Staat vandaag in de NRC.next. Leuk stukquote:Op woensdag 25 oktober 2006 12:48 schreef Yildiz het volgende:
Arnold Schwarzenegger, ofzo, ja, die republikeinse gouverneur in Californi�, negeert vanaf nu Bush, hij vind dat dom.
[ bron ]quote:"He is exaggerating the effects of the disease," Limbaugh told listeners today, encouraging them to go online to watch Fox's commercial, which first aired Oct. 21 in St. Louis during a World Series game. "He's moving all around and shaking and it's purely an act."
Jij hoort thee te drinken. Koffie is verslavend en mag daarom vast niet.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 12:42 schreef Mutant01 het volgende:
Ligt eraan wat voor soort koffie.
Als er iets verslavend is, dan is het mintthee wel.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 12:52 schreef Napalm het volgende:
[..]
Jij hoort thee te drinken. Koffie is verslavend en mag daarom vast niet.
Natuurlijk overdrijf ik het een beetje, maar de kop spreekt boekdelen: "Lastpak Pronk terecht weggestuurd". Waarom is hij een lastpak? Hij had kritiek op een genocidaal regime. Waarom is het terecht? Jan Pronk had geeen kritiek moeten leveren op de Soedanese regering. Het is walgelijk. Dan lees je over drie maanden in de Elsevier weer hoe de Verenigde Naties een groep appeasers is die laf hun mond houden om akelige landen maar niet voor de voeten te lopen.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 12:48 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
De lange tenen van het regime doen pervers aan in het licht van de 200.000 doden en 2,5 miljoen vluchtelingen die het conflict in Darfur de laatste jaren heeft gekost.
Jan Pronk, die al ruim twee jaar tracht een duurzame oplossing te vinden voor het conflict, is hierover begrijpelijkerwijs gefrustreerd. De ontboezemingen op zijn weblog zijn wellicht bedoeld om een oplossing te forceren.
Stuk minder negatief dan jij het hier probeert voor te doen.
Dat heb ik inderdaad gelezen. Goede krant.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 12:49 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Staat vandaag in de NRC.next. Leuk stuk![]()
Arabischsprekende, islamitische negers die niet-Arabischsprekende, islamitische negers afslachten, om precies te zijn.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 12:53 schreef MrX1982 het volgende:
Ja Sudan. Aarabische milities die mensen afslachten.
Waar is de verontwaardiging in de islamitische wereld gebleven?
De oud-minister staat bekend als een lastige man die zaken voor elkaar krijgt, maar vaak ook onbesuisd met zijn neus tegen de muur loopt in zijn pogingen het eigen gelijk te halen.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 12:53 schreef tvlxd het volgende:
Natuurlijk overdrijf ik het een beetje, maar de kop spreekt boekdelen: "Lastpak Pronk terecht weggestuurd". Waarom is hij een lastpak? Hij had kritiek op een genocidaal regime. Waarom is het terecht? Jan Pronk had geeen kritiek moeten leveren op de Soedanese regering. Het is walgelijk. Dan lees je over drie maanden in de Elsevier weer hoe de Verenigde Naties een groep appeasers is die laf hun mond houden om akelige landen maar niet voor de voeten te lopen.
Sterker nog, in Zuid-Soedan is het Christelijke negers die allerlei andersoortige Christelijke en Islamitische negers van een andere stam afslachten, in het midden is Islamitische negers tegen allerlei andersoortige negers en in het Noorden is het islamitische negers onderling.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 12:55 schreef tvlxd het volgende:
[..]
Arabischsprekende, islamitische negers die niet-Arabischsprekende, islamitische negers afslachten, om precies te zijn.
Maar hij is dus niet terecht weggestuurd.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 12:58 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
De oud-minister staat bekend als een lastige man die zaken voor elkaar krijgt, maar vaak ook onbesuisd met zijn neus tegen de muur loopt in zijn pogingen het eigen gelijk te halen.
In het opinie stuk staat nergens dat Jan Ponk ongelijk heeft. Er wordt zelfs gezegd Jan Pronk, die al ruim twee jaar tracht een duurzame oplossing te vinden voor het conflict, is hierover begrijpelijkerwijs gefrustreerd.
Misschien had de titel beter kunnen zijn Diplomaat Pronk terecht weggestuurd.
Het Soedanese ras, was het toch volgens McCarthy?quote:Op woensdag 25 oktober 2006 12:55 schreef tvlxd het volgende:
[..]
Arabischsprekende, islamitische negers die niet-Arabischsprekende, islamitische negers afslachten, om precies te zijn.
"Broeders" die elkaar afslachten wekt dus geen woede in de islamitische wereld.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 12:55 schreef tvlxd het volgende:
Arabischsprekende, islamitische negers die niet-Arabischsprekende, islamitische negers afslachten, om precies te zijn.
Die was ook prachtig!quote:
Dat klopt, er staat nergens dat hij ongelijk heeft, dat zou zelfs voor de Elsevier namelijk nog moeilijk te betogen zijn, maar ik beweer dan ook niet dat de Elsevier zegt dat Pronk ongelijk heeft. Maar ze vinden het wel terecht dat hij is weggestuurd, want ja, we moeten het Soedanese regime beter maar niet bekritiseren.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 12:58 schreef MrX1982 het volgende:
In het opinie stuk staat nergens dat Jan Ponk ongelijk heeft. Er wordt zelfs gezegd Jan Pronk, die al ruim twee jaar tracht een duurzame oplossing te vinden voor het conflict, is hierover begrijpelijkerwijs gefrustreerd.
Misschien. Misschien moet een diplomaat zich beter uitdrukken om iets gedaan te krijgen, maar dan is hij niet terecht weggestuurd, want let wel, hij wordt niet weggehaald door de Verenigde Naties, maar weggestuurd door Soedan.quote:Misschien had de titel beter kunnen zijn Diplomaat Pronk terecht weggestuurd.
Sudan krijgt uberhaupt zo veel aandacht in de wereld.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:03 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
"Broeders" die elkaar afslachten wekt dus geen woede in de islamitische wereld.
Nee, natuurlijk niet, maar het is Jan Pronk dus verwacht weinig rede van zijn criticasters die niks van Soedan of de genocide/verleden weten. Ik noem een Van Baalen.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:01 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Maar hij is dus niet terecht weggestuurd.
Nee. Er zit veel hypocrisie in de islamitische wereld en ook racisme.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:03 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
"Broeders" die elkaar afslachten wekt dus geen woede in de islamitische wereld.
Zeker! Racisme is helaas nooit verdwenen in de wereld. Zal ook NOOIT verdwijnen trouwens. Tenzij we 1 ras worden over 1000 jaarquote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:05 schreef tvlxd het volgende:
[..]
Nee. Er zit veel hypocrisie in de islamitische wereld en ook racisme.
Waarom krijgt Sudan geen aandacht van de Amerikanen eigenlijk?quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:03 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
"Broeders" die elkaar afslachten wekt dus geen woede in de islamitische wereld.
Ik denk dat ze het eerder dom vinden dat Pronk zijn eigen glazen ingooit en daarmee de situatie in Soedan niet beter wordt.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:03 schreef tvlxd het volgende:
Dat klopt, er staat nergens dat hij ongelijk heeft, dat zou zelfs voor de Elsevier namelijk nog moeilijk te betogen zijn, maar ik beweer dan ook niet dat de Elsevier zegt dat Pronk ongelijk heeft. Maar ze vinden het wel terecht dat hij is weggestuurd, want ja, we moeten het Soedanese regime beter maar niet bekritiseren.
[..]
Misschien. Misschien moet een diplomaat zich beter uitdrukken om iets gedaan te krijgen, maar dan is hij niet terecht weggestuurd, want let wel, hij wordt niet weggehaald door de Verenigde Naties, maar weggestuurd door Soedan.
Het is heel simpel: Elsevier geeft Soedan schouderklopjes om het wegsturen van een vervelende, kritische VN-waarnemer, die toevallig PvdA-er is.
We schijnen allemaal een bruin kleurtje te krijgen over zoveel jaar. Nou ja, ons nageslacht dan.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:06 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Zeker! Racisme is helaas nooit verdwenen in de wereld. Zal ook NOOIT verdwijnen trouwens. Tenzij we 1 ras worden over 1000 jaar![]()
Misschien vinden ze dat, en ik kan wel begrijpen waarom men zoiets vindt, maar dat zeggen ze niet. Ze vinden het goed wat Soedan heeft gedaan, het is terecht dat hij is weggestuurd.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:09 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik denk dat ze het eerder dom vinden dat Pronk zijn eigen glazen ingooit en daarmee de situatie in Soedan niet beter wordt.
http://en.wikipedia.org/wiki/Save_Darfur_Coalitionquote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:07 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Waarom krijgt Sudan geen aandacht van de Amerikanen eigenlijk?
Oh, dan is de Islamitische wereld ook niet hypocriet.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:10 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Save_Darfur_Coalition
In de Arabische wereld hebben er ook mensen in een glazen huis gezeten om geld op te halen voor Darfoer?quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:11 schreef Mutant01 het volgende:
Oh, dan is de Islamitische wereld ook niet hypocriet.Welk land heeft geen liefdadigheidsorganisatie.
quote:An unforeseen future nestled somewhere in time.
Unsuspecting victims no warnings, no signs.
Judgment day the second coming arrives.
Before you see the light you must die.
Nee, dat doen ze via de moskee en organisaties als Islamic relief, ook doen ze dat door 2e hands kleren op te sturen e.dquote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:17 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
In de Arabische wereld hebben er ook mensen in een glazen huis gezeten om geld op te halen voor Darfoer?
Ja. Zeker. Alice in Chains, shaq, "In Vrouwen probeert een vijftigjarige schrijver van een zekere faam de eindjes aan elkaar te knopen. Hij heeft een reputatie hoog te houden van dronken wangedrag, maar het ware slagveld van zijn bestaan is erotiek", kater, hopeloosheid, waardeloosheid. Wel aardig.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:24 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Ik had die Alice In Chains nog opgezet. Wel aardig, herfstmuziek.
Dan nog is het vreemd dat de volkerenmoord weinig woede heeft gewekt in de Islamitische wereld. Voor een religie van vrede had ik een andere reactie verwacht op deze moordpartijen. Zeker als je ziet welke woede er ontstond nadat de Paus een Byzantijnse keizer citeerde.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:18 schreef Mutant01 het volgende:
Nee, dat doen ze via de moskee en organisaties als Islamic relief, ook doen ze dat door 2e hands kleren op te sturen e.d
En dat geldt niet alleen voor Sudan, er worden ook scholen en ziekenhuizen geopend in zwart-afrika door sommige arabische overheden.
Bleh. Gewoon Engelse thee.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 12:53 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Als er iets verslavend is, dan is het mintthee wel.
Ja het is zeer vreemd, weet je wat nog vreemder is. Dat de Christelijke wereld kennelijk meer ziet in het beledigen van andere mensen dan in te grijpen in Sudan. Zelfde achterlijke redenering. De volkerenmoord in Sudan heeft praktisch nergens veel aandacht, niet in het Westen, niet in het Oosten, niet in het Midden-Oosten. Iedereen is er dus hypocriet in. De Christelijke zuiderburen van Sudan hebben ook schijt aan Sudan dus tsja, Madonna aan een kruis krijgt meer aandacht, het blijkt maar weer dat iedereen de prioriteiten ergens anders heeft liggen. Ga nou niet de heilige popie jopie spelen.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:27 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dan nog is het vreemd dat de volkerenmoord weinig woede heeft gewekt in de Islamitische wereld. Voor een religie van vrede had ik een andere reactie verwacht op deze moordpartijen. Zeker als je ziet welke woede er ontstond nadat de Paus een Byzantijnse keizer citeerde.
Het is juist pure thee, de theeblaadjes zitten er dan ook gewoon nog in. Het is dan ook een enorm populair drankje onder de toeristen aldaar, ze vinden het heerlijk. Er bestaan nu in NL ook van die Moroccan teabags. Maargoed, ieder zn smaak.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:30 schreef Napalm het volgende:
[..]
Bleh. Gewoon Engelse thee.
Die marokkaanse suiker met wat thee erover is niet te drinken zonder een afspraak met de tandarts te maken..
Dus het gaat goed met je studie.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:38 schreef tvlxd het volgende:
Waarschijnlijk zit ik vanmiddag en zeker vanavond weer te zuipen en dan heb ik morgen nog een tentamen waarvoor ik niet geleerd heb.
De VN is toch bezig in Soedan. Pronk houdt zich bezig met de situatie aldaar en bovendien heeft 3FM een actie gehouden voor Darfoer.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:35 schreef Mutant01 het volgende:
Ja het is zeer vreemd, weet je wat nog vreemder is. Dat de Christelijke wereld kennelijk meer ziet in het beledigen van andere mensen dan in te grijpen in Sudan. Zelfde achterlijke redenering. De volkerenmoord in Sudan heeft praktisch nergens veel aandacht, niet in het Westen, niet in het Oosten, niet in het Midden-Oosten. Iedereen is er dus hypocriet in. De Christelijke zuiderburen van Sudan hebben ook schijt aan Sudan dus tsja, het blijkt maar weer dat iedereen de prioriteiten ergens anders heeft liggen. Ga nou niet de heilige popie jopie spelen.
De hoeveelheid aandacht in het Westen verschilt niet met de hoeveelheid aandacht die een willekeurig ander Arabisch land eraan geeft. Het is dus veel te weinig. En de VN is het westen? En ik dacht trouwens dat de Afrikaanse Unie in Darfoer zat?quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:43 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
De VN is toch bezig in Soedan. Pronk houdt zich bezig met de situatie aldaar en bovendien heeft 3FM een actie gehouden voor Darfoer.
Er is wel degelijk aandacht voor in het Westen.
de VOC mentaliteit, nu bij u in de achtertuinquote:Kwart beursfondsen interessante prooi�
UTRECHT (ANP-AFX) - Een op de vier Nederlandse beursgenoteerde bedrijven is voor zogenoemde durfinvesteerders interessant om in te lijven. Dat concludeert het adviesbureau Berenschot woensdag na een onderzoek onder de 75 belangrijkste beursgenoteerde bedrijven.
Automatiseerder Getronics is volgens de onderzoekers het meest aantrekkelijk. In de studie werden alle bedrijven in de hoofdindex AEX, de index voor middelgrote fondsen MidKap en nog 25 kleinere beursgenoteerde ondernemingen bekeken. Berenschot denkt dat twintig van hen een gewilde prooi zijn voor private equity bedrijven. "Zij voldoen aan meer dan zes van achttien gestelde criteria. Dat terwijl er een al genoeg kan zijn voor een durfinvesteerder om toe te slaan", aldus consultant Hendrik Jan Kaal van Berenschot.
In het onderzoek �Barbaren aan de poort - wie zijn de volgende kandidaten� zijn bedrijven bekeken op zaken als winstgevenheid, beurswaarde, marktpositie en de kwaliteit van het management. "Ondernemingen die doelwit worden van durfkapitalisten zijn ondergewaardeerd, hebben omvangrijke liquide middelen, een groot onbenut groeipotentieel, een onsamenhangend pakket aan activiteiten of onvoldoende rendement", somt Kaal op.
Durfkapitalisten
Vijftien van de twintig bedrijven zouden interesse wekken omdat ze geschikt zijn voor opsplitsing. Bij de overige zouden durfkapitalisten de bestaande groei kunnen verbeteren, aldus Berenschot. De onderzoekers stellen dat bedrijven zich het best kunnen beschermen tegen een overname door een duidelijke strategie te bedenken en die rap uit te voeren.
Durfinvesteerders stropen al een tijd de markt af op zoek naar lucratieve investeringen. Zo viel uitgever VNU al ten prooi aan hen. Industrieconcern Stork en supermarktbedrijf Ahold verzetten zich al enige tijd tegen de druk van durfkapitalisten die hun strategie willen wijzigen. Ook chipmachinefabrikant ASMI, voedingsbedrijf CSM en oliemaatschappij Shell hebben te maken (gehad) met activistische aandeelhouders. Volgens Berenschot maken ook bedrijven die momenteel in het vizier liggen van private equity onderdeel uit van de twintig kandidaten. De lijst met alle bedrijfsnamen wordt later deze week gepubliceerd in het tijdschrift Elsevier.
[ bron ]quote:Psychologists Amos Tversky and Daniel Kahneman described the error as caused by a phenomenon known as anchoring -- when you don't know the answer to something, whatever starting point you have plays a powerful role in determining what you think is the right answer.
Flash forward 32 years. A Johns Hopkins study published in a respected peer-reviewed journal finds the number of Iraqis killed as a consequence of the 2003 invasion to be about 650,000. Critics immediately get up in arms; President Bush -- not known to be a keen evaluator of scientific studies -- declares the result "not credible."
Although the debate over the study has been largely driven by the political implications of the number of Iraqi casualties, psychologists say the fact that many people find the new number hard to digest is a perfect example of anchoring.
Previous estimates had put the number of Iraqi casualties at 30,000 to 50,000. Once that number was anchored in people's minds, it was a foregone conclusion that most people would find it very difficult to accept a much larger number.
"It could be malicious and deliberate or innocent and just wrong, but the fact that the administration had set an anchor is what makes the new number seem implausible," said Max Bazerman, who studies human decision-making at Harvard Business School.
It is important to remember that the psychological phenomenon does not tell you what the correct number of casualties in Iraq really is. But it does say that even if the 650,000 number is accurate, we are likely not to believe it.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |