quote:"Connie lokte vreemdgaande Hans in val"
door Vanessa Bontje
AMSTERDAM - Weekblad Privé komt woensdag met een elf pagina's tellend verhaal over het huwelijksleven van Hans en Connie Breukhoven. Hoofdredacteur Evert Santegoeds: "Hans bedroog Connie, waarop zij hem in de val heeft laten lopen."
Evert Santegoeds vertelt dat Connie en Hans al langere tijd een schijnhuwelijk hebben. "Connie heeft op een gegeven moment het gevoel gekregen dat ze werd bedrogen. Ze heeft toen het alarmysteem op Hans auto laten kraken waardoor ze precies op de hoogte kon worden gehouden waar Hans op elk moment van dag of nacht was. Na een leugen besloot ze over te gaan tot verdere actie."
Connie zou, volgens het weekblad, de toenmalige chauffeur van Hans zo onder druk hebben gezet dat hij haar naar het adres van de Belgische maitresse in Waterloo loodste.
Vervolgens zette Connie een val. Evert Santegoeds onthult: "Connie parkeerde, toen Hans enige dagen in het buitenland was, de auto van Hans op de oprit van zijn minnares en nam daar foto's van. Hiermee heeft ze Hans later geconfronteerd. Connie heeft een eerdere datum op de foto's laten zetten, zodat het leek alsof de ontmoeting inderdaad op een vroeger tijdstip was geweest. Hij kón niet anders dan bekennen."
Santegoeds beweert dat de ontboezeming van Hans tot veel tranen heeft geleid, tijdens een vakantie in het Oostenrijkse Lech. "Daar heeft hij aan zijn gezin uitgelegd wat er aan de hand was. En dat was heel emotioneel."
Connie heeft in een reactie laten weten dat haar huwelijk perfect is: " Ik zie jullie wel weer in de rechtszaal."
De hoofdredacteur zegt foto's te hebben van Hans en zijn Belgische vriendin, die in het weekblad B. wordt genoemd. "Ze waren samen in Barcelona en zijn gespot door een Engelse privédetective."
Santegoeds schreef eerder dit jaar dat de kliniek van Connie, Clinic for Injectables, bijna bankroet zou zijn. Naar aanleiding van dat verhaal sleepte Connie de hoofdredacteur voor de rechter. De uitspraak van de rechter in deze zaak is donderdag.
quote:Hoofdredacteur Evert Santegoeds: "Hans bedroog Connie, waarop zij hem in de val heeft laten lopen." De eerste man van het weekblad Prive concludeert dat Connie en Hans al langere tijd een schijnhuwelijk hebben.
De hoofdredacteur zegt foto's te hebben van Hans en zijn Belgische vriendin, die in het weekblad B. wordt genoemd. "Ze waren samen in Barcelona en zijn gespot door een Engelse privédetective."
Santegoeds schreef eerder dit jaar dat de kliniek van Connie, Clinic for Injectables, bijna bankroet zou zijn. Naar aanleiding van dat verhaal sleepte Connie de hoofdredacteur voor de rechter. De uitspraak van de rechter in deze zaak is donderdag
Connie zelf was zo verrast dat zij toen Prive haar confronteerde met de feiten zij niets anders wist uit te brengen dat zij de Belgische vouw van Hans kende en dat zij een goede vriendin van hen beiden was. Connie dreigde ook Prive voor de rechter te slepen omdat haar huwelijk perfect is.... " Ik zie jullie wel weer in de rechtszaal."
Maar helaas voor Connie: de bewuste vrouw in Waterloo ontkent Connie ooit ontmoet te hebben en is zeker niet de beste vriendin van de nu nog wettige echtgenote van Hans Breukhoven!
Telefonisch om opheldering vragen bij Connie Breukhoven lukte gisterenavond niet. De diva schijnt voor het eerst in haar leven zo sprakeloos te zijn over het feit dat zij ontmaskerd is, dat ze prefereert haar gsm niet op te nemen.
Voor wat het waard is: Connie Breukhoven beweerde maandag in het telefoongesprek dat zij met Prive voerde ook dat echtgenoot Hans zich op dat moment in het vliegtuig richting Zuid-Amerika bevond. Thuis bij zijn echtgenote was hij in ieder geval niet.
Misschien maakt ook de 'Belgische vriendin' deel uit van de dekmantel die Hans Breukhovens homoseksualiteit moet verhullen?quote:Op woensdag 18 april 2007 12:04 schreef Copycat het volgende:
Vreemdgaan met een vrouw?
Dus die geruchten die al tijden rondzingen over Hans' homoseksualiteit zijn niet waar?
![]()
Misschien zijn die geruchten wél waar en is dit één grote afleidingsmanouvre, weet je veel in die wereld van list en bedrog.quote:Op woensdag 18 april 2007 12:04 schreef Copycat het volgende:
Vreemdgaan met een vrouw?
Dus die geruchten die al tijden rondzingen over Hans' homoseksualiteit zijn niet waar?
![]()
$$$$$.quote:Op woensdag 18 april 2007 12:14 schreef Suko het volgende:
Complottheorie of niet? In beide gevallen komt Connie er bekaaid vanaf. Wat moet je als vrouw met een echtgenoot die mannen prefereert, én wat moet je als vrouw met een echtgenoot die een andere vrouw prefereert?![]()
quote:Op woensdag 18 april 2007 12:04 schreef Copycat het volgende:
Vreemdgaan met een vrouw?
Dus die geruchten die al tijden rondzingen over Hans' homoseksualiteit zijn niet waar?
![]()
quote:Onduidelijk is wie de bron is van het verhaal in Privé. Naar verluidt zouden er twee bronnen zijn: een familielid en iemand uit het bedrijf van Connie. Het familielid zou één van de kinderen van Hans en Connie zijn.
Commentaar
Hans Herzberg, de woordvoerder van Connie Breukhoven, wil geen commentaar geven op de aantijgingen in Privé. Dat heeft hij laten weten aan de website Sterrenstek.
"Connie wil geen enkel commentaar geven op deze kwestie. Hans is namelijk voor zaken in Amerika en komt volgende week weer terug", zegt Herzberg op Sterrenstek. "Ik neem aan dat zij dit eerst samen willen bespreken alvorens naar buiten te treden. Iedereen moet het zwijgen van Connie over deze zaak respecteren."
quote:Hans Breukhoven haalde onlangs nog hard uit naar Santegoeds door hem "een gefrustreerde relnicht" te noemen. nu.nl
Iddquote:Op woensdag 18 april 2007 15:33 schreef kikoooooo het volgende:
Leuke foto van die twee trouwens, op de cover van prive
Ja ik ookquote:Op woensdag 18 april 2007 13:52 schreef kalemero het volgende:
Zou ik ook doen als ik wist dat mijn vent bij een ander ligt, maar daar geen bewijs van krijg/heb.![]()
Die geruchten over Hans' vermeende homosexualiteit doen al tijden de ronde. Wie weet hoe die de wereld in gekomen zijn en waar ze op gebaseerd zijn? Als dit een dekmantel is dan zou Connie dit dan expres hebben laten uitlekken. Lijk mij best sterk eigenlijk.quote:Op woensdag 18 april 2007 12:05 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Misschien maakt ook de 'Belgische vriendin' deel uit van de dekmantel die Hans Breukhovens homoseksualiteit moet verhullen?
quote:Connie Breukhoven reageert niet op aantijgingen
De woordvoerder van Connie Breukhoven heeft laten weten dat ze niet wil reageren op het artikel in Privé, waarin wordt bericht over de affaire van haar man.
Hans Herzberg, de woordvoerder van Connie Breukhoven, wil geen commentaar geven op de aantijgingen in het weekblad Privé. Dat heeft hij laten weten aan de website Sterrenstek. Hans Breukhoven heeft zijn vrouw langere tijd bedrogen door er een Belgische minnares op na te houden, onthult Privé woensdag in een reportage.
"Connie wil geen enkel commentaar geven op deze kwestie. Hans is namelijk voor zaken in Amerika en komt volgende week weer terug", zegt Herzberg op Sterrenstek. "Ik neem aan dat zij dit eerst samen willen bespreken alvorens naar buiten te treden. Iedereen moet het zwijgen van Connie over deze zaak respecteren."
Volgens Privé verdacht Connie haar man al langer van een affaire. Ze zou hierop het alarmsysteem in de auto van Hans hebben laten manipuleren, waardoor ze in de gaten kon houden waar hij zich bevond. Ze zette de toenmalige chauffeur van Hans onder druk die haar vervolgens naar Waterloo bracht, waar de maîtresse zou wonen. De 55-jarige glamourvrouw maakte een foto van de auto van Hans op de oprit van de vrouw en confronteerde haar echtgenoot ermee toen hij terugkwam van zakenreis. Hij kon niet anders dan bekennen.
Onduidelijk is wie de bron is van het verhaal in Privé. Volgens een anonieme bron van Sterrenstek waren er twee bronnen: een familielid en iemand uit het bedrijf van Connie. Het familielid zou één van de kinderen van Hans en Connie zijn.
Evert Santegoeds, de hoofdredacteur van Privé, ligt wel vaker in de clinch met de glamoureuze Connie. Zo schreef hij eerder dit jaar dat Clinic for Injectables, de kliniek van de blondine, bijna failliet is. Hierop werd de roddelkoning door Connie voor de rechter gesleept. Een uitspraak in deze zaak volgt donderdag.
[Novum]
Nee, inderdaadquote:Op woensdag 18 april 2007 16:55 schreef Urquhart het volgende:
Geld maakt niet gelukkig, zo zie je maar weer...
Blijkbaar voldoende om én op een topic over deze plebejers te klikken én er vervolgens ook nog een post in te plaatsen, zodat het in je AT's staat.quote:Op woensdag 18 april 2007 22:58 schreef Repeat het volgende:
wtf boeit mij die plebejers.
Gezien haar omvang kan ze wel tegen een stootje.quote:Op donderdag 19 april 2007 19:45 schreef Jeanne_Darc het volgende:
Is Hans nog niet op Schiphol verschenen om Connie op te vangen als tegenoffensief...
quote:Hans en Connie op terrasje.
De Breukhovens doen er alles aan om de buitenwereld te laten geloven dat er niets mis is met hun huwelijk. Afgelopen zondag werden Hans en Connie gespot in de PC Hooftstraat, waar de twee gezellig een terrasje pikten.
Het lijkt erop dat het showbizzstel probeert te bewijzen dat hun huwelijk niet lijdt onder verhalen over vermeend overspel van Hans. Vorige week kwam het weekblad Privé met het nieuws dat Connie haar man in de val lokte om hem zo te laten bekennen een buitenechtelijke relatie te hebben met een Belgische vrouw.
Zij-online meldt dat het huwelijk van de Breukhovens al jaren op springen staat. De site zegt over justitiedocumenten te beschikken waaruit blijkt dat Hans op een dag een dreigbrief in zijn auto vond. Tegenover de politie zou Free Record Shop-eigenaar hebben verklaard dat dit was "vanwege problemen in de relationele sfeer".
Hans en Connie hebben vooralsnog niet gereageerd op de Breukhoven-gate. Connie in een sms'je aan De Telegraaf: 'Nog niet.'
Ik weet het ook nietquote:Op maandag 23 april 2007 18:20 schreef Jeanne_Darc het volgende:
WAT EEN TONEELSPEL WEER!!
Tjonge jonge wat een reklame allemaal. En dan heb ik het nog niet over de nieuwswaarde.quote:Op maandag 23 april 2007 08:00 schreef Suko het volgende:
DREIGBRIEVEN! HUWELIJK HANS EN CONNIE BREUKHOVEN AL JAREN IN ZWAAR WEER!
Het heeft er alle schijn van dat Hans en Connie Breukhoven kiezen voor de aanval tegen de aantijgingen dat hun huwelijk als voorbij kan worden beschouwd! Zondagmiddag liet het op dit moment meest besproken echtpaar van Nederland zich in Amsterdam zien als een stelletje verliefde tieners op twee splinternieuwe Vespa scooters <-- Reklame om vervolgens op een terrras neer te strijken in het meest populaire gedeelte van de hoofdstad, zo meldde verschillende hoofdstedelijke bronnen. Maar of die schone schijn lang zal duren is zeer de vraag. Het huwelijk blijkt al jaren in zwaar weer te verkeren, zo weet ZIJonline<--Reklame. Deze site beschikt namelijk over justitiedocumenten waaruit blijkt dat Hans op een goede dag zelfs een dreigbrief in zijn auto vond.... Tegenover de politie verklaarde Free Record Shop-eigenaar toen dat dit was "vanwege problemen in de relationele sfeer"!
Hans en Connie Breukhoven zijn in gesprek over de al dan niet gezamenlijke toekomst. Hans keerde, zoals ZIJonline<--Reklame al exclusief meldde, eerder terug van zakenreis uit Amerika nadat weekblad Privé <--Reklame afgelopen woensdag allerlei onthullingen over hun huwelijksleven had gedaan...
Connie heeft Hans, zo schrijft het weekblad, in de val gelokt om zijn vermeende overspel aan te tonen. "Tijdens een vakantie in Lech heeft Hans vervolgens opgebiecht dat hij een minnares in België heeft en zijn spijt betuigd," staat te lezen in weekblad Privé<--Reklame.
Connie en Hans zwijgen vooralsnog over wat er is gebeurd en over de vraag of hun huwelijk inderdaad zware tijden doormaakt. Er wordt wel verwacht dat het showbizzechtpaar zal reageren op de onthullingen. Connie liet De Telegraaf <--Reklame zaterdag per sms weten dat dit die dag niet meer zou gebeuren. De verwachting is dat de echtelieden na het weekende iets van zich laten horen. De twee zijn in gesprek en deden dit zondagmiddag voor het oog van de buitenwereld op een Amsterdams terras waar zij arriveerden op twee spiksplinternieuwe Vespa scooters<--Reklame.
Het spreekt dat de bevriende media eerst waren ingelicht over deze publicteitsstunt die blijkbaar moet aantonen dat er binnen het huwelijk van de diva en de platenbaas niets aan de hand is. Dat lijkt echter bluf te zijn...
ZIJonline<--Reklame is namelijk in het bezit van justiiedocumenten waaruit het tegendeel blijkt. In die documenten spreekt Hans zelf van relationele problemen die er uiteindelijk toe hebben geleid dat Connie en hij bedreigd werden.
Weekblad Prive<--Reklame, zo kondigde hoofdredacteur Santegoeds aan, komt in haar nieuwe editie die woensdag verschijnt met nioeuwe onthullingen over de stand van zaken in het huwelijk van Connie en Hans. Geruchten willen dat het weekblad een interview zou hebben gehad met de Belgische vrouw die de minnares van Hans zou zijn. zijonline.<--Reklame
Foei!quote:(Novum) - Een voormalige chauffeur van Hans en Connie Breukhoven heeft naar verluidt de informatie over de vermeende verhouding van Hans met een Belgische vrouw gelekt naar het weekblad Privé. Dat meldt Albert Verlinde maandag in het showbizzprogramma RTL Boulevard.
De chauffeur zou, voordat hij de gegevens aan roddeljournalist Evert Santegoeds doorspeelde, eerst hebben geprobeerd om het glamourstel te chanteren met de informatie die hij als werknemer over hen verzamelde. Toen de Breukhoventjes niet ingingen op zijn eisen stapte de man, die Danny zou heten, naar verluidt naar de Privé. Bron
Wat weer in zou haken op het verhaal om Hans homosexualiteit in de doofpot te houden. Dat bedoel je toch?quote:Op maandag 23 april 2007 20:57 schreef Suko het volgende:
Bij Shownieuws denkt Henk Smits dat dit gedoe misschien in elkaar gezet is om Santegoeds een hak te zetten omdat Connie vanmiddag op de radio nogal lacherig vertelde vooral op de foto van die minnares te letten in de nieuwe Privé. Waarop Smits zich afvroeg hoe Connie dat allemaal weet. ik zelf vind het opvallend ook hoe ze zo massaal een media-offensief inzetten, potsierlijk allemaal, vooral dat filmpje, gedver.![]()
Ik dacht meer aan dat boek wat Santegoeds aan 't schrijven is met allerlei ongezelligs over Connie maar zou best kunnen dat de 'ware' aard van Hans ook wordt aangetoond. In ieder geval worden er nu vreemde spelletjes gespeeld door het 'echtpaar' óf het is een uiting van wanhoop, maar dat is eigenlijk hetzelfde.quote:Op maandag 23 april 2007 23:57 schreef Jeanne_Darc het volgende:
[..]
Wat weer in zou haken op het verhaal om Hans homosexualiteit in de doofpot te houden. Dat bedoel je toch?
quote:Een nieuwe dag, een nieruw verhaal in 'Breukhovengate'. Het weekblad Story, die de vrouw die Beatrice blijkt te heten als eerste op video vastlegde, weigerde zij te woord te staan. Zij zegt slechts geen verhouding met Hans van Breukhoven te hebben. Maar Prive's hoofdredacteur Evert Santegoeds kondigt aan dat zijn blad morgen juist met een exclusief interview met de vrouw komt.
In dat interview zou Belgische Beatrice, zo melden bronnen ZIJonline, in een pagina's lang vraaggesprek o.a. antwoord geven op de vraag of zij een liefdesbaby met Van Breukhoven heeft.... Zij vertelt ook dat zij Hans al 23 jaar kent. " Beatrice heeft een schoonmaakbedrijf dat de free Records Shop-winkels van Hans in België schoonmaakt. Hij is haar liefste vriend. Connie kent zij alleen uit de verhalen van Hans. Zij ontkent niet dat zij recent met hem naar Barcelona is geweest", staat in het komende nummer van weekblad Privé.
Story en Weekend liggen vandaag al in de winkel. dat is een dag eerder dan normaal, omdat beide bladen concurrent Prive willen voor zijn met nieuwe onthulngen in wat nu al 'Breukhovengate' heet. Prive bracht de zaak aan het rollen met een artikel van elf pagina's over de kwestie. Uit het artikel blijkt dat Connie haar man verdacht van een affaire.
quote:De chauffeur zou, zo onthulde Verlinde maandagavond op tv, voordat hij de gegevens aan Evert Santegoeds doorspeelde, eerst hebben geprobeerd om het glamourstel te chanteren met de informatie die hij als werknemer over hen verzamelde.
Toen de Breukhoventjes niet ingingen op zijn eisen stapte de man, die Danny zou heten, naar verluidt naar de Privé. Als het chantageverhaal al waar is, en dat lijkt niet het geval,- kan Verlinde die informatie niet anders hebben dan van de direct betrokkenen, Hans en Connie Breukhoven. Dat Verlinde een mogelijke bron van een weekblad op tv bekendmaakt is overigens ook een nog niet eerder vertoonde 'stunt'.
quote:Tot nu toe weigerde zowel Hans als Connie op het verhaal te reageren. Alleen liet Connie Prive weten de Belgische vrouw te kennen en haar als een goede vriendin te beschouwen. Over de vrouw, die in het Belgische Waterloo woont, doen inmiddels de wildste geruchten de ronde. Zo zou zij zelfs een kind van de met Connie getrouwde Hans van Breukhoven hebben. zijonline
Precies. En daar is Connie maar wat blij mee. Een dag niet gepubliceerd is immers een dag niet geleefd.quote:Op dinsdag 24 april 2007 10:05 schreef cinnamongirl het volgende:
Niet te filmen dat Story en Weekend nu een dag eerder in de winkels liggen.
Dat moet hun ego toch wel strelen. Het is ze gelukt, de Breukhoventjes staan weer vol in de spotlights. Negatieve publiciteit blijft tenslotte publiciteit.
Dat mag je wel zeggen, pffff. Willem Duys heeft ooit gezegd: “Als ze over me schijven, en wat ze over me schijven, interesseert me niets, als het maar een hele pagina is." Met een variant hierop: "Maakt niet uit wát ze over me schrijven, áls ze maar over me schrijven."quote:Op dinsdag 24 april 2007 10:05 schreef cinnamongirl het volgende:
Niet te filmen dat Story en Weekend nu een dag eerder in de winkels liggen.
Dat moet hun ego toch wel strelen. Het is ze gelukt, de Breukhoventjes staan weer vol in de spotlights. Negatieve publiciteit blijft tenslotte publiciteit.
Connie geniet (misschien) wel dat ze weer in de spotlights staatquote:Op dinsdag 24 april 2007 10:33 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Precies. En daar is Connie maar wat blij mee. Een dag niet gepubliceerd is immers een dag niet geleefd.
Dit illustreert nogmaals het belabberde niveau van de glamourjournalistiek in dit land.quote:Hans Breukhoven ontkent overspel
Hans Breukhoven ontkent een buitenechtelijke relatie te hebben gehad met de Belgische Béatrice. Dat bezweert de zakenmagnaat dinsdag in het roddelblad Weekend.
Hans Breukhoven ontkent een buitenechtelijke relatie te hebben gehad met de Belgische Béatrice. Dat zweert de 60-jarige zakenmagnaat dinsdag in het roddelblad Weekend. "We zijn vrienden. Niets meer en niets minder", stelt hij. Hiermee reageert de oprichter van platenketen Free Record Shop op geruchten in het boulevardblad Privé.
In een artikel van elf pagina's deed hoofdredacteur Evert Santegoeds vorige week de vermeende affaire uit de doeken. Connie, de veelbesproken echtgenote van Hans, zou in woede zijn ontstoken toen zij het overspel ontdekte. Niets van waar, zo stelt ook Connie in Weekend. "Als we problemen hebben, zou ik dat sowieso niet met de buitenwereld bespreken", zegt ze.
Ook Béatrice, die met haar bedrijf de Belgische filialen van Free Record Shop schoonmaakt, ontkent de relatie in alle toonaarden. "Ik geef om hem, maar niet op de manier zoals in Nederland wordt gesuggereerd", zegt zij in Weekend. "Destijds heeft hij mij op zakelijk gebied geholpen en dus zal ik nu alles in het werk stellen om zijn naam te zuiveren."
De bron die Santegoeds gebruikte voor het artikel, een voormalige chauffeur van de Breukhovens, zou slechts uit zijn op eigengewin. "Die man is gestoord, maar ja, dat zijn er wel meer", sneert Connie over Danny van Zijl. Vorig jaar zou zij door de man zijn benaderd, die beweerde dat Hans een maîtresse zou hebben in Waterloo. "Ik sloeg steil achterover van verbazing", vertelt ze. Volgens de blondine verlangde de ex-werknemer een financiële beloning voor zijn 'briljante tip'.
Met de stortvloed aan artikelen over het privéleven van de Breukhovens, komen de persoonlijke sympathieën van de roddelbladen aan het licht. Santegoeds, die momenteel een boek schrijft over Connie, publiceert al geruime tijd artikel na artikel waarin de 55-jarige voormalige zangeres in een kwaad daglicht wordt gesteld. Donderdag verloor de journalist een kort geding dat de Breukhovens tegen hem hadden aangespannen over een artikel in Privé. Santegoeds beweerde daarin dat de Clinic for Injectables van Connie een financieel fiasco is.
Ook de interviews van Connie en Hans in Weekend lijken allerminst ongetint. "In de afgelopen jaren is onze professionele relatie uitgemond in een onbaatzuchtige vriendschap", vertelt hoofdredactrice Petra Boots, die de vraaggesprekken voerde, in een voorwoord. "Zo was Connie de eerste oppas van mijn dochtertje en hielp ze me eigenhandig met het schilderen van mijn huis toen ik in een moeilijke periode zat."
[Novum]
Nou ja, die Edwin zal best veel weten maar ik hoorde vorige week in één van de showpramma;s dat hij erg met ze meeleeft...Hier nog een oud artikel op Zijonline..toen het niet zo gezellig meer was. Misschien blijkt het toch een wolf in schaapskleren, een lijntje naar Santegoeds wellicht?quote:Op dinsdag 24 april 2007 20:31 schreef Jeanne_Darc het volgende:
Het houdt gewoon niet op zeg. Dat het een schijnvertoning is me zeker.
Ik vraag me af of die voormalige vriend/personal assistent (die bij Con en Hans inwoonde) ook nog op de proppen komt met een verhaal, ik meen te herinneren dat hij ineens weg was bij hun zonder uitleg (ben niet in de war met patricia paay en tom sebastiaan)
Ik ga vanavond kijkenquote:* Vanavond om 22.50 uur komt Santegoeds in Shownieuws met commentaar en wat er morgen in Privé staat over deze affaire.
Dat wil ik zeker wél zien!quote:Op dinsdag 24 april 2007 23:01 schreef TheVulture het volgende:
Wat een triest figuur is die Santegoeds zeg![]()
![]()
Al neukt Hans B een koala op sterk water, wat zal het me jeuken
quote:Een Belgische minnares voor Hans of niet, nu zelfs de kinderen van Hans en Connnie het huwelijk als over en uit beschouwen komt de show van verliefde tieners die Hans en Connie zondagmiddag in het centrum van Amsterdam gaven, nog belachelijker over. Vraag is alleen welk moment Connie en Hans kiezen om de breuk naar buiten te brengen. Bronnen zeggen ZIJonline dat dit voorlopig niet het geval zou zijn.
De Breukhovens zouden namelijk serieus overwegen weekblad Prive, dat de affaire aan het rollen bracht, voor de rechter te dagen. Daarbij is echter de hulp van de vermeende minnares van Hans, de Belgische Beatries onontbeerlijk. en juist die vrouw lijkt niet al te happig om allerhande zaken onderr ede te (moeten) verklaren...
De Belgische zou zich in de hele affaire een beetje gebruikt voelen. Zo diende ze afgelopen zaterdagmiddag op te draven in Amsterdam om zich te laten interviewen en fotograferen voor het weeekblad Weekend, wiens hoofdredactie nu openlijk de kant van De Breukhovens gekozen heeft als het eerste beste advertentieblad dat financieel afhankelijk is van de adverteerder.... Met journalistiek heeft het allemaal in ieder geval niets te maken.
Belgische Beatries had op het tijdstip dat zij voor Weekend aan de zijde van Hans deinde op te draven om te verklaren dat ze alleen maar vrienden zijn, een afspraak met een ander roddelblad, het weekblad Prive. Na de sessie met Weekend haaste ze zich dan ook terug naar Waterloo om dat andere weekblad, vrijwillig, te woord te staan. De weergave van dat vraaggesprek zou sensationeel zijn en verschijnt morgen.
Het is overigens niet de eerste keer dat Jordi uit de school klapt over het over het huiselijk leven van Connie en Hans. Vier jaar geleden vertrok hij al eens uit het ouderlijk huis met zijn zus Constanza. Toen vertelde hij: "Onze ouders respecteren onze keuzes niet. Leven, werk, vriendjes, ze willen alles voor je invullen. Uitspreken gaat niet meer, dan gaat er toch weer ruzie ontstaan. Ik respecteer mijn ouders, dan moeten zij dat ook doen", aldus Jordy, die de vele ruzies alsvolgt samenvat. "Je kan als ouders best een doel hebben, maar als de kinderen afwijken, moet je ze steunen en helpen. Als wij beetje van het pad afwijken, doen ze dat niet. Met andere woorden, zij zeggen: 'Je moet zus zijn, je moet zo zijn', maar laat mij maar gewoon mijn eigen pad betreden."
Dat was weer een ánder schandaal!quote:Op woensdag 25 april 2007 00:56 schreef LoveProfusion het volgende:
Die Marvin is overigens GAY AS CHRISTMAS.
quote:Op woensdag 25 april 2007 09:09 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Dat was weer een ánder schandaal!
Nu eindelijk bewijs homosexualiteit zoon Vanessa?
Moeten ze allemaal moeilijke woorden gebruikenquote:Op woensdag 25 april 2007 10:32 schreef Copycat het volgende:
Wat heeft Connie B. die dyslecten van ZIJonline aangedaan? Wat een hetze.
quote:Beatrice bevestigd in het vraaggesprek met weekblad Prive dat zij Hans al 23 jaar kent, maar op het pikante gegeven dat zij de minnares van Hans zou zijn geweest toen hij Connie, toen nog Witteman geheten, tegen het lijf liep geeft ze een ontwijkend antwoord. De Belgische, blijkbaar niet gewend te liegen, zegt tegen Prive: "Het is beter als ik zeg: no comment. Ik wil met niemand ruzie maken."
De vrouw zegt zelfs geen "nee"als de verslaggever van het weekblad vraagt of het waar is dat zij een kind met Hans heeft dat enkele jaren geleden heeft geleden aan leukemie....
Prive: Er wordt ook beweerd dat u samen met Hans een kind zou hebben?
Beatrice: "No comment."
Prive: Dat kind zou ook heel ziek zijn geweest een aantal jaren geleden? Het zou leukemie gehad hebben?
Beatrice: "Over kind moeten we niet spreken. Weet je alsjeblieft, respect voor kinderen
Maar, no comment."
Prive: Hans zou toen u financieel geholpen hebben om de ziekenhuisrekeningen te betalen?
Beatrice: "Niemand heeft mij geholpen. Ik ben een zelfstandige vrouw die van niemand geld nodig heeft. Maar ik zeg verder niets hierover."
Hoewel ze, volgens het weekblad, haar kalmte bewaard bij iedere vraag die haar gesteld wordt, reageert ze alleen fel als de naam Connie Breukhoven valt. Beatrice, volgens Connie een van haar beste vriendinnen die zij overigens beschijft als een dwerg van 1.47 meter, laat haar masker vallen als haar vermeende liefdesrivale in het spel is.
Prive: Volgens Connie Breukhoven zou haar man Hans u geld hebben gegeven om een schoonmaakbedrijfje te starten?
Beatrice (met dit keer ogen die vuur lijken te spuwen): "Hans heeft me geen geld gegeven voor mijn bedrijfje. Ik heb alles op eigen kracht gedaan meneer. In het begin het ikzelf staan poetsen. Met mijn eigen handen. Ik ben een zelfstandige vrouw!"
Prive: Mevrouw Connie Breukhoven zegt ook dat u een goede vriendin van haar bent?
Beatrice: "En dan zij mij als dwerg beschrijven. Ik ken Connie uit de verhalen van Hans."
De antwoorden die Belgische Beatrice in het interview in Prive geeft staan overigens lijnrecht tegenover de beweringen van Hans en Connie Breukhoven in het weekblad Weekend. Duidelijk is dat een de partijen -Connie en Hans of Beatrice- liegt.
Wie? Dat is tot de waarheid aan het licht komt onduidelijk, maar Hans en Connie hebben de schijn tegen zich nu zelfs hun eigen kind Jordi gisteren heeft bevestigd dat zijn vader en moeder al maanden gescheiden leven en dat het enige contact dat zij nog hebben verloopt via de bank als Hans Connie haar maandelijkse toelage overmaakt.
Het veelbesproken scooterritje van afgelopen weekend door het centrum van amsterdam van Connie en Hans lijkt na de antwoorden van 'minnares' Beatrice dan ook niet meer te zijn dan een afleidingsmanouvre om de waarheid nog even niet te hoeven vertellen...zijonline
Nee, dat niet. Met één artikeltje dat niet wemelt van de domme fouten ben ik al blij.quote:Op woensdag 25 april 2007 10:34 schreef Ole het volgende:
Moeten ze allemaal moeilijke woorden gebruiken![]()
met deze hierboven is dat alweer niet geluktquote:Op woensdag 25 april 2007 10:36 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee, dat niet. Met één artikeltje dat niet wemelt van de domme fouten ben ik al blij.
quote:
Dossier Breukhoven (1)
ENTERTAINMENT
Het is net een slechte soap, en het is dat er officiële politiedocumenten van de KLPD ter grondslag liggen, anders zou niemand het geloven. Diva Conny Breukhoven en platenmagnaat Hans Breukhoven, staan altijd wel onder de aandacht van de vaderlandse pers. Soms wel tot vervelens toe, niet op de laatste plaats omdat het stel de berichtgevingen vrijwel altijd afdoet als tendentieus, volgens hen zeggen meestal afkomend van rancuneuze employees. Na de laatste vermeende ontwikkelingen over een vermeend buitengerechtelijk kind van Hans Breukhoven, liggen nu stukken op menig redactiebureau, waaruit zou blijken dat hun geadopteerde kinderen, middels Marokkaanse schoffies, hun ouders aan het “afpersen” zouden zijn geweest.
De redactie van Zijonline beschikt kennelijk eveneens over een 2.000 pagina tellend onderzoeksdossier, betreffende de overval op Breukhoven’s eigendom Snowworld in Zoetermeer (2004). Deze zaak is nimmer opgelost, ondanks de vele manuren politiearbeid. Uit het lijvige dossier valt heel veel op te maken, waarbij de indruk zou kunnen worden gewekt dat de wijze van zakendoen, alsmede de achterliggende achtergronden, van deze en gene niet geheel als fris kunnen worden aangemerkt. Het antwoord van de Breukhoven’s over de inhoud en strekking van dit dossier is op dit moment onbekend.
Zoals ongetwijfeld bekent beschikt Witheet vaak over justitiedossiers, die nogal eens hier en daar impact veroorzaken. In het dossier Breukhoven, zitten een tweetal carbondoorslagen afkomstig van de Haagse Zedenpolitie. Destijds, toen prostitutie bij wet formeel verboden was, ging de Haagse Zedenpolitie met grote regelmaat controles houden bij de dames van lichte zeden, waarna ze daarover rapportjes schreven… Volgende week zullen deze originele politiedocumenten ter verificatie van echtheid worden aangeboden bij een gespecialiseerd onderzoeksbureau. Naar rato van het te verwachte resultaat… Stay tuned!
Submitted by Janna Tolsma on 04/24/2007 - 18:22.
Hoezo?quote:Op woensdag 25 april 2007 12:13 schreef Haaibaaike het volgende:
En Leco Zadelhoff, Connie's goede vriend !
Hebben die ook woorden
quote:Op woensdag 25 april 2007 12:13 schreef Haaibaaike het volgende:
En Leco Zadelhoff, Connie's goede vriend !
Hebben die ook woorden
quote:
Zijonline:quote:En in weekblad Prive van deze week valt al te lezen dat het Connie's voormalig hartsvriend Leco Zadelhof is geweest die tegen Connie een boekje open heeft gedaan over Edwin nadat Leco en Connie ruzie hadden gekregen.
Allemaal de schuld van Edwin volgens Leco. Diezelfde Edwin zou ook een grote rol gespeeld hebben bij Connie's geruchtmakende ruzie met haar kinderen Jordi en Constanza.
Tja, als zijonline het zegtquote:Op woensdag 25 april 2007 12:18 schreef Haaibaaike het volgende:
Ik kan het ook niet geloven, maarvolgens Zijonline wel !
En volgens Privé, dus. Twee bronnen die ik als zeer betrouwbaar ziequote:Op woensdag 25 april 2007 12:18 schreef Haaibaaike het volgende:
Ik kan het ook niet geloven, maarvolgens Zijonline wel !
Ik ken een privé verslaggever persoonlijk, en die checkt toevallig wel alle roddels!quote:Op woensdag 25 april 2007 12:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
En volgens Privé, dus. Twee bronnen die ik als zeer betrouwbaar zie.
Bij wie?quote:Op woensdag 25 april 2007 12:20 schreef Ole het volgende:
Ik ken een privé verslaggever persoonlijk, en die checkt toevallig wel alle roddels!![]()
![]()
quote:Op woensdag 25 april 2007 12:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
En volgens Privé, dus. Twee bronnen die ik als zeer betrouwbaar zie.
Da's een goeie ja,quote:
Ik vind Privé dan nog nét even iets betrouwbaarder Haaibaaikequote:Op woensdag 25 april 2007 12:22 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Privé ook niet maar Zijonline wel dan
![]()
nee dus.
![]()
quote:Op woensdag 25 april 2007 12:22 schreef Haaibaaike het volgende:
Privé ook niet maar Zijonline wel dan
![]()
nee dus.
![]()
Ik ook Ole .quote:Op woensdag 25 april 2007 12:24 schreef Ole het volgende:
[..]
Ik vind Privé dan nog nét even iets betrouwbaarder Haaibaaike
We're cool againquote:
quote:Topadvocaat acht Connie kansloos
Connie Breukhoven heeft Evert Santegoeds aangeklaagd wegens laster, maar volgens een Utrechtse topadvocaat is ze kansloos.
Connie Breukhoven is kansloos in de zaak die ze wegens laster en smaad heeft aangespannen tegen Evert Santegoeds, de hoofdredacteur van roddelblad Privé. Dat zegt de Utrechtse strafpleiter Piet Doedens tegen de entertainmentwebsite Sterrenstek. "Ik zou wel tien keer op mijn hoofd krabben voor ik aan deze zaak zou beginnen."
Volgens de advocaat is uit diverse publicaties gebleken dat Connie niet altijd even betrouwbaar is. "Dat is een heikel punt in deze zaak. Strafrechtelijk gesproken liggen smaad en laster niet eenvoudig. Santegoeds moet wel zeer veel feitelijke onjuistheden hebben gepubliceerd, terwijl ik aanneem dat hij zich uitstekend zal hebben gedocumenteerd alvorens tot publicatie over te gaan."
Het blad van Santegoeds schreef onlangs in een artikel dat de Clinic for Injectables van Connie wordt geplaagd door financiële tegenvallers. Privé verloor daarop een kort geding en moest een schadevergoeding betalen van zesduizend euro en werd door de rechter opgedragen een rectificatie te plaatsen.
Hans en Connie Breukhoven nemen daar geen genoegen mee en beginnen een strafzaak omdat het weekblad vorige week opnieuw met vermeende lasterlijke publicaties kwam. Daarbij werden alle pijlen gericht op Hans Breukhoven, die er een minnares op zou nahouden. De Breukhovens hopen dat Santegoeds nu zwaarder wordt gestraft, met een hogere boete of een taakstraf.
Doedens adviseert het stel de zaak te vergeten. Omdat Santegoeds hoor en wederhoor heeft toegepast en de familie zelf de publiciteit niet schuwt, hebben ze volgens hem geen sterke zaak.
Piet Doedens verdedigde in de jaren tachtig met succes de verdachte in de Zaanse paskamermoord. Ook was hij de advocaat van grote criminelen als de Hakkelaar en Charles Z. en was hij een tijdje wekelijks op televisie te zien in de Asoshow bij de KRO.
[Novum]
Mee eens, maar vergeet niet dat de personen in kwestie ook vaak zelf die bladen (dus niet alleen Privé) nieuws verstrekken (en of dat altijd wáár is?) en als er dan wat minder leuks valt te melden zijn de 'sterren' opeens niet thuis. Het mes snijdt aan twee kanten, net zo scherp of net zo vleiend, en het ligt er maar net aan wie er baat bij hebben.quote:Op zondag 29 april 2007 11:52 schreef sanni het volgende:
Joh man die Santegoeds die heeft gewoon elke keer geld gereserveerd voor dit soort zaken.
Dat hele blad Prive is een en al roddel en achterklap en mensen smullen ervan. Zolang mensen
dit soort bladen blijven kopen en hun voyeurisme blijven ten toonspreiden dan zal dit soort
'onzin' altijd zijn weg in de maatschappij blijven vinden. [afbeelding]
quote:Op vrijdag 27 april 2007 19:08 schreef pberends het volgende:
Die kop van Hans ook altijd. Net alsof hij altijd een sateprikker verticaal in z'n mond heeft zitten.
Verkeerde knoppie, zal mezelf weer te quoten, maar moest gewoon iets verbeteren in het origineel. Schemerlamp boven de pc is naar naar de ratsmodee. Dat ik dit nog ga uitleggen.quote:Op maandag 30 april 2007 23:41 schreef milagro het volgende:
wat voor onbetamelijke onwelgevalligheid stond daar, Suko![]()
quote:Op maandag 30 april 2007 23:29 schreef milagro het volgende:
[..]![]()
hij lijkt ook een beetje op deze >>>![]()
quote:
Hahaquote:Op maandag 30 april 2007 23:27 schreef Suko het volgende:
[..]
Kan hier niet aan afleiden dat het handel in onroerend goed betreft, misschien is er wel een andere reden? Overigens zijn Connie en Hans weer terug uit Nice meldde Boulevard en volgens medepassagiers zaten de twee niet naast elkaar in het vliegtuig.
Ik heb ooit een keer gelezen dat hij niet durft te lachen met zijn tanden bloot dus dat hij daarom altijd zijn mond dicht heeftquote:Op dinsdag 1 mei 2007 00:03 schreef tong80 het volgende:
Waarom heeft die vent altijd een grijns op z'n smoel ?
Hij is fijn.... IJdeltuiterigquote:Op zaterdag 12 mei 2007 21:49 schreef TovenaarVanOZ het volgende:
[..]
Ik heb ooit een keer gelezen dat hij niet durft te lachen met zijn tanden bloot dus dat hij daarom altijd zijn mond dicht heeftHij vindt het lelijk als zijn tanden te zien zijn..
quote:Breukhovens winnen kort geding tegen websites.
Connie en Hans Breukhoven hebben het kort geding dat zij aanspanden tegen zijonline.nl en witheet.nl gewonnen. Een rechter in Amsterdam veroordeelde de sites tot het verwijderen van een artikel, waarin wordt gesuggereerd dat Connie werkzaam is geweest als prostituee.
Ook moeten zij een rectificatie plaatsen en een boete betalen van tienduizend euro.
De sites schreven in de artikelen dat Connie voorkomt in een dossier van de Haagse zedenpolitie. Voordat zij in 1987 met Hans trouwde, zou de blondine als dame van lichte zeden hebben gewerkt.
Overwinning
Het is de tweede keer in korte tijd dat de Breukhovens een overwinning behalen op de roddelpers. Vorige maand won het glamourechtpaar een kort geding tegen het weekblad Privé en De Telegraaf.
Deze media hadden artikelen geplaatst waarin werd gesteld dat de Clinic for Injectables van Connie grote verliezen lijdt.
quote:EX CHAUFFEUR CONNIE BREUKHOVEN BESCHULDIGT DIVA VAN KEIHARD LIEGEN!
Connie Breukhoven staat binnenkort weer voor de rechter. En ditmaal is het in het beklaagdenbankje, want de ex chauffeur van Connie, Danny, wil dat zijn voormalige bazin diep door het stof gaat. Zo wil Danny dat Connie een rectificatie laat plaatsen op haar kosten over alle beschuldigingen die zij uitte in het weekblad Weekend aan het adres van haar voormalig werknemer en ook wil Danny een forse schadevergoeding voor de leugens die Connie over hem zou hebben verteld. De diva heeft nog een week tijd om vrijwillig aan de eisen van Danny te voldoen. Doet zij dat niet dan zal Danny's advocaat Oscar Hammerstein Connie Breukhoven voor de rechter dagen om haar te dwingen te doen wat Danny wil...
'Mensen die boven me staan zullen me niet beledigen en mensen die onder me staan kunnen me nooit beledigen, ' zeí Connie Breukhoven in Weekend, het weekblad waar haar hartsvriendin Petra Boots de scepter zwaait.
Maar het heeft er alle schijn van dat het verhaal dat Connie haar vriendin Peter Boots liet publiceren over haar 'gestoorde ex-chauffeur' die gelekt zou hebben naar weekblad Privé over de Belgische minnares van echtgenoot Hans van Breukhoven, een leugenverhaal was.
De betrokken chauffeur is namelijk woedend over de aantijgingen van Connie Breukhoven en dreigt naar de rechter te stappen als Connie haar beweringen niet terugneemt...
De chauffeur heeft inmiddels het kantoor van advocaat Oscar Hammerstein in de arm genomen om zich te verweren tegen de aantijgingen van Connie Breukhoven. Tot volgde week heeft Connie de gelegenheid de zaak in den minne te schikken en in het weekblad Weekend -op haar kosten- een rectificatie te plaatsen over de door haar gedane uitlatingen over Danny. Ook wil de chauffeur een schadevergoeding.
In Weekend zei Connie o.a: "Al snel (na zijn indiensttreding, red) bleek dat Danny genoot van het opzetten van allerlei intriges, met klaarblijkelijk als doel de familie te ontwrichten. Hans heeft hem een aantal keer gewaarschuwd op te houden met stoken, maar zonder enig resultaat. Het leek wel of hij in een fantasiewereld leefde. Navraag bij zijn vorige werkgever leerde ons dat zijn vreemde gedrag daar de reden was geweest voor ontslag. Uiteindelijk zag Hans zich genoodzaakt de arbeidsovereenkomst te beëindigen en is Danny verhuisd naar een dorpje in Friesland.'
Volgens chauffeur Danny nam hij echter zelf al ontslag in 2001 omdat hij overspannen was geworden van het werken en het constante gebel van Connie naar hem om er achter te komen waar haar Hans uithing...
Ook ontkent hij dat het zijn idee is geweest om Hans te ontmaskeren als vreemdganger zoals Connie in Weekend beweerde. Connie in Weekend; "Vorig jaar mei belde Danny mij plotseling op. Hij wilde een keer op de koffie komen en bijkletsen. Nou best hoor, dacht ik. Na de koffie: zegt Connie, 'vertelde hij me over een maîtresse die Hans zou hebben in Waterloo. Ik sloeg steil achterover van verbazing! Danny dacht mij een briljante tip aan de hand te hebben gedaan, en daar achteraf grof geld mee te willen gaan verdienen.'
De chauffeur heeft echter een heel ander verhaal. Hij zegt dat hij door Connie benaderd werd die hem 25.000 euro beloofde voor zijn medewerking bij de ontmaskering van haar man. Ook zegt de man dat hij door de diva in augustus 2006 gedwongen werd mee te werken om een val op te zetten voor Hans Breukhoven om het bewijs te leveren van zijn vreemdgaan met de Belgische Beatrice.
En ook, beweert Danny, zou Connie zelfs een privé-detective hebben ingehuurd en achter Hans hebben aangestuurd toen die op zakenreis ging naar de Dominicaanse Republiek. Een reisje waarvan Connie vermoedde dat haar Hans zich zou laten vergezellen door een andere vrouw.
De chauffeur, zo schrijft advocaat Hammerstein aan Connie Breukhoven, zou voor zijn beweringen meer dan voldoende bewijs hebben. Zo bewaarde hij de meer dan 250 sms-jes die Connie aan hem stuurde over allerhande zaken en kan Danny bewijzen dat Connie hem ook na het door hem genomen ontslag nog regelmatig inhuurde. Zo reed de volgens Connie Breukhoven 'gestoorde chauffeur' haar nog op haar verzoek in december 2006 naar de Amsterdamse vestiging van De Bijenkorf waar zij haar smeerseltjes ging aanprijzen. zijonline
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |