Ik ben een zeurpiet(je), hij is fantastieT, maar kan je de kleuren iets feller voor me maken?quote:
de fans van huub zijn extreem fanatiek en sms-en stevigquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:12 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Hoe kan Huub zo hoog staan in de Popoll?
Ik (en met mij vele) vind Huub zijn houding de laatste tijd alleen maar walgelijk.
Ik geloof niet in die Poll. DGK bepaalt, wie er aan kop gaat, waardoor er voor de andere bewoners nog meer gesmst wordt. Net als bij BB.
Ik sms nooit!! Die pot ga ik niet spekken.![]()
Naast zijn schoenen ja, maar hij walst ook over mensen heen.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:15 schreef schatje het volgende:
[..]
Niet zo zeer walgelijk, maar eerder dat ie van hier tot Tokio naast zijn schoenen loopt.
Ach dat groeit er wel weer uit.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:16 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
De linker borst (haar rechter borst) lijkt wel 4 maten groter dan de andere borst. Heeft de dokter misschien een paar handschoentjes achter gelaten?![]()
Tegen die tijd is Huub waarschijnlijk al opgebrand.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:17 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
na september, als het jaar voorbij is en bewoners niet meer gewisseld worden. Jaap heeft dan nog een paar maanden omdat hij ook eruit moet vanwege een vrouw (ik heb vrouwen altijd al duur gevonden maar dit kon wel eens een erg duur grapje voor Jaap worden). Hij gaat in deze korte periode proberen iedereen eruit te ranzen.
Ook niet. Het is zijn karakter. Een ziekelijk karakter om mensen te vernederen en geestelijk te martelen tot op het bot. Ik zou Hedda er wel eens over willen horen. Die heeft hem niet voor niets verlaten.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:15 schreef schatje het volgende:
[..]
Niet zo zeer walgelijk, maar eerder dat ie van hier tot Tokio naast zijn schoenen loopt.
Later, SCquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:17 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ik ben een zeurpiet(je), hij is fantastieT, maar kan je de kleuren iets feller voor me maken?
Als je even wacht, pak ik de ava met zonnebril, ben ik nog sexiër.
Ze groeit zeker en leert snel... en die credits moeten haar in mijn ogen ook zeker geven worden.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:10 schreef scanman01 het volgende:
Ik denk dat Lieke heel, heel langzaam steeds populairder gaat worden. Dat de kijkers/streamers steeds meer gaan inzien dat zij best wel top is, ondanks alle negativiteit vooraf.
quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:18 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Tegen die tijd is Huub waarschijnlijk al opgebrand.
Jaap gaat beter met zijn energie om, Brian en Lieke trouwens ook.
Huub is volgens dat paranormale reuma vrouwtje al opgebrand. Eric idem dito. Als het goed is komt ze morgen weer.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:18 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Tegen die tijd is Huub waarschijnlijk al opgebrand.
Jaap gaat beter met zijn energie om, Brian en Lieke trouwens ook.
Dat geestelijk martelen zag je idd goed bij hoe hij met Eric omging.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:19 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ook niet. Het is zijn karakter. Een ziekelijk karakter om mensen te vernederen en geestelijk te martelen tot op het bot. Ik zou Hedda er wel eens over willen horen. Die heeft hem niet voor niets verlaten.
Hij kan wel complimenten uitdelen, maar er is altijd een 'maar' en hij verzint een reden om toch maar de ander van fouten te beschuldigen.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:17 schreef hetbabbelaartje het volgende:
[..]
Naast zijn schoenen ja, maar hij walst ook over mensen heen.
Dat vind ik wel walgelijk. Ik vind het min!!
Hij weet niet met zijn populariteit om te gaan. Ik denk, dat hij dat nooit gehad heeft.
Hoezo?quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:20 schreef akveor het volgende:
[..]
Ze groeit zeker en leert snel... en die credits moeten haar in mijn ogen ook zeker geven worden.![]()
Toch blijf ik het moeilijk vinden dat een meid als Lieke verliefd kon worden op Huub. Ik begrijp dat gewoon niet.
Beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald. Hij is alles behalve integer. Hij speelt met woorden, een goed luisteraar zal hem zeker 3 keer per dag zichzelf tegen horen spreken, al naar gelang het hem maar uitkomt. Door de stortvloed van woorden valt het de meesten niet op, maar het is wel degelijk zo.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:20 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Ik was in het begin ook Huub fan.
Ik heb gejuigd, toen hij terug kwam.
Ik vond het leuk daarna
Maar, nu. Nu vind ik hem Popie Jopie achtig. Alsof hij alle wijsheid in pacht heeft.
Zo zat hij toch ook op de bank bij Jensen?
Jammer hoor, want ik vond het juist zo'n integere jongen.
Ach daar heb ik af en toe ook last vanquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:22 schreef Day het volgende:
Hij luistert ook ontzettend slecht!
Ja en als hij haar bij haar naam gaat noemen is hij op zijn gevaarlijkst!!!!quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:21 schreef Meganog het volgende:
[..]
Hij kan wel complimenten uitdelen, maar er is altijd een 'maar' en hij verzint een reden om toch maar de ander van fouten te beschuldigen.
En dan de hele tijd dat: meisje, meisje.....kleintje kleintje...![]()
Dan loop jij dus de hele godganse dag te pissen en te schijten, durchfall waarschijnlijkquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:20 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ik drink GEEN bier, ik leef op koffie en water.![]()
Laat nooit iemand uitspreken.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:22 schreef Day het volgende:
Hij luistert ook ontzettend slecht!
Klopt, ik denk dat Huub het meest rotte karakter heeft daar in die Kooi.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:20 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Dat geestelijk martelen zag je idd goed bij hoe hij met Eric omging.
En daarna weer met zijn schijnheilige rotkop keurig in pak beweren dat het allemaal maar een spel is.
Bij Jaap is het gespeeld, bij Huub zit het in zijn agressieve verrotte karakter.
Ze zegt nog niet: Ik ben slecht.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:23 schreef robert2006 het volgende:
lieke hoopt dat huub haar vergeeft, huub is super-dominant in deze relatie.
geen gezonde relatie
Als de afspraak is dat ze dingen van te voren overleggen en Lieke doet dat dan niet, dan kan ik me heel goed voorstellen dat Huub pissig is. En wat voor reden kun je in godsnaam verzinnen om met Brrrrrian te gaan zoenen. Gatverdamme, brrrr...quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:06 schreef Haunter het volgende:
[..]
Hij zoekt nu gewoon een reden om haar kut te laten voelen, terwijl haar aktie technisch voor hun PRIMA was. Huub moet gewoon even haar redenen om met Brian te zoenen begrijpen en accepteren, en geen andere redenen gaan verzinnen.
Hopelijk heb ik dan nog streams, jaap was goed bezig de vorige keerquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:20 schreef schatje het volgende:
[..]
Huub is volgens dat paranormale reuma vrouwtje al opgebrand. Eric idem dito. Als het goed is komt ze morgen weer.
Ik vind dat Huub ontzettend slecht voor zichzelf zorgt. Hij eet nauwelijks, rookt en drinkt veel (het is maar goed dat hij niet meer mag drinken) en hij slaapt slecht. En dat allemaal terwijl hij een spel speelt waarin het om miljoenen gaat.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:20 schreef schatje het volgende:
[..]
Huub is volgens dat paranormale reuma vrouwtje al opgebrand. Eric idem dito. Als het goed is komt ze morgen weer.
Dat denk ik nietquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:24 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Klopt, ik denk dat Huub het meest rotte karakter heeft daar in die Kooi.
hahahaquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:22 schreef Borga het volgende:
[..]
Dan loop jij dus de hele godganse dag te pissen en te schijten, durchfall waarschijnlijk
Dan moet ze lekker gaan staan!quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:26 schreef Peter6000 het volgende:
Je ziet het ook aan de lichaamshouding: Huub staat heel dominant groot te zijn, en Lieke zit erbij als een weerloos vogeltje.
Hij zit dan ook eindeloos te zeiken over een miniscuul iets.quote:
Ach. Huub verzint altijd een reden om iemand terecht te wijzen.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:25 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Als de afspraak is dat ze dingen van te voren overleggen en Lieke doet dat dan niet, dan kan ik me heel goed voorstellen dat Huub pissig is. En wat voor reden kun je in godsnaam verzinnen om met Brrrrrian te gaan zoenen. Gatverdamme, brrrr...![]()
Dat is voor mij toch Brian.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:24 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Klopt, ik denk dat Huub het meest rotte karakter heeft daar in die Kooi.
ik denk wel meer geld, kijk naar idols en x-factor voor sommige kandidaten werd echt gigantisch veel gestemd door een klein aantal personenquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:25 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Er was iemand die een opmerking maakte over die popi poll, ik begrijp het ook niet dat hij zo hoog staat. Vermoedelijk zijn er een stel die voor honderden euro's sms-jes versturen.
Ze heeft hem twee keer gevraagd of hij naast haar wilde gaan zitten, maar dat wil hij niet.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:26 schreef Peter6000 het volgende:
Je ziet het ook aan de lichaamshouding: Huub staat heel dominant groot te zijn, en Lieke zit erbij als een weerloos vogeltje.
Ik heb zo hekel aan die gozer,arrogante kwastquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:24 schreef hetbabbelaartje het volgende:
[..]
Laat nooit iemand uitspreken.
Jensen heeft 'm op zijn plaats gezet, waarna Huub vroeg of Jensen hem nog wel lief vond, toen hij het woord weer mocht nemen.
Huubje Huubje toch. Je hebt je behoorlijk in je kaart laten kijken vanavond.
Hij lult iedereen zo murw met discussie technieken dat je na afloop niet eens meer weet waar hij het nou over hadquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:25 schreef Haunter het volgende:
Wat lult die Huub nu joh, hij verdient absoluut de prijs voor slap lullen![]()
Dan krijgt ze het verwijt dat ze wegloopt.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:30 schreef Haunter het volgende:
Als ik Lieke was, wist ik het wel... lekker gaan slapen![]()
Serieus?quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:30 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Het zal wel weer sex worden vannacht......wedden voor 100 contactpunten?
Als dat spiegeltje aan de wand hing waarschijnlijk in niet één.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:30 schreef akveor het volgende:
Spiegeltje spiegetje aan de wand in welk neusgat is de coke beland.
Tot hij het gevoel heeft dat ze weer weet wat haar plaats is.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:30 schreef Day het volgende:
Hoe vaak moet Lieke nog uitleggen waarom ze het gedaan heeft?
Beseffen jullie niet, dat door dit te manipuleren er alleen maar nog meer gestemd wordt?quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:29 schreef robert2006 het volgende:
[..]
ik denk wel meer geld, kijk naar idols en x-factor voor sommige kandidaten werd echt gigantisch veel gestemd door een klein aantal personen
hetzelfde gebeurt met huub
Peter6000, doe eens op mijn sig klikken. Dan wordt je kunst ook beter.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:29 schreef Peter6000 het volgende:
Ik heb het geluid weer aangezet, maar het gaat nog steeds over hetzelfde.
Huub gaat koffie halen.![]()
![]()
Brian zorgt wat betreft beter voor zichzelf. Hij maakt ook geen televisie als ie niet even kan rusten wanneer hij dat wil.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:25 schreef Day het volgende:
[..]
Ik vind dat Huub ontzettend slecht voor zichzelf zorgt. Hij eet nauwelijks, rookt en drinkt veel (het is maar goed dat hij niet meer mag drinken) en hij slaapt slecht. En dat allemaal terwijl hij een spel speelt waarin het om miljoenen gaat.
huub 8eren aan de coke zonet?quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:30 schreef akveor het volgende:
Spiegeltje spiegetje aan de wand in welk neusgat is de coke beland.
Lieke werd bij Jensen overigens volledig gesouffleerd door Hupert,quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:30 schreef FdW het volgende:
Lieke was bij Jensen te sterk en overklaste ballenbakje, dat vindt huppeltje niet fijn.![]()
Dat is huppeltje's probleem. Lieke breekt in haar eentje bean af, maar ballenbakje wil graag de credits.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:31 schreef Meganog het volgende:
[..]
Tot hij het gevoel heeft dat ze weer weet wat haar plaats is.
Lieke wordt sterker in het spel en kan op termijn dus een bedreiging voor hem worden.
Morgen zou Annet Muller komen, de dame met de metalen braces om haar handen. Volgens mij verwar je die met de waarzegster; Japio had zijn 'feestje' met haar en z'n neef Piet Agoras - de konijnenfokker in Afrika.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:25 schreef PC eend het volgende:
[..]
Hopelijk heb ik dan nog streams, jaap was goed bezig de vorige keer
Maar Brian MAG tukjes doen, dat is helaas niet iedereen gegund.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:33 schreef schatje het volgende:
[..]
Brian zorgt wat betreft beter voor zichzelf. Hij maakt ook geen televisie als ie niet even kan rusten wanneer hij dat wil.
Is een kreet van Nicolaas hoor. Ook gejat door Huub.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:30 schreef Peter6000 het volgende:
De nieuwste DGK term is het denigrerende 'DAT IS NIET ERG".
Werd bij Jensen ook al gebruikt.
je kunt natuurlijk ook zoiets zeggen als: "Huub, houd je kutkop."quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:30 schreef PC eend het volgende:
[..]
Hij lult iedereen zo murw met discussie technieken dat je na afloop niet eens meer weet waar hij het nou over had![]()
Je bent dan zo blij dat hij eindelijk zijn bek houdt dat je hem nog liever gelijk geeft dan dat je er tegenin gaat, met de wetenschap dat hij daarop dan weer een half uur los gaat![]()
Waarom verbaast me dàt nou niet.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:34 schreef schatje het volgende:
[..]
Is een kreet van Nicolaas hoor. Ook gejat door Huub.
Lieke is te lief en te beschaafd.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:34 schreef akveor het volgende:
Ik snap niet dat Lieke niet duidelijker maakt dat het haar om speltechnische redenen te doen was. En dat ze dat een verschil vindt van de intenties van Huub die gebaseerd zijn op geilheid en 'mooie beelden'...
Dat doet ze de hele tijdquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:34 schreef akveor het volgende:
Ik snap niet dat Lieke niet duidelijker maakt dat het haar om speltechnische redenen te doen was.
BAN gebruikt het ook heeeeeeeel vaak. Hoor.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:34 schreef schatje het volgende:
[..]
Is een kreet van Nicolaas hoor. Ook gejat door Huub.
Dat had wel effect, hè?quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:35 schreef Gert het volgende:
[..]
je kunt natuurlijk ook zoiets zeggen als: "Huub, houd je kutkop."
Oeh.. de toorn heeft zich verschoven...quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:36 schreef schatje het volgende:
[..]
Dat doet ze de hele tijd.
Alleen wil meneer precies weten wanneer, hoe wat, met wie en wanneer.
't Is net een wijf....quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:36 schreef schatje het volgende:
[..]
Dat doet ze de hele tijd.
Alleen wil meneer precies weten wanneer, hoe wat, met wie en wanneer.
Al Huub's kreten zijn gejat. Zelfs 'nooit meer naar huis' is niet van hem. Die kreet bracht Bart het huis in.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:34 schreef schatje het volgende:
[..]
Is een kreet van Nicolaas hoor. Ook gejat door Huub.
Ik dacht dat ik het verkeerd hoorde...maar hij zei het inderdaad.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:38 schreef Peter6000 het volgende:
WHAHHAHAHHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAA, het geeft Huub het gevoel dat hij alleen sterker staat dan met Lieke.
Hij is echt in de war, zonder Lieke heeft hij alleen Jaap nog.
Maar H denkt dat hij de zon is en dat alles om hem draait...dat komt door al die polls.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:38 schreef Peter6000 het volgende:
WHAHHAHAHHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAA, het geeft Huub het gevoel dat hij alleen sterker staat dan met Lieke.
Hij is echt in de war, zonder Lieke heeft hij alleen Jaap nog.
Ik vind het gewoon stom dat hij het Lieke zo moeilijk maakt. Dat kind doet álles voor 'm!quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:40 schreef Peter6000 het volgende:
Wat een heerlijke anti-Huubsfeer hangt er, lieve medeFOkkers.![]()
Ik mis de tweede regel uit mijn post....quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:36 schreef schatje het volgende:
[..]
Dat doet ze de hele tijd.
Alleen wil meneer precies weten wanneer, hoe wat, met wie en wanneer.
Ik heb nog nooit op Huub gestemt...quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:39 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Wie van de fokkers, die nu aanwezig zijn stemmen nog op Huub?
Even een onderzoekje.
zou weer eens tijd worden, ja.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:41 schreef hetbabbelaartje het volgende:
En bij de volgende Popi Poll zal DGK in gaan grijpen en hem een heel eind laten zakken.
Dan gaat Huubje pas ECHT TV maken!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ach toe zeg, een weerloos vogeltje. Lieke is nog in staat om een weerloos vogeltje naar de eeuwige jachtvelden te helpen. En de hele familie van dat vogeltje er achteraan.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:26 schreef Peter6000 het volgende:
Je ziet het ook aan de lichaamshouding: Huub staat heel dominant groot te zijn, en Lieke zit erbij als een weerloos vogeltje.
Voorheen stemde ik 5 x op Huub en 3 x op Sylvia.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:39 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Wie van de fokkers, die nu aanwezig zijn stemmen nog op Huub?
Even een onderzoekje.
Het rare is dat ze bijna bang voor hem lijkt.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:41 schreef noucky het volgende:
Lieke is stom steeds verantwoording af te moeten gaan leggen.
Lieke heeft veel troeven in handen en kan Huub helemaal kapot maken, gebruik die dan Lieke.
Die bedoelde ik jaquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:34 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Morgen zou Annet Muller komen, de dame met de metalen braces om haar handen. Volgens mij verwar je die met de waarzegster; Japio had zijn 'feestje' met haar en z'n neef Piet Agoras - de konijnenfokker in Afrika.
Maar als Huub haar laat vallen staat ze er alleen voor.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:45 schreef Day het volgende:
[..]
Het rare is dat ze bijna bang voor hem lijkt.
Ze was net ook helemaal hyper. Alvast het verhaal tegen Jaap vertellen, daarna snel naar Huub toe om verantwoording aan hem af te leggen. Ze kruipt bijna voor hem. En dat snap ik gewoon niet van haar.
Lieke kan Huub makkelijk aan. Zowel verbaal, als fysiek. Eén goeie hoek van haar en hij ligt gestrekt.
Tja, dat krijg je als je verliefd en dus blind bent he?quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:45 schreef Day het volgende:
[..]
Het rare is dat ze bijna bang voor hem lijkt.
Ze was net ook helemaal hyper. Alvast het verhaal tegen Jaap vertellen, daarna snel naar Huub toe om verantwoording aan hem af te leggen. Ze kruipt bijna voor hem. En dat snap ik gewoon niet van haar.
Lieke kan Huub makkelijk aan. Zowel verbaal, als fysiek. Eén goeie hoek van haar en hij ligt gestrekt.
Genoteerd: Noucky zal NOOIT meer op Huub stemmen.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:44 schreef noucky het volgende:
[..]
Voorheen stemde ik 5 x op Huub en 3 x op Sylvia.
Vorige week 3 x op Jaap en 2 x op Brian.
Huub krijgt van mij NOOIT geen stem meer.
1. Huub laat haar niet vallen, hij heeft haar veel te hard nodigquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:46 schreef Meganog het volgende:
[..]
Maar als Huub haar laat vallen staat ze er alleen voor.
ach gossiequote:Op donderdag 14 juni 2007 01:44 schreef noucky het volgende:
[..]
Voorheen stemde ik 5 x op Huub en 3 x op Sylvia.
Vorige week 3 x op Jaap en 2 x op Brian.
Huub krijgt van mij NOOIT geen stem meer.
Ach...dat zal wel met een sisser aflopen.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:51 schreef FdW het volgende:
Huppeltje van Ballenbak krijgt na DGK problemen met de achterban van alle bewoners....
Ja ik snap dat als je voor iemand wil zijn die goed met vrouwen omgaat dat je dan voor Brian kiest.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:52 schreef koejoeloek het volgende:
huub is voor mij echt voorbij nu,, tja ben italiaans, zo gaje niet met vrouwen om, in mijn opzichtdusss ik ben qua mannen voor brian, qua vrouwen,,vind ik amanda nog wel lekker
al is ze erg makkelijk
Ik hoop het!quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:53 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ach...dat zal wel met een sisser aflopen.
Hoop je dat of denk je dat?quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:51 schreef FdW het volgende:
Huppeltje van Ballenbak krijgt na DGK problemen met de achterban van alle bewoners....
Het lachje van Jaap is alomtegenwoordig.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:54 schreef Haunter het volgende:
Dat lachje van Jaap is aanstekelijk
Brian is ook niet goed, maar als ik moet kiezen tussen huub en brian, lijkt mij de keuze duidelijk. Mjah ze deugen beide nietquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:54 schreef Meganog het volgende:
[..]
Ja ik snap dat als je voor iemand wil zijn die goed met vrouwen omgaat dat je dan voor Brian kiest.![]()
Geen zinnig mens hoopt op ellende.quote:
heb je wel gelijk in en met lieke komt huub niet ver daarmee.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:56 schreef noucky het volgende:
Huub kan de media niet eens aan, hij is dan nog zwaarder onderde alcohol en we kunnen lezen in de roddelbladen dat hij voor de zoveelste keer is opgenomen in een verslavingskliniek.
Hoevaak lees je wel niet over popartiesten dat ze hun roem niet aan kunnen.
tis al gebeurtquote:Op donderdag 14 juni 2007 01:59 schreef Meganog het volgende:
De minuut van Brian is weer begonnen.
Ik stem nog steeds op Huub ook al vind ik hem een arrogante tuinkabouter. Dit heeft te maken met het feit dat ik de rest nog erger vind. Huub irriteert me soms, maar schreeuwlelijk Natasja, sneaky engerd brrian, sletje amanda, in zijn eigen kots rollende jaap en over het paard getilde, en eeuwige eigen lippen likkende lieke irriteren me continu. En Erik, ach die valt me amper op.quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:39 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Wie van de fokkers, die nu aanwezig zijn stemmen nog op Huub?
Even een onderzoekje.
Ik kan mijn roem ook niet aan. Het is ook moeilijk....quote:Op donderdag 14 juni 2007 01:56 schreef noucky het volgende:
Huub kan de media niet eens aan, hij is dan nog zwaarder onderde alcohol en we kunnen lezen in de roddelbladen dat hij voor de zoveelste keer is opgenomen in een verslavingskliniek.
Hoevaak lees je wel niet over popartiesten dat ze hun roem niet aan kunnen.
Ben jij verplicht om te stemmen?quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:02 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Ik stem nog steeds op Huub ook al vind ik hem een arrogante tuinkabouter. Dit heeft te maken met het feit dat ik de rest nog erger vind. Huub irriteert me soms, maar schreeuwlelijk Natasja, sneaky engerd brrian, sletje amanda, in zijn eigen kots rollende jaap en over het paard getilde, en eeuwige eigen lippen likkende lieke irriteren me continu. En Erik, ach die valt me amper op.![]()
quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:03 schreef FuTilE het volgende:
[..]
Ik kan mijn roem ook niet aan. Het is ook moeilijk....
Op de cap zie je Amanda's voeten .....quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:05 schreef Lobasca het volgende:
BSOL, wat gebeurt er onder de dekens?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |