Dat is een non argument, een hand schudden is in nederland een normale omgangsvorm, net zoals iemand begroeten als je op je werk komt. Bovendien mag je van deze functie verwachten dat iemand zich naar deze maatstaven gedraagt. Als hij geen handen schudden wil moet hij dat zelf weten, maar dan moet hij een functie zoeken waarin dat beter combineerd.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 13:28 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
En toch heeft hij ergens een punt! Puur en alleen zeggen:"Zo gaat dat in dit land, dit zijn de omgangsvormen." is geen argument, want what's next, elkaar bij elke groet insmeren met verse talkpoeder?²
Maar leg dan eens uit wat jouw probleem is met die doek ? Denk je dat het haar werk beinvloed op de een of andere manier ?quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 01:35 schreef GewoneMan het volgende:
ik vind dat je als werkgever best iemand mag weigeren om bepaalde belangrijke dingen. als ik een bedrijf zou hebben zou ik ook geen vrouw met een hoofdoek om willen en of ze die hoofdoek graag draagt of omdat het deel uitmaakt van haar persoon en of religie of weet ik veel wat. dat boeit me niet. hoofdoek is afwijzing. datzelfde geld voor een moslim die vrouwen geen hand willen geven dat past toch niet in een bedrijf![]()
Hij is wel ontzettend intelligent, af en toe wat lachwekkend met zijn "aboriginals" enzo. Hij zei wat mij betreft een hoop zinnige dingen en ook een hoop onzinnige dingen, kom op zeg:"Erogene zones."quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 01:39 schreef golfer het volgende:
Ik heb Ali bij Pauw en Witteman gezien en die vent is zo volkomen ongeschikt als account/people-manager, qua communicatieve vaardigheden dat de rest van de argumenten om hem af te wijzen er eigenlijk niets toe doen.
Ik heb het gemist, heb je een link of iets dergelijks waar ik dit kan terugvinden ?quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 06:12 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Hij is wel ontzettend intelligent, af en toe wat lachwekkend met zijn "aboriginals" enzo. Hij zei wat mij betreft een hoop zinnige dingen en ook een hoop onzinnige dingen, kom op zeg:"Erogene zones."Waar haalt ie het vandaan!
²
Hier!quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 06:32 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik heb het gemist, heb je een link of iets dergelijks waar ik dit kan terugvinden ?
ik vind het geen porum en vind het zeer zeker verre van representatief. daarnaast vind ik dat religie en werk gescheiden dient te worden.quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 04:43 schreef Hathor het volgende:
[..]
Maar leg dan eens uit wat jouw probleem is met die doek ? Denk je dat het haar werk beinvloed op de een of andere manier ?
Feedback please.
In mijn hoedanigheid als voorzitter van de Stichting van Lantarenpalen (en ander verlichtingsmateriaal) met het Syndroom van Asperger wil ik bij deze met klem protesteren tegen deze opmerking. Alsof Lantarenpalen (en ander verlichtingsmateriaal) met het Syndroom van Asperger geen recht hebben op werk!quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 00:18 schreef heiden6 het volgende:
Ik heb net de uitzending gezien, en wat een simpele ziel is het zeg, die vent. Dat ze het nodig vonden om over handen schudden te beginnen.Net zo communicatief vaardig als een lantaarnpaal met het syndroom van asperger.
Ja als jij dat wil doen in een gastland. Dit land heeft een eigen cultuur en waarden die moet je maar accepteren. Waarom is dat zo moeilijk om te begrijpen. Ja je bent hier misschien geboren, toch kom je uit een andere cultuur en hebben wij het eerste recht hier.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 17:05 schreef Triggershot het volgende:
[..]
dus als jij iets wilt aanpassen, iets wat je niet bevalt, errrrrrrrruit?![]()
Na pakweg 30 jaar in een land gewoond te hebben, kun je nauwelijks meer spreken van een gastland, niet waar? En jijzelf woont in het Verre Oosten. Hoe hebben 'jullie' dan het eerste recht hier? De grondwet is het wat betreft de eerstgerechtigden trouwens niet met je eens. De grondwet, of een willekeurig andere wet, rept met geen woord over wie het eerste waar recht op heeft. Is het zo moeilijk om te accepteren dat er er mensen in een land wonen die niet blank zijn en een ander geloof hebben?quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 07:18 schreef niet_links het volgende:
[..]
Ja als jij dat wil doen in een gastland. Dit land heeft een eigen cultuur en waarden die moet je maar accepteren. Waarom is dat zo moeilijk om te begrijpen. Ja je bent hier misschien geboren, toch kom je uit een andere cultuur en hebben wij het eerste recht hier.
Goed van jouquote:Ik pas me ook aan waar ik woon, ik doe daar echter niet zo moeilijk over. Mocht ik hier ooit kinderen krijgen dan voed ik ze best wel met wat Nederlandse dingen op. Toch laat ik ze de Thaise zeden respecteren en ieder geval niet daartegenin gaan of veranderen. Dan maak je jezelf alleen maar minder populair.
Jij vind dat het geen gastland is ik dus wel. Dat is het verschil tussen jou en mij. Er komt een groep import die wil dan opeens de regels gaan veranderen ? Dat vind ik dus fout.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 07:39 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Na pakweg 30 jaar in een land gewoond te hebben, kun je nauwelijks meer spreken van een gastland, niet waar? En jijzelf woont in het Verre Oosten. Hoe hebben 'jullie' dan het eerste recht hier? De grondwet is het wat betreft de eerstgerechtigden trouwens niet met je eens. De grondwet, of een willekeurig andere wet, rept met geen woord over wie het eerste waar recht op heeft. Is het zo moeilijk om te accepteren dat er er mensen in een land wonen die niet blank zijn en een ander geloof hebben?
[..]
Goed van jou
Als jij alle niet-blanken en moslims steevast als gasten ziet, dan is het logisch dat je zo denkt.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 08:09 schreef niet_links het volgende:
[..]
Jij vind dat het geen gastland is ik dus wel.
Die groep is hier al decennia en we zijn inmiddels een paar generaties verder. Hoe groot moeten je onderbuikgevoelens wel niet zijn om zo paranoide om te gaan met die mensen? Welke regels probeert die groep dan volgens jou te veranderen? Daarbij is het principe van een democratie juist dat je regels kunt veranderen. Mag ik hieruit concluderen dat je democratie niet ziet zitten?quote:Dat is het verschil tussen jou en mij. Er komt een groep import die wil dan opeens de regels gaan veranderen ? Dat vind ik dus fout.
Als we moeten selecteren op idioterie, dan mag de helft van alle werknemers wel op straat. Ik selecteer liever op prestatie, ongeacht huidskleur of godsdienst.quote:Even OT.. ben nu dat filmpje aan het kijken.. die man zal vast niet dom zijn omdat hij reechten studeerd. Maar hij komt niet uit zn woorden en kraamt een hoop onzin uit. Zo iemand wil ik dus niet bij de overheid zien werken. Bij de overheid mogen best moslims werken.. maar dat hoeven ze niet zo uit te dragen als zon idioot.
Make up you mind. Wel extreem, niet extreem, wel extreem, niet extreem. Dus toch wel extreem? En zolang jij in het Verre Oosten zit, is NL een ver van jouw bed show en heb je niets te willen. En welke mensen je daar kunt gebruiken of niet moet je daar maar uitzoeken.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 08:25 schreef niet_links het volgende:
Zoals die moslim zich opsteld, dat maakt mij dus extreem. Die wil ons zich laten aanpassen aan hem. Dit is dus echt fout. Zulke mensen kunnen we hier niet gebruiken.
Net zoals die gast wil dat wij ons moeten aanpassen aan hem. Dat zijn het soort regels dat me tegenstaat. Wat ben jij een ontzettende gek zeg. Ik heb een Thaise vriendin mn broer een antiliaanse en dan zeggen dat ik iets tegen buitenlanders heb. Nee ik heb wat tegen moslims die hier hun geloof er door proberen te drukken. Als we nu zouden stemmen en 51 % wil dat de moslims het land verlaten zou je dan gaan ? Dat is ook democratie.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 08:25 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Als jij alle niet-blanken en moslims steevast als gasten ziet, dan is het logisch dat je zo denkt.
[..]
Die groep is hier al decennia en we zijn inmiddels een paar generaties verder. Hoe groot moeten je onderbuikgevoelens wel niet zijn om zo paranoide om te gaan met die mensen? Welke regels probeert die groep dan volgens jou te veranderen? Daarbij is het principe van een democratie juist dat je regels kunt veranderen. Mag ik hieruit concluderen dat je democratie niet ziet zitten?
[..]
Als we moeten selecteren op idioterie, dan mag de helft van alle werknemers wel op straat. Ik selecteer liever op prestatie, ongeacht huidskleur of godsdienst.
God Nederland blijft mijn land zolang ik geen Thais paspoort heb. Ik ben pas 9 maanden weg.3e generatie Turken vinden turkijke nog belangrijk. Mag ik even Nederland belangrijk vinden.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 08:27 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Make up you mind. Wel extreem, niet extreem, wel extreem, niet extreem. Dus toch wel extreem? En zolang jij in het Verre Oosten zit, is NL een ver van jouw bed show en heb je niets te willen. En welke mensen je daar kunt gebruiken of niet moet je daar maar uitzoeken.
Over welke gasten heb je het nouquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 08:38 schreef niet_links het volgende:
[..]
Net zoals die gast wil dat wij ons moeten aanpassen aan hem. Dat zijn het soort regels dat me tegenstaat.
Dat is je goed recht om dat te vinden. Ik zal je hoofd er niet om afhakken.quote:Wat ben jij een ontzettende gek zeg.
Het doet me deugd dat je enkels iets tegen moslims hebt.quote:Ik heb een Thaise vriendin mn broer een antiliaanse en dan zeggen dat ik iets tegen buitenlanders heb.
Op welke manier proberen moslims hun geloof er door te drukken? Hoe weet je zeker dat atheisten hun ongeloof niet bij mij proberen erdoor te drukken?quote:Nee ik heb wat tegen moslims die hier hun geloof er door proberen te drukken.
Natuurlijk niet. Daarvoor is een grondswetwijziging nodig. Zoals je weet is daar 2/3 meerderheid voor nodig. Democratie houdt niet in dat de meerderheid bepaalt. Democratie houdt in dat 2/3 bepaalt.quote:Als we nu zouden stemmen en 51 % wil dat de moslims het land verlaten zou je dan gaan ? Dat is ook democratie.
Zeker. Het maakt je er niet minder hypocriet op.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 08:40 schreef niet_links het volgende:
[..]
God Nederland blijft mijn land zolang ik geen Thais paspoort heb. Ik ben pas 9 maanden weg.3e generatie Turken vinden turkijke nog belangrijk. Mag ik even Nederland belangrijk vinden.
hier:quote:Gebruiken van mensen wanneer heb ik het daar over gehad.
quote:Zulke mensen kunnen we hier niet gebruiken.
Jouw algemene visies zijn extremer geworden. Dat heeft niet met zo'n vent te maken. Iedereen die je reacties kan lezen, kan dit zien. Je zit nog in de ontkenningsfase.quote:Ik bedoel te zeggen dat zon vent het bloed onder mijn nagels vandaan haalt en dus mijn visies extremer maakt. Maar goed lezen is een vak apart.
quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 08:50 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Over welke gasten heb je het nou
Die idioten die hun geloof er door proberen te drukken. Waarom denken gelovige altjid dat ze meer rechten hebben als ongelovige. Je kan een geintje maken over mensen met rode haren maar zodra je iets over een moslim zegt.. pas dan maar op dan vallen er doden.
[..]
Dat is je goed recht om dat te vinden. Ik zal je hoofd er niet om afhakken.
[..]
Gelukkig ik het jouwe ook niet
Het doet me deugd dat je enkels iets tegen moslims hebt.
[..]
Heb alleen wat tegen moslims die hier hun geloof er door proberen te drukken, de moslims die hun geloof thuis beleiden heb ik er geen problemen mee
Op welke manier proberen moslims hun geloof er door te drukken? Hoe weet je zeker dat atheisten hun ongeloof niet bij mij proberen erdoor te drukken?
[..]
Kerk en staat moeten gescheiden zijn dus geen tekenen van geloof op je werk zeker als je in dienst van de staat bent. Maar dat is mijn mening
Natuurlijk niet. Daarvoor is een grondswetwijziging nodig. Zoals je weet is daar 2/3 meerderheid voor nodig. Democratie houdt niet in dat de meerderheid bepaalt. Democratie houdt in dat 2/3 bepaalt.
Dus bij 2/3 meerderheid die zegt moslims moeten nederland verlaten doe je dat ?
quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 08:55 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Zeker. Het maakt je er niet minder hypocriet op.
Hyopocriet.. met zon Avatar.. hahahaha je maakt jezel belachelijk
[..]
hier:
[..]
[..]
Jouw algemene visies zijn extremer geworden. Dat heeft niet met zo'n vent te maken. Iedereen die je reacties kan lezen, kan dit zien. Je zit nog in de ontkenningsfase.
Jij bent extremer geworden daarom denk je dat ik extremer geworden ben. Maar goed ik heb dus niets tegen moslims die hun geloof gewoon thuis beleiden en in het openbaar gewoon normaal doen.
Je hebt het telkens over mensen die hun geloof erdoor proberen te drukken. Zeg nu eens hoe mensen dat in jouw ogen doen?quote:
Ik stem VVD, de rest gaat me net even iets te ver. Ik zorg er wel weer voor dat ik via de ambasade kan gaan stemmen.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 09:19 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Je hebt het telkens over mensen die hun geloof erdoor proberen te drukken. Zeg nu eens hoe mensen dat in jouw ogen doen?
Je weet zelf ook niet wat je zegt. Moslims moeten hun geloof thuis beleiden. De ene keer alleen niet beleiden als je in overheidsdienst bent, en later helemaal niet beleiden in het openbaar. Openbaar heet niet voor niets openbaar. Geloof beleiden in het openbaar zal dus gewoon voortgezet worden. Wen er maar aan dat andere mensen dezelfde rechten hebben als jij. Zelfs als ze moslim zijn.
Als je dat niet wilt kun je op een partij stemmen die ook meegaat in je extremistische gedachten.
Zou het kunnen dat jij ook overdreven partijdig bent ?quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 09:19 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Je hebt het telkens over mensen die hun geloof erdoor proberen te drukken. Zeg nu eens hoe mensen dat in jouw ogen doen?
Je weet zelf ook niet wat je zegt. Moslims moeten hun geloof thuis beleiden. De ene keer alleen niet beleiden als je in overheidsdienst bent, en later helemaal niet beleiden in het openbaar. Openbaar heet niet voor niets openbaar. Geloof beleiden in het openbaar zal dus gewoon voortgezet worden. Wen er maar aan dat andere mensen dezelfde rechten hebben als jij. Zelfs als ze moslim zijn.
Als je dat niet wilt kun je op een partij stemmen die ook meegaat in je extremistische gedachten.
Heb je moeite met begrijpend lezen? Noem ik iedereen extreem? Maar als je het niet erg vindt, noem ik iemand die het liefst een miljard moslims van de aardbodem ziet verdwijnen wel extreem. En dat is een understatement.quote:Op maandag 9 oktober 2006 15:16 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Zou het kunnen dat jij ook overdreven partijdig bent ?
Idereen die het niet met jou eens is ,is blijkbaar onmiddelijk extreem ?![]()
Wie zegt dat ik niet val over dergelijke bewoordingen ? (over moeite met moeite met begrijpend lezen gesproken ) maar mag ik dus niet op jou reageren zonder ook meteen iedereen aan te vallen ?quote:Op maandag 9 oktober 2006 15:30 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Heb je moeite met begrijpend lezen? Noem ik iedereen extreem? Maar als je het niet erg vindt, noem ik iemand die het liefst een miljard moslims van de aardbodem ziet verdwijnen wel extreem. En dat is een understatement.
Dan heb ik het nog niet eens gehad over de reden waarom jij niet valt over dergelijke bewoordingen, maar wel over mijn etikettering?
Belijden is met een ij. Zit het woordje lijden in, en niet leiden.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 09:19 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Je hebt het telkens over mensen die hun geloof erdoor proberen te drukken. Zeg nu eens hoe mensen dat in jouw ogen doen?
Je weet zelf ook niet wat je zegt. Moslims moeten hun geloof thuis beleiden. De ene keer alleen niet beleiden als je in overheidsdienst bent, en later helemaal niet beleiden in het openbaar. Openbaar heet niet voor niets openbaar. Geloof beleiden in het openbaar zal dus gewoon voortgezet worden. Wen er maar aan dat andere mensen dezelfde rechten hebben als jij. Zelfs als ze moslim zijn.
Als je dat niet wilt kun je op een partij stemmen die ook meegaat in je extremistische gedachten.
Misschien is niet iedere gelovige het met jou eensquote:Op maandag 9 oktober 2006 15:41 schreef Gia het volgende:
[..]
Belijden is met een ij. Zit het woordje lijden in, en niet leiden.
Dat kan, maar het is wel de Nederlandse taal en taal heeft niks met geloven te maken.quote:Op maandag 9 oktober 2006 15:56 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Misschien is niet iedere gelovige het met jou eens![]()
Stijlfoutje.quote:Op maandag 9 oktober 2006 15:41 schreef Gia het volgende:
[..]
Belijden is met een ij. Zit het woordje lijden in, en niet leiden.
Je nietszeggendheid doet mij telkens weer versteld staanquote:Zit het woordje lijden in en niet leiden.
Ik geloof dat je gelijk hebtquote:Op maandag 9 oktober 2006 15:58 schreef Gia het volgende:
[..]
Dat kan, maar het is wel de Nederlandse taal en taal heeft niks met geloven te maken.
Ik sta vaak versteld van lieden die zich laten indoctrineren door een sprookjesboek. Maar geen nood, er is misschien nog een sprankje hoop dat ook deze lieden eens evolueren tot een zelfdenkend mens.quote:Op maandag 9 oktober 2006 16:18 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Stijlfoutje.
[..]
Je nietszeggendheid doet mij telkens weer versteld staan![]()
Maar minder grappig dat hij gelijk krijgtquote:Op maandag 9 oktober 2006 17:43 schreef Dr.Nikita het volgende:
Grappig dat 1 of ander debiele lulhannes naar de commissie voor gelijke behandeling stapt om zichzelf te beschuldigen van ongelijke behandeling..................
Dat hierop een reaktie gaat komen ligt voor de handquote:Op maandag 9 oktober 2006 17:51 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Ik sta vaak versteld van lieden die zich laten indoctrineren door een sprookjesboek. Maar geen nood, er is misschien nog een sprankje hoop dat ook deze lieden eens evolueren tot een zelfdenkend mens.
NL heeft toch een zwak voor drammerig zeikende moslims.......... toch?quote:Op maandag 9 oktober 2006 17:51 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Maar minder grappig dat hij gelijk krijgt![]()
Woon jij niet in NL dan ?quote:Op maandag 9 oktober 2006 17:54 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
NL heeft toch een zwak voor drammerig zeikende moslims.......... toch?
Volgens mij zijn er genoeg Nederlanders ,die niet alles wat Moslims doen ,proberen goed te praten hoor...zelfs hier op FOKquote:Op maandag 9 oktober 2006 17:57 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Niet meer maar wel vaak in het land.
Dus als ik naar Saudi Arabie ga, en ik zeg daar:quote:Op donderdag 5 oktober 2006 13:47 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Heb je mij ergens racisme horen zeggen? Nee!
Veel van "jullie" denkbeelden zijn gestoeld op onderbuikgevoelens, vervolgens verzinnen jullie er "argumenten" voor omdat het anders niet geaccepteerd wordt, maar feit blijft dat "jullie" je laten leiden door de onderbuikgevoelens. Wat is er feitelijk mis met onderstaande:
Moslim: "Mevrouw ik mag u vanwege mijn geloof en uit respect voor u geen hand geven. Ik hoop dat u daar begrip voor heeft. Als teken van respect heb ik toch een doos Belgische (alcoholvrije) bonbons en wat lamskoteletten voor u meegenomen."
Niks toch?²
Democratie betekent dat regels veranderen als een meerderheid dat wil, en dat je je totdat die regels veranderd zijn netjes aan die regels houdt.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 08:25 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Die groep is hier al decennia en we zijn inmiddels een paar generaties verder. Hoe groot moeten je onderbuikgevoelens wel niet zijn om zo paranoide om te gaan met die mensen? Welke regels probeert die groep dan volgens jou te veranderen? Daarbij is het principe van een democratie juist dat je regels kunt veranderen. Mag ik hieruit concluderen dat je democratie niet ziet zitten?
Op een of andere manier is zo'n referendum in onze democratie ook weer niet toegestaan, maar ik denk dat daar inmiddels wel een meerderheid voor te vinden is ja.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 08:38 schreef niet_links het volgende:
[..]
Net zoals die gast wil dat wij ons moeten aanpassen aan hem. Dat zijn het soort regels dat me tegenstaat. Wat ben jij een ontzettende gek zeg. Ik heb een Thaise vriendin mn broer een antiliaanse en dan zeggen dat ik iets tegen buitenlanders heb. Nee ik heb wat tegen moslims die hier hun geloof er door proberen te drukken. Als we nu zouden stemmen en 51 % wil dat de moslims het land verlaten zou je dan gaan ? Dat is ook democratie.
Alleen aan moslims, of ook aan joden en zigeuners?quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 05:56 schreef Viajero het volgende:
[..]maar ik heb ook een hekel aan Moslims.
Ik heb ook een hekel aan moslims! Wat nu?quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 07:22 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Alleen aan moslims, of ook aan joden en zigeuners?
quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 09:21 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Ik heb ook een hekel aan moslims!
Weet ik veel. Steek een moslim neer ofzo. Wat jij wilt.quote:Wat nu?
Gelukkig is ' een hekel aan iemand hebben ' , nog geen reden om hem te vermoorden (anders was de helft van de bevolking al vermoord )quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 09:26 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
![]()
[..]
Weet ik veel. Steek een moslim neer ofzo. Wat jij wilt.
We zitten nog niet op de helft van de bevolking hoor, we zitten slechts op 1miljoen Moslims, misschien over 20 jaar.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 10:44 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Gelukkig is ' een hekel aan iemand hebben ' , nog geen reden om hem te vermoorden (anders was de helft van de bevolking al vermoord )![]()
Zal wel meevallen. Ik zie steeds meer afvalligen om me heen. In naam nog moslim, maar gaan niet eens meer naar de moskee.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 11:32 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
We zitten nog niet op de helft van de bevolking hoor, we zitten slechts op 1miljoen Moslims, misschien over 20 jaar.²
Door te zeggen dat je niet meer gelooft, is voldoende, en het valt wel mee hoor die afvalligen.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 11:57 schreef Gia het volgende:
[..]
Zal wel meevallen. Ik zie steeds meer afvalligen om me heen. In naam nog moslim, maar gaan niet eens meer naar de moskee.
Hoe kom je trouwens onder het moslim-zijn uit? Alleen door een ander geloof aan te nemen, of ook door 3 x te zeggen dat Allah niet bestaat en dus Mohammed geen profeet was?
Misschien in die moslim-enclaves hier in den lande, maar in wijken waar hier en daar een moslim woont, zie je toch verwatering van hun geloof.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 11:58 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Door te zeggen dat je niet meer gelooft, is voldoende, en het valt wel mee hoor die afvalligen.²
Waar heb ik het over Moslims ?quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 11:32 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
We zitten nog niet op de helft van de bevolking hoor, we zitten slechts op 1miljoen Moslims, misschien over 20 jaar.²
Denk je dat ik met mijn 100% pro Israel een hekel heb aan Joden? Ik heb nog nooit last gehad van Joden, integendeel, ik heb grote bewondering voor Joden. Juist een van de redenen dat ik Moslims niet mag is hun domme en onberedeneerde Jodenhaat.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 07:22 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Alleen aan moslims, of ook aan joden en zigeuners?
Ik snap alleen niet wat meneer, "bijna meester", als klantmanager wil bereiken. Dat is een mbo/ hbo-starter functie..quote:Handweigeraar is onvermurwbaar
ROTTERDAM
Die baan zal hij krijgen. Koste wat kost. De Rotterdamse moslim Faizel Enait (31), die vrouwen geen hand wil geven, is onvermurwbaar. Als de gemeente hem morgen niet alsnog die ene, veelbesproken job bij de sociale dienst gunt, stapt hij resoluut naar de rechter.
Hij is dé klantmanager die de sociale dienst zoekt. Weet ’ie zeker, die Enait, inmiddels welhaast een bekende Rotterdammer. Intelligent, scherp, bijna meester in de rechten en tot op het bot gemotiveerd. ,,Het lijkt me een leuke baan. De huidige baas van de sociale dienst is ook zo begonnen. Hij verdient nu twee à drie ton per jaar. Dat wil ik ook,’’ lacht Enait.
Dat hij eerder keihard werd afgewezen, omdat hij gewaden draagt en weigert om vrouwen de hand te schudden, is inmiddels een omstreden feit. Onlangs oordeelde de Commissie Gelijke Behandeling (CGB) dat die afwijzing onjuist was. Morgen maakt de gemeente bekend of Enait alsnog klantmanager wordt.
De belangrijkste overwinning is eigenlijk al binnen, vindt Enait. ,,Die uitspraak van de CGB heeft veel losgemaakt. De monoculturele samenleving heeft op die dag een stille uitvaart gekregen. Een point of no return. Het is belangrijk dat moslims sleutelposities gaan bekleden en niet langer in de duistere randen van de samenleving rondzwerven.’’
Voor de CGB kruiste hij de degens met de juristen van de gemeente. Het ging er fel aan toe. De ‘handweigeraar’ schreef zijn eigen pleidooi. ,,Op deze kwestie heb ik zes maanden gestudeerd. Je moet vossen met vossen vangen. En boeven met boeven. Wat ik bedoel? Je moet slimmer zijn dan de slimste.’’
Het strijdplan voor morgen ligt ook al klaar. Als de gemeente hem de baan niet geeft, stapt hij naar de rechter. Als hij de baan wél krijgt, maar geen schadevergoeding ontvangt, trouwens ook. Maar Enait verwacht dat het gaat lukken. ,,Ik denk dat ik tot klantmanager wordt benoemd en dat de aboriginals, want zo noem ik de autochtone bevolking, op hun achterste benen staan. Met name Leefbaar Rotterdam zal moeilijk gaan doen. Dan zal ik wakker worden, even geeuwen en op het andere oor verder slapen. Ik ben gewend om door betonnen muren heen te rennen.’’
http://www.ad.nl/rotterdam/article706924.ece
Een perfecte voorbeeld hoe deze geitenneuker over de autochtonen in zijn gastland denkt.quote:,,Ik denk dat ik tot klantmanager wordt benoemd en dat de aboriginals, want zo noem ik de autochtone bevolking, op hun achterste benen staan. Met name Leefbaar Rotterdam zal moeilijk gaan doen. Dan zal ik wakker worden, even geeuwen en op het andere oor verder slapen. Ik ben gewend om door betonnen muren heen te rennen.’’
Dan had hij waarschijnlijk ook wel geklaagd maar niet zo gericht (er staan genoeg mensen klaar om gelijk 'schande ' te roepen ook al weten ze het 'naadje van de kous' nietquote:Op zondag 15 oktober 2006 20:42 schreef EdvandeBerg het volgende:
Wat is men bij zo'n gemeente toch ongelofelijk dom om een sollicitant officieel af te wijzen om deze (wat mij 100% realistische redenen) en niet hem gewoon mede te delen dat 'de voorkeur niet naar hem uitgaat'. Je bent toch als werkgever geen tekst en uitleg schuldig aan sollicitanten? Moet niet gekker worden.
of bij eender welke rechter die zichzelf wil promotenquote:Nu geef je zo'n flapdrol de kans nog bij zo'n linkse rechter zijn gelijk te halen ook.
Gdv ...kan ik mijn minirokje alweer opbergen ?....en ik wou net gaan solliciteren als directiesecretaressequote:In een jurk of klederdracht lopen doe je als man maar met carnaval. Travestie in public is not done.
Ik snap wel meer niet.quote:Op zondag 15 oktober 2006 18:31 schreef Napalm het volgende:
Pfff, het is wel een lastpak zeg.. Anderzijds is ie ook wel grappig. Alleen het salaris van de baas op de Willem Ruyslaan is no way drie ton. Ivo zou spontaan een hartaanval krijgen..
[..]
Ik snap alleen niet wat meneer, "bijna meester", als klantmanager wil bereiken. Dat is een mbo/ hbo-starter functie..
Hulde& helemaal mee eens, en als die commissie die gast in het gelijk stelt, klim ik in de (spreekwoordelijkequote:Op maandag 16 oktober 2006 01:32 schreef k00pa het volgende:
Ik heb die vent zien zitten bij Pauw en Witteman op "de dag van het respect". Totaal autistische moslim die met geen enkele discussie kon meepraten, behalve als het over de islam ging dan.
Het is gewoon heel simpel. We leven in Nederland, je bent vrij welke religie je uitoefent, maar in de eerste plaats hebben we hebben ook algemene omgangsregels, ongeacht welke levensovertuiging iemand heeft en waar iedereen zich aan aanpast. Als je iemand begroet dan schud je elkaars hand, zo doen wij dat al eeuwen hier.
Als je dat niet bevalt of je meent dat je religie dat verbied dan mag je naar een land (r)emigreren waar de omgangsregels je wel schikken.
Belachelijk dat deze fopcommissie hier anders over oordeelt. Cultuurverraders !
Tuurlijk wel,(je moet je even in die commisie verplaatsen )quote:Op maandag 16 oktober 2006 02:04 schreef Moon_of_74 het volgende:
[..]
Hulde& helemaal mee eens, en als die commissie die gast in het gelijk stelt, klim ik in de (spreekwoordelijke) pen.
Dit kan toch niet![]()
Het is wel opvallend stil vanuit de Fok! moslimhoek op dat stukje. Of vinden de Fok! extremistjes dit ook te ver gaan?quote:Op zondag 15 oktober 2006 18:31 schreef Napalm het volgende:
Pfff, het is wel een lastpak zeg.. Anderzijds is ie ook wel grappig. Alleen het salaris van de baas op de Willem Ruyslaan is no way drie ton. Ivo zou spontaan een hartaanval krijgen..
[..]
Ik snap alleen niet wat meneer, "bijna meester", als klantmanager wil bereiken. Dat is een mbo/ hbo-starter functie..
schitterendquote:Op maandag 16 oktober 2006 10:06 schreef mr.vulcano het volgende:
Ik heb altijd al een aboriginal willen zijn!![]()
Australië lijkt mij een mooi land.
Maar wat hij dus eigenlijk wil zeggen is, dat de nederlanders, net als de aboriginals (of liever Aborigines), de oorspronkelijk bewoners zijn, die steeds meer in de verdrukking komen.Er zijn vast nog meer overeenkomsten.
Dan zal ik even reageren ...quote:Op maandag 16 oktober 2006 08:19 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Het is wel opvallend stil vanuit de Fok! moslimhoek op dat stukje. Of vinden de Fok! extremistjes dit ook te ver gaan?
Hij zal dan uiteraard mannen ook geen hand geven, in dat geval kan niemand hem seksediscriminatie verwijten.quote:Op maandag 16 oktober 2006 12:18 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Het lijkt mij dat de vrouwen die hij discrimineert ook naar het cbg gaan en een schadevergoeding gaan eisen.
Als we dat allemaal doen dan leren ze dat soort fratsen wel af.
Waarom ga je daar vanuit ?quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 11:36 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Hij zal dan uiteraard mannen ook geen hand geven, in dat geval kan niemand hem seksediscriminatie verwijten.
Er staat niets over mannenquote:Afwijzing moslimsollicitant onjuist
De stad Rotterdam mag een sollicitant
met een islamitische overtuiging niet
weigeren alleen omdat hij vrouwen geen
hand wil geven.Dat zegt de Commissie
Gelijke Behandeling.
Hij heeft twee weken geleden in een interview bij de RTV al gezegd dat hij mannen ook geen hand zal als dat uitkomst biedt (met als quasi-serieuze opmerking dat hij toch een lichte vorm van smetvrees heeft, dat het hem dus beter uitkomt als hij ook mannen geen hand geeft).quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 16:14 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Waarom ga je daar vanuit ?
[..]
Er staat niets over mannen![]()
Iets later dan maandag, maar dit staat nu op de FPquote:Op woensdag 18 oktober 2006 03:55 schreef Libris het volgende:
Is ie eigenlijk aangenomen? Volgens een eerder artikel zou de gemeente Rotterdam dat maandag bekend maken.
Nederland is een beetje de weg kwijt.
Mooi, misschien is Nederland nog niet zo de weg kwijt, maar die CGB mag toch weleens onder de loep genomen worden.quote:Het stadsbestuur van Rotterdam schaart zich achter het besluit van de dienst Sociale Zaken en Werkgelegenheid om een principiële moslim niet aan te nemen. Dat heeft een woordvoerster van personeelswethouder Jeannette Baljeu (VVD) gisteren gezegd.
De man solliciteerde naar de functie van klantmanager, maar weigert op religieuze gronden vrouwen een hand te geven. De Rotterdammer wendde zich tot de Commissie Gelijke Behandeling, die eerder deze maand oordeelde dat de dienst de man ten onrechte had afgewezen.
Het college van burgemeester en wethouders van Rotterdam (bestaande uit PvdA, VVD, CDA en GroenLinks) concludeert dat de dienst Sociale Zaken correct heeft gehandeld. ''In een publieke functie mag van personeel verwacht worden dat het iedereen met gewone omgangsvormen tegemoet treedt en daar hoort een hand geven ook bij'', aldus het college. Volgens de overigens niet-bindende uitspraak van de CGB had Rotterdam moeten zoeken naar alternatieve manieren om elkaar 'respectvol' te begroeten.
De 31-jarige afgewezen sollicitant heeft inmiddels laten weten mogelijk naar de rechter te stappen als het stadsbestuur de afwijzing bekrachtigt. Wethouder Baljeu heeft gezegd die stap rustig af te wachten. ''Er worden wel meer mensen afgewezen die hebben gesolliciteerd.''
Tja volgens deze sollicitant waren de handen van de vrouw erogene zones.. Tsja, hij kon het dus niet eisen, hij is niet aangenomen. Dus is het relevant dat jij in Marokko kan eisen dat je iedereen een hand wil geven. Niet alles hoeft zo gespiegeld te worden. Laten we gewoon naar Nederland kijken, niet?quote:Op donderdag 19 oktober 2006 10:59 schreef Gia het volgende:
Als ik nu in Marokko ga wonen en werken in een dergelijke functie, mag ik dan eisen dat ik iedereen een hand wil geven, omdat dat in mijn cultuur gebruikelijk is?
En geen gezeur over religie. Er staat nergens in de Koran dat mannen en vrouwen elkaar niet de hand mogen schudden. Dit is cultureel bepaald.
Prima. En in Nederland is het gebruikelijk dat we een hand geven, zeker in bepaalde functies. Dan moeten mensen met een andere cultuur niet gaan eisen dat zij mogen groeten zoals binnen hun cultuur gebruikelijk is. Men dient zich aan te passen aan de geldende norm van een land wat dat betreft.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 11:45 schreef Libris het volgende:
Laten we gewoon naar Nederland kijken, niet?
Helegaar mee eens. En in mijn ogen ook niet meer dan logischquote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:23 schreef Gia het volgende:
[..]
Prima. En in Nederland is het gebruikelijk dat we een hand geven, zeker in bepaalde functies. Dan moeten mensen met een andere cultuur niet gaan eisen dat zij mogen groeten zoals binnen hun cultuur gebruikelijk is. Men dient zich aan te passen aan de geldende norm van een land wat dat betreft.
En dus is het terecht dat deze man is afgewezen.
Vette schadevergoeding voor deze 'peoplemanager'.quote:
Daarvan leren ze het niet af, want als deze flapdrol die baan wel gekregen had en de gemeente Rotterdam vervolgens op de vingers getikt zou worden door de CGB omdat een medewerker vrouwen discrimineert dan zal ook de gemeente Rotterdam degene zijn die een schadevergoeding wegens discriminatie moet betalen.quote:Op maandag 16 oktober 2006 12:18 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Het lijkt mij dat de vrouwen die hij discrimineert ook naar het cbg gaan en een schadevergoeding gaan eisen.
Als we dat allemaal doen dan leren ze dat soort fratsen wel af.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |