SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 28 februari 2006 13:50 schreef Avery het volgende:
ik ben dan nieuw ik zie zo dat jij irritant ben jpg
PieAir
Ik denk altijd heel goed na voor ik iets stoms zeg...
is er niet, komt er niet.quote:Op woensdag 14 februari 2007 14:37 schreef AssyriskaFF het volgende:
Weet iemand van julie of PES6 ook op de oude XBOX uitkomt?
Zelfde heb ik nu ookquote:Op zaterdag 17 februari 2007 23:37 schreef StarGazer het volgende:
Ik weet niet wat het is, maar ik krijg die bal er al de hele avond maar niet in. Verlies echt alles op dit moment. Grafspel
trek je controller er maar eens uit ( of haal de battery pack eruit als je een wireless hebt ).quote:Op woensdag 14 februari 2007 16:35 schreef GoodNews het volgende:
Hoe werkt die exploit op de xbox 360? Steeds als iemand achterkomt gaat een debiel op start drukken ofzo en dan loopt het spel vast. Die lamers hopen dan dat je disconnect zodat ze alsnog een win krijgen, maar ik laat mijn xbox altijd net zoalng aanstaan totdat die gasten weg gaan.
Toch is het irritant en ik vraag me af hoe het komt, want ik had zelf ook wel eens paar keer start gedrukt snel enzo, maar er gebeurt niks :S
Ik dus net ook. Speel met Arsenal. Krijg kans op kans, scoor er maar 1. Hij speelt met Inter, krijgt 4 kansen en scoort ook 4 keer. Adriano hoeren, Ibrahimovic hoerenquote:Op zondag 18 februari 2007 00:05 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Zelfde heb ik nu ooken die adriano hoeren schieten er alles in
net de stats bekeken van mijn laatste wedstrijd:
Ik: schoten totaal 22 - schoten op doel 17
Adriano hoer: schoten totaal 4 - schoten op doel 3
einduitslag 0 - 3![]()
![]()
ongebalanceerd hoerenspel.
Daar ging het al mis dusquote:Op zondag 18 februari 2007 00:14 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Ik dus net ook. Speel met Arsenal.
Ik ga het proberenquote:Op zondag 18 februari 2007 00:25 schreef Flashwin het volgende:
[..]
Daar ging het al mis dus
Ik ga steeds beter...mn rating zit nu op 650..het lukt me om snel te scoren en vervolgens de nul te houden. Een tip: speel met 4 cb's![]()
Dit is mijn standaard opstelling, die ik voor elk team dat ik neem gebruik:
---------GK------------
-CB--CB--CB--CB-
--------DMF----------
---RMF---------------
---------------AMF---
-RWF----------LWF-
---------CF----------
CB's geven elkaar altijd dekking, je staat haast nooit 1v1 in een counter
DMF is tevens mn playmaker..hij distribueert alle ballen en moet altijd aanspeelbaar zijn.
RMF is een speler die 3 kwaliteiten moet hebben: Attack, Defence en Stamina..hijs mijn loopjongen die al het vieze werk doet. Bij Barca bijv. Zambrotta
AMF de man met de aktie en afstandsschot
RWF en LWF, snelle jongens die hun man kunnen passeren, en meestal naar binnen trekken. De reden dat ik ze wingers heb gemaakt is omdat ze het spel breed trekken en verdedigers uit hun positie halen
CF spreekt voor zich.
Kan ook, als je liever een spits hebt die in de voeten wordt aangespeeld ipv diep.quote:Op zondag 18 februari 2007 18:06 schreef toma het volgende:
---------GK------------
-CB--CB--CB--CB-
--------DMF----------
---RMF---------------
---------------AMF---
-RWF----------LWF-
---------SS----------
Ik zal je vanavond eens toevoegenquote:Op maandag 19 februari 2007 16:52 schreef Max-Westerman het volgende:
Zijn er nog Fokkers die 's een keertje op Live willen spelen?
Voeg me maar toe dan
quote:Op zondag 18 februari 2007 00:06 schreef jpg97 het volgende:
[..]
trek je controller er maar eens uit ( of haal de battery pack eruit als je een wireless hebt ).
Helemaal mee eens, ik word echt een beetje moe van die kneuzen die met deze teams spelenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:31 schreef twi het volgende:
Iedereen die met Inter of Brazilie speelt moet gewoon dood. Niet minder dan dat.
In de herhaling spelen lijkt me ook niet fijn hoorquote:Op dinsdag 20 februari 2007 20:00 schreef taart het volgende:
het is beter voor mijn controller dat ik niet meer live speel.
dit gezeik begint ook een beetje saai te wordenquote:Op woensdag 21 februari 2007 12:05 schreef jpg97 het volgende:
Die gast was gewoon goed en dan vind ik het ook terecht dat ik verlies.
MAAR NIET TEGEN DIE ADRIANO HOEREN!!!![]()
:R :R
![]()
:R
![]()
!!!111
heb je soms zin in een potjequote:Op vrijdag 23 februari 2007 15:03 schreef twi het volgende:
Vandaag speel ik echt super
Maar elke kans gaat godverdomme mis, en elke bal van de tegenstander gaat erin. Wat een klotespel is 't soms ook. Dit zijn de spaarzame dagen waarop ik zelfs de neiging heb om na een paar van zulke potten te quitten.
Als jij een PS2 of een goeie PC voor me kooptquote:Op vrijdag 23 februari 2007 15:07 schreef toma het volgende:
[..]
heb je soms zin in een potje
ps2 of pc ?
dat gaat dan nietquote:Op vrijdag 23 februari 2007 15:11 schreef twi het volgende:
[..]
Als jij een PS2 of een goeie PC voor me koopt
Ik speel op de X360.
okquote:Op vrijdag 23 februari 2007 15:09 schreef Feen het volgende:
kom maar
maakt niet uit.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 17:36 schreef Feen het volgende:
sry man, moest opeens weg, andere keer btr..
Heb laatste tijd extreem veel eigen doelpunten, 1 per wedstrijd gemiddeld, om gek van te worden!
Schop een modje in het FB-topic. Die kan het wel wijzigen.quote:Op maandag 26 februari 2007 20:05 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Ik kan de OP niet meer wijzigen, in het volgende topic zal de link in de OP gewijzigd moeten worden.
Gameplay, opties.quote:Op maandag 26 februari 2007 21:32 schreef Lange_Lans het volgende:
Hoe is Pro Evo op de 360. Ik ben een verwoed PS2 pro evo speler. Maar nu zie ik de 360 versie overal matig gereviewd worden. Waar zit hem het verschil?
Ok dan, gedaan.quote:Op maandag 26 februari 2007 20:06 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Schop een modje in het FB-topic. Die kan het wel wijzigen.
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 11:12 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Ok dan, gedaan.
Iemand zin in een potje overigens?![]()
Gameplay op de 360 is imo. een stuk beter. Hou je van snel (arcade) voetbal, PS2. Ga je voor wat realistischer gameplay, 360.quote:Op maandag 26 februari 2007 21:32 schreef Lange_Lans het volgende:
Hoe is Pro Evo op de 360. Ik ben een verwoed PS2 pro evo speler. Maar nu zie ik de 360 versie overal matig gereviewd worden. Waar zit hem het verschil?
Het is allemaal wat trager maar daardoor wel veel vloeiender.quote:Op woensdag 28 februari 2007 02:36 schreef HAL9000S het volgende:
Ik wist niet dat de gameplay op de 360 zo anders is
Bedoel je een online player profile? Zo ja, dat kan helaas niet. Je hebt er 3 die je maar 1x kan instellen en niet meer kan wijzigen.quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:46 schreef Delichris het volgende:
Hoi,
Ik heb een vraagje. Hoe delete je een player file op de PC?![]()
Bedankt alvast.![]()
WTFquote:Op woensdag 7 maart 2007 20:13 schreef toma het volgende:
ik speelde tegen de pc een potje en opeens liep de keeper van de tegenpartij uit het beeld
even later liep ie dwars door de tribune en boarding weer richting zn goal
beetje een vreemde bug
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Op vrijdag 9 maart 2007 18:36 schreef Deaddrop het volgende:
kan je het anders niet winnen!!
Inter, Barca, Atl. Madrid, AC Milan ( dus ook de teams irl )quote:Op zaterdag 10 maart 2007 15:32 schreef Damzkieee het volgende:
Ik ben nog een beginnert, welke teams zijn nog meer aardig dan?
Brazilie, Inter, Barcelona, Real Madrid, Manchester United, Chelsea.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 15:32 schreef Damzkieee het volgende:
Ik ben nog een beginnert, welke teams zijn nog meer aardig dan?
Atl Madrid?quote:Op zaterdag 10 maart 2007 15:35 schreef andre347 het volgende:
[..]
Inter, Barca, Atl. Madrid, AC Milan ( dus ook de teams irl )
Ac Milan heeft wel een prachtig middenveld, Atl. Madrid heeft in elke linie tenminste 1 goeie topper ( Pablo, Maniche, Torres, Aguero enz.)quote:Op zaterdag 10 maart 2007 15:37 schreef Flashwin het volgende:
[..]
Atl Madrid?
En als je echt een beginner bent, zeker niet AC Milan..ze hebben geen dodelijke spitsen namelijk.
als je met opkomende backs (LB/RBs) speelt en Marquez ipv Thuram in het midden is de Barca verdediging idd niks speciaals.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 17:08 schreef Damzkieee het volgende:
Ik vind de verdediging van Barcelona hun zwakke punt, countertje erover en weg zijn ze. Ik ben trouwens geen beginner in PES, maar online. Tegen de PS speelt het toch effe wat anders![]()
Je kan alles High doen, maar dat hangt er maar vanaf hoe je speelt...wil je op buitenspel spelen of dat je verdediging voor de goal hangt? In het laatste geval moet je High doen.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 17:13 schreef Damzkieee het volgende:
Met alleen maar CB's spelen achterin is een goede tactiek of niet? Hoe doe je dan de mate van verdediging? Allemaal high?
Vergeet Morientes niet hequote:Op maandag 12 maart 2007 10:53 schreef Feen het volgende:
Valencia is ook een goed team, heeft in elke linie ook toppers:
Canizares, Ayala, Albelda, Joaquin, Villa
zometeen ?quote:Op donderdag 15 maart 2007 15:44 schreef Damzkieee het volgende:
Iemand zin in een potje zo?
Lekker op tijdquote:
Ik zit op afstudeerstagequote:Op vrijdag 16 maart 2007 09:32 schreef Feen het volgende:
joo damzkiee, ik wil zo wel potje..
je moet ff veel oefenen om niet gedolt te worden had ik op het begin ook, maar op gegeven moment weet je wel wat je tegenstander gaat doen en kan je daar op reageren.
Valencia trouwens wel een lekker team in de die opstelling van jou, alleen die verdedigingquote:Op vrijdag 16 maart 2007 09:32 schreef Feen het volgende:
joo damzkiee, ik wil zo wel potje..
je moet ff veel oefenen om niet gedolt te worden had ik op het begin ook, maar op gegeven moment weet je wel wat je tegenstander gaat doen en kan je daar op reageren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |