maar waarom zou je een tennisser op zijn tenniskwaliteiten beoordelen?quote:Op woensdag 24 januari 2007 18:38 schreef FJD het volgende:
[..]
Ik kan af en toe ademloos naar z'n spel zitten kijken. De manier waarop deze man speelt is gewoonweg geniaal. Het geeft me altijd een beetje het gevoel van AC Milan - PSV van een paar jaar terug. Je denkt dat je een kans hebt, je denkt dat je wel mogelijkheden hebt maar op de beslissende moment wordt er even gas bijgegeven en kun je net als PSV gewoon weer naar huis toe en wordt je bedankt voor de moeite.
Wellicht geen man van de geweldige emoties maar wel een groot speler wat mij betreft. Wat dat betreft is Nadal op gravel wel leuker om naar te kijken
Toevallig gaat het bergafwaarts sinds dokter Fuentes is gepaktquote:Op woensdag 24 januari 2007 12:38 schreef Norrage het volgende:
Maar Rafa is inderdaad lang niet zo sterk als hij tot wimbledon was...zoveel fouten met zijn forehand en zo...errug jammer dat ie dat niveau niet meer haalt...Ik hoop dat hij in het gravelseizoen weer opleeft.
Sja die randverschijnselen zijn toch veel belangrijker, pfffquote:Op woensdag 24 januari 2007 18:50 schreef XL het volgende:
[..]
maar waarom zou je een tennisser op zijn tenniskwaliteiten beoordelen?
Roddick is een domme onsympathieke speler. Net als Hewitt overigens. Federer is een gentleman op het court en daarbuiten. Praat altijd met respect over zijn tegenspelers, is leuk en vriendelijke met interviews en heeft een briljante techniek en is mentaal het sterkst van alle spelers. Hij heeft geen enkel zwak punt.quote:Op woensdag 24 januari 2007 18:07 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Je bent niet de enige in ieder geval, ik hoop zó dat Roddick morgen wint.
I'm praying.
Zo ken ik Roddick dus echt niet, sympathieke gast is het hoor.quote:Op woensdag 24 januari 2007 20:03 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
Roddick is een domme onsympathieke speler. Net als Hewitt overigens. Federer is een gentleman op het court en daarbuiten. Praat altijd met respect over zijn tegenspelers, is leuk en vriendelijke met interviews en heeft een briljante techniek en is mentaal het sterkst van alle spelers. Hij heeft geen enkel zwak punt.
Roddick is absoluut geen slechte speler maar is meer het type harde werker, luidruchtig en onbeschoft.
Ik denk dat Federer het mannentennis voor velen weer aantrekkelijk heeft gemaakt.
In het jaar dat hij de US Open won, 2003 geloof ik, in de halve finale tegen Nalbandian. Toen stond hij 2 sets achter en ook een break. Ik zal nooit vergeten hoe hij zich toen liet kennenquote:Op woensdag 24 januari 2007 20:08 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Zo ken ik Roddick dus echt niet, sympathieke gast is het hoor.
En over dat coachen mbt Sharapova. Ik vind de regel dat het niet mag belachelijk.
maar naast de baan vind ik het ook een sympathieke gast. Hij lijkt me prima geschikt om een biertje mee te drinken. Volgens mij is hij gezelliger dan Federer.quote:Op woensdag 24 januari 2007 20:19 schreef Vector_SLD het volgende:
[..]
In het jaar dat hij de US Open won, 2003 geloof ik, in de halve finale tegen Nalbandian. Toen stond hij 2 sets achter en ook een break. Ik zal nooit vergeten hoe hij zich toen liet kennen
Maar hij is wel een stuk vooruit gegaan, qua spel en qua persoonlijkheid op de baan.
Wat een ontzettende fucking onzin.quote:Op woensdag 24 januari 2007 20:03 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
Roddick is een domme onsympathieke speler. Net als Hewitt overigens. Federer is een gentleman op het court en daarbuiten. Praat altijd met respect over zijn tegenspelers, is leuk en vriendelijke met interviews en heeft een briljante techniek en is mentaal het sterkst van alle spelers. Hij heeft geen enkel zwak punt.
Roddick is absoluut geen slechte speler maar is meer het type harde werker, luidruchtig en onbeschoft.
Ik denk dat Federer het mannentennis voor velen weer aantrekkelijk heeft gemaakt.
quote:
Heel goed onderbouwde mening geef je hierquote:Op woensdag 24 januari 2007 22:13 schreef Norrage het volgende:
[..]
Wat een ontzettende fucking onzin.
Ik kan hier weer voor de honderdduizende keer een hele tekst gaan schrijven over dat ik het met iemand oneens ben, maar daar heb ik even niet zo'n zin in.quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:27 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
Heel goed onderbouwde mening geef je hier![]()
Inderdaad.quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:30 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik kan hier weer voor de honderdduizende keer een hele tekst gaan schrijven over dat ik het met iemand oneens ben, maar daar heb ik even niet zo'n zin in.
Roddick is in ieder geval denk ik één van de allersympatiekste sporters doe ik in mijn hele leven heb gezien, en dat was hij 3 jaar geleden ook al. Ok, hij was jong en werd af en toe wat emotioneel, maar onsympathiek? Kom op zeg.
En laten we het in ieder geval maar niet over een Hewitt of zo gaan hebben...dan zijn we morgen nog bezig
Elke post van jou komt trouwens afbrandend over, neem je jezelf nog wel serieus of wat?
Waar onderbouw jij dan dat Roddick onbeschoft is? Je somt het alleen maar op. Dat direct 4 man je corrigeert is een duidelijker signaal dat Norrage wel eens gelijk zou kunnen hebben.quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:27 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
Heel goed onderbouwde mening geef je hier![]()
Dat kan ik me niet herinneren.quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:47 schreef suus21 het volgende:
of kotsen (Andre Agassi 1995)
Dat vonden we vorig jaar allemaal denk ik wel, op de US Open.quote:Op woensdag 24 januari 2007 20:24 schreef LoveProfusion het volgende:
Murray mag van mij ook wat manieren erbij leren. Zelfs John McEnroe vond hem vorig jaar een keer "walgelijk".
Heb ik iets gemist toen?quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:50 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Dat vonden we vorig jaar allemaal denk ik wel, op de US Open.
quote:
Smakelijke foto.quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:53 schreef zjroentje het volgende:
[..]
[afbeelding]
Leg 'm ff neer Andy.
Een tip: zoek een andere sport om te volgen..rugby ofzo.quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:47 schreef suus21 het volgende:
Roddick is leuk! En waren er maar meer spelers die wat meer emotie zouden tonen, ik wil waarschuwingen zien, rackets door de lucht zien vliegen of huilbuien (Pete Sampras; 1995) of kotsen (Andre Agassi 1995) of defaults (ook Agassi) al met al MEER SPANNING EN SENSATIE
finale van Washington. Hij deed het toen in een bloemenbak en een paar minuten later rendie ie midden in een game naar de kleedkamers...quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:50 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Dat kan ik me niet herinneren.![]()
Heb je die uit mijn fantopic gehaald?quote:Op woensdag 24 januari 2007 22:53 schreef zjroentje het volgende:
[..]
[afbeelding]
Leg 'm ff neer Andy.
Er wordt gezegd van wel, net als dat gezegd wordt van Fernando Alonso, diverse atleten en diverse voetbalteams. De focus ligt op het wielrennen, maar Fuentes zelf heeft al meermaals gezegd dat hij allerlei sporters, waaronder atleten, tennissers en voetballers 'hielp'.quote:Op woensdag 24 januari 2007 20:24 schreef LoveProfusion het volgende:
Kan iemand wat vertellen over die dokter van Nadal? Was dat echt zijn dokter?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |