en ik ging er dwars doorheenquote:
Dan ga ik daar nog ff lezenquote:
Vick vaporup op een zakdoekje smeren is ook heerlijk bevrijdend.quote:Op dinsdag 19 december 2006 22:55 schreef oYo het volgende:
Kleintje, misschien heel erg vies, maar als je neus dicht zit, kan je ook een ui middendoor snijden en op een bordje open naast je bed zetten op een tafeltje.
Jouw slijmvliezen zullen daardoor meer flexibeler worden en je neus zal niet gaan dichtzitten. Helpt ook tegen sinusitis.
quote:Op woensdag 20 december 2006 10:10 schreef Brighteyes het volgende:
Ik ben zo anaal
Doe eens niet zo 'misplaatst' stoer...quote:Op woensdag 20 december 2006 09:19 schreef Suzanna het volgende:
De verloskundige is nog niet 'gewoon' bereikbaar (mobiele nummer bel ik liever alleen voor een bevalling)
Inderdaad!!!! Hup bellen karin, dit kan serieus wijzen op zw.vergiftiging!!quote:Op woensdag 20 december 2006 11:06 schreef E.T. het volgende:
karin, ik vind jouw klachten anders wel heel erg typerend en beangstigend klinken.
bijna 30 weken en dan met een hoge bloeddruk sterretjes zien en niet uit je woorden kunnen komen...
Ik zou het bijna willen schreeuwen maar... VK BELLEN!!!!!
Karin, JE MOET NU HULP INSCHAKELEN!!quote:Op woensdag 20 december 2006 10:57 schreef XXXKarinXXX het volgende:
jeetje loopt Suus hier nu nog rond?
Kindje vindt het nog wel erg gezellig bij jou binnen blijkbaar!!
Minoes, herkenbaar! Nog maar 5 weken....
Inmiddels zit ik weer een weekje thuis, ging net goed, maandag was de bloeddruk iets gedaald, maar nog steeds zit de onderdruk rond de 90..... te hoog voor de duur van de zwangerschap zei de gyn. Dinsdag beetje geshopt....ineens zie ik allemaal lichtvlekjes voor mijn ogen, dus we doken maar ff een cafeetje in, kon de menukaart niet eens lezen. Na een kwartiertje was het weer weg...
Toen had ik een vreemdsoortig spraakgebrek....kon echt niet meer uit mijn woorden komen, ik kon werkelijk geen fatsoenlijke zin meer zeggen, erg vaag!! En daarna begonnen mijn handen te tintelen!
Oke, in de auto en naar huis!!!
Thuis alles wel weer aardig oke, beetje dizzy nog, en savonds enorme buikkrampen.
Weet niet zo goed wat ik ermee aan moet, ik denk dat tijdens het shoppen mijn bloeddruk weer met me op de hobbel ging. Kan de vk wel bellen, maar die zegt ws toch Kalm aan doen, luisteren naar je lichaam enz enz
Dat kan ik zelf ook nog wel verzinnen. Deze week blijf ik maar thuis van het werk. Durf er geen risico's mee te nemen.
Gelukkig voel ik het kindje nog goed bewegen....
Ja sorry!quote:
Ik kijk zaterdag nog wel even in Utrechtquote:Op woensdag 20 december 2006 13:28 schreef Brighteyes het volgende:
Thanks for checking Viev. Ik was er eig. wel een klein beetje vanuit gegaan. Zo cute en maar 3 euro... daar kon je op wachten.
Volgens mij waren die van Vivi schapenkruiken? of vergis ik me nu....quote:Op woensdag 20 december 2006 13:30 schreef oYo het volgende:
Ik zag gisteren heel wat schapenkussens in een Expo (voor wie dergelijke winkel lkent)
hier hebben ze ze nog! zag ze vandaag liggen .... als ik iets voor iemand kan doen ....(ik woon in breda)quote:Op woensdag 20 december 2006 13:28 schreef Brighteyes het volgende:
Thanks for checking Viev. Ik was er eig. wel een klein beetje vanuit gegaan. Zo cute en maar 3 euro... daar kon je op wachten.
Ik herken het niet. Hopelijk weet iemand anders meer. In ieder geval sterkte !quote:Op woensdag 20 december 2006 14:45 schreef Stiemie het volgende:
Pffff ik heb de hele dag al zo'n zeurderig krampachtig gevoel helemaal onder in mijn buik. Niet de bandenpijn want daar begon ik inmiddels net aan te wennen, maar echt net boven mijn mutszeg maar. Is dit gewoon? Het is niet echt pijn, maar net zo aanwezig dat je het wel steeds voelt... Ik word er een beetje bang van...
![]()
Dat dacht ik dus ook.quote:Op woensdag 20 december 2006 15:24 schreef reese.com het volgende:
Ik hoop echt dat alles oke is met Karin. Maak me wel zorgen hoor![]()
Ah gelukkig. Ik begon me al zo'n zorgen te maken.... En daar krijg je natuurlijk ook weer niet echt minder buikpijn vanquote:Op woensdag 20 december 2006 15:16 schreef E.T. het volgende:
Groeipijnen Stiemie![]()
voelt idd 'eng' maar volkomen normaal
Ja precies zo voelt het! Ook een beetje met uitstraling naar mijn rug inderdaad!quote:Op woensdag 20 december 2006 15:42 schreef appelsap het volgende:
Stiemie klinkt als groeipijn inderdaad, heb het zelf ook wel eens.
Voelt bij mij een beetje alsof ik ongesteld ben.
Misschien een hele stomme vraag maar hebben ze je urine niet nagekeken ?????quote:Op woensdag 20 december 2006 16:11 schreef XXXKarinXXX het volgende:
oke oke, hier ben ik dan!! Ik heb toch maar ff gebeld, en moest naar het ziekenhuis komen.
Ze hebben de bloeddruk nagekeken, en die was prima.
Er is dus nu ook niks meer aan de hand....
Maar de volgende keer moest ik METEEN bellen als het weer gebeurde, en niet eerst een dag afwachten.
Dus kortom: gelukkig loos alarm!
Maar jeetje, wat hebben jullie je zorgen om mij gemaakt zeg! LIEF!!!
Echt heel lief zijn jullie!!!!
Thanks.......
Jammer! maar wel super lief dat je even hebt willen kijkenquote:Op woensdag 20 december 2006 13:26 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ja sorry!
Ik ben maandag geweest maar de schaapjes waren uitverkocht! Ik had de mijne die week daarvoor al gekocht en ik denk dat ze in die week erg hard zijn gegaan, ze waren natuurlijk ook ergen ze kosten geen drol stuiver dus er is wrs een grote schapen-run op geweest..
sorry dames
Mijn moeder heeft mijn eigen schapie trouwens ingepikt voor in de auto (koude rug) dus ik ben thans ook weer schaaploos
Karin!! Wat iedereen hier al zegt, snel bellen hoor!!!!!
En Suzanna, je blijft het spannend houden he
Wat jij wilt schatquote:Op woensdag 20 december 2006 10:10 schreef Brighteyes het volgende:
Sorry Nikky, ik heb de TT aangepast.Ik ben zo pietluttig dat ik de rijtjes in het 'historie' topic netjes wil houden.
Veel succes!! En welkom!!quote:Op woensdag 20 december 2006 21:52 schreef B4CO het volgende:
Dank jullie wel allemnaal, ook nanems mijn vrouw!
We hebben in mei een miskraam gehad, na 7 weken groeide het niet verder... nu proberen we het dus weer!
Ja hoor, ik wel.. heb me er nu al een tijdje bij neergelegd dat het nog even gaat duren... gisteren was wel een rotdag even omdat ik m'n moeder niet had, maar nu ze er weer is (heeft hier vannacht weer geslapen) schijnt het zonnetje ineens een beetje. Ik besef me wel dat ik erg veel geluk heb met haar.quote:Op donderdag 21 december 2006 10:48 schreef Bar_en_Mar het volgende:
Jeumig ladies trekken jullie het nog wel allemaal?
Heb je antibiotica gekregen?quote:Op donderdag 21 december 2006 10:56 schreef Suzanna het volgende:
het was gewoon die blaasontsteking.
Beetje vreemd dat alleen haar linkervoet is opgezwollen... bij vocht vasthouden is toch meestal alles opgezwollen of in ieder geval 'symmetrisch' ?quote:Op donderdag 21 december 2006 11:45 schreef oYo het volgende:
Dames, vraagje. Vriendin haar linker voet is enorm opgezwollen. Zij er middeltjes om die zwelling te laten verdwijnen? Ze ligt nu met de benen omhoog op de bank.
Kan het kwaad dat een voet zo gaat zwellen?
Ik ben aan het begin ook niet gewogen, al kan dat komen omdat ik bij mijn eerste afspraak al 15 of 16 weken was. Maar gelukkig heb ik zelf een weegschaal :-)quote:Op donderdag 21 december 2006 12:15 schreef Vicky het volgende:
Sidn3y, ik werd alleen aan het begin en aan het eind gewogen en hoefde ook nooit urine in te leveren..
Leuk dat je zelf ook komt posten!quote:Op donderdag 21 december 2006 14:41 schreef Webcrowler het volgende:
hier de verloofde van webbie...
hihihihi hier hetzelfde.... op de dag van de datum zelf, kreeg ik denk ik wel een stuk of 6 a 7 smsjes van: en wat is het een jongen of een meisje...quote:Op donderdag 21 december 2006 15:53 schreef Suzanna het volgende:ja he E.T. ... hier word ik regelmatig ook opgebeld door mensen 'je uitgerekende datum is toch al voorbij? En?? Geen baby??' en dan heb ik zoiets van: je hoort het wel hoor!
Net of k stiekem ga bevallen en mijn beste vrienden en familie het niet laat weten!
![]()
Wat leuk dat je zelf ook komt melden hoe het met je gaat!quote:Op donderdag 21 december 2006 14:41 schreef Webcrowler het volgende:
hier de verloofde van webbie...
web is zn enelaatste dagje op het werk, vandaag alleen schoonmaken en morgen zn kerstborrel...
hier zit alles nog steeds (jammer genoeg) wel een rot dag vandaag voel me volledig niet lekker.... alsof ik mn dag niet heb, het liefst zou ik nu de hele dag bij web in zn armen liggen knuffelen en niks doen, kan een jankbui krijgen om niks vandaag....
ach we wachten het wel af, vind nu gewoon dat we maar eens die kleine moeten krijgen en dan lekker kunnen gaan genieten dan dat eeuwige wachten daar heb ik het nu echt mee gehad...
op het moment dat ik het maar over die kleine heb of denk krijg ik een stel schoppen alsof ie er in mn zij denkt uit te kunnen komen, maar dat gaat echt niet lukken (voor zover als ik weet tenminste niet)
ach jah we houden jullie wel weer op de hoogte als het weer eens wat gaat doen...
ff offtopic: hebben mss een eensgezinswoning, maar daarover hebben we nog geen extra nieuws, dat volgt nog....
kuz
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |