Wie gaat er nog meer kijken?quote:Vier koppels, vier steden, één droom: een eigen horecazaak. In het nieuwe programma Mijn Tent is Top kan heel Nederland zien hoe het de koppels vergaat en barst de strijd om de populairste tent los.
De jury oordeelt, de kijker bepaalt
Een strenge, vakkundige jury onder leiding van horecagoeroe en topkok Herman den Blijker beoordeelt de vier koppels. Zij beslissen welke twee koppels er afvallen. Tijdens de laatste live-uitzending kies jij jouw favoriet.
De koppels
Amsterdam
De sympathieke Richard en zijn verloofde Weruschca beginnen in Amsterdam aan hun horecadroom. Het idee is een brasserie zoals je die in Parijs tegenkomt. Simpele gerechten maar van uitstekende kwaliteit.
Den Bosch
Sven en Geertje beginnen hun avontuur in Den Bosch. Hun droom is een plek waar mensen lekker ongedwongen kunnen eten maar wel in een hoger segment.
Leeuwarden
In Leeuwarden beginnen de nuchtere en gedreven Frieda en Frank aan het verwezenlijken van hun horecadroom. Zij starten hun eigen zaak waar sushi en entertainment centraal staan.
Rotterdam
De vrienden Dave en Marc beginnen aan een Spaans avontuur in Rotterdam. Samen beginnen zij nu een Pinchobar. Pinchos zijn Baskische tapas met een prikkertje erdoor (pincho).
Meer info: www.mijntentistop.nl
quote:
Bron: www.mijntentistop.nlquote:Een strenge, vakkundige jury beoordeelt de vier koppels. Niemand minder dan horecagoeroe en topkok Herman den Blijker leidt deze vijfkoppige jury. Zij beslissen welke twee koppels er afvallen. In aflevering 8 valt het eerste koppel af. Het tweede duo valt af in aflevering 10. De kijker heeft echter het allerlaatste woord. Tijdens de laatste live-uitzending kies jij jouw favoriet. Jouw telefoontje of SMS bepaalt de winnaar!
quote:Strijd om horeca-onderneming in Mijn tent is top
Geplaatst op 16-01-2007 om 11:24
In het nieuwe RTL 5-programma Mijn Tent is Top strijden vier koppels vanaf vanavond een aantal weken lang om een eigen horecaonderneming. Ieder koppel heeft de ambitie en wens een eigen horecazaak te beginnen en geven daar nu gehoor aan. Mijn tent is top laat zien hoe het deze startende ondernemers vergaat. De camera’s van RTL 5 volgen de ondernemers vanaf het moment dat zij de sleutel krijgen van hun nieuwe pand totdat hun bedrijf wel of niet tot bloei komt.
Tijdens dit proces worden de koppels begeleidt en beoordeeld door een jury waarvan topkok Herman den Blijker voorzitter is. Uiteindelijk blijft er één koppel over dat met het winnen van een geldbedrag de onderneming wint. Dat betekent echter niet dat de andere koppels hun deuren moeten sluiten. Mijn Tent is Top is gebaseerd op het succesvolle Australische programma My Restaurant Rules.
In Amsterdam, Leeuwarden, Den Bosch en Rotterdam gaan de koppels aan de slag. Met een origineel idee voor hun eigen horecaonderneming beginnen zij als fulltime ondernemers met frisse moed aan dit avontuur. Het verbouwen en inrichten van hun zaak, het regelen van de financiële huishouding, het aannemen van personeel, het samenstellen van een menukaart en het op peil houden van de kwaliteit van de zaak horen bij het verwezenlijken van deze droom. Tijdens dit proces worden de koppels in de gaten gehouden door vier vaste juryleden en het steeds wisselende gastjurylid.
Zij bepalen welke twee koppels als eerste moeten afvallen. Dit betekent echter niet dat deze ondernemers met hun bedrijf moeten stoppen. Zij maken alleen geen kans meer op de hoofdprijs; een geldbedrag waarmee hun onderneming ook in één keer hun eigendom is. Dit wint één koppel dat door het publiek wordt gekozen.
Erland Galjaard, programmadirecteur RTL 5: “Mijn Tent is Top is meer dan alleen een tv programma. Het is een eigenzinnig, uniek en vooral ook groots event, dat nooit eer- der zo werd gedaan in Nederland . Een spannende, positieve strijd tussen vier zeer gemotiveerde koppels met vier verschillende horecaconcepten. En tegelijkertijd ook nog eens een leuke ’strijd’ tussen vier steden. Met de populaire topkok Herman den Blijker als welkome hulp, maar ook als strenge juryvoorzitter. Wie weet zijn Tent vanaf de grond goed op te bouwen, en de kijker te verleiden tot een bezoek aan zijn restaurant? En leuk ook, de kijker kan daar ter plekke op camera, commentaar leveren, en heeft ook invloed op de uiteindelijke uitslag. Ingredïenten en redenen genoeg derhalve om ons zeer te verheugen op dit programma.”
In Leeuwarden begint het koppel Frieda en Frank een eigen zaak waar sushi en entertainment centraal staan. Het jonge stel Sven en Geertje beginnen hun avontuur in Den Bosch. Hun droom is een plek waar mensen lekker ongedwongen kunnen eten maar wel in een hoger segment. De vrienden Dave en Marc beginnen aan een Spaans avontuur in Rotterdam. Samen beginnen zij nu een Pinchobar. Pinchos zijn Baskische tapas met een prikkertje erdoor. Richard en zijn verloofde Weruschca beginnen in Amsterdam aan een brasserie zoals je die in Parijs tegenkomt. Mijn tent is top gaat vanavond om 21.30 uur van start bij RTL 5.
Discussie blijft terugkomen...quote:Op woensdag 17 januari 2007 10:53 schreef Dos37 het volgende:
Loopt trouwens ook al een topic over in CUL.
Hier weer terug over het programmaquote:Op dinsdag 16 januari 2007 23:36 schreef nlg het volgende:
Dus, om te resumeren:De kookkunsten van de stellen, recepten en ander culinairs in: [CUL-TV] Mijn tent is top, van Herman den Blijker Het programma zelf, wat er in de aflevering gebeurd is en de rest in: Mijn Tent is Top (dinsdags om 21:30 bij RTL 5)
wat een saai mislukt slap aftreksel van My Restaurant Rules zeg.quote:Op woensdag 17 januari 2007 12:18 schreef Argento het volgende:
dit is dus de vaderlandse versie van het Australische My Restaurant Rules.
dat stukje heb ik dan gemist geloof ikquote:sympathieke Richard
Vooral pauperig -- 't zal eens niet bij die NL versiesquote:Op woensdag 17 januari 2007 16:20 schreef sugarJay het volgende:
wat een saai mislukt slap aftreksel van My Restaurant Rules zeg..
Thanx Mr_impulsief..quote:Op woensdag 24 januari 2007 10:46 schreef Mr_Impulsief het volgende:
Jaa miss hellemaal gelijkDie jonge lui verdienen een goeie kans
Is dat die uit A'dam?quote:Op woensdag 24 januari 2007 10:43 schreef Cybart het volgende:
Ik irriteer me zooooooo ontzettend hard aan die Richard...
en aan de preview van volgende week te zien wordt dat nog erger...
Inderdaad, Richard en Weruschca. Zoals jij en het jurylid al zeiden is een zoveelste brasserie in Amsterdam geen zinnige toevoeging. Sowieso lijkt het mij dat de horeca in Amsterdam volgepropt genoeg is. Op de site van Mijn tent is top staat dat in Leeuwarden per horecagelegenheid meer dan 500 inwoners zijn, landelijk gemiddeld is dat krap 400. Ik denk dat het in Amsterdam nog veel minder is.quote:Op woensdag 24 januari 2007 11:18 schreef pfaf het volgende:
Is dat die uit A'dam?
Dat stel is het enige stel wat ik het niet gun. Kan ze beide niet uitstaan..
Het ziet er nu al stukken beter uit overal! Coquille houdt 27 januari een opening, dat is ook op de webcam te zien.quote:Op woensdag 24 januari 2007 13:09 schreef nlg het volgende:
Voor de echte die-hards: je kunt nu ook live meekijken in de restaurants!
lijkt me welquote:Op woensdag 24 januari 2007 17:09 schreef kassenbouwer het volgende:
Misschien handig om deze twee topics te verenigen?
[CUL-TV] Mijn tent is top, van Herman den Blijker
Die presentatie van Den Bosch zag er toch heel aardig uit... beter als die van Rotterdam, dat was gewoon een hoop blabla... en van Rotterdam vind ik het zwaar minder dat het geen echte horecamensen lijken.... zoals ook gezegd door de jury zouden ze net zo goed auto's kunnen verkopen... en ze besteden alles uitquote:Op woensdag 24 januari 2007 18:13 schreef Lassekjus het volgende:
Die uit Den Bosch verdienen het het minst. Die paupers komen gewoon te laat als de aannemer om 7 uur op de stoep gaat. Zelfs als de Blijker komt zijn ze niet op tijd omdat ze zogenaamd MOE zijn.
Je wilt een restaurant beginnen en dan doe je dat.
Die gozer heeft ook een uitstraling van een zak aardappelen. Dat kan nooit wat worden.
quote:Ik lees op de site van RTL dat Frank een zaak in Harlingen heeft gehad. Iemand enig idee welke zaak dat was?
Ik kom zelf namelijk oorspronkelijk uit Harlingen dus ik ben wel nieuwsgierig...
Die gasten uit Rotterdam moeten ze meteen opsluiten. Wat een irritante wannabe yuppies zijn dat zeg.quote:Op woensdag 24 januari 2007 18:18 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Die presentatie van Den Bosch zag er toch heel aardig uit... beter als die van Rotterdam, dat was gewoon een hoop blabla... en van Rotterdam vind ik het zwaar minder dat het geen echte horecamensen lijken.... zoals ook gezegd door de jury zouden ze net zo goed auto's kunnen verkopen... en ze besteden alles uit
Wat een rete arrogant wijf is dat zegquote:Op dinsdag 30 januari 2007 09:46 schreef Cybart het volgende:
vanavond weer lekker irriteren aan de amsterdammer + zijn stewardess
Het is een leuk idee maar die gasten stralen echt 0,0 gezelligheid uit... totaal geen horeca-luiquote:Op woensdag 7 februari 2007 09:02 schreef pfaf het volgende:
Als ik uit eten zou gaan, zou ik naar Rotterdam gaan. Geweldig idee, die pincho's.
Inderdaad, gaat lekker daar. DIe kok is ook een kneus zeg, na zo'n voorbereiding na 2 dagen opgeven.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:48 schreef Cybart het volgende:
R'dam is going down
(nu amsterdam nog)
Daar zien we ook zo weinig van, of ligt dat aan mij?quote:ben nu helemaal voor leeuwarden....
Den Bosch boeit me niet meer zo...
Volgens de preview van volgende week gaan zij ook nog moeilijke tijden krijgen!quote:Frank& Frieda
leuk concept voor daar, mooie ambiance, leuke mensen...
"Het was niet veel soeps" over Doozo, dus ik had het al wel verwacht ( zie m'n reactie hierboven )quote:Op dinsdag 13 februari 2007 23:05 schreef p-etr-a het volgende:
De Mystery Guest geeft op de site een:
9 voor Coquille
8 voor Como Como
7 voor Suisse
6 voor Doozo.
Dat had ik niet verwacht! Ik ben heel benieuwd naar de uitzending van volgende week.
Idd wat een eikelsquote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:18 schreef BliksemSchigt het volgende:
Como Como.
Wat een rukkers bij elkaar.
Bron: www.mijntentistop.nlquote:Klachten uit België
Het zit Marc en Dave niet mee. Vanuit België kregen de Rotterdammers een klacht over de naam van hun tent. De merknaam Comocomo is door een Belgische pintxobar vastgelegd binnen Europa. Wat zijn hiervan de gevolgen? Zullen Marc en Dave de naam moeten wijzigen?
dave zit er geloof ik ook flink onder bij marcquote:Op woensdag 21 februari 2007 19:28 schreef dfens het volgende:
Die gasten van Como como redden het niet denk ik![]()
Beetje dom om zonder advocaat naar Belgie te gaan ook.
Nog steeds niet opgepikt, dit idee?quote:Op woensdag 24 januari 2007 17:09 schreef kassenbouwer het volgende:
Misschien handig om deze twee topics te verenigen?
[CUL-TV] Mijn tent is top, van Herman den Blijker
Na overleg met de CUL-mods is besloten beide topics te laten lopen. Meer info over het hoe en waarom staat in het CUL-FB topic.quote:Op donderdag 22 februari 2007 02:56 schreef golfer het volgende:
[..]
Nog steeds niet opgepikt, dit idee?
Haha, ja ik snap het ook niet.quote:Op donderdag 22 februari 2007 02:56 schreef golfer het volgende:
[..]
Nog steeds niet opgepikt, dit idee?
Dat gevoel had ik ook al heel erg. Die 2 jattende eikeltjes (niet alleen de naam, maar het gehele concept) worden de hand boven het hoofd gehouden door Herman. Dat werpt een smet op het hele programma. Brandende kaarsen achterlaten, geen verstand van de kaart, ruzie... het wordt helemaal niet afgestraft en dat is echt belachelijk!!!!quote:Op donderdag 22 februari 2007 02:50 schreef Tweek het volgende:
Ik vind het best een leuk programma om te zien, vooral ook omdat een goede vriend in Suisse werkt. Wat ik van hem weet is het onterecht hoe zij in beeld komen en ik geef hem groot gelijk. Als iemand hier een baas kent die voor woonruimte zorgt als je bij hem komt te werken dan hoor ik het graag, het is iig wel iets wat Richard heeft gedaan. Daarnaast werkt hij iedere dag, van smorgens vroeg tot savonds laat, hij heeft ontzettend veel hart voor de zaak. De gezellige en leuke dingen die hij voor het personeel regelt komen ook al niet aanbod. Dus wat dit betreft, er mag weleens een eerlijker beeld gegeven worden van de restaurants.
Zelfs in de metro is te lezen dan Den Blijker bij Como 010 aan de bar komt zitten om ze extra advies te geven, want tja het is Rotterdam en daar heeft hij toch een zwak voor. Mooi principe een programma waar je voorzitter van de jury toch partijdig is.
Ja ik weet niet of ik zo cool was gebleven tegen die eikelsquote:Op dinsdag 27 februari 2007 21:55 schreef BliksemSchigt het volgende:
Goed gehandeld daar van 'Den Bosch'. Tof hoor.
zacht uitgedruktquote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:27 schreef TheVulture het volgende:
Leeuwarden pakt de lastige klanten niet zo handig aan moet ik zeggen
Ok, maar tegen een kok zeggen dat z'n producten niet vers zijn (wat ze wel zijn ) is wel wat anders dan klagen of een kaas wel of niet op kaart moet...quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:27 schreef TheVulture het volgende:
Leeuwarden pakt de lastige klanten niet zo handig aan moet ik zeggen
Dat vond ik juist het sterkstquote:Op donderdag 1 maart 2007 16:27 schreef JohanC het volgende:
Ballen van Sven dat hij aan het einde toch naar die gasten toekomt.
Voor deze vraag is zelfs al een apart topic geopend (Duidelijkheid TV-programma's welk subforum: SHO/TV/CUL/?) en om mijn reactie daar te quoten:quote:Op maandag 5 maart 2007 13:39 schreef sanni het volgende:
Maak je je druk om. Ik ben er geweest en het eten was prima. De rest vind ik niet
zo boeiend. Maar ff iets anders: Waarom lopen er nu 2 threads hierover? Ik zag in
CUL deze en wil weten waar nu te reageren in het vervolg..![]()
Lijkt me een goede oplossing.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 23:36 schreef nlg het volgende:
Dus, om te resumeren:De kookkunsten van de stellen, recepten en ander culinairs in: [CUL-TV] Mijn tent is top, van Herman den Blijker Het programma zelf, wat er in de aflevering gebeurd is en de rest in: Mijn Tent is Top (dinsdags om 21:30 bij RTL 5)
Volgens mij houdt niemand zich aan die indeling... Maar goedquote:Op vrijdag 16 maart 2007 17:04 schreef nlg het volgende:
[..]
Voor deze vraag is zelfs al een apart topic geopend (Duidelijkheid TV-programma's welk subforum: SHO/TV/CUL/?) en om mijn reactie daar te quoten:
[..]
Lijkt me een goede oplossing.
Heeft er al iemand bij de restaurants pompoenen gegeten, trouwens?
volgens mij ook ja!quote:Op dinsdag 20 maart 2007 16:12 schreef BliksemSchigt het volgende:
Vanavond valt er toch nog een duo af?
Vanavond dan toch weer een afvaller... wie denk jij dat eruit gaat?quote:Op woensdag 21 maart 2007 10:04 schreef Miss_Impulsiefjuh het volgende:
Niemand is afgevallen!
Leuke ideeen hadden ze met de pompoenen actie,normaal staat Amsterdam niet zo hoog bij mij maar nu erg leuk gedaan.
Ook Den Bosch weer erg leuk opgepakt en ja Leeuwarden ze draaien wel als de beste maar ze missen net even dat ene is mijn mening.
Ja Den bosch mag van mij winnen! Alleen minder janken![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |