Mwah, redelijke kans dat NEC nog tiende wordt.quote:Op maandag 23 april 2007 16:21 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Binnenkort kunnen waarschijnlijk de Faillietesse-NEK topics weer van stal gehaald worden.
Ja dat wordt best spannend tegen NACquote:Op maandag 23 april 2007 16:36 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
En jullie zijn niet positief over de volgende ronde halen?
quote:NEC-belofte weg na ruzie met El-Akchaoui
Gaetan Klaassen wil na enkele turbulente dagen niet langer uitkomen voor NEC. Een aanvaring met Youssef El-Akchaoui was de aanleiding.
Afgelopen zaterdag trainde Klaassen mee met de eerste selectie, toen hij na enkele keren balverlies werd aangevlogen door El-Akchaoui. Trainer Mario Been stuurde de spelers van de training en El-Akchaoui kreeg een boete. Overigens mocht hij een dag later wel gewoon invallen tegen Feyenoord.
Klaassen mocht niet meer meetrainen met de eerste selectie. Tevens verloor hij zijn basisplaats in Jong NEC en zat gisteren tegen Jong Feyenoord op de bank ten faveure van Naïm Aarab. In blessuretijd mocht hij nog een minuutje invallen, maar dat weigerde Klaassen en zo ontstond een onwerkbare situatie.
quote:Ernstige blessure voor Mark Otten (24/04/2007)
MRI scan heeft uitgewezen dat Mark Otten zijn voorste kruisband van zijn linkerknie volledig heeft afgescheurd. Het herstel vergt naar verwachting 6 tot 9 maanden.
Wat gebeurde daar nou precies? De Guzman werd neergehaald buiten de 16, scheids gaf voordeel aan Griek en Otten blesseerde zichzelf? Staat ie nou nog onder contract bij ons?quote:
Youssef deed niks verkeerd. Been heeft de arrogante Klaassen weggestuurd!quote:Op dinsdag 24 april 2007 11:38 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Bijdehand mannetje die El-Akchaoui.
[..]
quote:Been: 'Gedrag broekie Klaassen misplaatst'
24/4/2007 14:25
Mario Been heeft een heel andere lezing over het voorval dat op de training voor het duel met FC Groningen plaatsvond. De coach van NEC vertelt aan VI.nl dat Gaetan Klaassen, die hij niet als een grote belofte ziet, niet langer welkom is vanwege misplaatst gedrag.
'Klaassen mocht meetrainen omdat ik veel mensen miste en een aantal spelers van Jong NEC erbij haalde om volwaardig te kunnen oefenen', legt Been uit. 'Op die training coachte Youssef El-Akchaoui hem een paar keer. Klaassen reageerde met Hou je bek!, waarna El-Akchaoui verhaal ging halen.'
'Youssef heeft hem toen een klap verkocht. Dat is niet goed te praten en ik heb hem van de training gestuurd en hem 250 euro boete gegeven. Tegen Groningen is hij wel ingevallen omdat ik krap zat in de linkspoten.'
Dat Klaassen als straf voor zijn rol bij het incident op de bank zat bij Jong NEC, bestrijdt Been. 'Hij was gewoon gepasseerd omdat er betere spelers zijn.' De emmer stroomde over toen Klaassen een minuut voor tijd weigerde in te vallen. 'Hij hoeft niet meer terug te komen', aldus Been.
El-Akchaoui zelf onderschrijft het verhaal van Been. 'Die jongen speelt in het tweede en mag blij zijn dat hij af en toe mee mag trainen met het eerste.'
'Hij verloor vijf, zes keer de bal waarop ik hem coachte. Hij zei me dat ik mijn bek moest houden. Pardon?, zei ik. Hij zei weer: Hou je bek!, en ging vervolgens met zijn hoofd tegen mijn hoofd staan.'
'Wil je me slaan dan?, vroeg hij. Toen duwde ik zijn gezicht weg. Ik snap niet waar die gozer het lef vandaan haalt. Als ik trainer was van een vierdeklasser zou ik hem er nog niet eens bij willen hebben.'
Precies. Zeker omdat Youssef altijd zo'n aardige en rustige kerel is.quote:Op dinsdag 24 april 2007 20:17 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Haha, ja ik las later pas het echte verhaal. Vond het al een beetje apart verhaal.
Ik twijfel ook nog steeds..quote:Op vrijdag 27 april 2007 11:39 schreef nexhil het volgende:
Ik neem volgend seizoen geen seizoenkaart meer.... ik heb me echt meer dan de helft van alle thuiswedstrijden de tering zitten ergeren in de kou tegen die kleine klote clubs, en als ze dan pas gaan voetballen als ze tegen een grote ploeg moeten, dan hoeft het voor mij niet meer.
Als die verloofde langskomt en je overleeft het niet, krijg ik dan je SCC?quote:
Er staat idd een jonge, frisse selectie. Maar het voetbal was het afgelopen jaar vaak niet om aan te zien. De wil was er wel, de kunde absoluut niet. Het is dat we drie topverdedigers en een topdoelman in huis hebben, anders hadden we er een stuk beroerder voor gestaan.quote:Op zaterdag 28 april 2007 12:18 schreef DeVinger het volgende:
Raar hoor, in mijn ogen toch een van de meest verfrissende en toekomstrijke jaren voor NEC en dan haken er zoveel af. Neeskens was natuurlijk beter, maar ik bedoel onder Been zie ik jullie volgend seizoen wel in het linkerrijtje spelen eigenlijk. Alleen moet hij wel oppassen dat hij niet alleen maar lichtgewichten haalt. Het is bekend dat hij van talenjtes houdt, maar als dan kerels als Denneboom enzo weggaan moet je wel nog wat ervaren krachten overhouden. Anders wordt het RKC-verhaal.
NEC is gewoon een zielig nepclubje geworden. Ik heb geen zin daar mijn tijd en geld aan te verspelen.quote:Op zaterdag 28 april 2007 12:18 schreef DeVinger het volgende:
Raar hoor, in mijn ogen toch een van de meest verfrissende en toekomstrijke jaren voor NEC en dan haken er zoveel af. Neeskens was natuurlijk beter, maar ik bedoel onder Been zie ik jullie volgend seizoen wel in het linkerrijtje spelen eigenlijk. Alleen moet hij wel oppassen dat hij niet alleen maar lichtgewichten haalt. Het is bekend dat hij van talenjtes houdt, maar als dan kerels als Denneboom enzo weggaan moet je wel nog wat ervaren krachten overhouden. Anders wordt het RKC-verhaal.
Schijnt nog een mooie geweest te zijn ook.. Vanavond ff kijken.quote:Op zaterdag 28 april 2007 15:45 schreef DeVinger het volgende:
Moeten jullie Chris Eagles anders terughalen. Dik neusje voor de goal, althans vanmiddag dan.
De 2-4 uit bij everton (als wissel uiteraard).
Overvol programma + schorsingen en blessures.quote:Op zaterdag 28 april 2007 19:55 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
[..]
Schijnt nog een mooie geweest te zijn ook.. Vanavond ff kijken.
Verbaast me enorm dat-ie daar nog aan de bak komt. Was 3 keer niks hier.
Dag van het levensliedquote:Op zondag 29 april 2007 23:07 schreef Mark het volgende:
13 mei is Moederdag. Dan lig ik liever op het Valkhof naar smartlappen te luisteren met een biertje => http://www.dedagvanhetlevenslied.nl/index.htm
Ik geloof dat ik al had gezegd dat het seizoen er op zit, wat mij betreft
Ah vandaar dat ik hem bij Groenen zagquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |