klinkt goed, als je wilt mag je wel een topic opstarten. Dan zien we wel hoe dat gaatquote:Op dinsdag 6 maart 2007 11:58 schreef chansadres het volgende:
Een ideetje: Een releaselijst van cd's die uitkomen.
Ik heb er al over zitten nadenken. Het beste is om 1 lijst aan te houden in de OP en dat die veranderd word. En als iemand een release weet, kan die ertussen worden gezet (postje plaatsen en later verwijderen). Als dit niet word gedaan, krijg je allemaal datums en releases door elkaar en dat ziet er natuurlijk niet overzichtelijk uit.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 13:00 schreef Beathoven het volgende:
[..]
klinkt goed, als je wilt mag je wel een topic opstarten. Dan zien we wel hoe dat gaat
Ik kreeg hem niet gevonden met de search toolquote:Op dinsdag 6 maart 2007 13:11 schreef Angel_of_Dth het volgende:
CD Releases 2007
Zoiets, maar dan netter?
ctrl+f wil nog wel eens goed werken in de topiclijst.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 13:14 schreef chansadres het volgende:
[..]
Ik kreeg hem niet gevonden met de search tool![]()
Maar inderdaad, het kan altijd wat netter
Staat in MEN: Wat luister je nu? Deel #1098quote:Op zaterdag 10 maart 2007 03:04 schreef Lolalala het volgende:
Is er geen topic meer van wat luister je nu oude stijl?
Aha, thanks.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 03:06 schreef remlof het volgende:
[..]
Staat in MEN: Wat luister je nu? Deel #1098
Ik heb het idee laten varen, omdat het door een user niet valt uit te voeren. De OP kan niet oneindig door hem worden gewijzigd, dat kunnen enkel de modjes.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 13:07 schreef chansadres het volgende:
[..]
Ik heb er al over zitten nadenken. Het beste is om 1 lijst aan te houden in de OP en dat die veranderd word. En als iemand een release weet, kan die ertussen worden gezet (postje plaatsen en later verwijderen). Als dit niet word gedaan, krijg je allemaal datums en releases door elkaar en dat ziet er natuurlijk niet overzichtelijk uit.
Juist jaquote:Op zaterdag 10 maart 2007 22:28 schreef Berkery het volgende:
Zolang ze maar van Muziektrivia afblijven
quote:Op zondag 11 maart 2007 13:53 schreef nipeng het volgende:
Dat is nu weg.
Jawel, want die bestanden zijn op USB-stick uitgedeelt door Trent Reznor himself.quote:Enne die megauploadjes.![]()
Dat is ook niet toegestaan he?
quote:Op zondag 11 maart 2007 14:45 schreef nipeng het volgende:
Aha right. Niet echt controleerbaar he
p.s. ik krijg net de totale collectie van Hendrix opnames in de hand gedrukt door Jimi himself
Umm ja vage reactie. Wat moet ik ermee?quote:Op zondag 11 maart 2007 14:45 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Nine Inch Nails (6)
En nog een keer. Volgens mij weet ie nog niet dat je ook kan reageren in 't fotoboek zelf.
Mee eens, maar toch was Muziekassociatie leuker toen er nog echt geassocieerd werd met muziek, en niet met songtitels die toevallig één woord hetzelfde hebben...quote:Op zaterdag 10 maart 2007 22:28 schreef Berkery het volgende:
Het muziekassociatiespel is al eens teruggehaald naar MUZ, vanuit MEN, maar na veel vijven en zessen is besloten om 'm toch definitief naar die laatste te verhuizen.
Zolang ze maar van Muziektrivia afblijven
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 | [img]http://i67.photobucket.com/albums/h287/ruud_fr/roskilde_orange.jpg[/img] [b]Roskilde Festival[/b] Roskilde Festival is met zo'n 100.000 bezoekers een van de grootste festivals van Europa. Het festival duurt 4 dagen (van donderdag t/m zondag), maar vanaf de zondag ervoor is de camping al open. Meestal wordt het festival eind juni/begin juli gehouden. Er komen bezoekers vanuit heel Europa naar Roskilde in Denemarken. Het unieke aan het festival is dat het niet commercieel is. Er werken alleen maar vrijwilligers. De opbrengst gaat naar goede doelen. Het festival telt zes podia: Orange (mainstage), Arena (voor de gevestigde acts), Odeon (rock/metal), Ballroom (jazz en Afrikaanse muziek), Metropol (dance/dj's) en Pavilion (singer-songwriter) In 2000 gebeurde er een tragisch ongeval met dodelijke afloop. Bij het optreden van Pearl Jam kwamen 9 mensen om het leven doordat ze werden verdrukt in de menigte, bij het crowdsurfen. Sindsdien heeft de veiligheid een hoge prioriteit en dat merk je door de looppaden tussen het publiek en medewerkers die water uitdelen tijdens optredens. bron: [url=http://nl.wikipedia.org/wiki/Roskilde_Festival]Wikipedia[/url] [b]Info:[/b] Het festival is van donderdag 5 juli t/m zondag 8 juli 2007, echter de camping is al open vanaf zondag 1 juli. Kaarverkoop begint traditioneel in december, kaarten kosten ¤ 200,00. [b]Vorig deel:[/b] http://forum.fok.nl/topic/813732 [b]Handige links:[/b] [url=http://www.roskilde-festival.dk/]Officiële website[/url] [url=http://www.roskilde-festival.nl/]Officiële Nederlandse website[/url] [url=http://www.festivalinfo.nl/festival_detail.php?festival_id=2095]Roskilde 2007 op Festivalinfo.nl[/url] [url=http://www.universitetsradioen.dk/roskilde/english/]Updates en geruchten[/url] [b]Fok!kers op Roskilde 2007:[/b] [img]http://www.legovogel.nl/fok/rf2007.gif[/img] |
quote:Op vrijdag 16 maart 2007 00:56 schreef Beathoven het volgende:
Ik heb hier wat berichten verwijderd omdat ze vooral uit links of een enkele smiley bestonden. Dat is niet de bedoeling van dit topic.
ik was al aan het zoeken geweestquote:Op zaterdag 24 maart 2007 22:01 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
oeh, dat is een goede! (zeker omdat er in de B&A lijst een topic staat die minstens 2 delen te oud is)
Niet! Dwerg heeft m weer dichtgegooid!quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:55 schreef nipeng het volgende:
Open!
Oew! Rellen? In de crew? Vertel!quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:28 schreef nipeng het volgende:
Excuus ik was in FC. Wie maakt de nieuwe? Zijn jullie toe aan een Vanilla ICE versie als ik het moet doen?
Thanks!quote:Op maandag 2 april 2007 16:24 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Moderator wissels in het Muziek forum
Veel succes en plezier gewenst aan mn opvolgers
je was toch bijna het slotje vergetenquote:
Ja, 't is even wennen al die knopjes.quote:Op maandag 2 april 2007 20:29 schreef bartrid het volgende:
[..]
je was toch bijna het slotje vergeten
En opgelost.quote:
Ik kan er gewoon in posten. Probeer het nog eens?quote:Op dinsdag 10 april 2007 17:23 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ik kwam daarnet dit topic tegen: Poe
Het topic is gesloten doordat er al jaren niet in gepost is. Wil iemand die even openen? Of zal ik een nieuwe openen? Het topic stelt niet bijster veel voor.
Jij wel, jouw naam is dan ook blauw. En doordat jij er gepost hebt, kan ik er nu ook weer posten. Dus dank je.quote:Op dinsdag 10 april 2007 17:29 schreef belsen het volgende:
[..]
Ik kan er gewoon in posten. Probeer het nog eens?
Poe
Typisch fok. Je mag wel over downloads praten maar niet zeggen dat je iets gedownload hebt of waar je het dan vandaan hebtquote:Op woensdag 11 april 2007 15:25 schreef Leonos het volgende:
Waarom is het AM topic dicht
Er word toch niet meer gesproken over gelekte versies van dat album?
Ja wel. En daarom gaat ie tot nader orde dicht.quote:Op woensdag 11 april 2007 15:25 schreef Leonos het volgende:
Waarom is het AM topic dicht
Er word toch niet meer gesproken over gelekte versies van dat album?
Nee, schattebol, het gaat erom dat er gesproken moest worden over Arctic Monkeys en niet over, hé mijn mp3'tje blijft haken, hoe is dat bij jullie. Er is twee keer voor gewaarschuwd, nu wil ik eerst even over, misschien maggie vanavond weer open, m'kay?quote:Op woensdag 11 april 2007 15:35 schreef MaJo het volgende:
[..]
Typisch fok. Je mag wel over downloads praten maar niet zeggen dat je iets gedownload hebt of waar je het dan vandaan hebtLekker hypocriet
Maar feit blijft dat je wel over de nieuwe nummers mag praten, die op het moment bijna alleen illegaal te verkrijgen zijn. Ik snap niet dat dat wel besproken mag worden maar zodra de technische kant aan de orde komt (kwaliteit, waar verkregen enz.) dan mag dat opeens nietquote:Op woensdag 11 april 2007 15:38 schreef belsen het volgende:
[..]
Nee, schattebol, het gaat erom dat er gesproken moest worden over Arctic Monkeys en niet over, hé mijn mp3'tje blijft haken, hoe is dat bij jullie. Er is twee keer voor gewaarschuwd, nu wil ik eerst even over, misschien maggie vanavond weer open, m'kay?
21 april. Ga voor de deur liggen bij Plato, daar komt ie wel tegen die tijd in de schappen.quote:Op woensdag 11 april 2007 15:39 schreef Leonos het volgende:
Maar hij blijft echt haken en is zwaar irritant
quote:Op woensdag 11 april 2007 15:39 schreef Leonos het volgende:
Maar hij blijft echt haken en is zwaar irritant
Bindt een mod niet op het spekquote:Op woensdag 11 april 2007 15:39 schreef Leonos het volgende:
Maar hij blijft echt haken en is zwaar irritant
Ik heb toch al gezegt dat ik hem ga kopen.quote:Op woensdag 11 april 2007 15:41 schreef belsen het volgende:
[..]
21 april. Ga voor de deur liggen bij Plato, daar komt ie wel tegen die tijd in de schappen.
Freeloader...
Het lijkt me niet echt dat die regel bestaat. Is ook moeilijk te controleren. "ja maar ja maar, ik ging hem écht kopen"quote:Op woensdag 11 april 2007 15:42 schreef Leonos het volgende:
[..]
Ik heb toch al gezegt dat ik hem ga kopen.
En volgens mij mag je hem toch downloaden als je hem gaat kopen?
Nee, hoor, je mag hem altijd downloaden. De aanbieder is feitelijk strafbaar (nog wel althans) en je mag hem zelf rippen als je de CD hebt.quote:Op woensdag 11 april 2007 15:42 schreef Leonos het volgende:
[..]
Ik heb toch al gezegt dat ik hem ga kopen.
En volgens mij mag je hem toch downloaden als je hem gaat kopen?
Zie wat Nipeng zegt.quote:Op woensdag 11 april 2007 18:32 schreef MaJo het volgende:
Ik snap nog steeds niet waarom je wel over een download mag praten in de zin van wat je ervan vindt maar niet hoe je eraan komt? Bovendien zei belsen dat je wel mag downloaden maar niet over de kwaliteit mag praten. In dat geval mag je dan toch wel bespreken dat je het album gedownload hebt en wat je ervan vindt?
Je zegt t net ff wat subtielerquote:
Hij heeft een edit van mij in een ander topic niet begrepen.quote:Op woensdag 11 april 2007 22:43 schreef DaFan het volgende:
Parafernalia dumpt telkens links naar mp3's in Help, ik zoek... deel 207
Zoals:
Help, ik zoek... deel 207
Help, ik zoek... deel 207
Help, ik zoek... deel 207
Ik weet niet wat de bedoeling ervan is, volgens mij is het de helft vna de keren nog dezelfde mp3 ook
Best irritant
Ik hou van je. echt!@quote:Op woensdag 11 april 2007 19:01 schreef belsen het volgende:
[..]
Zie wat Nipeng zegt.
Het feit dat het downloaden an sich nog steeds niet strafbaar is, wil nog niet zegen dat wij dit in onze topics moeten faciliteren.
Het Arctic Monkeys-topic is weer open, en ik hoop en verwacht dat het daarnu ook beter gaat.
Game on!
Panic! at the Disco Deel 2quote:Op donderdag 12 april 2007 11:34 schreef Goover het volgende:
Is er ergens nog een topic voor Panic! At The Disco? De link in de Bands & Artiesten lijst wijst naar en topic dat vol zit..
Thnx, de search deed het nietquote:Op donderdag 12 april 2007 11:36 schreef DaFan het volgende:
[..]
Panic! at the Disco Deel 2
Panic! at the Disco - Deel 2
Eerste is voller en ruim 10000 topics eerder gemaakt
http//search.fok.nl
Ik heb een verzoek ingediend om er 1 topic van te maken.quote:
quote:Op vrijdag 13 april 2007 09:51 schreef MarkzMan_X het volgende:
Als ik hier wil praten over jullie beleid, dan praten we hier, en gaan we niet naar Feedback.
Het is prima dat jullie links naar werken beschermd door auteursrecht niet dulden. Echter, sluit dan gelijk 75% van je forum; aangezien het hele internet tegenwoordig bestaat uit het het linken naar dat soort werken (denk b.v. aan YouTube, en ook van alles op MySpace).
Het uiteindelijke criterium van misbruik is er altijd nog op gericht of degene die linkt naar een auteursrechtelijk beschermd werk deze link plaatst in het kader van commerciele exploitatie. Aangezien een user die dat hier doet er geen (financieel) belang bij heeft, is dat niet aan de orde.
En daarom mag het - nu nog - wel.
Het onderdeel van de policy:
Fragmenten van gecopyright materiaal zijn toegestaan, mits deze niet langer duren dan 30 seconden en het een non-commercieel doel betreft
Snijdt geen houdt. Immers, een geluidsclip van 32 seconden mag voor 30 seconden zonder toestemming worden gepost. Dat is meer dan 90% van het nummer. Dat zou volgens jullie om een of andere duistere reden wel mogen.
We houden ons aan de spelregels, maar zorg er dan wel voor dat die regels ergens op slaan. En tot die tijd plaatsen wij hier wat we willen zonder dat we misbruik maken van het e.e.a. Knaapjes hier zitten vanaf de Napster-tijd op internet, dus we kunnen prima beslissen wat wel en niet mag.
Cheers!
Delen van Myspace en Youtube worden wel gevoed door de copyright houdenden. Verder heb je gewoon gelijk wat betreft het grootste deel van de inhoud van die sites. Ik was geen mod toen die beslissing genomen werd maar Youtube en Myspace linkjes zijn toegestaan. Wellicht is dit zo omdat bij die sites de nadruk ligt op het tonen en luisteren en niet op eenvoudigweg (permanent) downloaden. Bepaalde zaken toestaan houdt niet in dat we alles moeten toestaan.quote:Het is prima dat jullie links naar werken beschermd door auteursrecht niet dulden. Echter, sluit dan gelijk 75% van je forum; aangezien het hele internet tegenwoordig bestaat uit het het linken naar dat soort werken (denk b.v. aan YouTube, en ook van alles op MySpace).
Downloaden is voor prive personen toegestaan. Echer als je hier op het forum links plaats maak je Fok! onderdeel van de aanbied-zijde. Danny zit er niet echt op te wachten om daardoor in het vizier te komen van al die mallotige instanties die zich met dit gebeuren bezig houden.. Zie bijvoorbeeld zijn post in: Wat mag nou wel en wat niet? Trouwens mogen wij best strengere spelregels opstellen dan wettelijk noodzakelijk.quote:Het uiteindelijke criterium van misbruik is er altijd nog op gericht of degene die linkt naar een auteursrechtelijk beschermd werk deze link plaatst in het kader van commerciele exploitatie. Aangezien een user die dat hier doet er geen (financieel) belang bij heeft, is dat niet aan de orde.
Leuk en een beetje gezocht voorbeeld. Die 30 seconden is reuze praktisch en ooit overgenomen van Buma/Stemra als ik me niet vergis. Tegenwoordig staat op hun site dat zelfs voor 30 sec. fragmenten toestemming nodig is. Overtuig hun maar eerst.quote:Snijdt geen houdt. Immers, een geluidsclip van 32 seconden mag voor 30 seconden zonder toestemming worden gepost. Dat is meer dan 90% van het nummer. Dat zou volgens jullie om een of andere duistere reden wel mogen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |