quote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:53 schreef droomkoningin het volgende:
ik hou t weer voor gezien vandaag, slaap lekker mensen!
Zat er wat in danquote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:54 schreef kissa het volgende:
Amanda ledigt haar lege hoofd?
Reken uit je winst....quote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:54 schreef kissa het volgende:
Amanda ledigt haar lege hoofd?
Truste Prrrrquote:
Hoe zou het komen dat Staas dat doorheeftquote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:54 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Natasia had meteen door dat Eric en Huub een joint hadden gerookt. Amanda en Brian hebben volgens mij nog niets gemerkt.
Ja. En dadelijk krijgen we waarschijnlijk beelden van Japio. Hij gaat z'n kop dan weer vullen !quote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:54 schreef kissa het volgende:
Amanda ledigt haar lege hoofd?
Aahhhh psychedelisch!quote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:57 schreef snetje het volgende:
nu nog even wat
[afbeelding]
[afbeelding]
op die plasma scherms![]()
Surpirice ect ectquote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:56 schreef Spoko het volgende:
het wordt iig neuken tussen die 2 deze nacht....
Uhquote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:57 schreef Tissik het volgende:
[..]
[zenmodeon}Hoe klinkt niets wat uit niets komt?[zenmodeoff]
Neem nog een jointjequote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:00 schreef beequeen het volgende:
ZDNGMW vingert Syl.
Klopt, nu wil hij (weer eens) weten hoe Amanda de relatie tussen hem en Nena zag. Alleen die kloteherrie, er let zeker niemand op daar achter...quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:00 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Brian zit de kwaadsprekerij over Nena er letterlijk uit te trekken bij Amanda. Wat een zielig mannetje dat hij geilt op slechte verhalen over Nena........
die zijn ook st....quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Klopt, nu wil hij (weer eens) weten hoe Amanda de relatie tussen hem en Nena zag. Alleen die kloteherrie, er let zeker niemand op daar achter...
Veelzeggend toch dat Brian zelfs nu weer wil praten over de relatie tussen hem en Nena. En ja, in Amanda's verhalen over Nena klinkt door dat ze haar mist... jammer dat ze er met zo'n egocentrische rat over praat.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:03 schreef Tissik het volgende:
Amanda heeft al eerder uitlatingen gedaan over die zorgzaamheid van Nena tov Amanda (Amanda werd vroeger gepest op school, en Nena beschermde haar dan).
Ik denk, dat Amanda die vriendschap met Nena best mist. En Brian, die hoort helemaal niet wat Amanda zegt, die wil alleen maar Nena afbranden uit frustratie. Amanda op haar beurt, heeft zich een slechte vriendin getoond naar Nena (die er toch altijd voor haar was).
Het wordt gewoon tijd dat Amanda en BRian eruit gaan... Ze hebben gewoon allebij niets meer te bieden, en als dat wel zo zou zijn, is het alleen maar meer van het zelfde (het über opervlakkige dom sletje - player verhaallijn...)quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:05 schreef Mika25 het volgende:
Amanda begint me steeds meer te vervelen. Ze heeft eigenlijk geen nut meer in DGK. Huub wilt haar niet meer, en tussen Brainless en Amanda is ook geen spanning meer. En op gesprekken met enige inhoud hoeven we bij Amanda niet op te wachten. Dus misschien is het nog een goed idee om die Ellie er in te gooien. Het nadeel is dan natuurlijk wel dat Brainless weer een nieuw neuk-poppetje heeft, maar dan zijn we uiteindelijk wel van Amanda verlost...
* Sonique vraagt zich af wat een OP is? Tis al laat namelijk (al je wat bier op hebt ;-) )quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:10 schreef laffer het volgende:
maak je nog ff een mooie OP Sonique?
of zal ik het ff doen?![]()
- waarheid verdraaienquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:10 schreef carpediem23 het volgende:
Wat hebben deze twee mensen gemeen?? Sex en Nena afbranden, simpele mensen
Oh kijk eens aan nog meer raakvakkenquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:11 schreef Mika25 het volgende:
[..]
- waarheid verdraaien
- slecht praten over mensen
- opscheppen over materiele zaken
- slechte muzikale smaak
je openingspostquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:11 schreef Sonique het volgende:
[..]
* Sonique vraagt zich af wat een OP is? Tis al laat namelijk (al je wat bier op hebt ;-) )
Knap van je dat je het kan volgen...quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:11 schreef carpediem23 het volgende:
Amanda denk dat Nena net is zoals haar, ze wil nu dus beweren dat zij ook een sletje is die aan iedereen de tieten laat zien
Vreemd, normaal is dat niet toegestaan (of zou zoiets gefilterd worden door de redactie lijkt me)quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:12 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Sylvia heeft volgens mij een print van FOK! of VOL. Ze zit stukken van een streamverslag voor te lezen. Zojuist zag een post met de link naar een filmpje (ontvangen bericht overlijden van haar vader)
Zelfde met Ilona, Angelique en Stephan eigenlijk. Ideale personen voor een Big Brother, maar niet voor De Gouden Kooi...quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:12 schreef maril het volgende:
Ik ben er zo'n beetje uit wat Silvia betrefd, die is veel te inteligent voor dit spelletje , daarom valt ze stil in doen en laten.
heel goedquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:14 schreef Sonique het volgende:
[..]
* Sonique gaat eens crea nadenken....
Ze had het net over een condoleance register op Nowlive dacht ik ......quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:12 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Sylvia heeft volgens mij een print van FOK! of VOL. Ze zit stukken van een streamverslag voor te lezen. Zojuist zag een post met de link naar een filmpje (ontvangen bericht overlijden van haar vader)
Uitdraai van het Condoleance-register...quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:15 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Sylvia met een dik pak paper, de uitdraai van een streamverslag op een forum
Ook ik vind het vreemd. Maar ze leest sommige berichten voor en die zijn gewoon herkenbaar, ze noemde zelfs namen van posters. Het is de avond van het overlijden van haar vader, wellicht mag ze dat -achteraf- wel lezen vanwege de reacties op het overlijden. Er staan natuurlijk veel condoleance-berichten bij.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:14 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Vreemd, normaal is dat niet toegestaan (of zou zoiets gefilterd worden door de redactie lijkt me)
Dat zou ook kunnen. Daar stonden natuurlijk ook veel berichten van bekende posters.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:16 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Ze had het net over een condoleance register op Nowlive dacht ik ......
Dat weet ik niet , want ik kijk pas een maand en die mensen ken ik niet, alleen voel ik dit heel sterk bij Silvia (en ze is onafhankelijk), hier kan ze overigens heel ver mee komen ,denk ik.slimuitspelen is mijn advies, ze is ook sterk want in haar geval was ik al lang het huis uitgegaan met die 2 sterfgevallenquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:15 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Zelfde met Ilona, Angelique en Stephan eigenlijk. Ideale personen voor een Big Brother, maar niet voor De Gouden Kooi...
ben je om?quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:21 schreef maril het volgende:
[..]
Dat weet ik niet , want ik kijk pas een maand en die mensen ken ik niet, alleen voel ik dit heel sterk bij Silvia en zeer onafhankelijk), hier kan ze overigens heel ver mee komen ,denk ik.slimuitspelen is mijn advies, ze is ook sterk want in haar geval was ik al lang het huis uitgegaan met die 2 sterfgevallen
Het ziet ernaar uit dat Jaap naar bed gaat. Sylvia is ook opgehouden met lezen en heeft haar lampje uitgedaan. Natasia vertelt nog dat ze morgen gaat paardrijden.quote:
Moet te vinden zijn, in één van de berichten stond:quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:19 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Dat zou ook kunnen. Daar stonden natuurlijk ook veel berichten van bekende posters.
En dat krijgt ze ook nog es op haar bordje Elke keer weerquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:21 schreef maril het volgende:
[..]
in haar geval was ik al lang het huis uitgegaan met die 2 sterfgevallen
"het nadeel van niksdoen is dat je niet weet wanneer je klaar bent"quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:23 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Moet te vinden zijn, in één van de berichten stond:
" Niet kijken naar het verleden, want dan sta je met je rug naar de toekomst "
of iets van die aard, weet niet zeker of dit de letterlijke tekst was ....
Sylvia wegpesten zal niemand lukken, dat hebben ze 5.5 maanden lang geprobeert zonder resultaat. En uitlokken van geweld lukt ook niet, net zo min als haar wakker houden omdat ze overal door heenslaapt. Haar enige zwakte waren haar cigaretten, maar met de nieuwe regels vallen die onder persoonlijk eigendom, dus eigenlijk kan haar niets meer gebeuren tenzij de spelregels omtrent de ontslag-rondes veranderd worden... Dus ze zal inderdaad heel erg ver gaan komen.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:21 schreef maril het volgende:
hier kan ze overigens heel ver mee komen ,denk ik.slimuitspelen is mijn advies, ze is ook sterk want in haar geval was ik al lang het huis uitgegaan met die 2 sterfgevallen
Nee, ik blijf echt neutraal, want ik ben niet in staat enige bewoner te haten zoals sommige hier dat doen , ik heb dat ook nooit bij Silvia gedan al heb ik gewoon mijn twijfels over gevoelens als het om overlijden van fam. leden gaat, realiseer je ff dat ik persoonlijk veel leed heb gehad bij het overlijden van mijn vader en het mij even niet kon voorstellen dat men dan in dat huis zou blijven, dan moest 1 miljoen + villa wel erg veel betekenen , en dat denk ik eigenlijk nog steeds, alleen mag ik daar geen waarde aan hechten, want de relatie tussen mijn vader en moi was goed.quote:
Wat een off-topic gebabbel vanavond zeg. Ik houd het voor gezien.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:28 schreef carpediem23 het volgende:
In de Leidsestraat in Amsterdam zit geen cafe!! Ohja het Bertolli cafe, maar dat is om te luchen.
Ze heeft vooral een sterke wil , niemand in dat huis heeft datzelfs de geliefde Huub niet, ze gaat dit winnenquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:26 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Sylvia wegpesten zal niemand lukken, dat hebben ze 5.5 maanden lang geprobeert zonder resultaat. En uitlokken van geweld lukt ook niet, net zo min als haar wakker houden omdat ze overal door heenslaapt. Haar enige zwakte waren haar cigaretten, maar met de nieuwe regels vallen die onder persoonlijk eigendom, dus eigenlijk kan haar niets meer gebeuren tenzij de spelregels omtrent de ontslag-rondes veranderd worden... Dus ze zal inderdaad heel erg ver gaan komen.
Sylvia is het type: "Twee honden vechten om een bot en een derde loopt er mee weg" waar Sylvia natuurlijk de derde is...quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:26 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Sylvia wegpesten zal niemand lukken, dat hebben ze 5.5 maanden lang geprobeert zonder resultaat. En uitlokken van geweld lukt ook niet, net zo min als haar wakker houden omdat ze overal door heenslaapt. Haar enige zwakte waren haar cigaretten, maar met de nieuwe regels vallen die onder persoonlijk eigendom, dus eigenlijk kan haar niets meer gebeuren tenzij de spelregels omtrent de ontslag-rondes veranderd worden... Dus ze zal inderdaad heel erg ver gaan komen.
Verstandig besluit, ik volg je adviesquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:30 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat een off-topic gebabbel vanavond zeg. Ik houd het voor gezien.
Kan je heel kort over zijn wordt een stevige neukpartij.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:32 schreef laffer het volgende:
ik versta helemaal niks van het gesprek tussen amoebe en brainless, door die tering herrie![]()
Hmz...Zij is de persoon die het groepje gestart is. Huub was een heel onzeker mannetje toen ie helemaal alleen was, totdat Sylvia zich over hem ging ontfermen. Bovendien zie je gewoon dat ze het naar haar zin heeft bij Huub en Eric, dus ze zit echt niet alleen bij dat groepje omdat ze geen alternatief heeft...quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:31 schreef Sonique het volgende:
Het is natuurlijk niet geheel toevallig dat Sylvia bij het sterkste groepje zit, al ben ik wel van menig dat Syl niet tot een gropeje behoort, ze is haar eigen groepje...
Of Stoner Rockquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:35 schreef Sonique het volgende:
Beetje te snelle muziek imo als je stoned bent...
Kunnen ze niet iets van lounge muziek opzetten ofzo, of raggea ofzo...
dat ligt aan haar zelf beeld en zij ziet zich zelf niet als sletje net zo als brainquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:11 schreef carpediem23 het volgende:
Amanda denk dat Nena net is zoals haar, ze wil nu dus beweren dat zij ook een sletje is die aan iedereen de tieten laat zien
Nu ze leest hoeveel wij kunnen horen van hun gesprekken, zal ze helemaal wel stil vallen ben ik bang.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:12 schreef maril het volgende:
Ik ben er zo'n beetje uit wat Silvia betrefd, die is veel te inteligent voor dit spelletje , daarom valt ze stil in doen en laten.
Haha. laat die Griekse chick maar komen zou ik zeggenquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:44 schreef scanman01 het volgende:
Amanda: "Als nu zou gebeuren wat toen bij dat YabYum feest is gebeurd, zou ik helemaal gek worden"
Zou wel betekenen dat BRian er van uit gaat niet te winnen...quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:47 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Heeft hij haar al eens eerder eten aangeboden?
Gaat ie echt over op de versier tactiek, nu hij weet, dat A'Del haar moeder en 'stief' vader in de slappe was zitten????????
Ik heb trouwens wel alles kunnen volgen. Draadloze koptelefoon. Keihard gezet. Herrie op de koop toegenomen.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:45 schreef scanman01 het volgende:
Amanda: "Als wij praten beneden dan horen hun toch (de redactie) toch niks?"
Brian: "Nee"
Amanda: "Dat ze dan niet zeggen 'uit' !"
tja..., ja sorrie hoor, ik heb er geen woorden meer voor...quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:45 schreef scanman01 het volgende:
Amanda: "Als wij praten beneden dan horen hun toch (de redactie) toch niks?"
Brian: "Nee"
Amanda: "Dat ze dan niet zeggen 'uit' !"
Dat lijkt me HET moment om de para broddah remix door de luidsprekers te knallenquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:41 schreef Sonique het volgende:
Ow, het gesprek gaat van Nena naar hoe men tegen de bewoners aan kijkt in DGK, en hoe men over komt en meer van dat soort ongein wat men gelukkig al niet 2000 behandelt heeft...
Ik ga nu echt slapen..
Truste...
(trouwens, wanneer gaan huub en Eric sexen?)
Duh! Ik heb het meeste ook kunnen horen hoor, hahaquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:48 schreef hetbabbelaartje het volgende:
[..]
Ik heb trouwens wel alles kunnen volgen. Draadloze koptelefoon. Keihard gezet. Herrie op de koop toegenomen.![]()
![]()
Het zit bij Amanda dus toch dieper dan alleen neuken (no pun intended)quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:44 schreef scanman01 het volgende:
Amanda: "Als nu zou gebeuren wat toen bij dat YabYum feest is gebeurd, zou ik helemaal gek worden"
Volgens mij heeft ie het aardig benauwd, wat betreft het winnen van de Kooi.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:48 schreef Sonique het volgende:
[..]
Zou wel betekenen dat BRian er van uit gaat niet te winnen...
Wanneer heeft ze dat geschreven dan? Dat is Huub zijn tekst aan Lieke uitgesproken: "What you see is what you get".quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:50 schreef Nicoss het volgende:
Persoonlijke advertentie van Lieke op Lexa:
Ik ben een spontane, lieve, leuke, levenslustige meid, die altijd in is voor leuke dingen. What You see is what You get! Ik hou van puur, echt en oprecht, want dat ben ik zelf ook! een levensgenieter met altijd een lach op het gezicht! C'est moi!
Heeeee Brian Loverboyquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:51 schreef yellowfirst het volgende:
Amanda als ze op het Leidseplein loopt: Hèèèèè Amanda!!!
Vrees eerder: Hèèèèè hoerrrrr!
Geen idee, staat er nu op en kan dus 5 minuten geleden nog gewijzigd zijn.........quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:52 schreef Tissik het volgende:
[..]
Wanneer heeft ze dat geschreven dan? Dat is Huub zijn tekst aan Lieke uitgesproken: "What you see is what you get".![]()
Maar Huub heeft er geen patent op. WYSIWYG is al een hele oude kreet. (ooit uitgevonden door Microsoft als slogan voor Word in het gevecht tegen WordPerfect als ik me niet vergis)quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:52 schreef Tissik het volgende:
[..]
Wanneer heeft ze dat geschreven dan? Dat is Huub zijn tekst aan Lieke uitgesproken: "What you see is what you get".![]()
Jep... die zin is vast ook nooit eerder gebruiktquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:52 schreef Tissik het volgende:
[..]
Wanneer heeft ze dat geschreven dan? Dat is Huub zijn tekst aan Lieke uitgesproken: "What you see is what you get".![]()
Ooit door M$ gebruikt... ook voor die tijd was het (voornamelijk in de VS) al een veelgebruikte kreet.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:55 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Maar Huub heeft er geen patent op. WYSIWYG is al een hele oude kreet. (ooit uitgevonden door Microsoft als slogan voor Word in het gevecht tegen WordPerfect als ik me niet vergis)
verkeerd gezienquote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:59 schreef Tissik het volgende:
Ohw Braindead nu achter het muziekding, ja daar zou ik als camera ook meteen van stil gaan hangen... vandaar dus.
En het werkt inmiddels weer.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:58 schreef Tissik het volgende:
Ik vond het wel leuk toen de camera op stream 1 los ging...
Wat is die wiet toch snel uitgewerkt, he?![]()
Je bedoeld : Dhr. en Mevr. Brianless........quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:58 schreef scanman01 het volgende:
Ik begrijp dat Amanda en Brian serieuzer worden?Ze passen wel goed bij elkaar trouwens.
Er zit iig weer beweging in de camera!quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:00 schreef Prosac het volgende:
[..]
verkeerd gezien![]()
ik vergis me ook vaak tussen Eric en Brian hoor
Waar komt dat vandaan????quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:00 schreef STAP01 het volgende:
Moeder Amanda: `ze is te dom dat ze leeft`
GSUS!!! Ok, ze is niet erg slim maar dit zeg je toch niet over je bloedeigen dochter! Het blijkt wel weer uit wat voor een milieu ze komt!! Dit vind ik echt te erg voor woorden
Amanda houdt niet van anaal en Brian alleen van vrouwen.... dus kans op aids is bijzonder klein.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:00 schreef carpediem23 het volgende:
Waarom zouden die twee zich zorgen maken over kanker, als aids veel meer voor de hand ligt bij die twee.
Zouden ze wat TV momentjes maken voor de 'wiet-uitzending' ? Nu ook de kleurenfilters erbij ........quote:
Niet iedereen is zoals huub,eric en sylviaquote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:01 schreef yellowfirst het volgende:
Al met al, Amanda is een goede gesprekspartner voor Brian...soort zoekt soort...............
denk het wel jaquote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:03 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Zouden ze wat TV momentjes maken voor de 'wiet-uitzending' ? Nu ook de kleurenfilters erbij ........
quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:02 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Amanda houdt niet van anaal en Brian alleen van vrouwen.... dus kans op aids is bijzonder klein.
Eerder op de avond zei ze tegen Brian, dat ze nu een bekende Nederlander is geworden, en dat het nooit haar bedoeling is geweest. Grappig is ze wel.....quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:58 schreef carpediem23 het volgende:
Amanda denkt echt dat als ze straks uit DGK komt alle castingdirectors aan de deur staan, fans mensen die haar herkennen handtekening enz enz . I dont think so, trashy Slut! Heb nog nooit iets positiefs over haar hier gelezen, ja alleen iemand die haar ass mooi/lekker vind.
Ze zat met haar moeder bij het CBR en haar moeder zei: doe alle cursussen maar want ze is te dom dat ze leeft...!!!!quote:
Omdat dat de nummer 1 veroorzaker van HIV is. Maar ik zal het verder niet gaan uitleggen, aangezien dit niet het juiste forum daarvoor is.quote:
Dat dachten ze 20 jaar geleden inderdaad. Gelukkig weten de meeste mensen dat dit een misplaatst vooroordeel is en dat deze ziekte iedereen kan treffen die onveilige seks beoefent. Nu jij nogquote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:06 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Omdat dat de nummer 1 veroorzaker van HIV is. Maar ik zal het verder niet gaan uitleggen, aangezien dit niet het juiste forum daarvoor is.
OFFTOPIC, en deze discussie een een paar avonden geleden al gevoerd.........quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:07 schreef Tissik het volgende:
[..]
Dat dachten ze 20 jaar geleden inderdaad. Gelukkig weten de meeste mensen dat dit een misplaatst vooroordeel is en dat deze ziekte iedereen kan treffen die onveilige seks beoefent. Nu jij nog![]()
Ik heb meer moeite met de muziek dan met de beelden.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:06 schreef Tissik het volgende:
Ik geloof dat ik ook maar een jointje ga draaien, dan kan ik stream 1 beter volgen![]()
quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:07 schreef Tissik het volgende:
[..]
Dat dachten ze 20 jaar geleden inderdaad. Gelukkig weten de meeste mensen dat dit een misplaatst vooroordeel is en dat deze ziekte iedereen kan treffen die onveilige seks beoefent. Nu jij nog![]()
Als je van de flat spingt, kondig het dan wel op tijd aan. Anders krijgen we dezelfde taferelen als bij het 'kletskous' forum..quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:08 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik heb meer moeite met de muziek dan met de beelden.
Vandaag erg genoten van het slot van de 80's top 880, maar hier word ik helemaal gestoord van. Wat een ellende. Dwing me hier een dag naar te luisteren en ik spring van de flat.
Ik lach me ook een ongeluk om Jaap. Niet dat dat positief is trouwens. Meer omdat het zo triest is.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:11 schreef Casshern het volgende:
amanda: ook met jaap kan ik lachen.
??? is ze ook stoned of zo???
ja om jaap lach ik me een deuk elke dag maar MET jaap ???quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:12 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik lach me ook een ongeluk om Jaap. Niet dat dat positief is trouwens. Meer omdat het zo triest is.
"verslaafde gouden kooi streamer opeens verdwenen"quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:11 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Als je van de flat spingt, kondig het dan wel op tijd aan. Anders krijgen we dezelfde taferelen als bij het 'kletskous' forum..
Hij lacht dan ook niet met Jaap, hij lacht OM Jaap. Mgoed het vergt 2 hersencellen om het verschil daarin te kunnen ontdekken. Die ene mist Brian, dus hij ziet geen enkel verschil.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:12 schreef Leandra het volgende:
Brian vindt het niet erg dat Bart weg is, hij zegt dat hij met Bart niet zo kon lachen zoals hij nu met Jaap kan lachen.
Met Bart kon je veel, maar lachen hoorde daar idd niet echt bij.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:12 schreef Leandra het volgende:
Brian vindt het niet erg dat Bart weg is, hij zegt dat hij met Bart niet zo kon lachen als hij nu met Jaap kan lachen.
die wat ziet?quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:15 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Ben ik nu echt de enige die dit ziet gebeuren?
Ik zie wat jij niet ziet? Wat zie jij dan allemaal?quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:15 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Ben ik nu echt de enige die dit ziet gebeuren?
Okee, ik hap wel.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:15 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Ben ik nu echt de enige die dit ziet gebeuren?
Volgens mij heb ik het Huub horen vertellen, ja.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:18 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Brian stelt dat Huub's teller terug op nul is gezet met dat weekje vakantie. Eerder was daar twijfel over. Verzint Brian het nu ? of is het waar ? Wie weet hiet meer over ?
Zag jij het niet danquote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:16 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Okee, ik hap wel.
Wát zie je gebeuren dan?
Dat zei Huub zelf al meteen: dat hij opnieuw een contract had moeten tekenen en dat zijn tijd opnieuw was ingegaan.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:17 schreef Leandra het volgende:
Huub z'n DGK "teller" is volgens Brian idd opnieuw begonnen na het weekje ongewenst buiten.
Zou belachelijk zijn omdat het dus niet zijn fout was. Maar het boeit verder ook niet. Huub houdt het toch wel jaren vol.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:18 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Brian stelt dat Huub's teller terug op nul is gezet met dat weekje vakantie. Eerder was daar twijfel over. Verzint Brian het nu ? of is het waar ? Wie weet hiet meer over ?
Goh, had Brian het over Huub? Verassend!quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:17 schreef Leandra het volgende:
Huub z'n DGK "teller" is volgens Brian idd opnieuw begonnen na het weekje ongewenst buiten.
Dat was genuanceerder. Huub moest idd opnieuw tekenen, logisch. Het vorige contract was schriftelijk verbroken dus juridisch moet er een nieuwe handtekening komen om te herstarten. Maar of de tijd opnieuw ingegaan is, werd toen niet zo duidelijk getseld.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:19 schreef Tissik het volgende:
[..]
Dat zei Huub zelf al meteen: dat hij opnieuw een contract had moeten tekenen en dat zijn tijd opnieuw was ingegaan.
In verband met het geld dat hij ruikt, bedoel je?quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:19 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Jeetje, dat schrijf ik al de hele tijd, maar niemand reageert daar op. Lees maar terug.
Brainless verandering van houding. Ben benieuwd of hij dat morgen nog continueert.
Ik zit alleen maar hier te lezen. Geen streams tegelijk in beeld dus.quote:
kwordt er erg moe vanquote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:21 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Dat is verdorrie toch leuk om te zien, hoe die zielepoot zich nog belachelijker maakt?
Jawel, dat heeft hij heel duidelijk uitgesproken, dat zijn tijd gewoon van 0 weer ging tellen (en dat de voorgaande tijd niet meetelt daarin).quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:21 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Dat was genuanceerder. Huub moest idd opnieuw tekenen, logisch. Het vorige contract was schriftelijk verbroken dus juridisch moet er een nieuwe handtekening komen om te herstarten. Maar of de tijd opnieuw ingegaan is, werd toen niet zo duidelijk getseld.
Zeker belachelijk - het was niet zijn fout. Maar het zou hem wel bijna 5 maanden achterstand op Sylvia geven.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:19 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Zou belachelijk zijn omdat het dus niet zijn fout was. Maar het boeit verder ook niet. Huub houdt het toch wel jaren vol.
Misschien hebben mensen dit gemist. Heeft iemand dit ook gehoord? A zat met B nog in de Gameroom. Ze zei het echt!quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:05 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Ze zat met haar moeder bij het CBR en haar moeder zei: doe alle cursussen maar want ze is te dom dat ze leeft...!!!!
Ze zei het tegen Brain!![]()
Je miste dequote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:21 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik zit alleen maar hier te lezen. Geen streams tegelijk in beeld dus.
WTF vakantie? Dan gaan ze maar lekker naar huis!quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:23 schreef Leandra het volgende:
Ai, Amanda vertelt nu over de "maand vakantie" die in DGK mogelijk was... Brian heeft geen idee waar ze het over heeft.
Amanda had zich dus al voor die maand vakantie opgegeven.
Ben overigens benieuwd of het echt niet meer bestaat of dat bijv. Jaap zo'n vakantieganger is (verklaart iig zijn immuniteit)
Tja, het gaat nergens over, maar ik luister niet. Ik kijk hoofdzakelijk!!!quote:
quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:24 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Je miste debij mijn post ...... Ik zag ook niets !
Je leest het verkeerd. Je kon/kunt je opgeven voor een maand vakantie. LEES : Je mag 1 maand in de villa, op vakantie. Dus gewoon logeren als bezoeker.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:24 schreef Tissik het volgende:
[..]
WTF vakantie? Dan gaan ze maar lekker naar huis!![]()
Maar natuurlijk, hoe kun je daar nu aan twijfelen na al die maanden?quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:26 schreef Hanekrooi het volgende:
Even opletten...wordt het weer het geel roze nachthemdje voor Amanda?
quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:29 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Nee Brian, nog even wachten .......
[afbeelding]
Nouja... Ok... ze dacht eerder al dat dit een jurkje is, dat ze nu dit tuniekje met een nachtponnetje verward is haar vergevenquote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:30 schreef Casshern het volgende:
goh amandel heeft een keer wat anders aan
quote:
Nah, Brian kan toch niet komen, dus daar let niemand meer op?quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:45 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Wat is het ineens stil hier????
Iedereen hopen op vuurwerk deze keer????
Vuurwerk ? Brian ? - forget it...........quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:45 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Wat is het ineens stil hier????
Iedereen hopen op vuurwerk deze keer????
A'Del wil gewoon niet!!!!!!!!! Ze blijft gewoon lullen. Dat schrikt kerels vanzelf wel af hahahahaha.
Al was het de 50ste keer...t kan me echt geen ene f*ck interesseren, werkelijk te oninteressant voor woorden...quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:48 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Amanda wordt wederom door Brainless bewerkstelligt![]()
Heeft iemand het bijgehouden, dit is volgens mij de 11e keer .....
What ... "iemand het bijgehouden". Nou nee hoor, ik heb wel wat beters te doen !quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:48 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Amanda wordt wederom door Brainless bewerkstelligt![]()
Heeft iemand het bijgehouden, dit is volgens mij de 11e keer .....
Je gaat me toch niet vertellen dat je naar stream 3 en 4 luistert.......quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:52 schreef tipsch het volgende:
kan die mic van bolle even uit?
Jawelquote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:54 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Je gaat me toch niet vertellen dat je naar stream 3 en 4 luistert.......![]()
Ondertiteling via teletext aangezet ......quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:54 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Je gaat me toch niet vertellen dat je naar stream 3 en 4 luistert.......![]()
Tja, eigenlijk niets - ik heb gewoon zin om even geïrriteerd te rakenquote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:56 schreef STAP01 het volgende:
Nou, vertel, waarom dan? Wat vind je daar zo interessant aan?
Ik dacht dat er niet gefluisterd mocht worden. Ik wil precies weten wat daar gezegd wordt door die 2 sletten.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:57 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ondertiteling via teletext aangezet ......![]()
Raak jij geïrriteerd van dit beeld en geluid? Van Jaap bedoel ik dan he...(ik ook btw, met alles wat hij doet of zegt vind ik hem irritant!)quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:57 schreef tipsch het volgende:
[..]
Tja, eigenlijk niets - ik heb gewoon zin om even geïrriteerd te raken
Wat is dit voor een verhaal?quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:23 schreef Leandra het volgende:
Ai, Amanda vertelt nu over de "maand vakantie" die in DGK mogelijk was... Brian heeft geen idee waar ze het over heeft.
Amanda had zich dus al voor die maand vakantie opgegeven.
Ben overigens benieuwd of het echt niet meer bestaat of dat bijv. Jaap zo'n vakantieganger is (verklaart iig zijn immuniteit)
Ow, ik dacht dat je bollie bedoelde...quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:00 schreef tipsch het volgende:
[..]
Ik dacht dat er niet gefluisterd mocht worden. Ik wil precies weten wat daar gezegd wordt door die 2 sletten.
huupert denkt aan lie[X]ke !! ik zag hem zonet nog met de caps van scan !quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:00 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Zo te zien durft Huub z'n kont niet rchting Eric te bewegen, z'n billen stijf op het matras.......
Het zal wel geen herhaling van vanacht gaan worden. Ik ga ook slapen![]()
[afbeelding]
Dat+het gefluister van de 2 sletten ("Ja daar rat, daar zit je helemaal op het juiste plekje, doe maar, pijp ik je zo" - dus die teksten, luid en duidelijk, graag)quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:00 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Raak jij geïrriteerd van dit beeld en geluid? Van Jaap bedoel ik dan he...(ik ook btw, met alles wat hij doet of zegt vind ik hem irritant!)![]()
Heeftie die echt ontvangen? Wat leuk!quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:02 schreef snetje het volgende:
[..]
huupert denkt aan lieske !! ik zag hem zonet nog met de caps van scan !![]()
Ik zit op stream 1& 2 dus ik hoor verder niet veel meer helaas!quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:03 schreef tipsch het volgende:
[..]
Dat+het gefluister van de 2 sletten ("Ja daar rat, daar zit je helemaal op het juiste plekje, doe maar, pijp ik je zo" - dus die teksten, luid en duidelijk, graag)
DGK als vakantiebestemming, een maand lang?quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:04 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Een gewoon verhaal over 1 maand DGK vakantie ......
Inderdaad, voor de 11e keer inmiddels, beetje jammerquote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:03 schreef carpediem23 het volgende:
Amanda word weer eens uitgewoond
Lieske is zo BB, hier gaat het over Lieke........quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:02 schreef snetje het volgende:
[..]
huupert denkt aan lieske !! ik zag hem zonet nog met de caps van scan !![]()
Erg jammer idd, Deborah verneukt de boel flinkquote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:05 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Ik zit op stream 1& 2 dus ik hoor verder niet veel meer helaas!
T wordt wel saaier met de dag helaas...
quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:05 schreef tipsch het volgende:
[..]
DGK als vakantiebestemming, een maand lang?
ah zoquote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:07 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]Heel goed ! Stond aangeboden op de Tien-site.
brian op zoek naar zijn kameelquote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:03 schreef carpediem23 het volgende:
Amanda word weer eens uitgewoond
1 pot nat !! tochquote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:06 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Lieske is zo BB, hier gaat het over Lieke........
nee wacht, helemaal niet nodig zie ik alquote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:10 schreef tipsch het volgende:
rat gaat nu een condoom omdoen
Ja, hergebruik van een oud kwakkie zodat Amanda denkt dat hij is klaargekomen .......quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:10 schreef tipsch het volgende:
rat gaat nu een condoom omdoen
rat heeft iets te veel pornofilms gekeken, hij lijdt nu aan err. faalangst denk ik - de prestatie+de druk - kan ie niet hequote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:13 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ja, hergebruik van een oud kwakkie zodat Amanda denkt dat hij is klaargekomen .......![]()
helemaal mee eens !! brian hoeft zich niks af te trekken .... dat doet amanda wel !quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:13 schreef neferhone het volgende:
mischien hebben brain en amanda gelijk ze trekken zich uit eindelijk niets aan van buiten af
En? Ik vind het niet erg hoor!quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:11 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
mijn god........ die amanda kan nu toch nooit meer het leidselein op....
![]()
Klopt, meestal trekt Brian niets aan, zelfs geen condoom .......quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:13 schreef neferhone het volgende:
mischien hebben brain en amanda gelijk ze trekken zich uit eindelijk niets aan van buiten af
Jawel in het weekend staat er voor de Burger King een acrobaat of iemand anders die een kuntsje kan. Nauw zij kan haar benen open doen, er zijn vast veel ideetjes.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:16 schreef STAP01 het volgende:
[..]
En? Ik vind het niet erg hoor!
Zij zelf daarentegen zal het denk ik niet als zodanig "prettig" ervaren.
quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:16 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Klopt, meestal trekt Brian niets aan, zelfs geen condoom .......
muntjes werpen!quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:17 schreef carpediem23 het volgende:
[..]
Jawel in het weekend staat er voor de Burger King een acrobaat of iemand anders die een kuntsje kan. Nauw zij kan haar benen open doen, er zijn vast veel ideetjes.
Mijn quote was nav leidseplein en amandaquote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:17 schreef carpediem23 het volgende:
[..]
Jawel in het weekend staat er voor de Burger King een acrobaat of iemand anders die een kuntsje kan. Nauw zij kan haar benen open doen, er zijn vast veel ideetjes.
geselligquote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:20 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Amanda en Brian schieten in de lach. Op de achtergrond hoorde je een wereldse scheet van Japio !
Nog een paar weken en Amanda gaat gewoon onderbroeken voor Japio breien terwijl ze door Brian geneukt wordt...quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:19 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
amanda blijft maar kletsen tussendoor........
da's geen goed teken, doet brian toch iets niet helemaal goed
![]()
quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:21 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Nog een paar weken en Amanda gaat gewoon onderbroeken voor Japio breien terwijl ze door Brian geneukt wordt...
hoezo? ik zal al m'n losgeld in die doos op het leidsche werpen!quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:21 schreef STAP01 het volgende:
Toch wel zielig voor zo'n onwetend meisje. Ze heeft echt geen benul wat er zich in de wereld afspeelt. Ze gaat echt heel erg op dr bek op deze manier.
zoals haar moeder al zij, ze is te dom dat ze leeft....quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:21 schreef STAP01 het volgende:
Toch wel zielig voor zo'n onwetend meisje. Ze heeft echt geen benul wat er zich in de wereld afspeelt. Ze gaat echt heel erg op dr bek op deze manier.
Zoals zij neuken heb je er toch al na één keer genoeg van??quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:21 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Nog een paar weken en Amanda gaat gewoon onderbroeken voor Japio breien terwijl ze door Brian geneukt wordt...
je kent haar vader niet, aDEL zal wel veel op haar vader lijken.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:23 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
zoals haar moeder al zij, ze is te dom dat ze leeft....
tja zegt ook wel iets over haar moeder natuurlijk als je zoiets over je dochter zegt,
maar tis helaas wel waar
![]()
1/2 keer, gewoon halverwege kappen, elkaar aankijken en eerlijk zeggen "dit wordt em niet, glaasje water?"quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:23 schreef hetbabbelaartje het volgende:
[..]
Zoals zij neuken heb je er toch al na één keer genoeg van??
quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:25 schreef tipsch het volgende:
[..]
1/2 keer, gewoon halverwege kappen, elkaar aankijken en eerlijk zeggen "dit wordt em niet, glaasje water?"
Maar het is toch te erg voor woorden! En het erge is, is dat ze het zelf niet doorheeft en/of snapt! Hoe kan je zo in godsnaam met jezelf omgaan! Echt! hier zakt mn broek van af. (na ja, bijna dan he)quote:Op zaterdag 24 maart 2007 02:23 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
zoals haar moeder al zij, ze is te dom dat ze leeft....
tja zegt ook wel iets over haar moeder natuurlijk als je zoiets over je dochter zegt,
maar tis helaas wel waar
![]()
Yep, klaar, schoon en droog.......... Wat een stelletje goorlappen, ze gaan meteen pitten !quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |