quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:04 schreef P8 het volgende:
[..]
het t-shirt van de jongen.
Toen hij daarmee opkwam mocht hij van mij de nier al hebben. Jammer dat het niet doorging![]()
Leuk om te lezen dat Amerikanen denken dat alles in Amerika gebeurdquote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:12 schreef Roi het volgende:
http://abcnews.go.com/International/story?id=3236299
quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:13 schreef tong80 het volgende:
Ik dacht die hoer ken ik. Nu weet ik het zeker. Koste me een geeltje maar niks van hersentumor te merken toen.
Zegt me niks en ze ziet er trouwens uit als een kikker.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:29 schreef 7eVeNL het volgende:
Ja hoor heb het antwoord gevonden! via het BNN forum
Haar naam is Leonie Gebbink en ze speelde Dame Grandeur in een programma van het land van ooit
[afbeelding]
Hm, daar ben ik nog nooit geweest...quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:29 schreef 7eVeNL het volgende:
Ja hoor heb het antwoord gevonden! via het BNN forum
Haar naam is Leonie Gebbink en ze speelde Dame Grandeur in een programma van het land van ooit
[afbeelding]
Heel raar inderdaad. Hij had an sich wel een goed punt met het smakeloosheidsgehalte, maar hij moet nu gewoon toegeven dat hij gefopt is. Zo heel ernstig is het ook weer niet als je je fouten toegeeft.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:43 schreef Beathoven het volgende:
Ik had die Atsma nog wel hoog zitten voor een CDA'er maar die is ook in waarde gedaald, wat een zwakke argumenten. Het lijkt wel of hij de clue niet begrijpt of wil doen alsof hij het niet begrijpt omdat hij anders gezichtsverlies lijdt. Maar dat doet hij zowiezo al.
Volgens mij zat Plassterk trouwens in het complot
Atsma is een van de meest foute kamerleden die er zijn. Deze man wil alle programma's die hem niet aanstaan verbieden. Het is een enorm populistisch kamerlid dat zinspeeld op de onderbuikgevoelens die heersen bij de CDA-achterban.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:43 schreef Beathoven het volgende:
Ik had die Atsma nog wel hoog zitten voor een CDA'er maar die is ook in waarde gedaald, wat een zwakke argumenten. Het lijkt wel of hij de clue niet begrijpt of wil doen alsof hij het niet begrijpt omdat hij anders gezichtsverlies lijdt. Maar dat doet hij zowiezo al.
inderdaadquote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:49 schreef Falco het volgende:
[..]
Heel raar inderdaad. Hij had an sich wel een goed punt met het smakeloosheidsgehalte, maar hij moet nu gewoon toegeven dat hij gefopt is. Zo heel ernstig is het ook weer niet als je je fouten toegeeft.
Niet politiek gezien vind ik 'm wel ok, ben met school ooit eens op bezoek geweest in de tweede kamer in de tijd dat paars nog regeerde. We hadden toen een discussie met 'm in de vorm van een uitgebreid vraaggesprek in de CDA vergaderzaal. We hebben daarna nog een rondleiding van 'm gehad. Vond het toen een sympathieke vent en dat zal nu niet veel anders zijn. Hij slaat alleen de plank volledig mis op het moment, had wel een wat andere reactie van 'm verwacht.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 01:03 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Atsma is een van de meest foute kamerleden die er zijn. Deze man wil alle programma's die hem niet aanstaan verbieden. Het is een enorm populistisch kamerlid dat zinspeeld op de onderbuikgevoelens die heersen bij de CDA-achterban.
Dat was een mythe.. De impact daarvan was niet zo groot. De morele paniek hieromtrent was denk ik stukken groter (al zal het w.s. geen mythe worden)quote:Op zaterdag 2 juni 2007 01:05 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ik moet me trouwens sterk vergissen, maar volgens mij is deze wereldwijde hoax ongeveer vergelijkbaar met de impact die 'War of the Worlds' destijds als hoorspel heeft gehad.
Hij vindt het vooral smakeloos dat hij er in getrapt is denk ik.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 01:05 schreef Beathoven het volgende:
inderdaad
En wat is smakeloos volgens Atsma? Dat de kandidaten zelf in het complot zitten. Smakeloos dat ze over hun problemen konden vertellen? Smakeloos omdat het over leven en dood ging?, Smakeloos omdat er een moeilijk onderwerp werd besproken wat meneer en zijn partij zelf van de agenda hebben geveegd omdat ze er hun vingers niet aan wilden branden.
Dit is nu precies de reden waarom de politiek nooit jong publiek aan weet te spreken. Ze maken zo'n super overdreven reclamespotje met wat populaire muziek als rap of nu zullen er ook wel spotjes met jump gaan komen en denken dan dat jongeren dat spotje automatisch cool vinden.quote:"Ik vind dat het niet bijdraagt aan de problematiek. Jammer. Het is een gemiste kans van BNN om niet nader op de problemen in te gaan. Ik heb bijvoorbeeld geen medicus aan het woord gehoord."
Jij slaat werkelijk waar de spijker op zn kop!quote:Op zaterdag 2 juni 2007 02:57 schreef northernlight81 het volgende:
[..]
Dit is nu precies de reden waarom de politiek nooit jong publiek aan weet te spreken. Ze maken zo'n super overdreven reclamespotje met wat populaire muziek als rap of nu zullen er ook wel spotjes met jump gaan komen en denken dan dat jongeren dat spotje automatisch cool vinden.
BNN is een jongerenzender die als geen ander programma's kunnen maken die jongeren wel aanspreken.
Dit is gewoon een sublieme actie van BNN. Buiten de mediaandacht voor donorregistratie zal dit ook BNN zelf geen windeieren leggen.
Het is allemaal bedacht door Endemol. BNN mocht het, vanwege hun imago, uitvoeren.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 02:57 schreef northernlight81 het volgende:
[..]
BNN is een jongerenzender die als geen ander programma's kunnen maken die jongeren wel aanspreken.
Dit is gewoon een sublieme actie van BNN. Buiten de mediaandacht voor donorregistratie zal dit ook BNN zelf geen windeieren leggen.
Al die comments.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:12 schreef Roi het volgende:
http://abcnews.go.com/International/story?id=3236299
quote:
quote:this commenting system sucks a little, maybe you visit Geenstijl.nl and check how that works?
Posted by:
rabarberke Jun-1
Mark As Violation
Ben lid geworden in het vroege begin, nog voor het een PO was. Na een paar jaar afgemeld, omdat ik niet meer onder de indruk was van de programma's die ze brachten.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 08:22 schreef TJDoornbos het volgende:
k was het al ffkes 2003 of 2004 dus vanaf mn achttiende of negentiende
Ik denk hetquote:Op zaterdag 2 juni 2007 09:30 schreef N.icka het volgende:
Volgens mij ben ik de enige die de show niet gezien heeft![]()
Dat is echt behoorlijk veel voor Nederlandse begrippen hoor, en zeker voor een programma van BNN.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 09:31 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ik denk het![]()
Alhoewel, volgens de kijkcijfers hebben er maar 1,2 miljoen mensen gekeken. Ik had meer verwacht.
Door de media hype had ik meer kijkers verwacht.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 10:06 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Dat is echt behoorlijk veel voor Nederlandse begrippen hoor, en zeker voor een programma van BNN.
quote:
Wat een walgelijke reactie van die CDA'ers. Het is notabene de schuld van het CDA dat dit probleem nog bestaat.quote:Klink hekelt aanpak BNN in donorshow
(Novum) - Minister van Volksgezondheid Ab Klink (CDA) noemt de manier waarop BNN aandacht heeft gevraagd voor het tekort aan donoren in Nederland ongepast. Vrijdag bleek tijdens de uitzending dat de terminaal zieke vrouw die zelf mocht kiezen aan wie van de drie kandidaten zij een nier wilde geven, een actrice is. De drie nierpatiënten bleken wel echt een nier nodig te hebben.
Rond de show ontstond veel ophef, ook in het buitenland. Klink sloeg een uitnodiging om bij de uitzending aanwezig te zijn af. Zijn woordvoerder zegt vrijdagavond dat het positieve aan de show is dat het de maatschappelijke relevantie weergeeft van orgaandonatie.
De Nierstichting zegt zelf nooit voor een 'Idols-achtige context' te hebben gekozen, maar zegt dat het 'statement' van de nierpatiënten 'op een perfecte manier voor het voetlicht' is gekomen. "Het is duidelijk hoe groot het probleem is", zegt Paul Beerkens. "We moeten nu ophouden over de vorm van het televisieprogramma, nu moeten we aan de slag. Het masterplan orgaandonatie moet er nu komen." De stichting en andere maatschappelijke en medische organisaties hebben de minister gevraagd zo snel mogelijk met voorstellen te komen voor dit masterplan.
D66-Kamerlid Boris van der Ham heeft aangekondigd dinsdag tijdens het vragenuurtje de regering te vragen na te denken over de afgelopen week. "Was het wijs van tevoren schande te spreken over een programma bekeken vanuit het oogpunt van de vrijheid van meningsuiting?" Bovendien wil het Kamerlid weten wat de regering op korte termijn gaat doen om het tekort aan donoren terug te dringen.
Hij zal zich wel knap lullig voelen na al zijn uitspraken!?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 11:03 schreef Serendips het volgende:
Atsma heeft alweer ingebonden. In een commentaar op de radio was hij al een stuk milder. Uiteindelijk is hij opgelucht over de gang van zaken en hoopt hij dat dit extra donoren zal opleveren.
quote:Op zaterdag 2 juni 2007 11:01 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wat een walgelijke reactie van die CDA'ers. Het is notabene de schuld van het CDA dat dit probleem nog bestaat.
Niet alleen werd het in die media genoemd, de correspondent van CNN klonk alsof hij diep onder de indruk was. Soortgelijke TV programma's zijn tegenwoordig zo voorspelbaar en dan zo'n omwenteling. Het was een aanslag op ranzige shows, de gehele commercie en bereikt tegelijk iets goeds. De hoofdrolspelers zijn nu helden geworden. Topconcept.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 07:46 schreef koenimex het volgende:
Ik wist van tevoren niet dat het programma nep was (hoax vind ik zo'n stom woord). Maar juist omdat het wel echt leek te zijn, vond ik het geweldig! Laat die journalisten maar schrijven over dit smakeloze concept, laat de politiek er maar allemaal over vallen. Er is nu iig aandacht voor! En dat dat dan op een smakeloze manier moet, so be it. Moet je kijken, de hele wereldpers zat daar?! Er was aandacht hiervoor op CNN, SKY, BBC, ZDF, noem ze maar op. Op het eind roepen dat alles een grote grap was, is natuurlijk nog vetter, omdat je zo nóg meer aandacht genereert. (...haalt adem...)
Ik ben fan, en ben dan ook direct lid geworden van BNN (donor ben ik al jaren, dus ja).
Zo'n mooie provocerende actie van BNN en dan nog het verpesten door alles over 1 kam te scheren.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 11:17 schreef BMH het volgende:
Zijn het niet juist de christenen die uit geloofsoverwegingen geen donor willen zijn? Dokters mogen toch geen "godje spelen"?
Zag je het vraagteken niet?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 11:58 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Zo'n mooie provocerende actie van BNN en dan nog het verpesten door alles over 1 kam te scheren.
Bepaalde partijen (PvdA, SP, GroenLinks, D'66) wilden het 'geen-bezwaar' systeem invoeren omdat bewezen is dat dit in andere landen geholpen heeft. Het CDA hield dit met allerlei vage argumenten ("Je komt aan Gods schepsel") tegen.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 12:02 schreef knnth het volgende:
WTF? Het is de schuld van de mensen die geen donorformulier hebben ingevuld.
Ongelofelijk hoe hier de schuld richting het CDA wordt afgeschoven, briljant
Ze hebben een geniale campagne gevoerd. Daarnaast kun je de schuld aan Paul Rosenmöller en Matthijs van Nieuwkerk geven, die in hun programma's een zeer hip persoon van JP maakten. Verder vind ik dat CDA hier ontzettend zit te suffen.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 11:48 schreef bloodymary het volgende:
Hier wordt (terecht) weer negatief gereageerd op het CDA, maar ik begrijp dan niet waarom die de laatste verkiezingen weer zoveel stemmen hadden en waarom iedereen Balkenendezo geweldig vindt, ook jongeren.
Er zijn heus wel andere argumenten tegen het "ja-tenzij"-systeem (zie knnth's post).quote:Op zaterdag 2 juni 2007 12:47 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Bepaalde partijen (PvdA, SP, GroenLinks, D'66) wilden het 'geen-bezwaar' systeem invoeren omdat bewezen is dat dit in andere landen geholpen heeft. Het CDA hield dit met allerlei vage argumenten ("Je komt aan Gods schepsel") tegen.
Ben ik ook wel voorquote:Ik ben voor het voorschuiven van een donorformulier bij het verlengen van ID-kaart/paspoort/rijbewijs ... opdringerig, maar je laat mensen nog steeds zelf beslissen.
Daarbij vind ik het raar dat in de donorproblematiek de rol van de nabestaanden nauwelijks aan bod komt. Ik kan me voorstellen dat sommigen er toch moeite hebben dat uit overledenen een of meerdere lichaamsdelen zijn/worden gehaald.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:06 schreef Dodecahedron het volgende:
Wat me weerhoudt om op te geven voor donor is dat ze me sneller dood willen verklaren om m'n organen er uit te mogen trekken.
Ik sta nu geloof ik geregistreerd dat mijn nabestaanden mogen beslissen.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:08 schreef Falco het volgende:
[..]
Daarbij vind ik het raar dat in de donorproblematiek de rol van de nabestaanden nauwelijks aan bod komt. Ik kan me voorstellen dat sommigen er toch moeite hebben dat uit overledenen een of meerdere lichaamsdelen zijn/worden gehaald.
Het verbaaste me eigenlijk wel. Toen het CDA met modder ging gooien had ik verwacht dat het Nederlandse volk dat om meerdere redenen (het is o.a. niet netjes en voor het 'normen&waarden' CDA is dat bovendien schijnheilig) zou afstraffen.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 12:54 schreef Falco het volgende:
[..]
Ze hebben een geniale campagne gevoerd. Daarnaast kun je de schuld aan Paul Rosenmöller en Matthijs van Nieuwkerk geven, die in hun programma's een zeer hip persoon van JP maakten. Verder vind ik dat CDA hier ontzettend zit te suffen.
Dat kwam omdat het CDA gelijk had wat Bos betreft. Hij draaide.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:16 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Het verbaaste me eigenlijk wel. Toen het CDA met modder ging gooien had ik verwacht dat het Nederlandse volk dat om meerdere redenen (het is o.a. niet netjes en voor het 'normen&waarden' CDA is dat bovendien schijnheilig) zou afstraffen.
Ja hij is helaas overleden, vreselijk he, maar wat wilt u met zijn organen doen? Dat moet wel binnen een x aantal uren, dus denk er ff over na.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:12 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Nu worden mijn nabestaanden vlak na mijn dood lastig gevallen met vragen over orgaandonatie.![]()
Klopt, je kunt ook een specifiek persoon aanwijzen daarvoor. Diegene is dan min of meer voorbereid mocht het zover komen. Het levert ook minder gezeur tussen nabestaanden op. Ik denk dat ik voor die optie dan zou kiezen.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:12 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Ik sta nu geloof ik geregistreerd dat mijn nabestaanden mogen beslissen.
Toch zijn daar ook wel kanttekeningen bij te plaatsen natuurlijk. Nu worden mijn nabestaanden vlak na mijn dood lastig gevallen met vragen over orgaandonatie.![]()
En als die persoon overlijd? Wat gebeurt er dan?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:24 schreef Falco het volgende:
[..]
Klopt, je kunt ook een specifiek persoon aanwijzen daarvoor. Diegene is dan min of meer voorbereid mocht het zover komen. Het levert ook minder gezeur tussen nabestaanden op. Ik denk dat ik voor die optie dan zou kiezen.
Wie weet in wat voor duister ziekenhuis je terecht komt ....quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:46 schreef Luutgaert het volgende:
Bepaal gewoon zelf wat er met je organen gebeurt en laat het niet aan de nabestaanden over.Geen gezeur, wel duidelijkheid.
Je bent dood! Wat maakt het nu uit of je in een duister ziekenhuis komt of tussen de maden ligt te rotten in de grond?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:54 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Wie weet in wat voor duister ziekenhuis je terecht komt ....
Dan heb ik toch liever dat nabestaanden nog controle hebben over die beslissing.
Nabestaanden worden toch ook geconfronteerd met je doodquote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:56 schreef BMH het volgende:
[..]
Je bent dood! Wat maakt het nu uit of je in een duister ziekenhuis komt of tussen de maden ligt te rotten in de grond?
Ik doelde juist meer op het feit dat dat ziekenhuis me juist gaat opensnijden als ik nog een beetje leef. Omdat ze graag vitale organen willen hebben.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:56 schreef BMH het volgende:
[..]
Je bent dood! Wat maakt het nu uit of je in een duister ziekenhuis komt of tussen de maden ligt te rotten in de grond?
gast... wat denk je nou, dat ze niet een hele procedure volgen om te bepalen dat je écht dood bent?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 14:10 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Ik doelde juist meer op het feit dat dat ziekenhuis me juist gaat opensnijden als ik nog een beetje leef. Omdat ze graag vitale organen willen hebben.
wat doet jou zo blind vertrouwen dat ze die procedure altijd volgen?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 14:32 schreef Landgeld het volgende:
[..]
gast... wat denk je nou, dat ze niet een hele procedure volgen om te bepalen dat je écht dood bent?![]()
En als dat uitlekt? Dat ze wel weten dat ik donor ben, voor mijn dood?quote:daar hebben ze tientallen trucjes voor en pas als je 10000% zeker dood bent zullen ze pas in je gaan snijden hoor.... Er wordt ook pas gekeken of iemand donor is, nadatie 'officiëel' dood is
Dan gaan ze je alsnog dood maken.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 14:36 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
wat doet jou zo blind vertrouwen dat ze die procedure altijd volgen?
[..]
En als dat uitlekt? Dat ze wel weten dat ik donor ben, voor mijn dood?
Precies, dat bedoel ik.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 14:45 schreef _laytsskylighter_ het volgende:
[..]
Dan gaan ze je alsnog dood maken.![]()
Spuiten en slikken vind ik ook een flutprogramma. Ik zie de overeenkomst met seks voor de buch niet echt, aangezien het een talkshow is over seks en drugs. Sex voor de Buch was een programa waarin mensen (rare) seksfantasieën uit konden laten komen.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 08:18 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Het is allemaal bedacht door Endemol. BNN mocht het, vanwege hun imago, uitvoeren.
Ik ben zelf altijd wisselend over BNN. "Je zal het maar hebben" en "De lama's" waren mooie vondsten.
"Lijst 0" is echter een programma waar BNN tegen jongeren praat alsof ze volslagen debiel zijn. En "Spuiten & Slikken" is gewoon "Seks voor de Buch".
quote:Op zaterdag 2 juni 2007 13:46 schreef Luutgaert het volgende:
Bepaal gewoon zelf wat er met je organen gebeurt en laat het niet aan de nabestaanden over.Geen gezeur, wel duidelijkheid.
Van mij ookquote:
Dat gaat naar de Bart Foundation als ik het goed begreep.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 15:32 schreef henkde_j het volgende:
[mierenneukmodus] Waar gaat mn geld van me advies smsje heen?[/mierenneukmodus]
niet dat ik gsmst heb![]()
Bos vond dit in 2005 ook al, dus trek je keutel maar weer in.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 14:52 schreef vivelafete het volgende:
Ik snap niet zo goed dat zo veel mensen vinden dat heel Den Haag (met name CDA) nu te kakken is gezet door deze aktie. Ze zeiden in Den Haag dat ze zo'n show niet vonden kunnen, precies het zelfde wat BNN ook zegt, "zelfs wij vinden dit te ver gaan".
Trouwens weer verschrikkelijk dat die Bosgelijk met een voorstel komt. Ik vind het goed dat er wordt nagedacht over hoe je de situatie kunt verbeteren, maar dit is weer de hypocriete Bos die zieltjes probeert te winnen.
Bos![]()
Smsjes om je aan te melden als donor waren gratis.... de stem smsjes om een advies te geven weet ik niet meer, zou goed kunnen dat dat wel wat koste en het ging naar de Bart Foundationquote:Op zaterdag 2 juni 2007 15:37 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Dat gaat naar de Bart Foundation als ik het goed begreep.
is dat toegestaan? je hebt toch betaald voor een "dienst"?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 15:41 schreef davidov het volgende:
[..]
Smsjes om je aan te melden als donor waren gratis.... de stem smsjes om een advies te geven weet ik niet meer, zou goed kunnen dat dat wel wat koste en het ging naar de Bart Foundation
Je verdraait nu BNN's commentaar, ze zeiden dat ze het te ver vonden gaan als ze daadwerkelijk een nier ZOUDEN weggeven. Aangezien dat niet gebeurd is en het allemaal alleen maar aandacht was voor het tekort aan donoren, gaat je bericht niet op.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 14:52 schreef vivelafete het volgende:
Ik snap niet zo goed dat zo veel mensen vinden dat heel Den Haag (met name CDA) nu te kakken is gezet door deze aktie. Ze zeiden in Den Haag dat ze zo'n show niet vonden kunnen, precies het zelfde wat BNN ook zegt, "zelfs wij vinden dit te ver gaan".
Mwah denk dat de stemmen op het scherm ook echt waren, ze lieten dat ook allemaal echt zien.... alleen tja denk dat lisa of hoe die actrice ook heette het advies van de kijkers links heeft laten liggen... dat zou exact hetzelfde zijnquote:Op zaterdag 2 juni 2007 15:43 schreef henkde_j het volgende:
[..]
is dat toegestaan? je hebt toch betaald voor een "dienst"?
Iedereen is voor gek gezet. De voorstanders van zo'n show natuurlijk ook.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 14:52 schreef vivelafete het volgende:
Ik snap niet zo goed dat zo veel mensen vinden dat heel Den Haag (met name CDA) nu te kakken is gezet door deze aktie. Ze zeiden in Den Haag dat ze zo'n show niet vonden kunnen, precies het zelfde wat BNN ook zegt, "zelfs wij vinden dit te ver gaan".
Dat bedoel ik. BNN vindt het te ver gaan om een nier weg te geven in zo'n show, dat vonden ze in Den Haag ook (veel) te ver gaan. Wat is het verschil? En waarom heeft BNN Den Haag nou te kakken gezet?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 15:44 schreef Haunter het volgende:
[..]
Je verdraait nu BNN's commentaar, ze zeiden dat ze het te ver vonden gaan als ze daadwerkelijk een nier ZOUDEN weggeven. Aangezien dat niet gebeurd is en het allemaal alleen maar aandacht was voor het tekort aan donoren, gaat je bericht niet op.
Het verschil is dat het CDA na afloop het alsnog een "walgelijke aktie" vond, dit terwijl alleen het donorprobleem naar voren is gebracht door BNN. Iedereen, inclusief minister Plasterk die op voorhand het programma walgelijk vond (terecht), vond het een geslaagde en prima aktie. Dat CDA dan zo zwak reageert door te zeggen dat ze het nog steeds een walgelijke aktie vonden en dat ze niet toegaven dat zelfs zij gepakt werden, zorgt voor het negatieve beeld rond het CDA.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 16:28 schreef vivelafete het volgende:
[..]
Dat bedoel ik. BNN vindt het te ver gaan om een nier weg te geven in zo'n show, dat vonden ze in Den Haag ook (veel) te ver gaan. Wat is het verschil? En waarom heeft BNN Den Haag nou te kakken gezet?
Ze hebben bijna iedereen goed te pakken gehad, en ze hebben het donorprobleem zo goed in de aandacht gebracht. Daarvoor petje af voor BNN.
Maar de kritiek die er van te voren was op het uitzenden van een eventuele show waar daadwerkelijk een nier zou worden weggegeven vind ik terecht (en BNN dus ook), aangezien het idd te ver gaat.
Haha, ik ook net. Dit soort TV moet in ieder geval blijven. "Over mijn lijk" was ook erg goed.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 15:00 schreef davidov het volgende:
Zow.... me maar eens opgegeven als lid bij BNN.
Had het 4 of 5 jaar ook al gedaan toen ze leden nodig hadden maar toen ging steeds wat mis bij de registratie...
Heeft de show bij mij toch ook nog een beetje nut gehad...![]()
Omdat, zoals ze in hun persbericht al zeggen, de realiteit veel erger is dan zo'n show. BNN doet daar iets mee, maar Den Haag niet. Daarnaast staat Den Haag blijkbaar op z'n achterste benen over een TV-show maar het donorprobleem doet ze blijkbaar een stuk minder.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 16:28 schreef vivelafete het volgende:
En waarom heeft BNN Den Haag nou te kakken gezet?
Goed punt.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 16:32 schreef soylent het volgende:
Daarnaast staat Den Haag blijkbaar op z'n achterste benen over een TV-show maar het donorprobleem doet ze blijkbaar een stuk minder.
Dat wist ik niet.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 15:39 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Bos vond dit in 2005 ook al, dus trek je keutel maar weer in.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |