Waarom spreek je van Religion met duidelijk het oog op het Christendom?quote:Op vrijdag 29 september 2006 11:51 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Well duh! Wat is de gemeenschappelijk basis van de 3 monotheistische religies denk je. My god Auto.
Nou het Christendom zal hier vast geen ruk mee te maken hebben. Ik wou dat je zo "verdedigend" te werk schoot als FET zoiets over de "Islam" meldde. Maar je begrijpt dus niet waar ik op doel.quote:Op vrijdag 29 september 2006 11:53 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Waarom spreek je van Religion met duidelijk het oog op het Christendom?
quote:Halve long verwijderd door fout ziekenhuis
ANP
ASSEN - Het Wilhelmina Ziekenhuis Assen heeft bij een patiënt onnodig een halve long verwijderd. Dat heeft een woordvoerder van het ziekenhuis vrijdag gezegd. De fout ligt bij de afdeling pathologie van het Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG), die laboratoriumonderzoek doet voor het WZA.
Bij het labonderzoek heeft het UMCG gegevens van patiënten verwisseld. Op basis van de verkeerde uitslag besloot het WZA vrijdag te opereren. Toen het WZA en het UMCG de fout constateerden, was het al te laat.
Beide ziekenhuizen zeggen de gang van zaken te betreuren. Volgens het WZA is met de patiënt afgesproken geen details over de kwestie los te laten. Het ziekenhuis wil daarom niets kwijt over de soort operatie, het welzijn van de patiënt of over de gevolgen van de operatie.
Het UMCG is een intern onderzoek begonnen naar de fout en heeft de Inspectie voor de Gezondheidszorg ingelicht over de situatie. Afhankelijk van het interne onderzoek zal de inspectie besluiten of een eigen onderzoek nodig is.
Nu zit ik in hetzelfde schuitje als Dokter...oké. Try decaf. Ik heb geen flauw idee waar je op doelt eigenlijk. Je neemt een bron die Tora-ciitaten uit de context haalt, plaatst dit zelf ook uit de historische context, probeert specfiek het Christendom eruit te filteren, en wat FET ermee te maken heeft weet ik al helemaal niet.quote:Op vrijdag 29 september 2006 11:53 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nou het Christendom zal hier vast geen ruk mee te maken hebben. Ik wou dat je zo "verdedigend" te werk schoot als FET zoiets over de "Islam" meldde. Maar je begrijpt dus niet waar ik op doel.
Waarom valt abortus eigenlijk niet onder de terreurwet, of zou dat wel onder de verdragen van Geneve kunnen vallen?quote:Senaat stemt voor omstreden gevangenenwet
AP
WASHINGTON - Nadat woensdag al het Huis Afgevaardigden akkoord was gegaan, heeft donderdag ook de Amerikaanse Senaat ingestemd met het wetsvoorstel van president George Bush over de berechting en behandeling van terreurverdachten. Met 65 stemmen voor en 34 tegen werd het voorstel aangenomen dat de weg vrijmaakt voor het berechten van terreurverdachten door speciale militaire commissies.
Het gaat onder meer om verdachten van de aanslagen van 11 september 2001 en andere terreurdaden die vastzitten in Guantanamo. De verwachting is dat Bush de wet de komende dagen ondertekent.
Om het wetsvoorstel door het Congres te krijgen moest het Witte Huis op twee belangrijke punten toegeven: het stemde in met het schrappen van een bepaling over de interpretatie van de internationale maatstaven voor de behandeling van gevangenen en een bepaling die de veroordeling van verdachten op grond van bewijsmateriaal dat zij niet mogen inzien mogelijk maakte.
Aan de andere kant geeft het Congres Bush toestemming militaire tribunalen op te richten voor de vervolging van terreurverdachten; het hooggerechtshof had dit in juni verboden omdat het Congres deze toestemming niet had verleend. Deze tribunalen mogen geen bewijsmateriaal accepteren dat na december 2005 is verkregen door wrede, onmenselijke en vernederende behandeling. Bewijsmateriaal dat op deze wijze is verkregen voor wrede, onmenselijke en vernederende verhoortechnieken in december 2005 werden verboden mag echter wel worden geaccepteerd, een bepaling die volgens tegenstanders makkelijk misbruikt kan worden.
De nieuwste Blof.quote:Er is echt niets dat niet gebeuren kan vandaag
Deuren zwaaien open
Ramen klappen dicht
En hele werelden vergaan
Omdat ze daarom vroegen
Zonder het te weten
En altijd weer de vraag
Je wilt terreurverdachte zo vroeg mogelijk aanpakken?quote:Op vrijdag 29 september 2006 11:59 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Waarom valt abortus eigenlijk niet onder de terreurwet, of zou dat wel onder de verdragen van Geneve kunnen vallen?
Haha in een van die onderzoeken kwam dit ziekenhuis er als beste van NL uitquote:Op vrijdag 29 september 2006 11:56 schreef Aoristus het volgende:
Ha, vrijdag, tijd voor de Darwin awards:
[..]
quote:
http://www.nu.nl/news/836(...)p_lijst_E%E9nNL.htmlquote:Chauffeur en broer Fortuyn op lijst EénNL
DEN HAAG - Hans Smolders, de chauffeur van wijlen Pim Fortuyn, en Simon Fortuyn, Pims jongste broer, staan op de kandidatenlijst van EénNL voor de Tweede Kamerverkiezingen.
Smolders, die ook gemeenteraadslid is in Tilburg, staat op de 19e plaats, Simon Fortuyn staat op de 30e en laatste plaats. Dat maakte EénNL, de partij van Marco Pastors, vrijdag bekend.
De partij heeft de 18e plaats op de kandidatenlijst ingeruimd voor Jan Dirk Blaauw, die tot 2003 voor de VVD in de Tweede Kamer zat. Vorige week maakte EénNL al de eerste zeven kandidaten op de lijst bekend.
Eerdmans
Na lijsttrekker Pastors volgt Joost Eerdmans, ex-LPF'er in de Tweede Kamer. Op de derde plek staat Hikmat Mahawat Khan, die tot voor kort voorzitter was van de Contact Groep Islam. Nummer vier is Ronald Sörensen, Secil Arda staat op vijf, Sander Simons op zes.
Anton van Schijndel, het Tweede Kamerlid dat uit de VVD-fractie is gezet, bezet de zevende plek op de EénNL-lijst. De partij liet ook weten dat op 9 oktober in Amsterdam het verkiezingsprogramma bekendgemaakt wordt.
bronquote:Genocide: Turkije woedend op PvdA, CDA
De voorzitter van het Turkse parlement overweegt diplomatieke stappen tegen Nederland, omdat de PvdA en het CDA drie Turkse kandidaten van hun verkiezingslijsten hebben gehaald die de Armeense genocide niet erkennen. CDA en PvdA krijgen felle kritiek uit Turkije.
[...]
De woordvoerder van het Turkse ministerie van Buitenlandse Zaken, Namik Tan, verklaarde: 'We vinden het een betreurenswaardige ontwikkeling om te zien dat de politieke partijen in een land dat wij als bevriend en als een bondgenoot beschouwen hebben geprobeerd hun eenzijdige standpunten op te leggen aan hun kandidaten voor het parlement.'
Turkije vindt het 'onacceptabel' dat Nederlandse politieke partijen hun oordelen proberen op te leggen aan kandidaat-parlementariërs.
Vrijheid van meningsuiting
Verder vindt Tan het 'ongelooflijk om te accepteren dat de ongefundeerde Armeense genocidebeschuldigingen worden gepresenteerd als waren het historische feiten.'
De woordvoerder vindt dat het ontkennen van de volkerenmoord binnen de vrijheid van meningsuiting valt.
De moord op bijna anderhalf miljoen Armeniërs door Turkse nationalisten van 1915 tot 1918 wordt sinds 1985 door de VN erkend. In Turkije is het verboden het woord 'genocide' hiervoor te gebruiken.
Turken hebben de verlichting nooit meegemaakt.quote:Op vrijdag 29 september 2006 14:56 schreef sizzler het volgende:
[..]
bron
Het ontkennen van de volkenmoord valt onder de vrijhid van meningsuiting, maar als je het in Turkije erkent dan is het verboden? Halloooo..... waar is die vrijheid van meningsuiting gebleven???? Bovendien mogen die kandidaten best zo'n mening hebben. Maar dan passen ze niet goed bij de club volksvertegenwoordigers waar ze bij willen zitten. Een VVD'er kan ook bij de SP geweigerd worden vanwegen zijn ideeën. Dat heeft niets met vrijheid van meningsuiting te maken maar met een "fit" tussen persoon en partij.
Ze weten er wel weer een kansloos zooitje bij elkaar te zoekenquote:Op vrijdag 29 september 2006 14:42 schreef sizzler het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/news/836(...)p_lijst_E%E9nNL.html
Toch ..in vele steden heeft men electrisch licht ..en de staat is gebouwd op seculiere principes..quote:Op vrijdag 29 september 2006 15:04 schreef pberends het volgende:
Turken hebben de verlichting nooit meegemaakt.
Dat schat ik toch echt anders inquote:Op vrijdag 29 september 2006 15:04 schreef pberends het volgende:
[..]
Turken hebben de verlichting nooit meegemaakt.
Ze staan gelukkig op een plaats die ze nooit de Kamer in helpt. Maar ik wacht eerst de debatten en het verkiezingsprogramma af.quote:Op vrijdag 29 september 2006 15:07 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ze weten er wel weer een kansloos zooitje bij elkaar te zoeken.
Jij overweegt echt een stem hierop?
Mensen die vervolgens goedkope merkkleding kopen die "van de vrachtwagen zijn gevallen" zijn net zo goed schuldig aan dit soort praktijken.quote:Op vrijdag 29 september 2006 15:12 schreef pberends het volgende:
http://www.ad.nl/utrecht/amersfoort/article667995.ece
http://www.bestofbrands.nl/casual/index_ramkraak.php (video)
Ramkraak op video. Inladen jongens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |