had je clubje er maar eentje meer moeten makenquote:
Het had beter 1-6 kunnen worden in eindhoven ja.quote:Op donderdag 17 mei 2007 17:13 schreef rubbereend het volgende:
[..]
had je clubje er maar eentje meer moeten maken![]()
Bron: de papieren VIquote:Ronald Koeman geeft PSV een Nederlandser gezicht
Ronald Koeman is begonnen met de renovatie van de PSV-selectie. De trainer is hard bezig om de selectie een Nederlandser gezicht te geven. Het liefst had PSV ervaren Nederlanders als Wilfred Bouma en Boudewijn Zenden gelokt, maar die blijken vooralsnog niet haalbaar. Een heel stel spelers vertrekt - Patrick Kluivert, Michael Reiziger, Michael Lamey, Phillip Cocu, Diego Tardelli, Eric Addo en Sun Xiang hebben per 1 juli geen contract meer- en PSV wil daar niet alleen buitenlanders voor terughalen.
Vandaar dat de club ook nadrukkelijk kijkt naar Nederlandse spelers in de Eredivisie, zoals Mike Zonneveld. Met de linkspoot zijn de Eindhovenaren al dicht bij een driejarig akkoord, terwijl ook de overstap van Tommie van der Leegte nabij is. VfL Wolfsburg ontsnapte afgelopen weekeinde aan een nederlaag bij Alemannia Aachen en is daardoor zeker van nog een jaar Bundesliga. Nu de degradatiestress in Wolfsburg is geluwd, is de verwachting dat de deal met Van der Leegte in een stroomversnelling geraakt. De middenvelder en zijn zaakwaarnemer Kees Ploegsma probeerden aan het begin van deze week van de club duidelijkheid te krijgen over zìjn transfersom. PSV verwacht dat het Van der Leegte voor een schappelijke prijs kan overnemen en ook voor Zonneveld moet de club een afkoopsom betalen.
In een later stadium hoopt de landskampioen nog een gooi te kunnen doen naar Giovanni van Bronckhorst. Dat scenario zou denkbaar zijn als Barcelona geen kampioen wordt en de koopwoede weer toeslaat.
Koeman heeft verder de hoop dat hij Roy Makaay kan strikken voor de spitspositie. De spits heeft nog een doorlopend contract bij Bayern München, maar heeft al aangegeven dat hij zijn carrière graag bij PSV zou afsluiten. De vraag is alleen: wanneer? De Eindhovenaren vrezen bovendien dat straks nog een andere Europese (sub)topper hem een aanbieding doet die het drievoudige van een PSV-salaris bedraagt.
Ronald Koeman voerde afgelopen maandag ook een gesprek met Roy Beerens, die nu nog is verhuurd aan NEC. De trainer is tevreden over de ontwikkeling van Beerens en wil dat de speler komende zomer weer aansluit bij de selectie. Beerens, die komende zomer ook in actie komt op het EK Onder-21 in Nederland, beraadt zich samen met zijn manager Karel van Burik op de toekomst.
Ook de FC Twente-huurlingen Otman Bakkal en Ismail Aissati keren in de voorbeiding terug. John de Jong krijgt dan eveneens een nieuwe kans.
Dit klinkt niet slecht. Maar die de Cler mag wel in Alkmaar blijvenquote:
Inderdaad. Dan kun je nog beter de gek met Rivas Mortera nemenquote:Op donderdag 17 mei 2007 20:19 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dit klinkt niet slecht. Maar die de Cler mag wel in Alkmaar blijven.
Bron?quote:Op donderdag 17 mei 2007 20:17 schreef Messenga het volgende:
Makaay komt niet.
psv.netwerkquote:Ronald Koeman wilde Roy Makaay graag naar Eindhoven halen als extra spits, ook als zowel Farfan en Kone bij PSV zouden blijven. PSV hoopte dat Makaay bij de reorganisatie bij Bayern weg zou mogen. De spits zelf wil het liefst zijn contract uitdienen bij Bayern, maar staat open voor PSV als hij moet vertrekken. dat lijkt echter niet aan de orde. "Roy staat nog een seizoen bij ons onder contract. Hij heeft het afgelopen jaar al zestien doelpunten gemaakt. Wij kunnen Roy volgend seizoen nog heel goed gebruiken" zo stelde Rummenigge op AD.nl.
Alles verprutsen wat je kan verprutsen dusquote:Op donderdag 17 mei 2007 20:39 schreef VoreG het volgende:
Het punt waar PSV zo sterk in in, spelers uit het buitenland halen, wil Koeman overboord gooien en hij wil kijken naar Eredivisie materiaal? Zo ken ik hem weer.
Dinsdag gaan ze de puntjes op de I zettenquote:Op donderdag 17 mei 2007 22:31 schreef Messenga het volgende:
V/d leegte is zeker.
Bron : De Wedstrijden.
Leuk toernooiquote:PSV zal op 3 en 5 augustus deelnemen aan een toernooi in Rusland. De organisatoren hebben naast thuisclub Lokomotiv Moskou en PSV inmiddels ook Real Madrid vastgelegd. Als vierde club hopen ze AC Milan te kunnen strikken, zo liet een van de organisatoren weten. AC Milan komt binnenkort met haar antwoord. Voor het geval AC Milan afzegt zouden Lazio, Boca Juniors en River Plate zijn gepolst.
quote:
Kan PSV altijd goed gebruikenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 00:09 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Effe flink wat Russische olieroebels ophalen daar!![]()
Lijkt me wat overdreven dit, wil niet zeggen dat de hele selectie ineens nederlands wordtquote:Op donderdag 17 mei 2007 20:39 schreef VoreG het volgende:
Het punt waar PSV zo sterk in in, spelers uit het buitenland halen, wil Koeman overboord gooien en hij wil kijken naar Eredivisie materiaal? Zo ken ik hem weer.
Dat had ik ook niet verwacht. PSV moet wel herkenbaar blijven.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 01:11 schreef pascalheister het volgende:
[..]
Lijkt me wat overdreven dit, wil niet zeggen dat de hele selectie ineens nederlands wordt
Daarom moeten ze nog even Jonathan Bottinelli, Mauro Zaráte, Gaston Fernandez en Ezequiel Lavezzi halenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 01:13 schreef VoreG het volgende:
[..]
Dat had ik ook niet verwacht. PSV moet wel herkenbaar blijven.
Van welk geld ?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 01:31 schreef cultheld het volgende:
[..]
Daarom moeten ze nog even Jonathan Bottinelli, Mauro Zaráte, Gaston Fernandez en Ezequiel Lavezzi halen.
Zou verrassend zijn. Ik vind Leiwa alleen nog niet zo ver in zijn ontwikkeling voor deze stap. De Cler is dan een meer zekere aankoop.quote:Op donderdag 17 mei 2007 18:15 schreef dndiek het volgende:
De Cler hoeft van mij ook niet zo, Leiwakabessy zou wel een verrassende aankoop zijn
Philips staat niet op de begrotingquote:
Ik heb liever Leiwakabessy dan De Cler. Maar ook Zonneveld vind ik beter dan De Cler, om maar gelijk aan te geven dat dat m.i. geen serieuze maatstaf is.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 01:42 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Zou verrassend zijn. Ik vind Leiwa alleen nog niet zo ver in zijn ontwikkeling voor deze stap. De Cler is dan een meer zekere aankoop.
Rothen wordt elk jaar wel een keer genoemd. Zou een prachtige aankoop zijn, het is een speler om naar het stadion voor te komen, maar die is gewoon totaal onhaalbaar.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 09:57 schreef BliksemSchigt het volgende:
VD Leegte is nog altijd niet officieel rond.
Rothen wordt ook genoemd bij PSV, volgens 'L'Equipe'.
Rothen? Die was echt goed bij Monaco, geen idee hoe hij tegenwoordig doet eigenlijk, maar dat lijkt me een vrij onhaalbare speler.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 09:57 schreef BliksemSchigt het volgende:
VD Leegte is nog altijd niet officieel rond.
Rothen wordt ook genoemd bij PSV, volgens 'L'Equipe'.
Volgens VI volgt Schalke hem ook.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 09:57 schreef BliksemSchigt het volgende:
VD Leegte is nog altijd niet officieel rond.
Rothen wordt ook genoemd bij PSV, volgens 'L'Equipe'.
quote:Op vrijdag 18 mei 2007 10:25 schreef Lemming22 het volgende:
http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/sport/football.html?in_article_id=455620&in_page_id=1779
Daar gaat onze grote held![]()
Maar we hebben toch wel mooi 1 dollar aan hem verdiend![]()
Is dat inclusief of exclusief verzendkosten?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 10:25 schreef Lemming22 het volgende:
Maar we hebben toch wel mooi 1 dollar aan hem verdiend![]()
Zon geweldenaar krijgen we misschien wel nooit meerquote:Op vrijdag 18 mei 2007 10:25 schreef Lemming22 het volgende:
http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/sport/football.html?in_article_id=455620&in_page_id=1779
Daar gaat onze grote held![]()
Maar we hebben toch wel mooi 1 dollar aan hem verdiend![]()
PSV wil zo ook weer Rothen halen en Luque.quote:Op donderdag 17 mei 2007 20:39 schreef VoreG het volgende:
Het punt waar PSV zo sterk in in, spelers uit het buitenland halen, wil Koeman overboord gooien en hij wil kijken naar Eredivisie materiaal? Zo ken ik hem weer.
Het is gewoon al een eer dat zo'n geweldenaar 3 seizoenen lang in een PSV shirt heeft gespeeldquote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:52 schreef Dylan Dog het volgende:
Alex heeft PSV in zijn hart en andersom. Dat is eigenlijk al geweldig genoeg.
Als hij deze zomer niet weggaat dan blijft hij gewoon z'n hele carriere bij PSVquote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:14 schreef pascalheister het volgende:
nog niks definitiefs toch, dat voor die dollar is al zo lang bekend als de weg naar rome
Die vraagt een jaarsalaris zo groot als de begroting ongeveerquote:Op vrijdag 18 mei 2007 15:46 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Kan PSV Saviola ofzo niet kopen?
was vorig jaar toch sprake van?
Boulahrouz hoeft voorlopig nog niet weg hoor bij Chelsea.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 15:44 schreef jpg97 het volgende:
Ik dacht eerlijk gezegd dat ie vorig jaar al zou gaan ( Alex ) dus afgelopen seizoen was een opsteker.
Nu Boulah weg mag bij Chelsea vind ik het logisch dat ie naar Chelski gaat.
Misschien wilt Boulah wel naar PSV?
Nee, Mourinho zet hem altijd als eerste op papier bij de baisopstellingquote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:00 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Boulahrouz hoeft voorlopig nog niet weg hoor bij Chelsea.
Zelfs bij Chelsea zitten er meer dan 11 spelers in de selectie.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:03 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Nee, Mourinho zet hem altijd als eerste op papier bij de baisopstelling.
Bij PSG komt het er niet zo erg uit. Veel blessures, weinig goals. Hij kwam om titels te winnen, maar knokt tegen degradatie. Sportief gezien zou hij juichend naar PSV of Schalke komen, financieel wordt een ander verhaal ja.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 10:11 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Rothen? Die was echt goed bij Monaco, geen idee hoe hij tegenwoordig doet eigenlijk, maar dat lijkt me een vrij onhaalbare speler.![]()
Jup anders zullen de aankopen zich tot de categorie Tommie van der Breedte en Mike Zonneveld beperken.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:02 schreef cultheld het volgende:
Hopelijk wordt Farfán of Koné verkocht.
Koné dan maar.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:02 schreef cultheld het volgende:
Hopelijk wordt Farfán of Koné verkocht.
dat mensen nog steeds denken dat Makaay naar PSV wilquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:09 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Koné dan maar.
Gomes
Kromkamp - Da Costa/Alcides - Salcido - De Clèr
Afellay - Simons - Aissati - Zonneveld
Farfán - Makaay/Luque
Leuk!
Ik word niet blij van die opstelling.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:09 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Koné dan maar.
Gomes
Kromkamp - Da Costa/Alcides - Salcido - De Clèr
Afellay - Simons - Aissati - Zonneveld
Farfán - Makaay/Luque
Leuk!
Van de centrale verdediging al helemaal nietquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:15 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ik word niet blij van die opstelling.
Ik vind dat ook niks..quote:
edit: ik las 10 keer liever De Clerquote:
Z'n oom is rijk en zit bij PSV in het bestuur.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 18:05 schreef Erasmusch het volgende:
Hoe zit dat verhaal met vd Leegte en sponsors precies?
Z'n (vermogende) oom zit in de raad van commisarissen meen ik. die zal er wel wat voor over hebben om z'n neefje naar PSV te halen.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 18:05 schreef Erasmusch het volgende:
Hoe zit dat verhaal met vd Leegte en sponsors precies?
Heb ik wat gemist?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:52 schreef cultheld het volgende:
Dit lijkt mij een beter plan:
--------------------Gomes---------------------
Kromkamp - Da Costa - Bottinelli - Salcido
---------------------Simons--------------------
---------Afellay---------------Zonneveld-----
---------------------Aissati---------------------
--------------Farfán------Koné----------------
Gewoon halen die ventquote:
Ik niet. Dat is niet de man die Da Costa beter kan maken en leiding aan de verdediging kan geven. Salcido zou in het centrum derde in de pikorde moeten zijn.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 18:28 schreef LudoSanders het volgende:
Ik zie Salcido liever centraal.
Kun je een paar in jouw ogen goede opties geven?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 18:24 schreef cultheld het volgende:
[..]
Gewoon halen die vent. Of een andere goede linksbenige verdediger voor naast Da Costa. Genoeg haalbare in ieder geval.
Gololobov, Bottinelli, Gladstone, Granqvist, Van Buyten.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 18:51 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Kun je een paar in jouw ogen goede opties geven?
Veel te erge momentvoetballer voor PSVquote:Op vrijdag 18 mei 2007 18:47 schreef cultheld het volgende:
N'kufo zou trouwens geen verkeerd aanspeelpunt zijn.
Balletje vasthouden, kaatsen met Farfán/Koné, kopsterk. Waarom nietquote:Op vrijdag 18 mei 2007 20:05 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Veel te erge momentvoetballer voor PSV
We hebben het hier over PSV, we moeten gaan voor de Alexen Gomessen en Farfans, maakt me niet uit in wat voor een constructie. Met vd Leegtes en Nkufos wordt PSV geen kampioen, echte toppers moeten er weer komen, hoe lastig het ook is.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 20:11 schreef cultheld het volgende:
[..]
Balletje vasthouden, kaatsen met Farfán/Koné, kopsterk. Waarom niet?
N'kufo is een prima aanspeelpunt. Dat is waar 't dit seizoen aan ontbrak.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 20:14 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
We hebben het hier over PSV, we moeten gaan voor de Alexen Gomessen en Farfans, maakt me niet uit in wat voor een constructie. Met vd Leegtes en Nkufos wordt PSV geen kampioen, echte toppers moeten er weer komen, hoe lastig het ook is.
in de RvCquote:Op vrijdag 18 mei 2007 18:06 schreef cultheld het volgende:
[..]
Z'n oom is rijk en zit bij PSV in het bestuur.
Daniel van Buyten? Moet die dan weg bij München?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 19:12 schreef cultheld het volgende:
[..]
Gololobov, Bottinelli, Gladstone, Granqvist, Van Buyten.
Ik las volgens mij een tijdje terug dat men van hem af wil ja.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 20:51 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Daniel van Buyten? Moet die dan weg bij München?
Verder ben ik het wel met Cult eens dat Da Costa een sterke persoonlijkheid en goede verdediger naast zich nodig heeft, dat heeft dit seizoen wel bewezen
Valt best mee hoor, speelt wekelijks in de basis.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 21:06 schreef LudoSanders het volgende:
Van Buyten deed het ronduit slecht bij Bayern toch?
Wekelijks ook een blunderquote:Op vrijdag 18 mei 2007 21:07 schreef Messenga het volgende:
[..]
Valt best mee hoor, speelt wekelijks in de basis.
Daar ben ik het dan weer wel mee eens. PSV had eerder een Eykelkamp en Vennegoor, gewoon voor in de gereedschapskist, beschikbaar wanneer nodig.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 20:15 schreef cultheld het volgende:
[..]
N'kufo is een prima aanspeelpunt. Dat is waar 't dit seizoen aan ontbrak.
Een aanspeelpunt ontbrak ja, maar ik denk niet dat Nkufo goed genoeg is om deze taak op PSV niveau te vervullen....quote:Op vrijdag 18 mei 2007 22:04 schreef okee6 het volgende:
[..]
Daar ben ik het dan weer wel mee eens. PSV had eerder een Eykelkamp en Vennegoor, gewoon voor in de gereedschapskist, beschikbaar wanneer nodig.
We hebben Kluivert al doorstaan, dan liever N'Kufo.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 23:11 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Een aanspeelpunt ontbrak ja, maar ik denk niet dat Nkufo goed genoeg is om deze taak op PSV niveau te vervullen....
Makaay naar Barca? Ik geloof er niet zo in. Ten eerste zijn er voor Barcelona veel betere spitsen te halen, ten tweede past hij niet in het systeem, ten derde is hij al vrij oud.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:07 schreef jpg97 het volgende:
Bayern München is bereid om zijn topscorer Roy Makaay (31) van de hand te doen om Barcelona-middenvelder Deco (29) binnen te halen. De Duitse grootmacht heeft al lange tijd interesse in de Portugees en heeft Barcelona een aanbod gedaan om Makaay in de deal te betrekken.
De Beierse club wil volgens de Spaanse sportkant El Mundo Deportivo zelfs een extra transfersom aan Barça bieden, zodat de deal beklonken kan worden. De wens van Der Rekordmeister ligt inmiddels bij de Spaanse topclub. Volgens de krant zal de aanbieding deze week intern worden besproken bij de Catalanen.
De mogelijkheid dat de beide spelers wisselen van club is redelijk te noemen. Barcelona kondigde eerder deze maand al een een grote schoonmaak binnen te selectie te willen houden, de ploeg is eveneens op zoek naar een geschikte opvolger voor de vertrekkende IJslander Eidur Gudjohnsen en de Nederlandse goaltjesdief zou deze positite uitstekend kunnen invullen.
Dus geen Makaay in Eindhoven
Dan ligt het toch echt aan jou!quote:Op zaterdag 19 mei 2007 13:38 schreef BillyBeflap het volgende:
Klote PSV TV, bij mij werkt het niet. Heb ze een mail gestuurd, waarop ik werd teruggemaild met allemaal suggesties waardoor het wel zou werken. Maar helaas, geen resultaat.
16:00 Vriendschappelijke: H.V.C.H. - PSV (Heesch)quote:Op zaterdag 19 mei 2007 17:00 schreef Tallie1982 het volgende:
Psv speelde vanmiddag toch een oefenpartij he ?
Als ik de opstelling zo zie zal het geen 15-0 zijnquote:Op zaterdag 19 mei 2007 17:21 schreef Tallie1982 het volgende:
Tussenstand ?
3-2 staan ze dan ook voor volgens mijquote:Op zaterdag 19 mei 2007 17:32 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Als ik de opstelling zo zie zal het geen 15-0 zijn![]()
En de 2e halve finale?quote:Op zaterdag 19 mei 2007 20:43 schreef cultheld het volgende:
PSV zit in de halve finale van het Terborgtoernooi. Chelsea won nipt met 1-0 van De Graafschap en is de tegenstander. Ik zie PSV best het toernooi winnen
.
Stopt Chelsea zo weinig geld in de jeugdopleiding?quote:Op zaterdag 19 mei 2007 20:43 schreef cultheld het volgende:
PSV zit in de halve finale van het Terborgtoernooi. Chelsea won nipt met 1-0 van De Graafschap en is de tegenstander. Ik zie PSV best het toernooi winnen
.
Atlético Mineiro - Boca Juniors (Boca speelde 2 keer gelijk en heeft zich op die manier geplaatst, Mineiro verloor van PSV maar won van Zambia en Ajax). Ajax bracht het meest droevige team op de been en gaat nu tegen De Graafschap spelen om plaatsen 5 en 6.quote:
Nee, die hebben juist een erg goed team. Ik vind het vooral verrassend dat De Graafschap zulke goede resultaten neer wist te zetten. Gelijk spelen tegen Boca Juniors, winnen van Feyenoord (met een doelpunt van Rifat, de grootste ouwehoer van mijn oude middelbare schoolquote:Op zaterdag 19 mei 2007 20:44 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Stopt Chelsea zo weinig geld in de jeugdopleiding?![]()
Bron : Voetbalprimeur.nlquote:Alex krijgt volgende week Nederlands paspoort
PSV'er Alex krijgt volgens het Engelse The Daily Express volgende week een Nederlands paspoort. Hierdoor zou hij komend seizoen in aanmerking komen voor een werkvergunning in Engeland.
Met deze werkvergunning kan hij aan de slag bij zijn werkgever Chelsea, dat hem de afgelopen drie jaar aan PSV verhuurde. Nu geldt hij nog als speler van buiten de Europese Unie.
Hij heeft ook nog niet genoeg interlands gespeeld om in aanmerking te komen voor een vergunning in Engeland, zodat een verkoop of Nederlands burgerschap de enige opties zijn. Omdat hij drie jaar in Nederland werkt komt hij in aanmerking voor een Nederlands paspoort.
Dezelfde tabloid meldt dat de kersverse FA Cup-winnaar een optie heeft op Alex' ploeggenoot bij PSV, Carlos Salcido. De Londenaren zouden de Mexicaan voor vijf miljoen euro naar Stamford Bridge kunnen halen.
bron: psv.nlquote:PSV ontsnapt in oefenduel met H.V.C.H.: 2-3
19 mei 2007 20:15
PSV heeft zaterdagmiddag op Sportpark de Braaken een benauwde 3-2 overwinning geboekt op tweedeklasser H.V.C.H. Voor ruim 4.000 toeschouwers voltrok zich een amusante oefenpot, waarbij PSV zichzelf vooral het grote aantal gemiste kansen mocht aanrekenen.
Felicitaties voor Arouna Koné na de 1-2 vlak voor rust. Felicitaties voor Arouna Koné na de 1-2 vlak voor rust.
PSV
De Jong en Koné
De thuisploeg, die dit jaar haar 75-jarig bestaan viert, nam na vier minuten spelen brutaal de leiding. Jouke Vos wurmde zich door de verdediging heen en stiftte de bal over doelman Oscar Moens in het doel, tot grote vreugde van alles en iedereen die de blauwwitte een warm hart toedraagt. Het eerste half uur deed H.V.C.H. zeker niet onder voor PSV, dat met Eelco Horsten en Giel Neervoort twee debutanten in het elftal had. Na een half uur spelen was het dan toch raak. De bal bleef hangen na een corner en John de Jong kon de bal in het doel werken. De middenvelder die steeds meer zijn oude vorm lijkt te herpakken had tot de gelijkmaker al een aantal mogelijkheden laten liggen. Op slag van rust kwam PSV op voorsprong na opnieuw een goede actie van De Jong, die eerst zijn tegenstander door de benen speelde en vervolgens de vrijstaande Arouna Koné vond: 1-2.
Patrick van Aanholt (l) en Funso Ojo (r) staan klaar om in te vallen. Patrick van Aanholt (l) en Funso Ojo (r) staan klaar om in te vallen.
PSV
Van Aanholt en Ojo
In de tweede helft was het eenrichtingsverkeer, Ronald Koeman had tijdens de rust alleen doelman Moens vervangen door Ruud Boffin. De gemiste kansen stapelden zich op, Phillip Cocu en Koné vonden het houtwerk en Patrick Kluivert had deze middag zijn vizier niet echt op scherp staan. Na een uur spelen mochten ook de twee B-junioren hun debuut maken. Patrick van Aanholt (16) en Funso Ojo (15) vervingen Rob van Boekel en Michael Reiziger. Met nog tien minuten te gaan kreeg PSV de rekening gepresenteerd voor het missen van de vele kansen. Bij een tegenaanval wist de jubilerende thuisploeg op prachtige wijze te scoren, doelman Boffin was volledig kansloos. In de laatste minuten zette PSV nog een keer druk en vlak voor tijd was het Kluivert die alsnog een doelpuntje meepikte door een voorzet van Cocu binnen te tikken.
Sportpark: De Braaken, Heesch.
Aantal toeschouwers: 4.011.
Doelpunten: (4) Vos 0-1; (28) De Jong 1-1; (42) Koné 1-2; (81) ? 2-2; (88) Kluivert 2-3.
Opstelling PSV:
Moens (46, Moens), Horsten, Addo, Neervoort, Reiziger (59, Van Aanholt), Van Boekel (59, Ojo), Carrizo, Cocu, Kluivert, Koné en De Jong.
Wissels: Boffin, Van Aanholt en Ojo.
Ook leuk voor de broer van Oscar Moens dat hij voor zijn broer in mocht vallen in de tweede helftquote:Op zondag 20 mei 2007 00:16 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
bron: psv.nl
Ehm, leuk voor die jeugd die mee mocht spelen, verder geen woorden aan vuil maken
Jan Moens, de befaamde penaltykillerquote:Op zondag 20 mei 2007 15:23 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ook leuk voor de broer van Oscar Moens dat hij voor zijn broer in mocht vallen in de tweede helft![]()
Scherp +2!quote:Op zondag 20 mei 2007 15:23 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ook leuk voor de broer van Oscar Moens dat hij voor zijn broer in mocht vallen in de tweede helft![]()
quote:PSV A1 heeft de halve finale van het aansprekende Terborg Toernooi weten te bereiken. De ploeg begon vrijdag knap met een 1-0 zege tegen toernooifavoriet Atletico Mineiro. Vandaag volgden een 0-0 gelijkspel tegen het nationale jeugdelftal van Zambia en een 2-2 gelijkspel tegen Ajax. daarmee eindigde de ploeg op een tweede plaats in de poule achter Atletico Mineiro. In de halve finale komt PSV nu uit tegen Chelsea, de winnaar van de andere groep.
PSV Netwerk
[update] In de halve finale tegen Chelsea stond er na reguliere speeltijd een 1-1 gelijkspel op het scorebord. Penalties volgden, waarna PSV uiteindelijk met 4-1 won. Later vanmiddag, om 16.00u, zal PSV in de finale om het Terborg Toernooi aantreden tegen het Argentijnse Boca Juniors.
Wat een raar systeem eigenlijk, als je 2e in een poule wordt kun je toch niet meteen in de halve finale staanquote:
Op die manier werd Nederland ooit eens Europees kampioenquote:Op zondag 20 mei 2007 16:45 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Wat een raar systeem eigenlijk, als je 2e in een poule wordt kun je toch niet meteen in de halve finale staan![]()
Ik denk, dat er twee poules zijn, de nummer 1 van poule 1 tegen de nummer 2 van poule 2 en de nummer 2 van poule 1 tegen de nummer 1 van poule 2. Dat zijn dan de halve finales. Net zoals op het EK-21 van vorige zomer.quote:Op zondag 20 mei 2007 16:45 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Wat een raar systeem eigenlijk, als je 2e in een poule wordt kun je toch niet meteen in de halve finale staan![]()
Wie o wie maakte de 2-2?quote:Doelpunten: (4) Vos 0-1; (28) De Jong 1-1; (42) Koné 1-2; (81) ? 2-2; (88) Kluivert 2-3.
Oja als er maar 2 poules zijn inderdaad, dom van mijquote:Op zondag 20 mei 2007 17:07 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
Ik denk, dat er twee poules zijn, de nummer 1 van poule 1 tegen de nummer 2 van poule 2 en de nummer 2 van poule 1 tegen de nummer 1 van poule 2. Dat zijn dan de halve finales. Net zoals op het EK-21 van vorige zomer.
quote:Op zondag 20 mei 2007 19:40 schreef cultheld het volgende:
En PSV heeft het Terborgtoernooi gewonnen door in de finale Boca Juniors met 2-3 naar huis te sturen.
Ik geloof niet dat men zoveel geld voor hem neerlegt. Ik denk dat het bij 15 wel ophoudt.quote:Op zondag 20 mei 2007 19:32 schreef Poepoog het volgende:
Wel lekker dat Robben nu weer verkocht wordt (waarschijnlijk). Hoe veel gaat PSV verdienen aan deze deal? Er wordt gezegd dat Robben 26 miljoen moet kosten dus 2.6 voor PSV?
Perry van de Walquote:
quote:Op zondag 20 mei 2007 20:11 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
![]()
En nog maar een keer: Suarez moeten ze halen nu hij nog enigzins betaalbaar is![]()
quote:
Engels jeugdvoetbal stelt weinig voor...quote:Op zondag 20 mei 2007 20:56 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
Maar serieus als de A1 van PSV al van chelsea kan winnen...
Bij Chelsea niet meer. Weet je hoeveel toppers die hebben weggekocht van andere clubs?quote:Op zondag 20 mei 2007 21:14 schreef Radegast het volgende:
[..]
Engels jeugdvoetbal stelt weinig voor...
Polen en portugal dus.quote:Op zondag 20 mei 2007 21:26 schreef cultheld het volgende:
Om er maar even een paar te noemen: Ben Sahar, Morten Nielsen, Sergio Tejera, Miroslav Stoch, Tomi Saarelma, Ricardo Fernandes, Fabio Ferreira, Tom Taiwo en Harry Worley.
Klinkt allemaal niet erg engels eerlijk gezegdquote:Op zondag 20 mei 2007 21:31 schreef cultheld het volgende:
Geen enkele Pool eigenlijk.
Taiwo en Worley zijn toch echt Engelsen. Verder een Israëli, Sloveen, Spanjaard, twee Portugezen, een Deen en een Fin.quote:Op zondag 20 mei 2007 22:02 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Klinkt allemaal niet erg engels eerlijk gezegd
Hmm, ik weet het niet.quote:Gerucht over komst Erwin Koeman
Hugo Borst liet in het programma Studio Voetbal weten het gerucht vernomen te hebben dat Erwin Koeman wellicht terugkeert bij PSV als assistent. Het gerucht was overigens nergens bevestigd. De voormalig assistent van Guus Hiddink ligt heel goed in Eindhoven, waardoor de link niet onlogisch is. Hij zou de kritiek op de huidige technische staf over de afstand tot de groep kunnen verkleinen.
Tsja, Alex is inderdaad het niveau van Terry en Carvalho, om zich daar in de basis te spelen, moet hij nog beter worden, want die andere twee hebben de credits denk ik. Hoewel 30-40 wedstrijden aardig wat is. Toch zou ik als ik Alex was ergens gaan spelen waar je wat meer speeltijd krijgt, want die 30-40 wedstrijden zullen toch ook veel invalbeurten inhouden.quote:Volgens Jack van Gelder heeft Alex in een gesprek met Mourinho te horen gekregen dat hij als hij wil komen tweede keus is voor het centrum achterin. Terry en Carvalho zouden onbetwist zijn eerste duo zijn. Volgens Mourinho zou Alex kunnen komen als hij dat accepteert en dan gezien het drukke programma nog wel aan een 30 tot 40 tal wedstrijden toe kunnen komen.
De omschakeling en snelheid van Alex zijn sowieso beter dan die van Carvalho, dus ik zie niet in waarom Alex niet naast Terry zou kunnen spelen?quote:Op zondag 20 mei 2007 23:28 schreef Radegast het volgende:
[..]
Voor het snelle Engelse voetbal mischien wel.
Dat zal best, maar Alex zou na Terry (en ook alleen maar omdat Terry Engels is) de beste verdediger van Chelsea zijn in de ogen van de Engelse voetballiefhebbers als ze hem 1 seizoen hebben meegemaakt.quote:Op zondag 20 mei 2007 23:29 schreef mcyodogg het volgende:
Jij hebt Carvalho niet gezien dit jaar? Alex is een held, maar Carvalho is niet voor niets 3e geworden als speler van het jaar voor Chelsea.
Er zijn betere optie's dan hemquote:Op zondag 20 mei 2007 23:29 schreef mcyodogg het volgende:
Jij hebt Carvalho niet gezien dit jaar? Alex is een held, maar Carvalho is niet voor niets 3e geworden als speler van het jaar voor Chelsea.
Ik hoorde gisterenavond bij talpa tijdens het Suarez-ophemel-kwartiertje dat hij nu al te duur zou zijn voor PSV. Werd even tussen neus en lippen door gezegd. Maar iemand enig idee of PSV ook daadwerkelijk gepolst heeft hoeveel hij moet kosten? Of is het gewoon een dikke duim-verhaaltje?quote:Op zondag 20 mei 2007 20:11 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
![]()
En nog maar een keer: Suarez moeten ze halen nu hij nog enigzins betaalbaar is![]()
quote:Addo en Bakkal verlengen contract bij PSV
AMSTERDAM - Eric Addo en Otman Bakkal blijven bij PSV. Addo verlengde maandag zijn aflopende contract met twee jaar. Bakkal brak maandag zijn tot 2008 lopende contract open en verlengde deze met twee seizoenen.
De uit de jeugdopleiding van PSV afkomstige middenvelder kwam dit seizoen op huurbasis uit voor FC Twente en keert deze zomer terug bij de landskampioen uit Eindhoven.
De 28-jarige Addo maakte in 1999 de overstap van het Belgische Club Brugge naar PSV. In zijn vierde seizoen werd bij voor anderhalf jaar verhuurd aan Roda JC. "Al acht jaar ben ik hier in Eindhoven. Ik ben gelukkig hier en heb ontzettend veel zin om volgend seizoen weer van waarde te zijn voor deze club", stelt de verdediger op de clubsite.
"Er waren wel mogelijkheden om te vertrekken, maar niet in die mate dat die kansen groter of beter zijn dan PSV."
denk dat het gewoon een simpel rekensommetje is, groningen heeft een groeibriljantje die ze zelf voor 1 miljoen hebben gekocht, en waarvan ze nog een deel moeten afstaan bij doorverkoop, en zullen dus wel de hoofdprijs voor hem vragenquote:Op maandag 21 mei 2007 09:47 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Ik hoorde gisterenavond bij talpa tijdens het Suarez-ophemel-kwartiertje dat hij nu al te duur zou zijn voor PSV. Werd even tussen neus en lippen door gezegd. Maar iemand enig idee of PSV ook daadwerkelijk gepolst heeft hoeveel hij moet kosten? Of is het gewoon een dikke duim-verhaaltje?
Nou doe je Addo toch wel tekort hoor vind ik, Addo heeft zich altijd voor PSV ingezet, is een fantastische prof en ondanks zn foutjes is die toch vrij stabiel. Vooral afgelopen 2 seizoenen heeft die flink wat wedstrijdjes meegepakt, en mocht Alex onverhoopt vertrekken is die voor de breedte ideaal, kent de club en het nederlands voetbal inmiddels door en door.quote:Op maandag 21 mei 2007 11:27 schreef -Vaduz- het volgende:
En nog twee jaar extra Addo voor jullie. Bakkal blijft tot 2010. Addo vind volgens mij z'n salaris wel best, spelen doet er niet zoveel toe voor hem lijkt het.
Vind het wel meevallen, sommige competities lopen nog en andere zijn pas net geeindigd.quote:Op maandag 21 mei 2007 11:50 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
't Duurt toch wel lang voordat er versterkingen komen eigenlijk.
Inderdaad, het is immers al bijna augustus.quote:Op maandag 21 mei 2007 11:50 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
't Duurt toch wel lang voordat er versterkingen komen eigenlijk.
Je bedoelt Achenteh?quote:Op maandag 21 mei 2007 12:33 schreef pascalheister het volgende:
Jonathan Reis schijnt geweldig te hebben gespeeld in Terborg, dus een nieuwe spits voor de toekomst hebben we al
Op het middenveld loopt er ook al 1tje rond met veel kwaliteiten, speelde voor de 3e keer in Terborg (1e keer was ie 15)
nuttige voetballer om achter de hand te hebbenquote:Op maandag 21 mei 2007 11:36 schreef lookinforyou het volgende:
Addo zijn contract had van mij niet verlengd hoeven te worden. Jammer dat ie niet weggaat.
Zoals hij zich aan het einde van het seizoen liet zien ben ik toch ook wel blij dat hij bij PSV blijft.quote:Addo herziet besluit en blijft bij PSV
Eric Addo heeft toch besloten bij PSV te blijven. De Ghanese verdediger had eerder zijn vertrek aangekondigd vanwege een gebrek aan speeltijd. Ook Otman Bakkal tekende een nieuwe verbintenis bij de Eindhovense club.
'Er waren wel mogelijkheden om te vertrekken, maar niet in die mate dat die kansen groter of beter zijn dan PSV', reageerde Addo op zijn contractverlenging met twee seizoenen. 'Ik ben hartstikke blij, ik heb het goed naar mijn zin bij PSV. Al acht jaar ben ik hier in Eindhoven, we zijn gelukkig hier en ik heb ontzettend veel zin om volgend seizoen weer van waarde te zijn voor deze club.'
Addo staat al sinds 1999 onder contract bij PSV. In zijn eerste seizoenen had de 28-jarige verdediger veel te kampen met blessureleed. De afgelopen seizoenen was de Ghanees wel fit, maar hij wist nooit uit te groeien tot een vaste waarde. Om zijn kansen voor het nationale elftal van Ghana intact te houden wilde Addo vertrekken. De speeltijd die hij aan het einde van dit seizoen van trainer Ronald Koeman kreeg, hebben hem van gedachten doen veranderen.
PSV verlengde ook het contract met Bakkal. De 22-jarige middenvelder ligt nu vast tot medio 2010. Bakkal keert komend seizoen terug in de selectie van PSV na een seizoen op huurbasis bij FC Twente. Voor die club kwam de Marokkaan dit seizoen 31 keer in actie en scoorde drie keer.
Ben je er geweest toevallig?quote:
Hoezo? Hij staat toch gewoon onder contract bij PSV?quote:Op maandag 21 mei 2007 12:38 schreef Zero2Nine het volgende:
Chelsea heeft nu wel Reis zien spelen... die zal wel snel wegzijn.
halen dan, speelde prima bij Liverpoolquote:Op maandag 21 mei 2007 13:54 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
[..]
Hoezo? Hij staat toch gewoon onder contract bij PSV?
Sami Hyppia gaat wellicht weg bij Liverpool. Zou wel een leuke speler voor PSV kunnen zijn toch? Hij's 33, dus zou wel enigszins betaalbaar moeten zijn. Volgens mij spreekt ie ook nog wel wat Nederlands van zijn tijd bij Willem 2.
Meteen halen! Hyppia is basismateriaal voor PSV, kan het niveau zeker nog wel aan. En dan meteen Hofland erbij halen en dan is de verdediging toch aardig sterk na het vertrek van Alex. Heb je Kromkamp (met Fagner en Marcellis als back-ups, al is dat wel een beetje mager), Salcido, Addo, Hofland, Hyppia. Nog een back-up voor de linksback erbij en we hebben weer eens de minst gepasseerde verdediging van Nederland.quote:Op maandag 21 mei 2007 13:54 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
[..]
Hoezo? Hij staat toch gewoon onder contract bij PSV?
Sami Hyppia gaat wellicht weg bij Liverpool. Zou wel een leuke speler voor PSV kunnen zijn toch? Hij's 33, dus zou wel enigszins betaalbaar moeten zijn. Volgens mij spreekt ie ook nog wel wat Nederlands van zijn tijd bij Willem 2.
Ik heb je wel eens anders horen praten over Addo.quote:Op maandag 21 mei 2007 14:37 schreef rubbereend het volgende:
prima dat Addo blijft, mooi voor de breedte in de competitie
Dat was volgens mij vooral vanwege CL blunders. Addo doet me soms aan een iets mindere versie van Sammi Kuffour denken, die 89 minuten magistraal kan verdedigen en dan in de blessuretijd een enorme blunder begaat. Gelukkig speelt Addo meestal niet zoveel minuten en als hij dan speelt, dan doet hij dat naar behorenquote:Op maandag 21 mei 2007 15:17 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ik heb je wel eens anders horen praten over Addo.
Inderdaad. Zo lang hij zijn plaats maar kentquote:Op maandag 21 mei 2007 15:40 schreef PyTh het volgende:
Hofland mag van mij ook nog wel overkomen voor 1.4 miljoen euro.
Da Costa kan misschien even beter een niveautje lager gaan spelen om aan de druk van het profvoetbal te wennen...quote:Op maandag 21 mei 2007 15:50 schreef cultheld het volgende:
[..]
Inderdaad. Zo lang hij zijn plaats maar kent. Prima vent, maar in de CL komt hij tekort. Voor de Eredivisie is ie een prima verdediger en hij zal Da Costa sturing kunnen geven.
Wat een onzin zeg.quote:Op maandag 21 mei 2007 16:59 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Da Costa kan misschien even beter een niveautje lager gaan spelen om aan de druk van het profvoetbal te wennen...
Hij trok het gewoon mentaal niet toen het slecht ging met PSV, hij heeft laten zien dat hij goede wedstrijden kan spelen maar ook dat hij verschrikkelijk kut kan spelen. Vooral aan de bal hoef je het jong maar aan te kijken of hij schiet in paniek. Verhuren lijkt mij op dit moment de beste optie.quote:
Da Costa heeft dit seizoen meer goede dan slechte wedstrijden gespeeld. Ook tegen Arsenal speelde hij naar behoren. Komend seizoen moet zijn jaar wordenquote:Op maandag 21 mei 2007 17:08 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Jij hebt ook altijd wel een goede roze bril op als het om 'jouw spelers/helden' gaat zeg.
Ja joh, verdedigers genoegquote:Op maandag 21 mei 2007 17:15 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Hij trok het gewoon mentaal niet toen het slecht ging met PSV, hij heeft laten zien dat hij goede wedstrijden kan spelen maar ook dat hij verschrikkelijk kut kan spelen. Vooral aan de bal hoef je het jong maar aan te kijken of hij schiet in paniek. Verhuren lijkt mij op dit moment de beste optie.
Tegen Arsenal noem je ook meteen z'n laatste goede wedstrijd mee... Koeman heeft hem wmb veel te lang laten staan.quote:Op maandag 21 mei 2007 17:16 schreef cultheld het volgende:
[..]
Da Costa heeft dit seizoen meer goede dan slechte wedstrijden gespeeld. Ook tegen Arsenal speelde hij naar behoren. Komend seizoen moet zijn jaar worden.
Addo heeft zijn contract verlengd en kreeg de laatste wedstrijden de voorkeur van Koeman, Da Costa heeft er niet veel aan als hij 3e of 4e keus wordt. Verder kan hij duidelijk het niveau (nog?) niet aan.quote:
dat heeft Koeman zelf ook toegegevenquote:Op maandag 21 mei 2007 19:44 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Tegen Arsenal noem je ook meteen z'n laatste goede wedstrijd mee... Koeman heeft hem wmb veel te lang laten staan.
En het siert hem dat hij zijn fouten toegeeft, al heb ik liever dat hij ze gewoon minder maaktquote:Op maandag 21 mei 2007 20:39 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat heeft Koeman zelf ook toegegeven
quote:Op maandag 21 mei 2007 20:59 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
En het siert hem dat hij zijn fouten toegeeft, al heb ik liever dat hij ze gewoon minder maakt.
wereld aankopen doenquote:Op maandag 21 mei 2007 21:03 schreef HL_Dog43 het volgende:
En na stap 1 volgt stap 2. Wat zou dat in godsnaam zijn?
Dat moet ie dan maar uitbestedenquote:
quote:Op maandag 21 mei 2007 15:40 schreef PyTh het volgende:
Hofland mag van mij ook nog wel overkomen voor 1.4 miljoen euro.
quote:Ook Kevin Hofland ontsnapt niet aan ogen van het koopgrage Bayer Leverkusen. De aanvoerder van VfL Wolfsburg kan naar verluidt een driejarig contract ondertekenen in de Bayarena, die echter ook met zijn huidige werkgever om de tafel wil zitten
Hofland (27) heeft een contract tot medio 2008 bij Wolfsburg, maar heeft de optie om zijn verbintenis met twee seizoenen te verlengen. Het feit dat Leverkusen volgend seizoen deelneemt aan de UEFA Cup en Wolfsburg maar nipt aan degradatie wist te ontsnappen, zal ongetwijfeld een rol van belang spelen in zijn beslissing
Overigens is de Nederlander niet de enige kandidaat om de verdediging van Leverkusen te versterken. Zo werd gisteren ook Celta de Vigo-verdediger Pablo Contreras bekeken in het competitieduel bij Real Sociedad (3-1 verlies). Mochten de Galiciërs degraderen, dan is de kans groot dat de 28-jarige Chileense verdediger voor een gunstige prijs kan worden overgenomen.<br><br>
De nummer vijf van de afgelopen editie van de Bundesliga versterkte zich eerder al met Theofanis Gekas (3,3 miljoen euro, VfL Bochum), Arturo Vidal (5,2 miljoen euro, Colo Colo), Lukas Sinkiewicz (1,6 miljoen euro, 1. FC Köln) en Hans Sarpei (transfervrij, VfL Wolfsburg). Voorts wordt de aan Alemannia Aachen uitgeleende Sascha Dum (21) teruggehaald.
Mido kan lekker in de stront zakkenquote:Op maandag 21 mei 2007 21:38 schreef the_legend_killer het volgende:
Bij Leverkusen kopen ze goed en goedkoop in.
Waar PSV ligt te slapen
Mido zegt dat PSV hem wil hebben..
Mido en Koeman, denk na.quote:Op maandag 21 mei 2007 21:54 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Mido kan lekker in de stront zakken![]()
Juist niet, Mido moest ophoeren van Koeman.quote:Op maandag 21 mei 2007 21:56 schreef the_legend_killer het volgende:
Met Ronald Koeman als trainer geloof ik het best wel
En dan komt dikke Koe straks met ongeveer zo'n verklaring:"Hofland is een linkspoot, met Zonneveld en Salcido hadden we al 2 linksbenige verdedigers." Hadden? Ja: hadden, want net voor het sluiten van de transfermarkt verkast Salcido natuurlijk naar Engelandquote:Op maandag 21 mei 2007 21:38 schreef the_legend_killer het volgende:
Bij Leverkusen kopen ze goed en goedkoop in.
Waar PSV ligt te slapen
Mido zegt dat PSV hem wil hebben..
Koeman werkt aan zijn communicatieskills in de zomerstop en geeft Mido een 2e kansquote:Op maandag 21 mei 2007 21:56 schreef Messenga het volgende:
[..]
Juist niet, Mido moest ophoeren van Koeman.
Nu nog zn sterafkeer.quote:Op maandag 21 mei 2007 21:58 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Koeman werkt aan zijn communicatieskills in de zomerstop en geeft Mido een 2e kans.
Hofland is goedkoper dan Zonneveld en ik geloof maar 1 jaar ouder, maar wel meer ervaring en je weet wat je aan hem hebt.quote:Op maandag 21 mei 2007 21:57 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
En dan komt dikke Koe straks met ongeveer zo'n verklaring:"Hofland is een linkspoot, met Zonneveld en Salcido hadden we al 2 linksbenige verdedigers." Hadden? Ja: hadden, want net voor het sluiten van de transfermarkt verkast Salcido natuurlijk naar Engeland.
Hofland kost maar 1,4 miljoen.quote:
Dat heb ik al vaker voorbij horen komen de laatste weken. Maar dan alleen als suggestie. Ach ja, Perez is gewoon wel een goede voetballer, mag van mij ook best komen, maar ik denk dat als Sneijder vertrekt naar Valencia, Perez als opvolger in de basis zal verschijnen.quote:Op maandag 21 mei 2007 22:57 schreef R4V3 het volgende:
De snor had weer een nieuwtje. PSV zou intresse hebben in Perez. Laten we hopen dat ie slecht ingelicht is.
hij zou iedereen in de weg zittenquote:Op maandag 21 mei 2007 23:23 schreef cultheld het volgende:
Perez zou de ontwikkeling van Aissati in de weg zitten.
ja dat is net het probleem, hij wil geen stand in zijn, dan wordt hij vervelend. Kijk maar naar hoe dat nu gaat. Dan ga je hem toch niet voor de bank halen.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 00:24 schreef the_legend_killer het volgende:
Perez als stand-in is zeker niet slecht
Tenzij hij inzakt vanwege zijn leeftijd
Hij kan toch ook in de aanval spelen? In de aanval kunnen we hem zeer goed gebruiken, ook voor in de basisquote:Op maandag 21 mei 2007 23:23 schreef cultheld het volgende:
Perez zou de ontwikkeling van Aissati in de weg zitten.
Is nou niet echt een toonbeeld van harmonie, lijkt me niks voor Brabant. Komt bij dat ie zich niet eens in Ajax 1 wist te spelen, hoe moet dat dan in Eindhoven?quote:Op dinsdag 22 mei 2007 00:24 schreef the_legend_killer het volgende:
Perez als stand-in is zeker niet slecht
Tenzij hij inzakt vanwege zijn leeftijd
Inderdaad PSV lijkt me toch te hoog gegrepen voor het afvalhout uit Amsterdam.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 01:32 schreef okee6 het volgende:
[..]
Is nou niet echt een toonbeeld van harmonie, lijkt me niks voor Brabant. Komt bij dat ie zich niet eens in Ajax 1 wist te spelen, hoe moet dat dan in Eindhoven?
Idem hiero.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 01:37 schreef vivelafete het volgende:
Ik ben zeer gecharmeerd van Perez. Dus van mij mag ie wel naar PSV komen. Bij AZ vond ik hem altijd super! Bij Ajax speelde die wat minder, maar Ajax kan dan ook niet fatsoenlijk met (goede) spelers omgaan en er is gewoon standaard een kutsfeer.
Ik denk dat hij bij ons goed van pas kan komen,dus van mij mag ie komen!
Zonneveld kost maar ¤ 500.000,- so no worries.....quote:Op maandag 21 mei 2007 22:17 schreef mcyodogg het volgende:
3 miljoen voor Zonneveld met een 1-jarig contract is echt te gek inderdaad. Heeft hij nog een gelimiteerde transfersom trouwens?
Die is in dat geval erg welkom wat mij betreft, maar of the sun nou zo betrouwbaar is...quote:Op dinsdag 22 mei 2007 09:38 schreef PyTh het volgende:
Als Alex definitief naar Chelsea vertrekt komt Boula naar Eindhoven op huurbasis, aldus The Sun (voor wat het waard is dus)
Tja, the Sun, die bedenken het nieuws als het ze zo uitkomt. Boulah is wmb overigens altijd welkom in Eindhoven.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 09:38 schreef PyTh het volgende:
Als Alex definitief naar Chelsea vertrekt komt Boula naar Eindhoven op huurbasis, aldus The Sun (voor wat het waard is dus)
Dat klopt ook wel maar waarom zouden ze zoiets verzinnen vraag ik me dan afquote:Op dinsdag 22 mei 2007 10:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Tja, the Sun, die bedenken het nieuws als het ze zo uitkomt. Boulah is wmb overigens altijd welkom in Eindhoven.
Om de krant vol te krijgen, zo absurd is het gewoon écht. Bovendien lezen veel mensen dit soort dingen graag. In elk club-topic wordt constant gepraat over wie er moet komen en gaan. Zo gaat dat waarschijnlijk overal ter wereld en een krant als the Sun springt daar handig op in. Mocht het kwats blijken te zijn, ach, de fans hebben een geheugen dat meestal niet verder terug gaat dan 2 weken. Wie heeft het hier nou nog over Luque bijvoorbeeld? Paar weken geleden werd er bijna feest gevierd omdat zijn verhuur 99.99% rond zou zijn. Dat we eenzelfde scenario in de winterstop hadden was de meerderheid al weer vergetenquote:Op dinsdag 22 mei 2007 10:29 schreef PyTh het volgende:
[..]
Dat klopt ook wel maar waarom zouden ze zoiets verzinnen vraag ik me dan af
Ik ook niet, Da Costa is wmb voorlopig geen optie.quote:Toch zou ik het ook niet erg vinden als De Cler overkomt van az, vond hem tegen ajax weer erg sterk spelen en dan kan Salcido langs Boula centraal achterin ipv Da Costa.
Dat lijkt mij onzin... Ik denk dat Boulah gewoon helemaal niet komt. Ik zou niet weten waarom hij nu al terug naar Nederland zou willen.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 11:19 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
Ik lees zelfs dat Chelsea Bouhlarouz dan aan PSV wil verkopen... Weet niet of het haalbaar is, maar ik zou het graag zien!
Jullie willen wel meer.......quote:
Mwoah, PSV is simpelweg Nederlandse top, speelt ieder jaar CL en bij Chelsea is hij vooralsnog mislukt.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 11:26 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dat lijkt mij onzin... Ik denk dat Boulah gewoon helemaal niet komt. Ik zou niet weten waarom hij nu al terug naar Nederland zou willen.
Kan best zijn, maar kan PSV zijn salaris uberhaupt wel betalen? Nu zit er wel weer een hoop rek in met bijv Cocu en Reiziger weg, maar veel maar als anderhalf tot twee miljoen kan PSV hem ook weer niet bieden denk ik.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 11:32 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Mwoah, PSV is simpelweg Nederlandse top, speelt ieder jaar CL en bij Chelsea is hij vooralsnog mislukt.
quote:Op maandag 21 mei 2007 20:34 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Denk je dat ze nooit meer kampioen worden dan?![]()
quote:'Chelsea wil Boulahrouz ruilen voor Alex'
AMSTERDAM - Chelsea wil Alex met PSV ruilen voor Khalid Boulahrouz. De Londense topclub is niet tevreden over de prestaties van de Nederlandse international in het afgelopen seizoen, terwijl de geruchten over de komst van de Braziliaan Alex aanzwellen.
De ploeg van trainer José Mourinho heeft met John Terry, Ricardo Carvalho en Boulahrouz op dit moment voldoende centrale verdedigers in huis.
Het is niet zeker of het van een ruil komt, mogelijk blijft Alex gewoon bij PSV of wordt hij door Chelsea verkocht. 'De Tank' werd drie jaar geleden door Chelsea overgenomen van de Braziliaanse club Santos en vervolgens bij PSV gestald omdat hij in Engeland geen werkvergunning kreeg.
Twijfel
Mourinho zou nog altijd twijfelen over de kwaliteiten van de 24-jarige verdediger, die overigens nog steeds niet aan alle criteria voldoet om in Engeland te mogen spelen. Daarnaast staat de positie van Mourinho op Stamford Bridge onder druk na het mislopen van de landstitel en de finale van de Champions League.
Boulahrouz kwam deze zomer van Hamburger SV over naar Chelsea. De Duitsers hadden hem in 2004 van RKC Waalwijk overgenomen. Hij kwam dit seizoen, mede door blessures, weinig aan spelen toe bij de Londenaren.
Volgens mij heeft hij niet bijster veel indruk gemaakt zodat de clubs voor hem in de rij staan hoor.....quote:Op dinsdag 22 mei 2007 11:57 schreef Blawh het volgende:
Denk dat Boulahrouz de komende jaren niet naar een nederlands club zal vertrekken.
Ik las het ja, belachelijk.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:16 schreef borisz het volgende:
2 Duels CL schorsing voor Marcellis
quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:16 schreef borisz het volgende:
2 Duels CL schorsing voor Marcellis
Nou ja zegquote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:16 schreef borisz het volgende:
2 Duels CL schorsing voor Marcellis
Volgens mij is hij bij HSV nog altijd welkom. Sowieso zijn ze hem in Duitsland nog niet zo snel vergeten.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:00 schreef PyTh het volgende:
[..]
Volgens mij heeft hij niet bijster veel indruk gemaakt zodat de clubs voor hem in de rij staan hoor.....
quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:16 schreef borisz het volgende:
2 Duels CL schorsing voor Marcellis
Elke europese club moet hem zo langzamerhand toch wel op hun scoutingslijstje hebben hoor, als Nederlands international heeft hij toch niet echt een slechte indruk gemaakt.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:00 schreef PyTh het volgende:
[..]
Volgens mij heeft hij niet bijster veel indruk gemaakt zodat de clubs voor hem in de rij staan hoor.....
Vind het echt vreemd dat Mourinho nog steeds twijfelt aan de kwaliteiten van Alex.quote:Mourinho zou nog altijd twijfelen over de kwaliteiten van de 24-jarige verdediger, die overigens nog steeds niet aan alle criteria voldoet om in Engeland te mogen spelen.
Terecht voor zo'n doodschop. Eigenlijk zou de UEFA de zaak van Lamey nog moeten heropenen, die kwam met rood tegen Bordeaux met één duel nog schandaliger weg.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:16 schreef borisz het volgende:
2 Duels CL schorsing voor Marcellis
Alex komt nog niet in aanmerking voor een Nederlands paspoortquote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:35 schreef PyTh het volgende:
[..]
Vind het echt vreemd dat Mourinho nog steeds twijfelt aan de kwaliteiten van Alex.
Laatste dikgedrukte is ook nog wel hoopgevend maar las dacht ik gisteren ergens dat Alex misschien via een Nederlandspaspoort naar Chelsea zou kunnen.
Dat zou ook best vreemds zijn toch?
Volgens mij zou Alex nog 1 jaar in Nederland moeten blijven om daarvoor in aanmerking te kunnen komen.
haal me ff van de grondquote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:16 schreef borisz het volgende:
2 Duels CL schorsing voor Marcellis
nee, Marco vindt hem niet goed genoeg.. Leonardo wel ( want die heeft een ander shirt aan )quote:
Met een Nederlands paspoort hoeft hij niet aan de voorwaarden in Engeland te voldoen waar hij nu wel aan moet voldoen maar nog niet gehaald heeft.quote:
Nee, want Alex is geen landverrader. Die speelt zijn interlands oprecht met vaderlandse trotsquote:
de Mulquote:Op dinsdag 22 mei 2007 14:02 schreef DennieXL het volgende:
Trouwens gisteren bij Voetbal Insite zijden ze dat de Mul weg wou bij Ajax door de harde sfeer,
PSV is dan natuurlijk wel de club bij uitstek op dat niveau voor die wens.
Ik vind het wel een aardige speler hoor.
Iddquote:
Ach gut, huillie.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 15:14 schreef vivelafete het volgende:
Als Boula naar PSV komt risceert ie natuurlijk wel dat hij nooit meer in Oranje komt, aangezien we nog steeds ene Marco van B. als bondscoach hebben.
quote:Op dinsdag 22 mei 2007 15:14 schreef vivelafete het volgende:
Als Boula naar PSV komt risceert ie natuurlijk wel dat hij nooit meer in Oranje komt, aangezien we nog steeds ene Marco van B. als bondscoach hebben.
Graag zelfs!quote:Op dinsdag 22 mei 2007 15:56 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ach gut, huillie..
Wil je een lollie tegen de emotionele pijn?
Nee hoor, was niet zo serieus.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 16:11 schreef VoreG het volgende:
[..].
En ik ben bang dat je nog serieus bent ook.
Ik denk dat Boulahs carriere heel wat langer gaat duren dan het bondscoachschap van Marco B.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 15:14 schreef vivelafete het volgende:
Als Boula naar PSV komt risceert ie natuurlijk wel dat hij nooit meer in Oranje komt, aangezien we nog steeds ene Marco van B. als bondscoach hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |