Anders verduisteren ze die tegendoelpunten toch gewoon ff op het scorebord?quote:Op donderdag 8 maart 2007 22:54 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Newcastle denkt nu gewonnen te hebben. 4-2 verliezen is niet slecht. Alleen zorgen dat ze in Alkmaar geen tegendoelpunten krijgen... dat ziet een kind toch?
Ik ook nietquote:Op donderdag 8 maart 2007 22:56 schreef Corksterr het volgende:
Ik zie AZ niet winnen met 2-0 of 3-1 van Newcastle. Ze konden geen vuist maken vandaag, en Newcastle speelde zeker de 2e helft niet op volle kracht.
AZ gaat door bij: 2-0, 3-0, 3-1, 4-1. Bij 4-2 wordt het verlengen.quote:Op donderdag 8 maart 2007 22:56 schreef static het volgende:
Hoe zit het ook alweer met de uit- en thuisdoelpunten? Hoeveel moet AZ maken?
Ze moeten er gewoon voor zorgen dat ze minstens 3 keer scoren dusquote:Op donderdag 8 maart 2007 22:59 schreef Corksterr het volgende:
[..]
AZ gaat door bij: 2-0, 3-0, 3-1, 4-1. Bij 4-2 wordt het verlengen.
Door bij meer goals dan Newcastle (over twee wedstrijden), bij gelijke aantal doelpunten gaat degene door met de meeste uitdoelpunten, bij 4-2 verlenging.quote:Op donderdag 8 maart 2007 22:56 schreef static het volgende:
Hoe zit het ook alweer met de uit- en thuisdoelpunten? Hoeveel moet AZ maken?
2-0 is ook prima. Door is door.quote:Op donderdag 8 maart 2007 23:01 schreef Fetai het volgende:
[..]
Ze moeten er gewoon voor zorgen dat ze minstens 3 keer scoren dus![]()
Ik denk dat Newcastle daarheen gaat om die 4-2 te verdedigen. Want om de uitdoelpunten uit te schakelen moeten ze al 2x scoren. Zo voordelig is het dus ook weer niet om te gaan aanvallen.quote:Op donderdag 8 maart 2007 23:01 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Ik wel. Ze hebben bewezen om te verrassen tegen sterke tegenstanders. Het spel is volstrekt onvoorspelbaar. Denk dat Newcastle dit niet door heeft. Die denken: daar walsen we zo overheen...
Amen.quote:Op donderdag 8 maart 2007 22:50 schreef mcyodogg het volgende:
Als je er zo afgaat tegen een Engelse middenmoter, past alleen bescheidenheid.
Ook 50/50. Loopt AZ goed dan zie ik ze gerust wel 2 goals maken. Het is dan echter nog de vraag wat Newcastle daar tegenover zet. Maken zij er 1 dan is er nog hoop, een derde goal kan ook nog. Maakt Newcastle echter de 0-1 dan is de kans groot dat zij zich volledig terugtrekken en er voor zorgen dat die 3e goal nooit zal vallen.quote:Op donderdag 8 maart 2007 23:18 schreef Fetai het volgende:
Dembéle had er al veel eerder mogen inkomen imho en Boukhari er lekker uit. Danny Blind schatte de kans voor AZ op de volgende ronde op 50%(!), hoe denken jullie dat het gaat verlopen.
Niet best. AZ had geluk met een penalty.quote:Op donderdag 8 maart 2007 23:25 schreef RijstNatie het volgende:
hoe was de math? ik kon hem niet zien
Zoals zo vaakquote:Op vrijdag 9 maart 2007 19:05 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
En die Tong ons allemaal uitlachen als hij het bij het rechte eind heeft![]()
Zeker. En AZ heeft geen snelle mandekkers.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 20:28 schreef AminBen het volgende:
Martins is toch erg gevaarlijk.
Opdam tochquote:Op vrijdag 9 maart 2007 20:37 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Zeker. En AZ heeft geen snelle mandekkers.
Dat is het probleem van AZ, de snelheid en de killers ontbreken achterin.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 20:37 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Zeker. En AZ heeft geen snelle mandekkers.
ze hadden achterin inderdaad wel wat fysiek sterker mogen verdedigen. Alhoewel je al snel bleekjes uitvalt naast de fysieke power van Martins denk ik...die straalt echt kracht uitquote:Op vrijdag 9 maart 2007 23:37 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Dat is het probleem van AZ, de snelheid en de killers ontbreken achterin.
AZ heeft gewoon nog een goede kans, er hoeft immers geen uitslag op het scorebord te verschijnen waar wonderen voor nodig zijn. Mocht AZ er wel uitvliegen dan is het echt aan henzelf te wijten. Er is geen sprake van vage beslissingen of iets in die zin. Dus vliegt AZ er uit dan is dit een nare les geweest die waar zij hopelijk iets van leren voor in de toekomst.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 09:50 schreef Norrage het volgende:
Vorig lukte het ze ook na een dik verlies tegen Betis Sevilla toch thuis 2-0 te winnen...(en toen was dat niet genoeg, nu zal dat wel zijn)...Dus ik zie ze zeker kans hebben...het UEFA AZ dit jaar is wel het team van de achterstanden terugbrengen (vorig jaar ook nog trouwens tegen dat Turkse team (of was dat dit jaar?)
Ik dicht ze dus zeker kans toe, maar ze hebben wel een heel zwaar speelschema. Nu weer Feyenoord, en dan lekker tegen Newcastle...Nou..Ik hoop het hoor! Anders zou het echt jammer zijn
Dat was een paar weken geleden.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 09:50 schreef Norrage het volgende:
(vorig jaar ook nog trouwens tegen dat Turkse team (of was dat dit jaar?)
Ik heb het over Kayserispor of zoquote:
Newcastle is wel van een stuk hoger niveau hè......quote:Op zondag 11 maart 2007 15:24 schreef Monotomy het volgende:
Kyrilia Samara Sovetov
5-3 uit ingemaakt en toen thuis 3-1 gewonnen
Datzelfde dacht AZ in Newcastle.quote:Op donderdag 8 maart 2007 23:01 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Ik wel. Ze hebben bewezen om te verrassen tegen sterke tegenstanders. Het spel is volstrekt onvoorspelbaar. Denk dat Newcastle dit niet door heeft. Die denken: daar walsen we zo overheen...
Niet douchen tot aand e wedstrijd en veel knoflook eten?quote:Op dinsdag 13 maart 2007 14:03 schreef Stereotomy het volgende:
Wat zou een goede taktiek zijn om dat jagen van Newcastle onschadelijk te maken?
Heb je inderdaad gelijk in. Daar hebben ze moeite mee.quote:Op zondag 11 maart 2007 21:26 schreef TLC het volgende:
Ik vrees dat AZ zijn eerste Europese thuisnederlaag tegenmoet gaat ;
1-3.
![]()
Probleem is dat AZ de 0 niet weet te houden in Europese wedstrijden, en dat zal in de return niet anders zijn.
quote:Op dinsdag 13 maart 2007 11:51 schreef ub40_bboy het volgende:
wanneer is deze wedstrijd.
20:45 op Eurosport, Man Utd - UEFA All Stars ofzo.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 18:38 schreef leolinedance het volgende:
Is er vanavond niet iets van voetbal te kijken ergens. Heb geen fuck te doen.
quote:Op dinsdag 13 maart 2007 23:57 schreef dndiek het volgende:
Laten we hopen dat het goed komt voor AZ!
TT-update
quote:Meespelen Opdam bij AZ twijfelachtig
Uitgegeven: 14 maart 2007 17:35
ALKMAAR - Het is nog onduidelijk of AZ-trainer Louis van Gaal donderdag in de achtste finales van de UEFA-beker tegen Newcastle United kan beschikken over Barry Opdam.
De verdediger trainde woensdag apart van de spelersgroep wegens een hamstringblessure, die hij zondag opliep in het duel tegen Feyenoord. "Na overleg met de fysiotherapeut zal ik een beslissing nemen", zei Opdam.
Simon Cziommer zit niet bij de selectie. De middenvelder, die net was teruggekeerd in de spelersgroep, heeft opnieuw last van een kuitblessure. Naast Cziommer kunnen ook de al langer uitgeschakelde spelers Stijn Schaars, David Mendes da Silva, Rogier Molhoek, Joey Didulica en Khalid Sinouh niet meedoen tegen de Engelsen.
De AZ-selectie bestaat, inclusief Opdam, uit zeventien man. AZ moet in Alkmaar een 4-2-nederlaag zien weg te werken om de kwartfinales te bereiken.
40-60, we gaan toch niet basketballen vanavond?quote:Op donderdag 15 maart 2007 10:52 schreef One_conundrum het volgende:
40-60 mits AZ in topvorm is. Aldus Der Louis
40% kans dat ze doorgaan áls ze in vorm zijn. Dat is dus dan met een kans van 50% dat ze in vorm zijn, 20% kans dat ze überhaupt doorgaan. Maar goed, laten we het beste hopen!quote:Op donderdag 15 maart 2007 11:05 schreef dndiek het volgende:
40% kans dat ze doorgaan volgens Van Gaal als iedereen in vorm is
Hij was ook wel wat gelukkig in de afronding ja, die rush langs 2-3 verdedigers en van een verre afstand em er alsnog in prikken. Klasse? Misschien. Doet hij dat nog een keer. Nee.quote:Op donderdag 15 maart 2007 13:34 schreef Stereotomy het volgende:
Goed, maar die Martins wordt volgens mij wel een beetje overhyped: okee, hij is best goed en hij is best snel, maar niet beter en sneller dan bijv. een Farfan of een Koné, toch? En die hadden we ook best goed in de pocket tegen PSV.
Ja en nee, je moet niet vergeten dat iedere bal die hij op zijn schoen kreeg in de eerste helft raak was. Als dat weer gebeurd kan je na rust naar huis.quote:Op donderdag 15 maart 2007 13:51 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Hij was ook wel wat gelukkig in de afronding ja, die rush langs 2-3 verdedigers en van een verre afstand em er alsnog in prikken. Klasse? Misschien. Doet hij dat nog een keer. Nee.
Dan eet ik mijn hoed op.quote:
Zo zie ik het ook gebeuren. Geen kans heeft az met deze verdediging tegen Martins.quote:Op donderdag 15 maart 2007 15:43 schreef SiemeN het volgende:
Newcastle gaat lekker achteroverleunen, AZ gaat drukken. Druk neemt toe, AZ scoort niet. Lange bal van achteruit naar Martins. Martins rent de boel voorbij. Pats. Boem. Einde..
Ja, daarom win je ook van de Spaanse en Nederlandse koploper, en schop je de nr. 1 van Turkije uit het UEFA-cup toernooiquote:Als het op kwaliteit neerkomt, is AZ er geweest
Wat me opviel bij de tegendoelpunten was dat de verdeiging een gat liet van 5 meter ten opzichte van de aanvaller. Ga er wat dichter bij staan, dan verklein je ook de hoek waarop de voorzetten gegeven kunnen worden. Degene die zich hier het meest schuldig aan maakte was De Cler: ga even van een afstand van 5 meter je mannetje staan verdedigen manquote:Op donderdag 15 maart 2007 15:54 schreef mcyodogg het volgende:
Het is meer de verdediging van AZ dan Martins zelf, waarom hij zo uitblonk in de heenwedstrijd. Het is geen wereldspits, maar als je hem lekker veel ruimte gaat geven, krijg je tegendoelpunten ja.
Nah van mij mag az best winnen goed voor de uefa coefficientie. Maar ik zie het niet gebeuren.quote:Op donderdag 15 maart 2007 16:29 schreef Norrage het volgende:
Wat fijn die ramptoeristen die ineens dit topic betreden
Juist niet. AZ barst van de voetballende kwaliteiten. Newcastle heeft vooral Martins, Duff en achterin nog wat aardige spelers. AZ in goede doen wint met gemak van een Newcastle in goede doen.quote:Als het op kwaliteit neerkomt, is AZ er geweest
Maar toch heeft Newcastle eigenlijk meer kwaliteitquote:Op donderdag 15 maart 2007 16:18 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ja, daarom win je ook van de Spaanse en Nederlandse koploper, en schop je de nr. 1 van Turkije uit het UEFA-cup toernooi
Dit is dus precies de reden waarom het in Newcastle zo fout ging.quote:Op donderdag 15 maart 2007 16:55 schreef Devano het volgende:
AZ in goede doen wint met gemak van een Newcastle in goede doen.
Idd. Ik snap die adoratie ook niet zo. Iedere Nederlandse club zou flink moeite hebben met Newcastle en het is niet alsof AZ zo boven de rest van de Nederlandse clubs uitsteekt. Sterker nog, juist tegen de wat moeilijkere teams maken ze m.i. niet zo'n sterke indruk.quote:Op donderdag 15 maart 2007 17:01 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dit is dus precies de reden waarom het in Newcastle zo fout ging.
Inderdaad. Waarom denkt men hier dat Newcastle een of ander matig clubje is?quote:Op donderdag 15 maart 2007 17:19 schreef Suijk het volgende:
[..]
Idd. Ik snap die adoratie ook niet zo. Iedere Nederlandse club zou flink moeite hebben met Newcastle en het is niet alsof AZ zo boven de rest van de Nederlandse clubs uitsteekt. Sterker nog, juist tegen de wat moeilijkere teams maken ze m.i. niet zo'n sterke indruk.
Veel plezier!quote:Op donderdag 15 maart 2007 17:48 schreef Robinho90 het volgende:
Ffe eten, paar pilsjes in de stad en AZ naar de overwinning schreeuwen! Ookal denk ik niet dat we het gaan redden maar bij een 1-0 binnen een halfuur is echt ALLES mogelijk.
quote:Op donderdag 15 maart 2007 19:18 schreef BB-King het volgende:
nobody fucks with AZ
quote:Op donderdag 15 maart 2007 19:24 schreef venomsnake het volgende:
[..]
!
Nobody fucks with Frank de Grave.
Klinkt niet goed voor AZquote:Op donderdag 15 maart 2007 19:34 schreef okee6 het volgende:
Wat statistiek vooraf...
Newcastle speelde dit seizoen tienmaal Europees; 8 overwinningen, 2 gelijke spelen. Het kreeg in de uitduels één doelpunt tegen, van Celta de Vigo.
Voorbeschouwing al om 20:10quote:Op donderdag 15 maart 2007 19:07 schreef AminBen het volgende:
Voorbeschouwing begint eerder of beginnen ze na half 9?
Eigen doelpuntquote:Op donderdag 15 maart 2007 19:46 schreef Radegast het volgende:
Heb zo'n voorgevoel dat NUFC al in de eerste 10 minuten gaat scoren...
Er komen veel Engelsenquote:Op donderdag 15 maart 2007 19:57 schreef okee6 het volgende:
Volgens Van Gaal had men de DSB tempel wel twee keer uit kunnen verkopen. Wel heel sympathiek dat veel Amsterdammers hadden willen komen kijken
Smurf, dat boeit ons toch niet wat jij aan het doen bent tijdens de wedstrijd.quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:08 schreef jorienvdherik het volgende:
Ik ga wel kijken denk ik., terwijl ik een Baantjer boek lees
Beter dan fappen.quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:12 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Smurf, dat boeit ons toch niet wat jij aan het doen bent tijdens de wedstrijd.![]()
quote:
Waarom..quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:18 schreef VoreG het volgende:
Ik hoop dat Scheringa's cluppie op zn bek gaat.
Tis een beetje ons forummongooltjequote:Op donderdag 15 maart 2007 20:19 schreef PyTh het volgende:
jorienvdherik wat ben je toch een knaapje van je moeder![]()
quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:26 schreef DutchGooner het volgende:
Kom op AZ, schop dat overschatte zootje terug naar de Tyne!
Turner zou ik eerder zeggenquote:Op donderdag 15 maart 2007 20:31 schreef Stereotomy het volgende:
Waarom een special over deze overschatte sprinter?
Van welke planeet kom jij ?quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:27 schreef Stereotomy het volgende:
Arveladze heeft nog nooit een goeie wedstrijd op de 10 gespeeld, plus dat hij de laatste weken superveel balverlies lijdt......
Ik had liever Boukharier nog in gezien, maargoed
Ben je nou wel of niet van hem onder de indruk, want zo krijg ik geen hoogte.quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:32 schreef Stereotomy het volgende:
Ik hoop dat hij beide polsen en beide enkels breekt - tegelijkertijd
Je bent een echte sportmanquote:Op donderdag 15 maart 2007 20:32 schreef Stereotomy het volgende:
Ik hoop dat hij beide polsen en beide enkels breekt - tegelijkertijd
Of Kuntz en in Engeland spelen.quote:
Tong, Shota heeft geen enkele wedstrijd als schaduwspits goed gespeeld, en de laatste weken is zijn vorm ook niet top, dus ik vind het een extra risicoquote:
Je hebt het over Shota. Die staat er als het nodig is.Maakte twee weken geleden tegen Newcastle ook een schitterend doelpunt.quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:35 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Tong, Shota heeft geen enkele wedstrijd als schaduwspits goed gespeeld, en de laatste weken is zijn vorm ook niet top, dus ik vind het een extra risico
1-0quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:36 schreef jorienvdherik het volgende:
begonnen.
quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:37 schreef tong80 het volgende:
[..]
1-0
Kut nu heb ik een ban te pakken.
Dat zou uniek zijnquote:Op donderdag 15 maart 2007 20:37 schreef tong80 het volgende:
[..]
1-0
Kut nu heb ik een ban te pakken.
Nu zonder extra tekstquote:Op donderdag 15 maart 2007 20:37 schreef tong80 het volgende:
[..]
1-0
Kut nu heb ik een ban te pakken.
wat kijkt ze zaadvragend...quote:
Correct, teletekst? Internetradio?quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:40 schreef rece het volgende:
Is het nog een brilstand? Keep me informed, zit op werk zonder tv en radio.
Krul heeft niks te zoeken bij het Nederlands Elftal, laat hem maar eerst wedstrijden spelen. Het is er wel 1 voor de toekomst.quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:42 schreef vitessezuid113 het volgende:
Zit van Basten er net nu Tim Krul niet mee kan doen bij New Utd![]()
Vet he.quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:43 schreef jorienvdherik het volgende:
Die klappers omg
Ik zou gifjes kunnen makenquote:Op donderdag 15 maart 2007 20:45 schreef rece het volgende:
[..]
Internetradio is geblokkeerd, teletext is saai. Jullie verslag is veel boeiender![]()
Joh dan nietquote:Op donderdag 15 maart 2007 20:46 schreef Devrim_ het volgende:
[..]
Ik zou gifjes kunnen maken
maar dat doe ik lekkur niet![]()
Er zitten wel meer jongens bij, die er niks te zoeken hebbenquote:Op donderdag 15 maart 2007 20:43 schreef VoreG het volgende:
Krul heeft niks te zoeken bij het Nederlands Elftal, laat hem maar eerst wedstrijden spelen. Het is er wel 1 voor de toekomst.
quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:36 schreef tong80 het volgende:
[..]
Je hebt het over Shota. Die staat er als het nodig is.Maakte twee weken geleden tegen Newcastle ook een schitterend doelpunt.
quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:50 schreef rece het volgende:
[..]
Nee, dat meisje dat nu in HMH optreedt.
Je bent toch niet voor az hequote:Op donderdag 15 maart 2007 20:51 schreef StarGazer het volgende:
Pff bijna alweer het antwoord van newcastle
Inderdaad... Ik heb ze best al op wat fouten kunnen betrappen. Maarja, zolang de score maar positief blijft..quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:51 schreef Devrim_ het volgende:
[..]
Alsof de verdediging bij AZ zo goed is
Daar ga je dan.....quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:52 schreef Devrim_ het volgende:
Commentator bij Ned 3
Daar..Knal boem op je hoofd
Optimistquote:Op donderdag 15 maart 2007 20:53 schreef jorienvdherik het volgende:
[afbeelding]
zou het dan weer... een NL club die de UEFA Cup wint
Pierre op de achtergrond?quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:53 schreef jorienvdherik het volgende:
[afbeelding]
zou het dan weer... een NL club die de UEFA Cup wint
Wie is die gozer uiterst links?quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:53 schreef jorienvdherik het volgende:
[afbeelding]
zou het dan weer... een NL club die de UEFA Cup wint
geen 6-0quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:54 schreef jorienvdherik het volgende:
Hoop dat 5-0 word
Man uit publiek, kwam over de gracht gesprongenquote:Op donderdag 15 maart 2007 20:54 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Wie is die gozer uiterst links?
Serieus?quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:55 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Man uit publiek, kwam over de gracht gesprongen![]()
Nee, de 8e finalequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |