Dat gore takkewijf mag wat mij betreft blijven zitten maar ik wil haar niet meer zien of horen. Ik krijg kotsneigingen van dat kutwijf. Reden genoeg om te kappen met kijken want DGK weet niet hoe ze moeten doseren. Ze denken, we gooien dat zwarte takkewijf zoveel mogelijk in beeld want dat trekt kijkers, maar op de langere termijn raken ze die kijkers alleen maar kwijt. Want je kunt iemand ook teveel kietelen.quote:Op donderdag 25 januari 2007 19:46 schreef vitessezuid113 het volgende:
@ DGK_REDACTIE :
Waarneer verlaat Natasia nou dat huis ?, of brengen jullie dat schijtwijf minder in beeld ? met haar geschreeuw en gezeur !
Te delen?? die is maf...... als er al iets gedeeld moet worden dan zouden ze daarvoor nou juist een mooie SMS-actie kunnen houden......quote:Op vrijdag 26 januari 2007 10:45 schreef farceman het volgende:
Hebben jullie soms ook niet het vermoeden dat Bart er alles aan doet om het programma te laten floppen en alles te boycotten?
Hij doet nergens meer aan mee, zegt niks en ook de negeer-mode van nu is zijn iniatief.
Hij hoopt volgens mij zo het programma te laten stoppen en zo het 1 miljoen te delen.
Tja... Dat gaat m dan toch echt niet lukken.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 10:45 schreef farceman het volgende:
Hebben jullie soms ook niet het vermoeden dat Bart er alles aan doet om het programma te laten floppen en alles te boycotten?
Hij doet nergens meer aan mee, zegt niks en ook de negeer-mode van nu is zijn iniatief.
Hij hoopt volgens mij zo het programma te laten stoppen en zo het 1 miljoen te delen.
Ja dat doen ze toch echt zelf...quote:Op vrijdag 26 januari 2007 13:10 schreef Lieve het volgende:
Kan er een personeel ontslagronde komen waarin verplicht is om personeel te ontslaan en n ieuwe aan te nemen ( spel en tv technisch erg aardig voor de gemoedsrust! )
De regels weer eens verscherpt en nu ook eens toegepast zien worden. Zo wil ik dat er sancties komen tegen de eindeloze stroom verwensingen en bedreigingen tegenover sommige bewoners. Dat is geen spel, dat is crimineel gedrag!
Ook geluid boven een aantal decibellen meteen afstraffen met harde sancties! Schreeuwen zoals Nastasia dat doet mag dan gewoon niet meer?
Fysiek geweld is erg, maar een medebewoonster uitmaken voor hoer achter het centraal station, kutkind tegen haar schreeuwen, kankerhoer en zo meer van dat goors. Neem eens eindelijk stelling! Laat bewoners weten dat bedreigingen over hete pannen met olie over bewoners heengooien ook hypothetisch niet kunnen! Dat hulp van buiten oproepen om familieleden te pakken ( zoals Bart en Natanael dat doen) dat dat echt te ver is. Het gaat maar door en gaat maar door.
V R E S E L I J K! Slechte Televisie derhalve!
Niet allemaal...quote:Op donderdag 25 januari 2007 08:40 schreef Black_king het volgende:
DGK_REDACTIE: Zijn jullie (degenen die hier posten) ook te zien in het "Backstage" filmpje?
En gelukkig maar, dat ze dat doen.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 13:38 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Ja dat doen ze toch echt zelf...
Neemt niet weg dat niet alles zomaar getolereerd hoeft te worden. In feite is dit elkaar ophitsen, wat kan aanleiden tot aanzetten tot geweld, en dat is strafbaar (art173d WvS).quote:Op vrijdag 26 januari 2007 13:38 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
Ja dat doen ze toch echt zelf...
Er werkt een heel team aan de website. We hebben het compliment doorgegevenquote:Op vrijdag 26 januari 2007 14:09 schreef monique.t het volgende:
Hier ook ff een vraag aan de redaktie.
Hebben jullie sinds kort iemand anders die de verslagen op dgk site schrijft??
Vind de verslagen namelijk steeds leuker en scherper worden :-)
Mijn complimenten aan de schrijver/ster
Verhalen worden inderdaad steeds leuker, alleen wemelt het van de spelfouten.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 14:09 schreef monique.t het volgende:
Hier ook ff een vraag aan de redaktie.
Hebben jullie sinds kort iemand anders die de verslagen op dgk site schrijft??
Vind de verslagen namelijk steeds leuker en scherper worden :-)
Mijn complimenten aan de schrijver/ster
Als je stuurt op inactiviteit ["niet hangen op de bank huub" hoorde ik een keer], kun je dat op verbaal geweld ook lijkt mij redactie.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 13:38 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Ja dat doen ze toch echt zelf...
quote:Op vrijdag 26 januari 2007 15:28 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ga ik te ver op pokerstars? Of mag ik nog even doorgaan?
Waar ligt jullie limiet, dat jullie die site sluiten?
welke room zitten ze meestal?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 15:28 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ga ik te ver op pokerstars? Of mag ik nog even doorgaan?
Waar ligt jullie limiet, dat jullie die site sluiten?
Ja, dat doen ze toch echt zelf...quote:Op vrijdag 26 januari 2007 14:36 schreef Elounda het volgende:
[..]
Verhalen worden inderdaad steeds leuker, alleen wemelt het van de spelfouten.
Geef dat ook even door aan de schrijvers, DGK_REDACTIE!![]()
Er stonden toch al sancties op grof taalgebruikquote:Op vrijdag 26 januari 2007 14:42 schreef PokerJoker het volgende:
[..]
Als je stuurt op inactiviteit ["niet hangen op de bank huub" hoorde ik een keer], kun je dat op verbaal geweld ook lijkt mij redactie.
Sorry, ik heb het zelf ook uit moeten vinden. Alles voorgekauwd te krijgen, maakt de pret er niet beter op.quote:
Nicolaas terug zou zo vet zijn! Hij is ook niet weggestemd maar gediskwalificeerd dus...quote:Op vrijdag 26 januari 2007 18:31 schreef nibbieworld het volgende:
Ik heb ook eventjes een vraag voor de redactie. Hoe groot is de kans dat er weer ex bewoners mee gaan of mogen doen met het spel van de gouden kooi? niet, klein, groter, GROOT.
Nu Gert je haalt me de woorden uit de mond, dit is zo nep opgezet, walgelijk!quote:Op vrijdag 26 januari 2007 17:21 schreef Gert het volgende:
Verzoek om geen verhaallijntje te maken van dat onoprechte geneuzel tussen NL en het kapstertje. Volgens mij vindt vrijwel niemand het boeiend, als ik het forum hier zo lees. En geloofwaardig vindt al helemáál niemand het.
quote:Oorspronkelijk gepost door karn @ 27-01-2007, 13:59 :
God this is such a good programme! [..]
For me, it's everything Big Brother could have been if it wasn't for that politically correct corpse.
From casting, to editing, to ironic voiceover, to suggestive music at the right moments, to the game plan in general.
I watched last night's episode in joy and wonderment at the programme makers.
Oke dan weet ik dat. Ik heb een brief hier voor Nena en ben geen familie. Dus moet ik maar hopen op goede zege.quote:Op maandag 29 januari 2007 19:47 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Alles komt aan maar er gaat sinds vorige week veel minder 'fanmail' (niet familie/vrienden post) in. Zoiets als de kaartenactie destijds vinden we leuk maar met alle brieven zijn we sinds vorige week terughoudend ivm invloed op het spel. Ook de brieven van familie worden weer strenger gecorrigeerd. Het werkte averechts voor het spel.
Stekker gaat er niet uit hoor.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 13:22 schreef monique.t het volgende:
Klopt het dat als de kijkcijfers tegen vallen de stekker van dgk er na 5 maanden uit gaat??
Hoorde namelijk nena en haar moeder daat over praten.
Dat zou dus betekenen dat we mischien nog maar 1 maandje dgk kunnen kijken
Ja zijn wel wat nieuwe mensen. We gaan letten op de keuzes!quote:Op zaterdag 27 januari 2007 13:51 schreef n1ek het volgende:
Is er toevallig een nieuw regieteam? Laatste tijd zijn de keuzes soms erg wazig / anders dan eerder. Kijken we naar TV-kijkende miljonairs terwijl er elders wel wat actie is. De streamkeuzes zijn wat anders dan anders heb ik het idee.
quote:Op maandag 29 januari 2007 21:48 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Stekker gaat er niet uit hoor.
Fijn dat jullie je niet zo arrogant opstellen als de redactie van Big Brother. Die kon je tips geven tot je er bij dood viel en er werd nog niets mee gedaan.quote:Op maandag 29 januari 2007 21:49 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Ja zijn wel wat nieuwe mensen. We gaan letten op de keuzes!
Ik dacht dat een flink deel van de redactie ex-BB was?quote:Op maandag 29 januari 2007 21:53 schreef Rens_Wilders het volgende:
Fijn dat jullie je niet zo arrogant opstellen als de redactie van Big Brother. Die kon je tips geven tot je er bij dood viel en er werd nog niets mee gedaan.
Jo, je meent het ?quote:Op maandag 29 januari 2007 20:16 schreef PC eend het volgende:
Ik moest van mijn analfabetische tante Jo even zeggen, dat ze er geen reet aan vindt
Nou dan zijn ze flink veranderd op een goede manier.quote:Op maandag 29 januari 2007 22:13 schreef APK het volgende:
[..]
Ik dacht dat een flink deel van de redactie ex-BB was?
Valt wel mee hoor. Zitten er wel een paar tussen.quote:Op maandag 29 januari 2007 22:13 schreef APK het volgende:
[..]
Ik dacht dat een flink deel van de redactie ex-BB was?
Toch geen van Hotel BB mag ik hopen he?quote:Op maandag 29 januari 2007 22:36 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor. Zitten er wel een paar tussen.
Hotel BB team was bijna hetzelfde als het BB5 team. En daarvan zitten/zaten er ook n aantal bij DGK.quote:Op maandag 29 januari 2007 22:43 schreef farceman het volgende:
[..]
Toch geen van Hotel BB mag ik hopen he?![]()
Hotel BB was echt een van de allerslechtste programma's van de laatste jaren en dan vooral die live uitzendingen.quote:Op maandag 29 januari 2007 23:49 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Hotel BB team was bijna hetzelfde als het BB5 team. En daarvan zitten/zaten er ook n aantal bij DGK.
... en minder confrontaties en tv-genieke beeldenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 01:36 schreef anno-i-mus het volgende:
Waarom maken jullie de stemming niet annoniem?
Dat zal toch een verrassend resultaat geven, denk ik
Zo te zien coco chanelquote:Op woensdag 31 januari 2007 19:53 schreef Miraaa het volgende:
Ik durf het bijna niet te vragen (schaam schaam)![]()
Maar van welk merk is de (gesponserde )bril van nena......
[afbeelding]
Denk ook Chanelquote:Op woensdag 31 januari 2007 19:53 schreef Miraaa het volgende:
Ik durf het bijna niet te vragen (schaam schaam)![]()
Maar van welk merk is de (gesponserde )bril van nena......
[afbeelding]
Wij bepalen helemaal niet wie gaat winnen... Dan hadden we net zo goed met 10 acteurs kunnen starten. Goedkoper en makkelijker.quote:Op woensdag 31 januari 2007 10:39 schreef Bagheera het volgende:
Citaat van iemand uit de COS:
"En dat onderstreept nog maar eens, dat het juist "achter" is, die bepaalt wie de villa zal gaan winnen, en dat het geen spel tussen de bewoners zelf is. Was het wel een spel van de bewoners, dan zou "achter" daar geen zinnig woord over kunnen zeggen, en zijn het juist de bewoners zelf die hun kansen om te winnen op de juiste wijze in zouden kunnen schatten."
Redactie, dit is wat jullie willen? Jullie willen bepalen wie gaat winnen?
Dat is echt jullie beleving dat we personen anders benaderen. Iedereen heeft gelijke rechten. We spreken Huub overigens ook veel achter hoor. Wij vinden Huub ook leuk namelijk.quote:Op woensdag 31 januari 2007 13:38 schreef Lieve het volgende:
er moet geen .nl bij hoorvolgens mij bedoelt NIEMAND dat er een .NL bijmoet!
.nl moet eraf en dan gaan we ( eindelijk) weer normaal doen. Namelijk.... er zit daar NIEMAND die niet voor het einde gaat ( Nasty liegt dat ze groengeelpaarszwart ziet als ze niet voor de prijs of het einddoel gaat. Dat weten jullie, dat weten wij en ineens is er rond die vrouw de vreemde gewaarwording dat ze' er voor spek en bonen' zit en niet meedoet?
Alle bewoners zitten er voor de hoofdprijs en het is mooi als dat nog eens heel duidelijk terug komt bij ALLE bewoners! Dat het voor de dazen daar ook duidelijk is.
En het is toch niet werkelijk zo dat de verschillen in benadering door jullie expres is? Dat gaan jullie toch bijstellen? Huub is toch net zo goed gecast als boerBart en Brainlessbraajen?
Geen idee. Te krijgen bij Oogmerk Opticien. Zo weer n blije sponsorquote:Op woensdag 31 januari 2007 19:53 schreef Miraaa het volgende:
Ik durf het bijna niet te vragen (schaam schaam)![]()
Maar van welk merk is de (gesponserde )bril van nena......
[afbeelding]
Wat is er verdraaid dan volgens jou?quote:Op woensdag 31 januari 2007 20:24 schreef LekkerSimpel het volgende:
Gefeliciteerd DGK-REDAKTIE. Je doet je naam meer dan eer aan als BB-redaktie. Wat een ongelovelijke vals geïntrepeteerde aflevering vandaag.
Alles behalve wat er werkelijk is gebeurd.
Is dit jullie wraak op het kritiek van sommigen op FOK! ?
Werkelijk heeeeeeeeeeeeeel kinderachtig om de gebeurtenissen zo te verdraaien in één uitzending.
Dat mag ie hoor als ie wil. We willen het alleen niet 'in beeld'. En iedereen mag dat alleen met ernstige mate. En nee wij blowen niet mee en nee we doen ook niet aan feestjes in het kantoor met joints, drank en weet ik veel wat...quote:Op woensdag 31 januari 2007 20:28 schreef mrSPLIFFY het volgende:
geef die jongen ook es wat te blowen dan, of ontkennen jullie nog steeds dat er wel eens een jonkel gerookt wordt
Dat zoetsappige, zoals jullie het hebben geknipt en wat er werkelijk is gebeurd.quote:Op woensdag 31 januari 2007 20:29 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Wat is er verdraaid dan volgens jou?
Ik snap niet wat je precies bedoelt... Maar waarschijnlijk bedoel je dat we er televisie van maken... Dat is ons vak...quote:Op woensdag 31 januari 2007 20:31 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Dat zoetsappige, zoals jullie het hebben geknipt en wat er werkelijk is gebeurd.
Uiteraard... lekker drama muziekje... Dat maakt het toch juist mooi en leuk...quote:Op woensdag 31 januari 2007 20:34 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ik durft er bijna mijn favoriete hondekop-pantoffels om te verwedden, dat het afscheid van Lesley ook heeeeeeeeeeel ZIELUGGGGGG in beeld gezet gaat worden, met een zwoele voice-over.....
Want BoerBart stond al niet zo in de belangstelling....
Ik vond niet zoveel mis aan de uitzending hoor, maar ben dan ook niet zo kritisch ingesteldquote:Op woensdag 31 januari 2007 20:42 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Ik snap niet wat je precies bedoelt... Maar waarschijnlijk bedoel je dat we er televisie van maken... Dat is ons vak...
Iets in beeld brengen wat niet zo is gebeurd, is geen real-live.quote:Op woensdag 31 januari 2007 20:42 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Ik snap niet wat je precies bedoelt... Maar waarschijnlijk bedoel je dat we er televisie van maken... Dat is ons vak...
Effe voor de helderheid. Wij maken een reality soap. Dus reality met verhaallijnen. Mix tussen soap (GTST) en reality (BB en Survivor).quote:Op woensdag 31 januari 2007 20:43 schreef Lieve het volgende:
Zeg hem maar de Lieve hem Lievs toewenst! Dat hij er een fan bij heeft
![]()
Maar even eerlijk.... zijn 'echte' acteurs goedkoper? Wat vragen deze mensen er dan per uur voor? 24 uur per etmaal x 8 x 365 + alle kosten voor jullie ALLEMAAL..... Zo hee! Het is ECHT een gouden omgeving. Tja, dan snap ik dat we wel moeten kijken natuurlijk!
(gaan die acteurs dan ook voor de echte operaties en het echte afvallen dan? Pas als het mes in Nasty zit geloof ik dat ze een mens van vlees en bloed is oké? Tot die tijd denk ik dat ze er voor de visuele vorm afvalt en niet voor het gewicht, dat het een actrice is die er niet voor het echie inzit. Die Wilgo en die kindjes.... ook zo goed gevonden ! )
Wij vinden jou ook leuk.quote:Op woensdag 31 januari 2007 20:44 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ik vond niet zoveel mis aan de uitzending hoor, maar ben dan ook niet zo kritisch ingesteldTot dusver vind ik het 1000x beter en boeiender dan BB
Dankjewelquote:Op woensdag 31 januari 2007 20:49 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Wij vinden jou ook leuk.![]()
Je bent altijd zo lekker positief. Vinden wij uiteraard enorm leuk om te horen.![]()
Hadden jullie verwacht dat Huub zo populair zou worden.quote:Op woensdag 31 januari 2007 20:27 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Dat is echt jullie beleving dat we personen anders benaderen. Iedereen heeft gelijke rechten. We spreken Huub overigens ook veel achter hoor. Wij vinden Huub ook leuk namelijk.
Het is hun eigen script. Huub zo veel mogelijk pesten.quote:Op woensdag 31 januari 2007 20:56 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Hadden jullie verwacht dat Huub zo populair zou worden.
En ook grappig .
Die jongen raast maar door.![]()
Wat!?quote:Op woensdag 31 januari 2007 20:46 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Iets in beeld brengen wat niet zo is gebeurd, is geen real-live.
Dat is een montage, een soap. Een in elkaar geflanst zootje.
Puur en alleen om de TV-kijkers op een dwaalspoor te brengen met wat werkelijk in het huis gebeurt.
Als je dat TV-maken noemt? Tja, dan heb je gelijk.
U is blauw. Je zou ook de TT kunnen aanpassen. Vraag en klaag hier tegen DGK_REDACTIE.... idee?quote:Op woensdag 31 januari 2007 21:04 schreef Gert het volgende:
[..]
Wat!?![]()
Hebben ze zich wederom niet gehouden aan de erecode om Niets Dan de Integrale Objectieve Waarheid uit te zenden? Wat een sinistere smeerlappen, met hun geheime agenda om de argeloze kijkers een rad voor ogen te draaien!
Het lijkt verdomme wel alsof die lui daar alleen maar bezig zijn om een lekker lopende uitzending te maken!![]()
Misschien is het een optie om een apart topic te maken: "klaag en zeur hier tegen DGK_redactie."
Dan kan dit topic weer gebruikt worden voor vragen. Idee?
Zal wel een verandering voor ze zijn? Ik weet niet wat het idee bij de afgelopen Big Brother was, maar het leek wel alsof de redactie uit één persoon bestond: Hummie met d'r debiele ideeën. DGK is een grote verandering en verbetering.quote:Op maandag 29 januari 2007 23:49 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Hotel BB team was bijna hetzelfde als het BB5 team. En daarvan zitten/zaten er ook n aantal bij DGK.
quote:
Wat is er dan volgens jou gebeurd dat niet goed is weergegevenquote:Op woensdag 31 januari 2007 20:46 schreef LekkerSimpel het volgende:
Iets in beeld brengen wat niet zo is gebeurd, is geen real-live.
Dat is een montage, een soap. Een in elkaar geflanst zootje.
Puur en alleen om de TV-kijkers op een dwaalspoor te brengen met wat werkelijk in het huis gebeurt.
Als je dat TV-maken noemt? Tja, dan heb je gelijk.
quote:Op woensdag 31 januari 2007 20:43 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Uiteraard... lekker drama muziekje... Dat maakt het toch juist mooi en leuk...![]()
![]()
![]()
![]()
Thanks!!!quote:Op woensdag 31 januari 2007 21:32 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
![]()
Als het allemaal echt zou zijn(reality) wel ja. Maar GTST![]()
(roel en dido, dat was mooi om te zien![]()
)
maar verder doen jullie prima werk, incl. de website.![]()
ok, op zdngmw na dan.![]()
Qua kleur en geluid was ook alles wel goed hoor. (was dan ook het enige)quote:Op woensdag 31 januari 2007 21:17 schreef APK het volgende:
[..]
[..]
Wat is er dan volgens jou gebeurd dat niet goed is weergegeven
Je kunt wel met het schuim om je mond dingen gaan lopen brallen, maar zeg dan tenminste waar je het over hebt.
Jammer dat je het zo ziet... Toch geen rancune over het stoppen van de pokersite?quote:Op woensdag 31 januari 2007 21:49 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Qua kleur en geluid was ook alles wel goed hoor. (was dan ook het enige)
Maar de hele context was niet juist weergegeven. En heb ik geen schuim voor nodig. Ik kan het af met realiteit.
Ja, dat welquote:Op woensdag 31 januari 2007 21:50 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Jammer dat je het zo ziet... Toch geen rancune over het stoppen van de pokersite?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |