Sporza.quote:Op woensdag 24 januari 2007 12:31 schreef Vector_SLD het volgende:
Ik vind trouwens dat commentaar van John van Lottum en die pot niet om aan te horen
Hij speelt nu ook tactisch veel en veel beter en hij is ook verdedigend erg vooruit gegaan...quote:Op woensdag 24 januari 2007 13:00 schreef zjroentje het volgende:
Gonzalez lijkt wat 'vlakker' te zijn geworden. Eerder was het echt een alles of niets speler.
Gonzo op gravel? Nah...dan is de kracht die hij heeft t.o.v. Nadal juist weggenomen....Gonzo is wel goed op gravel, maar tegen Nadal gaat dat niet lukken...quote:Op woensdag 24 januari 2007 13:12 schreef XL het volgende:
Zou Rafa dit jaar zijn gravel-streak vol kunnen houden.
Met Fed heb je al 1 iemand die hem kan verslaan.
Gonzo zou 2 kunnen zijn, kijken hoe die stand gaat houden....
Murray zie ik volgende keer tegen Nadal wel beter presteren, maar op gravel nog niet winnen.
Haas speelde maar 1 set goed tegen Donkey.quote:Op woensdag 24 januari 2007 13:34 schreef MarkG het volgende:
Een Haas die normaal blijft nadenken kan Gonzalez wel aan!![]()
Federer - Gonzales. Federer zal wel winnen.quote:Op woensdag 24 januari 2007 13:35 schreef MarkG het volgende:
Ik ga voor de finale Haas - Federer die Federer uiteraard wint!
Hij gaat het doen dit jaarquote:Op woensdag 24 januari 2007 15:26 schreef erkel het volgende:
Federer gaat zich na de Australian Open wel helemaal richten op Roland Garros. Zijn schema is daar helemaal op gericht. Ik hoop dat dit zijn vruchten af gaat werpen op RG en dat niet dat hij zichzelf te veel druk op gaat leggen.
Ik hoop echt dat hij Nadal, die zelf ook op de top van zijn kunnen speelt dan, kan verslaan op het heilige gravel. Wat zou ik daar graag bij willen zijn. Maar dit is allemaal nog maar een mooie droom natuurlijk![]()
Let us prayquote:Op woensdag 24 januari 2007 15:28 schreef XL het volgende:
[..]
Hij gaat het doen dit jaar![]()
Dit moet het jaar van zijn grand slam worden, de concurrentie wordt komende jaren alleen maar groter. Die jonkies die eraan komen gaan verdomde hard.
Nadal vloog er vorig jaar toch ook altijd al uit voordat de finale uberhaupt in zicht was? Nadal is een sterke speler op gravel maar op andere ondergronden heeft hij weinig te zoeken. Dat Nadal eruit vliegt is wat mij betreft dan ook geen geweldige verrassing, pas als dat gebeurt op RG dan zou het een verrassing zijn.quote:Op woensdag 24 januari 2007 13:14 schreef zjroentje het volgende:
Op gravel gaat Murray nooit van Nadal winnen.
Nadal heeft gewoon de vorm niet momenteel. Is hij in vorm dan is hij mijns inziens echt onklopbaar op gravel, ook voor Federer.
Nadal weinig te zoeken op andere ondergronden?quote:Op woensdag 24 januari 2007 15:40 schreef FJD het volgende:
[..]
Nadal vloog er vorig jaar toch ook altijd al uit voordat de finale uberhaupt in zicht was? Nadal is een sterke speler op gravel maar op andere ondergronden heeft hij weinig te zoeken. Dat Nadal eruit vliegt is wat mij betreft dan ook geen geweldige verrassing, pas als dat gebeurt op RG dan zou het een verrassing zijn.
Federer kwam tot de finale en won nog een set van Nadalquote:Op woensdag 24 januari 2007 15:37 schreef Norrage het volgende:
Maar als hij weer zo ongeinspireerd speelt als vorig jaar hoeft hij het van mij ook weer niet te winnen hoor.....
Heb je die finale gezien?quote:Op woensdag 24 januari 2007 15:57 schreef erkel het volgende:
[..]
Federer kwam tot de finale en won nog een set van NadalLijkt me niet helemaal ongeïnspireerd
Dit is wel een heel groot compliment voor Federer, je dicht hem iets te veel kwaliteit toe denk ik. Natuurlijk is hij een niveau hoger dan de rest, maar hij moet echt wel zijn kop erbij houden en ten alle tijden gefocust en met de wil om te winnen spelen.quote:Op woensdag 24 januari 2007 15:58 schreef Norrage het volgende:
[..]
Heb je die finale gezien?
Hij liep er dat hele toernooi bij, (en dan vooral in de finale) alsof het hele tennis hem gestolen kon worden. Hij deed volgens mij niet eens de moeite om Nadal te bespelen in die finale...Hij gaf het bij voorbaad al op.
En dat ging zo door tot ongeveer de 4e ronde van Wimbledon...
Het was een wereld van verschil met de andere wedstrijden dat toernooi hoor...De 1e set ging nog wel maar daarna liep hij er echt lafjes bij, hield hij zich niet bij de tactiek die eerder werkte en toonde hij totaal geen emotie...En dan toch nog bijna een 5e set afdwingen inderdaad...quote:Op woensdag 24 januari 2007 16:19 schreef TheGeneral het volgende:
Mwah dat vond ik ook niet. Het lijkt misschien ongeinspireerd, maar de grote kracht van Federer is juist om kalm te blijven. Als hij helemaal uit zijn bol was gegaan in die finale had ie helemaal snel kunnen inpakken. Door zijn rust brak hij Nadal nog in de 4e set en als hij die tie break wat beter had gespeeld, hadden we een 5e set gehad.
Maar dat alles hem gestolen kon worden dat lijkt me al helemaal niet het geval.
Je bent niet de enige in ieder geval, ik hoop zó dat Roddick morgen wint.quote:Op woensdag 24 januari 2007 17:43 schreef Silver87 het volgende:
Ik hoop eigenlijk dat dit jaar Federer volledig van zijn troon wordt verstoten.. ben het nu wel eens beu met hem.
Ik vind het echt een verschrikkelijk saaie speler (qua emoties/karakter/uitspattingen)..
Ik kan af en toe ademloos naar z'n spel zitten kijken. De manier waarop deze man speelt is gewoonweg geniaal. Het geeft me altijd een beetje het gevoel van AC Milan - PSV van een paar jaar terug. Je denkt dat je een kans hebt, je denkt dat je wel mogelijkheden hebt maar op de beslissende moment wordt er even gas bijgegeven en kun je net als PSV gewoon weer naar huis toe en wordt je bedankt voor de moeite.quote:Op woensdag 24 januari 2007 17:43 schreef Silver87 het volgende:
Ik hoop eigenlijk dat dit jaar Federer volledig van zijn troon wordt verstoten.. ben het nu wel eens beu met hem.
Ik vind het echt een verschrikkelijk saaie speler (qua emoties/karakter/uitspattingen)..
maar waarom zou je een tennisser op zijn tenniskwaliteiten beoordelen?quote:Op woensdag 24 januari 2007 18:38 schreef FJD het volgende:
[..]
Ik kan af en toe ademloos naar z'n spel zitten kijken. De manier waarop deze man speelt is gewoonweg geniaal. Het geeft me altijd een beetje het gevoel van AC Milan - PSV van een paar jaar terug. Je denkt dat je een kans hebt, je denkt dat je wel mogelijkheden hebt maar op de beslissende moment wordt er even gas bijgegeven en kun je net als PSV gewoon weer naar huis toe en wordt je bedankt voor de moeite.
Wellicht geen man van de geweldige emoties maar wel een groot speler wat mij betreft. Wat dat betreft is Nadal op gravel wel leuker om naar te kijken
Toevallig gaat het bergafwaarts sinds dokter Fuentes is gepaktquote:Op woensdag 24 januari 2007 12:38 schreef Norrage het volgende:
Maar Rafa is inderdaad lang niet zo sterk als hij tot wimbledon was...zoveel fouten met zijn forehand en zo...errug jammer dat ie dat niveau niet meer haalt...Ik hoop dat hij in het gravelseizoen weer opleeft.
Sja die randverschijnselen zijn toch veel belangrijker, pfffquote:Op woensdag 24 januari 2007 18:50 schreef XL het volgende:
[..]
maar waarom zou je een tennisser op zijn tenniskwaliteiten beoordelen?
Roddick is een domme onsympathieke speler. Net als Hewitt overigens. Federer is een gentleman op het court en daarbuiten. Praat altijd met respect over zijn tegenspelers, is leuk en vriendelijke met interviews en heeft een briljante techniek en is mentaal het sterkst van alle spelers. Hij heeft geen enkel zwak punt.quote:Op woensdag 24 januari 2007 18:07 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Je bent niet de enige in ieder geval, ik hoop zó dat Roddick morgen wint.
I'm praying.
Zo ken ik Roddick dus echt niet, sympathieke gast is het hoor.quote:Op woensdag 24 januari 2007 20:03 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
Roddick is een domme onsympathieke speler. Net als Hewitt overigens. Federer is een gentleman op het court en daarbuiten. Praat altijd met respect over zijn tegenspelers, is leuk en vriendelijke met interviews en heeft een briljante techniek en is mentaal het sterkst van alle spelers. Hij heeft geen enkel zwak punt.
Roddick is absoluut geen slechte speler maar is meer het type harde werker, luidruchtig en onbeschoft.
Ik denk dat Federer het mannentennis voor velen weer aantrekkelijk heeft gemaakt.
In het jaar dat hij de US Open won, 2003 geloof ik, in de halve finale tegen Nalbandian. Toen stond hij 2 sets achter en ook een break. Ik zal nooit vergeten hoe hij zich toen liet kennenquote:Op woensdag 24 januari 2007 20:08 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Zo ken ik Roddick dus echt niet, sympathieke gast is het hoor.
En over dat coachen mbt Sharapova. Ik vind de regel dat het niet mag belachelijk.
maar naast de baan vind ik het ook een sympathieke gast. Hij lijkt me prima geschikt om een biertje mee te drinken. Volgens mij is hij gezelliger dan Federer.quote:Op woensdag 24 januari 2007 20:19 schreef Vector_SLD het volgende:
[..]
In het jaar dat hij de US Open won, 2003 geloof ik, in de halve finale tegen Nalbandian. Toen stond hij 2 sets achter en ook een break. Ik zal nooit vergeten hoe hij zich toen liet kennen
Maar hij is wel een stuk vooruit gegaan, qua spel en qua persoonlijkheid op de baan.
Wat een ontzettende fucking onzin.quote:Op woensdag 24 januari 2007 20:03 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
Roddick is een domme onsympathieke speler. Net als Hewitt overigens. Federer is een gentleman op het court en daarbuiten. Praat altijd met respect over zijn tegenspelers, is leuk en vriendelijke met interviews en heeft een briljante techniek en is mentaal het sterkst van alle spelers. Hij heeft geen enkel zwak punt.
Roddick is absoluut geen slechte speler maar is meer het type harde werker, luidruchtig en onbeschoft.
Ik denk dat Federer het mannentennis voor velen weer aantrekkelijk heeft gemaakt.
quote:
Heel goed onderbouwde mening geef je hierquote:Op woensdag 24 januari 2007 22:13 schreef Norrage het volgende:
[..]
Wat een ontzettende fucking onzin.
Ik kan hier weer voor de honderdduizende keer een hele tekst gaan schrijven over dat ik het met iemand oneens ben, maar daar heb ik even niet zo'n zin in.quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:27 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
Heel goed onderbouwde mening geef je hier![]()
Inderdaad.quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:30 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik kan hier weer voor de honderdduizende keer een hele tekst gaan schrijven over dat ik het met iemand oneens ben, maar daar heb ik even niet zo'n zin in.
Roddick is in ieder geval denk ik één van de allersympatiekste sporters doe ik in mijn hele leven heb gezien, en dat was hij 3 jaar geleden ook al. Ok, hij was jong en werd af en toe wat emotioneel, maar onsympathiek? Kom op zeg.
En laten we het in ieder geval maar niet over een Hewitt of zo gaan hebben...dan zijn we morgen nog bezig
Elke post van jou komt trouwens afbrandend over, neem je jezelf nog wel serieus of wat?
Waar onderbouw jij dan dat Roddick onbeschoft is? Je somt het alleen maar op. Dat direct 4 man je corrigeert is een duidelijker signaal dat Norrage wel eens gelijk zou kunnen hebben.quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:27 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
Heel goed onderbouwde mening geef je hier![]()
Dat kan ik me niet herinneren.quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:47 schreef suus21 het volgende:
of kotsen (Andre Agassi 1995)
Dat vonden we vorig jaar allemaal denk ik wel, op de US Open.quote:Op woensdag 24 januari 2007 20:24 schreef LoveProfusion het volgende:
Murray mag van mij ook wat manieren erbij leren. Zelfs John McEnroe vond hem vorig jaar een keer "walgelijk".
Heb ik iets gemist toen?quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:50 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Dat vonden we vorig jaar allemaal denk ik wel, op de US Open.
quote:
Smakelijke foto.quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:53 schreef zjroentje het volgende:
[..]
[afbeelding]
Leg 'm ff neer Andy.
Een tip: zoek een andere sport om te volgen..rugby ofzo.quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:47 schreef suus21 het volgende:
Roddick is leuk! En waren er maar meer spelers die wat meer emotie zouden tonen, ik wil waarschuwingen zien, rackets door de lucht zien vliegen of huilbuien (Pete Sampras; 1995) of kotsen (Andre Agassi 1995) of defaults (ook Agassi) al met al MEER SPANNING EN SENSATIE
finale van Washington. Hij deed het toen in een bloemenbak en een paar minuten later rendie ie midden in een game naar de kleedkamers...quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:50 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Dat kan ik me niet herinneren.![]()
Heb je die uit mijn fantopic gehaald?quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:53 schreef zjroentje het volgende:
[..]
[afbeelding]
Leg 'm ff neer Andy.
Er wordt gezegd van wel, net als dat gezegd wordt van Fernando Alonso, diverse atleten en diverse voetbalteams. De focus ligt op het wielrennen, maar Fuentes zelf heeft al meermaals gezegd dat hij allerlei sporters, waaronder atleten, tennissers en voetballers 'hielp'.quote:Op woensdag 24 januari 2007 20:24 schreef LoveProfusion het volgende:
Kan iemand wat vertellen over die dokter van Nadal? Was dat echt zijn dokter?
was vorig jaar ook..halve finale en lieten ze gewoon zien. Denk dat ik dan maar Ned 1 kijk. Commentaar is goed en daarnaaast hebben ze altijd beter beeld dan Eurosport vind ikquote:Op donderdag 25 januari 2007 07:46 schreef Ambrosius het volgende:
De NOS doet zowaar ook live-verslag van de partij tussen Federer en Roddick zometeen! Op Ned. 1, morgen ook trouwens de andere SF tussen Gonzo en Haas.
Is wel triest om te zien dat Serena door haar kracht kan winnen, zelfs als ze niet topfit isquote:Op donderdag 25 januari 2007 09:30 schreef Norrage het volgende:
Serena
Ik hoop dat ze het kreunfest wint van Sharapova....
Clijsters komt gewoon vaak te kort, en is eigenlijk gewoon best een domme speelster net als Sharapova zelf eigenlijkj...valt me eigenlijk altijd weer tegen hoe Clijsters een wedstrijd speelt...
Geen GS titel in ieder geval meer voor haar. RG wordt voor Henin en Wimbledon wordt een prooi voor Maria. Die zal vanaf nu behoorlijk de tour gaan domineren denk ik..Nu al 2 winsten op rij waarschijnlijk?
Hopen dat Henin wat terug kan doen
Een herhaling van de wimbledon finale 2004...wie had dat ooit gedacht
Begint lekker, iddquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |