Ohja, ff denken hoe we dat gaan doen.quote:Op zaterdag 14 april 2007 22:51 schreef Re het volgende:
tvp voordat ik het topic weer kwijt ben
owww dat stukje text van mj uit het vorige deel, ik kan niet meer snijden... was nog geopperd om het ergens in een sticky te doen of achter een linkje ofzo
Vooruit, het is je vergeven.quote:Op zondag 15 april 2007 13:59 schreef dawg het volgende:
c_c, sorry, het spijt me, vergeef me. Ik zal het nooit meer doen.
Ik was verdrietig, na je postquote:Op zondag 15 april 2007 14:31 schreef dawg het volgende:
[..]
Dat komt er ook echt van harte uit.
Maar toch bedankt.
Hoe kan ik het goedmaken?quote:Op zondag 15 april 2007 14:35 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik was verdrietig, na je post.
.
Een loze belofte, komend van een man.quote:Op zondag 15 april 2007 15:04 schreef dawg het volgende:
[..]
Oja, jij hebt nog een bak B&J tegoed van mij.
Omdat alle gefrustreerde, vrouwenhatende pubertjes in KLB zitten, en ze zelfs dáár erachter gekomen zijn dat 'ALLE VROUWEN ZIJN KUTHOERE' niet de beste instelling is, als je binnen nu en 2 jaar nog iets wilt bereiken op dat gebied.quote:Op dinsdag 17 april 2007 01:03 schreef Zeikmans het volgende:
Waarom is mijn topic op slot gegooid?
Vrouwen
Slaat echt compleet nergens op![]()
Pffffff kom er zovele tegen hierroquote:Op dinsdag 17 april 2007 01:06 schreef Nosh het volgende:
[..]
Omdat alle gefrustreerde, vrouwenhatende pubertjes in KLB zitten, en ze zelfs dáár erachter gekomen zijn dat 'ALLE VROUWEN ZIJN KUTHOERE' niet de beste instelling is, als je binnen nu en 2 jaar nog iets wilt bereiken op dat gebied.
Ergo: nietszeggend topic, zonder voorbeelden, disccusiestof of wat dan ook.
Wiens kloon ben je?quote:Op dinsdag 17 april 2007 01:27 schreef Zeikmans het volgende:
[..]
Pffffff kom er zovele tegen hierro![]()
En trouwens, waar schrijf ik dat dan dat vrouwen kuthoere zijn?
Ik heb het toch over heel wat anders zeg![]()
Waar had ik het dan moeten plaatsen? Lekker duidelijk ben jequote:Op dinsdag 17 april 2007 01:54 schreef clumsy_clown het volgende:
Overigens, je weet best dat je topic geen enkele kans van slagen had, al helemaal niet in R&P.
Dat staat in de sluitpost. Hij had wellicht een kleine kans gemaakt in KLB, maar zelfs daar zijn ze dit soort topics zat.quote:Op dinsdag 17 april 2007 11:36 schreef Zeikmans het volgende:
[..]
Waar had ik het dan moeten plaatsen? Lekker duidelijk ben je![]()
Het gaat dicht om even opgeschoond te worden... daarna weer open. Dat staat er toch ook letterlijk?quote:Op dinsdag 17 april 2007 16:56 schreef VonHinten het volgende:
Waarom gaat Aanranding of niet? dicht? Volgens mij is het alles behalve offtopic. Discussie ging over of een bepaalde actie als aanranding of versierpoging moest worden opgevat..
Dat dus! (hoewel dat D_D-gedoe dan wel weer irritant was).quote:Op dinsdag 17 april 2007 16:56 schreef VonHinten het volgende:
Waarom gaat Aanranding of niet? dicht? Volgens mij is het alles behalve offtopic. Discussie ging over of een bepaalde actie als aanranding of versierpoging moest worden opgevat..
Whoops verkeerd begrepen. Dank uquote:Op dinsdag 17 april 2007 16:59 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Het gaat dicht om even opgeschoond te worden... daarna weer open. Dat staat er toch ook letterlijk?
Begrijpend lezen lieverdsquote:Op dinsdag 17 april 2007 16:59 schreef JoeDank het volgende:
[..]
Dat dus! (hoewel dat D_D-gedoe dan wel weer irritant was).
Ja, maar soms houden jullie je niet aan jullie woord!quote:Op dinsdag 17 april 2007 16:59 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Het gaat dicht om even opgeschoond te worden... daarna weer open. Dat staat er toch ook letterlijk?
Ik kan soms wel eens vergeetachtig zijnquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:01 schreef JoeDank het volgende:
[..]
Ja, maar soms houden jullie je niet aan jullie woord!, of zijn dat gevalletjes van "voortschrijdend inzicht"
cq "vergeten"
![]()
Dank voor de aandacht!quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:02 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Ik kan soms wel eens vergeetachtig zijn
Het wil wel eens gebeuren dat we het dichtgooien, en daarna besluiten te slapen.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:01 schreef JoeDank het volgende:
[..]
Ja, maar soms houden jullie je niet aan jullie woord!, of zijn dat gevalletjes van "voortschrijdend inzicht"
cq "vergeten"
![]()
quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:16 schreef Nosh het volgende:
[..]
Het wil wel eens gebeuren dat we het dichtgooien, en daarna besluiten te slapen.
Gaat het daarna 's ochtends weer schoon open. Soms.
Enfin, DD-gezeik is verwijderd, laatste pagina kan volgepost worden.
Al is de boodschap geloof ik wel overgekomen, dus daar blijft het ook bij.
Kan dit dan ook verwijderd worden? Ik voel er weinig voor om door een agressieve Neanderthaler neergezet te worden als ontsnapte TBS-er zonder weerwoord te kunnen geven (overigens zat ik bepaald niet te wachten op deze "discussie" door iemand die blijkbaar niet in staat is begrijpend te lezen).quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:51 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
Een eventueel volgend topic zal ik wel mijden hoor
Ik begon er alleen over omdat je m.i. een persoon als DD niet serieus kan nemen IN DEZE DISCUSSIE ;-) , hij Heeft de wmb denkbeelden van een ontsnapt TBS-er. ben er ook van overtuigd dat er op deze aardkloot 1 of meerdere vrouwpersonen lopen die te maken hebben met onaangenaam seksueel gedrag van hem, en dat hij dus als 'mogelijke dader' niets in te brengen heeft. Al is dat in nederland natuurlijk ook al relatief, uitkeringstrekkers mogen ook meestemmen voor een hogere uitkering, allochtonen voor familiehereniging etc.
maar OT; ik denk toch wel dat het overgrote deel van de Nederlanders alsnog van mening is dat een dergelijke act niet gewaardeerd wordt op het moment dat de betrokkene zich niet kan verweren, of ze het nu wel of niet zou willen. Verder is deze discussie vrij nutteloos, en hoop ik dat een eventueel vervolg-topic er meer over zal gaan hoe ze er mee om moeten gaan. WMB is een van de beste dingen om er mee om te gaan allereerst al geen vervolgtopic te openen, zoals ik al gezegd heb, omdat je je er dan alleen maar slechter bij ga voelen wat je toch onbewust weerspiegeld naar 'het slachtoffer'.
Mij lijkt het confronteren, zoals eerder gezegd, geen slecht plan. Ook lijkt het me niet slecht om die andere vriend er over in te lichten. Maar dat moet de persoon in kwestie uiteraard zelf bepalen. Misschien kan daar in een evt. vervolgtopic verder op ingegaan worden, zodat TS in geval van een gesprek met 'het slachtoffer' een wat beter idee van heeft.
Post is inmiddels geëdit.quote:Op dinsdag 17 april 2007 19:16 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
[..]
Kan dit dan ook verwijderd worden? Ik voel er weinig voor om door een agressieve Neanderthaler neergezet te worden als ontsnapte TBS-er zonder weerwoord te kunnen geven (overigens zat ik bepaald niet te wachten op deze "discussie" door iemand die blijkbaar niet in staat is begrijpend te lezen).
Dank.![]()
quote:Op dinsdag 17 april 2007 21:00 schreef Dubrovnik het volgende:
Na, het Einde Speelkwartier topic gelezen te hebben, wil ik even zeggen dat ik inderdaad een klon ben en dat ik in een melige bui dat topic heb geopend. Excuses, ik wist niet dat daar zo zwaar aan getild wordt
Die is er al sinds die discussie hoor.quote:Op donderdag 19 april 2007 19:03 schreef berney het volgende:
Ik post nu een paar dagen mee om te kijken hoe/wat in SC. Heel gezellige mensen daar niet van, maar gezien de snelheid waarmee de topics volkomen zijn mijn posts die ik poste in ben ik tot de conclusie gekomen dat als ik de post, post die ik normaliter in het centraal/medische topic deponeerde tenminste gelezen werd.
Hopelijk wordt er nog wel nagedacht voor een oplossing/spinoff en worden wij niet vergeten.
Groetjes.
Ik heb geen depressie.quote:Op donderdag 19 april 2007 19:12 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Die is er al sinds die discussie hoor.
depressie - hoe ga je ermee om
Wat voor topics zou dat moeten zijn dan? Wat zou het idee achter het topic moeten zijn?quote:Op donderdag 19 april 2007 19:16 schreef berney het volgende:
[..]
M'n posts kwijt die ik poste in centraal/medisch maar dat mochten we niet meer.
Ik ben bang dat je specifieker zal moeten zijn.quote:Op donderdag 19 april 2007 19:18 schreef berney het volgende:
Ik voelde me thuis in centraal/medisch topic.dus zoiets dergelijks
Kom gewoon in het omgang met depressie topic. Misschien dat je er dan officieel dan wel niet hoort maar je past er wel goed tussen toch? Je hoeft geen diagnose bewijs in te leveren voordat je er mag komen posten hoorquote:Op donderdag 19 april 2007 19:39 schreef berney het volgende:
Laat ook maar, ben de enige denk ik dus heeft het toch geen draagvlak.
Ik vond hem 'karakteristiek'.quote:Op zondag 22 april 2007 11:54 schreef webspider het volgende:
Kan er iemand die vreselijke spelfout in de TT van Singels # 6 Wees blij want je bent weer (of nog steeds) vrij oplossen?
Mijn dank is vrij groot
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |