoals gewoonlijk weer eens niet waar het om gaat en kan niet stoppen.
Nadia wil eieren voor haar geld kiezen, maar heeft de nieuwe huishoudster op haar dak.
Dennix is nog steeds .......Dennix.

Concl. Lieke heeft blauwe plekken, is letterlijk ontdaan van haar kleding, maar wordt wel breed uit op de "tien" site als boosdoender die de spulletjes van Amanda heeft kwijtgemaakt.
Ja Ja lieve kijkbuiskinderen..........Lieke krijgt als klap op de vuurpijl ook nog de rekening ( of heeft ze die nog niet ruimschoots betaald )

Nou ik ben weer helemaal bij..........tijd om te douchen
FdWmaandag 16 juli 2007 @ 15:14
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:09 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Nou je bent klaar met zo'n zus dan
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 15:14
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:13 schreef Pavement het volgende:

[..]

Weet niet heb het niet eens gelezen
Stommerd..
avonnemaandag 16 juli 2007 @ 15:14
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:11 schreef Liess het volgende:

[..]

Zal me kapot schamen als dat mijn zus zou moeten zijn en mn achternaam laten veranderen.
niet overdrijven
Lievemaandag 16 juli 2007 @ 15:15
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:02 schreef Disana het volgende:
Bobbelbuik

Jezus, die buik.... wat vreselijk! En dan te bedenken dat haar borsten naar de grond staren en haar billen van een vent zijn ( van een lelijke vent, want ik ken mannen met hele mooie billen!)
Wat een wangedrocht is het toch. Als er geen meters plamuur op die rotkop gaan dan is dat ook niet om aan te zien.

Wat snap ik die ex van haar goed zeg! Daar wil je in geen honderd jaar mee gezien worden!
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:16
Jaap leest een brief voor.

3 tegen 1 is misselijkmakend bedrag.

1000 euro boete voor de 6.
Bricimaandag 16 juli 2007 @ 15:16
1000 euro van de borg en 100000van de jackpot IS DAT ALLES :|
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:16
Duizend en honderdduizend voor iedereen uitgezonderd Huub en Lieke.
Hauntermaandag 16 juli 2007 @ 15:16
Dan moet Natasia er toch ook gewoon uit nu?
Bricimaandag 16 juli 2007 @ 15:16
Regels worden aangsterkt
:S
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:16
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:16 schreef Haunter het volgende:
Dan moet Natasia er toch ook gewoon uit nu?
Neuuh...
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 15:16
slap, alleen een boete
Mika25maandag 16 juli 2007 @ 15:17
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:12 schreef Pavement het volgende:
DGK is poulair aan het worden, mn collegae hebben het er ook over.
Vreemd, in mijn omgeving is juist iedereen allang afgehaakt. Vrijwel iedereen die ik ken was gestopt rond de tijd dat het ordinaire gedrag de overhand begon te krijgen. Jammergenoeg vergeet DGK_REDAKTIE wel eens dat er ook mensen zijn (waren) die GEEN terror willen zien, ze vervreemden zichzelf dus van een hele grote groep.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:17
Ik ben heel blij voor Lieke en Huub. Gerechtigheid.
Mylenemaandag 16 juli 2007 @ 15:17
Net goed Jaap. Tering hond.
bright_side_of_life_maandag 16 juli 2007 @ 15:17
Japio leest voor :

Beste Miljonairs. Wat gisteren is gebeurt kan niet door de beugel. Met 3 tegen 1 kan echt niet. De groep van 6 heeft 1000 euro boete en een ton sanctie op de jackpot.
Omdat jullie hebben laten zien dat regels niet gehanteerd kunnen worden, worden regels voor duwen, trekken, schoppen enz. streng toegepast en volgt onmiddelijk verwijdering uit de villa.
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 15:17
Jaap vind het niet leuk
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:17
Amanda en Natasia geven Lieke de schuld wegens provoceren.
Leandramaandag 16 juli 2007 @ 15:17
Maar natuurlijk... grensoverschrijdend geweld en alleen maar een boete
Kimberleyymaandag 16 juli 2007 @ 15:17
Godverdomme.. dat is helemaal niks.
Ik zeg alle 6 NU de villa verlaten !!!!
Ik heb net de video bekeken van gisteren.. Ik ben er echt gewoon emotioneel door geworden
Visualmaandag 16 juli 2007 @ 15:17
Natasia moet er nu tog uit:S
avonnemaandag 16 juli 2007 @ 15:17
iedereen 100,000?

Bij elke volgende overtreding is toch een verdubbeling?

Brian dan toch al 400.000?
tipschmaandag 16 juli 2007 @ 15:17
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:16 schreef Disana het volgende:
Duizend en honderdduizend voor iedereen uitgezonderd Huub en Lieke.
te weinig, jammer - Natasia exit ontbreekt er nog aan
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 15:17
Dat is dus duidelijk.....volgens DGK en het merendeel van de streamers zat ik er naast. Alleen Jaap is nog niet overtuigd
beequeenmaandag 16 juli 2007 @ 15:18
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:17 schreef Disana het volgende:
Ik ben heel blij voor Lieke en Huub. Gerechtigheid.
Ik ook, maar de rest legt de schuld gewoon weer bij Lieke.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:18
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:16 schreef Disana het volgende:
Duizend en honderdduizend voor iedereen uitgezonderd Huub en Lieke.
Toch nog enigszins gerechtigheid dus.
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 15:18
Jaap draait door.
avonnemaandag 16 juli 2007 @ 15:18
Natasia leugenaar






Tien
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:18
Lieke neemt verantwoordelijkheid voor het wegmaken van spullen.
Wat de reactie van de anderen daarop is vind ze hun eigen verantwoordelijkheid.
dgk_fanmaandag 16 juli 2007 @ 15:18
ParaBrothermaandag 16 juli 2007 @ 15:18
Waarom Dennis ook een boete?
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:18
Jaap is niet blij met zijn eerste boete en de veroordeling van zijn gedrag.

bright_side_of_life_maandag 16 juli 2007 @ 15:19
Japio is piswoest. F*cking 1000 euro weg ! F*cking Hell, dit is niet normaal. Ik doe hier helemaal niets meer, teringzooi !

scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:19
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:17 schreef avonne het volgende:
iedereen 100,000?

Bij elke volgende overtreding is toch een verdubbeling?

Brian dan toch al 400.000?
Die regel is al lang afgeschaft. Anders had Huub al schulden gehad
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:19
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:18 schreef beequeen het volgende:

[..]

Ik ook, maar de rest legt de schuld gewoon weer bij Lieke.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:19
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:18 schreef Disana het volgende:
Jaap is niet blij met zijn eerste boete en de veroordeling van zijn gedrag.

[afbeelding]
Van de mannen was Jaap de ergste. Hij hield Huub vast zodat hij niets kon doen.
avonnemaandag 16 juli 2007 @ 15:19
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:18 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Toch nog enigszins gerechtigheid dus.
niet genoeg.
2 exits missen er, en voor sommigen is de boete te laag

Brian had 400.000 aan zijn broek moeten hebben, Amanda en Nadia 200.000
Visualmaandag 16 juli 2007 @ 15:19
hoezo kan natasia nog een boete hebben en nog een waarschuwing
bright_side_of_life_maandag 16 juli 2007 @ 15:19
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:17 schreef avonne het volgende:
iedereen 100,000?

Bij elke volgende overtreding is toch een verdubbeling?

Brian dan toch al 400.000?
De regel voor verdubbelen is al vrij snel na de eerste boets afgeschaft.
FdWmaandag 16 juli 2007 @ 15:20
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:18 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Toch nog enigszins gerechtigheid dus.
Nee Scan, er zouden een paar aso's onmiddellijk de tent uitgeflikkerd moeten worden.
Deze zogenaamde straf stelt niets voor.
Lievemaandag 16 juli 2007 @ 15:20
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:10 schreef MissSomebody het volgende:
Jachtseizoen is geopend, afknallen die k*tzooi!..
Diep disrespect voor deze Helter Skelter Kubatz hoeren!
beequeenmaandag 16 juli 2007 @ 15:20
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:19 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Japio is piswoest. F8cking 1000 euro weg ! F*cking Hell, dit is niet normaal. Ik doe hier helemaal niets meer, teringzooi !

[afbeelding]
Moooooooooooooi ,hij deed al niks, behalve achter zijn PC zitten en de boel opfokken.
dgk_fanmaandag 16 juli 2007 @ 15:20
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:20
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:18 schreef ParaBrother het volgende:
Waarom Dennis ook een boete?
Vanwege het 6 tegen 2 verhaal.
Maar hij heeft inderdaad nix gedaan.
avonnemaandag 16 juli 2007 @ 15:20
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:19 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Japio is piswoest. F8cking 1000 euro weg ! F*cking Hell, dit is niet normaal. Ik doe hier helemaal niets meer, teringzooi !

[afbeelding]
Japio
Mika25maandag 16 juli 2007 @ 15:20
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:17 schreef Disana het volgende:
Ik ben heel blij voor Lieke en Huub. Gerechtigheid.
Geintje zeker?

Die boetes stellen niets voor, en voor 3 opeenvolgende dagen krijgen ze maar EEN boete?
En Natasja die letterlijk dagelijks met trots verteld "ik heb fysiek geweld gebruikt, en ik ga er lekker mee wegkomen" (niet in die exacte woorden), terwijl ze een officiele waarschuwing heeft?

Ik blijf erbij: Stijn, Marco en Deborah moeten vervangen worden door nieuwe mensen die het programma weer nieuw elan kunnen geven. Na 9 maanden zijn de oude redaktie leden net zo suf ingeslapen als de bewoners.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:20
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:17 schreef tipsch het volgende:

[..]

te weinig, jammer - Natasia exit ontbreekt er nog aan
Helemaal mee eens. Onvoorstelbaar dat zij nog een bioete kan krijgen zonder een exit. Helemaal omdat iedereen weet dat haar die boete weinig doet. Ze gaat toch weg.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:20
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:18 schreef beequeen het volgende:

[..]

Ik ook, maar de rest legt de schuld gewoon weer bij Lieke.
Moet je Jaap zien, die verontwaardiging. Eikels.
MissSomebodymaandag 16 juli 2007 @ 15:21
Natasia had eruitgeflikkerd moeten worden niet meer en niet minder. Laatste keer met Jaap gold voor haar nog 1x over de scheef en direct een exit.

Maar ja.....
tipschmaandag 16 juli 2007 @ 15:21
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:19 schreef avonne het volgende:

[..]

niet genoeg.
2 exits missen er, en voor sommigen is de boete te laag

Brian had 400.000 aan zijn broek moeten hebben, Amanda en Nadia 200.000
exact, tjonge jonge jonge, ik ben nog steeds laaiend
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 15:21
hahaha, die Jaap, die zit er helemaal doorheen.
ririmaandag 16 juli 2007 @ 15:21
Ja Jaap...is je eigen schuld...je hebt dit zelf veroorzaakt door Huub zo vast te houden

Had je nooooooooit mogen doen
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 15:21
Jaap: "zoek het maar uit, teringTalpa!"
petraamaandag 16 juli 2007 @ 15:22
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:20 schreef FdW het volgende:

[..]

Nee Scan, er zouden een paar aso's on,middellijk de tent uitgeflikkerd moeten worden.
Deze zogenaamde straf stelt niets voor.
Daar ben ik het dus helemaal mee eens. Dit slaat werkelijk nergens op. Zoethoudertje voor de streamers NOU GELUL
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:22
Jaap: Ik doe geen ene moer meer. Gotver, ze lijken Frans wel.
Liessmaandag 16 juli 2007 @ 15:22
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:20 schreef Meganog het volgende:

[..]

Vanwege het 6 tegen 2 verhaal.
Maar hij heeft inderdaad nix gedaan.
Heb gelezen dat ie het wel leuk vond om aan Huub zijn gebroken vingers te zitten anders.
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 15:22
Vanaf nu dus geen boetes meer, maar direkt verwijdering uit de villa.
Goedzo
Lievemaandag 16 juli 2007 @ 15:22
ZWAAR ONVOLDOENDE

HELTER SKELTER FLENS!

NATASIA MOCHT GEEN ENKELE OVERTREDING MEER BEGAAN!

Zwaar en zwaar onvoldoende!
beequeenmaandag 16 juli 2007 @ 15:22
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:20 schreef Disana het volgende:

[..]

Moet je Jaap zien, die verontwaardiging. Eikels.
Jaap denkt alleen maar aan geld, opzouten met die mongool.
Borgamaandag 16 juli 2007 @ 15:22
HAHAHAHA die klodder van een Jaap is doodziek om die 1000 euro'tjes.
dgk_fanmaandag 16 juli 2007 @ 15:22
Jaap:"godver, ze lijken frans wel. focking 1000 euro. voor alles wat ik focking heb
zitten doen hier. kutzooi. ik loop mezelf te verlagen en verkopen voor talpa. jaap doe dit,
jaap doe dat, jaap steel focking de pruiken van mayday terwijl ik dit niet wil"
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:22
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:20 schreef Mika25 het volgende:

[..]

Geintje zeker?

Die boetes stellen niets voor, en voor 3 opeenvolgende dagen krijgen ze maar EEN boete?
En Natasja die letterlijk dagelijks met trots verteld "ik heb fysiek geweld gebruikt, en ik ga er lekker mee wegkomen" (niet in die exacte woorden), terwijl ze een officiele waarschuwing heeft?
Ja, maar het zag er even naar uit dat er NIETS zou gebeuren. Dus dan is dit in ieder geval nog wat. Er hadden inderdaad 2 of 3 mensen sowieso uit gemoeten, maar dat is net even wat teveel gevraagd. En ik blijf ervan overtuigd dat de reacties op de fora hier zeker ook aan hebben bijgedragen. Het wordt dus in ieder geval duidelijk niet meer ontkend.
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 15:22
Hij moest de pruik van Mayday aftrekken, moest van achter gewoon...tering.
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 15:22
Jaap spreekt een stukje script en waarheid nu........goed luisteren allemaal
Hauntermaandag 16 juli 2007 @ 15:22
Moet Jaap huilen?
ricofromriomaandag 16 juli 2007 @ 15:22
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:18 schreef ParaBrother het volgende:
Waarom Dennis ook een boete?
haha ja Dennix deed helemaal niks heeft alleen maar laf staan kijken
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Jaap zegt nu dat hij opdracht heeft gekregen voor het ei bij Judith.
Mylenemaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Krijg de tering Jaap, loop de poort uit als je het niet bevalt.
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Slaven van Talpa, de sukkels.
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Jaap huilend bij de paardenbak.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Jaap doe dit, Jaap doe dat, Jaap trek focking de pruiken van Mayday. [ ] Kijkcijfers. DAT doet Jaap. [ ] Jaap, we hebben dit idee, dat doe jij wel; en Jaap doet het.

En hoppa, hij wordt uit beeld gehaald.
beequeenmaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Jaap jankt weer, hij MOEST allen doen van de FEBO, hij voelt zich gebruikt.
Pavementmaandag 16 juli 2007 @ 15:23
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:18 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Toch nog enigszins gerechtigheid dus.
tv momentje Ik weet dat de regels 3 weken terug werd aangescherpt, maar niet dat ze werden versoepeld ? ze zijn dus weer terug bij af. Boetes of niet ik word er gewoon misselijk van dat ze elke keer om de regels draaien zodat er niemand uit hoeft. En ik bedoel iedereen Huub en Brian hadden er lang uit gemoeten.

Ik vind het te opvallend dat er niemand uitgaat, ik weet nu bijna zeker dat ze er mee nokken in augustus/ september.
dgk_fanmaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Jaap begint te huilen en gillen... :>
Bricimaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Jaap is aan het flippen
Hauntermaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Gelukkig kun je nu nog alles horen
Yolliemaandag 16 juli 2007 @ 15:23
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:22 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Jaap spreekt een stukje script en waarheid nu........goed luisteren allemaal
Ja dit is geen toneel.
ParaBrothermaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Dennis een boete terwijl hij geen fuck gedaan heeft behalve wat zitten lachen.

Huub geen boete of exit terwijl hij duidelijk getrapt en geslagen heeft.
ririmaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Je verlagen voor Talpa.....ja,wie is zo dom alles op te volgen
Jij

Je had bij je zelf moeten blijven,dat heb je niet gedaan
Marieke_Bmaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Wel opvallend..pas als Jaap een boete krijgt, wordtie boos.
Hij flipt nu helemaal!

Maar hij heeft dus geen geweten..
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Hysterische Jaap, die hadden we nog niet gezien of wel?
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Geluid uit........mag niemand horen dat het script is
Borgamaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Jaap gaat naar de hoge raad........De klodder draait door
petraamaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Streamlock. Jaap zegt de waarheid.
Mylenemaandag 16 juli 2007 @ 15:23
Jaap is de sukkel .
bright_side_of_life_maandag 16 juli 2007 @ 15:23
Japio : "Ik moet van alles voor ze doen. Trek de pruik van Mayday af, doe dit-en-dat bij Juf Judith, alles deed ik voor hun. En nou doen ze dit met mij." Japio breekt bijna (helemaal) in janken uit.
beequeenmaandag 16 juli 2007 @ 15:24
Streamlock Jaap, hij gaat de 2e Kamer inschakelen
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 15:24
Voor Jaap is geld echt belangrijk, de boete is ws nog erger dan de dood van zijn Broer
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:24
Streamlock op Jaap.
Zintonmaandag 16 juli 2007 @ 15:24
WTF, wel een boete voor 6-2 maar toen iedereen tegen Eric was was het wel goed? Kansloze zielige gasten daar achter de schermen :s
Sug4rmaandag 16 juli 2007 @ 15:24
Waarom is Jaap zo kwaad?
Ik heb weer wat gemist zie ik.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:24
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:20 schreef FdW het volgende:

[..]

Nee Scan, er zouden een paar aso's onmiddellijk de tent uitgeflikkerd moeten worden.
Deze zogenaamde straf stelt niets voor.
Helemaal mee eens. Ik was even 'blij' omdat het leek dat er helemaal geen straf zou komen, dus dan is dit toch mooi. Maar inderdaad, het slaat nergens op. Er hadden zeker een paar bewoners exit gemoeten. Wat mij betreft de drie dames.
Yolliemaandag 16 juli 2007 @ 15:24
Ja dat het een sturing was van achter was erg duidelijk, net zo duidelijk als al het andere wat gestuurd wordt
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 15:24
Jaap dacht alleen maar in het belang van talpa.
o wat is hij zielig.
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:24
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:24 schreef Sug4r het volgende:
Waarom is Jaap zo kwaad?
Ik heb weer wat gemist zie ik.
Ach die speelt weer een rol. Gewoon niet naar luisteren.
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 15:25
Het mag nu wel duidelijk zijn dat Eric weg moest en dat Lieke ook eruit moest. De actie op juf met de eieren, ook script.........mot je nog peultjes?

Ze mogen zelf weten hoe ze het doen, als ze het fout doen krijgen ze een boete.....
ririmaandag 16 juli 2007 @ 15:25
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:23 schreef ParaBrother het volgende:
Dennis een boete terwijl hij geen fuck gedaan heeft behalve wat zitten lachen.

Huub geen boete of exit terwijl hij duidelijk getrapt en geslagen heeft.
Als je vriendin aangerand wordt ben je tot alles in staat....niemand heeft het recht je vast te pakken zodat je geen kant meer op kan en toe moet kijken.
Niemand niet...
FdWmaandag 16 juli 2007 @ 15:25
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:20 schreef Mika25 het volgende:

[..]

Geintje zeker?

Die boetes stellen niets voor, en voor 3 opeenvolgende dagen krijgen ze maar EEN boete?
En Natasja die letterlijk dagelijks met trots verteld "ik heb fysiek geweld gebruikt, en ik ga er lekker mee wegkomen" (niet in die exacte woorden), terwijl ze een officiele waarschuwing heeft?

Ik blijf erbij: Stijn, Marco en Deborah moeten vervangen worden door nieuwe mensen die het programma weer nieuw elan kunnen geven. Na 9 maanden zijn de oude redaktie leden net zo suf ingeslapen als de bewoners.
Na 9 maanden zijn de redaktieleden onder aanvoering van Flens en Stijn nog steeds volslagen incompetent!!!!!!!!!!!!!!
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:25
Die mensen die boeten uitdelen moeten ze eerst eens informeren, brult Jaap.
Mika25maandag 16 juli 2007 @ 15:25
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:19 schreef avonne het volgende:
niet genoeg.
2 exits missen er, en voor sommigen is de boete te laag

Brian had 400.000 aan zijn broek moeten hebben, Amanda en Nadia 200.000
Die regel is, dankzij Huub, afgeschaft.

Huub zei dat 400.000 voor de eerstvolgende overtreding zou betekenen dat hij geen reden meer zou hebben om in het huis te blijven (hij zou dan op -600.000 staan), dus uit paniek heeft de redaktie het toen naar 100.000 / overtreding gebracht...
Borgamaandag 16 juli 2007 @ 15:25
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:24 schreef Sug4r het volgende:
Waarom is Jaap zo kwaad?
Ik heb weer wat gemist zie ik.
vanwege de boete die hij heeft gekregen
Lievemaandag 16 juli 2007 @ 15:25
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:22 schreef blomst het volgende:
Vanaf nu dus geen boetes meer, maar direkt verwijdering uit de villa.
Goedzo
en gie geleufd dah?

Waar is de Flenshoer Natasia dan nu?

Oh ja. die moest toch weg als er weer wat loos was? maar nu is ze onschendbaar geworden! En Flens is nog steeds onzichtbaar! DENKT ZE!
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:26
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:22 schreef blomst het volgende:
Vanaf nu dus geen boetes meer, maar direkt verwijdering uit de villa.
Goedzo
Werd dat gezegd? Geldt dat voor Lieke en Huub ook?
Pavementmaandag 16 juli 2007 @ 15:26
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:14 schreef Hannibella het volgende:

[..]

Stommerd..
Nee hoor, ik weet dat leandra altijd (bijna) objectief is en eerlijk. Nu ik het heb gelezen heeft ze gelijk.
Je moet mensen hier niet aanvallen als je niet alles hebt gelezen.
petraamaandag 16 juli 2007 @ 15:26
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:24 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Helemaal mee eens. Ik was even 'blij' omdat het leek dat er helemaal geen straf zou komen, dus dan is dit toch mooi. Maar inderdaad, het slaat nergens op. Er hadden zeker een paar bewoners exit gemoeten. Wat mij betreft de drie dames.
Ik vind dit echt nergens op slaan. Zoethoudertje voor Streamers. Opzouten met Natas.
miesymaandag 16 juli 2007 @ 15:26
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:17 schreef Disana het volgende:
Ik ben heel blij voor Lieke en Huub. Gerechtigheid.
heerlijk dit, zat ik echt op te wachten.

mooie publieke afgang ook voor de 6 anderen.

japie uit zijn bolletje...moooooooooi!
avonnemaandag 16 juli 2007 @ 15:26
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:20 schreef Meganog het volgende:

[..]

Vanwege het 6 tegen 2 verhaal.
Maar hij heeft inderdaad nix gedaan.
Plannen maken, instructies geven en aanmoedigen
Hauntermaandag 16 juli 2007 @ 15:26
Krijgen we weer dat modepopjes-gelul van die 2
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 15:26
Talpa wacht ook tot na september, zodat er mensen uit kunnen zonder dat er iemand bij komt..
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 15:27
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:25 schreef Mika25 het volgende:

[..]

Die regel is, dankzij Huub, afgeschaft.

Huub zei dat 400.000 voor de eerstvolgende overtreding zou betekenen dat hij geen reden meer zou hebben om in het huis te blijven (hij zou dan op -600.000 staan), dus uit paniek heeft de redaktie het toen naar 100.000 / overtreding gebracht...
AMANDA ZIT OOK AL OP 300.000 VOLGENS MIJ.
Yolliemaandag 16 juli 2007 @ 15:27
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:26 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Werd dat gezegd? Geldt dat voor Lieke en Huub ook?
Ja dat geldt voor iedereen!
ThaSandmanmaandag 16 juli 2007 @ 15:27
He scanman, zit je nu de hele dag DGK te kijken? Iedere keer als ik hier kom lezen sta jij ertussen...
Leandramaandag 16 juli 2007 @ 15:27
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:23 schreef Marieke_B het volgende:
Wel opvallend..pas als Jaap een boete krijgt, wordtie boos.
Hij flipt nu helemaal!

Maar hij heeft dus geen geweten..
Nee, Jaap heeft nu pijn in zijn portemonnee... dan pas komt er een emotie.
Miraaamaandag 16 juli 2007 @ 15:27
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:23 schreef ParaBrother het volgende:
Dennis een boete terwijl hij geen fuck gedaan heeft behalve wat zitten lachen.

Huub geen boete of exit terwijl hij duidelijk getrapt en geslagen heeft.
Ik ben absoluut geen huub fan, maar je ziet toch wel hoe het gegaan is ???
Als jou armen vastgehouden worden en je bent ze met kracht aan het lostrekken, en ze schieten dan ook vervolgens los............daar hoef je geen professor voor te zijn om dat antwoord te bedenken
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:27
Die Dennis.
Een paar weken binnen, probeert overal buiten te blijven en al twee boetes gekregen.
petraamaandag 16 juli 2007 @ 15:27
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:26 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Werd dat gezegd? Geldt dat voor Lieke en Huub ook?
JA
T-lexmaandag 16 juli 2007 @ 15:27
Iedereen die nu nog geloofd dat er niks gescript is en dat de bewoners niet stuurd worden door de reactie heeft echt een paar eikenhouten lenzen in. Wel lachen...Jaap doet ff een boekje open en we krijgen gelijk een ander streampje.
Sug4rmaandag 16 juli 2007 @ 15:27
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:25 schreef Borga het volgende:

[..]

vanwege de boete die hij heeft gekregen
Wie hebben er allemaal een boete dan?
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 15:28
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:26 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Werd dat gezegd? Geldt dat voor Lieke en Huub ook?
Geldt voor iedereen en dat is ook het beste. Gewoon terug naar de Nena situatie.
avonnemaandag 16 juli 2007 @ 15:28
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:22 schreef blomst het volgende:
Vanaf nu dus geen boetes meer, maar direkt verwijdering uit de villa.
Goedzo
oh, oke, dus de boetes zijn hierbij afgeschaft.

Die exits komen toch niet voor Natasia en Co
DrsHmaandag 16 juli 2007 @ 15:28
Japio draait helemaal door en geeft nu voor een deel aan dat er erg veel gescript is, daar zal Tien niet blij mee zijn. Jaap doe dit Jaap doe dat en hij besluit met een zinsnede je bent pas schuldig als je schuldig bevonden bent (cora Case) Ha HA kom bij Japio niet aan zijn centjes
Hannibellamaandag 16 juli 2007 @ 15:28
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:26 schreef Pavement het volgende:

[..]

Nee hoor, ik weet dat leandra altijd (bijna) objectief is en eerlijk. Nu ik het heb gelezen heeft ze gelijk.
Je moet mensen hier niet aanvallen als je niet alles hebt gelezen.
Ik wil niemand aanvallen, mensen vallen mij aan met uitspraken als kutnewbie en onruststoker terwijl ik niets anders doe dan mijn mening geven. Ik ben ook heel objectief als ik zeg dat alle bewoners onrechtvaardig zijn en de villa uit moeten, wil je beweren van niet dan?
Rotterdammertmaandag 16 juli 2007 @ 15:28
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:24 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Ach die speelt weer een rol. Gewoon niet naar luisteren.
nog steeds oogkleppen op

japie geeft net toe dat ie alles heeft gedaan in opdracht van achter. Dus het is wel degelijk gescript!
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:28
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:27 schreef Sug4r het volgende:

[..]

Wie hebben er allemaal een boete dan?
Alle 6.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:29
Huub: Tas mag wel haar handen dichtknijpen. In een brief van 2 weken geleden stond iets anders.
STAP01maandag 16 juli 2007 @ 15:29
Voor Tas is dit wel een grote straf. Ze was liever thuis geweest.
Marrijemaandag 16 juli 2007 @ 15:29
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:27 schreef Sug4r het volgende:

[..]

Wie hebben er allemaal een boete dan?
ja, waar moet amanda 1000 e voor betalen?
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 15:29
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:27 schreef T-lex het volgende:
Iedereen die nu nog geloofd dat er niks gescript is en dat de bewoners niet stuurd worden door de reactie heeft echt een paar eikenhouten lenzen in. Wel lachen...Jaap doet ff een boekje open en we krijgen gelijk een ander streampje.
Ja, en dit betekend einde Jaap. Dit kunnen ze niet gebruiken
Lievemaandag 16 juli 2007 @ 15:29
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:23 schreef ParaBrother het volgende:
Dennis een boete terwijl hij geen fuck gedaan heeft behalve wat zitten lachen.

Huub geen boete of exit terwijl hij duidelijk getrapt en geslagen heeft.
Ja, dat je als newbie je ogen nog niet open hebt is nu wel duidelijk.
Misschien kun je wachten met je onvolgroeide hersenpan legen tot het zicht wat is opgetrokken?
Yolliemaandag 16 juli 2007 @ 15:29
Ik kan de sturing van achter best begrijpen het is hun programma en het is veel geld wat ze in de kooi hebben gestopt. Er moet verhaallijn blijven. Iedereen geeft er alleen wel zelf invulling aan.
Sug4rmaandag 16 juli 2007 @ 15:29
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:28 schreef Meganog het volgende:

[..]

Alle 6.
Dus Huub niet gelukkig.
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:30
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:28 schreef avonne het volgende:

[..]

oh, oke, dus de boetes zijn hierbij afgeschaft.

Die exits komen toch niet voor Natasia en Co
Dat dreigement dat het nu toch echt de laatste waarschuwing is geweest hebben we eerder gehoord.

Natasia en Amanda lachen er al weer om.
FdWmaandag 16 juli 2007 @ 15:30
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:26 schreef Pavement het volgende:

[..]

Nee hoor, ik weet dat leandra altijd (bijna) objectief is en eerlijk. Nu ik het heb gelezen heeft ze gelijk.
Je moet mensen hier niet aanvallen als je niet alles hebt gelezen.
Leandra is streng maar rechtvaardig.
( en een lekker ding geloof ik )
Mika25maandag 16 juli 2007 @ 15:30
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:25 schreef FdW het volgende:
Na 9 maanden zijn de redaktieleden onder aanvoering van Flens en Stijn nog steeds volslagen incompetent!!!!!!!!!!!!!!
Nah, we moeten natuurlijk niet gaan overdrijven. In de eerste 5 maanden hebben ze ook GOEDE dingen gedaan, anders waren we allang na 3 maanden afgehaakt. Maar ik denk dus oprecht dat het grootste probleem van DGK momenteel is dat de redaktie (het grote trio dus) gewoon uitgeblust is, na 9 maanden weten ze niets nieuws meer te verzinnen en zijn gewoon laks geworden. Bovendien hebben ze na 9 maanden een persoonlijke voorkeur gekregen voor bepaalde bewoners, en dat wordt nu TE overduidelijk. Ze zijn dus niet meer in staat om objectief de 8 bewoners te behandelen.

Ik weet zeker dat als ik, of welke andere FOKker dan ook, in hun schoenen zou staan we na 9 maanden met dezelfde problemen zouden zitten. Het is gewoon tijd om schoon schip te houden in de redaktie...
scanman01maandag 16 juli 2007 @ 15:30
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:23 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Japio : "Ik moet van alles voor ze doen. Trek de pruik van Mayday af, doe dit-en-dat bij Juf Judith, alles deed ik voor hun. En nou doen ze dit met mij." Japio breekt bijna (helemaal) in janken uit.
Ze moeten TV maken van de redactie. Ik denk dat hij dat bedoeldt. Dat hij dus TV is gaan maken door die pruik af te trekken, die eieren te gooien.... en dat het dan opeens niet goed is. Jaap kent de grens niet. Dit gaat heel FOK natuurlijk weer uitleggen dat alles dus een script is, maar je kunt het ook op mijn manier uitleggen. Je denkt toch niet ECHT dat de redactie tegen Jaap zegt dat hij eieren over het hoofd van Judith moet gooien. Denk even na.
Hauntermaandag 16 juli 2007 @ 15:30
Jaap is nu om niks boos volgens mij no way dat ze hem geld laten betalen
blomstmaandag 16 juli 2007 @ 15:30
nADIA weet nog niet te stoppen, die gaat ook nog wel tever.
Miraaamaandag 16 juli 2007 @ 15:30
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:28 schreef avonne het volgende:

[..]

oh, oke, dus de boetes zijn hierbij afgeschaft.

Die exits komen toch niet voor Natasia en Co
Was het in de tijd van Natte nel en Nena niet zo ???

Als ik die twee was, zou ik echt mijn centen terug eisen.
VirtualPOMmaandag 16 juli 2007 @ 15:31
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:27 schreef Miraaa het volgende:

[..]

Ik ben absoluut geen huub fan, maar je ziet toch wel hoe het gegaan is ???
Als jou armen vastgehouden worden en je bent ze met kracht aan het lostrekken, en ze schieten dan ook vervolgens los............daar hoef je geen professor voor te zijn om dat antwoord te bedenken
Daar ben ik het als oprechte Huub-hater zelfs mee eens. Nu was het niet Huub die een aanval deed, anderen vielen hem indirect aan dus deze keer gaat Huub vrijuit (al had hij er eerder net als Tas al uit moeten liggen). Lieke heeft iig tot nu toe wel karakter getoont dat moet ik haar nageven. Zij heeft zich nooit eerder tot het niveau van haar vriendje verlaagt zelfs nu niet.
Meganogmaandag 16 juli 2007 @ 15:31
Nadia krijgt kippenvel als ze aan Huub en Lieke denkt.
Ze kan die koppen niet meer zien.
Ze wil niet meer met ze eten.
Disanamaandag 16 juli 2007 @ 15:31
Huub gaat op zoek naar Jaap en vindt hem, maar ook dat mogen we niet horen en zien.
Neemmijnietserieusmaandag 16 juli 2007 @ 15:31
quote:
Op maandag 16 juli 2007 15:28 schreef Hannibella het volgende:

[..]

Ik wil niemand aanvallen, mensen vallen mij aan met uitspraken als kutnewbie en onruststoker terwijl ik niets anders doe dan mijn mening geven. Ik ben ook heel objectief als ik zeg dat alle bewoners onrechtvaardig zijn en de villa uit moeten, wil je beweren van niet dan?
Ik vind je alvast redelijk neutraal en objectief. Ik weet niet of je er iets aan hebt, maar zeg het je toch maar even.
petraamaandag 16 juli 2007 @ 15:31
En het gedis gaat weer door bij de 3 musketiers. Tering wijven.