ik kijk er niet naar, omdat ik dan aan een stuk zit te jankenquote:Op zaterdag 2 december 2006 23:19 schreef Suko het volgende:
Ik heb overigens jammer genoeg die programma's van Patrick Lodiers nooit gezien maar hij kwam integer over, dat blijkt uit het feit dat het kennelijk goed scoorde. Die EO-miep ooit eens gezien maar daar heb ik het niet zo op, qua invalshoek.
Dat is voor mij ook een reden om veel van dit soort programma's over te slaan, ik beslis per keer of ik het wil zien, het aan kan, vaak dus niet. Make-up in de war en zo, giga-wallen en de geest ook weer van slag. Bovendien zijn het emoties die je min of meer worden 'opgedrongen' want je kent de getoonde personen niet eens. Die docu in Ierland lijkt me helemaal een tranendal, alleen de omgeving al, had deze nou weer wel willen zien, mooi en dood kan goed samen. Zo, gaat even vrolijke dvd opzetten, pffff.quote:Op zaterdag 2 december 2006 23:32 schreef milagro het volgende:
[..]
ik kijk er niet naar, omdat ik dan aan een stuk zit te janken
kan er slecht tegen, dat soort programma's, dus ik mijd ze liever, maar soms kom je per ongeluk zappend er toch in verzeild, en blijf je toch kijken.
zo zag ik laatst ook een reportage over een doodzieke oude man in Ierland, dacht ik, die ook middels euthanasie dit leven verliet, prachtige reportage, alleen die tranen dan, hè
was echt een waanzinig goed programma, werd ook uitgeroepen tot beste programma ofzo volgens mij. het voorbeeld dat bnn echt best wel wat bijdraagt aan de nederlandse televisie.quote:Op zaterdag 2 december 2006 23:19 schreef Suko het volgende:
Ik heb overigens jammer genoeg die programma's van Patrick Lodiers nooit gezien maar hij kwam integer over, dat blijkt uit het feit dat het kennelijk goed scoorde.
Yep, en soms/vaak (ligt er dus aan) wil ik dat helemaal niet, dat is mijn bezwaar voornamelijk, dat zulke programma's dat kunnen bewerkstelligen, mij er aan herrinneren hoe kut je je soms voelt bij een afscheid in welke vorm ook. Afijn de dood hou de levenden goed bezig, een niet weg te meppen gevoel, onafwendbaar wat we vooral niet willen weten. Ow, tijd voor leuk/film/borrel/noot, nu het nog kan.quote:Op zaterdag 2 december 2006 23:46 schreef milagro het volgende:
nu ja, opgedrongen emoties, ik zie het meer als geprojecteerde emoties.
al het opgekropte verdriet komt er dan uit, en naast dat, ik kan zelf zo slecht tegen afscheid nemen, ook bij relaties die overgaan, het idee dat die ander je nooit meer zal zien/spreken etc. dat voelt al alsof iemand sort of dood is, laat staan als iemand echt dood is.
Volgens mij is dat nooit live of wel ? Ik vond het ook zielig voor Wibo dat ie naar 22 jr nog steeds mee zit !quote:Op zaterdag 2 december 2006 23:10 schreef Suko het volgende:
Heftig hoor, misschien vanwege de moord op Jesse en de dood van Mariska Veres. Desondanks een mooie uitgebalanceerde uitzending waarbij opvalt dat Wibo er eigenlijk nog steeds mee zit, qua van Bemmelen. Volgens mij niet live wat wel het geval was bij de vorige uitzendingen, of heb ik 't mis?
Ja, ik heb dat wel gekeken.quote:Op zaterdag 2 december 2006 23:19 schreef Suko het volgende:
Ik heb overigens jammer genoeg die programma's van Patrick Lodiers nooit gezien maar hij kwam integer over, dat blijkt uit het feit dat het kennelijk goed scoorde. Die EO-miep ooit eens gezien maar daar heb ik het niet zo op, qua invalshoek.
Wist ik ook niet dat Marc Dik het programma '' Over mijn Lijk'' produceert. JOng ken ik weer nietquote:Op zondag 3 december 2006 01:22 schreef SunChaser het volgende:
Leuk dat Marc Dik dat programma van Lodiers produceert, zijn programma JOng was ook altijd erg goed.
Marcel van Dam vind ik ook niks aanquote:Op zaterdag 9 december 2006 17:15 schreef arneaux het volgende:
O jee. Marcel van Dam. Wat een verschrikkelijke vent is dat zeg.
hequote:Op zaterdag 9 december 2006 19:58 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Marcel van Dam vind ik ook niks aan![]()
Ja, als Robert ten Brink irritanter is dan Marcel van Dam moet 't wel een matige aflevering zijn.quote:Op zaterdag 9 december 2006 23:04 schreef golfer het volgende:
Ik vond Robert ten Brink irritant met z'n flauwe opmerkingen tussendoor.
Verder een matige aflevering.
Ik vond het niet de minste. .Het viel best mee de uitzendingquote:Op zondag 10 december 2006 13:19 schreef Jane het volgende:
Ik vond deze aflevering wel de minste van de serie tot nu toe, maar ach, echt irritant vond ik het ook niet.
Nou ja, daar is Peter soms ook niet vies van alleen hij gaat er iets anders mee om, maar ik ben geen fan van die manier van werken, wordt af en toe wat hijgerig) Heb Under Cover nog nooit gezien en ben dat ook niet plan nav ik gisteren bij Sonja heb gezien.quote:Op zondag 17 december 2006 11:14 schreef SunChaser het volgende:
Was leuk om te zien dat Peter R De Vries neerkeek op die gast die zegt dat ie journalist is door met verborgen camera naar pedo's te gaan. Wat een kutprogramma is dat,
Serieus? Kon jij t daarop?quote:Op zaterdag 16 december 2006 22:39 schreef golfer het volgende:
En toch was ze 40 jaar geleden best wel rukmateriaal in menig jongenskamertje.
Ik ook haast niet, te veek onderdeel/verlengstuk van Jusitie, ik hou van eigen journalistiek en dan vooral het onderzoek naar feiten wat door Justitie vaak in de la blijft liggen.quote:Op zondag 17 december 2006 11:19 schreef SunChaser het volgende:
Opsporing verzocht kijk ik nooit eigenlijk, saai en weinig journalistiek, zoals sommigen al zeiden.
en de seventeens uiteraard tochquote:Op zondag 17 december 2006 11:20 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Serieus? Kon jij t daarop?
Vind er niks aan. Ik rukte meer op foldermateriaal.
Daar keek ik vroeger veel naar '' De tafel '' ze kwamen veel bij Sonja.quote:Op zaterdag 23 december 2006 22:17 schreef Arcee het volgende:
De tafel, dat was leuk.
Dit zijn ze, grappig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |