PvdA'ers komen met website tegen Wildersquote:PvdA'ers komen met website tegen Wilders
Een groep leden van de PvdA in Amsterdam heeft een website opgericht om de ideeën van personen als Tweede Kamerlid Geert Wilders (PVV) tegen te gaan. De internetpagina moet het zaaien van haat tegen bevolkingsgroepen bestrijden.
Dat liet oud PvdA-wethouder van Amsterdam Michael van der Vlis, één van de initiatiefnemers, woensdag weten. Op www.Tegenhaatzaaien.nl staan onder meer columns en informatie over bijvoorbeeld debatten.
Op de site staat onder meer stuk van Bart tromp, bijzonder hoogleraar in de theorie en geschiedenis van de internationale betrekkingen, die vindt dat de PVV een fascistoïde partij is geworden door de aanvallen op de staatssecretarissen Ahmed Aboutaleb en Nebahat Albayrak en het Kamerlid Khadija Arib. Ook Marcel van Dam doet een duit in het zakje en roept de PvdA op om krachtiger stelling nemen tegen antivreemdelingensentimenten.
Hoezo ook? Pak de foute groepen binnen allochtonen bevolkingsgroepen gewoon aan, dan zal Wilders' aanhang snel slinken. Maar daar wil de PvdA niet aan beginnen.quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:45 schreef Hexagon het volgende:
Is op zich ook een goed idee
Omdat het haatzaaien van Wilders en consorten niet bepaald bijdraagt aan een gedegen oplossing voor het probleem. Bovendien is het onwenselijk en creeert het een kruitvat in onze samenleving.quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:46 schreef pberends het volgende:
[..]
Hoezo ook? Pak de foute groepen binnen allochtonen bevolkingsgroepen gewoon aan, dan zal Wilders' aanhang snel slinken. Maar daar wil de PvdA niet aan beginnen.
Nee, die cijfers zijn toe te schrijven aan autochtonen die hun lijf en leden niet afdoende beschermenquote:Op woensdag 21 maart 2007 16:45 schreef Hexagon het volgende:
Is op zich ook een goed idee
Al vind ik de redenen die je aandraagt wat kort door de bocht. De hogere criminaliteitscijfers onder allochtonen zijn ook niet helemaal aan hen toe te schrijven.
Wilders is 1 van de gevolgen, en die loverboys van een bepaalde afkomst is 1 van de oorzaken. Lijkt me dat we na logisch nadenken eerst de oorzaken gaan aanpakken. Dan pak je automatisch ook een gevolg (Wilders) aan! Twee in 1 klap.quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:52 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Omdat het haatzaaien van Wilders en consorten niet bepaald bijdraagt aan een gedegen oplossing voor het probleem. Bovendien is het onwenselijk en creeert het een kruitvat in onze samenleving.
Niettemin zijn loverboys een probleem.
Maar ik vind zowel Wilders als loverboys problematisch.
Als je zou pleiten voor het aanpakken van foute groepen in het algemeen, zou ik je steunen. Ik hoor nl. dat PVV volk alleen over moslims en 'die ander' maar nooit heeft hij het over het hersenloze VMBO deel van de bevolking dat een veel betere omschrijving van de probleemgroep is dan 'allochtoon'.quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:46 schreef pberends het volgende:
[..]
Hoezo ook? Pak de foute groepen binnen allochtonen bevolkingsgroepen gewoon aan, dan zal Wilders' aanhang snel slinken. Maar daar wil de PvdA niet aan beginnen.
Nee, dat is waar; jij en ik zijn daar de oorzaak van.quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:45 schreef Hexagon het volgende:
Al vind ik de redenen die je aandraagt wat kort door de bocht. De hogere criminaliteitscijfers onder allochtonen zijn ook niet helemaal aan hen toe te schrijven.
Dat hersenloze VMBO deel van de bevolking maakt alleen maar problemen als tegenbeweging van de urbancultuur. Lonsdale, Hooligan, Fred Perry en al die andere troep had nooit het standaarduniform geworden van onze fijne jeugdige schoffies als Ali B en kompanen de Nederlandse televisie niet zouden regeren. Dat wazigebeuren is puur een tegenreactie; niets meer, niets minder.quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:57 schreef en_door_slecht het volgende:
Als je zou pleiten voor het aanpakken van foute groepen in het algemeen, zou ik je steunen. Ik hoor nl. dat PVV volk alleen over moslims en 'die ander' maar nooit heeft hij het over het hersenloze VMBO deel van de bevolking dat een veel betere omschrijving van de probleemgroep is dan 'allochtoon'.
Erg interessant, maar dat wordt met name veroorzaakt door de foute groepen binnen zo'n gemeenschap. Die maken hun gemeenschap zwart. Dan geldt mijn argument dus nog steeds.quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:57 schreef en_door_slecht het volgende:
[..]
Als je zou pleiten voor het aanpakken van foute groepen in het algemeen, zou ik je steunen. Ik hoor nl. dat PVV volk alleen over moslims en 'die ander' maar nooit heeft hij het over het hersenloze VMBO deel van de bevolking dat een veel betere omschrijving van de probleemgroep is dan 'allochtoon'.
Nee, maar het helpt iig niet. Helemaal op de langere termijn niet.quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:57 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
Nee, dat is waar; jij en ik zijn daar de oorzaak van.
Dan moeten "linksen" niet zeuren dat Wilders de grenzen zo dicht mogelijk wil houden. Als dat feit alleen al zou zorgen voor meer criminaliteit wil geen mens dat natuurlijk (behalve de politieke elite en links).quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:45 schreef Hexagon het volgende:
Is op zich ook een goed idee
Al vind ik de redenen die je aandraagt wat kort door de bocht. De hogere criminaliteitscijfers onder allochtonen zijn ook niet helemaal aan hen toe te schrijven.
Dat is waar, maar mijn topic is een waarheid als een koe.quote:
Hm, is het erg als ik het verband niet zie?quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:48 schreef _The_General_ het volgende:
Heerlijk om te zien hoe men krampachtig de multicul in stand wilt houden
Ik steun je in deze voor 100%quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:01 schreef pberends het volgende:
[..]
Dat is waar, maar mijn topic is een waarheid als een koe.
Niet erg, wel kortzichtig.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:02 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Hm, is het erg als ik het verband niet zie?
Zo is dat: er zijn nu eenmaal nieuwe regels in Nederland. Je mag best om een verkrachting vragen door er onzedig bij te gaan lopen, zonder hoofddoek en zo, maar dan moet je ook niet gaan zeuren als bij die verkrachting teveel geweld gebruikt wordt.quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:53 schreef HassieBassie het volgende:
[..]
Nee, die cijfers zijn toe te schrijven aan autochtonen die hun lijf en leden niet afdoende beschermen![]()
Een van de oorzaken is ook het beleid van voorgaande regeringen (en dan met name in de jaren 70) ten opzichte van gastarbeiders.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:01 schreef pberends het volgende:
[..]
Dan moeten "linksen" niet zeuren dat Wilders de grenzen zo dicht mogelijk wil houden. Als dat feit alleen al zou zorgen voor meer criminaliteit wil geen mens dat natuurlijk (behalve de politieke elite en links).
Ja me reet!!!quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:03 schreef Roberto258 het volgende:
"Marokkaanse jongeren kunnen er niks aan doen. Ze worden niet geaccepteerd in de maatschappij en komen daarom in de criminaliteit"
![]()
Probleem is dat Wilders op de hele gemeenschap afgeeft. Albayrak hoort bijvoorbeeld niet tot de loverboy Lowlife typesquote:Op woensdag 21 maart 2007 16:59 schreef pberends het volgende:
[..]
Erg interessant, maar dat wordt met name veroorzaakt door de foute groepen binnen zo'n gemeenschap. Die maken hun gemeenschap zwart. Dan geldt mijn argument dus nog steeds.
Ben ik al een eeuwigheid. Kijk eens niet met die oogkleppen naar de wereld en je zult zien dat de overgrote meerderheid van die mensen die jij wegzet als slapers allang wakker is en alleen een wat bredere kijk op de wereld hebben dan jij.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:09 schreef mirelia het volgende:
WORD NOU EENS WAKKER ALLEMAAL!!!!
Ze hebben wel degelijk met elkaar te maken hoorquote:Op woensdag 21 maart 2007 17:13 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Bovendien wordt het verhoogde criminaliteit en islamisering een beetje door elkaar gehaald
Eindelijk iemand op Fok die het wel snapt.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:08 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Een van de oorzaken is ook het beleid van voorgaande regeringen (en dan met name in de jaren 70) ten opzichte van gastarbeiders.
Niet dat criminele allochtonen niet zelf verantwoordelijk zijn voor hun gedrag. Maar het feit dat allochtonen hoger scoren in criminaliteitscijfers ligt niet aan het feit dat ze allochtoon zijn.
Het ligt er vooral aan dat het criminele deel behoort tot de laagste sociale klasse die percentueel groter is bij allochtonen. En de redenen daarvoor liggen ook in het beleid van vroeger tov nieuwkomers.
Absoluut niet. De islam verwerpt criminaliteit.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:19 schreef mirelia het volgende:
[..]
Ze hebben wel degelijk met elkaar te maken hoor
Daarmee wil ik niet zeggen alle islamieten crimineel zijn hoor
Maar wat een feit is is dat het grootste percentage criminelen wel allochtoon is
Overigens heeft Wilders nooit beweerd dat Albayrak tot de loverboy Lowlife types behoort hoor
nee ben ik het helemaal mee eens ...maar dat UITSCHOT Gewoon opzoutenquote:Op woensdag 21 maart 2007 17:32 schreef mirelia het volgende:
Wilders richt zich op de uitwassen van de Islam
Mensen die zich aanpassen, de taal goed spreken, WERKEN en zich niet schuldig maken aan crimineel gedrag heb ik niks tegen
En eerlijk zullen we de oorlogsbuit delen.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:24 schreef Hexagon het volgende:
Absoluut niet. De islam verwerpt criminaliteit.
Loverboys zijn geen uitwas van de islam. Er zin immers ook Antilianen, Nederlanders en anderen die erin meedoen. Bovendien is er geen moslimleer die het vak loverboy aanprijst.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:32 schreef mirelia het volgende:
Wilders richt zich op de uitwassen van de Islam
Wilders wel, getuige Albayrak en Aboutalebquote:Mensen die zich aanpassen, de taal goed spreken, WERKEN en zich niet schuldig maken aan crimineel gedrag heb ik niks tegen
Als het over oorlogsbuit en religie gaat, moet je heden ten dage toch echt bij de joden en de evangelisten zijn.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:35 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
En eerlijk zullen we de oorlogsbuit delen.
Zullen we de bijbel er dan ook maar bij pakken?quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:35 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
En eerlijk zullen we de oorlogsbuit delen.
http://digiboek.50megs.com/koran/koran008.html
Kutmarokkaantjes hebben sowieso niks met de islam te maken.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:32 schreef mirelia het volgende:
Wilders richt zich op de uitwassen van de Islam
Mensen die zich aanpassen, de taal goed spreken, WERKEN en zich niet schuldig maken aan crimineel gedrag heb ik niks tegen
Wilders heeft iets tegen de dubbele nationaliteit van deze 2quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:36 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Loverboys zijn geen uitwas van de islam. Er zin immers ook Antilianen, Nederlanders en anderen die erin meedoen. Bovendien is er geen moslimleer die het vak loverboy aanprijst.
[..]
Wilders wel, getuige Albayrak en Aboutaleb
Terug met al die mafkezenquote:Op woensdag 21 maart 2007 17:39 schreef gelly het volgende:
[..]
Kutmarokkaantjes hebben sowieso niks met de islam te maken.
Ja Geert verspilt zijn tijd liever op zinloze dingen als kansloze moties tegen bewindslieden met een dubbel paspoort om zijn ongenoegen over moslims te uiten. Terwijl die 2 niet een probleem zijn.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:40 schreef mirelia het volgende:
[..]
Wilders heeft iets tegen de dubbele nationaliteit van deze 2
Niet tegen hen persoonlijk
Ja het zijn uitwassen, maar niet van de islamquote:Er zijn veel loverboys die islamiet zijn en dat vind ik dan uitwassen
Enja er zijn ook loverboys van andere komaf en die veroordeel ik net zo goed
Hoewel op marokko.nl je ze wel hun gedrag ziet rechtvaardigen door te zeggen dat ze alleen kafrs pakken.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:39 schreef gelly het volgende:
[..]
Kutmarokkaantjes hebben sowieso niks met de islam te maken.
Volgens mij zijn dat allemaal islamieten hoorquote:Op woensdag 21 maart 2007 17:39 schreef gelly het volgende:
[..]
Kutmarokkaantjes hebben sowieso niks met de islam te maken.
Extremisme is ook een uitwas van de islam: een uitwas waar wij niet-moslims weinig tegen kunnen, en moslims weinig tegen durven doen.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:46 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ja het zijn uitwassen, maar niet van de islam
bovendien leven die loverboys nou niet bepaald als vrome moslims
Ik geef je gelijk dat veel moslims zich ook niet van hun beste kant laten zien als het om de Islam an sich gaat en kritiek daarop.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:49 schreef Masterix het volgende:
[..]
Extremisme is ook een uitwas van de islam: een uitwas waar wij niet-moslims weinig tegen kunnen, en moslims weinig tegen durven doen.
Gebrek aan zelfreinigend en zelf-kritisch vermogen, da's voor mij typisch islam: er zijn zoveel dingen totaal onbespreekbaar in de islam. En kritisch kunnen bespreken: daar draaien democratiën op.
Verreweg de meeste moslims laten zich wel van hun goede kant zien, net zoals ieder mens is het niet De Moslim eigen andersdenkenden te minachten of te bedreigen: godsdienst bepaald niet wat je wilt, dat doet je menselijkheid.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:54 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik geef je gelijk dat veel moslims zich ook niet van hun beste kant laten zien als het om de Islam an sich gaat en kritiek daarop.
Het christendom is, na zoveel reformaties en de verlichting, eigenlijk wel een grabbelton, net als het hinduïsme en het Buddhisme.quote:Alleen moeten dan wel weer niet alle moslims over een kam geschoren worden. Zoals een CDA' er ook geen SGP' er is.
Met het bespreken van problemen rondom allochtonen heb ik geen probleem en is zeer nuttig. Maar dan wel op een verstandige, constructieve manier die niet generaliseert, demoniseerd of baggatellisteert.quote:Op woensdag 21 maart 2007 17:55 schreef mirelia het volgende:
Waar ik me het meest druk om maak is het feit dat wij niks mogen zeggen over de allochtonen die ons land (vooral in het westen) onleefbaar maken.
En dan komen er mensen waarvan je hoopt dat die het bespreekbaar maken, maar als je daar op stemt of het er mee eens bent dan word je door iedereen als slecht bestempelt!!!
In zo'n land wil je toch niet leven, kom op nou
Omdat een groot deel van het crapuul hier geboren is.quote:Op woensdag 21 maart 2007 19:25 schreef mirelia het volgende:
In principe gaat deze discussie ook eigenlijk niet meer over de Islam maar meer over allochtonen in het algemeen die zich misdragen in Nederland
Waarom zouden we die niet het land uit mogen zetten bijvoorbeeld?
Dat vind ik echt bullquote:Op woensdag 21 maart 2007 19:29 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Omdat een groot deel van het crapuul hier geboren is.
Maargoed verder verwijs in naar mn bovenstaande post over de aanpak van een dergelijk probleem.
Omdat die bijna allemaal een dubbel paspoort hebben en dus ook Nederlander zijnquote:Op woensdag 21 maart 2007 19:25 schreef mirelia het volgende:
In principe gaat deze discussie ook eigenlijk niet meer over de Islam maar meer over allochtonen in het algemeen die zich misdragen in Nederland
Waarom zouden we die niet het land uit mogen zetten bijvoorbeeld?
totdat er misschien een advocaat van de duivel opkomt die de allochtoon ziet als gastarbeider en dus de misdragende kinderen of zelfs achterkleinkinderen nog steeds een tijdelijk karakter hebben. zeker bij importhuwelijken.quote:Op woensdag 21 maart 2007 19:45 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Omdat die bijna allemaal een dubbel paspoort hebben en dus ook Nederlander zijn![]()
Vooral als ze zich Marokkaan of Turk voelen...quote:Op woensdag 21 maart 2007 20:06 schreef zoalshetis het volgende:
totdat er misschien een advocaat van de duivel opkomt die de allochtoon ziet als gastarbeider en dus de misdragende kinderen of zelfs achterkleinkinderen nog steeds een tijdelijk karakter hebben. zeker bij importhuwelijken.
En wat doen we met die geïmporteerde kinderen? Of met kinderen waarvan 1 van de ouders NL is.quote:Op woensdag 21 maart 2007 19:31 schreef mirelia het volgende:
[..]
Dat vind ik echt bull
Hun ouders of verder terug zijn hier ook niet geboren en mogen hier ook wonen
Dus dan rotten ze maar op naar het geboorteland van hun ouders
die mogen kiezen denk ik?quote:Op woensdag 21 maart 2007 20:15 schreef en_door_slecht het volgende:
[..]
En wat doen we met die geïmporteerde kinderen? Of met kinderen waarvan 1 van de ouders NL is.
Ik moet er gewoon een traantje van wegpinken, zo mooi is dit verwoord.quote:Op woensdag 21 maart 2007 19:35 schreef zoalshetis het volgende:
daarnaast hoor je vaak in dit soort discussies "ja maar de autochtonen zijn ook geen lieverdjes". dat klopt. elk land heeft last van zijn eigen autochtonen. dat is dus bij deze een non-argument.
als ik een hoestje heb wil ik er niet ook nog eens kanker overheen. dat wil geen enkel land en dat wil geen enkele bewoner van dat land.
Ik zou zeggen tegen loverboys in het algemeen, want die bestaan niet alleen uit Marokkanen.quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:45 schreef Hexagon het volgende:
Is op zich ook een goed idee
Al vind ik de redenen die je aandraagt wat kort door de bocht. De hogere criminaliteitscijfers onder allochtonen zijn ook niet helemaal aan hen toe te schrijven.
Het probleem met uw constatering is dat u dan ongeloofwaardig naarvoren komt. Want wat u in feite zegt is dat het ok is dat autochtonen loverboys zijn. Maar als het om allochtonen gaat dan moeten die hard aangepakt worden. Het is daarom waarom er geen brede steun is in de hoek van allochtonen.quote:Op woensdag 21 maart 2007 19:35 schreef zoalshetis het volgende:
daarnaast hoor je vaak in dit soort discussies "ja maar de autochtonen zijn ook geen lieverdjes". dat klopt. elk land heeft last van zijn eigen autochtonen. dat is dus bij deze een non-argument.
als ik een hoestje heb wil ik er niet ook nog eens kanker overheen. dat wil geen enkel land en dat wil geen enkele bewoner van dat land.
Vogelaarwijkje woon je zeker?quote:Op woensdag 21 maart 2007 19:29 schreef mirelia het volgende:
even een klein voorbeeldje:
Hier in de buurt wonen een hoop allochtonen die nog geen dag in hun leven gewerkt hebben
Al hun kinderen stelen en teroriseren de buurt.
En ze lachen ons uit als wij uit ons werk komen (naar het werk gaan zien ze niet want dan slapen ze nog)
En terecht dat ze lachen want ze hebben 4 keer zo veel geld als mij zonder er voor te werken via de sociale dienst en de rest via diefstal
En er word niks aan gedaan hier
of gewoon om niet met marokkanen turken en negers om te gaan, veel beter, dat volk is niet te vertrouwenquote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:54 schreef Stratos het volgende:
[..]
Ik zou zeggen tegen loverboys in het algemeen, want die bestaan niet alleen uit Marokkanen.
Daarnaast moet men dit probleem niet eenzijdig aanpakken. De meisjes waar het over gaat, zijn voornamelijk Nederlandse, zijn die dan zo dom dat ze niet kunnen kiezen tussen goed en kwaad?! Misschien een idee om een site te beginnen gericht op meisjes, hoe niet voor loverboys te vallen.
quote:Op zaterdag 24 maart 2007 00:11 schreef Stratos het volgende:
[..]
Het probleem met uw constatering is dat u dan ongeloofwaardig naarvoren komt. Want wat u in feite zegt is dat het ok is dat autochtonen loverboys zijn. Maar als het om allochtonen gaat dan moeten die hard aangepakt worden. Het is daarom waarom er geen brede steun is in de hoek van allochtonen.
Het valt op dat bij sommige Nederlandse maatregelen er altijd een bepaald bevolkingsgroep de zondebok moet zijn in de constatering van het probleem. Het is juist beter om een probleem aantepakken zonder een bevolkingsgroep daarbij te schanderen. Want tenslotte bestaan de veroorzakers van het problemen niet uit alleen allochtonen of een bepaald bevolkingsgroep.
Waarom niet zeggen, we gaan een probleem aanpakken ongeacht wie de veroorzakers zijn! Wat mij betreft kan NL heel veel van Canada leren, want die pakken het heel goed aan, en dat zonder gif te gooien in de verhouding tussen de autochtone deel en de allochtone deel! Niet voor niets heeft Canada de meest succesvolle multi culti samenleving die er is.
ja maar ik geloof dat je mijn punt niet helemaal snapt.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |