Mag het wel hopen, kost klauwen met geld als NON-EU en om nou te zeggen dattie dat geld waard is.........quote:Op dinsdag 27 maart 2007 12:46 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Contract loopt toch af?
Nee geloof het ook niet, een parkeerterrein naast de snelweg denk...quote:Op dinsdag 27 maart 2007 14:12 schreef Vakkie_W het volgende:
Er is nog niet bekend waar precies in Heteren de opstap plaats is toch?
hij had bij ons wel wat geld mogen stoppenquote:De duurste auto ter wereld
De Bugatti Veyron is met ¤ 1,8 miljoen de duurste auto ter wereld. Paul van den Brul mag hem als enige in Nederland verkopen.
Bugatti Veyron. FOTO BUGATTIBij Hessing’s Autobedrijven in Utrecht, bekend van exclusieve automerken als Rolls-Royce en Bentley, zijn ze wel wat gewend. Maar zoiets als de Bugatti Veyron, dat hadden ze zelfs bij Hessing nog nooit meegemaakt. ,,Heel apart”, zegt Paul van de Brul, de verkoper van de duurste auto ter wereld.
,,Het is een heel gek merk en eerlijk gezegd makkelijk te verkopen. De Bugatti kent geen concurrentie en de meeste potentiële kopers melden zich zelf. Het zijn extreem rijke mensen die al minimaal tien dure auto’s bezitten. Een van mijn klanten nam er meteen ook maar een nieuwe Rolls-Royce en een Bentley bij. Ik hoef ook helemaal niet te onderhandelen over eventuele accessoires, want die zijn er niet. De uitrusting van deze auto is compleet.”
Een proefrit behoort wel tot de mogelijkheden. ,,Maar dat is meer een feestje”, bekent Van den Brul. ,,Iedere koper heeft er tot nu toe gebruik van gemaakt.” De proefrit vindt plaats bij de fabriek van Bugatti in Frankrijk.
,,Vaak hoef ik het vervoer niet eens te regelen. De klant biedt dan aan om met zijn privévliegtuig te gaan. Of hij stelt voor om met een paar van zijn Ferrari’s erheen te rijden. Ik zeg dan natuurlijk geen nee.”
Eenmaal in Frankrijk aangekomen, volgt een twee- of zelfs driedaags spektakel. ,,Een schoolreis, echt een uitje, zo moet je dat zien. We bezoeken de fabriek. Eten uitgebreid in de tuin van het kasteel van de familie Bugatti. Bij de proefrit rijdt de klant eerst mee met een voormalig Formule 1-coureur, die in dienst is van de fabriek. Daarna mag hij zelf achter het stuur. Nog nooit meegemaakt dat dat tegenviel. Iedereen is diep onder de indruk. De Bugatti mag dan met 1001 pk de sterkste personenauto ter wereld zijn, hij laat zich verbazingwekkend makkelijk berijden.”
Wie vervolgens tot de koop besluit, krijgt te maken met, wat Van den Brul zelf noemt, ‘een tamelijk arrogant’contract. ,,Eerst moet je 300.000 euro aanbetalen. Korting is onbespreekbaar. Ook het inruilen van een andere auto is onmogelijk. En nadat je de Bugatti hebt gekocht, mag je hem een jaar lang niet doorverkopen.”
Het is een publiek geheim dat Michel Perridon (computerbedrijf Trust) en Jan Stuivenberg (rijk geworden in de koeltechniek) twee van de vijf Nederlandse kopers zijn.,,Ik hoop uiteindelijk op acht uit te komen”, zegt Van den Brul. ,,Dat is een mooi aantal als je bedenkt dat er slechts 300 auto’s voor de hele wereld worden gemaakt.”
Het afleveren van de auto vindt niet in Utrecht plaats, maar bij de fabriek. ,,Ja, dan is het weer een feestje. De mensen die de sleutels van deze auto overhandigd krijgen zijn net zo nerveus en opgewonden als iemand die een nieuwe Seat koopt”, ervaart Van den Brul.
,,Begrijpelijk, want vanaf het moment dat je de trotse eigenaar bent, maakt je deel uit van de exclusieve club van Bugatti-bezitters. Je wordt uitgenodigd voor allerlei internationale evenementen waar die auto ook staat. En je mag op een circuit in Duitsland met je eigen auto de 400 km/u barrière te doorbreken. Slaag je daarin, dan word je lid van de Club van 400. Het betekent dat jouw auto met zijn chassisnummer in het officiële Bugatti-register wordt opgenomen. Alle Nederlanders die de auto tot nu toe hebben gekocht, zullen hier zeker aan deelnemen.”
Van den Brul over zijn klanten: ,,Het zijn stuk voor stuk pure liefhebbers en levensgenieters, op het allerhoogste niveau. Ze houden van lekker eten, reizen, kunst en antiek. En geloof me, als ze voor het eerst bij de Bugatti staan, zijn ze als een kind zo blij. Bellen ze meteen, uitgelaten als een schooljongen, hun vriendjes op: je raadt nooit wat ik aan het doen ben! Hoor je dat motorgeluid?”
Ja idd ipv geld aan Jos (verstappen) en Chris (Albers) te gevenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 15:28 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Nee geloof het ook niet, een parkeerterrein naast de snelweg denk...
[..]
hij had bij ons wel wat geld mogen stoppen![]()
Laat hem lekker weg blijven, hij zit met z'n bolle kopook in de aRENa.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 15:28 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Nee geloof het ook niet, een parkeerterrein naast de snelweg denk...
[..]
hij had bij ons wel wat geld mogen stoppen![]()
Dacht dattie Feyenoorder was, hek hem keer op tv horen zeggenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 15:59 schreef Luni het volgende:
[..]
Laat hem lekker weg blijven, hij zit met z'n bolle kopook in de aRENa.
die man wil je echt niet al betrokkene bij je clubquote:Op dinsdag 27 maart 2007 15:28 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Nee geloof het ook niet, een parkeerterrein naast de snelweg denk...
[..]
hij had bij ons wel wat geld mogen stoppen![]()
Dat is dan nog best redelijk...quote:Feyenoord krijgt 30% van transfersom bij verkoop Lazovic
In de winterstop ketste een overgang nog af op de transfersom, maar PSV-trainer Ronald Koeman heeft Danko Lazovic niet uit zijn hoofd gezet.
Koeman had Lazovic graag al in de winterstop in Eindhoven willen verwelkomen. De afkoopsom die Vitesse verlangde bleek echter te gortig. Maar PSV wil komende zomer een nieuwe poging wagen de 23-jarige Serviër in te lijven.
Lazovic heeft in zijn eerste seizoen in Arnhemse dienst indruk gemaakt die hem belangstelling heeft opgeleverd van onder meer AZ en Arsenal. Vitesse heeft de aanvaller afgelopen zomer overgenomen van Feyenoord, dat recht heeft op dertig procent op de transferopbrengsten.
quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:42 schreef Vakkie_W het volgende:
Hofs mogen ze wel verkopen dit seizoen!
contract loopt af.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:42 schreef jorienvdherik het volgende:
mwah liever pardo kom op
Ruilen tegen Lazovic?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 17:32 schreef vitessezuid113 het volgende:
Belgisch arbitraal trio bij Vitesse
De competitiewedstrijd Vitesse-Feyenoord van aanstaande zondag staat onder leiding van een Belgisch arbitraal trio.
Internationaal scheidsrechter Joeri Van de Velde fluit, gesteund door de assistenten Simons en De Bruyn.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
weer een belg als scheids, alles beter dan die nederlandse scheidsrechters van tegenwoordig
![]()
En Hofs die woont toch nog steeds in Arnhem als het goed is , dan mag ie wel weer in Arnhem komen voetballen![]()
![]()
Hopelijk blifjt ie nog een jaar ( zoals ie gezegd heeft ) , maar ik ben bang dat ie vertrektquote:Op dinsdag 27 maart 2007 16:55 schreef Steve_I. het volgende:
Dat is dan nog best redelijk...
En als hij echt wat wordt krijgen we bij een nog weer verdere verkoop naar een topclub nog opleidingskosten? hoe oud was ie toen ie bij Feyenoord tekende>?
Hopen dat hij na dit seizoen voor een hoop centen naar het buitenland vertrekt
Dan mogen jullie Hofs nog wel een paar zakken met geld meegeven , om dat richting Arnhem te brengenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 17:33 schreef Vakkie_W het volgende:
Ruilen tegen Lazovic?![]()
Weet jij waar de opstapplek is in Heteren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |