quote:Op zondag 7 januari 2007 15:49 schreef Sonique het volgende:
In feite zijn alle bewoners zoals huub behalve NL (en Sylvia).
Bij Huub ging het 'overgeven' nu eenmaal wat luidruchtiger dan de anderen.
De meeste van de anderen hebben zich onbewust al overgegeven, en anderen ontkennen de overgave gewoon.
Maar ze staan op precies dezelfde plek als Huub, spel technisch gezien...
Sylvia is een appart geval. Sylvia is een harde dobber. ze geeft zich niet zo snel gewonnen, haar knakmoment ligt heel hoog. Sylvia heeft een andere methode nodig om te knakken, of misschien hoeft ze niet te knakken, ze kan er uit gestemt worden.
IEts wat ook dichtbij lijkt te komen...
Wat wou je dan? Een Big Brother 2 ?!quote:Op zondag 7 januari 2007 15:42 schreef Day het volgende:
[..]
Die gaat alle registers open trekken om zijn gelijk te halen. Bij de bewoners is hij al begonnen, straks volgt de redactie.
Als het hem niet lukt om Huub eruit te krijgen of (op z'n minst) sancties tegen Huub te krijgen, zou het mij niet verbazen als hij eruit stapt. Dat mannetje heeft nu echt last van een geknakt egootje. Hij is gevloerd door een knulletje van 24.
NL en Huub mogen elkaar echt niet (en ik blijf erbij dat dat komt, omdat ze hetzelfde walgelijke karakter hebben). Die 2 zullen net zolang tegen elkaar doorgaan tot 1 van 2 uit het huis is.
Het beste zou eigenlijk zijn dat ze beide verdwijnen. De sfeer is er nl. niet beter op geworden sinds beide heren het huis hebben betreden.
quote:Op zondag 7 januari 2007 15:51 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Wat wou je dan? Een Big Brother 2 ?!
Dit is juist waar DGK om draait. Het slechtste in de mens boven zien te krijgen wat ze allemaal ervoor over hebben voor veel geld.......
Sfeer moet je denk ik thuis op de bank zoeken, niet in DGK.....IMHO.....anders zou ik niet eens kijken als het de hele GK zoals met Kerst en Oud&nieuw zou gaan. Nu is het weer tijd voor actie![]()
Had dan gewoon allemaal gasten met een strafblad erin gezetquote:Op zondag 7 januari 2007 15:52 schreef bosb het volgende:
[..]
![]()
![]()
En daarom vindt ik eigenlijk dat er nu ook iets moet gebeuren, er wordt nu alleen maar gedaan alsof er niets gebeurd is.
Je begrijpt mij verkeerd...quote:Op zondag 7 januari 2007 15:46 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik ben dat niet met je eens. Uiteraard bedoelde ik het ironisch, dat Huub voortaan elke dat Nathanaels moeder moet gaan beledigen, MAAR: Huub deed niets anders dan Nathanael te proberen te raken. En dat is iets wat Nathanael, sámen met de twee andere heren en Nataasia, dag-in-dag-uit bij Huub aan het doen is: hem raken waar maar mogelijk is. Wat mij betreft, maar jij denkt daar blijkbaar anders over, hebben zij de ethische grenzen van "het spel" al láng overschreden, en is het enige bijzondere aan Huubs uitbarsting dat hij zo láát kwam en zo relatief mild was. Iemand groepsgewijs structureel zó vernederen, valt voor mij vér buiten het kader van het spel. Dit is nu precies waar de media bij de aankondiging van de show over vielen, waarna Talpa zich haastte om te verklaren dat het echt geen treitershow zou worden.
Een beetje zieken hoort er bij hoor, en is vermakelijk. Maar iemand zó structureel te grazen nemen, met een clubje, inclusief dagelijks overleg in het kantoortje over de uit te voeren treiterijen, gaat echt te ver. Mensen met zo'n "spelopvatting" vind ik misselijke personen.
Lieve schat, ter geruststelling, want je blijft je maar druk maken om Brian's benen. Er is een apparaat besteld om zijn benen te trainen.quote:Op zondag 7 januari 2007 15:53 schreef Gigageil het volgende:
Broek uit !! Broek uit !!
Spillebeentjes willen we zien.....![]()
![]()
Bart is de ontkenner. Hij weet het wel, maar ontkent het.quote:Op zondag 7 januari 2007 15:50 schreef bosb het volgende:
[..]
![]()
Ik zelf twijfel ook nog een beetje aan Bart, volgens mij doe hij alsof hij geknakt is.
Als ik het goed begrepen heb heeft NL vanacht bewust Huup lopen treiteren, om een agressieve reactie van Huub uit te lokken.quote:Op zondag 7 januari 2007 15:26 schreef Sonique het volgende:
[..]
Het is al afgelopen voor Huub denk ik...
Hij is precies geknakt waar NL het wilde knakken...
Knakpunt van iemand is belangrijk, dan weet je hoe ver je moet gaan.
Het is een kwestie van tijd voordat Huub eruit ligt.
Ik denk namelijk niet dat NL erg onder de indruk was van Huub z'n 'moment'...
De aanvallen op NL z'n moeder zijn op z'n minst zeer zwak te noemen...
Was DGK voor de komst van .NL een 2e BB dan?quote:Op zondag 7 januari 2007 15:51 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Wat wou je dan? Een Big Brother 2 ?!
Dit is juist waar DGK om draait. Het slechtste in de mens boven zien te krijgen wat ze allemaal ervoor over hebben voor veel geld.......
Sfeer moet je denk ik thuis op de bank zoeken, niet in DGK.....IMHO.....anders zou ik niet eens kijken als het de hele GK zoals met Kerst en Oud&nieuw zou gaan. Nu is het weer tijd voor actie![]()
Pfff gelukkig.....ik kan het gewoon niet aanzien.....quote:Op zondag 7 januari 2007 15:55 schreef Day het volgende:
[..]
Lieve schat, ter geruststelling, want je blijft je maar druk maken om Brian's benen. Er is een apparaat besteld om zijn benen te trainen.
En met zijn bovenlijf is in ieder geval niks mis!
Tot de kaaklijnquote:Op zondag 7 januari 2007 15:55 schreef Day het volgende:
[..]
Lieve schat, ter geruststelling, want je blijft je maar druk maken om Brian's benen. Er is een apparaat besteld om zijn benen te trainen.
En met zijn bovenlijf is in ieder geval niks mis!
Het gaat Huub geloof ik niet om de letterlijke teksten; het is het idee dat Nathanael van alle dingen die je met een weblog kan doen, ervoor kiest om een persoonlijke hetze tegen hem te voeren. Huub vindt dat spel-overgrenzend, en ziet het als een poging om hem als persoon (en niet alleen als speldeelnemer) stuk te maken.quote:Op zondag 7 januari 2007 15:50 schreef HiDiHo het volgende:
Is er nou al bekend wat Huub nou zo erg vond aan die tekst in zijn weblog?
Behalve Joep meloen en HUICHELAAR ??
het treiteren van Huub is al vanaf dag 1 aan de gang.quote:Op zondag 7 januari 2007 15:56 schreef blomst het volgende:
[..]
Als ik het goed begrepen heb heeft NL vanacht bewust Huup lopen treiteren, om een agressieve reactie van Huub uit te lokken.
En dat dit hem gelukt is?
Zou mooi zijn als de programma makkers dit hele voorval de bewoners van de gouden kooi dit in de juiste volgorde zou laten zien.
Moi....echt de beloofde actie bleef wel uit.......ik snap de opbouw van TIEN, en de rust rond Kerst, maar nu mag het van mij wel wat grover worden.....quote:Op zondag 7 januari 2007 15:57 schreef Day het volgende:
[..]
Was DGK voor de komst van .NL een 2e BB dan?
Vond ik niet!
It's all in the game !quote:Op zondag 7 januari 2007 16:00 schreef Gert het volgende:
[..]
Het gaat Huub geloof ik niet om de letterlijke teksten; het is het idee dat Nathanael van alle dingen die je met een weblog kan doen, ervoor kiest om een persoonlijke hetze tegen hem te voeren. Huub vindt dat spel-overgrenzend, en ziet het als een poging om hem als persoon (en niet alleen als speldeelnemer) stuk te maken.
Wat ik zeg....quote:Op zondag 7 januari 2007 16:11 schreef bosb het volgende:
Aan alle mensen die de hele dag al Pro huub zijn. Horen jullie nu wat hij zegt. Hij geeft toe dat hij verloren heeft gisteravond, en geeft ook aan dat zijn drankgebruik er een rol in speelt.
Dit bevestigt het verhaal dat .nl gewoon gewonnen heeft en huub zich heet laten gaan.
jammer alleen dat het verder opeens stil blijftquote:
Nathanael is toch begonnen met Huub bashen ??quote:Op zondag 7 januari 2007 16:11 schreef bosb het volgende:
Aan alle mensen die de hele dag al Pro huub zijn. Horen jullie nu wat hij zegt. Hij geeft toe dat hij verloren heeft gisteravond, en geeft ook aan dat zijn drankgebruik er een rol in speelt.
Dit bevestigt het verhaal dat .nl gewoon gewonnen heeft en huub zich heet laten gaan.
Dit maakt Huub meer een winnaar dan de rest. Hij neemt zn verantwoordelijkheidquote:Op zondag 7 januari 2007 16:16 schreef bosb het volgende:
Huub geeft nu ook aan dat het hem niets oplevert, hij levert alleen maar in voor een kort moment van genoegdoening. Ik ben heel blij dat hij dit zelf wel goed beseft en hoop ook dat hij hier vanavond ook iets mee doet.
Wat de rest van de groep daarmee doet zal mij benieuwen
niet te grappig worden hequote:Op zondag 7 januari 2007 16:15 schreef kleinzusje het volgende:
Dan lag NL nu in het ziekenhuis.
Ze begrijpt het wel.quote:Op zondag 7 januari 2007 16:16 schreef Black_king het volgende:
Sylvia distantieert zich nu toch wel van Huub !
Dit vind ik wel heel naief. Huub nu nog winnaar noemen. Hij geeft toch aan dat hij door zo uit zijn slof te schieten echt alleen maar heeft verloren. Jij lijkt weer een beetje te vergeten dat het een spel is. Huub heeft dat nu ook.quote:Op zondag 7 januari 2007 16:17 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Dit maakt Huub meer een winnaar dan de rest. Hij neemt zn verantwoordelijkheid
quote en edit zit wel erg dicht bij elkaarquote:Op zondag 7 januari 2007 16:18 schreef Fikkert het volgende:
[..]
niet te grappig worden he, zelfs benji kan m (kabouter huub) zonder moeite hebben
![]()
Dat is ook zo, maar daar koop je in het DGK huis letterlijk niets voor...quote:Op zondag 7 januari 2007 16:17 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Dit maakt Huub meer een winnaar dan de rest. Hij neemt zn verantwoordelijkheid
Welnee, de waarheid mag best eens gezegt wordenquote:Op zondag 7 januari 2007 16:17 schreef Black_king het volgende:
Sylvia : En laat de alcohol maar staan !
Door jou word ik er gelukkig weer aan herrinderdquote:Op zondag 7 januari 2007 16:19 schreef bosb het volgende:
[..]
Dit vind ik wel heel naief. Huub nu nog winnaar noemen. Hij geeft toch aan dat hij door zo uit zijn slof te schieten echt alleen maar heeft verloren. Jij lijkt weer een beetje te vergeten dat het een spel is. Huub heeft dat nu ook.
Nouquote:Op zondag 7 januari 2007 16:19 schreef Fikkert het volgende:
[..]
quote en edit zit wel erg dicht bij elkaar
graag gedaanquote:Op zondag 7 januari 2007 16:21 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Door jou word ik er gelukkig weer aan herrinderd![]()
NL was zo zat + een zere knie + een conditie van niks: vraag het me afquote:Op zondag 7 januari 2007 16:18 schreef Fikkert het volgende:
[..]
niet te grappig worden he, zelfs benji kan m zonder moeite hebben
![]()
Kwestie van ontkennen en een gebrek aan inzicht van de bewoners...quote:Op zondag 7 januari 2007 16:23 schreef rooie3 het volgende:
Wat ik niet snap is dit.
Als Huub iets flikt moet de hele groep erover oordelen en staat hij alleen.
Als die andere wat doen is het heel normaal.
Natasia is toch ook bezig tegen Sylvia met hele nare woorden.
Soms vraag ik me af zien wij het zo verkeerd en is Huub slecht.
En is de rest zo aardig.
Natasia speelt het spel richting de persoon. Een manier waarop je het spel kunt spelen, Huub is vanacht een grens overschreden door te vergeten dat het een spel is en de familie van .nl aan te vallen. Dat zorgt er ook voor dat de rest er zo boos om is.quote:Op zondag 7 januari 2007 16:23 schreef rooie3 het volgende:
Wat ik niet snap is dit.
Als Huub iets flikt moet de hele groep erover oordelen en staat hij alleen.
Als die andere wat doen is het heel normaal.
Natasia is toch ook bezig tegen Sylvia met hele nare woorden.
Soms vraag ik me af zien wij het zo verkeerd en is Huub slecht.
En is de rest zo aardig.
Bart is verlieft (3e laag)quote:Op zondag 7 januari 2007 16:24 schreef Day het volgende:
Bart trekt het, volgens mij, ook niet lang meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |