Dat gore takkewijf mag wat mij betreft blijven zitten maar ik wil haar niet meer zien of horen. Ik krijg kotsneigingen van dat kutwijf. Reden genoeg om te kappen met kijken want DGK weet niet hoe ze moeten doseren. Ze denken, we gooien dat zwarte takkewijf zoveel mogelijk in beeld want dat trekt kijkers, maar op de langere termijn raken ze die kijkers alleen maar kwijt. Want je kunt iemand ook teveel kietelen.quote:Op donderdag 25 januari 2007 19:46 schreef vitessezuid113 het volgende:
@ DGK_REDACTIE :
Waarneer verlaat Natasia nou dat huis ?, of brengen jullie dat schijtwijf minder in beeld ? met haar geschreeuw en gezeur !
Te delen?? die is maf...... als er al iets gedeeld moet worden dan zouden ze daarvoor nou juist een mooie SMS-actie kunnen houden......quote:Op vrijdag 26 januari 2007 10:45 schreef farceman het volgende:
Hebben jullie soms ook niet het vermoeden dat Bart er alles aan doet om het programma te laten floppen en alles te boycotten?
Hij doet nergens meer aan mee, zegt niks en ook de negeer-mode van nu is zijn iniatief.
Hij hoopt volgens mij zo het programma te laten stoppen en zo het 1 miljoen te delen.
Tja... Dat gaat m dan toch echt niet lukken.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 10:45 schreef farceman het volgende:
Hebben jullie soms ook niet het vermoeden dat Bart er alles aan doet om het programma te laten floppen en alles te boycotten?
Hij doet nergens meer aan mee, zegt niks en ook de negeer-mode van nu is zijn iniatief.
Hij hoopt volgens mij zo het programma te laten stoppen en zo het 1 miljoen te delen.
Ja dat doen ze toch echt zelf...quote:Op vrijdag 26 januari 2007 13:10 schreef Lieve het volgende:
Kan er een personeel ontslagronde komen waarin verplicht is om personeel te ontslaan en n ieuwe aan te nemen ( spel en tv technisch erg aardig voor de gemoedsrust! )
De regels weer eens verscherpt en nu ook eens toegepast zien worden. Zo wil ik dat er sancties komen tegen de eindeloze stroom verwensingen en bedreigingen tegenover sommige bewoners. Dat is geen spel, dat is crimineel gedrag!
Ook geluid boven een aantal decibellen meteen afstraffen met harde sancties! Schreeuwen zoals Nastasia dat doet mag dan gewoon niet meer?
Fysiek geweld is erg, maar een medebewoonster uitmaken voor hoer achter het centraal station, kutkind tegen haar schreeuwen, kankerhoer en zo meer van dat goors. Neem eens eindelijk stelling! Laat bewoners weten dat bedreigingen over hete pannen met olie over bewoners heengooien ook hypothetisch niet kunnen! Dat hulp van buiten oproepen om familieleden te pakken ( zoals Bart en Natanael dat doen) dat dat echt te ver is. Het gaat maar door en gaat maar door.
V R E S E L I J K! Slechte Televisie derhalve!
Niet allemaal...quote:Op donderdag 25 januari 2007 08:40 schreef Black_king het volgende:
DGK_REDACTIE: Zijn jullie (degenen die hier posten) ook te zien in het "Backstage" filmpje?
En gelukkig maar, dat ze dat doen.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 13:38 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Ja dat doen ze toch echt zelf...
Neemt niet weg dat niet alles zomaar getolereerd hoeft te worden. In feite is dit elkaar ophitsen, wat kan aanleiden tot aanzetten tot geweld, en dat is strafbaar (art173d WvS).quote:Op vrijdag 26 januari 2007 13:38 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
Ja dat doen ze toch echt zelf...
Er werkt een heel team aan de website. We hebben het compliment doorgegevenquote:Op vrijdag 26 januari 2007 14:09 schreef monique.t het volgende:
Hier ook ff een vraag aan de redaktie.
Hebben jullie sinds kort iemand anders die de verslagen op dgk site schrijft??
Vind de verslagen namelijk steeds leuker en scherper worden :-)
Mijn complimenten aan de schrijver/ster
Verhalen worden inderdaad steeds leuker, alleen wemelt het van de spelfouten.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 14:09 schreef monique.t het volgende:
Hier ook ff een vraag aan de redaktie.
Hebben jullie sinds kort iemand anders die de verslagen op dgk site schrijft??
Vind de verslagen namelijk steeds leuker en scherper worden :-)
Mijn complimenten aan de schrijver/ster
Als je stuurt op inactiviteit ["niet hangen op de bank huub" hoorde ik een keer], kun je dat op verbaal geweld ook lijkt mij redactie.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 13:38 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Ja dat doen ze toch echt zelf...
quote:Op vrijdag 26 januari 2007 15:28 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ga ik te ver op pokerstars? Of mag ik nog even doorgaan?
Waar ligt jullie limiet, dat jullie die site sluiten?
welke room zitten ze meestal?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 15:28 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ga ik te ver op pokerstars? Of mag ik nog even doorgaan?
Waar ligt jullie limiet, dat jullie die site sluiten?
Ja, dat doen ze toch echt zelf...quote:Op vrijdag 26 januari 2007 14:36 schreef Elounda het volgende:
[..]
Verhalen worden inderdaad steeds leuker, alleen wemelt het van de spelfouten.
Geef dat ook even door aan de schrijvers, DGK_REDACTIE!![]()
Er stonden toch al sancties op grof taalgebruikquote:Op vrijdag 26 januari 2007 14:42 schreef PokerJoker het volgende:
[..]
Als je stuurt op inactiviteit ["niet hangen op de bank huub" hoorde ik een keer], kun je dat op verbaal geweld ook lijkt mij redactie.
Sorry, ik heb het zelf ook uit moeten vinden. Alles voorgekauwd te krijgen, maakt de pret er niet beter op.quote:
Nicolaas terug zou zo vet zijn! Hij is ook niet weggestemd maar gediskwalificeerd dus...quote:Op vrijdag 26 januari 2007 18:31 schreef nibbieworld het volgende:
Ik heb ook eventjes een vraag voor de redactie. Hoe groot is de kans dat er weer ex bewoners mee gaan of mogen doen met het spel van de gouden kooi? niet, klein, groter, GROOT.
Nu Gert je haalt me de woorden uit de mond, dit is zo nep opgezet, walgelijk!quote:Op vrijdag 26 januari 2007 17:21 schreef Gert het volgende:
Verzoek om geen verhaallijntje te maken van dat onoprechte geneuzel tussen NL en het kapstertje. Volgens mij vindt vrijwel niemand het boeiend, als ik het forum hier zo lees. En geloofwaardig vindt al helemáál niemand het.
quote:Oorspronkelijk gepost door karn @ 27-01-2007, 13:59 :
God this is such a good programme! [..]
For me, it's everything Big Brother could have been if it wasn't for that politically correct corpse.
From casting, to editing, to ironic voiceover, to suggestive music at the right moments, to the game plan in general.
I watched last night's episode in joy and wonderment at the programme makers.
Oke dan weet ik dat. Ik heb een brief hier voor Nena en ben geen familie. Dus moet ik maar hopen op goede zege.quote:Op maandag 29 januari 2007 19:47 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Alles komt aan maar er gaat sinds vorige week veel minder 'fanmail' (niet familie/vrienden post) in. Zoiets als de kaartenactie destijds vinden we leuk maar met alle brieven zijn we sinds vorige week terughoudend ivm invloed op het spel. Ook de brieven van familie worden weer strenger gecorrigeerd. Het werkte averechts voor het spel.
Stekker gaat er niet uit hoor.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 13:22 schreef monique.t het volgende:
Klopt het dat als de kijkcijfers tegen vallen de stekker van dgk er na 5 maanden uit gaat??
Hoorde namelijk nena en haar moeder daat over praten.
Dat zou dus betekenen dat we mischien nog maar 1 maandje dgk kunnen kijken
Ja zijn wel wat nieuwe mensen. We gaan letten op de keuzes!quote:Op zaterdag 27 januari 2007 13:51 schreef n1ek het volgende:
Is er toevallig een nieuw regieteam? Laatste tijd zijn de keuzes soms erg wazig / anders dan eerder. Kijken we naar TV-kijkende miljonairs terwijl er elders wel wat actie is. De streamkeuzes zijn wat anders dan anders heb ik het idee.
quote:Op maandag 29 januari 2007 21:48 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Stekker gaat er niet uit hoor.
Fijn dat jullie je niet zo arrogant opstellen als de redactie van Big Brother. Die kon je tips geven tot je er bij dood viel en er werd nog niets mee gedaan.quote:Op maandag 29 januari 2007 21:49 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Ja zijn wel wat nieuwe mensen. We gaan letten op de keuzes!
Ik dacht dat een flink deel van de redactie ex-BB was?quote:Op maandag 29 januari 2007 21:53 schreef Rens_Wilders het volgende:
Fijn dat jullie je niet zo arrogant opstellen als de redactie van Big Brother. Die kon je tips geven tot je er bij dood viel en er werd nog niets mee gedaan.
Jo, je meent het ?quote:Op maandag 29 januari 2007 20:16 schreef PC eend het volgende:
Ik moest van mijn analfabetische tante Jo even zeggen, dat ze er geen reet aan vindt
Nou dan zijn ze flink veranderd op een goede manier.quote:Op maandag 29 januari 2007 22:13 schreef APK het volgende:
[..]
Ik dacht dat een flink deel van de redactie ex-BB was?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |