"Jantje duwde mij eerst"quote:Op zaterdag 3 maart 2007 20:52 schreef TrenTs het volgende:
Lekker gay weer dat mijn post gewist is, maar ik vroeg me af of je misschien ook notes bent gaan zetten bij de mensen die begonnen met mij voor gek uit te maken, in plaats van andersom.
Het was geen vraag.quote:En als je niet wil dat mensen in een topic feedback geven moet je misschien direct een linkje naar dit topic zetten, in plaats van eerst een postje doen, afwachten tot je antwoord krijgt en die vervolgens wissen.
Volgens mij niet. (?)quote:Op dinsdag 6 maart 2007 15:39 schreef NanKing het volgende:
Vraagje; is er een lopend pendel topic?
Geen topic waar je vraagt of iemand voor je wil pendelen maar een ervaringstopic?
Je kunt er altijd weer eentje openen natuurlijk.quote:Op maandag 5 maart 2007 18:07 schreef UncleScorp het volgende:
Damn, we zitten bijna zonder 911-topics![]()
Ok, dan maak ik even een nieuw topic aan.quote:
Dat is altijd goed.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 17:14 schreef NanKing het volgende:
[..]
Ok, dan maak ik even een nieuw topic aan.
Ik bedoelde met (?) dat ik het ook niet wist.quote:dat laatste vraagteken van mij was een foutje, moest gewoon een punt zijn
Mooi zo.quote:
Eugh nee, jij moet ophouden met persoonlijk worden. Is nu al meerdere keren gezegd.quote:Deze MOD moet vooral bij zichzelf te rade gaan waarom hij er niet tegen kan om geconfronteerd te worden met z'n eigen arogante postgedrag in de 9/11 topics.
Ach hou toch op zeg. De 9/11 topics zijn vergeven van de steken onder water en op de persoon gespeel, al maanden zo niet jaren lang. Daar is in de feedback topics herhaaldelijk op gewezen, en al die keren heb ik slappe acties van jou gezien dat je vooral niet wilde modereren, en als je dat deed dan tikte je 'heel toevallig' de critici op de vingers en legde je de nadruk bij de critici. Ik ben niet de enige die dat beeld heeft, ik heb herhaaldelijk opmerkingen van mensen gezien dat je de believers de hand boven het hoofd houdt.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 00:51 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Mooi zo.
De reden voor het sluiten staat in het topic.
"Topic gaat ook dicht. Het gaat over 9/11 en niet over mij of andere users. Wie een nieuw topic wil openen mag zijn gang gaan."
Is duidelijk genoeg imo.
[..]
Eugh nee, jij moet ophouden met persoonlijk worden. Is nu al meerdere keren gezegd.
Edit: En gewoon doorgaan in een ander topic raad ik je af.
quote:Op vrijdag 9 maart 2007 09:36 schreef CoolGuy het volgende:
De 9/11 topics zijn vergeven van de steken onder water en op de persoon gespeel, al maanden zo niet jaren lang.
Wat een toffe post van je USquote:Op vrijdag 9 maart 2007 10:37 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
![]()
* UncleScorp meldt zich als dader en slachtoffer![]()
911 blijft een gevoelig onderwerp waar nooit 100% uitsluitsel van gelijk zal zijn.
We moeten soms meer proberen elkaar wat te respecteren voor een andere visie op de zaak.
Ah en jij bent de meest objectieve persoon om dat te beoordelen right? O nee, je beroept je op "herhaaldelijk opmerkingen".quote:Op vrijdag 9 maart 2007 09:36 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ach hou toch op zeg. De 9/11 topics zijn vergeven van de steken onder water en op de persoon gespeel, al maanden zo niet jaren lang. Daar is in de feedback topics herhaaldelijk op gewezen, en al die keren heb ik slappe acties van jou gezien dat je vooral niet wilde modereren, en als je dat deed dan tikte je 'heel toevallig' de critici op de vingers en legde je de nadruk bij de critici. Ik ben niet de enige die dat beeld heeft, ik heb herhaaldelijk opmerkingen van mensen gezien dat je de believers de hand boven het hoofd houdt.
Ik heb Mouzzer aangegeven dat als hij het niet bij het onderwerp kan houden maar in plaats daarvan over de persoon begint hij geen antwoord meer van mij hoeft te verwachten. Wat jij er verder allemaal van wil maken moet jij weten coolguy.quote:Nu wordt je gepakt op je eigen woorden en dat trek je niet, dus kom je met een enorm zwaktebod en sluit je het topic onder het mom van "dit gaat over 9/11 en niet over mij of andere users". Die conclusie had je heel lang geleden in eerdere topics al kunnen trekken, maar toen deed je het ook niet. Mouzzer valt je niet persoonlijk aan, wat hij doet is je pakken op je woorden. Het valt mij nl ook op dat je steeds wat anders zegt. Hij analyseert wat je zegt en plaatst dat in context, waar hij vervolgens commentaar op levert, op een onderbouwde en uitgebreide manier, in tegenstelling tot heel veel mensen, die gewoon hele posts af doen met "" of een oneliner.
In het 9/11 topic is wmb ruimte voor een bredere discussie en enige "offtopic". Dat betekende en betekent niet dat je dan maar op elkaar mag gaan inhakken.quote:Er is zowat geen nieuwe informatie over 9/11. Alles wordt tot in den treure herkauwd en de nadruk is al maanden aan het verschuiven naar HOE informatie wordt uitgelegd, dan is het volledig logisch dat je de historie van je discussiepartner gaat analyseren, op een gegeven moment ga je daar een rode draad in zien, en nu ga jij vertellen dat je die rode draad niet zou mogen analyseren, onder het mom van dat 'dit topic daar niet over gaat?' De topics gaan de laatste tijd niet meer anders, maar daar heb ik je niet over gehoord.
lolquote:disclaimer
Dit is geen aanval op jouw persoon, maar op jouw manier van reageren in dit forum als mod zijnde. Dat stoort me, in mijn ogen ben je geen geschikte mod voor dit forum. Dat jij je eigen mening hebt is prima, maar wat jij doet is met 2 maten meten, iets wat je niet kunt maken als je een mod bent.
Misschien kunnen wij het in een niet-TRU omgeving prima met elkaar vinden, sterker nog, misschien kunnen wij nog wel samen een pot bier pakken, weet ik veel, ik ken je niet, dus met andere woorden, ik ken je niet als persoon en daar zeg ik ook helemaal niets over.
Dit wilde ik even heel duidelijk gesteld hebben voordat het straks weer anders opgevat wordt. En als het dat alsnog wordt, soit. Ik ga er ook niet vanuit dat je hier iets mee doet, en als je het wel doet, dan zal het ongetwijfeld 'nadelig' zijn voor mij, maar ik vond dat dit maar eens gezegd moest worden.
quote:Op vrijdag 9 maart 2007 11:04 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Ah en jij bent de meest objectieve persoon om dat te beoordelen right? O nee, je beroept je op "herhaaldelijk opmerkingen".
Pardon my french, maar je lult coolguy. De enige bans die zijn gevallen zijn van mensen die anderen voor gek verklaren of users ridiculiseren, eigenlijk geen enkele 'vaste users' van TRU en wat betreft modden van berichten of waarschuwen van mensen gaat zowel om wat jij believers noemt of andere users. Dat jij alleen ziet (wilt zien) wanneer een "criticus" op de vingers wordt getikt moet je mij niet verwijten.
[..]
Ik heb Mouzzer aangegeven dat als hij het niet bij het onderwerp kan houden maar in plaats daarvan over de persoon begint hij geen antwoord meer van mij hoeft te verwachten. Wat jij er verder allemaal van wil maken moet jij weten coolguy.
[..]
In het 9/11 topic is wmb ruimte voor een bredere discussie en enige "offtopic". Dat betekende en betekent niet dat je dan maar op elkaar mag gaan inhakken.
[..]
lol
En jij zegt dat anderen een slachtofferrol aanmeten?
Je was het op voorhand al tegen mij als mod dus dat is niks nieuws. Je feedback posts ken ik zelfs al van voor ik mod was en die zijn eigenlijk nog precies hetzelfde. Een eeuwige klaagzang, altijd bemoeien met dingen waar je buiten staat en geen kans voorbij laten gaan om 'conspiracy aanhangers' de zwarte piet toe te schuiven. Altijd is coolguy de gebeten hond. O en dat is ook niet persoonljk hoor, dat is puur hoe je reageert op het forum. Dat dat even duidelijk is. En bier drink ik niet.
Er wordt wat sarcastisch gedaan tegen mensen die zo goed waren even met me mee te denken. Dat komt niet overeen met mijn dank ervoor.quote:het persoonlijk afzeiken van andere gebruikers of opvattingen geldt binnen dit forum als niet normaal. Ergens mee oneens zijn mag. Maar persoonlijk denigreren en kleineren absoluut niet. Ook al geldt dat elders wellicht als wél normaal.
Ach, wat is toeval hequote:Op vrijdag 9 maart 2007 17:12 schreef Causa het volgende:
oh, Lilith-wicca had al wat in het oog.
ook toevallig dat ik net hier schreef
thnx
quote:Op vrijdag 9 maart 2007 17:25 schreef Lilith-Wicca het volgende:
[..]
Ach, wat is toeval he![]()
En nee, hij gaat niet op slot, zoals je al opmerkte zijn er genoeg users die wel serieus met je meedenken.
Je krijgt een antwoord op hetzelfde niveau terug. Als je kritiek hebt en dat op een normale manier brengt krijg je een normaal antwoord terug.quote:
Kritiek heb ik al heel vaak gegeven op een normale manier.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 20:05 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Je krijgt een antwoord op hetzelfde niveau terug. Als je kritiek hebt en dat op een normale manier brengt krijg je een normaal antwoord terug.
Ik ga geen mensen laten bannen alleen omdat jij of anderen erom vragen. Als dat vervolgens wordt uitgelegd als "met twee maten meten" kan ik daar niks mee. Als dat uitgelegd wordt als "mensen de hand boven het hoofd houden" geldt dat voor heel veel mensen in TRU want er worden amper bans gegeven.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 20:33 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Kritiek heb ik al heel vaak gegeven op een normale manier.
Daar heb ik het helemaal niet over. Ik heb het over veel eenvoudigere dingen als dat je een waarschuwing geeft bjivoorbeeld. Ik heb niet echt zin om dit uit te leggen, omdat ik denk dat je best wel weet wat ik bedoel.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 20:44 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Ik ga geen mensen laten bannen alleen omdat jij of anderen erom vragen. Als dat vervolgens wordt uitgelegd als "met twee maten meten" kan ik daar niks mee. Als dat uitgelegd wordt als "mensen de hand boven het hoofd houden" geldt dat voor heel veel mensen in TRU want er worden amper bans gegeven.
Juist, agree to disagree.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 10:37 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
![]()
* UncleScorp meldt zich als dader en slachtoffer![]()
911 blijft een gevoelig onderwerp waar nooit 100% uitsluitsel van gelijk zal zijn.
We moeten soms meer proberen elkaar wat te respecteren voor een andere visie op de zaak.
Er wordt bij modacties geen afweging wordt gemaakt of iemand "comspiracy aanhanger" of "debunker" is. Zo gaat dat niet. Kan het wel 100 keer herhalen maar zelfs al zou ik gaan turfen zou ik je nog niet kunnen overtuigen waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 22:28 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Daar heb ik het helemaal niet over. Ik heb het over veel eenvoudigere dingen als dat je een waarschuwing geeft bjivoorbeeld. Ik heb niet echt zin om dit uit te leggen, omdat ik denk dat je best wel weet wat ik bedoel.
quote:
Nice to see u here againquote:Op vrijdag 9 maart 2007 22:40 schreef MUUS het volgende:
Juist, agree to disagree.
Wow sinds ik blijkbaar de vinger op de zere plek heb gelegd zijn het nogal op emotie gedreven posts van je zeg.quote:
Het ging ook over 9/11 en de claims die je daarover maakte en dat die claims nogal voorbarig en speculatief zijn (inclusief uitleg wat je bij heel veel posts juist niet ziet). Dat is niets nieuws de 9/11 topic reeks. Mensen worden daar geregeld personlijk op aangesproken (hoevaak zie je niet dat mensen dom of blind worden genoemd) daar doe je helemaal niks aan. Je lacht zelfs mee met totale off-topic posts die puur gericht zijn op het belachelijk maken van users die niet in alle conspiracy verhalen geloven, dat lijkt me niet echt goed gedrag van een Mod die claimt dat het niet over andere users mag gaan. Maar dat je een dubbele standaard hanteert is niets nieuws. En nu blijkt dat je ook totaal niet tegen kritiek kan en je dan je positie als mod misbruikt om een topic dicht te gooien.quote:De reden voor het sluiten staat in het topic.
"Topic gaat ook dicht. Het gaat over 9/11 en niet over mij of andere users. Wie een nieuw topic wil openen mag zijn gang gaan."
Wat duidelijk genoeg is dat je totaal niet objectief bent in het moderen, niet tegen kritiek kan, niet kan toegeven wanneer je fout zit en hypocriet bent. Mij beschuldig je bijvoorbeeld van het feit dat ik roep dat mensen met oogkleppen op reageren en dat zoiets niet hoort maar hoe reageer jij gister in een 9/11 topic:"Wie er iets anders in ziet is imo aan een bril toe."quote:Is duidelijk genoeg imo.
Wat een op emotie gedragen opmerking weer, mensen reageren al jarenlang persoonlijk op elkaar in de 9/11 topic. Nu wordt je zelf een keertje aangesproken op de manier hoe jij de claims maakt en dan mag het opeens niet meer? Ik neem aan dat je dus vanaf nu iedereen daarop gaat aanspreken. Mag ik je er nogmaals aan herinneren dat jij degene was die begon met mij persoonlijk op mijn denkwijze aan te spreken dus hoe durf je dat te beweren dat ik moet ophouden. Begin eens bij jezelf maar dat mag ik niet zeggen natuurlijk wat dat ik weer kritiek.quote:Eugh nee, jij moet ophouden met persoonlijk worden. Is nu al meerdere keren gezegd.
De censuur opmerking van mij was om nogmaals aan te tonen wat een dubbele standaard jij hanteert in je claims. Ik gaf alleen aan dat censuur meerdere betekenissen kan hebben dan het weghalen van letters (wat je daarop dus wel met in mijn post doet) net als dat bij diverse 9/11 onderwerpen het geval is maar wat je dus niet in kan zien. Kijk bijv. hoe jij constant inferno aan blijft dragen maar niet kan aantonen dat de branden niet heet genoeg waren. Alleen omdat het op de beelden niet op een inferno lijkt en blijf je maar hameren op het woordje inferno ipv het daadwerkelijk punt te bekijken en dat is de temperatuur. Zo maak je gewoon geen analyse en zijn je claims voorbarig.quote:Edit: En gewoon doorgaan in een ander topic raad ik je af.
Wees nou eens duidelijk en zeg in twee regels wat je punt is want je gooit werkelijk alles door elkaar.quote:
Gast.. hij viel je argumenten aan. Niet jij als persoon.quote:Op zondag 11 maart 2007 00:19 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Wees nou eens duidelijk en zeg in twee regels wat je punt is want je gooit werkelijk alles door elkaar.
Ik kan mijne wel herhalen, niet dat het over komt maar toch.
Je manier van posten was op de persoon en niet op de inhoud. Mijn reactie was dat je dan geen antwoord meer hoeft te verwachten. In plaats dat je er dan mee stopt doe je er juist nog een schepje bovenop. Ik heb daar een waarschuwing voor gegeven en aangezien er verder toch nog niks in stond, het topic gesloten. Klaar.
Kun je wel spruttelen en mij van machtsmisbruik, hypocrisie en god mag weten wat beschuldigen, de boodschap is simpel mouzzer, niet op de persoon spelen. Als jij denkt dat dat wel zou moeten mogen ben ik benieuwd naar je argumenten.
Kortzichtig, je ongelijk niet toe kunnen geven, koppig, etc. gaat niet over het onderwerp. Tel alleen het aantal keren "Je...." in de post.quote:Op zondag 11 maart 2007 00:23 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Gast.. hij viel je argumenten aan. Niet jij als persoon.
Als iemand "je" zegt, betekend dat nog niet automatisch een persoonlijke aanval. Je kunt bijvoorbeeld zeggen: "je zei dit en dit, en dat klopt niet, omdat het tegenstijdig is met dat en dat, en bovendien zei je eerder zus en zo, wat daar ook mee tegenstrijdig is." Dat is "je" gebruiken, zonder je persoonlijk aan te vallen, maar je valt dan op argumenten aan. nu heb ik de post van mouzzer waarhet mee begon niet volledig op mijn netvlies staan, maar volgens mij valt die in deze categorie.quote:Op zondag 11 maart 2007 00:39 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Kortzichtig, je ongelijk niet toe kunnen geven, koppig, etc. gaat niet over het onderwerp. Tel alleen het aantal keren "Je...." in de post.
Normaal zou ik het gewoon helemaal negeren, maar mede omdat ik ook mod ben hier, geef ik aan waarom hij geen antwoord hoeft te verwachten. In plaats dat hij terugkeert naar het onderwerp gaat hij gewoon door. Om er een einde aan te maken heb ik het topic dichtgegooid. Big deal. Open een nieuwe en ga over het onderwerp discussieren. Nee er moet weer een heel drama van gemaakt worden.
Dat zei ik ook al.quote:Op zondag 11 maart 2007 00:23 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Gast.. hij viel je argumenten aan. Niet jij als persoon.
Zie je nou echt niet dat je met 2 of meerdere maten modereert? Iemand uit een directe persoonlijke belediging richten een andere poster en er wordt geen woord over gerept. Iemand valt jouw argumenten aan en je reageert door kinderachtig je macht te misbruiken. Das nie recht...quote:Op zondag 11 maart 2007 00:39 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Kortzichtig, je ongelijk niet toe kunnen geven, koppig, etc. gaat niet over het onderwerp. Tel alleen het aantal keren "Je...." in de post.
Normaal zou ik het gewoon helemaal negeren, maar mede omdat ik ook mod ben hier, geef ik aan waarom hij geen antwoord hoeft te verwachten. In plaats dat hij terugkeert naar het onderwerp gaat hij gewoon door. Om er een einde aan te maken heb ik het topic dichtgegooid. Big deal. Open een nieuwe en ga over het onderwerp discussieren. Nee er moet weer een heel drama van gemaakt worden.
Iemand een serie typeringen naar zijn hoofd gooien gaat niet over de argumenten.quote:Op zondag 11 maart 2007 09:07 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Zoals A-tuin stelt: je werd aangevallen op argumenten, niet op de persoon.
Zijn OP, daar is hij voor 95% inhoudelijk bezig. Vervolgens reageer jij (0% inhoudelijk) en trek je het in het persoonlijke, waarna hij daar weer op reageert.quote:Op zondag 11 maart 2007 18:39 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Iemand een serie typeringen naar zijn hoofd gooien gaat niet over de argumenten.
En daarna was er nog niks aan de hand geweest als mouzzer zijn punt opnieuw had gemaakt zonder al dat, maar hij doet percies het tegenovergestelde. Het ging nergens meer over, dus slotje.
Meer is het niet.
--
Dat 'sceptici' hier benadeeld worden roepen jullie al jaren. Ik wil die discussie best voeren, dus kom maar met de klachten cq. suggesties.
Ik geef hem aan waarom ik niet op zijn post zal reageren. Vanwege "kortzichtig, je ongelijk niet toe kunnen geven, koppig" ed. dus. Zodat hij weet waarom hij geen antwoord krijgt.quote:Op zondag 11 maart 2007 20:44 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Zijn OP, daar is hij voor 95% inhoudelijk bezig. Vervolgens reageer jij (0% inhoudelijk) en trek je het in het persoonlijke, waarna hij daar weer op reageert.
Waarom mag jij wel beginnen met op de persoon te spelen ("Gewoon stug blijven ontkennen.") en gebruik je dat argument later om niet inhoudelijk te reageren op een inhoudelijke post en dan een topic dicht te gooien?quote:Op zondag 11 maart 2007 00:19 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Wees nou eens duidelijk en zeg in twee regels wat je punt is want je gooit werkelijk alles door elkaar.
Lekker makkelijke manier om ergens niet op in te hoeven gaan maar dat is niets nieuws. Je verhaal komt namelijk wel over maar het rammelt aan alle kanten.quote:Ik kan mijne wel herhalen, niet dat het over komt maar toch.
Wrong, je begon zelf met op de persoon spelen en al mijn reacties daarop waren inhoudelijk onderbouwd. Jij reageert dan totaal off topic en puur op de persoon. Daar reageer ik op want het is op mij persoonlijk gericht daarna geef je pas de waarschuwing en knal je gelijk het topic dicht om dat ik op de persoon zou spelen.. Om vervolgens dezelfde foute en voorbarige claims in een nieuw topic te gaan maken?? Dan kan je net zo goed alle 9/11 topics allemaal sluiten, lees het aantal je en jij maar eens na in de reacties.quote:Je manier van posten was op de persoon en niet op de inhoud. Mijn reactie was dat je dan geen antwoord meer hoeft te verwachten. In plaats dat je er dan mee stopt doe je er juist nog een schepje bovenop. Ik heb daar een waarschuwing voor gegeven en aangezien er verder toch nog niks in stond, het topic gesloten. Klaar.
Het gebeurt al jaren waarom nu als jij aangesproken wordt mag het opeens niet meer?quote:Kun je wel spruttelen en mij van machtsmisbruik, hypocrisie en god mag weten wat beschuldigen, de boodschap is simpel mouzzer, niet op de persoon spelen. Als jij denkt dat dat wel zou moeten mogen ben ik benieuwd naar je argumenten.
Nee dat was hij niet. Hij was op de persoon en nadat je daar op gewezen werd ging je er nog harder mee door.quote:
Zou je aan kunnen geven welke van zijn argumenten je op de man spelen vond?quote:Op zondag 11 maart 2007 23:49 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Nee dat was hij niet. Hij was op de persoon en nadat je daar op gewezen werd ging je er nog harder mee door.
Verder is er hier nu lang genoeg over doorgezaagd.
Ben je het er niet mee eens? Stuur maar een mail naar de FA's, die gaan daarover. -> forum@fok.nl
Iemand koppig, kortzinnig of hypocriet noemen bijvoorbeeld?quote:Op maandag 12 maart 2007 00:40 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Zou je aan kunnen geven welke van zijn argumenten je op de man spelen vond?
quote:Op dinsdag 13 maart 2007 01:33 schreef NorthernStar het volgende:
Maar het lijkt me een beetje dubbelop met die andere topics.
Als je wel graag dit topic in TRU wilt hebben laat je het maar in Truth Feedback weten Aurora025.
quote:Op dinsdag 13 maart 2007 01:58 schreef Aurora025 het volgende:
baggerforum
Omdat je topic een slotje kreeg?quote:Op dinsdag 13 maart 2007 01:58 schreef Aurora025 het volgende:
baggerforum
quote:
Maar jij kan dan ook niet veel hebbenquote:Op dinsdag 13 maart 2007 03:01 schreef Doderok het volgende:
Hoe meer ik in POL, GC, KLB, NWS, TRU en andere subfora's lees, hoe meer ik de sfeer in UVT apprecieer.![]()
quote:Op dinsdag 13 maart 2007 02:58 schreef Morwen het volgende:
[..]
![]()
![]()
Sorry, zit al even hier bij te lezen en lig in een deuk. Mensen, get a life ofzo![]()
Truth![]()
![]()
quote:Op vrijdag 23 februari 2007 14:56 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Nee, meer een goede reden om te stoppen met het "welles nietes" spelletje en het gezeik eromheen.
Wil je erin geloven, prima, val andere mensen er niet mee lastig.
Wil je er niet in geloven, prima, val andere mensen er niet mee lastig.
quote:Op woensdag 21 maart 2007 11:22 schreef Mirage het volgende:
Lilith !!
Wat je ook doet met die Voodoo poppetjes....
je doet het goed.
[..]
![]()
Voor alle onverklaarbare dingen moet je bij LW zijn.quote:Op woensdag 21 maart 2007 11:23 schreef Mirage het volgende:
of heeft Northernstar een buitenaardse worm in zijn oor gestopt ?
Op slot gegooid.quote:Op donderdag 22 maart 2007 18:05 schreef ATuin-hek het volgende:
[Zapruder] AIDS bestaat niet & al helemaal niet besmettelijk
Is het niet eens tijd om een einde te maken aan deze levensgevaarlijke onzin?
Het openen van dat soort topics bedoel je ?quote:Op vrijdag 23 maart 2007 13:28 schreef merlin693 het volgende:
dat noemt men ook wel "Ziekelijke drang"
Dergelijke levensgevaarlijke dingen? Willen jullie het op jullie geweten hebben als er iets door mis gaat?quote:Op vrijdag 23 maart 2007 17:52 schreef NorthernStar het volgende:
Ja ho maar weer.
Er is niks mis met dat topic en het past uitstekend in TRU. Klaar.
Door een topicquote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:42 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Dergelijke levensgevaarlijke dingen? Willen jullie het op jullie geweten hebben als er iets door mis gaat?
Iedereen is verantwoordelijk voor zijn eigen gedrag. Dat is nooit op anderen af te schuiven en al helemaal niet op zoiets als een openbaar internetforum.quote:Op vrijdag 23 maart 2007 23:42 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Dergelijke levensgevaarlijke dingen? Willen jullie het op jullie geweten hebben als er iets door mis gaat?
quote:Op woensdag 7 juli 2004 00:41 schreef iteejer het volgende:
Één aparte vermelding: het persoonlijk afzeiken van andere gebruikers of opvattingen geldt binnen dit forum als niet normaal. Ergens mee oneens zijn mag. Maar persoonlijk denigreren en kleineren absoluut niet. Ook al geldt dat elders wellicht als wél normaal.
Zal wel niet denigrerend bedoeld zijn.quote:Op zondag 25 maart 2007 20:17 schreef ATuin-hek het volgende:
Jij ook voor je stompzinnige bijdrage. Was weer lachen geblazen.
Liever niet Normalneo. Stickies zijn meer een noodzakelijk kwaad dan een 'erelijst'. Hoe minder, hoe beter.quote:Op maandag 26 maart 2007 10:35 schreef Normalneo het volgende:
vraagje aan de moddies..is het mogelijk dat de slowchat weer altijd sticky wordt in truth? Het gaat nu al zo lang mee dat het wel een plaatsje in de "ere-lijst" verdienttoch?
das de fokking truth manquote:Op maandag 26 maart 2007 14:39 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Het is ook meer voor topics die anders soms lastig te vinden zijn. SC topics gaan zo hard dat ze altijd wel ergens bovenin de index staan toch?
Opgeruimd. En een aantal hebben weer enkele notes verzameld.quote:Op maandag 26 maart 2007 21:58 schreef ChOas het volgende:
Heeft iemand zin om hier even met extreme prejudice te modereren ? :
Chemtrails/Contrails en we gaan verder, deel zoveel
Ok danquote:Op dinsdag 27 maart 2007 00:39 schreef Normalneo het volgende:
[..]
das de fokking truth man![]()
![]()
ge hebt helemaal gelijkio![]()
wel aan, maar de opmerking van Lambiekje niet?quote:Op donderdag 29 maart 2007 18:44 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
heb je de autipas al aangevraagd?
Ik heb jouw reactie ook niet ge-edit of gemod, ik heb je alleen gevraagd iets minder overdreven met smilies te gooien.quote:Op donderdag 29 maart 2007 20:12 schreef calvobbes het volgende:
Zeg NS, zou je aub objectief willen modden?
Waarom pas je mijn reactie op de post van Lambiekje
[..]
wel aan, maar de opmerking van Lambiekje niet?
En waarom mag lambiekje wel dergelijke kinderachtige opmerkingen maken, maar mag je geen smileys gebruiken?
Ow?quote:Op donderdag 29 maart 2007 20:21 schreef NorthernStar het volgende:
Ik heb jouw reactie ook niet ge-edit of gemod
quote:[ Bericht 5% gewijzigd door NorthernStar op 29-03-2007 19:34 ]
Ja je wilde hem zo graag weghebben, nou dat kan.quote:Op donderdag 29 maart 2007 20:31 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Ow?
[9/11] Meningen en argumenten #19
Daar is de quote van Lambiekje ineens weg en staat te lezen:
[..]
Dus toen je net zei dat je geen bericht van mij had ge-edit loog je glashard en nu verzin je rotsmoesquote:Op donderdag 29 maart 2007 21:06 schreef NorthernStar het volgende:
Ja je wilde hem zo graag weghebben, nou dat kan.
Ik ben bezig om proberen de sfeer weer iets uit de ridiculiserende en verwijtende hoek te halen en heb oa. jou daarom gevraagd je wat in te houden met de smilies en dat gaat al een uur ofzo goed.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:13 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Dus toen je net zei dat je geen bericht van mij had ge-edit loog je glashard en nu verzin je rotsmoes
Waar heb ik (voor 19.34) gezegd dat ik die reactie zo graag weg wilde hebben
Waar ben je mee bezig?
Discussie is klaar nu calvobbes. Een simpele vraag om op te houden met je smilies grijp je direct weer aan om te feedbackhoeren en met geen enkel antwoord ben je tevreden. Als je nog iets hebt mail je de FA's maar.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:52 schreef calvobbes het volgende:
UHm? Waarom ben je allerlei posts aan het wissen NS?
Kun je niet met kritiek omgaan?
Ik zeg amper wat over jouw smilies vraag. Ik stel vraagtekens bij een ingreep van jou in één van mijn posts.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:56 schreef NorthernStar het volgende:
Discussie is klaar nu calvobbes. Een simpele vraag om op te houden met je smilies grijp je direct weer aan om te feedbackhoeren en met geen enkel antwoord ben je tevreden.
Getroll én een overdaad aan smileys....quote:Op vrijdag 30 maart 2007 16:27 schreef Orwell het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
dit soort onnavolgbare gedachtekronkels krijg je blijkbaar als je een inbeciel bent...
Wordt je vingertje nou nooit moe?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 16:43 schreef calvobbes het volgende:
Als je zo graag de sfeer wilt verbeteren, pak dan iemand als Orwell aan:
[..]
Getroll én een overdaad aan smileys....
Nee. Ik wordt wel moe van inconsequente mods.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 16:50 schreef NorthernStar het volgende:
Wordt je vingertje nou nooit moe?
Jij hebt ook altijd goeie ideeen, he ?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 16:48 schreef yvonne het volgende:
Ik zou hem eerder bannen voor z'n spelfouten
En verdomd, daar is ie al weer.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 17:10 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Nee. Ik wordt wel moe van inconsequente mods.
Nee hoor.quote:Op ]vrijdag 30 maart 2007 17:26[/url] schreef NorthernStar het volgende:
Vind je nu serieus niet dat je zelf even hard bezig bent in het 9/11 topic?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |