quote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:03 schreef DaBuzzzzz het volgende:
[..]
Dat Baltar Cylon is heb ik net al gezien in se02
downloaden, sja dat kan.....ik vind die dvd boxen juist zo tovvvv
maar ik denk dat ik me toch niet kan inhouden te wachten
quote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:07 schreef Fendy het volgende:
[..]
se02 zou betekenen season episode 02, maar welk seizoen/episode bedoel je?
quote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:13 schreef Fendy het volgende:
Meerdere baltars, damn, gemist dan... Maar je weet niet meer welke episode uit seizoen 2?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.geen idee of het een spolier is voor meer achterbrlijvers zoals ik
ww.ghalia.nl De mooiste Oosterse lampen
Ja, dat is duidelijk, seizoen 1 episode 11. Zo gaat het met alle series die ik download. Maar in dit geval postte je SE02.quote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:13 schreef DaBuzzzzz het volgende:
Overigens was Start Trek Enterprise de laatste serie die ik downloadde en waar het gebruikelijk was
SE01E11 als afkorting te gebruiken
quote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:30 schreef Rhinestone het volgende:
Caprica-Six heeft wel een inner-Baltar, als je dat bedoelt. Maar denk niet dat er eerder al duidelijke hints zijn geweest dat Baltar Cylon is, want for all we know is hij helemaal geen Cylon.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik blijf die tags gebruiken want ik haat spoilers open en blootww.ghalia.nl De mooiste Oosterse lampen
makes sence, ik hou het op een sleeper..quote:Op zondag 25 maart 2007 01:00 schreef Dalamar het volgende:
Number Six heeft in de Pilot de defense van de 12 Colonies om zeep geholpen waardoor de eerste aanval van de Cylons zo'n succes was. Dit heeft ze gedaan door Baltar te gebruiken. Waarom zo'n onhandig plan als Balter zefl al een Cylon is? Dan had hij dat zelf (desnoods onbewust) al kunnen doen zonder Number Six?
Daarom denk ik dat Baltar geen Cylon is, maar dat zal in de toekomst nog wel duidelijk(er) worden.
Hoezo dat?quote:Op zondag 25 maart 2007 03:06 schreef Rhinestone het volgende:
Er zijn nog maar 2 mannelijke Cylon modellen die we nog niet gezien hebben, en ik denk dat dat Anders en Tigh dat zijn.
Welnee, Cavil is ook al aardig oud en toch Cylon.quote:Op zondag 25 maart 2007 12:41 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Is Tigh niet te oud om een cylon te kunnen zijn vraag ik me dan af.
Ja dat denk ik wel.quote:Op zondag 25 maart 2007 12:41 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Is Tigh niet te oud om een cylon te kunnen zijn vraag ik me dan af.
Cavil' s leeftijd is nep... die kan nooit geen 60 jaar oud zijn want in die tijd waren de Cylons nog gewoon brood toasters...quote:Op zondag 25 maart 2007 13:19 schreef Rhinestone het volgende:
[..]
Welnee, Cavil is ook al aardig oud en toch Cylon.
Het gaat ook niet om het oud zijn an sich, maar hij heeft al een heel leven als mens achter zich, de cylons zouden hem een slordige 50 jaar voor de aanval op aarde gedropt moeten hebben dus.quote:Op zondag 25 maart 2007 13:19 schreef Rhinestone het volgende:
[..]
Welnee, Cavil is ook al aardig oud en toch Cylon.
Dank u, zoiets dacht ik dus ook.quote:Op zondag 25 maart 2007 13:21 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Ja dat denk ik wel.
Hij is ongeveer even oud als Adama en heeft 40 jaar voor de pilot de 1st Cylon War meegemaakt. Toen alle Cylons er dus nog uitzagen als brood toasters.
Tenzij Tigh somewhere along the way ingeruild is voor een Cylon lijkt het me erg sterk dat hij 1 van de final five is... En zover wij weten infiltreren de Cylons alleen met eigen modellen en niet modellen gebasseerd op bestaande personen.
Morgen!![]()
Pegasus it is!quote:We won't be seeing Season 4 until January 2008, but I understand there's going to be some kind of miniseries or movie coming before then?
There is something that they're calling "extra episodes" or "extended episodes" -- they keep shifting the nomenclature. Essentially, we are shooting two hours of "Galactica" that will be broadcast on SciFi Channel sometime in the fall. Let's say they broadcast it on a Friday; then, on the following Monday, it will be available on DVD.
That story will not pick up our cliffhanger at the end of Season 3. That didn't seem right. The story will be set on the Battleship Pegasus and will take place in the past, relative to where we are in Season 3. But the events set up in that story will then pay off in Season 4.
What was the reasoning behind doing that?
They came to us. It gives Home Video something to sell in the stores. Since we won't be back until January, which is a long time to be off the air, it gives the fans something to see and keeps the show alive. So it serves multiple masters. There was no way we could pick up the cliffhanger in that format, and then ask people to wait to really start the season later. One of the story lines everyone had really liked was the Pegasus story and the character of Admiral Cain, so we decided to go with that.
Ik hoop eerlijk gezegd dat het allemaal niet zo vergezocht is al lijkt dat het om de een of andere reden wel altijd goed te doen bij het publiek...quote:Op zondag 25 maart 2007 13:36 schreef Rhinestone het volgende:
Wie zegt ons dat de Humanoid Cylons al niet langer bestaan dan de Centurions? De Final Five zouden zomaar iets met de Five Priests te maken kunnen hebben, en die zijn al wat ouder dan de CylonsIk denk dat het allemaal wat ingewikkelder is dan dat het nu nog lijkt.
Verder hoort Tigh de muziek en is hij net als Samuel "We're All Cylons" Anders verzetsheld, dus ik hou het er nog een 24 uur op dat Tigh Cylon is!
Dus de Cylons weten al waar aarde is?quote:Op zondag 25 maart 2007 13:21 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Het gaat ook niet om het oud zijn an sich, maar hij heeft al een heel leven als mens achter zich, de cylons zouden hem een slordige 50 jaar voor de aanval op aarde gedropt moeten hebben dus.
Of waar ze dan ook woonde...quote:Op zondag 25 maart 2007 14:16 schreef PPL het volgende:
[..]
Dus de Cylons weten al waar aarde is?
Wat doen ze dan moeilijk
De final five weten het wellicht, maar delen dat om een of andere reden niet met de 'gewone' Cylons? Ze vertrouwen hen niet? zijn het niet eens met hun doel? Keuren de genocide af?quote:Op zondag 25 maart 2007 14:16 schreef PPL het volgende:
[..]
Dus de Cylons weten al waar aarde is?
Wat doen ze dan moeilijk
Dit interview was trouwens met Ronald D. Moore en is hier nog een keer na te lezen.quote:
Ik ga daarin mee. Wie weet hebben de Colonials in een top secret project de eerste humanoid Cylons (Final Five) wel zelf gemaakt.quote:Op zondag 25 maart 2007 13:36 schreef Rhinestone het volgende:
Wie zegt ons dat de Humanoid Cylons al niet langer bestaan dan de Centurions? De Final Five zouden zomaar iets met de Five Priests te maken kunnen hebben, en die zijn al wat ouder dan de Cylons![]()
Zoiets denk ik ja. Het voorzetje dat de Final Five iets met de 13th Tribe te maken hebben, hebben we in The Eye Of Jupiter al gehad. Zou het raar vinden als er daar niets mee wordt gedaan. En een van de Final Five's moet iemand zijn die D'Anna Biers al kende en waaraan ze excuus moest maken. Nu is ze natuurlijk niet echt liev geweest voor Tigh...quote:Op zondag 25 maart 2007 14:20 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
De final five weten het wellicht, maar delen dat om een of andere reden niet met de 'gewone' Cylons? Ze vertrouwen hen niet? zijn het niet eens met hun doel? Keuren de genocide af?
Zoiets misschien?
Ik moet nog steeds 3x19 kijken, dus ik heb wat in te halen van de week . . .quote:Op maandag 26 maart 2007 00:03 schreef Helo het volgende:
Nou morgen lekker de final ep,
heb al met wat vrienden afgesproken om het op een beamer te kijken bij mij thuis met wat biertjes erbij, heb er al helemaal zin in![]()
![]()
.
Nu hopen dat de rip een beetje goed is.
Doet mij een klein beetje denken aan een aflevering van de originele BSG waarin ze beelden oppikken van de maanlanding in 1969.quote:Op zondag 25 maart 2007 16:56 schreef Rhinestone het volgende:
Of de muziek van Earth komt weet ik niet... Is het mogelijk om met een normale radiofrequentie muziek zo ver de ruimte in te sturen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sowieso geweldige aflvering, worden flink wat vragen beantwoord en ik wil nu wel eens zien hoe de 4 nieuwe cylons zich gaan profileren in het schip... Gaan ze de vloot tegen werken of proberen ze te helpen? Gaan ze het vertellen aan iedereen of houden ze het voorzichzelf?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Was dit de laatste ep van s3? Pas in 2008 weer? Grmbl....Old Blood and Guts
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The trouble with ignorance is that it picks up confidence as it goes along.
quote:Op maandag 26 maart 2007 14:06 schreef Op-zicH het volgende:Ja, harde cover, leuk hoe ze dat nummer geïntegreerd hebben in de storyline van de Final Five, Verdonk zou er trots op zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Duidelijk dus ook dat de Final Five de mensen naar Earth moeten brengen. Starbuck dus duidelijk ook een van hen en twee halfbloedjes.
Vraag ik me alleen nog af, wat voor "new life" gaat Baltar heen?
jeweetz
My thoughts exactly.quote:Op maandag 26 maart 2007 17:59 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Maar het zou me niets verbazen als Tigh, Tory, Anders en Tyrol toch geen Cylons blijken te zijn...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Goh, liep het seizoen zo slecht in de VS? Ik vond het juist over het algemeen een boeiend seizoen. En wat een afsluiter!quote:Rob's call: The producers had better make the decision to end "Galactica" in these final 22 hours, because given the show's low ratings, Sci Fi Channel isn't going to give them more episodes. As it is, a fourth season of 22 hours is hugely generous. I hope Moore and company see that as the gift that it is and give the show and its fans the proper ending due them.
Dit had Ron Moore erover te zeggen:quote:Op maandag 26 maart 2007 18:27 schreef Patton het volgende:
[..]
Goh, liep het seizoen zo slecht in de VS? Ik vond het juist over het algemeen een boeiend seizoen. En wat een afsluiter!
Hera is de dochter van Athena en Helo, Chief heeft een zoontje dus beide guppen zijn uniek . . .quote:Op maandag 26 maart 2007 21:03 schreef versabommie het volgende:
-Als Chief een brooster is, dan is hij toch steriel? En dan is Hera ook niet zo uniek meer, wat het afgelopen seizoen juist zo werd gekoesterd...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Damn, dat worden een lange 9 maanden tot volgend seizoen, qua tijd echt een zware bevalling
[ Bericht 48% gewijzigd door dapluiz op 26-03-2007 21:25:01 ]
CYLON DEUNTJE?????quote:Op maandag 26 maart 2007 21:16 schreef dapluiz het volgende:
Damn, ik vond het best een vette afleveringMaar was verschijning van Starbuck nou een cameo of gaat ze volgend seizoen weer terugkomen ? Ze had het toch zo druk ?
En ik wil die remix hebben van dat cylon deuntje, zit nu nog steeds in me hoofd
jamaar jamaar ....male cylons zijn toch steriel? zie seizoen 2 !quote:Op maandag 26 maart 2007 21:06 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Hera is de dochter van Athena en Helo, Chief heeft een zoontje dus beide guppen zijn uniek . . .
Cally, vuile slet!quote:Op maandag 26 maart 2007 21:29 schreef versabommie het volgende:
[..]
jamaar jamaar ....male cylons zijn toch steriel? zie seizoen 2 !
Misschien een unieke eigenschap van de final five.quote:Op maandag 26 maart 2007 21:29 schreef versabommie het volgende:
[..]
jamaar jamaar ....male cylons zijn toch steriel? zie seizoen 2 !
Of een unieke eigenschap van de melkboer.quote:Op maandag 26 maart 2007 21:35 schreef Shogo het volgende:
[..]
Misschien een unieke eigenschap van de final five.
of de cylonleesmappenman!quote:Op maandag 26 maart 2007 21:37 schreef sampoo het volgende:
[..]
Of een unieke eigenschap van de melkboer.![]()
Yeps, maar wees gerust, je hoeft maar een maandje of 9 te wachten voor s4quote:Op maandag 26 maart 2007 21:35 schreef sampoo het volgende:
Wacht was dit het laatste van dit seizoen?![]()
![]()
Verdomme.
quote:Op maandag 26 maart 2007 21:44 schreef versabommie het volgende:
[..]
Yeps, maar wees gerust, je hoeft maar een maandje of 9 te wachten voor s4![]()
ff mezelf quoten: "dylan blijft dood als hij het hoort"quote:Op maandag 26 maart 2007 22:13 schreef Rhinestone het volgende:
Verdomme, Bob Dylan is nog hartstikke levend en heeft vorig jaar nog een plaet uitgebracht, over schennis gesproken!![]()
![]()
Soundtrack komt in augustus gelijk met de DVD uit, dus nog even wachten op het nummertje, die er zeker op komt te staan.
Tyrol vertelt precies hoe ze erachter kwamen dat ze Cylons zijn, "after all this time, a switch goes off, just, like that".
Uiteindelijk komt ook de schrijver bovenstaands tot de goede conclusie: Cally is een hoer!quote:All during this half of the 3rd season, they've been running teasers saying that they were going to reveal the final five Cylons. I am somewhat befuddled by the characters that apparently are supposed to be that final five.
First, For nearly 2 seasons, they've been building-up the secret of the final five Cylons, as though these five were some kind of secret society on par with the Cylon god, and secretly running everything in the background. In this case, they really only revealed four, not five, final Cylons. And the four that they revealed are all second-stringers who are hardly Cylon-god-material.
It's somewhat like the other teaser they ran for awhile that showed Baltar waking up in a Cylon regeneration chamber, implying in the teaser that Baltar really was a Cylon. But when the episode aired, the scene, that the teaser was based on, was just a dream Baltar was having. -Lame.
Second, the characters chosen were ones that, nearly all, have histories, relatives and, most importantly, a childhood that has people who actually witnessed them growing up. Unlike Boomer who had a memory-implanted childhood, where anyone who might have actually witnessed her as a child was convienently dead.
Third, all the evidence so far is that the Cylons don't age. When they wake up in the regeration chambers, they are all, always the same age. Dean Stockwell plays the older-looking Cylon: Cavil. If Cylons aged, then when Cavil wakes up in regeneration, he should be younger. But you can bet the Cavil always wakes up looking like the current Dean Stockwell. But Saul has a history of a young man. As young adults, he and Bill Adama were Viper pilots in the Colonial Service. And they fought the Cylons when the Cylons were the 1st generation models like the centurians in TOS. This was before the Cylons disappeared for 40 years. So, I find it a very long stretch that the Cylons had already "evolved" to human form back then. Also, in the miniseries, Baltar says to Six: "The last time anyone saw a Cylon, they looked like walking chrome toasters." To which Six replies: "Those models still exist..." Implying that the "Human" Cylons evolved after "real" humans last saw them.
Fourth, it was indicated in an earlier episode that the male Cylons are all sterile. If Tyrol is a Cylon, then Cally has been cheating on him.
euh..minimaal 9 maandenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 00:28 schreef NX het volgende:
Ohw ohw ohw... Wat een geweldige aflevering van Battlestar Galactica!
Ongelooflijke momenten,
- Baltar tijdens de rechtzaak, en dan wordt hij vrijgesproken, de tranen (wat een acteer werk!)![]()
- Lee Adama, als getuige, de emoties die los komen, zijn stem, zijn "touch" (ongelooflijk!)![]()
- De "Chief" die ineens ook het nummer begint te horen.. Mysterieus nummer...![]()
- De dromen (als je ze dromen kunt noemen, meer visoenen/connecties met Hera en de moeder, Number Six) van de President
- Number Six (blijft een uber lekker wijf), haar visoenen, van de 5 Cylons!![]()
- Ongelooflijk scene, waar die 4 (The Chief, Sam, Soltei en de hulp van de president) bij elkaar komen, en realiseren dat ze zelf Cylons zijn, OMG! De vlinders vlogen me buik uit!![]()
- En als laatst, KERA, "It's really me..."
ARGHHHHH! Wat een vette aflevering, de hele aflevering door kippenvel! De tranen komen uit me ogen, wat een muziek, wat een seizoens afsluiting!![]()
Godverdomme, 6 maanden tot het nieuwe seizoen,![]()
...
Dat zal wel te maken hebben met het budget. Zulke scènes kosten altijd veel geld. Iets wat ze bij Battlestar Galactica niet hebben.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 01:04 schreef Salamander het volgende:
Was weer eens anders dan ik verwacht had. Had de Cylons eerder verwacht bijvoorbeeld. Zodat het eindigde met een gevecht.
Ik weet het niet. Zij speelt wel een sleutelrol in het hele verhaald, maar of zij een cylon is weet ik niet. Dan zou ze begin seizoen 2 ook niet in zo'n farm hebben gezeten. Dan zouden de cylons dat ook wel weten, aan de hand van bloedonderzoek e.d..quote:Op dinsdag 27 maart 2007 01:04 schreef Salamander het volgende:
Ondertussen wil ik echt weten wie de Final Five zijn. En nee: ik geloof niet dat het de vier op de Galactica zijn. Dat Starbuck er een is moet haast wel onderhand.
Wat bedoel je hiermee?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 01:04 schreef Salamander het volgende:
Begrijp ik trouwens goed dat Caprica niet meer zeker is?
Precies wat ik dacht!!! OMFG!!! Wat een Season Finale!!!quote:Op maandag 26 maart 2007 19:32 schreef DarthNick het volgende:
OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG !!!!
quote:
quote:Op dinsdag 27 maart 2007 01:26 schreef Sc0tTy het volgende:
MEESTERLIJKE SEASON FINAL !
baltars trial !! al hoe wel ik al wel dacht dat hij vrij zou worden gesproken.
quote:Op dinsdag 27 maart 2007 02:02 schreef SkaterSam het volgende:
Precies wat ik dacht!!! OMFG!!! Wat een Season Finale!!!![]()
Wel jammer dat we heel lang nu moeten wachten![]()
Ja daar zat ik ook al aan te denken. Want ik snapte even niet hoe ze tot de conclusie kwamen dat ze Cylons zouden zijn.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 01:09 schreef Daemon19 het volgende:
En ik denk niet dat deze vier karakters, de 'overige' cylons zijn.
Ook door de redenen die de schrijver van dat stukje geeft (post versabommie), denk ik niet dat ze cylons zijn. Daarnaast waren ze alle vier leden van het verzet, dus ik denk eerder dat er iets met ze is gebeurd in detentie. Misschien een chip geïmplanteerd ofzo, waardoor ze die (radio)signalen opvangen. En het enigste waaruit we kunnen afleiden dat ze cylons zijn, is omdat Tyrol dat zei. En die dacht al vaker dat ie een cylon was (eind seizoen 2).
Helemaal mee eens!!!!quote:Op dinsdag 27 maart 2007 01:26 schreef Sc0tTy het volgende:
MEESTERLIJKE SEASON FINAL !
ja, het is 1 groot verhaal. Dus bij het begin beginnen met kijken.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 08:01 schreef LuukBes het volgende:
Is dit een serie in de trant van 24 en Lost dat elke aflevering voortborduurt op een vorige als een langgerekt verhaal
Battlestar Wiki ligt er tegenwoordig 24/7 uit volgens mij.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 01:04 schreef Salamander het volgende:
De Battlestar Wiki heeft het er weer moeilijk mee de hele avond. Erg traag nu, eerst geeneens te bereiken. Was ook zo na The eye of Jupiter.
Met in de herfst als warmhoudertje een tv-film over de Battlestar Pegasus.quote:
De Caprica serie is weer terug naar de tekentafel. En niets omtrent die spin-off serie is zeker...quote:Begrijp ik trouwens goed dat Caprica niet meer zeker is?
Wie zegt dat het tot een gevecht zal komen?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 01:12 schreef Daemon19 het volgende:
[..]
Dat zal wel te maken hebben met het budget. Zulke scènes kosten altijd veel geld. Iets wat ze bij Battlestar Galactica niet hebben.
Ik denk niet dat je dit zomaar moet aannemen. We weten in feite (nog) helemaal niets over de Final Five. Je gaat er misschien wel vanuit dat ze vergelijkbaar zijn met de andere 7 modellen, maar dat hoeft niet zo te zijn.quote:Ik weet het niet. Zij speelt wel een sleutelrol in het hele verhaald, maar of zij een cylon is weet ik niet. Dan zou ze begin seizoen 2 ook niet in zo'n farm hebben gezeten. Dan zouden de cylons dat ook wel weten, aan de hand van bloedonderzoek e.d..
I can't take it any more!quote:Op maandag 26 maart 2007 23:15 schreef Madine het volgende:
Aaaaaaah frack! 2008
Ik begin nu al op Cartman die op z'n Nintendo Wii wacht te lijken... Come on, come ooon!
behalve de muziek en samenkomen op dezelfde plek, heeft chief het over een switch die overgehaald is, waardoor ze beseffen wat ze zijn.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 06:33 schreef Tokus het volgende:
[..]
Ja daar zat ik ook al aan te denken. Want ik snapte even niet hoe ze tot de conclusie kwamen dat ze Cylons zouden zijn.
Hou maar op met zoeken dan, want het duurt nog wel tot de zomer voordat je dat nummer zal vinden. Komt op de OST te staan, en die komt gelijk uit met de DVD, augustus dus.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 09:00 schreef DarthNick het volgende:
Het nummer heet All along the watchtower, alleen het krijgen van de specifieke versie uit BSG is ene probleem. Ik zoek nu al 24 uur .....so help !!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |