Het was beslist een opzichtig en op de camera gespeeld gebeuren.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 13:53 schreef beequeen het volgende:
De laatste keer dook ze net zo makkelijk met Huub het bed in. De reden daarvoor is wrs dat ze kon laten zien dat ze er geen moeite mee had. Prettig voor Deb, Frans en Stijn om te weten.
Belachelijk..... zeker de 'grote baas' die altijd 3 uur op dr luie kont komt zitten in de kapsalon.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 13:59 schreef Liess het volgende:
Ik snap niet waarom die Dreams of Beauty altijd met een hele groep komen terwijl bijna niemand iets doet. Mediageil
daar ben je baas voor.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:00 schreef mootie het volgende:
[..]
Belachelijk..... zeker de 'grote baas' die altijd 3 uur op dr luie kont komt zitten in de kapsalon.
Mijn baas is anders altijd hard aan het werk, en als het nodig is dan plakt ie zelfs enveloppen dicht.quote:
De Producente, Mevr. Deborah Flens.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:02 schreef KimiK het volgende:
euhm... wie is die mevrouw Flens waar jullie het over hebben, wat heb ik gemist??![]()
In het boek 'Traditiegetrouw'.quote:
I'd hit it!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:01 schreef demins het volgende:
Dat proefkonijn van Amanda is best konijnwaardig!
Ik heb best geprobeerd haar opnieuw met open vizier te bekijken toen ze miljonair werd. Maar ik vind haar nog steeds niet sympathiek.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:02 schreef beequeen het volgende:
Lieke is dus samen gaan wonen , omdat het haar financieel beter uitkwam. We leren Lieke steeds beter kennen.
ach ja, de ene baas plakt ze mee dicht,quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:02 schreef Liess het volgende:
[..]
Mijn baas is anders altijd hard aan het werk, en als het nodig is dan plakt ie zelfs enveloppen dicht.
Net zoals elke medewerker in ons bedrijf.
Ja leuk, doe eens iets geksquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:03 schreef getl0st het volgende:
In het boek 'Traditiegetrouw'.
Maar omdat je het zo lief vraagt.. zal ik dat boek ook een keer lezen
Mevrouw Pannekoekquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:02 schreef KimiK het volgende:
euhm... wie is die mevrouw Flens waar jullie het over hebben, wat heb ik gemist??![]()
De ene baas denkt dat ie alles is, de ander voelt zich hetzelfde als iedereen die "onder" (of eigenlijk ; Voor) hem werkt.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:04 schreef 2live het volgende:
[..]
ach ja, de ene baas plakt ze mee dicht,
de andere baas ontslaat degene die er verantwoordelijk voor is omdat het werk niet af is.![]()
en ik heb nog steeds geen hekel aan haarquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb best geprobeerd haar opnieuw met open vizier te bekijken toen ze miljonair werd. Maar ik vind haar nog steeds niet sympathiek.
De eurotekens staan in haar ogen, lekker zeg beetje haar eigen kind uitbuiten op jonge leeftijdquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:03 schreef mootie het volgende:
Natasja WIL dat Cheyenne een demo maakt......
Toe maar, met nummers die Yenne zelf geschreven heeft...
Ben bang dat dit nu juist de bedoeling is geweest met de komst van Lieke.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:05 schreef scanman01 het volgende:
Het is weer helemaal goed tussen Huub en lieke. Gisteren leek dat nog onmogelik, maar ja... in de gouden kooi blijkt niets onmogelijk. Je hoort Huub trouwens zeer weinig over Sylvia. Ik geloof trouwens ook niet dat Sylvia nog regelmatig aan Huub denkt. Ik vraag me zelfs wel af of ze nog wel behoefte heeft om hem te zien als hij eruit komt. Huub/Sylvia leek me meer een gelegenheids vriendschap. Maar dat zullen we nooit weten. Intussen is Huub een stuk minder leuk aan het worden en Jaap stijgt op mijn lijstje.
Het is maar wat je wilt zien. Ik zie een voortdurend getouwtrek om de macht, vooral bij Lieke. Ik weet echt nog wel dat het bij mij en degene bij wie ik tien jaar ben, veel langer duurde voordat we in de onderhandelingsfase kwamen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:05 schreef scanman01 het volgende:
Het is weer helemaal goed tussen Huub en lieke. Gisteren leek dat nog onmogelik, maar ja... in de gouden kooi blijkt niets onmogelijk. Je hoort Huub trouwens zeer weinig over Sylvia. Ik geloof trouwens ook niet dat Sylvia nog regelmatig aan Huub denkt. Ik vraag me zelfs wel af of ze nog wel behoefte heeft om hem te zien als hij eruit komt. Huub/Sylvia leek me meer een gelegenheids vriendschap. Maar dat zullen we nooit weten. Intussen is Huub een stuk minder leuk aan het worden en Jaap stijgt op mijn lijstje.
Alles om dalijk zelf niet te hoeven werken...als ze de kooi uit gegooid word...quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:06 schreef KimiK het volgende:
[..]
De eurotekens staan in haar ogen, lekker zeg beetje haar eigen kind uitbuiten op jonge leeftijd![]()
![]()
Hij staat erbij alsof hij deze klus wel even gaat klaren.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:04 schreef beequeen het volgende:
Brainless krijgt zo zangles, dit is een waarschuwing.
In het intro-filmpje op Tien, speelt er op de achtergrond, Material Girl, en Diamonds Are A Girls Best Friend.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:07 schreef Disana het volgende:
[..]
Het is maar wat je wilt zien. Ik zie een voortdurend getouwtrek om de macht, vooral bij Lieke. Ik weet echt nog wel dat het bij mij en degene bij wie ik tien jaar ben, veel langer duurde voordat we in de onderhandelingsfase kwamen.
in dat huis kun je geen normale relatie opbouwen, daar moet Lieke nog achter komen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:07 schreef Disana het volgende:
[..]
Het is maar wat je wilt zien. Ik zie een voortdurend getouwtrek om de macht, vooral bij Lieke. Ik weet echt nog wel dat het bij mij en degene bij wie ik tien jaar ben, veel langer duurde voordat we in de onderhandelingsfase kwamen.
Oh? Ben benieuwd of het gansje deze casting waar gaat maken.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:10 schreef beequeen het volgende:
In het intro-filmpje op Tien, speelt er op de achtergrond, Material Girl, en Diamonds Are A Girls Best Friend.
Nogal veelzeggend.
Ik vind het nogal dom zoiets te verwachten NADAT je al hebt gezien dat Huub rustig een nacht met een escort doorbrengt.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:11 schreef 2live het volgende:
in dat huis kun je geen normale relatie opbouwen, daar moet Lieke nog achter komen.
Ja, de anderen zitten in die villa niet om veel geld te winnen bedoel je? Die zijn helemaal niet meterialistisch.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:10 schreef beequeen het volgende:
[..]
In het intro-filmpje op Tien, speelt er op de achtergrond, Material Girl, en Diamonds Are A Girls Best Friend.
Nogal veelzeggend.
volgens mij mag je daar niet openlijk voor uit komen of zo, anders weet ik het ook niet.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:14 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ja, de anderen zitten in die villa voor niet om veel geld te winnen bedoel je? Die zijn helemaal niet meterialistisch.
Het is de combinatie die mij dwarszit.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:14 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ja, de anderen zitten in die villa voor niet om veel geld te winnen bedoel je? Die zijn helemaal niet meterialistisch.
Vind ik ook viesquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:17 schreef Disana het volgende:
De huishoudster hield haar duim op de rand van een glas dat ze aanbood. Ik hou daar niet van.
Ik dacht al dat ze nat waren van de thee die Natasia niet expres liet vallen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:18 schreef kybe het volgende:
he he eindelijk antwoord...Herma heeft sop in Lieke haar schoenen gedaan.Lachen zeg![]()
Noem jij dat zingen?quote:
Ontslagquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:18 schreef kybe het volgende:
he he eindelijk antwoord...Herma heeft sop in Lieke haar schoenen gedaan.Lachen zeg![]()
als ik Jaap zie zou ik ik ook bijna lesbisch wordenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:20 schreef scanman01 het volgende:
Jaap zit naar Huub te kijken onder de douche.
Jaap: "Nou snap ik waarom Eric homoseksueel is. Als ik dit zo zie.... "
Piwatesquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:20 schreef Disana het volgende:
[..]
Zingen?
Iets over piraten die voorbij varen.
Herma exit, je mag niet met privébezit van een ander kl*ten!!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:18 schreef kybe het volgende:
he he eindelijk antwoord...Herma heeft sop in Lieke haar schoenen gedaan.Lachen zeg![]()
We blijven hopen, maar het zal wel ijdele hoop zijn.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:23 schreef carpediem23 het volgende:
Zie even vlug een paar opmerkingen....Maar Natasia geen OW?????? Of gaat deze denken jullie vanavond komen>
Het is dat ik de tekst ken, andersquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:21 schreef Disana het volgende:
Oh, het is de Redemption Song. Zou je toch onmogelijk kunnen raden.
Klopt ook. Het is een soort randje. 'Vlies' is een behoorlijk verkeerde benaming. Veel mensen denken dat het de boel afsluit, wat dus niet zo is.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:27 schreef beequeen het volgende:
Volgens Lieke bestaat het maagdenvlies niet![]()
Whatever het is, hij ruikt er nog aan ook en laat het dan aan Lieke zien.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:28 schreef mootie het volgende:
Jaap zit nu met een tornmesje in zn oor te graven?
En smeert het op het kussen van Natasia.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:28 schreef Disana het volgende:
[..]
Whatever het is, hij ruikt er nog aan ook en laat het dan aan Lieke zien.
Dat maakt veel goed.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:29 schreef mootie het volgende:
[..]
En smeert het op het kussen van Natasia.![]()
Wat een hypocriete lamlul.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:26 schreef Disana het volgende:
Lieke tegen Jaap: Wie zegt dat Cora nog intact is. Dit omdat Jaap puur natuur wil en geen slet.
Een slet is nog altijd natuurlijker dan een ongeneukte maagdelijke bruid, imhoquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:26 schreef Disana het volgende:
Lieke tegen Jaap: Wie zegt dat Cora nog intact is. Dit omdat Jaap puur natuur wil en geen slet.
Vast welquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:33 schreef mootie het volgende:
Gaat Chris zo weer zeggen dat het prima ging?![]()
tuurlijkkkkkkk,quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:33 schreef mootie het volgende:
Gaat Chris zo weer zeggen dat het prima ging?![]()
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:39 schreef Marelle het volgende:
OMG gaat dit goed dat scheren van Jaap??
LEUGENAAR????????quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:39 schreef mootie het volgende:
Chris vindt het allemaal verbazingwekkend makkelijk gaan allemaal........ LEUGENAAR!
Michelinquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:45 schreef Marelle het volgende:
Jaap lijkt nu echt op een Micheline (Michelaine?) mannetje, als hij achter Huub aan gaat rennen gaat hij op z'n bek![]()
Huub zou eerst zijn benen doen, verder heb ik ook even niets gezien. Maar het is scheerschuim, ik dacht dat het iets ergers was.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:45 schreef Marrije het volgende:
Ik schakel net in, Jaap laat zich kaal scheren?
hahaha deze vond ik wel leuk, maar het leukste had ik gevonden wanneer hij Natasja gepakt hadquote:
Kwart toch?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:50 schreef PumaStreamer het volgende:
Voor een halve Neger is hij de meest A ritmische man die ik ken. Ongelooflijk...ook die ene rap van toen...wow wat kan iemand vals zingen...hij is vergeijkbaar met ROEF en MArjan....uit idols..
I rest my case...zie mijn eerdere post...vind het een echte serieuze belediging voor de leraar..quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:51 schreef Marelle het volgende:
REDACTIE!!!!!!Waarom nog geld uitgeven aan een rat die niet kan zingen. D'r zijn genoeg mensen op deze aardkloot, die dit verspilde geld, heel erg goed kunnen gebruiken!!!!!!!!
Wat is goed.....is goed mooi...want ik vind het meiske nameliljk wel echt ENG..zeg maar barbie heeft minder make upquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:51 schreef Liess het volgende:
Amanda doet het wel goed op dat meisje.
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:50 schreef Carlaa het volgende:
Ik vind trouwens dat Herma terug gefloten moet worden door de redactie. Eerst valse informatie doorgeven over wat Lieke gezegd zou hebben (op een fake website), sop in haar schoenen gooien?
Herma mag dan een hekel aan Lieke hebben, maar dit soort achterbakse praktijken hoort iemand van het personeel toch ECHT te laten!
dit vind ik nou een prachtig meisjequote:
Tis dan wel de bedoeling dat ze er als Barbie uitziet.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:53 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
Wat is goed.....is goed mooi...want ik vind het meiske nameliljk wel echt ENG..zeg maar barbie heeft minder make up
Volgens mij heb je een probleem met de verhouding van de captures. Ze staan allemaal op 4:3 denk ik, terwijl het breedbeeld moet zijn.quote:
Is de volgende voor jou?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:53 schreef Marrije het volgende:
Je moet wel je best doen zeg om Brian te ontlopen. Is ie op stream 1 switch ik naar 3, maar voor je het weet hoor je Brian op 3 en moet je weer switchen naar 1.
quote:
Dat principe geldt voor het hele programma (en nog 1000 programma's op TV) en om dat geld beter te besteden hoef je niet eens naar het buitenland; in een straal van 30 km rond Eemnes alleen al zullen er genoeg mensen zijn die buiten hun schuld in erbarmelijke omstandigheden leven.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:51 schreef Marelle het volgende:
REDACTIE!!!!!!Waarom nog geld uitgeven aan een rat die niet kan zingen. D'r zijn genoeg mensen op deze aardkloot, die dit verspilde geld, heel erg goed kunnen gebruiken!!!!!!!!
Zijn van kingjaap.nl.. Gewoon zoals het std staat ingesteld bij mijquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:55 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Volgens mij heb je een probleem met de verhouding van de captures. Ze staan allemaal op 4:3 denk ik, terwijl het breedbeeld moet zijn.
Het is dan ook geen "gewoon" personeel.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:50 schreef Carlaa het volgende:
Ik vind trouwens dat Herma terug gefloten moet worden door de redactie. Eerst valse informatie doorgeven over wat Lieke gezegd zou hebben (op een fake website), sop in haar schoenen gooien?
Herma mag dan een hekel aan Lieke hebben, maar dit soort achterbakse praktijken hoort iemand van het personeel toch ECHT te laten!
Klopt, te triest voor woordenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat principe geldt voor het hele programma (en nog 1000 programma's op TV) en om dat geld beter te besteden hoef je niet eens naar het buitenland; in een straal van 30 km rond Eemnes alleen al zullen er genoeg mensen zijn die buiten hun schuld in erbarmelijke omstandigheden leven.
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:58 schreef Gert het volgende:
[..]
Het is dan ook geen "gewoon" personeel.
Want dan was Herma al lang bij d'r lelijke poedelkop gepakt, naar de poort gesleurd en met een enorme trap over het hek gebonjourd.
Is goed. Tenzij iemand aangeeft graag te willen openen. . .quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:55 schreef getl0st het volgende:
[..]
Is de volgende voor jou?
Ik ben eventjes druk hier![]()
Die staan verkeerd inderdaad. Je kunt beter hier kijken: http://webtv.florisd.nl/goudenkooiquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:56 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Zijn van kingjaap.nl.. Gewoon zoals het std staat ingesteld bij mij
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:59 schreef Marrije het volgende:
[..]
Is goed. Tenzij iemand aangeeft graag te willen openen. . .
Ik had haar het eerst gezien!!! Zou ze eigenlijk nog onder het strafrecht vallen???quote:
Ik vond mijn leedvermaak erover eerst nog wel eens lollig, maar zo langzamerhand zet de redactie zich hier toch echt zwaar mee voor gek en is er geen lol meer aan.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:58 schreef PumaStreamer het volgende:
Ik vind het inmiddels genant worden dat zingen van brian...zijn ze wel in orde bij de kooi...
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:58 schreef Gert het volgende:
[..]
Het is dan ook geen "gewoon" personeel.
Want dan was Herma al lang bij d'r lelijke poedelkop gepakt, naar de poort gesleurd en met een enorme trap over het hek gebonjourd.
Ze stond al in de vorige COS.. en in de OPquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:00 schreef demins het volgende:
[..]
Ik had haar het eerst gezien!!! Zou ze eigenlijk nog onder het strafrecht vallen???
iedereen zou het goed doen op dat meisje...quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:51 schreef Liess het volgende:
Amanda doet het wel goed op dat meisje.
Aha, relaxt.. Die op floris zijn nog net weer iets groterquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:59 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Die staan verkeerd inderdaad. Je kunt beter hier kijken: http://webtv.florisd.nl/goudenkooi
Of hier: http://nowlive.eu/stream/alles.html
Die verhouding is wel goed.
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:02 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
iedereen zou het goed doen op dat meisje...
Deminnnnnnnnnnnnnnsssssssssssssssssssquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:00 schreef demins het volgende:
[..]
Ik had haar het eerst gezien!!! Zou ze eigenlijk nog onder het strafrecht vallen???
Als ik het zo bekijk net niet meer!! Met iets minder make-up zou ze nog mooier zijn, maar jij mag haar hebben Demins, ik val op mannenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:00 schreef demins het volgende:
[..]
Ik had haar het eerst gezien!!! Zou ze eigenlijk nog onder het strafrecht vallen???
Ik ben weer helemaal terug!!!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:02 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Deminnnnnnnnnnnnnnsssssssssssssssssss![]()
![]()
![]()
Zonder streams was je meer ontopicquote:
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:08 schreef PumaStreamer het volgende:
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Natasia...get a fucking life!!!!
Ben je er nou nog?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:08 schreef PumaStreamer het volgende:
- ja knip! -
Jouw posthistorie is ook zo lekker gevarieerdquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:09 schreef product het volgende:
Ik snap niet dat jullie hele dagen weggooien met het kijken naar volstrekt onbelangrijke en ook nog eens saaie mensen... Of zijn jullie allemaal ziek waardoor jullie gekluisterd zijn aan het bed?
...dat noem je een aangeboren afwijking...quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:10 schreef Gigageil het volgende:
Tjonge......hoe kan iemand zo'n slechte zangstem hebben ???![]()
![]()
yep gelukkig.....quote:
Ik ben er net en bedank jou en Marije voor de fijne OPsquote:
vind het wel komisch.. iedereen belt altijd netjes.. Carlos gooit gewoon die deur open en stapt binnenquote:
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:10 schreef Gigageil het volgende:
Tjonge......hoe kan iemand zo'n slechte zangstem hebben ???![]()
![]()
Graag gedaanquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:12 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Ik ben er net en bedank jou en Marije voor de fijne OPs![]()
Off Topicquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:09 schreef product het volgende:
Ik snap niet dat jullie hele dagen weggooien met het kijken naar volstrekt onbelangrijke en ook nog eens saaie mensen... Of zijn jullie allemaal ziek waardoor jullie gekluisterd zijn aan het bed?
... dat oog speelt de baas over het andere oog (en carlos)...quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:14 schreef kleinzusje het volgende:
Carlos heeft 1 dominant oog
ik zie bij jou anders ook een best lijstje staan in je profiel.......quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:09 schreef product het volgende:
Ik snap niet dat jullie hele dagen weggooien met het kijken naar volstrekt onbelangrijke en ook nog eens saaie mensen... Of zijn jullie allemaal ziek waardoor jullie gekluisterd zijn aan het bed?
ohwquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:10 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Die opmerking vind ik dan weer jammer.
Joh, hij hoeft niks te doen en mag gewoon elke dag in beeld van mijquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:19 schreef SiRojK het volgende:
Ik snap niet waarom er geen personal trainer komt die dingen fatsoenlijk doet...
Doe dan een weging en een vetpercentagemeting met huidplooimeter... Dit zegt nog weinig
Kijk, dat heb ik nou met Nicquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:21 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Joh, hij hoeft niks te doen en mag gewoon elke dag in beeld van mij![]()
Is ook, maar zij schijnt door een ziekte zo dik te zijn oid.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:21 schreef Marelle het volgende:
[..]
ohwik heb het idee dat hier veel ergere opmerkingen gemaakt worden, waar ik overigens niet mijzelf mee wil schoonpraten
![]()
Wilde door liposuctie van maat 38 naar 36, iets misgegaan, lymfestysteem geraakt oid.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:24 schreef Marrije het volgende:
[..]
Is ook, maar zij schijnt door een ziekte zo dik te zijn oid.
Ik heb ook van iemand hier gehoord dat ze een grote leugenaar is.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:25 schreef mootie het volgende:
[..]
Wilde door liposuctie van maat 38 naar 36, iets misgegaan, lymfestysteem geraakt oid.
Thxxx voor de info, want dit wist ik niet, bij deze neem ik dan ook m'n woorden terugquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:24 schreef Marrije het volgende:
[..]
Is ook, maar zij schijnt door een ziekte zo dik te zijn oid.
Natasia heeft besloten dat Yenne ook zelf nummers gaat schrijven.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:27 schreef Marrije het volgende:
Moeilijke keuze nu. Oh valt mee, Natas praat ipv zingt.
Precies.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:29 schreef mootie het volgende:
En zo fantastisch zingt dat meisje nou ook weer niet...... het is gewoon schattig omdat het zo'n kleine meid is.
NIET ZO DOEN HE!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:29 schreef mootie het volgende:
En zo fantastisch zingt dat meisje nou ook weer niet...... het is gewoon schattig omdat het zo'n kleine meid is.
ik hoor liever amanda zingen, heb het al eerder verklaard, vind haar stem echt mooi en zou zo een cd van haar kopen, ik zie haar zo zingen op northsea jazz festival, ze zou een geduchte concurrent kunnen worden van trijntje oosterhuisquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:11 schreef Marelle het volgende:
Normaal kan Natasja zo verschrikkelijk hard schreeuwen, waarom dan nu dit belachelijke namaak, lieve kinderstemmetje en zoooooooo vals![]()
Ik lees dit nu pas. Natas zei dat ze last van dr stem had dus dat ze zachtjes zou zingen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:11 schreef Marelle het volgende:
Normaal kan Natasja zo verschrikkelijk hard schreeuwen, waarom dan nu dit belachelijke namaak, lieve kinderstemmetje en zoooooooo vals![]()
Als die een keer tegenover Brian komt te staan en dan een 'Nena' trap geeft, dan gaat het wel iets harder.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:39 schreef Kinga het volgende:
Lieke trapt harder dan Huub...
Heerlijk die Jaapquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:38 schreef Polonium-120 het volgende:
jaap: "die jonge, die carlos, snapt er niks van he... die jonge snapt er niks van ... wat een amateur"
Hoe ver lopen die streams wel niet achterquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:49 schreef scanman01 het volgende:
Jaap: "Stoephoer. Vieze vuile stoephoer"
Amanda: "Je moeder!"
Jaap: "Ja, mijn moeder is ook een stoephoer"
Amanda: "En je vriendin ook"
Gebeurde echt net buiten toen Amanda achter Jaap aan ging.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:53 schreef Dogga het volgende:
[..]
Hoe ver lopen die streams wel niet achter
dat is echt al tijden terug geweest bij mij
niet zo raar!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:53 schreef Marelle het volgende:
Ik vrees dat het geduld van Carlos langzaam opraakt..........
Oh nee!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:53 schreef Marelle het volgende:
Ik vrees dat het geduld van Carlos langzaam opraakt..........
Oh toen stonden mijn streams op de gym boven!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:54 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Gebeurde echt net buiten toen Amanda achter Jaap aan ging.
Dat dacht ik ook al. Amanda heeft het aardig moeilijk dat bokskussen tegen te houden.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:55 schreef scanman01 het volgende:
Lieke heeft een hoop agressie in zich, als ik zo die trappen bekijk
maar die uitvoering ziet er goed uit he !quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:55 schreef scanman01 het volgende:
Lieke heeft een hoop agressie in zich, als ik zo die trappen bekijk
Klopt. Op stream 3 en 4 waren Jaap en Amanda buiten aan het scheldenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:56 schreef Dogga het volgende:
[..]
Oh toen stonden mijn streams op de gym boven!
Lieke is kooivechter toch?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:55 schreef scanman01 het volgende:
Lieke heeft een hoop agressie in zich, als ik zo die trappen bekijk
Beter dan dat gedans van Amanda.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:58 schreef Dogga het volgende:
[..]
maar die uitvoering ziet er goed uit he !
Ik trek Eric echt niet meer de laatste tijd.. ontwijk hem ook op de steams.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:57 schreef scanman01 het volgende:
LOL.. Eric staat daar wel grappig trapjes uit te delen
Dat kwam nog door die kopstoot van huubquote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:01 schreef Disana het volgende:
Er valt een kroon uit Jaaps mond. Tering-jantje, lelijke pijn.
Gevecht in de kooi op leven en dood als er nog 3 over zijn. Misschien weet Lieke dat al.quote:
Nee serieus, ik heb foto's van haar gezien die van een UFC site kwamen....quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:02 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Gevecht in de kooi op leven en dood als er nog 3 over zijn. Misschien weet Lieke dat al.
Ja, weet het niet zeker maar dat er donderdag iets gaat gebeuren, alleen nog niets op het programma staat.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:03 schreef Donnie29 het volgende:
Had iemand nog iets gehoord van wat Huub gister zei, over dat er donderdag een nieuwe miljonair in komt?
Ik dacht dat het nu weer aangevult was, is er nog een tegoed dan?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:03 schreef Donnie29 het volgende:
Had iemand nog iets gehoord van wat Huub gister zei, over dat er donderdag een nieuwe miljonair in komt?
Nog Unno.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:05 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ik dacht dat het nu weer aangevult was, is er nog een tegoed dan?
LOL.. dat wist ik niet. Ze ziet er ook behoorlijk pittig uit met die trappen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:04 schreef PC eend het volgende:
[..]
Nee serieus, ik heb foto's van haar gezien die van een UFC site kwamen....
UFC=Ultimate Fighting Championship = kooivechten.
Ik hoopte daarom dat ze ge-typecast was![]()
Het spel was met 10 miljonairs en alleen Stephan is er op de juiste manier uitgevlogen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:05 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ik dacht dat het nu weer aangevult was, is er nog een tegoed dan?
Lieke Vs. Amanda Catfightquote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:07 schreef scanman01 het volgende:
[..]
LOL.. dat wist ik niet. Ze ziet er ook behoorlijk pittig uit met die trappen.
Kan wel eens interessant worden als het echt uit de hand loopt. Gisteren is al gebleken dat ze voor niets of niemand bang is.
jaap heeft meteen zin om te eten... hij moet alleen een tandje minder (een versnelling lager) kauwen...quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:06 schreef Disana het volgende:
Jaap in de fitness: Ik ben een tand afgevallen, mensen!
Nee natuurlijk niet want die zenuw is zo dood als een pier. Anders zet je er toch geen kroon opquote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:05 schreef Disana het volgende:
Jaap meent zich te herinneren dat hij een wortelkanaalbehandeling heeft gehad, want drinken met de kies zonder kroon doet geen pijn, zoals Nicolaas voorspelde.
Niet kijken he:)quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:09 schreef Kinga het volgende:
Gadver, word een beetje misselijk van stream 3 en 4.
Zware bullshit toch? gewoon koud water.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:10 schreef Disana het volgende:
Natasia weet hoe het is gebeurd: Jij zat op ijsklontjes te kauwen!
Hij zat boven in de fitness pal ervoor op een ijsklontje te kauwen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:11 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
[..]
Zware bullshit toch? gewoon koud water.
UFC staat in dit geval voor Ultimate Fitness Challenge.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:04 schreef PC eend het volgende:
[..]
Nee serieus, ik heb foto's van haar gezien die van een UFC site kwamen....
UFC=Ultimate Fighting Championship = kooivechten.
Ik hoopte daarom dat ze ge-typecast was![]()
Ik zei het tochquote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:12 schreef Disana het volgende:
Huub heeft op m'n bek getimmerd met een zonnebril, sindsdien zit hij los. Het is zijn schuld.
Kunnen die dan niet beter 112 bellen?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:15 schreef Marelle het volgende:
[..]
Off Topic
ja, misschien zijn hier wel mensen die aan bed of iets dergelijks gebonden zijn!!
nu weer gezellig verder On Topic
Hmm wat een neppersquote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:13 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
UFC staat in dit geval voor Ultimate Fitness Challenge.
Check de site!
Yep. En hij vertelde in geuren en kleuren dat hij al los zat en dat er allemaal rotte troep onder zat.quote:
gatverrrrrquote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:17 schreef Disana het volgende:
[..]
Yep. En hij vertelde in geuren en kleuren dat hij al los zat en dat er allemaal rotte troep onder zat.
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:18 schreef Disana het volgende:
Brian, opbeurend als altijd, over Jaaps tand: Het kan alleen maar erger worden.
alsof het the UFC wat uitmaakt wat er in zo'n klein kutlandje word gedaan...pffffquote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:17 schreef PC eend het volgende:
[..]
Hmm wat een neppers
Daar is de 'echte' UFC vast niet blij mee
dat wil ik meemakenquote:
Het schijnt een TV programma te zijn...quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:21 schreef THCees het volgende:
[..]
alsof het the UFC wat uitmaakt wat er in zo'n klein kutlandje word gedaan...pffff![]()
Omdat Gaby dat niet wil.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:28 schreef Meganog het volgende:
[..]
Ja waarom niet? Is deze prostituee soms exclusief beschibaar voor Huub?
Lijkt me nietquote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:28 schreef Meganog het volgende:
[..]
Ja waarom niet? Is deze prostituee soms exclusief beschibaar voor Huub?
Deze prostituee heeft Jaap al eerder afgewezen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:28 schreef Meganog het volgende:
[..]
Ja waarom niet? Is deze prostituee soms exclusief beschibaar voor Huub?
... inderdaad gaby heeft ook grenzen... vooral met een tandeloze jaap..quote:
En groot gelijk had ze.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:30 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Deze prostituee heeft Jaap al eerder afgewezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |