quote:Samenwerking met RTL nabij
Tien geeft 't op
door Marcel Frost
HILVERSUM - John de Mols zender Tien lijkt niet langer zelfstandig verder te gaan met het keiharde gevecht om de kijkersgunst. De samenwerking tussen RTL Nederland (RTL 4, 5 en 7) en Tien is op een haar na rond.
Tien geeft 't op
De partijen zijn het op hoofdlijnen met elkaar eens. Naar verwachting worden komende week de puntjes op de i gezet, zo melden goed ingevoerde bronnen in omroepland.
Mededelingen
RTL-baas Fons van Westerloo wil niet meer kwijt dan dat er geruime tijd is gesproken en verwacht ,,dat binnen enkele dagen beide bedrijven mededelingen kunnen doen over een op handen zijnde deal ". John de Mol zegt dat er over Tien serieuze gesprekken worden gevoerd met diverse partijen, maar ontkent dat er bijna een akkoord is met RTL. Hoe de nieuwe constructie - die op korte termijn tot stand moet komen - precies eruit zal zien is nog niet bekend. Mogelijk dat de Eredivisie straks te zien is bij familiezender RTL 4 en dat de andere succesnummers van Tien worden verspreid over vier tv-zenders. John de Mol heeft de uitzendrechten van de Eredivisie nog tot de zomer van 2008.
Onduidelijk is welke gevolgen de samenwerking heeft voor het personeel van Tien, waar circa honderd man werkzaam zijn. De verwachte overeenkomst tussen de zenders moet vervolgens wel nog worden goedgekeurd door de Duitse Bertelsmann AG, eigenaar van de Luxemburgse RTL Group (waar RTL Nederland onder valt). Ook de Nederlandse Mededingingsautoriteit zal de coöperatie van de stations toetsen.
quote:‘Linda de Mol mogelijk naar RTL Nederland’
Geplaatst op 16-03-2007 om 19:14
Er zijn ‘wilde geruchten’ dat Tien-gezicht Linda de Mol een contract gaat tekenen bij RTL Nederland. Dat zegt Albert Verlinde vanavond in RTL Boulevard. “Daar wordt over gesproken. Hoewel als je de mensen erop aanspreekt, zegt niemand wat. Maar in het vak gonst het op dit moment van de geruchten“, laat de entertainmentdeskundige weten. Talpa- baas John de Mol praat op dit moment met diverse partijen over de toekomst van zijn zender. Volgens De Telegraaf voert hij onder meer onderhandelingen met RTL.
De ochtendkrant schetste een beeld, waarbij het Eredivisievoetbal van Tien naar RTL 7 gaat en de nieuwe zender RTL 8 opgericht zal worden. Lex Muller, Chef Sport van SBS, zegt in Boulevard geen behoefte te hebben aan het voetbal. “Hoe gek het ook klinkt: ik zit niet echt te springen om het voetbalprogramma van Tien over te nemen, omdat ik vind dat er eigenlijk structureel zoveel mis mee is, dat het best een heel moeilijke klus is om dat te corrigeren.”
Albert Verlinde spreekt van ‘bijzondere woorden’. “Die laatste woorden betekenen volgens mij dat SBS 6 een samenwerking met Tien en het naar zich toe halen van het voetbal wel geprobeerd heeft, maar dat dat niet gelukt is“, vertelt Verlinde in zijn programma. “Het gaat waarschijnlijk naar RTL toe en wat kun je dan als concurrent beter doen dan roepen: ‘Ik denk toch dat de kracht eraf is’.”
De presentator zegt het wel leuk te vinden als de goed bekeken wedstrijden naar RTL toegaan. “Ik denk ook echt dat het gaat gebeuren“, zegt hij. “Fons van Westerloo heeft natuurlijk wel vaker achter John de Mol gestaan. John probeerde een sportzendertje te beginnen, dat is mislukt en Fons van Westerloo staat erachter en haalt alle leuke wedstrijden naar SBS 6. Nu heeft hij weer een nieuwe zender waar voetbal belangrijk is, dat lukt ook weer niet echt. En wie staat erachter om die ballen op te vangen: Fons van Westerloo. Het zou zomaar kunnen gebeuren.”
De bedoeling is, volgens Verlinde, dat RTL 7 de grote sportzender van RTL Nederland wordt en dat alle overige programma’s van Tien naar RTL 8 zouden gaan. “En wat dan ook weer schijnt is dat RTL weer marktleider kan worden, en als je marktleider bent, dan krijg je een extra premie van de adverteerders. En John de Mol is natuurlijk bezig om Endemol weer te kopen en dan zou hij weer een deal willen sluiten met RTL dat er een verplichting is om programma’s van die producent af te nemen.“
Je kan toch peilingen lezenquote:Op zondag 18 maart 2007 10:43 schreef Remzz het volgende:
Ik zal wel de enige zijn, maar ik vind het jammer.
Het was een leuke gewaagde uitdaging van John de Mol en hij heeft Talpa/Tien het beste neergezet van alle andere tv zenders in Nederland, daarmee bedoel ik goede programma's en een leuke programering. Maarja de Talpa, stemming die hier ook op het forum heerste, was er ook gewoon in 'het land'. Niemand durfte toe te geven dat die Talpa keek. Dat terwijl ze in mijn ogen gewoon goede programma's hadden....
En ik hou nog even een slag om de arm aangezien het bericht van de Telegraaf komt.
Dat wordt RTL7 dus waarschijnlijk.quote:Op zondag 18 maart 2007 10:43 schreef rudedeltadude het volgende:
hehe... waarom richten ze geen sport 7 op ofzo?
Dat was het al ruim een jaar.quote:Op zondag 18 maart 2007 10:47 schreef veldmuis het volgende:
Kut, nou is![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
..........
roepen ook waardeloos geworden
Die belspelletjes tijdens de WSOP trek ik echt niet inderdaad. Wat heeft het voor zin om dan nog WSOP uit te zenden?quote:Op zondag 18 maart 2007 10:52 schreef DJKoster het volgende:
Ik ben er niet rouwig om![]()
De dingen die ik leuk vond hebben ze grondig verpest. 1 keer een serie gestopt na 4 afleveringen en recentelijk belspelletjes tijdens de WSOP-uitzendingen (5 minuten poker, 15 minuten belspel, etc.)
Nu gaan we zekerquote:Op zondag 18 maart 2007 10:47 schreef veldmuis het volgende:
Kut, nou is![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
..........
roepen ook waardeloos geworden
quote:Op zondag 18 maart 2007 10:56 schreef RainofDeath het volgende:
[..]
Nu gaan we zeker![]()
![]()
..... ...
![]()
![]()
![]()
![]()
..... .....
..... ..... ..... .....
![]()
![]()
........
.... ........... ..
..... ..... ..... .....
..... ..... ..... ..... ..... ....
![]()
![]()
..... ........ . ....
..... ..... ..... .....
..... ..... ..... ..... ..... .
..... .
..... ...... .......
..... ..... ..... .....
![]()
![]()
..... .... ...
Roepen?
Dat komt er zeker weten.quote:Op zondag 18 maart 2007 11:00 schreef E.T. het volgende:
Als er maar wel een nieuw seizoen Gooische Vrouwen komt.... Dan vind ik alles best
ik denk niet dat DGK zal stoppen hoor, dat kunnen ze ook niet maken tegenover de deelnemers...quote:Op zondag 18 maart 2007 11:47 schreef satecl het volgende:
Ik vind het wel jammer. Ik keek wel vaak naar De Gouden Kooi en het buitenlands voetbal...
Elke tv zender in Nederland mag maximaal 15 minunten reclame per uur hebben, dus niets meer of minder reclame dan andere zenders.quote:Op zondag 18 maart 2007 12:04 schreef Gillingham het volgende:
Goed nieuws.
In mijn ogen hadden ze wel degelijk een belabberde programmering. Veel te veel reclame ook. Of het nu van De Mol is of niet.
Je weet dat Tien onder de Nederlandse wetgeving valt en RTL onder de Luxemburgse/Europese, waardoor RTL meer reclame mag uitzenden dan een Nederlandse zender he?quote:Op zondag 18 maart 2007 12:04 schreef Gillingham het volgende:
Goed nieuws.
In mijn ogen hadden ze wel degelijk een belabberde programmering. Veel te veel reclame ook. Of het nu van De Mol is of niet.
Daarom hebben ze op zondag avond bij de wedstrijden na elke wedstrijd 5 min reclamequote:Op zondag 18 maart 2007 12:06 schreef Remzz het volgende:
[..]
Elke tv zender in Nederland mag maximaal 15 minunten reclame per uur hebben, dus niets meer of minder reclame dan andere zenders.
Tja je mag het uitellen van mij maar het klopt echt. Bovendien is elke samenvatting als ik het goed het 12 minuten, overdrijven is ook een vakquote:Op zondag 18 maart 2007 12:13 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Daarom hebben ze op zondag avond bij de wedstrijden na elke wedstrijd 5 min reclame![]()
Nee hoorquote:Op zondag 18 maart 2007 12:16 schreef Remzz het volgende:
[..]
Tja je mag het uitellen van mij maar het klopt echt. Bovendien is elke samenvatting als ik het goed het 12 minuten, overdrijven is ook een vak
quote:Sinds 1991 is er een algemene Europese mediawet en daar staat in dat omroepen maximaal 15% van de totale zendtijd aan reclame mogen besteden. In Nederland is die regel voor de publieke omroepen op 6,5% gesteld terwijl commerciële omroepen inderdaad 15% van hun zendtijd voor reclame mogen reserveren. Dat verklaard het feit dat er op de commerciële netten veel meer reclame te zien is als bij de publieke omroepen.
wat een gelul....quote:Op zondag 18 maart 2007 12:13 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Daarom hebben ze op zondag avond bij de wedstrijden na elke wedstrijd 5 min reclame![]()
Samenquote:Op zondag 18 maart 2007 13:01 schreef __Saviour__ het volgende:
tja, het is wel jammer hoor. Het komt alleen maar door de talpa/tienhouding van iedereen, waar veel mensen op het forum ook aan meedoen.
Tien was tenminste nog een zender die zelf enorm veel produceerde, ipv de rest v/d commercieelen die alleen maar buitenlandse series aankopen
gezellig berenboot kijkenquote:Op zondag 18 maart 2007 13:11 schreef Frey het volgende:
Tja, ik heb het nooit kunnen verkroppen dat de avond en nachtprogrammering van Nickelodeon kwamen te vervallen. Als de Mol gewoon op een eigen kanaal was begonnen, dan had ik het een kans kunnen geven.
Dus niet he. De eerste paar afleveringen van De Wedstrijden duurde de uitzending tot negen (!) uur, voor 5 wedstrijdjes op de zondag plus 3 a 4 herhalingen van eerder gespeelde wedstrijdjes. Tussen elke wedstrijd kwam reclame, en pas toen IEDEREEN hierover viel is dat aangepast naar 1 keer tussen 2 wedstrijdenquote:
ik ook niet, ik gun ze wel een goed voortbestaan indien ze de wedstrijdrechten weer terug aan de nos gevenquote:Op zondag 18 maart 2007 13:47 schreef magnifor het volgende:
Ik keek toch nooit naar talpa/tien.
quote:Op zondag 18 maart 2007 13:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De NOS deed het beter: gewoon gelijk beginnen met de toppers, en daarna de kleinere clubs, geen reclame, binnen het uur was je weer helemaal up to date met voetbal!
Nu Caz nogquote:Op zondag 18 maart 2007 10:50 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Ja, natuurlijk, maar nu helemaal.
MIJN TALPA WAT DOEN ZE!
ik vond dat beginnen met de top 3 bij de NOS altijd fucking irritant. Ikwil ook wel eens kijken naar heracles tegen excelsior ofzo in plaats van altijd dat geeikel van hans kraay sr (quote:Op zondag 18 maart 2007 13:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dus niet he. De eerste paar afleveringen van De Wedstrijden duurde de uitzending tot negen (!) uur, voor 5 wedstrijdjes op de zondag plus 3 a 4 herhalingen van eerder gespeelde wedstrijdjes. Tussen elke wedstrijd kwam reclame, en pas toen IEDEREEN hierover viel is dat aangepast naar 1 keer tussen 2 wedstrijden
De NOS deed het beter: gewoon gelijk beginnen met de toppers, en daarna de kleinere clubs, geen reclame, binnen het uur was je weer helemaal up to date met voetbal!
Dat jouw kneuzenfreakshow DGK erop komt zal wel de belangrijkste reden zijn dat je het verdedigt.quote:Op zondag 18 maart 2007 12:44 schreef teamlead het volgende:
jammer dat in Nederland het blijkbaar niet gewaardeerd wordt als je je nek durft uit te steken. Tien heeft nog voor er 1 programma werd uitgezonden, nooit een kans gekregen van de meeste kijkers.
typisch nederland
precies het eerste wat ik dachtquote:Op zondag 18 maart 2007 11:43 schreef H.Flick het volgende:
Nu kan Wilfred Genee Voetbal Insite weer gaan presenteren!
Eindelijkquote:Tien geeft 't op
Met name aan het begin was het vooral een houding van 'we kopen alle goed lopende zaken bij iedereen weg en dus krijgen we vanzelf een goed lopende zender' en daardoor hebben ze zich inderdaad een negatieve houding op de hals gehaald. Zeker in combinatie met dat gedoe rond Jack, en dat onduidelijke schema van De Wedstrijden.quote:Op zondag 18 maart 2007 13:01 schreef __Saviour__ het volgende:
tja, het is wel jammer hoor. Het komt alleen maar door de talpa/tienhouding van iedereen, waar veel mensen op het forum ook aan meedoen.
Tien was tenminste nog een zender die zelf enorm veel produceerde, ipv de rest v/d commercieelen die alleen maar buitenlandse series aankopen
quote:Sterren Tien maken zich op voor vertrek
Door MARK LANGESLAG
De dagen van Tien zijn geteld. John de Mol is non-stop aan het onderhandelen over stopzetting van zijn noodlijdende tv-zender en samenwerking met een sterke partner. Daarbij praat de mediatycoon met RTL en SBS.
Afgelopen vrijdag nog bezwoer Talpa-directeur Ronald Goes tegenover het eigen personeel dat er van alle overnamegeruchten niets waar is. Er zou hard worden gewerkt aan een tweede Talpa-zender.
Toch gelooft niemand in Hilversum nog dat Tien blijft voortbestaan. Tv-producenten die programma’s leveren aan Tien merken sinds enige tijd dat De Mol geen verbintenissen voor lange termijn meer aangaat. Maar een nog duidelijker teken aan de wand is dat coryfeeën van Tien zich de afgelopen dagen, doorgaans via hun managers, in de etalage hebben laten zetten.
Want voor lang niet alle sterren van Tien zal plaats zijn bij bijvoorbeeld RTL4. Voor Linda de Mol, die aan een contract met die zender zou werken, wordt wel ruimte gemaakt. Maar voor de rest? RTL4 heeft met onder meer Wendy van Dijk, Martijn Krabbé, Robert ten Brink en Carlo Boszhard zelf al een batterij coryfeeën in huis.
Reden voor Beau van Erven Dorens, gisteren niet bereikbaar voor commentaar, zich te melden bij de publieke omroep. De presentator van het dagelijkse spelletje Deal or No Deal, verliet twee jaar geleden RTL voor een avontuur bij Talpa.
Ook is er bij de publieke omroep gepolst of er interesse bestaat voor een terugkeer van Jack Spijkerman. De televisiepresentator, die nog een topzwaar contract van vijf jaar met De Mol heeft, beweert van niets te weten. ,,Maar er is altijd belangstellig voor mij geweest, onder meer van de NCRV en SBS,’’ aldus de geplaagde presentator van Koppensnellers, wiens overstap naar Tien hem op veel kritiek kwam te staan.
Caroline Tensen koerst af op een overstap naar de NCRV. Novamedia, het bedrijf achter de Postcodeloterij, probeert de populaire tv-show 1 Tegen 100, die door Tensen wordt gepresenteerd, onder te brengen bij die omroep, zeggen insiders.
Eerder kreeg de presentatrice al toestemming van Talpa het programma Babyboom te maken voor de publieke omroep, waarin ze honderd stellen met een kinderwens volgt. ,,Een overstap zou inderdaad niet onlogisch zijn,’’ zegt een woordvoerster van de NCRV. ,,We weten niet wat de toekomst brengt, maar we zijn superblij met Caroline. Ze past goed bij ons.’’
De Mol deed onlangs een bod op het door hemzelf opgerichte Endemol. Ook dat duidt er volgens Hilversum-watchers op dat hij zich weer wil toeleggen op het produceren van programma’s. Met een toekomstige partner kan hij een afspraak maken over de afname van een gegarandeerd aantal programma’s.
De mislukking van de zender Tien is het tweede grote drama voor John de Mol in de omroepwereld. In 1996 kwam al na luttele maanden een einde aan het met veel tamtam gelanceerde Sport7, waarvan hij oprichter en aandeelhouder was.
quote:Ook SBS wil Tien kopen
Door MARK LANGESLAG
HILVERSUM - De strijd om de verlieslijdende tv-zender Tien en Radio 538 is begonnen.
Na RTL heeft ook SBS zich weer gemeld als overnamekandidaat voor de mediabedrijven van John de Mol. De mediatycoon en SBS-topman Patrick Tillieux houden vandaag ‘stevige gesprekken, melden ingewijden.
Het medialandschap is enorm in beweging, nu het einde van Tien in zijn huidige vorm onafwendbaar lijkt. John de Mol onderhandelde de afgelopen maanden vooral met RTL in een poging zijn zwaar verlieslijdende zender bij dat mediabedrijf onder te brengen.
RTL-topman Fons van Westerloo zegt dat beide bedrijven ‘binnen enkele dagen mededelingen kunnen doen over de aard van de samenwerking’. Gewerkt wordt aan een scenario waarbij een extra RTL-zender wordt opgericht.
Succesvolle programma’s van Tien, zoals het eredivisievoetbal en een paar dramaseries, worden in dat geval verdeeld over de vier kanalen van RTL. Ook Talpa’s Radio 538, dat wel winst maakt, gaat dan naar RTL Nederland.
Talpa zegt dat er over Tien strategische gesprekken worden gevoerd met ‘heel veel partijen’, maar ontkent dat er bijna een akkoord is met RTL.
Verscheidene coryfeeën van Tien willen niet lijdzaam afwachten hoe het schip zinkt en hebben zichzelf alvast in de etalage gezet. Zo is de publieke omroep gepolst of er interesse is Jack Spijkerman terug te nemen. Ook Beau van Erven Dorens heeft zich bij de publieken gemeld.
Novamedia, het bedrijf achter de Postcodeloterij, is bezig omde Tien-show 1 Tegen 100 met Caroline Tensen bij de NCRV onder te brengen.
De enige reden waarom ik tien/talpa haat is omdat ze de voetbalrechten hebben..quote:Op maandag 19 maart 2007 11:47 schreef robster16 het volgende:
heel verhaal..
Hoezo suc6 willen kopen? Voor zover ik kan zien heeft John de Mol vooral veel geld gebruikt om nederlandse producties op te zetten en ook veel uit te proberen. Daar tegenover stonden veel top producties, zoiets heb je nodig om mensen binnen te halen. De bekende producties maken mensen snel vertrouwd met een zender en zo kun je ze je eigen nieuwe producties laten leren kennen. Zoals Gooische Vrouwen, Van Speijk, Boks, Parels & Zwijnen, Lieve Lust, Koppels, Lotte, Nieuw Dier, De Slimste, Je Leven In De Steigers, Voetbalvrouwen, Deal or No Deal, Een Miljoen Wat, Just The Two Of Us. Stuk voor stuk NIEUWE producties van eigen bodem, al dan niet geinspireerd op een buitenlands format.quote:Op maandag 19 maart 2007 12:05 schreef ruudbackus het volgende:
Ik vind het neit zo zonde.
Ik heb geen hekel aan het geld dat John de Mol heeft wel op de manier hoe hij er succes mee denkt te kopen. Dat dit ten tweede male mislukt is zegt genoeg.
Alleen al dat constante gezeik over dat voetbal. Terug naar de NOS gaat t toch niet, want die geven niet wat de KNVB ervoor wil hebben. Dat is niet Talpa/Tien's schuld. En op elke andere commerciele zender was het hetzelfde liedje geweest. Sommige dingen veranderen nou eenmaal, Dadelijk als iedereen digitale tv heeft dan verandert de hele tv-markt nog een keer, met on-demand programma's en door programma's verwerkte reclame zodat je niet om t kwartier uit een programma getrokken word.quote:Op maandag 19 maart 2007 12:15 schreef venomsnake het volgende:
[..]
De enige reden waarom ik tien/talpa haat is omdat ze de voetbalrechten hebben..
Series en andere meuk kijk ik toch niet, ook niet op SBS of RTL, boeit me niet.
Gewoon die rechten terug naar de NOS en wat er dan met Tien gebeurd zal me een worst zijn.
Het enige programma waar ik nog wel eens naar keek op Talpa was Barend en V.Dorp, maar daar keek ik ook al naar op RTL4.
![]()
Je hebt nu al bijna 2 jaar de tijd gehad om daar aan te wennen. Veranderen doet t op korte termijn niet, en dat is niet alleen Talpa/Tien's schuld. De KNVB bied die rechten aan en de NOS betaalde de KNVB niet genoeg, simple as that, blame de fookin KNVB en get over it already. Dat excuusje over dat voetbal kon vorig jaar al niet meer... wat mij betreft...quote:Op maandag 19 maart 2007 12:30 schreef venomsnake het volgende:
Allemaal leuk en aardig, maar ik vind het voetbal op Talpa gewoon 3x niks.
Noem me ouderwets, maar ik ben van mening dat de samenvattingen van het voetbal bij de NOS horen.!
btw, Ik heb digitale TV, Sport1, en meer dan 100 zenders.
Kan me niet zoveel schelen wie de schuld heeft in deze om eerlijk te zijn.quote:Op maandag 19 maart 2007 12:33 schreef robster16 het volgende:
[..]
Je hebt nu al bijna 2 jaar de tijd gehad om daar aan te wennen. Veranderen doet t op korte termijn niet, en dat is niet alleen Talpa/Tien's schuld. De KNVB bied die rechten aan en de NOS betaalde de KNVB niet genoeg, simple as that, blame de fookin KNVB en get over it already. Dat excuusje over dat voetbal kon vorig jaar al niet meer... wat mij betreft...
Uh kwaliteitsprogramma's... wat? Al die nederlandse series die je noemt zijn gewoon tenenkrommend slecht, vandaar dat er geen hond naar kijkt, ik zal het maar niet hebben over de "prettige amusements" programma's als gordon & joling. laat me niet lachen zegquote:Op maandag 19 maart 2007 11:47 schreef robster16 het volgende:
zonde hoor. Want ik weet zeker dat programma's die ze hadden VEEL beter zouden scoren als ze op welke andere omroep dan ook werden uitgezonden. Bijvoorbeeld "Just The Two Of Us", bijna dezelfde formule als SBS6 "So You Wanna Be A Popstar", begint een week eerder, maar scoort maar de helft van het aantal kijkers als de SBS6 versie.
Er is gewoon heel simpel gezegd een soort anti-stemming tegen Tien, een boycott, om de meest belachelijke reden. Dat meneer de Mol te poenerig doet. Meneer doet misschien poenerig en wist veel sterren te strikken, maar dat kwam ook grotendeels omdat hij ze kansen bood om iets anders te proberen. Meneer de Mol mag ook zeker credits worden gegegeven om dingen uit te proberen. Een telenovelle als Lotte, HEEL VEEL nederlandse series Van Speijk, Gooische Vrouwen, Boks, Lieve Lust, Koppels, Parels en Zwijnen, Voetbalvrouwen. Allemaal eigen producties. Prettige amusements/infotainment programma's als Gordon & Joling, Miljoenenjacht, Je Leven In De Steigers, Een Miljoen Wat, Deal Or No Deal, De Slimste. En tv kijkcijferkanonnen die voorheen torenhoge kijkcijfers behaalden en na de verhuizing naar tien ineens niet meer scoorden. Redelijk belachelijk dat mensen ineens niet meer kijken omdat het ineens ergens anders te zien is. T gaat toch om het programma neem ik aan. Of zijn we zulke kuddedieren dat we jaren vastgeroest blijven kijken naar een programma omdat iedereen dat doet en zegt dat t leuk is zoals met Kopspijkers? Of hebben we geen afstandsbediening meer en laten we de tv ons hele leven lang op dezelfde zender staan?
Ik vind het triest hoe eigenlijk het kijkende publiek de zender de nek om heeft gedraaid met zijn eigen koppigheid. En dat mensen nog niet willen toegeven dat er ook zeker naast de gebruikelijke meuk kwaliteitsprogramma's worden gemaakt bij tien!
Zeker nooit naar een programma als "De Slimste" gekeken? En zo slecht waren die serie niet. "Van Speijk" was meer dan ok, hetzelfde geld voor "Gooische Vrouwen". En we hoeven ook niet net te doen alsof "Westenwind" nou een geweldige serie was, want dat was nog minder van niveau dan menig talpa serie en daar bleef WEL heel nederland voor thuis. "Parels en Zwijnen" was ook een prima serie en iets totaal anders dan voorheen ooit ergens te zien was geweest in stijl en sfeer, maar daar keek geen hond naar. Had men dezelfde serie bij de publieken uitgezonden of op een RTL zender dan had het zeker dubbel zo veel mensen gescoord. Lotte, misschien niet je smaak, maar dat ziet er echt heel erg mooi verzorgd uit. Ik heb nog geen serie op de nederlandse tv gezien met zo'n doordachte art-direction en set dressing bijvoorbeeld. Er word echt wel gewerkt aan kwaliteit, misschien dat niet alles in jou straatje past, maar als zelfs Frans Bauer die op de publieke TROS miljoenen kijkers haalt bij Talpa een fractie haalt en een week later met een soortgelijk programma op RTL weer miljoenen dan kun je toch zeker je vraagtekens zetten bij de vraag of mensen wat tegen de programma's van Talpa/Tien hebben of tegen de zender op zich!quote:Op maandag 19 maart 2007 13:25 schreef Fiama het volgende:
[..]
Uh kwaliteitsprogramma's... wat? Al die nederlandse series die je noemt zijn gewoon tenenkrommend slecht, vandaar dat er geen hond naar kijkt, ik zal het maar niet hebben over de "prettige amusements" programma's als gordon & joling. laat me niet lachen zeg. En iets als kopspijkers was de laatste 1/2 jaar bij de vara ook al niet meer boeiend en werd bij talpa alleen maar slechter.
quote:Op maandag 19 maart 2007 13:28 schreef __Saviour__ het volgende:
robster16 verwoordt het echt precies goed. Tien faalde alleen maar pure hollandse koppigheid en meelopen met de massa.
'boehoe me voetbal heeft reclame erdoor'
Of jij. Ondertussen kijken er wel 2 miljoen mensen elk weekend naar voetbal, dus dan kunnen er 2 miljoen het wel waarderen. Van Speijk, Deal or No Deal, Gooische Vrouwen waren programma's die stuk voor stuk goed scoorden en DOND werd juist steeds beter en beter bekeken. Lotte had ook een groep vaste kijkers ontwikkeld, wat nooit iemand had verwacht.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:02 schreef venomsnake het volgende:
[..]
!
Misschien zit er gewoon niemand te wachten op een zender als Tien??
Beetje triest om het Nederlandse volk als koppig te bestempelen omdat er geen hond naar kijkt.
Als je een product op de markt brengt en niemand koopt het dan doe je blijkbaar iets verkeerd.!
Eerst in de spiegel kijken dus!
Nee, de volkswoede is ontstaan door het afpakken van Het Heilige Voetbal, dat nu ineens op Een Ander Tijdstip werd uitgezonden, door de zaak-Jack, en door het algemene beeld dat daaruit naar voren kwam dat John de Mol met veel geld een nieuwe zender bij elkaar kocht waar eigenlijk niemand op zat te wachten. Want zeg nu eens eerlijk, was er voor Talpa echt zo veel behoefte aan nog een commerciele zender?quote:Op maandag 19 maart 2007 15:00 schreef Derrek het volgende:
Overigens vind ik John de Mol als persoon helemaal niet poenerig en arrogant overkomen. Hij gedraagt zich zonder al teveel dedain, treed het liefst niet op de voorgrond en loopt er bij als een oud ijzer-handelaar. De volkswoede is waarschijnlijk ontstaan door de krantenkoppen en de quote-notering van De Mol. Want dat mag natuurlijk niet.
Of dat zo is of niet weet ik niet, maar niemand heeft John gevraagd met een nieuwe zender te komen natuurlijk. En die Mohn zal John ook niet nodig hebben om een nieuwe zender te beginnen, als hij dat zo graag had gewild.quote:Wat men niet beseft is dat tien nu eigendom wordt van een Duitse ex-nazi die nog veel rijker en machtiger is dan John de Mol: Reinhard Mohn.
Ik dacht precies hetzelfde toen ik aan de vooravond van de lancering las wat voor programma's ze zoal brachten.quote:Soms is het volk zo ontzettend dom!
Och, wil ik best doen hoor.quote:
Dat gepraat werd bij de NOS uit de uitzending gehaald. Bij Tien/Talpa zijn ze er na 1,5 jaar eindelijk achter gekomen dat gepraat door "deskundigen"niet werkt, waardoor we nu eindelijk verlost zijn van Gullit en Mulder. Helaas moeten we nog steeds naar die Genee kijken, die zijn tevredenheid met zichzelf nauwelijks onder stoelen of banken steekt.quote:Op zondag 18 maart 2007 15:02 schreef teamlead het volgende:
[..]
ik vond dat beginnen met de top 3 bij de NOS altijd fucking irritant. Ikwil ook wel eens kijken naar heracles tegen excelsior ofzo in plaats van altijd dat geeikel van hans kraay sr () over hoe goed of slecht ajax dit seizoen speelt.
Waarom zou je geen succes bij elkaar mogen kopen?quote:Op maandag 19 maart 2007 15:11 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Nee, de volkswoede is ontstaat door het afpakken van Het Heilige Voetbal, dat nu ineens op Een Ander Tijdstip werd uitgezonden, door de zaak-Jack, en door het algemene beeld dat daaruit naar voren kwam dat John de Mol met veel geld een nieuwe zender bij elkaar kocht waar eigenlijk niemand op zat te wachten. Want zeg nu eens eerlijk, was er voor Talpa echt zo veel behoefte aan nog een commerciele zender?
Het gaat om de insteek. De Mol wordt het niet gegund omdat hij succesvol is en geld heeft, maar ondertussen kijkt men nietsvermoedend en massaal naar de zenders van de boezemvriend van Joseph Gubbels.quote:Of dat zo is of niet weet ik niet, maar niemand heeft John gevraagd met een nieuwe zender te komen natuurlijk. En die Mohn zal John ook niet nodig hebben om een nieuwe zender te beginnen, als hij dat zo graag had gewild.
Smaak is smaak, maar SBS en RTL-gubbels zenden precies dezelfde, zo niet mindere, kwaliteit meuk uit en dat wordt wel geaccepteerd.quote:Ik dacht precies hetzelfde toen ik aan de vooravond van de lancering las wat voor programma's ze zoal brachten.
En ja, ik heb er wel naar gekeken, niet geboycot, en af en toe wat dingen gevolgd. Het was zeker niet allemaal pulp, maar zo heel veel leuks zat er niet tussen. Hetgeen ik overigens net zo goed van alle andere zenders vind
Precies, en dat feit over dat voetbal word hem nu nog steeds voor de voeten gegooid. En word er net gedaan alsof er verder met de zender helemaal niets is geporbeerd. Er is het afgelopen jaar geen zender geweest die zoveel verschillende programma's, formats en series heeft gelanceerd dan Tien. En zoals iemand anders al zei word de gemiddelde politie of crimi-serie op elke andere zender met een meeervoud aan kijkcijfers bekeken dan een serie op Tien. En het is echt niet zo dat Baantjes, Grijpstra en de Gier, Blauw Blauw of Flikken qua kwaliteit beter waren dan Van Speijk, Boks of Parels & Zwijnen. Dus aan kwaliteit ligt het niet.... altijd... (uitzonderingen daargelaten).quote:Op maandag 19 maart 2007 15:11 schreef De_Hertog het volgende:
Nee, de volkswoede is ontstaan door het afpakken van Het Heilige Voetbal, dat nu ineens op Een Ander Tijdstip werd uitgezonden, door de zaak-Jack, en door het algemene beeld dat daaruit naar voren kwam dat John de Mol met veel geld een nieuwe zender bij elkaar kocht waar eigenlijk niemand op zat te wachten. Want zeg nu eens eerlijk, was er voor Talpa echt zo veel behoefte aan nog een commerciele zender?
Ik zeg niet dat het niet mag, ik zeg alleen dat dat de oorzaak is. Overigens speelde dat inkoop-gebeuren al vóór de programmering bekend was.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:26 schreef Derrek het volgende:
[..]
Waarom zou je geen succes bij elkaar mogen kopen?
Die spijkerman is een ongelofelijke loser, maar dat wil nog niet zeggen dat de rest van de programmering bagger is.
Smaak is natuurlijk persoonlijk, zo vind ik DGK een zoveelste big brother kloon. Maargoed, hoe dan ook: de fout zal best gecorrigeerd zijn, maar hij was toen al wel gemáákt. Nogmaals, ik zeg niet dat het eerlijk is dat Talpa daar nu nog op wordt afgerekend, maar dat gebeurd wel.quote:Een anarchistisch programma als DGK kom je verder nergens tegen, Gooische vrouwen was een echte kwaliteits-serie en ook die comedy met Kees Geel was top. Verder natuurlijk nog Joling en gordon (moet je van houden) en lotte. De fout die men maakte met het voetbal is onmiddelijk gecorrigeert.
Het is niet dat het hem niet gegund wordt omdat hij succesvol is, maar om de manier waarop hij het opstartte. Of dat eerlijk was, en of het eerlijk is dat het hem nu nog altijd wordt verweten, dat is een andere vraag. Men gaat ook massaal naar Van den Ende musicals en geeft voor die succesvolle man met geld met plezier een flink feest, bijvoorbeeld.quote:Het gaat om de insteek. De Mol wordt het niet gegund omdat hij succesvol is en geld heeft, maar ondertussen kijkt men nietsvermoedend en massaal naar de zenders van de boezemvriend van Joseph Gubbels.
En daarom kun je je tegelijkertijd afvragen of Talpa programma's niet gewoon op RTL of SBS hadden gepast, en dus: 'wie zat er nu eigenlijk echt te wachten op nog een zender? Was er een markt voor, of probeerde John die te maken?'quote:Smaak is smaak, maar SBS en RTL-gubbels zenden precies dezelfde, zo niet mindere, kwaliteit meuk uit en dat wordt wel geaccepteerd.
Niet altijd, maar toch ook best veel, vrees ik. Toen ze een tijd lang Commisaris Rex herhaalden, of een of ander home video/reclame programma uitzonden, trok dat meer kijkers dan 'Talpa-eigen programma's'. En naar Gooische Vrouwen keken toch ook 1 miljoen mensen, wat voor een Nederlandstalige serie toch niet slecht is. 'Men' weet het dus wel te vinden, zelfs op 'Talpaquote:Op maandag 19 maart 2007 15:44 schreef robster16 het volgende:
[..]
Precies, en dat feit over dat voetbal word hem nu nog steeds voor de voeten gegooid. En word er net gedaan alsof er verder met de zender helemaal niets is geporbeerd. Er is het afgelopen jaar geen zender geweest die zoveel verschillende programma's, formats en series heeft gelanceerd dan Tien. En zoals iemand anders al zei word de gemiddelde politie of crimi-serie op elke andere zender met een meeervoud aan kijkcijfers bekeken dan een serie op Tien. En het is echt niet zo dat Baantjes, Grijpstra en de Gier, Blauw Blauw of Flikken qua kwaliteit beter waren dan Van Speijk, Boks of Parels & Zwijnen. Dus aan kwaliteit ligt het niet.... altijd... (uitzonderingen daargelaten).
Ik bedoel nu net dat ze het ook best willen: ik zie nu dat Gooische Vrouwen eerst 1,2 miljoen kijkers trok, en na voetbal 700.000. Dat eerste getal is, lijkt mij, prima. En let wel, dit gaat over een heel seizoen. Dat het daarna flink lager werd is blijkbaar te wijten aan een fout in de programmering, niet aan 'Talpaquote:Op maandag 19 maart 2007 17:06 schreef robster16 het volgende:
Gooische Vrouwen trok toen het niet meer na het voetbal geprogrameerd stond ineens verrassend minder kijkers. Voetbal is zowel de grootste dooddoener als verdienste binnen Tien.
En ik geloof ook wel dat men het KAN vinden, maar ik denk dat mensen het niet WILLEN vinden.
Het gaat ook om het geld.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 00:14 schreef kassenbouwer het volgende:
Ik denk eigenlijk eerlijk gezegd, dat juist de stemming nu juist kan omslaan. Mensen gaan misschien ineens wel inzien dat ze Tien alleen maar negeerde, omdat de rest van Nederland het ook negeerde. Ik zou het erg zwak vinden van John als hij nu zou opgeven. Want, ik denk ook inderdaad dat de aanhouder uiteindelijk wint...
De enige aandeelhouders zijn De mol zelf en, voor een procentje of vijf, de Rabobank.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 00:16 schreef Old-Skool het volgende:
Helaas is het tegenwoordig de aandeelhouder die wint.
Zelf vind ik gewoon het erge, dat wanneer 10 niet 10 maar sbs6 of rtl4 zou heten, er 2x zoveel mensen naar zouden kijken. Al die series van Nederlandse bodem, nieuwe programma's... Echt zonde, dat het niet loopt. Maar ja, op fok! was het ook de hele tijd "Talpaquote:Op dinsdag 20 maart 2007 00:18 schreef Derrek het volgende:
[..]
Het gaat ook om het geld.
Een kennis van me werkt bij 10 en volgens hem maakt het bedrijf zo'n 130.000 verlies per dag. Dat kun je een week vol houden, en zelfs een aantal maanden, maar geen jaren. Op een bepaald moment houd het gewoon op.
Juist,quote:Op dinsdag 20 maart 2007 00:25 schreef kassenbouwer het volgende:
[..]
Zelf vind ik gewoon het erge, dat wanneer 10 niet 10 maar sbs6 of rtl4 zou heten, er 2x zoveel mensen naar zouden kijken. Al die series van Nederlandse bodem, nieuwe programma's... Echt zonde, dat het niet loopt. Maar ja, op fok! was het ook de hele tijd "Talpa"...
quote:Zender Tien gaat op in RTL
Door MARK LANGESLAG
CANNES - De zender Tien van John de Mol gaat op in RTL Nederland. De deal tussen beide partijen is rond, bevestigen verscheidene goed ingevoerde omroepbronnen. Het contract tussen Talpa en RTL kan op ieder moment worden getekend. SBS, dat ook in de race was voor tv-zender Tien, is definitief afgevallen.
Deze zomer al verhuizen De Mols succesvolle tv-programma’s als Gooische Vrouwen en Deal or No Deal, alsmede het eredivisievoetbal naar RTL. Ook brengt de mediatycoon marktleider Radio 538 in bij RTL. In ruil daarvoor verwerft hij een belang in RTL Nederland. Het zou gaan om 25 tot 30 procent.
Tien houdt op te bestaan. RTL Nederland lanceert een vierde zender. Volgens insiders gaat die vermoedelijk RTL8 heten, maar ook over RTL6 en RTL10 wordt nog nagedacht. Enkele programma’s van Tien worden over de RTL-kanalen verspreid. Het eredivisievoetbal, dat voor een jaar meeverhuist naar RTL, krijgt een plek op RTL4. De Mol had een contract voor drie jaar met de eredivisieclubs, waarvan hij er twee heeft gebruikt.
Welke sterren van Tien wel en niet meeverhuizen naar RTL is nog niet bekend. De Mol heeft bedongen dat RTL jaarlijks gegarandeerd een bepaald aantal door hem geproduceerde programma’s afneemt. De media-ondernemer is bezig de wereldwijd actieve tv-producent Endemol terug te kopen van het Spaanse Telefónica.
Commercieel directeur Frank Eijken van RTL Nederland bevestigt dat hij deze week met directeuren van kabelbedrijven heeft gesproken over doorgifte van een eventuele vierde RTL-zender. ,,Maar ik wil benadrukken dat nog nergens een handtekening onder staat. We zijn nog altijd in gesprek.’’ Talpa-woordvoerder Thomas Notermans zegt dat er geen overeenkomst is. ,,En ik verwacht niet dat we binnen een paar dagen mededelingen gaan doen.’’
Hete zomer verwacht in tv-land
Het is opvallend. Waar tv-producenten en zenderbazen in Cannes, deze week het toneel van s werelds grootste televisie-beurs MIP, normaal niet kunnen ophouden met opscheppen over hun eigen succesnummers, praten ze nu maar over één ding: de toekomst van tv-zender Tien.
Op de vele borrels aan de boulevard en op de poenerige schepen in de haven van de Zuid-Franse badplaats is het gespeculeer niet van de lucht. Gaat De Mol in zee met RTL, SBS of verrast hij iedereen en probeert hij het nog een keer in zijn eentje?
Na maanden van onzekerheid is het nu echter eindelijk duidelijk: RTL (RTL 4, 5 en 7) gaat er met de buit vandoor. Het omroepconcern geeft daarmee concurrent de SBS- groep (SBS6, Net5 en Veronica) het nakijken. SBS dacht met de programma’s van Tien marktleider in Nederland te worden en daarmee RTL van de troon te stoten.
Vriend en vijand zijn het erover eens dat RTL de injectie van goed scorende Tien-programma’s als Gooische Vrouwen, Deal or No Deal en met name het Eredivisievoetbal erg goed kan gebruiken. Het verzekert zich daarmee voor de komende jaren van het marktleiderschap.
Vooral vlaggenschip RTL 4 loopt de laatste tijd averij op. De zender heeft de afgelopen maanden een paar pijnlijke flops moeten verwerken. Na de verloren ijsdansoorlog met SBS 6 scoren recent geïntroduceerde programma’s als Wie Wordt de Man van Froukje, De Weg naar Fame en Voor de Rest van je Leven onder de maat.
Voor Goede Tijden Slechte Tijden, het anker in de vooravond, schakelden afgelopen vrijdag voor het eerst sinds lange tijd minder dan een miljoen kijkers in.
Het wordt hoe dan ook een hete zomer in medialand. Tien-sterren als Beau van Erven Dorens, Caroline Tensen en Jack Spijkerman maken zich zorgen over hun toekomst.
Een aantal van hen verhuist mee naar RTL. Sommigen gaan bij een andere zender aan de slag. Van weer anderen, die uit de gratie zijn geraakt, wordt het contract afgekocht. Ook bij RTL is het onrustig. Sterren als Wendy van Dijk en Robert ten Brink zien de invasie van Tiencoryfeeën met angst en beven tegemoet.
Voor Wilfred Genee zijn de druiven heel zuur. De presentator van De Wedstrijden op Tien mag van de RTL-directie niet met het voetbal mee verhuizen naar RTL 4. Zij hebben Genee nog niet vergeven dat hij in 2005 naar Talpa overstapte, terwijl hij kort daarvoor een contract met RTL had getekend.
Wat volgensmij betekend dat RTL hun andere radio zender weg moet doen(was dat nu 100% NL?)quote:Op woensdag 18 april 2007 10:01 schreef borisz het volgende:
en 538 ook van John gaat ook naar RTL
nee RTL had rtlfm en Yorinfm , Rtlfm is opgeheven en YorinFM is Caz geworden en naar SBS6 te gaan.quote:Op woensdag 18 april 2007 10:04 schreef Remzz het volgende:
[..]
Wat volgensmij betekend dat RTL hun andere radio zender weg moet doen(was dat nu 100% NL?)
hier staat het antwoord toch?quote:Op woensdag 18 april 2007 10:06 schreef Panick het volgende:
Ik hoop dat ze in Luxemburg de ballen hebben die Wilfred Genant de straat op te trappen.
Fijn.quote:Op woensdag 18 april 2007 10:11 schreef djstoffel het volgende:
[..]
hier staat het antwoord toch?
"Voor Wilfred Genee zijn de druiven heel zuur. De presentator van De Wedstrijden op Tien mag van de RTL-directie niet met het voetbal mee verhuizen naar RTL 4. Zij hebben Genee nog niet vergeven dat hij in 2005 naar Talpa overstapte, terwijl hij kort daarvoor een contract met RTL had getekend."
idd, terug waar het hoort.quote:Op woensdag 18 april 2007 11:29 schreef magnifor het volgende:
Ik hoop dat voetbal weer terugkeert naar de NOS.
quote:Op woensdag 18 april 2007 11:29 schreef magnifor het volgende:
Ik hoop dat voetbal weer terugkeert naar de NOS.
Caroline Tensen gaat naar de NCRV toch?quote:Op woensdag 18 april 2007 10:01 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ja, dat wel.
Zuur is het natuurlijk vooral voor Beau en Wilfred Genee. Word je carriere behoorlijk door genaaid lijkt me. Ik ben benieuwd wie daar het voetbal gaat doen dan en hoe het eruit komt te zien.
Veel zullen wel naar de PO gaan, moet haast wel. RTL wordt er wel weer sterker door hoor.
Eigenlijk vind ik dat John de Mol wel een goed woordje voor Genee mag doenquote:Op woensdag 18 april 2007 14:24 schreef planethugo het volgende:
zonde dat RTL Genee niet terug wil, bij Voetbal Insite was ie perfect, de wedstrijden aankondigen kan iedereen
Henny Huismanquote:Op woensdag 18 april 2007 14:09 schreef thewishmaster het volgende:
Ze zullen bij RTL echt wel met een ervaren presentator voor het voetbal komen, dus geen Barbara Barend enzo.
Ach Henny kondigt het in zijn shows wel altijd netjes aan als hij een grap probeert te maken.quote:
Eensch.quote:Op woensdag 18 april 2007 15:45 schreef Urquhart het volgende:
Je kunt wel zeggen de enige echte op dit moment.
Idd, we lopen wel een hoop conclusies te trekken hier, maar misschien is het bericht je reinste onzin.quote:Op woensdag 18 april 2007 20:28 schreef RaymanNL het volgende:
Ik wacht eigenlijk meer op een bevestigingEr is nog helemaal niks officieel hoor
![]()
quote:'Toekomst Tien snel duidelijk'
Nu John de Mol zijn vroegere tv-productiebedrijf Endemol heeft teruggekocht, komt er waarschijnlijk ook snel duidelijkheid over de toekomst van zijn tv-zender Tien. Dat verwachten mediaspecialisten. Met uitzondering van een paar programma's wordt Tien slecht bekeken en De Mol is daarom op zoek naar een strategische partner voor het tv-station.
Ruud de Langen van mediabureau Mindshare, dat onder meer reclamezendtijd regelt voor Unilever en KPN, weet dat De Mol al enige tijd praat met SBS en RTL. Het laatste concern (RTL4, 5 en 7) lijkt volgens hem de meeste kans te maken om Tien aan zijn zenderpakket toe te voegen. Op welke termijn er een kogel door de kerk gaat kan hij niet zeggen, maar dat dat nu snel zal gebeuren lijkt hem duidelijk.
Zo slecht gaat het niet met Tien... Ze zijn pas 1,5 jaar bezig! Ik begrijp daarom ook die hele heisa niet. Waarom nu al de handdoek in de ring gooien? Ik had dat niet verwacht van John de Mol.quote:Op maandag 14 mei 2007 17:04 schreef 7eVeNL het volgende:
Zit ff naar de kijkcijfers van tien te kijken, De Wedstrijden, Miljoenenjacht, Voetbalvrouwen, allemaal rond de 1 miljoen of hoger... verder zijn de kijkcijfers van Koppensnellers, Deal or no deal, en Gordon en joling over de vloer alles behalve slecht te noemen. zelfs de goudenkooi zit rond de 400.000. Ligt het aan mij of lijkt het beter te gaan met Tien?
quote:Onduidelijkheid over Tien
mei 18th, 2007 - Beau was gisteren te gast bij Knevel en van den Brink. Hierin zei Beau het volgende over Tien. Er heerst veel onduidelijkheid, niemand weet wat er gaat gebeuren. De mensen binnen Talpa TV willen graag duidelijkheid. Er worden geen programma`s meer gemaakt, of aangekocht.
Beau wou graag programma`s over milieu verkopen aan Tien, maar doordat Tien weinig tot niks aankoopt is hier nog niks van gekomen.
Van Beau mag de deal met RTL snel rond komen, zodat ze met zijn allen naar RTL kunnen gaan.
Het is dus niet bekend wat er gaat gebeuren met Tien.
Ik denk dat dit komt omdat het beter is gegaan met Tien nadat het bericht bekend werd dat ze er mee zouden stoppen. DIt komt weer door de mentaliteit van tv kijkend Nederland die tot de conclusie kwam dat Tien helemaal niet zo slecht was(zie ook FOK!). En dat John nu denkt dat het misschien nog best wel te behouden is. Zeker nu hij Endemol weer heeft terug gekocht is Tien het perfecte podium om nieuwe format's uit te testen.quote:
Maar met een fusie met RTL blijft Tien eigenlijk bestaan, alleen word het RTL10 denk ik. Hierdoor gaan die programma's gewoon over naar RTL 10quote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:34 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Er komt ook nog een nieuw seizoen van Expeditie Robinson, en er staat nog een paar programma's in de wachtrij.
Gadverdamme. Als dat tegenwoordig al de programmering is van goede televisie is het wel erg slecht gesteld.quote:Op maandag 14 mei 2007 19:01 schreef RaymanNL het volgende:
Het gaat zeker goed met Tien. De vooravond is beter dan bij het begin, komt onder andere door de Gouden Kooi en Deal or no Deal. De zondagavond staat als een huis doordat de avond al begint met voetbal, waardoor veel kijkers blijven hangen. Geer en Goor hebben een bekende kijkcijferhit. Maar ook de zondag ochtend (de gouden kooi herhalingen) word beter bekeken dan de zondag ochtend van SBS.
ZoiezoAls je kijkt naar de kijkcijfers van Tien vergelijken met die van SBS, dan zie je dat Tien al bijna even goed (?) scoort als SBS
John moet idd Tien nog even een kans geven.
Inderdaad, wat een pulp.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 12:40 schreef Mainport het volgende:
[..]
Gadverdamme. Als dat tegenwoordig al de programmering is van goede televisie is het wel erg slecht gesteld.
quote:Samenwerking Tien en RTL definitief
Tien gaat defnitief over naar RTL. Dat blijkt uit een speciale site die RTL Nieuws heeft gepubliceerd. Hierop valt te lezen:
# Nu Tien onderdeel wordt van RTL Nederland staat het Nederlandse medialandschap wederom compleet op z'n kop. RTLNieuws.nl schept orde in de chaos in deze mediaspecial.
# De deal met John de Mol's Tien/Talpa luidt een nieuw hoofdstuk in voor RTL. De komende tijd zal duidelijk worden wat het samengaan zal betekenen voor de zenders en sites van RTL Nederland.
# Toen ook de naamsverandering naar Tien en het uitbreiden van de zendtijd naar 24 uur niet het gewenste resultaat had, leek samenwerken met een andere mediapartij de enige uitweg. RTL bleek de beste partner. Ondertussen stort De Mol zich ook weer op zijn oude liefde; het bedenken en produceren van programma's. Onlangs kocht hij het door hem opgezette miljoenenbedrijf Endemol terug. (Medialog)
quote:Tien gaat per 1 augustus 2007 op in RTL Nederland
Nog een paar dagen en dan komen de RTL Group en Talpa Media naar buiten met de eerste officiële mededelingen over de inmiddels afgeronde samenwerkingplannen. Per 1 augustus aanstaande gaat de huidige Talpa zender tien op in een volledig nieuwe Luxemburgse zender die waarschijnlijk onder de naam RTL8 of 9 verder zal gaan. Een logische stap want de Luxemburgse licentie schept voor deze nieuwe zender evenals voor halfzusjes RTL4, 5 en 7 ruimere exploitatiemogelijkheden gezien de liberale mediawetgeving in het groothertogdom.
Vanaf die datum zullen ook de eerste contouren van de vernieuwde zenderprofielen zichtbaar worden. De bestaande televisieformats van Talpa zullen verdeeld worden over de dan vier zenders van RTL Nederland. In tegenstelling tot de gangbare scorebordjournalistiek in de media over het effect op de marktaandelen van RTL Nederland verwacht ik wel dat men met de Talpacontent in Q4 gewoon weer marktleider zal zijn.
April bezorgde de Publieke Omroep een marktleidend aandeel van 33,8 procent (6+, 18.00 – 24.00 uur SKO). RTL Nederland kwam met drie zenders uit op een aandeel van 24,7 procent. Tien realiseerde een marktaandeel van 7,2 procent in april. Tezamen een rekenkundig marktaandeel van 31,9 procent. Echter een groot deel van de Talpa formats zullen het op de meer geprofileerde en populairdere RTL zenders beduidend beter doen zodat die 7.2 makkelijk 10 a 11% kan opleveren.
Meer bij RTL betekend ook minder bij Nederland 1 en dus is een koppositie voor het einde van het jaar zeer aannemelijk geworden. Nog belangrijker wordt de positie op het gebied van reclame-inkomsten. Op dit moment hapt RTL Nederland bijna 38% uit de televisiebestedingen, met vooral het voetbal en de betere formats van Talpa komt daar zeker 7 a 8% bij waardoor men minimaal 45% van de koek gaat eten. Ik hoor ze bij SBS in Amsterdam al ernstig kuchen bij het lezen van deze voorspelling.
Nog interessanter wordt het als RTL en Talpa besluiten een zeer een duidelijk sportprofiel mee te geven aan een van de zenders waardoor adverteerders meer kunnen targetten op kerngroepen en de indexering voor dergelijke GRP’s een opwaardering zullen krijgen. Zo’n zender met een sportprofiel is zeer interessant voor de Heineken’s, Unilever's en Nike’s van deze wereld. De twee portfolio’s samen leveren een indrukwekkend en divers sportaanbod op. Talpa levert Eredivisiewedstrijden, EK- en WK- kwalificatiewedstrijden, de Gatorade Cup, de Bundesliga, de Serie A, de Nederlandse Eerste divisie plus de uit- en thuiswedstrijden van Jong Oranje.
RTL heeft de livewedstrijden op vrijdagavond uit de Eredivisie, internationale Darts competities, de Formule 1, Wimbledon, delen UEFA Cup, Nationale Autosport, A1 Grand Prix, Moto GP, Dakar, DTM, Le Mans, Indy 500 plus het WK Superbikes. Een dergelijk sportief universum is ook interessant voor andere sportbonden die na het aflopen van de overeenkomst met de NOS niet zullen nalaten even te buurten bij RTL Nederland. Er wordt naar verluidt al gesproken over hockey-, golf- en tenniscontent. Een zender met een zwaar sportprofiel is verder de manier om de jaarlijkse uitgaven voor het Eredivisievoetbal enigszins kostendekkend te maken.
Medialog was de eerste waar ik het las, daarna nog op een andere blog. Die zullen het beiden inderdaad van BCM hebben gehaald, waar ook een update is verschenen. Dat tweede bericht wat ik heb gepost is van een week geleden en dat komt wel behoorlijk overheen met wat er op BCM staat. 'Officieel' zou het vandaag of morgen intern bekend gemaakt moeten worden en dan dus ook naar buiten via een persbericht.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 11:07 schreef Gebruiker437 het volgende:
Ik weet niet wat je bron is Bliksem, maar ik geloof niet dat RTL zo'n pagina online zet. Als het tot een fusie komt, zal dit professioneel via een persbericht gebeuren. Een mediaspecial lijkt me een beetje overdreven, dan maken ze dezelfde fout als Talpa toentertijd: de zender met veel teveel ophef introduceren.
Tevens vind ik de pagina helemaal niet helemaal geloofwaardig en vraag me ook af waarom de gebruiker Photoshop heeft aanstaan: http://www.broadcastmagaz(...)70.screendumpRTL.jpg.
http://www.rtl.nl/actueel/rtlnieuws/mediaspecial.xmlquote:Op dinsdag 29 mei 2007 11:07 schreef Gebruiker437 het volgende:
Ik weet niet wat je bron is Bliksem, maar ik geloof niet dat RTL zo'n pagina online zet. Als het tot een fusie komt, zal dit professioneel via een persbericht gebeuren.
quote:RTL Nieuws laat weten dat er nog geen definitieve beslissing over het samengaan van Tien en RTL is genomen. De bewuste site, die inmiddels weer is verdwenen, was alleen aangemaakt klaargezet ‘in het geval dat het nieuws bekend wordt gemaakt’.
Ohwjah, netzoals dat er altijd al documtaires over overleden BNers al klaar liggen, voordat de BNer uberhauft is overledenquote:
Ik zou vast een nieuwe nick registrerenquote:
quote:'Deal RTL en Tien is rond'
Uitgegeven: 29 mei 2007 12:59
Laatst gewijzigd: 29 mei 2007 13:03
AMSTERDAM - Tien, de zender van John de Mol, gaat over naar RTL. Dat meldt de website van vakblad Broadcast Magazine naar aanleiding van een speciale website die RTL Nieuws heeft gemaakt, maar waarnaar niet kan worden gelinkt.
"Nu Tien onderdeel wordt van RTL Nederland staat het Nederlandse medialandschap wederom compleet op zijn kop. De deal met John de Mols Tien/Talpa luidt een nieuw hoofdstuk in voor RTL", is daarop te lezen. De site is inmiddels uit de lucht gehaald.
Volgens Broadcast Magazine, dat een link heeft geplaatst naar de tijdig gemaakte kopie van de RTL-pagina, wordt de samenwerking bezegeld met een sportzender: RTL 10. Beide zenders hebben al veel sportprogramma's die nu kunnen worden ondergebracht in een kanaal.
Logisch
Verder zou het volgens het vakblad logisch zijn als succesvolle Tien-programma's als Gooische Vrouwen en Deal or No Deal naar RTL 4 gaan. Expeditie Robinson en De Gouden Kooi zouden een plek moeten krijgen op RTL 5.
Een woordvoerder van Tien zegt dinsdag niets te weten van een deal. RTL was niet bereikbaar voor commentaar.
Die zitten over een jaartje weer bij de NOSquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:18 schreef Rahl het volgende:
Als de Wedstrijden maar in de huidige vorm houden
Ik denk het niet, het budget voor sport is de laatste jaren een flink stuk kleiner geworden bji de NOS.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:22 schreef Adelante het volgende:
[..]
Die zitten over een jaartje weer bij de NOS
Zou wel ideaal zijn voor allebei.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:51 schreef BliksemSchigt het volgende:
RTL zou wel met de NOS willen praten over het 'tweede uitzendrecht', met als leverage van de NOS natuurlijk het EK.
Zou perfect zijn in mijn ogenquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:51 schreef BliksemSchigt het volgende:
RTL zou wel met de NOS willen praten over het 'tweede uitzendrecht', met als leverage van de NOS natuurlijk het EK.
Nee, Jensen is toch helemaal gestopt met radio?quote:Op dinsdag 29 mei 2007 20:16 schreef wolfrolf het volgende:
Vast al gezegd maar toch:
Wordt dat hier dan weer een "RTL" rage?
.
Verder: Als 538 naar RTL gaat.. gooit Fons van Westerloo dan Jensen op die zender?
Ik hoop van niet.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 20:16 schreef wolfrolf het volgende:
Vast al gezegd maar toch:
Wordt dat hier dan weer een "RTL" rage?
.
quote:Geruchtenmachine over RTL en Tien op volle toeren
De geruchtenmachine over een samen- werking tussen RTL en Tien draait sinds maandag op volle toeren. Waarnemers melden dat ‘de deal’ tussen beide mediabedrijven beklonken. Volgens dagblad De Pers is RTL-baas Fons van Westerloo teruggekeerd van vakantie. Ook Tien-baas John de Mol boekte al een uitje en heeft nog een week om de zaken af te handelen. “Maar misschien had hij deze week ook al met vakantie gewild“, gniffelt zijn zegsman Thomas Notermans in de krant.
Tien-presentator Jack Spijkerman had afgesproken met De Mol, maar kreeg een telefoontje dat hij niet hoefde te komen. “Nog steeds weet ik niks. Ik drink één keer in de zes weken een kopje koffie met John. Dat werd nu uitgesteld.” Ook Humberto Tan weet nog van niets. Hij maakt zich in ieder geval geen zorgen over de toekomst. “Nee. Ik heb het idee dat ik wel weer ergens terecht kom.”
Een belangrijke vraag bij een eventuele samenwerking is wat er met de presentatoren van Tien zal gebeuren. Zo zou sportgezicht Wilfred Genee niet meer welkom zijn bij zijn oude werkgever RTL. Notermans heeft echter goed nieuws voor Genee: “Dat Wilfred niet mag komen is een kulverhaal. Dat is zeker.“
Maar als GTST er weer is, loopt het weer 'Tien-achtig'.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:06 schreef Urquhart het volgende:
Gaat straks alleen maar beter lopen bij de zomerstop van GTST
Wie weet heeft blijven veel GTST-kijkers na de zomerstop hangen. Bovendien zal het dan wel weer na half acht gaan, waardoor je met GTST niet hoeft te concurreren.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:07 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
Maar als GTST er weer is, loopt het weer 'Tien-achtig'.
Dat is ook weer waar, maar ik denk niet dat het goed is voor John om te gaan fuseren. Want dan kan hij nooit meer een zender beginnen, omdat een eerdere zender ook geflopt is.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:09 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Wie weet heeft blijven veel GTST-kijkers na de zomerstop hangen. Bovendien zal het dan wel weer na half acht gaan, waardoor je met GTST niet hoeft te concurreren.
Dat is vanaf volgende week maandag al dat GTST zomerstop heeftquote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:06 schreef Urquhart het volgende:
Gaat straks alleen maar beter lopen bij de zomerstop van GTST
Niets is nog zeker, de medewerkers weten nog helemaal niks.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:14 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Dat is vanaf volgende week maandag al dat GTST zomerstop heeft![]()
Zal tien dan fuseren??
Ja dat had ik inmiddels gelezenquote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:16 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
Niets is nog zeker, de medewerkers weten nog helemaal niks.
Ik kijk wel vaak. (Misschien had je dat verwachtquote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:20 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ja dat had ik inmiddels gelezenWij wachten maar af.
Eerlijk gezegt kijk ik zelden naar Tien![]()
En het is een feitquote:RTL Nederland neemt Tien over
RTL Nederland neemt de televisiezender Tien over van John de Mol. Een woordvoerder van Talpa heeft dat meegedeeld aan het NOS Journaal. Het personeel van beide zenders wordt op dit moment ingelicht. Talpa onderhandelde al langere tijd met RTL en met SBS over de verkoop van de zender. Verschillende bronnen rond de onderhandelingen zeggen dat de voetbalrechten worden overgenomen door RTL. Het is nog onbekend wat er met de presentatoren van Tien gebeurt
quote:Op dinsdag 26 juni 2007 17:20 schreef WebForce het volgende:
RTL sport krijg je nu dus. Wel erg jammer van Talpa! Ze hebben/hadden écht leuke, orgininele programma's!
Ben wel benieuwd naar De Gouden Kooi![]()
Denk op RTL5.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 17:36 schreef __Saviour__ het volgende:
Ben benieuwd wat ze met Deal or no deal doen. Dat liep toch wel lekker.
Je weet goddomme niet eens wat ze gaan doen joh. RTL heeft allang aangekondigd het niet te doen zoals Tien.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 17:41 schreef venomsnake het volgende:
Voetbal op RTL![]()
snel terug naar de NOS aub.
Zeker!quote:Op dinsdag 26 juni 2007 17:44 schreef PLAE@ het volgende:
dikke vinger naar al die mensen die aan die zielige hetze tegen talpa meededen![]()
Als Wilfred maar mee magquote:Op dinsdag 26 juni 2007 17:41 schreef venomsnake het volgende:
Voetbal op RTL![]()
snel terug naar de NOS aub.
Rustig Bliksemquote:Op dinsdag 26 juni 2007 17:43 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Je weet goddomme niet eens wat ze gaan doen joh. RTL heeft allang aangekondigd het niet te doen zoals Tien.
Dus 538 wordt van RTL?quote:Op dinsdag 26 juni 2007 17:54 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
UPDATE: RTL neemt ook Talpa Radio over.
Dus misschien wordt het toch nog iets!quote:Het voltallige personeel van Tien wordt ontslagen
RTL is van plan om een 4de zender op te starten.
Enkele succesvolle programma`s van Tien zullen naar RTL gaan.
Talpa en RTL gaan ook samenwerken op het gebied van tv-formats.
quote:Op dinsdag 26 juni 2007 18:05 schreef RaymanNL het volgende:
Ahh, net op RTL nieuws:
-Alle Talpa presentatoren worden ontslagen
Ik verwacht dat de wedstrijden op de sportzender van RTL komt, op het zelfde succesvolle tijdstip, als toen het op Tien wasquote:Op dinsdag 26 juni 2007 18:26 schreef ethiraseth het volgende:
Hmm, benieuwd wat rtl met het voetbal gaat doen. Was eigenlijk wel gewend geraakt aan talpa's voetbal. En genoeg mensen zullen dit niet met me eens zijn, maar Jan Mulder is een geweldige commentator om over voetbal te horen lullen.![]()
quote:Beste Tien-abonnee,
Tien informeert je over het laatste nieuws. Om je beter op de hoogte te kunnen houden, willen we graag nog meer van je weten.
Vul daarom vandaag nog onze enquête in!
Als dank voor je antwoorden, maak je kans op geweldige prijzen zoals je hiernaast kunt zien!
Klik snel op de rode button, beantwoord de vragen en lees meer over de te winnen prijzen!
Het invullen van de enquête kost max. 5 minuten van je tijd!
Ja dat bedacht ik me ook, RTL word wel erg groot. 40/45% marktaandeel dnek ik.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 18:50 schreef PizzaSalami het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met de Nma en de mediawereld?
Beau staat op straatquote:Op dinsdag 26 juni 2007 18:51 schreef RaymanNL het volgende:
Daphne was bang dat Beau weer RTL Boulevard ging presenteren![]()
Daphne Bunskoek
![]()
Ja, precies. En dan ook nog het grootste radiostation van Nederland erbij. Wel heel veel invloed in de 'mediawereld'.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 18:53 schreef Remzz het volgende:
[..]
Ja dat bedacht ik me ook, RTL word wel erg groot. 40/45% marktaandeel dnek ik.
Nma? Kun je me uitleggen wat dat isquote:Op dinsdag 26 juni 2007 18:50 schreef het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met de Nma en de mediawereld?
Niet zo relevant. Je hebt altijd SBS + publiek nog. Je gaat me toch niet vertellen dat als je tien opkoopt dat je er dan werkelijk marktaandeel bij krijgt? Je krijgt alleen Linda en voetbalrechtenquote:Op dinsdag 26 juni 2007 18:53 schreef Remzz het volgende:
[..]
Ja dat bedacht ik me ook, RTL word wel erg groot. 40/45% marktaandeel dnek ik.
Beau kan dus gewoon terug naar RTL.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 18:57 schreef Afwezig het volgende:
[..]
Beau staat op straatBeau = deaud
Leve Daphne
Misschien moet je je eens verdiepen in de marktaandelenquote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:01 schreef Afwezig het volgende:
[..]
Niet zo relevant. Je hebt altijd SBS + publiek nog. Je gaat me toch niet vertellen dat als je tien opkoopt dat je er dan werkelijk marktaandeel bij krijgt? Je krijgt alleen Linda en voetbalrechtenDaarbij geldt in de mediawereld; als je kutprogramma's maakt kijkt er niemand meer. Monopolie is dus niet aan de orde, aangezien mensen niets in de weg staat om weg te zappen naar SBS of publiek. Zelfde als op internet zeg maar, als je google fuck vind, ga je toch naar een concurrent?
quote:RTL is van plan een vierde RTL-zender te starten. Details daarover maakten beide partijen dinsdag nog niet bekend. Volgens een RTL-zegsvrouw moet eerst aan de Nederlandse Mededingingsautoriteit (NmA) een uitbreiding naar vier RTL-zenders worden voorgelegd.
Aandelen
Volgens RTL gaat het niet om een overname. Talpa media krijgt een aandeel van 26,3 procent in het nieuwe RTL Nederland.
De NMA moet nog met de overname instemmen. Naast de overname van bestaande programma's, heeft RTL Nederland het eerste recht op alle formats die worden ontwikkeld door de creatieve unit van De Mol.
Met de nadruk op voorlopigquote:Op dinsdag 26 juni 2007 18:45 schreef Michiel72 het volgende:
DGK blijft voorlopig
Mwa, ik ga er van uit dat het blijft, ik weet bijna zeker dat de kijkcijfers nog meer gaan stijgen als het straks op RTL 5 te zien is.. Ik schat op 650.000quote:
Als we kijken naar de maand mei:quote:Op dinsdag 26 juni 2007 18:53 schreef Remzz het volgende:
[..]
Ja dat bedacht ik me ook, RTL word wel erg groot. 40/45% marktaandeel dnek ik.
Zo heel positief klonk Fons niet, het klonk meer dat John de Mol gesmeekt heeft dat ze DGK willen blijven uitzenden, daarom krijgt DGK nog even de tijd.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:10 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Mwa, ik ga er van uit dat het blijft, ik weet bijna zeker dat de kijkcijfers nog meer gaan stijgen als het straks op RTL 5 te zien is.. Ik schat op 650.000![]()
Naja, hij had het ook over eventueel problemen die er konden onstaan, aangezien RTL uitzend vanuit luxemburg, en daar de regels natuurlijk helemaal anders zijn...quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:15 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Zo heel positief klonk Fons niet, het klonk meer dat John de Mol gesmeekt heeft dat ze DGK willen blijven uitzenden, daarom krijgt DGK nog even de tijd.
Beau mag mee. Wilfred Genee ook. Tan en JJ van Gangelen willen ze ook.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:18 schreef Elfletterig het volgende:
Zal mij benieuwen wat er van het huidige Tien nog overblijft, afgezien van de voetbalrechten. Linda gaat lekker naar RTL, maar wat doen Jack en Beau? - En hoe moet dat straks met de voetbal-analyses? Is er nog plaats voor Johan Derksen? En Barbara Barend? Gezellig naast vader Frits op de bank? Mag Wilfred Genée nog terugkomen bij RTL?
Benieuwd wat het openingsitem isquote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:21 schreef Ephemera het volgende:
Nouja.. hopelijk is het RTL Nieuws ook informatief genoeg
quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:12 schreef Xrenity het volgende:
Hou toch op man over die gouden kooi
Gaar programma is het.
Dit zei fons bij RTL boulevard:quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:21 schreef Ephemera het volgende:
shit.. ik mis al die info. Ik had ff RTL Boulevard moeten zien, zo te lezen.
Nouja.. hopelijk is het RTL Nieuws ook informatief genoeg
![]()
quote:Deal or no Deal met Beau gaat naar RTL 5 Miljoenenjacht komt op RTL 4 met Linda de Mol De Wedstrijden Eredivisie komt op RTL 4 de rest op RTL 7 De Nationale Postcodeloterij gaat naar RTL De Gouden Kooi blijft voorlopig nog te zien, omdat John de Mol dit wil, om het te verkopen aan het buitenland. Voetbalvrouwen, Gooische Vrouwen komt ook naar RTL Expeditie Robinson gaat naar RTL
Bron: Tienfan.nl
dat roeleertquote:
Ik heb dat programma nog nooit gezien..quote:
Nee.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:30 schreef RaymanNL het volgende:
Zou Barend en Van Dorp nou ook weer terug komen op RTL![]()
Onderhandeling heeft een half jaar geduurd !!quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:33 schreef Martijn_77 het volgende:
Heeft nog lang geduurd voor dat John het opgaf.
Ik hoop het.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:38 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Volgens mij mag alleen Bridget niet mee
Die mag wel met mij mee.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:38 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Volgens mij mag alleen Bridget niet mee
Bronquote:Zender Tien naar RTL; alle personeel ontslagen
De televisieconcerns RTL Nederland en Talpa gaan nauw samenwerken, waarmee een einde komt aan het zelfstandig voortbestaan van tv-zender Tien. De voetbaluitzendingen en Radio 538, onderdeel van Talpa, wordt overgenomen door RTL.
Dat hebben beide bedrijven na maanden van geruchten vandaag bekendgemaakt in een persbericht. Alle personeel van Tien wordt ontslagen, behalve presentatrice Linda de Mol.
Het zusje van Talpa-baas John de Mol gaat mee naar RTL. Bij Radio 538 verandert er niets qua programma's en personeel.
RTL is van plan om na RTL4, RTL5 en RTL7 een nieuwe RTL-zender te beginnen. Wanneer dat gaat gebeuren en op welke doelgroep de zender zich zal richten is nog niet duidelijk.
Grote namen
Op 13 augustus 2005 zond Tien, toen nog onder de naam Talpa, zijn eerste avondvullende programma uit. De zender, die met veel tamtam was aangekondigd, haalde her en der uit televisieland grote namen binnen, zoals Linda de Mol, Frits Barend, Henk van Dorp, Jack Spijkerman en Beau van Erven Dorens.
Ondanks de bekende presentatoren en voetbaluitzendingen wordt de zender nooit wat John de Mol er van had gehoopt. Tien kampt met slechte kijkcijfers en veel programma's worden geschrapt.
'Treiterprogramma'
Enkele programma's waren wel enigszins succesvol, zoals Gooische Vrouwen, Joling & Gordon Over De Vloer, Deal Or No Deal. Ook treiterprogramma De Gouden Kooi kreeg steeds betere kijkcijfers.
Van Westerloo heeft zelf gezegd dat het in ieder geval nog een tijdje door zal gaan om er een einde aan te breien.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:45 schreef dj_ko het volgende:
"De Gouden Kooi komt op den duur te vervallen op de buis"
Dat zeiden ze net op het journaal
![]()
![]()
![]()
Elk programma komt op een gegeven moment te vervallenquote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:45 schreef dj_ko het volgende:
"De Gouden Kooi komt op den duur te vervallen op de buis"
Dat zeiden ze net op het journaal
![]()
![]()
![]()
Daar heb je eigenlijk best wel een punt,quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:46 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Elk programma komt op een gegeven moment te vervallenDe gouden kooi gaat gewoon door, zolang het scoort
![]()
Wat vast staat, is dat niet alle Tien/Talpa sterren mee gaan, dat kan gewoon niet, zei Fons. Maar Caroline gaat vast wel mee, de Postcode Loterij programma's gaan namelijk ook naar RTL, 1 tegen 100 dus ook.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:48 schreef Haaibaaike het volgende:
Gaat Caroline Tensen mee ??
Fons moest nog met veel presentatoren praten zei die.
quote:Alle populaire programma’s als Miljoenenjacht, 1 tegen 100, Deal or No Deal en Gooische Vrouwen zullen gewoon te zien zijn op RTL 4. Maar RTL zegt dat ze niet verdergaan met de Gouden Kooi. De soap die trekt momenteel bijna dagelijks 490.000 kijkers.
Tja Fons zei zelf een uur geleden dat ze de Gouden Kooi nog wel ff doorzetten. Lijkt me toch de betrouwbaarste bronquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |