quote:
Op vrijdag 6 juli 2007 23:58 schreef EchtGaaf het volgende:Stel dat jij de kans zag om de macht te grijpen, wat zou jij dan direct willen veranderen?
TS begint: het wegennet met een factor vier uitbreiden.
ah kijk, een vraag die me aan het hart gaat, ik heb het hier vaak over met veel mensen en kan deze rol uitstekend vervullen, alleen al om deze redenen:
+ hoge eisen aan onderwijzers op basis-, middelbare en voortgezette onderwijsscholen, nederlandse taal moet hoog op gescoord worden, breezah-taal verbannnen, boeken moeten weer gelezen worden etc.
+ immigratieregels dusdanig streng maken dat (voor zover het niet oorlogsslachtoffers betreft) alleen voor de nederlandse maatschappij nuttige mensen binnen kunnen komen mits ze een baangarantie hebben (werkt hier in Engeland prima)
+ dubbele paspoorten per direct beëindigen, NL paspoort ontvangen => tegelijkertijd buitenlands paspoort opgeven
+ allochtone criminelen zonder pardon land uit sodemieteren, oorlog of niet in thuisland
+ three-strike-out systeem introduceren, zoals in VS ook succesvol is (een van weinige dingen)
+ levenslang ook echt levenslang en straffen realistisch stellen, directe financiële claim in te dienen door slachtoffers
+ grotere gevangenissen die commercieel mogen opereren (minst gevaarlijke gevangenen aan het werk zetten tegen enkele euro's loon, restant naar centraal fonds dat gelden gebruikt om rest van gevangeniswezen te betalen
+ pvda/gl/cu afschaffen
+ zichtbare religie verbannen uit alles dat overheidsfunding heeft
+ algeheel rookverbod in horeca / uitgaansgelegenheden uitgezonderd speciale ruimtes
+ gratis één 'reguliere' sport (tennis, hockey, voetbal, etc.) voor kinderen incl. basisuitrusting, inleg aan begin van het jaar krijg je terug als het kind ook daadwerkelijk op is komen dagen elk jaar
+ NS/prorail weer onder staatsbeheer, OV gratis voor nederlandse staatsburgers met een baan (aftrekbaar)
+ belachelijke automelkregeltjes eruit
+ alle kernwegen (a1, a2, a12, etc. etc.) minimaal 4 baans + een extra strook voor hogesnelheidsbussen
+ na 22:00 moeten matrixborden aangeven dat je 150 km/h mag rijden => verminderen files
+ sjonnies op scooters en in golfjes mogen niet na 22:00 alleen op de weg rijden (zonder ervaren chauffeur naast zich) en moeten een speciaal bord op hun auto of scooter hebben om ze makkelijk herkenbaar te maken.
+ vrachtwagens moeten een eigen strook krijgen en mogen niet inhalen, minimale snelheid moet 95% van de tijd gehaald worden, kan gemeten worden via dezelfde trajectcontrolesystemen die er al zijn
+ gezondheidszorg veel extra geld, terug naar oude systeem dat voor iedereen veel goedkoper was omdat nu van het verschil enerzijds de salarissen van veel nieuwe ambtenaren worden betaald en anderzijds voor de kosten van wanbetalers opgedraaid moet worden
+ dakloos zijn is een keuze, als je het niet meer wilt zijn moet je onder staatszorg komen en werkervaring opdoen in plantsoenen bijhouden oid
+ drugsgebruikers in de nor ipv op straat
+ onderwijs veel extra geld, met name voor universiteiten en onderzoek, nederland moet weer op de kaart komen
+ fiscaal aantrekkelijk maken voor bedrijven om daadwerkelijk hun hoofdkantoor (en niet slechts op een postbusadres) in NL te vestigen
+ decentralisatie van het belachelijke standpunt dat alle bedrijven naar de randstad toe moeten komen etc.
+ uitbreiding van wegen, vliegveld(bewegingen) en OV in 'brabantstad' gebied en noorden van land om meer bedrijven etc. te trekken => scheelt in files etc. uiteindelijk
+ thuiswerken fiscaal aantrekkelijker maken dan permanent in een kantoorgebouw => scheelt files
+ veganisme en andere onzinnige keuzes in lifestyle die de gezondheid negatief beïnvloeden leiden tot een proportionele verhoging in ziektenkostenpremie, actieve sport e.d. tot verlaging.
+ zgn. 'kunstenaars' (gesubsidieerde werklozen) direct van hun uitkering onthouden en alleen nog subsidies geven voor werk dat veelbelovend lijkt (ze kunnen immers naast hun uitkering ook die belachelijke vraagprijzen houden)
+ alles dat met nederlandse cultuur te maken heeft stimuleren met extra subsidies
+ alles dat de nederlandse cultuur bedreigt verbannen
+ politiek gezien hard uitvaren tegen landen die zich bemoeien met nederlandse politiek, zeker als er dreigementen worden ge-uit.
en nog tig, maar eerst ontbijten