en ik ging er dwars doorheenquote:
Dan ga ik daar nog ff lezenquote:
Vick vaporup op een zakdoekje smeren is ook heerlijk bevrijdend.quote:Op dinsdag 19 december 2006 22:55 schreef oYo het volgende:
Kleintje, misschien heel erg vies, maar als je neus dicht zit, kan je ook een ui middendoor snijden en op een bordje open naast je bed zetten op een tafeltje.
Jouw slijmvliezen zullen daardoor meer flexibeler worden en je neus zal niet gaan dichtzitten. Helpt ook tegen sinusitis.
quote:Op woensdag 20 december 2006 10:10 schreef Brighteyes het volgende:
Ik ben zo anaal
Doe eens niet zo 'misplaatst' stoer...quote:Op woensdag 20 december 2006 09:19 schreef Suzanna het volgende:
De verloskundige is nog niet 'gewoon' bereikbaar (mobiele nummer bel ik liever alleen voor een bevalling)
Inderdaad!!!! Hup bellen karin, dit kan serieus wijzen op zw.vergiftiging!!quote:Op woensdag 20 december 2006 11:06 schreef E.T. het volgende:
karin, ik vind jouw klachten anders wel heel erg typerend en beangstigend klinken.
bijna 30 weken en dan met een hoge bloeddruk sterretjes zien en niet uit je woorden kunnen komen...
Ik zou het bijna willen schreeuwen maar... VK BELLEN!!!!!
Karin, JE MOET NU HULP INSCHAKELEN!!quote:Op woensdag 20 december 2006 10:57 schreef XXXKarinXXX het volgende:
jeetje loopt Suus hier nu nog rond?
Kindje vindt het nog wel erg gezellig bij jou binnen blijkbaar!!
Minoes, herkenbaar! Nog maar 5 weken....
Inmiddels zit ik weer een weekje thuis, ging net goed, maandag was de bloeddruk iets gedaald, maar nog steeds zit de onderdruk rond de 90..... te hoog voor de duur van de zwangerschap zei de gyn. Dinsdag beetje geshopt....ineens zie ik allemaal lichtvlekjes voor mijn ogen, dus we doken maar ff een cafeetje in, kon de menukaart niet eens lezen. Na een kwartiertje was het weer weg...
Toen had ik een vreemdsoortig spraakgebrek....kon echt niet meer uit mijn woorden komen, ik kon werkelijk geen fatsoenlijke zin meer zeggen, erg vaag!! En daarna begonnen mijn handen te tintelen!
Oke, in de auto en naar huis!!!
Thuis alles wel weer aardig oke, beetje dizzy nog, en savonds enorme buikkrampen.
Weet niet zo goed wat ik ermee aan moet, ik denk dat tijdens het shoppen mijn bloeddruk weer met me op de hobbel ging. Kan de vk wel bellen, maar die zegt ws toch Kalm aan doen, luisteren naar je lichaam enz enz
Dat kan ik zelf ook nog wel verzinnen. Deze week blijf ik maar thuis van het werk. Durf er geen risico's mee te nemen.
Gelukkig voel ik het kindje nog goed bewegen....
Ja sorry!quote:
Ik kijk zaterdag nog wel even in Utrechtquote:Op woensdag 20 december 2006 13:28 schreef Brighteyes het volgende:
Thanks for checking Viev. Ik was er eig. wel een klein beetje vanuit gegaan. Zo cute en maar 3 euro... daar kon je op wachten.
Volgens mij waren die van Vivi schapenkruiken? of vergis ik me nu....quote:Op woensdag 20 december 2006 13:30 schreef oYo het volgende:
Ik zag gisteren heel wat schapenkussens in een Expo (voor wie dergelijke winkel lkent)
hier hebben ze ze nog! zag ze vandaag liggen .... als ik iets voor iemand kan doen ....(ik woon in breda)quote:Op woensdag 20 december 2006 13:28 schreef Brighteyes het volgende:
Thanks for checking Viev. Ik was er eig. wel een klein beetje vanuit gegaan. Zo cute en maar 3 euro... daar kon je op wachten.
Ik herken het niet. Hopelijk weet iemand anders meer. In ieder geval sterkte !quote:Op woensdag 20 december 2006 14:45 schreef Stiemie het volgende:
Pffff ik heb de hele dag al zo'n zeurderig krampachtig gevoel helemaal onder in mijn buik. Niet de bandenpijn want daar begon ik inmiddels net aan te wennen, maar echt net boven mijn mutszeg maar. Is dit gewoon? Het is niet echt pijn, maar net zo aanwezig dat je het wel steeds voelt... Ik word er een beetje bang van...
![]()
Dat dacht ik dus ook.quote:Op woensdag 20 december 2006 15:24 schreef reese.com het volgende:
Ik hoop echt dat alles oke is met Karin. Maak me wel zorgen hoor![]()
Ah gelukkig. Ik begon me al zo'n zorgen te maken.... En daar krijg je natuurlijk ook weer niet echt minder buikpijn vanquote:Op woensdag 20 december 2006 15:16 schreef E.T. het volgende:
Groeipijnen Stiemie![]()
voelt idd 'eng' maar volkomen normaal
Ja precies zo voelt het! Ook een beetje met uitstraling naar mijn rug inderdaad!quote:Op woensdag 20 december 2006 15:42 schreef appelsap het volgende:
Stiemie klinkt als groeipijn inderdaad, heb het zelf ook wel eens.
Voelt bij mij een beetje alsof ik ongesteld ben.
Misschien een hele stomme vraag maar hebben ze je urine niet nagekeken ?????quote:Op woensdag 20 december 2006 16:11 schreef XXXKarinXXX het volgende:
oke oke, hier ben ik dan!! Ik heb toch maar ff gebeld, en moest naar het ziekenhuis komen.
Ze hebben de bloeddruk nagekeken, en die was prima.
Er is dus nu ook niks meer aan de hand....
Maar de volgende keer moest ik METEEN bellen als het weer gebeurde, en niet eerst een dag afwachten.
Dus kortom: gelukkig loos alarm!
Maar jeetje, wat hebben jullie je zorgen om mij gemaakt zeg! LIEF!!!
Echt heel lief zijn jullie!!!!
Thanks.......
Jammer! maar wel super lief dat je even hebt willen kijkenquote:Op woensdag 20 december 2006 13:26 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ja sorry!
Ik ben maandag geweest maar de schaapjes waren uitverkocht! Ik had de mijne die week daarvoor al gekocht en ik denk dat ze in die week erg hard zijn gegaan, ze waren natuurlijk ook ergen ze kosten geen drol stuiver dus er is wrs een grote schapen-run op geweest..
sorry dames
Mijn moeder heeft mijn eigen schapie trouwens ingepikt voor in de auto (koude rug) dus ik ben thans ook weer schaaploos
Karin!! Wat iedereen hier al zegt, snel bellen hoor!!!!!
En Suzanna, je blijft het spannend houden he
Wat jij wilt schatquote:Op woensdag 20 december 2006 10:10 schreef Brighteyes het volgende:
Sorry Nikky, ik heb de TT aangepast.Ik ben zo pietluttig dat ik de rijtjes in het 'historie' topic netjes wil houden.
Veel succes!! En welkom!!quote:Op woensdag 20 december 2006 21:52 schreef B4CO het volgende:
Dank jullie wel allemnaal, ook nanems mijn vrouw!
We hebben in mei een miskraam gehad, na 7 weken groeide het niet verder... nu proberen we het dus weer!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |