bronquote:Robert test Champ Car voor Minardi Team USA
SEBRING, 23 JANUARI 2007 – In aansluiting op zijn eerdere Champ Car test begin december met Forsythe Racing, heeft Robert Doornbos vandaag op de Sebring International Raceway voor de tweede keer een Champ Car bolide getest, ditmaal voor Minardi Team USA. In een nog ongespoten maagdelijk zwarte wagen grepen Doornbos en het team zowel de ochtend- als middagsessie aan om een eerste goede impressie te krijgen van de hagelnieuwe wagen. Dit lukte prima, ondanks enkele technische problemen. De 25-jarige Rotterdammer eindigde de ochtendsessie op de achtste positie en de middagpositie op de elfde plaats.
Doornbos’ optreden vandaag voor het team van Paul Stoddart stond in het teken van een tweede kennismaking met deze Amerikaanse raceserie. Vandaag werd namelijk voor het eerst door alle deelnemende teams gebruik gemaakt van de nieuwe door Panoz ontworpen DP01 bolide. Helemaal vlekkeloos verliep het debuut van de DP01 nog niet. Doornbos werd zowel ’s ochtends als ’s middags geplaagd door wat software- en remproblemen.
Morgenochtend vervolgt Doornbos zijn test op het 2,565 kilometer lange circuit, alvorens hij terugreist naar Europa.
ROBERT DOORNBOS: “Ik wil graag alvast Paul Stoddart en het team bedanken voor deze test. De nieuwe wagen verschilt zowel technisch als rijtechnisch flink van de Lola, in positieve zin wel te verstaan. Hij ziet er goed uit en heeft zeker potentieel. We wilden deze eerste dag alleen gebruiken om een beter gevoel te krijgen met de wagen, dus heb ik geen nieuwe sets banden gebruikt of gepusht voor een snelle tijd. Helaas werden we gedurende de dag wat gehinderd door remproblemen en waren er een paar gremlins in de software, maar dat is natuurlijk niet heel vreemd met een totaal nieuwe auto. Hopelijk kunnen we morgenochtend meer serieuze kilometers maken.”
bron Duidelijkquote:Robert Doornbos wil volgend jaar racen in de Champ Car World Series. Dat heeft de Rotterdammer verklaard na de test die hij gisteren heeft afgelegd voor Minardi Team USA. Het was voor Doornbos al zijn tweede test in een Champ Car, nadat hij in december eerder een test had afgelegd bij Forsythe Championship Racing. Gister kwam de Nederlander echter voor het eerst in actie met het nieuwe chassis, dat in 2007 door alle teams gebruikt zal worden in de Champ Cars. In totaal reed Doornbos 54 ronden en reed een snelste rondetijd van 52.912.
De test was opgedeeld in twee sessies. In de eerste sessie noteerde Doornbos de achtste tijd en in de tweede sessie een elfde tijd. Na afloop van de test was Doornbos erg positief over wat hij gezien had: "Ik was erg benieuwd hoe de nieuwe auto rijdt en hoe hij aanvoelt in vergelijking met de Lola, waarmee ik een maand geleden in Houston heb getest. Het is erg leuk om met deze auto te rijden en ik denk dat ik het erg leuk zou vinden om komend seizoen hier aanwezig zijn en te racen in de Champ Cars. In de Formule 1 draait alles om het materiaal. Soms moet je alleen al blij zijn als je je teamgenoot kunt verslaan. Hier heb je een kans om races te winnen als je een goed team hebt en als iedereen goed samenwerkt. Op zo'n plaats wil ik graag zijn."
Ook tegenover Autosport.com verklaarde Doornbos graag in de Champ Cars te rijden. Bovendien vertelt hij daar dat hij ook zal blijven testen voor Red Bull Racing. "Nu ik een testcontract in de Formule 1 op zak heb, wil ik weer gaan racen. Ik denk dat de Champ Cars een goede mogelijkheid zijn om iedereen met hetzelfde materiaal aan het werk te zien gaan. Het is al te lang geleden dat ik nog eens champagne heb geproefd." Over de test zelf was Doornbos tevreden ondanks een paar kleine problemen: "Ik had een paar software problemen en ik denk dat veel coureurs het met me eens zijn dat de versnellingspook nogal conservatief is en dat dat veel sneller zou kunnen. Maar het is wel een goede auto. Komend seizoen zullen er mooie en spannende races gereden worden in de Champ Cars en ik zou daar graag deel van uitmaken."
En dus lijkt het er steeds meer op dat Robert Doornbos in 2007 inderdaad actief zal zijn in de Champ Cars. Eerder had de Nederlander aangegeven alles op de Formule 1 te zetten, maar nu de kans steeds kleiner lijkt te worden dat hij daar een racestoeltje kan vinden, lonkt de Champ Car World Series als een aantrekkelijk alternatief. Doornbos zal komende dagen nog een test afleggen in de Champ Cars en daarna terugvliegen naar Europa voor de teampresentatie van Red Bull Racing. Daar zal ongetwijfeld meer informatie komen over de toekomstplannen van Robert Doornbos.
Pastorelli is zeker, omdat CCWS door de race in Assen in ieder geval een Nederlander in de CCWS wil hebben. En de keuze is hierbij op Pastorelli gevallen. (Helaas niet op Zwolsman, die het afgelopen jaar beter deed). Bij welk team is echter nog niet duidelijk.quote:Op woensdag 24 januari 2007 09:34 schreef sanger het volgende:
Pastorelli zou zeker zijn van een stoeltje bij (ik dacht) Rocketsport. Maar officieel is dit door het team nog niet bevestigd.
dan mogen de yankees en Die verdwaalde fransman die al 3 keer de titel gewonnen heeft oppassen voor de orange lionquote:
Klinkt niet meer zo overtuigend als eerst...quote:18/01/2007 - Jos in beeld bij Forsythe en Minardi Team USA
"Ik zit nog steeds te wachten op het groene licht. Ik moet zeggen dat het nog niet van een leien dakje gaat. Twee teams zijn echt wel in mij geïnteresseerd. Dat zijn de teams van Forsythe en Paul Stoddart. Volgens mijn manager Huub Rothengatter is de kans dat ik bij een van hen zal rijden zo'n 75 tot 80 procent. De onderhandelingen lopen. Het ziet er ook goed uit, maar het is een kwestie van vraag en aanbod. Uiteindelijk willen die teams zoals altijd geld zien.
Zelf zijn zij daar ook naar op zoek en daar hangt het ook van af of ik daar kan racen. Voor de Champ Car en voor de Nederlandse televisie zou het goed zijn dat ik qua naam en als Europeaan meedoe.
Door te karten houd ik mijn conditie op peil. Daarnaast doe ik veel aan hardlopen om helemaal fit te zijn in het geval dat ik plotseling naar Amerika moet voor de Champ Car serie."
Als ik eerlijk ben gun ik het jo..........Robert het meerquote:Op donderdag 25 januari 2007 11:06 schreef TJDoornbos het volgende:
Jos en RD strijden om hetzelfde stoeltje..........kan lachen worden
Het is bijna eng, maar ik ben het gewoon eens met je eens. Dat ik dit nog mag meemakenquote:Op donderdag 25 januari 2007 17:28 schreef WEST het volgende:
[..]
Als ik eerlijk ben gun ik het jo..........Robert het meerdie arogante zak geld heeft bij mij afgedaan
quote:Op donderdag 25 januari 2007 19:59 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Het is bijna eng, maar ik ben het gewoon eens met je eens. Dat ik dit nog mag meemaken![]()
Maar Champcar en F1 combineren gaat niet lukken voor Robert, hij zal moeten kiezen.
Het wordt dus testrijder en reserverijder bij Red Bull, dus geen CC.quote:Op donderdag 25 januari 2007 19:59 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Het is bijna eng, maar ik ben het gewoon eens met je eens. Dat ik dit nog mag meemaken![]()
Maar Champcar en F1 combineren gaat niet lukken voor Robert, hij zal moeten kiezen.
1. De Haagsche Courant heet tegenwoordig AD Haagsche Courantquote:Op vrijdag 26 januari 2007 11:36 schreef WEST het volgende:
[..]
een hagenees die het met mij (een boer) eens is
bel de haagsecourant snel
![]()
Ach, Schumacher mocht na zijn escapades in '94, '97 en '06 ook gewoon door blijven rijden, dus zo vreemd is dat niet. Hij kan tenslotte wel rijden.quote:Op maandag 29 januari 2007 17:06 schreef Atreidez het volgende:
Zag Tracy gewoon nog staan bij de rijdersDat ze die vent niet een jaarverbod opleggen.. Wat die afgelopen seizoen (en andere seizoenen) allemaal niet geflikt heeft, en dat rijdt gewoon nog ff rond daar bij een topteam ..
quote:Op maandag 29 januari 2007 16:58 schreef Gijsje het volgende:
Doornbos schijnt dichtbij een contract te zijn, heeft het over twee teams. Volgens verschillende sites, Minardi en Forsyte. Hoop eigenlijk Forsythe zodat Verstappen ook nog ergens kans maakt, zie die namelijk niet instappen bij Forsythe.
Doornbos zou met geld van Redbull aan de slag kunnen, Forsythe vraagt 5 miljoen USD voor het tweede stoeltje. Verstappen zie ik geen 5 miljoen meenemen, of Trust moet nog wat willen doen.
Je ziet wat ze daar in de US leuk vinden: spektakel. De rijstijl van Jos past daar ook erg goed bij. De serie moet aan populariteit winnen, zowel in de US als in Europa. Sponsorgeld is natuurlijk belangrijk, maar dit telt ook zeker mee. Als ik me niet vergis is Forsythe ook mede-eigenaar van de Champcar serie, dus niet alleen de poen maar ook het succes van de serie op langere termijn is voor hem belangrijk. Het feit dat Jos niet test, zegt overigens nog niks. Hij heeft al eens in zo'n ding gereden en iedereen weet wat hij kan.quote:Op maandag 29 januari 2007 17:06 schreef Atreidez het volgende:
Zag Tracy gewoon nog staan bij de rijdersDat ze die vent niet een jaarverbod opleggen.. Wat die afgelopen seizoen (en andere seizoenen) allemaal niet geflikt heeft, en dat rijdt gewoon nog ff rond daar bij een topteam ..
dat was met schumi ookquote:Op maandag 29 januari 2007 22:07 schreef Atreidez het volgende:
Tracy is idd gegarandeerd spektakel, op de baan en vooral ook erbuiten
Voor mensen die volgens jou niet goed bij hun hoofd zijn hebben ze toch verdomd veel bereikt...quote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:55 schreef TJDoornbos het volgende:
Schumi en Tracy zijn gewoon gek in hun hoofd
Dat is zo maar ze doen echt alles voor die winst, zelfs op het krankzinnige af!!quote:Op dinsdag 30 januari 2007 22:37 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Voor mensen die volgens jou niet goed bij hun hoofd zijn hebben ze toch verdomd veel bereikt...![]()
Een race met Tracy is gewoon nooit saai. Ben daarom blij dat hij nog altijd rijdt![]()
Dat zou Doornbos ook doen, als ie ooit in die positie zou verkeren.....net als iedere andere coureurquote:Op woensdag 31 januari 2007 13:51 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Dat is zo maar ze doen echt alles voor die winst, zelfs op het krankzinnige af!!
Niet zo erg als Schumi denk ik hoor. Schumi en Tracy zijn echt een graadje erger dan de andere heb ik het idee......Kan me niet heugen dat bijv Hakkinen mensen er bewust aframdequote:Op woensdag 31 januari 2007 14:06 schreef sanger het volgende:
[..]
Dat zou Doornbos ook doen, als ie ooit in die positie zou verkeren.....net als iedere andere coureur
Senna en Prost deden dat ook!quote:Op woensdag 31 januari 2007 13:51 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Dat is zo maar ze doen echt alles voor die winst, zelfs op het krankzinnige af!!
Daarom is Hakkinen ook maar twee keer wereldkampioen geworden en werd hij het niet in 2000. Hij was niet gek (/geobsedeerd/fanatiek) genoeg.quote:Niet zo erg als Schumi denk ik hoor. Schumi en Tracy zijn echt een graadje erger dan de andere heb ik het idee......Kan me niet heugen dat bijv Hakkinen mensen er bewust aframde
Mooi omschreven zo (en totaal waarquote:Op donderdag 1 februari 2007 11:46 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Senna en Prost deden dat ook!
[..]
Daarom is Hakkinen ook maar twee keer wereldkampioen geworden en werd hij het niet in 2000. Hij was niet gek (/geobsedeerd/fanatiek) genoeg.
Nou boven Robert Doornbos geef ik hem wel gelijk in. Hij is een veel betere coureur dan Doornbos.quote:Op donderdag 8 februari 2007 18:27 schreef TJDoornbos het volgende:
Het komt op mij over alsof HIJ en alleen HIJ de redder van F1 in NL is maar vind bijv CA en RD ook een bijdrage gehad hebben in dit!! En hij doet alsof hij zo goed is dat ze hem per direct boven ieder ander moeten verheven!!
quote:Op donderdag 8 februari 2007 18:27 schreef TJDoornbos het volgende:
Het komt op mij over alsof HIJ en alleen HIJ de redder van F1 in NL is maar vind bijv CA en RD ook een bijdrage gehad hebben in dit!! En hij doet alsof hij zo goed is dat ze hem per direct boven ieder ander moeten verheven!!
Wat hij zegt is waarschijnlijk gewoon waar en hij zwakt het daarna ook nog eens weer af.quote:Inmiddels begint de Formule 1 een aardig Nederlands tintje te krijgen, nu naast Spyker ook grote Nederlandse multinationals, zoals bijvoorbeeld ING, de weg naar de belangrijkste raceklasse hebben gevonden. Ik wil best toegeven dat ik soms denk 'was dat in mijn tijd maar zo'. Het is echt ongelooflijk om te horen hoeveel geld ING de komende jaren in de F1 pompt. Daar had ik in de jaren dat ik in de Formule 1 actief was, beslist voordeel uit kunnen halen. Ach, ik troost me maar met de gedachten dat de steeds grotere Nederlandse inbreng misschien wel een voortvloeisel is uit het pionierswerk dat ik voor Nederland in de Formule 1 heb verricht. Al zeg ik daar onmiddellijk bij dat het zonder mijn optredens in het F1-circus misschien ook wel allemaal deze kant op was gegaan.
Idd Doornbos zou Tracy eens niet overlevenquote:Op donderdag 8 februari 2007 22:41 schreef Vitalogy het volgende:
[..]
Nou boven Robert Doornbos geef ik hem wel gelijk in. Hij is een veel betere coureur dan Doornbos.
Met alle respect voor Robert, maar die hoort gewoonweg niet thuis in een top stoeltje. Laat hem lekker met het geld voor Minardi gaan rijden. Dat is toch ook goed genoeg voor hem of niet dan.
Verstappen naast Tracy wordt vuurwerk.
Doornbos naast Tracy zal niks bijzonders brengen.
Typisch geval van een losse flodder. Of anders toch wel een geval van de melk horen klotsen, maar niet weten waar de tepel hangt..quote:Op donderdag 8 februari 2007 18:30 schreef Atreidez het volgende:
Jos wordt hier niet eens gequoteHeb je t interview ergens gelezen TJ, of was dit een losse flodder?
quote:Op zondag 11 februari 2007 19:54 schreef Pwn_zoon het volgende:
Oke Jos gaat dus niet naar de CCWS:
Dagblad de Limburger 9-feb-2007
http://www.l1.nl/l1sprt/_rp_midden1_elementId/1_93601# (naar onder scrollen)quote:Verstappen geeft hoop ChampCars nog niet op
Jos Verstappen heeft nog geen contract getekend bij een team in de Champ Car World Series. Dat bevestigde vandaag zijn manager Huub Rothengatter tijdens de laatste testwedstrijden in Houston. Volgens Verstappen hebben de teams van Forsythe en Stoddart interesse om hem in te lijven als rijder. De coureur uit Montfort eiste dit weekeinde uitsluitsel, omdat hij de Champ Cars wilde testen tijdens de trainingsdagen in Houston.
Volgens Rothengatter blijft er ruimte voor Verstappen om te testen. Van 7 tot 10 maart rijden de Champ Cars op het circuit van Laguna Seca in California.
werkt niet.....quote:Op maandag 12 februari 2007 15:39 schreef TJDoornbos het volgende:
http://gmsleaderboard03.vfx.com/ChampCar/Free_LiveTiming.asp Live de tijden RD stond ff 1 maar zakt nu iets af maar draait redelijk mee met bijv Bourdais en Wilson!
hier welquote:
quote:Doornbos breekt met manager
Uitgegeven: 15 februari 2007 13:06
Laatst gewijzigd: 15 februari 2007 13:08
AMSTERDAM - Robert Doornbos en zijn manager Marco Zecchi hebben besloten de samenwerking te beëindigen. De Italiaan was verantwoordelijk voor de contacten van de coureur in de wereld van de Formule 1.
Nu Doornbos het komende seizoen in de Amerikaanse ChampCar series wil uitkomen zijn de diensten van Zecchi niet langer vereist. De overeenkomst tussen Doornbos en het team van Red Bull, waarvoor de Nederlander gaat testen, is overigens niet bewerkstelligd door Zecchi.
Doornbos heeft benadrukt dat de twee wel vrienden blijven en dat een financiële regeling inmiddels is getroffen. De 25-jarige coureur testte de afgelopen dagen voor het team ChampCar team van Paul Stoddart; Minardi Team USA.
jullie? Hier is heb ik niks te zeggen, hier zijn 2 andere sloofjes aangesteld!quote:Op donderdag 15 februari 2007 17:59 schreef Atreidez het volgende:
We hadden die serie, en toen kwam deze... En jullie hebben m open gelatenWou eigenlijk voorstellen om gewoon voor elke race een topic te openen net als met de F1, trekt misschien ook wat meer bekijks als het serie topic.
Alleen Forsythe is goed genoeg voor onze koninklijke hoogheid? Nu nog even wat aanvullende eisen stellen zodat hij zichzelf weer lekker onmogelijk maakt.quote:Op donderdag 15 februari 2007 16:05 schreef rubbereend het volgende:
Verstappen heeft aangegeven alleen bij Forsythe te willen rijden
Nee omdat hij weet dat bij Minardi dus waarschijnlijk geen plaats is.quote:Op donderdag 15 februari 2007 19:59 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Alleen Forsythe is goed genoeg voor onze koninklijke hoogheid? Nu nog even wat aanvullende eisen stellen zodat hij zichzelf weer lekker onmogelijk maakt.![]()
Een gouwe reactiequote:Op donderdag 15 februari 2007 19:59 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Alleen Forsythe is goed genoeg voor onze koninklijke hoogheid? Nu nog even wat aanvullende eisen stellen zodat hij zichzelf weer lekker onmogelijk maakt.![]()
dan nogquote:Op donderdag 15 februari 2007 22:38 schreef rubbereend het volgende:
Tis maar afwachten bij Forsythe want de engineer is naar Minardi toe
En dat van Doornbos niet? CC geen optie! Ik ga alleen voor de F1! F1 geen prioriteit meer! Ik ga voor de CC!quote:Op vrijdag 16 februari 2007 07:39 schreef TJDoornbos het volgende:
eerst moeten beide een contract tekenen en dan zorgen dat ze voorin meerijden lijkt me Vitalogy!!
Maar Jos zijn gedrag van de laatste tijd komt me mn neus uit!!
nee het gaat om die engineer niet om schumiquote:Op vrijdag 16 februari 2007 02:01 schreef rubbereend het volgende:
maar Schumi is dan ook de beste ooit
Tja, je bent fan of je bent het niet he, daar komt geen ratio bij kijkenquote:Op vrijdag 16 februari 2007 08:58 schreef sanger het volgende:
[..]
En dat van Doornbos niet? CC geen optie! Ik ga alleen voor de F1! F1 geen prioriteit meer! Ik ga voor de CC!
Volg jij hem nog?
Als hij luidkeels aankondigt dat F1 zijn enige optie is, en de CC dus niet, dan is het in mijn ogen een schijnheil als het uin werkelijkheid toch anders om is.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 09:43 schreef Atreidez het volgende:
Je kan moeilijk verwachten van een coureur dat als ie niet de F1 in kan niet ergens anders een stoeltje zoekt, toch? Ehmm, met uitzondering van Verstappen dan natuurlijk
Dat blijkt!quote:Op vrijdag 16 februari 2007 09:39 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Tja, je bent fan of je bent het niet he, daar komt geen ratio bij kijken
Als hij echt in de CC zou willen rijden, zou het geduld wel opgebracht hebben. Hij moet beseffen dat hij geen topcoureur is, dat teams ook andere opties open willen houden. Grappig dat juist hij zegt dat het altijd om geld draait. Ik kan met nog iets met een salaris in A1 herinneren.quote:Jos is wachten zat: geen Champ Car
(20/2/2007) Jos Verstappen is het wachten beu en ziet af van de Champ Car series. "We zijn hier alweer drie maanden mee bezig en ik ben het wachten meer dan zat", aldus Jos in een telefonische reactie op zijn besluit. "Het is steeds weer hetzelfde politieke spelletje waarbij het alleen maar weer gaat om geld. Welnu, ze kennen mijn eisen en ze weten wat voor een coureur ik ben. Er is absoluut interesse van een aantal teams maar niemand hakt knopen door. Binnenkort is er nog een test dus wilde ik vandaag gewoon weten waar ik aan toe zou zijn. En niet twee dagen voor zo'n test waarbij ik dan weer hals over kop in het vliegtuig moet springen om die test af te raffelen. Ik wil me goed kunnen voorbereiden. We hebben niets meer vernomen van de geïnteresseerde teams dus voor mij is het nu over."
Jos vindt het spijtig dat het zo moet lopen, zegt hij. "Het is jammer voor iedereen. Ik verbeeld me niks, maar ik weet zeker dat Assen in no time uitverkocht zou zijn als ik daar had gereden. We weten allemaal nog wel hoe snel dat in Zandvoort ging, vorig jaar, met de A1GP. Ook qua kijkcijfers heb ik me nooit hoeven schamen. Iedereen kan hier van profiteren, de organisatie van Assen, de Champ Car organisatie en de fans. Het zou een fantastische win-win situatie kunnen worden. Alle betrokken partijen beseffen dat ook en ze doen allemaal hun best, dus in neem niemand iets kwalijk. Maar blijkbaar is het erg moeilijk om als coureur nog ergens onderdak te vinden als je gewoon voor je werk betaald wilt worden. Als je dan vervolgens maandenlang in het ongewisse wordt gelaten is de teleurstelling erg groot en dan zie ik er geen heil meer in. Zeker als je bedenkt dat ik niet wéér al mijn de fans zo lang in onzekerheid moet laten om vervolgens om één minuut voor twaalf ze te moeten teleurstellen. Zij hebben dat zeker niet verdiend."
Neuh ook niet helemaal maar neemt niet weg dat het nog steeds mijn idool is ondanks dat ik me beetje gepiepelt voeldequote:Op vrijdag 16 februari 2007 08:58 schreef sanger het volgende:
[..]
En dat van Doornbos niet? CC geen optie! Ik ga alleen voor de F1! F1 geen prioriteit meer! Ik ga voor de CC!
Volg jij hem nog?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |