Surprice act, dus niet verder vertellen he.quote:
Allebei mijn schuld, was iets te enthousiast met aanpassenquote:Op donderdag 17 mei 2007 13:12 schreef Tourniquet het volgende:
Geen Depeche Mode?![]()
En er staan veertiende ipv dertiende in de OP
En ik was te lui om te kijken wat ik kopieerde van de wiki.quote:Op donderdag 17 mei 2007 13:29 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Allebei mijn schuld, was iets te enthousiast met aanpassen
Lijkt me wel, die staat er al enkele jaren op rij. Ook is het er altijd vrij druk. Dus ik zou niet weten waarom ze daarmee zouden stoppen.quote:Op donderdag 17 mei 2007 14:00 schreef JackHerrer het volgende:
Staat de silent disco er ook weer dit jaar?
Vorige jaar stonden ze er toch niet?quote:Op donderdag 17 mei 2007 14:01 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Lijkt me wel, die staat er al enkele jaren op rij. Ook is het er altijd vrij druk. Dus ik zou niet weten waarom ze daarmee zouden stoppen.
Echt welquote:Op donderdag 17 mei 2007 14:03 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Vorige jaar stonden ze er toch niet?
Je moet deze hebben: http://www.433fm.com/quote:Op donderdag 17 mei 2007 14:03 schreef Nembrionic het volgende:
WTF
www.silentdisco.nl gaat door naar Jomanda
iddquote:Op donderdag 17 mei 2007 14:05 schreef HenkBenzinetank het volgende:
silent disco werd doorgaans wel altijd als een van de allereersten bevestigd
Jawel. Ik kwam er zelfs een FOK! user tegen.quote:Op donderdag 17 mei 2007 14:03 schreef Nembrionic het volgende:
WTF
www.silentdisco.nl gaat door naar Jomanda
De Pinkpop-line up van dit jaar is dan ook een slap aftreksel van de LL-line-up van vorig jaar....quote:Op donderdag 17 mei 2007 14:07 schreef flyguy het volgende:
leuk dat de line-up redelijk anders is dan pinkpop dit jaar![]()
as everquote:Op donderdag 17 mei 2007 14:14 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
De Pinkpop-line up van dit jaar is dan ook een slap aftreksel van de LL-line-up van vorig jaar....
Neem jij je telefoon eens opquote:
Lowlandsforum zegt idd van niet. En die hebben 'connecties'.quote:Op donderdag 17 mei 2007 14:04 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Echt wel
Maar volgens allerlei sites staan ze er dit jaar niet meer. Maar dat zijn ook de sites die stellig beweren dat Pearl Jam, Radiohead en de oude Essent-winnaars juist wel komen, dus of het echt waar is?
Hoeveel persoons?quote:Op donderdag 17 mei 2007 14:53 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Mij maakt het niet uit of de Silent Disco er is. Ze doen maar, ik kom voor de muziek, de andere zooi is leuk, maar bijzaak.
Iemand nog een geweldige tip met betrekking tot een handige, lichte, compacte (maar eenmaal opgezet ruime), betaalbare, ideale tent? Of stel ik te veel eisen, met een budget van maximaal een euro of 75? (En ja, die moet meerdere jaren mee, voor dat geld).
Ik denk dat 2 genoeg is. Maar dan kom je, als je wat ruimte wilt, toch meestal bij tenten voor 3-4 personen, je moet natuurlijk ook de bagage nog ergens kwijt kunnen.quote:Op donderdag 17 mei 2007 14:55 schreef Tism het volgende:
[..]
Hoeveel persoons?
Ik zou gewoon ff wachten met de aanschaf. Een weekje voor lowlands zijn ze vaak al in de uitverkoop, krijg je een goede tent voor weinig cent!![]()
Dat ja. Kost niks, twee-persoons-en-net-te-krap-dus-comfortabel, en staat binnen 5 minuten.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |