Msg er een slotje op dit topic danquote:
Waar heb ik die aan verdiend danquote:Op zaterdag 11 november 2006 17:55 schreef Messenga het volgende:
En al die eringen voor Bos81 dan?
quote:Op zaterdag 11 november 2006 17:59 schreef RayMania het volgende:
Wehehe, wat een kutmod ben ik, edit ik reactie van Messenga i.p.v. zelf een reactie te plaatsen.
dus.
Okequote:Op zondag 12 november 2006 00:23 schreef Beschouw het volgende:
Voetbalnamen Tournament: DERDE Voorronde
Kan wel een slot op. Vierde voorronde is opgestart.
![]()
We houden hem in de gaten.quote:Op zondag 12 november 2006 14:13 schreef JeroenV het volgende:
Ken er niet wat aan die DeniZZ gedaan worden? Bijna nog irritanter dan Dirk-Kuijt
[1]quote:Op zaterdag 11 november 2006 16:43 schreef RayMania het volgende:
[1]
Nee, misschien niet veranderd, maar is dat een reden om te beslissen om iemand te bannen? "Nou, die D-K die zal er wel niks van leren, dus die bannen we maar niet, kan die gezellig verder trollen". Sorry, maar dat snap ik gewoon niet hoor. Een ban is niet alleen om een user de volgende keer anders te laten posten, dat is onmogelijk denk ik, maar ook voor de sfeer, om de topics ontopic te laten en ga zo maar door.
[2]
Dan vraag ik mij af waarom er bij de andere mods niet zo'n hele discussie is geweest zoals nu. Ik kom al een tijdje in voetbal en toen zijn ook onder andere Dirk-Kuijt en Cart_man geband, maar in FB heb ik nooit zulke discussies gezien over het banbeleid waar vraagtekens bij worden gezet.
[3]
Ikzelf heb zoals eerder gezegd totaal geen problemen met gevloek, maar andere users weer wel.
Ter bevordering van de sfeer verwijder/edit je die reacties, om het niet offtopic te laten gaan. Niet omdat je zelf als moderator niet tegen woorden als tering/tyfus kunt.
Viel opzich wel mee, al was ik niet de hele middag online. Ajax - PSV valt wel veel meer mee dan dan Ajax - Feyenoord. Wel af en toe wat getroll, maar goed, heat of the moment en ik vind het dan onnodig om tegenop te treden.quote:
quote:Op zondag 12 november 2006 19:51 schreef tong80 het volgende:
De nummerreeks vergeten
De Wedstrijden 06-07 :#6. Met 5 pismomenten.
quote:Op zondag 12 november 2006 22:53 schreef venomsnake het volgende:
Primera Division #4! Barca aan kop!
Moet deeltje 4 zijn..![]()
Zolang de discussie goed blijft lopen zal het topic gewoon open laten (zal dadelijk even goed deel 2 doorlezen).quote:Op maandag 13 november 2006 21:25 schreef BliksemSchigt het volgende:
Seedorf opgeroepen! #2
Was 1 topic net na het breaking news niet genoeg en kan het nu niet beter verder in al twee topics; het wedstrijdtopic en het van Basten topic?
Die discussie wordt nu niet daar gevoerd. Dus er is niks dubbelops. Ik zie het probleem niet zo van een topic over die situatie. Op deze manier kan het algehele selectiebeleid en presteren van Marco los worden bediscussieerd dan de terugkeer van Seedorf.quote:Op maandag 13 november 2006 22:19 schreef BliksemSchigt het volgende:
Maar diezelfde discussie kan toch gewoon in het van Basten topic; hij zal er toch wel, plus de rest van het elftal en beleid ook in betrokken worden. De discussie is prima, maar moet dat persee in een apart topic?
quote:Op dinsdag 14 november 2006 08:31 schreef borisz het volgende:
Gooeden Morgen
Het AFC AJAX topic deel #484 zou er AFC kunnen worden toegevoegd in de TT ?
bvd![]()
Voegt weinig toe inderdaad. Maar last ervan hebben we ook niet, laat Jorienvandenherik lekker zijn lolletje hebben in die soep.quote:Op dinsdag 14 november 2006 14:25 schreef ruud_fr het volgende:
Het grote Feijenoord-topic #224: Schoppen we AZ kapot
kan het onderste plaatje + bijbehorende tekst uit de OP weggehaald worden?
heeft niets met Feyenoord te maken
Verwijderd wat verwijderd kon wordenquote:Op dinsdag 14 november 2006 19:00 schreef DarkShine het volgende:
Sfeer in stadions (zang)
Kan de Ajax/PSV slowchat ff weggehaald worden? 't Was een goed topic...
We vullen elkaar toch mooi aan.quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:31 schreef RayMania het volgende:
[..]
Verwijderd wat verwijderd kon worden.
romantisch hoorquote:
Slut.quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:36 schreef RayMania het volgende:
Het is alleen zakelijk hoor, privé wil ik niet met je te maken hebben, Messenga.
Tribunehoer!quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:36 schreef RayMania het volgende:
Het is alleen zakelijk hoor, privé wil ik niet met je te maken hebben, Messenga.
Dank u.quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:31 schreef RayMania het volgende:
[..]
Verwijderd wat verwijderd kon worden.
ben je stout geweest?quote:Op dinsdag 14 november 2006 22:08 schreef De_Ananas het volgende:
Waarom zijn mijn reacties in Sfeer (zang) verwijderd?
Voetbal Literatuur dl. 3 - Lezend door de zomerstopquote:Op woensdag 15 november 2006 11:56 schreef MaxPower het volgende:
Kan iemand een actueel open voetballiteratuurtopic vinden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |