abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_42002882
quote:
Op woensdag 20 september 2006 20:18 schreef clumsy_clown het volgende:
Én het gegrap is ook weer leuk geweest .

Overigens kom ik als buitenlandse bij een Nederlandse schoonfamilie over de vloer en ik heb het idee dat ze erg blij met me zijn.
je hebt mooie ogen ook

enfin ontopic

de verhalen dat marokkaanse jongemannen nederlandse vriendinnen alleen zien als neuksletje ken ik. en uit de contacten die ik heb gehad met marokkanen (ook hoogopgeleid) werd dit beeld alleen maar bevestigd. ik kan me de reactie van de vader in het verhaal van TS in die context goed voorstellen. wel eerst ontmoeten voor je volledig oordeelt, maar de schijn is al tegen. en als vader wil je je dochter beschermen voor een vriendje die d'r alleen heeft om te neuken en stoer te doen. vanuit mijn referentiekader zou ik er hetzelfde over denken als de vader van ts, ben ik bang
STOLEN GOODS - email me for further information *O*

[img]http://forum.fok.nl/usericons/22838/steun.jpg[/img]
  donderdag 21 september 2006 @ 00:19:08 #102
97111 ukga
Siewosie baas
pi_42003498
quote:
Op woensdag 20 september 2006 21:24 schreef SpecialK het volgende:

[..]

Ok 2 dingen:

1. Ik woon in de staatsliedenbuurt. Einde van die discussie.
2. Ik heb het totaal niet over racisme maar over die tang op een varken opmerking van je vader: 'ik maak een motorpak van je marrokaanse vriendin'

Dan ben je -echt- ver heen.
1; ik vroeg jouw niet om een discussie
2; hij haat gewoon marokanen, kan ik ook weinig aan doen, zal wel een reden hebben.
pi_42004182
quote:
Op woensdag 20 september 2006 19:05 schreef znarch het volgende:
Als vader zijnde zou ik het ook niet willen.
Ik als moeder juich het ook niet toe. Veel te grote verschillen van opvattingen en cultuur. Een relatie werkt gewoon het beste met iemand uit je eigen cultuur, je spreekt dezelfde taal, je begrijpt elkaars grappen en je kunt boos zijn op elkaar zonder dat het uit z'n verband gerukt wordt. Over ontvoeringen van eventuele kinderen naar het land van herkomst als de relatie op de klippen loopt maar te zwijgen.
  donderdag 21 september 2006 @ 00:53:55 #104
81237 releaze
best of both worlds
pi_42004325
Mijn vader heeft helemaal niets in te brengen wat betreft mijn relaties. Ik kan me voorstellen dat ie het moeilijk zou vinden, maar dat is zijn probleem en niet het mijne. Als mn vader mijn keuzes niet accepteert, dan tieft hij maar op. Kijken hoe lang hij bij zn principes blijft als ie merkt dat ie daardoor z'n eigen dochter, zn oogappel bij wijze van niet meer te zien krijgt. Nee, ik zou mn vader laten voelen dat ik zelfstandige keuzes maak waar je op kunt vertrouwen.

Maar goed, mijn vader, ik en machtsverhoudingen..
pi_42004390
Moet hem eerst zelf zien en meemaken
Punk !
  donderdag 21 september 2006 @ 00:58:32 #106
81237 releaze
best of both worlds
pi_42004426
Ik snap overigens niet dat mensen denken dat ze wat over hun (volwassen) kinderen en hun levensloop te zeggen hebben of wat hebben in te brengen. Hallo, je voedt ze op om zelfstandig te worden maar je eist een vinger in de pap te houden? Ik zou nog maar niet beginnen aan kinderen
pi_42004550
LOL, kamelenhoeder.

Iedereen weet toch dat Marokkanen dieven, uitkeringstrekkers en herrieschoppers zijn hier? We hebben niet eens kamelen!
pi_42004605
quote:
Op donderdag 21 september 2006 01:04 schreef PDOA het volgende:
LOL, kamelenhoeder.

Iedereen weet toch dat Marokkanen dieven, uitkeringstrekkers en herrieschoppers zijn hier? We hebben niet eens kamelen!
En jij bent een werkloze nietsnut
Punk !
pi_42004651
quote:
Op donderdag 21 september 2006 01:07 schreef Clint_Eastwood het volgende:

[..]

En jij bent een werkloze nietsnut
Dus..?
pi_42004653
Je ziet nooit Turkse of Marokkaanse meisjes met een Nederlandse jongen. Hoe komt dat? Zijn Nederlandse jongens te lelijk of mag het niet van hun ouders?
  donderdag 21 september 2006 @ 01:14:01 #111
81237 releaze
best of both worlds
pi_42004725
quote:
Op donderdag 21 september 2006 01:10 schreef slaapkamermug het volgende:
Je ziet nooit Turkse of Marokkaanse meisjes met een Nederlandse jongen. Hoe komt dat? Zijn Nederlandse jongens te lelijk of mag het niet van hun ouders?
Nederlandse jongens willen toch geen wijf dat pas seks wil na het huwelijk man.
pi_42004855
quote:
Op donderdag 21 september 2006 01:10 schreef slaapkamermug het volgende:
Je ziet nooit Turkse of Marokkaanse meisjes met een Nederlandse jongen. Hoe komt dat? Zijn Nederlandse jongens te lelijk of mag het niet van hun ouders?
Ik denk dat ze meer gecontroleerd worden door hun ouders en minder vrijheden kennen dan hun broers.

Ik vind overigens dat je ieder mens een kans moet geven. Eentje maar en dat geldt voor alle nationaliteiten
pi_42005083
Ik zou zeer sceptisch zijn. Ik denk dan in de eerste plaats aan of een totaal ongemanierde respectloze flapdrol of het is voor de verandering wel iemand die veel respect en manieren heeft.
Maar helaas dan komt daar ook de traditionele Marokkaanse cultuur bij kijken en daarin heeft de vrouw een ondergeschikte rol en dat zou ik sowieso ook niet willen hebben.

Een jongen met daadwerkelijk Nederlandse normen en waarden kan ik mij bij een Marokkaan geen beeld van schetsen en dan ben ik naar mijn idee gewoonweg realistisch.
pi_42005184
quote:
Op donderdag 21 september 2006 00:47 schreef woniya het volgende:

[..]

Ik als moeder juich het ook niet toe. Veel te grote verschillen van opvattingen en cultuur. Een relatie werkt gewoon het beste met iemand uit je eigen cultuur, je spreekt dezelfde taal, je begrijpt elkaars grappen en je kunt boos zijn op elkaar zonder dat het uit z'n verband gerukt wordt. Over ontvoeringen van eventuele kinderen naar het land van herkomst als de relatie op de klippen loopt maar te zwijgen.
Mwa, die verschillen zijn echt wel overkomelijk hoor. Ik denk dat er een énorme drempel tussen buitenlanders (moslims) en Nederlanders is, die er niet hoeft te zijn. Het is vooral dat bij elkaar uit de buurt blijven wat maakt dat er gedacht wordt dat 'dat andere volk' een vreemd volkje met nare gewoonten is, wat absoluut niet lijkt op ons. Terwijl dat helemaal niet het geval is. Ik ben de laatste die zal ontkennen dat er veel rotte appels zijn, dat de Turkse/Arabische cultuur vooral een mannencultuur was en nog steeds veel is en dat veel Marokkaanse en Turkse jongeren hier in NL doordraven. Maar er zijn ook zóveel buitenlanders waarmee er écht niet zo'n enorme drempel aan verschillen is.
quote:
Op donderdag 21 september 2006 01:10 schreef slaapkamermug het volgende:
Je ziet nooit Turkse of Marokkaanse meisjes met een Nederlandse jongen. Hoe komt dat? Zijn Nederlandse jongens te lelijk of mag het niet van hun ouders?
Het komt wel voor, alleen inderdaad minder vaak.
quote:
Op donderdag 21 september 2006 01:23 schreef Xennia het volgende:

[..]

Ik denk dat ze meer gecontroleerd worden door hun ouders en minder vrijheden kennen dan hun broers.
Klopt. Hoewel dat steeds minder wordt is er nog steeds een groep van de oude stempel die veel beschermender is en dat tot aan het irrationele doortrekken.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 21-09-2006 02:08:21 ]
pi_42005424
Blah Blah....9 van de 10 nederlanders kan nog niet eens het verschil zien tussen een Turk en Marokkaan.....9 van de 10 nederlanders denken dat er in Suriname alleen maar zwarte (negers) mensen wonen terwijl het niet eens de grootste bevolkingsgroep is in Suriname....9 van de 10 nederlanders kunnen geen eens het verschil aangeven tussen een Antiliaan en een Surinamer....daarom hebben we in Nederland zo'n makkelijk woordje ALLOCHTOON...alles wat niet wit is, donderen we op een hoop...is toch geen verschil....allemaal zwartjes!!

Weet je wat ook zo typisch is, is dat omdat een aantal marokkanen het verkloten(of het nou een hoog of een laag percentage is) dat je daar elke marokkaan ter verantwoording mag roepen....want dat impliceert een aantal van jullie....'ze hebben het er zelf naar gemaakt' en van dat soort onzin

Probleem in Nederland is dat iemand met een niet westerse afkomst altijd als vertegenwoordiger van bevolkingsgroep wordt gezien....bijna nooit als individu...tenzij die persoon zijn afkomst verloochent en helemaal geen binding heeft met die groep

Grappige is dat dat proces altijd maar een kant op werkt....we spreken wel een Marokkaan aan op waarom andere Marokkanen rotzooi trappen of andere klotezooi uithalen....terwijl de aangesproken Marokkaan daar helemaal niks mee te maken heeft, maar als we de witte nederlanders zouden aanspreken waarom witte nederlandse mannen in de leeftijd van 30-65 oververtegenwoordigd zijn in zaken zoals sexuele handelingen met kinderen en/of minderjarigen dan wordt dat afgewimpeld als zieke individuen......en don't come at me sideways met acties ik vergelijk appels met peren....het gaat om het feit dat niet westerse nederlanders zich vaak moeten verantwoorden voor de etnische groep waartoe zij behoren maar dat mechanisme t.o.v. de witte nederlanders nooit wordt toegepast...

Oh ja...voor de idioten die denken dat ik een of andere gefrustreerde Nederlander van Marokkaanse afkomst ben.....Ik ben een Nederlander, geboren en getogen in Nederland met een Hindoestaans-Surinaamse vader en hollandse blonde blauw-groengrijze oogige moeder....moeder Nederlands Hervormd...vader Islamitsch ( Amadhiya)...niet praktiserend....ik vier sinds mijn geboorte lekker elk jaar kerst, maar eet geen varkensvlees..drink wel alcohol maar geloof in God...en elke week sta ik ervan te kijken dat mijn 85 jarige hollandse oma minder vooroordelen heeft (terwijl ik geniet van haar gekookte aardappeltjes, draadjesvlees, boontjes en appelmoes) dan de vele koekebakkers hier
pi_42006154
quote:
Op donderdag 21 september 2006 00:58 schreef releaze het volgende:
Ik snap overigens niet dat mensen denken dat ze wat over hun (volwassen) kinderen en hun levensloop te zeggen hebben of wat hebben in te brengen. Hallo, je voedt ze op om zelfstandig te worden maar je eist een vinger in de pap te houden? Ik zou nog maar niet beginnen aan kinderen
Daar heb je helemaal gelijk in releaze, maar daarom hoef je het nog niet toe te juichen. De kans dat er ellende van komt is groter dan met een jongen van je eigen cultuur, je ziet je kind toch het liefst gelukkig.
pi_42006231
quote:
Op woensdag 20 september 2006 19:37 schreef RemcoDelft het volgende:

[..]

Het roepen dat er "veel vooroordelen" zijn, is ook een vooroordeel......
Nee, dat is een mening.
pi_42006242
Jezus, wat is er toch dom volk uit de aarde komen zetten sinds Fortuyn en Van Gogh.
  Eindredactie Games donderdag 21 september 2006 @ 07:52:17 #119
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_42006334
quote:
Op donderdag 21 september 2006 01:14 schreef releaze het volgende:

[..]

Nederlandse jongens willen toch geen wijf dat pas seks wil na het huwelijk man.
moslima's hebben vaker anale seks
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  donderdag 21 september 2006 @ 07:56:05 #120
74865 Pumatje
Wij stelen die kazen!
pi_42006364
Edit: Probeer 's fatsoenlijk te posten.

[ Bericht 94% gewijzigd door #ANONIEM op 21-09-2006 09:21:06 ]
[DEF] SC#8 Pumatje, niet geboren maar door de baas verstrekt
pi_42006636
Vannacht hebben ze de boel gesloopt in A'dam
Ze doen hun naam eer aan
pi_42007073
Ik mag hopen dat al die marokkanenhaters hier nog heel jong zijn en later nog tot inkeer komen.
Peace man!
pi_42007113
wow generalisatie
pi_42007143
quote:
Op donderdag 21 september 2006 08:26 schreef the_legend_killer het volgende:
Vannacht hebben ze de boel gesloopt in A'dam
Ze doen hun naam eer aan
Gisteravond hebben 2 Duitsers de boel kort en klein geslagen in het centrum bij ons... Beetje stoer lopen doen enzo...

Eergisteravond draaide er een Japanner door in dat zelfde centrum...

Maar een paar weken geleden waren er 20 Nederlanders in gevecht met de politie daaro.

Jammer dat dat soort dingen nou nooit in het nieuws komen
pi_42007265
quote:
Op woensdag 20 september 2006 21:01 schreef RemcoDelft het volgende:

[..]

Dat zeg je precies goed! Ware het niet dat juist z'n afkomst (lees: cultuur) een zeer grote invloed heeft op de normen en waarden, en dus wel degelijk uitmaakt.
En dus? Goeden en kwaden heb je in elke cultuur.
pi_42007296
quote:
Op woensdag 20 september 2006 22:11 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Zou je ook zoveel onderzoek doen als het een Nederlandse jongen is?
Nee, eerlijk gezegd niet, ik geef toe dat ik vergiftigd ben door de kleine groep Marrokanen die het voor de rest verpesten. Het zei zo
pi_42007339
quote:
Op woensdag 20 september 2006 20:02 schreef Jett het volgende:
Hypocriet en naief. Moet je boven staan. Want zeg nou zelf, wil je echt in zo en famillie binnentreden die zo narow minded denkt?
Everything Is About Sex Except Sex. Sex Is About Power
pi_42007376
quote:
Op donderdag 21 september 2006 02:27 schreef Pulu het volgende:
Blah Blah....9 van de 10 nederlanders kan nog niet eens het verschil zien tussen een Turk en Marokkaan.....9 van de 10 nederlanders denken dat er in Suriname alleen maar zwarte (negers) mensen wonen terwijl het niet eens de grootste bevolkingsgroep is in Suriname....9 van de 10 nederlanders kunnen geen eens het verschil aangeven tussen een Antiliaan en een Surinamer....daarom hebben we in Nederland zo'n makkelijk woordje ALLOCHTOON...alles wat niet wit is, donderen we op een hoop...is toch geen verschil....allemaal zwartjes!!

Weet je wat ook zo typisch is, is dat omdat een aantal marokkanen het verkloten(of het nou een hoog of een laag percentage is) dat je daar elke marokkaan ter verantwoording mag roepen....want dat impliceert een aantal van jullie....'ze hebben het er zelf naar gemaakt' en van dat soort onzin

Probleem in Nederland is dat iemand met een niet westerse afkomst altijd als vertegenwoordiger van bevolkingsgroep wordt gezien....bijna nooit als individu...tenzij die persoon zijn afkomst verloochent en helemaal geen binding heeft met die groep

Grappige is dat dat proces altijd maar een kant op werkt....we spreken wel een Marokkaan aan op waarom andere Marokkanen rotzooi trappen of andere klotezooi uithalen....terwijl de aangesproken Marokkaan daar helemaal niks mee te maken heeft, maar als we de witte nederlanders zouden aanspreken waarom witte nederlandse mannen in de leeftijd van 30-65 oververtegenwoordigd zijn in zaken zoals sexuele handelingen met kinderen en/of minderjarigen dan wordt dat afgewimpeld als zieke individuen......en don't come at me sideways met acties ik vergelijk appels met peren....het gaat om het feit dat niet westerse nederlanders zich vaak moeten verantwoorden voor de etnische groep waartoe zij behoren maar dat mechanisme t.o.v. de witte nederlanders nooit wordt toegepast...

Oh ja...voor de idioten die denken dat ik een of andere gefrustreerde Nederlander van Marokkaanse afkomst ben.....Ik ben een Nederlander, geboren en getogen in Nederland met een Hindoestaans-Surinaamse vader en hollandse blonde blauw-groengrijze oogige moeder....moeder Nederlands Hervormd...vader Islamitsch ( Amadhiya)...niet praktiserend....ik vier sinds mijn geboorte lekker elk jaar kerst, maar eet geen varkensvlees..drink wel alcohol maar geloof in God...en elke week sta ik ervan te kijken dat mijn 85 jarige hollandse oma minder vooroordelen heeft (terwijl ik geniet van haar gekookte aardappeltjes, draadjesvlees, boontjes en appelmoes) dan de vele koekebakkers hier
Niets aan toe te voegen.
Everything Is About Sex Except Sex. Sex Is About Power
pi_42007664
quote:
Op donderdag 21 september 2006 02:27 schreef Pulu het volgende:
Blah Blah....9 van de 10 nederlanders kan nog niet eens het verschil zien tussen een Turk en Marokkaan.....9 van de 10 nederlanders denken dat er in Suriname alleen maar zwarte (negers) mensen wonen terwijl het niet eens de grootste bevolkingsgroep is in Suriname....9 van de 10 nederlanders kunnen geen eens het verschil aangeven tussen een Antiliaan en een Surinamer....daarom hebben we in Nederland zo'n makkelijk woordje ALLOCHTOON...alles wat niet wit is, donderen we op een hoop...is toch geen verschil....allemaal zwartjes!!

Weet je wat ook zo typisch is, is dat omdat een aantal marokkanen het verkloten(of het nou een hoog of een laag percentage is) dat je daar elke marokkaan ter verantwoording mag roepen....want dat impliceert een aantal van jullie....'ze hebben het er zelf naar gemaakt' en van dat soort onzin

Probleem in Nederland is dat iemand met een niet westerse afkomst altijd als vertegenwoordiger van bevolkingsgroep wordt gezien....bijna nooit als individu...tenzij die persoon zijn afkomst verloochent en helemaal geen binding heeft met die groep

Grappige is dat dat proces altijd maar een kant op werkt....we spreken wel een Marokkaan aan op waarom andere Marokkanen rotzooi trappen of andere klotezooi uithalen....terwijl de aangesproken Marokkaan daar helemaal niks mee te maken heeft, maar als we de witte nederlanders zouden aanspreken waarom witte nederlandse mannen in de leeftijd van 30-65 oververtegenwoordigd zijn in zaken zoals sexuele handelingen met kinderen en/of minderjarigen dan wordt dat afgewimpeld als zieke individuen......en don't come at me sideways met acties ik vergelijk appels met peren....het gaat om het feit dat niet westerse nederlanders zich vaak moeten verantwoorden voor de etnische groep waartoe zij behoren maar dat mechanisme t.o.v. de witte nederlanders nooit wordt toegepast...

Oh ja...voor de idioten die denken dat ik een of andere gefrustreerde Nederlander van Marokkaanse afkomst ben.....Ik ben een Nederlander, geboren en getogen in Nederland met een Hindoestaans-Surinaamse vader en hollandse blonde blauw-groengrijze oogige moeder....moeder Nederlands Hervormd...vader Islamitsch ( Amadhiya)...niet praktiserend....ik vier sinds mijn geboorte lekker elk jaar kerst, maar eet geen varkensvlees..drink wel alcohol maar geloof in God...en elke week sta ik ervan te kijken dat mijn 85 jarige hollandse oma minder vooroordelen heeft (terwijl ik geniet van haar gekookte aardappeltjes, draadjesvlees, boontjes en appelmoes) dan de vele koekebakkers hier
pi_42008679
quote:
Op woensdag 20 september 2006 21:20 schreef CiQNiZ het volgende:


Opmerkingen hou je toch... Of ik haar gekocht heb, of van het internet besteld of iets dergelijks... Ook pelt ze geen bloembollen oid, ze werkt op een laboratorium, aan projecten waar de meeste Nederlanders niet voldoende kennis voor hebben. Daarbij heb ik nog nooit zo'n super schoonfamilie gehad die alles doet om mij continue gelukkig te maken of happy te laten voelen (net zoals mijn vriendin)...

Het is toch gaar dat als je met 'nieuwe' kennissen in gesprek zit en dan het gesprek komt dat kut-Polen dit en terug met die mongolen blabla... Net zoals Marokanen eigenlijk... Leuk voor mijn vriendin, die wel het beste met iedereen voor heeft. Mensen die aardig tegen haar doen, zij vervolgens aardig tegen terug doet, en vervolgens als ze haar rug naar hun toekeert komen de praatjes van dat ze waarschijnlijk in Amsterdam achter glas werkt, zoals alle Polen... Dat soort dingen. Maarja, dat weet je gewoon, zo is dat nou eenmaal.
Ach ja, de vader van mijn allochtoontjes en ik houden de vooroordelen gewoon fijn in stand en noemen elkaar regelmatig vieze turk (is ie toevallig niet, maar 't is toch allemaal hetzelfde soort..toch?) en mijn visum-sletje.
Overigens kun je aan mijn allochtoontjes helemaal niet zien dat ze zo'n vieze bruine buitenlander als vader hebben...dat is pas eng.....allochtonen waar je het niet aan kan zien
pi_42009161
quote:
Op donderdag 21 september 2006 10:28 schreef Nooruna het volgende:

[..]

Ach ja, de vader van mijn allochtoontjes en ik houden de vooroordelen gewoon fijn in stand en noemen elkaar regelmatig vieze turk (is ie toevallig niet, maar 't is toch allemaal hetzelfde soort..toch?) en mijn visum-sletje.
Overigens kun je aan mijn allochtoontjes helemaal niet zien dat ze zo'n vieze bruine buitenlander als vader hebben...dat is pas eng.....allochtonen waar je het niet aan kan zien
Ach ik ben in onze relatie ook regelmatig de oosterse vrouwen uitbuiter... Of zij de oosterse met alleen maar Doller-tekens in haar ogen... Doorgewinterde crimineel is ze ook regelmatig, en natuurlijk in en in slecht. Onze NL buurman is getrouwd met een Poolse, kun je soms leuke gesprekken mee voeren Mijn vriendin ziet er trouwens ook gewoon NL uit

Slowly we are taking of the world in our Dutch disguise
  donderdag 21 september 2006 @ 10:52:38 #132
152502 Atuniel
Papa de familias
pi_42009263
Vroeger was het 'punker of nozem' waar je niet mee thuis hoefde te komen.. en nu is het Marokkaan.
Mijn dochter hoeft ook niet thuis te komen met gespuis.
pi_42009427
quote:
Op woensdag 20 september 2006 18:53 schreef Keiichi het volgende:
Andere culturen OK.

Maar wat marokkanen betreft. Die hebben wel een mooie reputatie opgebouwd
mwa dan krijg je toch de over 1 kam schering... maar ik weet niet wat ik zou doen...

eerst de persoon in kwestie eens grondig mee praten denk ik..
House muziek maakt jongeren kapot!!!
pi_42011589
quote:
Op donderdag 21 september 2006 10:59 schreef eRrrrJeee het volgende:
mwa dan krijg je toch de over 1 kam schering... maar ik weet niet wat ik zou doen...

eerst de persoon in kwestie eens grondig mee praten denk ik..
Vooroordelen zijn normaal, die heeft iedereen. En vaak heb je je ze niet voor niets

[upd] Opstootjes in A'dam na dodelijke steekpartij
pi_42012376
ga vooral zo door FOKKERS. Doe hier niet aan mee, laat het over aan het meldpunt voor discriminatie. Vind het schandalig dat de motjes dit toelaten.
pi_42012412
O,ja. DISCRIMINATIE IS WETTELIJK STRAFBAAR.
pi_42012589
quote:
Op donderdag 21 september 2006 12:52 schreef lachebekje het volgende:
O,ja. DISCRIMINATIE IS WETTELIJK STRAFBAAR.
Ze geven gewoon hun mening over hoe ze zouden reageren als hun dochter zou zeggen dat ze met een Marokkaan in bed duikt. Dat is niet strafbaar en zelfs heel belangrijk om te discussieren in deze tijd. Als je het de grond in drukt zal dat tot geweld reageren.

Dat jouw die meningen toevallig niet bevalt is ook jouw probleem.
I mean no harm
pi_42012616
quote:
Op donderdag 21 september 2006 12:52 schreef lachebekje het volgende:
O,ja. DISCRIMINATIE IS WETTELIJK STRAFBAAR.
uhm je capslock staat aan moraalridder.
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
pi_42012814
quote:
Op donderdag 21 september 2006 13:02 schreef mister_popcorn het volgende:

[..]

uhm je capslock staat aan moraalridder.
Dan ben ik maar een moraalridder. Niet iedereen vindt discriminatie acceptabel.
  donderdag 21 september 2006 @ 13:19:05 #140
140194 Djemma
don't do that !!!
pi_42012966
Ik kreeg toen ik nog thuis woonde ook te horen : Kleur is onbelangrijk maar met een moslim als vriend hoef je niet thuis aan te komen !
Ze gaan wel gewoon met moslims om, visite géén probleem, gezellig kletsen en thee drinken enzo. Maar mij werd wel verzekerd dat het heel dom was om een relatie met een moslim aan te gaan en dat zij dat dus niet wilden hebben zolang als ik nog thuis woonde. Nu kunnen ze 't me natuurlijk niet meer verbieden maar dat is ook niet nodig want ik heb nog nooit eentje ontmoet waar ik 't wel mee zag zitten.
Hey, it's allright, I'm only bleeding
pi_42013025
Poeh, deze berichten zo lezende ben ik blij dat mijn ouders (ondanks alle andere fouten die ze gemaakt hebben) me altijd geleerd hebben níet te oordelen op basis van afkomst, religie etc...
Peace man!
pi_42013136
quote:
Op donderdag 21 september 2006 10:48 schreef CiQNiZ het volgende:

[..]


Slowly we are taking of the world in our Dutch disguise
.....incognito......wooooe....scary.
mijn kids haal je ook echt er niet tussen uit, niet van echt te onderscheiden *
pi_42013277
Totdat ze hun naam bekend moeten maken in een sollicitatiebrief
  donderdag 21 september 2006 @ 13:31:26 #144
62944 STFU
Blain (NTCE Chaingunner)
pi_42013290
klopt is inderdaad niet netjes om een marokkaan te weigeren, maar ik keur het deurbeleid van haar paps niet af, maar je moet wel positief blijven denken.
Voorbeeld:
De kans dat een gecoupeerde moslim piemel de onschuldige vagina penetreert van mijn jonge blonde dochter, is daardoor kleiner geworden, en dat.. ja dat is positief!
Hank Evans: Well fuck my ozone.
Hank Evans: Hey, Ringworm! Yeah I'm talking to you, you toxic waste of life. You gonna pick up that butt or do I have to glue it to my shoe and stick it up your big pimply a-hole.
pi_42013314
quote:
Op donderdag 21 september 2006 02:27 schreef Pulu het volgende:
Blah Blah....9 van de 10 nederlanders kan nog niet eens het verschil zien tussen een Turk en Marokkaan.....
Negen van de tien Nederlanders heeft niet de ervaring met allochtonen die jij schijnt te hebben. Maar als die ervaring negen van de tien keer een negatieve is geweest dan vormt dat toch je mening in een bepaalde richting. Dat een grote groep mensen dan daar de dupe van wordt omdat ze over één kam worden geschoren dan is dat maar pech hebben. Ik vind dat we een beetje voorbij zijn aan de tijd van op eieren te lopen om maar niet tere zieltjes te kwetsen. Doe maar iets meer moeite om wel lief gevonden te worden of trek gewoon je conclusie. En mensen die discriminatie en rascisme gaan roepen heb ik al helemaal geen geduld meer voor.

Kijk nou eens naar hoe jij zelf bezig bent. Negentig procent van de Nederlanders dit en dat, maar het is maar een aantal Marokkanen.

Nou boo fucking hoo. Niet mijn probleem en als ik het even kan voorkomen, blijft dat ook zo.
pi_42013596
quote:
Op donderdag 21 september 2006 13:32 schreef Vitalogy het volgende:

[..]

Negen van de tien Nederlanders heeft niet de ervaring met allochtonen die jij schijnt te hebben. Maar als die ervaring negen van de tien keer een negatieve is geweest dan vormt dat toch je mening in een bepaalde richting. Dat een grote groep mensen dan daar de dupe van wordt omdat ze over één kam worden geschoren dan is dat maar pech hebben. Ik vind dat we een beetje voorbij zijn aan de tijd van op eieren te lopen om maar niet tere zieltjes te kwetsen. Doe maar iets meer moeite om wel lief gevonden te worden of trek gewoon je conclusie. En mensen die discriminatie en rascisme gaan roepen heb ik al helemaal geen geduld meer voor.

Kijk nou eens naar hoe jij zelf bezig bent. Negentig procent van de Nederlanders dit en dat, maar het is maar een aantal Marokkanen.

Nou boo fucking hoo. Niet mijn probleem en als ik het even kan voorkomen, blijft dat ook zo.
Ok. En dan doe je je best om lief gewonden te worden. En dan ben je geïntegreerd. En ben je qua gedrag niet te onderscheiden van Nederlanders. En dan word je in ene in elkaar gemept, bedreigd, vuil aangekeken, terwijl je langsloopt, of ergens staat te staan. En dan? Dan heb je het ook maar verdiend, want sja, je hebt dat kleurtje, die hoofddoek, dat gezicht?
pi_42013684
quote:
Op donderdag 21 september 2006 13:30 schreef slaapkamermug het volgende:
Totdat ze hun naam bekend moeten maken in een sollicitatiebrief
Denk je nu echt dat ze Mohammed heten?
Daar is echt wel over nagedacht. Je kunt wel tegen discriminatie zijn etc, maar het bestaat nu eenmaal, dus ik heb ze echt geen extra handicap meegegeven, hoe sneu het eigenlijk ook is dat alleen op naam al gediscrimineerd wordt.
pi_42013692
Hoevaak zijn Nederlanders wel niet het slachtoffer geworden van Marokkaanse groepjes? Ik denk nog wel veeeel vaker.
pi_42013722
quote:
Op donderdag 21 september 2006 13:47 schreef Nooruna het volgende:

[..]

Denk je nu echt dat ze Mohammed heten?
Daar is echt wel over nagedacht. Je kunt wel tegen discriminatie zijn etc, maar het bestaat nu eenmaal, dus ik heb ze echt geen extra handicap meegegeven, hoe sneu het eigenlijk ook is dat alleen op naam al gediscrimineerd wordt.
En de achternaam dan?
  donderdag 21 september 2006 @ 13:51:08 #150
153388 stereopenisme
De Paus is Onfeilbaar
pi_42013800
quote:
Op woensdag 20 september 2006 18:50 schreef editor2 het volgende:
Aldus mijn vriendin die van de week met haar beste vriendin even wat was gaan drinken en te horen kreeg dat haar vader,toen ze bekent maakte dat ze op een Marokkaanse jongen was gevallen,heel duidelijk maakte dat voor wat hem betreft er in de familie geen plaats is voor een kamelenhoeder.
En dat terwijl het een jongen is die hier is geboren en getogen. Hoe zouden jullie het vinden als je iemand van een andere cultuur leuk vindt en er wordt thuis duidelijk gemaakt dat zo iemand nu en in de toekomst niet welkom is. Zou je tegen je ouders zeggen: " toedeloe...ik ben met hem lekker in 'Bergistan' aan het wandelen " of gewoon gaan onderhandelen om te proberen alsnog je ouders enigzins begrip te laten
hebben voor je keuze.

Het schijnt wel een rage te worden dat Marokkanen in trek zijn bij blond Nederland want eerder hadden BN'er Froukje de Both en ene Ouali-Fehdel een relatie en daarna RTL5 model Yfke Sturm en Imad Izemrane. Of zijn dit gewoon uitzonderingen en zijn indo's en Surinamers nog steeds het meest in trek van de allochtone bevolkingsgroepen..
Ok hij is hier geboren
Maar voelt deze HCC zich ook Nederlander?

Als het mijn dochterzou zijn...zou er bij mij ook niet inkomen.... geen enkele moslim wat dat betreft
Laat mij zien wat voor nieuwe dingen Mohammed heeft gebracht, en jij zult alleen slechte en inhumane dingen vinden
pi_42013821
quote:
Op donderdag 21 september 2006 13:48 schreef slaapkamermug het volgende:

[..]

En de achternaam dan?
Hey, ik ben de naieve "visumverstrekker" in dit verhaal ;-) en in het geemancipeerde Nederland, mag een vrouw ook haar achternaam aan haar kinderen geven.
Al was dat natuurlijk wel shocking voor mijn fundamentalistische islamitische wederhelft
pi_42013891
quote:
Op donderdag 21 september 2006 13:43 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Ok. En dan doe je je best om lief gewonden te worden. En dan ben je geïntegreerd. En ben je qua gedrag niet te onderscheiden van Nederlanders. En dan word je in ene in elkaar gemept, bedreigd, vuil aangekeken, terwijl je langsloopt, of ergens staat te staan. En dan? Dan heb je het ook maar verdiend, want sja, je hebt dat kleurtje, die hoofddoek, dat gezicht?
Wie heeft het over geweld en bedreigingen.

En wat betreft vuil aankijken, de blanke Nederlanders kijken elkaar ook zo vaak vuil aan.
pi_42013982
quote:
Op donderdag 21 september 2006 13:54 schreef Vitalogy het volgende:

[..]

Wie heeft het over geweld en bedreigingen.

En wat betreft vuil aankijken, de blanke Nederlanders kijken elkaar ook zo vaak vuil aan.
Een aantal users hier hebben het daarover, zodra een dochter met een zo'n bruune aankomt zullen ze wel even laten merken dat dat niet kan. Of ze zijn er bij voorbaat al tegen, want het is een Marokkaan/Turk. Hoe weet je nu al dat die jongen z'n best niet heeft gedaan om hier te integreren?
  donderdag 21 september 2006 @ 13:57:54 #154
140194 Djemma
don't do that !!!
pi_42013987
quote:
Op donderdag 21 september 2006 13:43 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Ok. En dan doe je je best om lief gewonden te worden. En dan ben je geïntegreerd. En ben je qua gedrag niet te onderscheiden van Nederlanders. En dan word je in ene in elkaar gemept, bedreigd, vuil aangekeken, terwijl je langsloopt, of ergens staat te staan. En dan? Dan heb je het ook maar verdiend, want sja, je hebt dat kleurtje, die hoofddoek, dat gezicht?
Reken maar dat je met hoofddoek qua gedrag wél te onderscheiden bent
Hey, it's allright, I'm only bleeding
pi_42014020
quote:
Op donderdag 21 september 2006 13:57 schreef Djemma het volgende:

[..]

Reken maar dat je met hoofddoek qua gedrag wél te onderscheiden bent
Mijn Nederlandse schoonfamilie vindt anders van niet.

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 21-09-2006 13:59:38 ]
  donderdag 21 september 2006 @ 14:00:48 #156
140194 Djemma
don't do that !!!
pi_42014070
quote:
Op donderdag 21 september 2006 13:59 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Mijn Nederlandse schoonfamilie vindt anders van niet.
Daar denkt nu eenmaal niet iedereen het zelfde over
Hey, it's allright, I'm only bleeding
pi_42014126
quote:
Op donderdag 21 september 2006 14:00 schreef Djemma het volgende:

[..]

Daar denkt nu eenmaal niet iedereen het zelfde over
Nee, mensen zijn iéts te snel met hun mening klaar hebben, nog voordat ze iemand ontmoet hebben. Beetje jammer. Ik heb liever dat mijn kind later met iemand uit een andere cultuur thuiskomt dan een stuk tuig met dezelfde achtergrond, maar dat heb ik maar een paar mensen zien posten hier.
pi_42015071
Meiden vallen op "badboys" dat is allang bekend
  donderdag 21 september 2006 @ 14:37:44 #159
81237 releaze
best of both worlds
pi_42015205
Dr wonen bij mij in de straat een hele rits nederlanders die als ze een kleurtje zien gelijk het over de bavianen en het tuig hebben als de kinderen (overwegend allochtoon) buitenspelen. Ik ga prima om met die kids, het speeltuintje zit haast in mn achtertuin en het zijn stuk voor stuk relaxte kinderen, jongens en meisjes. Het zijn eerder de autochtone kinderen die compleet losgeslagen zijn, uit kansarme gezinnen komen, - de allochtone kinderen spreken ook nog eens goed nederlands, vrijwel accentloos.

Maar mn buren zijn vooral boos over de criminele allochtonen uit de echt kansarme wijk even verderop die weleens bij ons in de wijk willen hangjongeren, verdacht worden van inbraken etc. Maar ja, als je die kinderen blijft aankijken als kutmarokkaan en je ze gaat behandelen als kutmarokkanen (of bavianen) dan kweek je zo'n mentaliteit vanzelf bij die mensen Wat moeten die kinderen er wel niet van denken als het grootste gedeelte van de (oudere) nederlanders liever over ze heenkotst dan dat ze gedag zeggen? Gelukkig wonen er ook veel van mijn leeftijd in deze wijk en die gaan dr net zo relaxt mee om als ik. Maar ja, de mens zoekt liever de fout in een ander dan in zichzelf, veel makkelijker en veel minder confronterend.
pi_42015258
Ik schaar me achter de topictitel!
  donderdag 21 september 2006 @ 14:41:20 #161
153388 stereopenisme
De Paus is Onfeilbaar
pi_42015309
quote:
Op donderdag 21 september 2006 14:39 schreef Roellio het volgende:
Ik schaar me achter de topictitel!
Laat mij zien wat voor nieuwe dingen Mohammed heeft gebracht, en jij zult alleen slechte en inhumane dingen vinden
  donderdag 21 september 2006 @ 14:42:54 #162
8369 speknek
Another day another slay
pi_42015358
Ik zou nooit zo reageren als die vader, maar wel m'n bedenkingen hebben. Dat heeft niets te maken met dat ie uit Marokko komt, maar meer dat er een oververtegenwoordiging van paupers bij de Nederlandse Marokkanen zit. Als mijn dochter thuiskomt met een jongen met grote gymschoenen, gangstakleding, dikke jas met bontkraag in de zomer en een petje op, die ook nog eens niet ABN kan articuleren; dan krijgt die jongen per direct de Al Bundy treatment. En dan maakt het weinig uit of het een blanke, neger, of marokkaan is.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  donderdag 21 september 2006 @ 14:48:54 #163
81237 releaze
best of both worlds
pi_42015558
Waar ik me meer zorgen over maak is mn eigen dochter die 'pauper' zal worden. Ik mag dan nog zo mn best doen als moeder, als het een onzeker typje is of bloedmooi en het allerpopulairste meisje van de klas wordt, dan krijg je dat soort taferelen geloof ik al vrij snel. Ik kan me niet voorstellen dat ik mn kind ga verbieden te zijn wie ze wilt zijn of waarin ze zich ontwikkelt. Als ze dan als huppelkutje met een vriendje aan komt zetten, hollander of marokkaan of chinees, dan zou ik per definitie mn wenkbrauw optrekken, maar als het meer een vrouwtje is zoals ik zelf was dan zie ik weinig vuil aan de lucht, dan vertrouw ik dr oordeel ook beter omdat ze niet zon meeloper is die zich door alles en iedereen laat meeslepen.
Maar dan heb ik het wel over pubers, niet over volwassen meiden.

Als je je kinderen dusdanig vertrouwt in hun keuzes dan maakt het ook niet zoveel uit wat voorn kleurtje godsdienst of komaf de partner heeft, het gaat sowieso bij je kind niet om wat jij wilt maar wat zij willen.
pi_42015626
quote:
Op donderdag 21 september 2006 13:32 schreef Vitalogy het volgende:

[..]

Negen van de tien Nederlanders heeft niet de ervaring met allochtonen die jij schijnt te hebben. Maar als die ervaring negen van de tien keer een negatieve is geweest dan vormt dat toch je mening in een bepaalde richting. Dat een grote groep mensen dan daar de dupe van wordt omdat ze over één kam worden geschoren dan is dat maar pech hebben. Ik vind dat we een beetje voorbij zijn aan de tijd van op eieren te lopen om maar niet tere zieltjes te kwetsen. Doe maar iets meer moeite om wel lief gevonden te worden of trek gewoon je conclusie. En mensen die discriminatie en rascisme gaan roepen heb ik al helemaal geen geduld meer voor.

Kijk nou eens naar hoe jij zelf bezig bent. Negentig procent van de Nederlanders dit en dat, maar het is maar een aantal Marokkanen.

Nou boo fucking hoo. Niet mijn probleem en als ik het even kan voorkomen, blijft dat ook zo.
Ik dacht alle hoeken af te hebben geschermd....ik chargeer natuurlijk een beetje mbt het aantal Nederlanders.....laten we zeggen 7 van de 10 (boo fucking hoo)....ik probeerde te benadrukken dat er veel wordt gesproken over een bepaalde bevolkingsgroep (al dan niet terecht) maar dat een groot deel van de Nederlanders nauwelijks kennis heeft van diens cultuur, religie (jaaaaaaaa het zijn 2 verschillende zaken) en belevingswereld....de kennis die men denkt te bezitten t.a.v. bevolkingsgroep is vaak gebaseerd op stereotypen....het probleem met stereotypen is dat er altijd idioten zijn die het stereotiep beeld bevestigen of die dat beeld graag cultiveren.....ik ben geen heilig boontje...ik vecht elke dag ook tegen mijn eigen vooroordelen t.a.v. andere bevolkingsgroepen......als ik jongens van marokkaanse afkomst rotzooi zie trappen, denk ik ook: "wat een klootzakken en eigenlijk zou ik ze zo in de zee wil pleuren" maar ik ga niet mijn marokkaanse bovenbuurman/vrouw of een van mijn marokkaanse medestudenten op de universiteit aanspreken of verantwoordelijk houden voor wat die andere mongolen/klootzakken uithalen

Ik heb nergens racisme en/of discriminatie geroepen (maar misschien doelde je daarmee niet op mij), maar ik irriteer me gewoon mateloos aan het feit dat we een persoon van bepaalde etniciteit ter verantwoording roepen/aanspreken om dat andere idioten van diezelfde afkomst rotzooi uithalen/crimineel zijn of wat dan ook....beoordeel de mens als individu...ik weet dat moeilijk is en energie vereist, maar dat is de enige juiste manier!!!
  donderdag 21 september 2006 @ 14:54:19 #165
153388 stereopenisme
De Paus is Onfeilbaar
pi_42015697
quote:
Op donderdag 21 september 2006 14:48 schreef releaze het volgende:
Waar ik me meer zorgen over maak is mn eigen dochter die 'pauper' zal worden. Ik mag dan nog zo mn best doen als moeder, als het een onzeker typje is of bloedmooi en het allerpopulairste meisje van de klas wordt, dan krijg je dat soort taferelen geloof ik al vrij snel. Ik kan me niet voorstellen dat ik mn kind ga verbieden te zijn wie ze wilt zijn of waarin ze zich ontwikkelt. Als ze dan als huppelkutje met een vriendje aan komt zetten, hollander of marokkaan of chinees, dan zou ik per definitie mn wenkbrauw optrekken, maar als het meer een vrouwtje is zoals ik zelf was dan zie ik weinig vuil aan de lucht, dan vertrouw ik dr oordeel ook beter omdat ze niet zon meeloper is die zich door alles en iedereen laat meeslepen.
Maar dan heb ik het wel over pubers, niet over volwassen meiden.

Als je je kinderen dusdanig vertrouwt in hun keuzes dan maakt het ook niet zoveel uit wat voorn kleurtje godsdienst of komaf de partner heeft, het gaat sowieso bij je kind niet om wat jij wilt maar wat zij willen.
Om van je kleinkinderen nog maar te zwijgen.
Hoe is het eigenlijk met die gekiudnapte en naar ambassade gevluckte koters....zijn die al terug
Laat mij zien wat voor nieuwe dingen Mohammed heeft gebracht, en jij zult alleen slechte en inhumane dingen vinden
  donderdag 21 september 2006 @ 15:01:02 #166
81237 releaze
best of both worlds
pi_42015860
quote:
Op donderdag 21 september 2006 14:54 schreef stereopenisme het volgende:

[..]

Om van je kleinkinderen nog maar te zwijgen.
Hoe is het eigenlijk met die gekiudnapte en naar ambassade gevluckte koters....zijn die al terug
daarvoor moet je bij de nederlandse autoriteiten gaan leuren. ik heb semi persoonlijk meegemaakt hoe ontzettend laks ze bij de ambassade zijn als het om ontvoering of vastzetten gaat van nederlanders van een andere afkomst in het land van afkomst, of er nu wel of geen kinderen in het geding zijn
  donderdag 21 september 2006 @ 15:26:18 #167
33321 stukovich
Y tu mamá también
pi_42016564
quote:
Op donderdag 21 september 2006 14:32 schreef Triggershot het volgende:
Meiden vallen op "badboys" dat is allang bekend
Je had toch zo'n nummer: 'Why do good girls, like bad boys'

Enniehoe, hier mijn bijdrage aan dit topic:





en



Bekrompenheid vliegt in het rond


.


Tegenovergestelde van preventief
WACC = Ko = (EV/TV) ke + (VV/TV) (1-f) kv
pi_42016663
quote:
Op donderdag 21 september 2006 15:26 schreef stukovich het volgende:

[..]

Je had toch zo'n nummer: 'Why do good girls, like bad boys'

Enniehoe, hier mijn bijdrage aan dit topic:





en



Bekrompenheid vliegt in het rond


.


  donderdag 21 september 2006 @ 15:32:05 #169
33321 stukovich
Y tu mamá también
pi_42016730
quote:
Op donderdag 21 september 2006 15:29 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Deze ben je nog vergeten. Wat een gasten hier. Ik wist dat ik niet R&P moest ingaan


Tegenovergestelde van preventief
WACC = Ko = (EV/TV) ke + (VV/TV) (1-f) kv
  donderdag 21 september 2006 @ 16:06:17 #170
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_42017751
quote:
Op donderdag 21 september 2006 00:19 schreef ukga het volgende:

[..]

1; ik vroeg jouw niet om een discussie
2; hij haat gewoon marokanen, kan ik ook weinig aan doen, zal wel een reden hebben.
1. Waarom reageer je dan op me?
2. Daar gaat het mij helemaal niet om. Het gaat mij om de opmerking 'ik maak van <vul hier persoon in> een motorpak'. Laat maar... Je bent opgegroeit in een familie waar het blijkbaar normaal is mensen te bedreigen met dat je ze vilt en een motorpak gaat naaien van hun huid.
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. - https://www.healthinharmony.org/
pi_42018982
ik zou mijn dochter (die ik niet heb) later ook echt niet met een marokkaan moeten zien thuiskomen
to ignore the past is to solicit disrespect
to ignore the present is to invite laziness
to ignore the future is to beg for disaster
pi_42019256
Liefjes, poepjes, vergeet de beargumenteerde meningen niet te geven. De smileys en oneliners kennen we al .
  donderdag 21 september 2006 @ 17:30:15 #173
153388 stereopenisme
De Paus is Onfeilbaar
pi_42020184
Waarom niet,
Lees je kranten?
De kinderen zullen islamitisch opgevoied worden.
Kinderen uit zo'n relatie waar de nieet moslim ouder (meestal de vrouw) geen reet meer te vertellen heeft.
Kinderen die naar het buitenland verdwijnen.
Je voed je dochter geemancipeert op en dan moet ze bij de schoonfamilie het onderdanige hondje uithangen.

In principe is het dus gewoon nee

de eerste moslim die met zijn klauwen aan mijn dochter komt, komt het huis wel in....er alleen niet meer uit
Laat mij zien wat voor nieuwe dingen Mohammed heeft gebracht, en jij zult alleen slechte en inhumane dingen vinden
  donderdag 21 september 2006 @ 17:31:57 #174
62944 STFU
Blain (NTCE Chaingunner)
pi_42020204
laten we het zo zeggen: iedereen die werkt (omdat de gezondheid dat toelaat), nederlands praat, respect kent van opvoeding en uiting en tevens niet in aanraking komt met justitie* (of is geweest) mag van mij in dit land zitten. De rest mogen ze live executeren op het dorpsplein, en dan streamen op: www.fok.nl

Dan zet ik alvast het bier koud en chips op tafel.

* voor niet mensuitbuitende praktijken, daarbij keur ik belastingfraude wel goed, mits je een reguliere baan hebt.
Hank Evans: Well fuck my ozone.
Hank Evans: Hey, Ringworm! Yeah I'm talking to you, you toxic waste of life. You gonna pick up that butt or do I have to glue it to my shoe and stick it up your big pimply a-hole.
  donderdag 21 september 2006 @ 17:37:34 #175
62944 STFU
Blain (NTCE Chaingunner)
pi_42020353
Wellicht tegenstrijdig maar, ik vind dat de meeste allochtonen over weinig respect beschikken. Het fluiten en andere oerwoedgeluiden maken naar meisjes moet echt een straf opstaan. Natuurlijk moet een aandachtsvorm toegestaan blijven, maar die gasten zijn daar zo vervelend in. Heey schatje..psst psst.. met de meest aftandse articulatie en uitstraling roepen ze dit naar elke vrouw met haren langer dan 3cm en mogelijk een vagina ( in schaarse tijden zullen ze ongetwijfeld genoegen nemen met een oorgat of neusholte). Bahhh ik kots van dat soort gasten.. nogmaals flirten oke.. maar als iemand geen reactie geeft blijven ze nog doorgaan ook... of ook meelopen met die meisjes.
Hank Evans: Well fuck my ozone.
Hank Evans: Hey, Ringworm! Yeah I'm talking to you, you toxic waste of life. You gonna pick up that butt or do I have to glue it to my shoe and stick it up your big pimply a-hole.
pi_42020376
quote:
Op donderdag 21 september 2006 14:39 schreef Roellio het volgende:
Ik schaar me achter de topictitel!
Heb jij een huis?
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  donderdag 21 september 2006 @ 17:40:18 #177
81237 releaze
best of both worlds
pi_42020420
quote:
Op donderdag 21 september 2006 17:30 schreef stereopenisme het volgende:
Waarom niet,
Lees je kranten?
De kinderen zullen islamitisch opgevoied worden.
Kinderen uit zo'n relatie waar de nieet moslim ouder (meestal de vrouw) geen reet meer te vertellen heeft.
Kinderen die naar het buitenland verdwijnen.
Je voed je dochter geemancipeert op en dan moet ze bij de schoonfamilie het onderdanige hondje uithangen.

In principe is het dus gewoon nee

de eerste moslim die met zijn klauwen aan mijn dochter komt, komt het huis wel in....er alleen niet meer uit
Maar jij leeft in jouw bekrompen leefwereld, niet in the real world. Ik woon al mn hele leven tussen de allochtonen, heb het hele scala nare dingen meegemaakt (kan jij dat zeggen of heb je dat alleen maar gelezen?) en toch TOCH heb ik niet zo'n bekrompen idee over allochtonen. Ra ra ra..?
  donderdag 21 september 2006 @ 17:42:14 #178
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_42020471
quote:
Op donderdag 21 september 2006 13:57 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Een aantal users hier hebben het daarover, zodra een dochter met een zo'n bruune aankomt zullen ze wel even laten merken dat dat niet kan. Of ze zijn er bij voorbaat al tegen, want het is een Marokkaan/Turk. Hoe weet je nu al dat die jongen z'n best niet heeft gedaan om hier te integreren?
Je weet dat je met een goede Marokaan of Turk te maken hebt als hij of zij schoenen uit trekt bij de voordeur. Je weet dat je met een verpeste Marokaan of Turk te maken hebt door het achterlijke beleid van de regering de afgelopen 40 of 50 jaar als hij of zij dat niet doet. Vrij eenvoudig dus.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  donderdag 21 september 2006 @ 17:43:13 #179
81237 releaze
best of both worlds
pi_42020507
quote:
Op donderdag 21 september 2006 17:37 schreef STFU het volgende:
Wellicht tegenstrijdig maar, ik vind dat de meeste allochtonen over weinig respect beschikken. Het fluiten en andere oerwoedgeluiden maken naar meisjes moet echt een straf opstaan. Natuurlijk moet een aandachtsvorm toegestaan blijven, maar die gasten zijn daar zo vervelend in. Heey schatje..psst psst.. met de meest aftandse articulatie en uitstraling roepen ze dit naar elke vrouw met haren langer dan 3cm en mogelijk een vagina ( in schaarse tijden zullen ze ongetwijfeld genoegen nemen met een oorgat of neusholte). Bahhh ik kots van dat soort gasten.. nogmaals flirten oke.. maar als iemand geen reactie geeft blijven ze nog doorgaan ook... of ook meelopen met die meisjes.
doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg is ook een typisch hollands iets. Ga de grens over en men is ook al zo 'patserig', in westerse landen
pi_42020557
quote:
Op donderdag 21 september 2006 17:30 schreef stereopenisme het volgende:
Waarom niet,
Lees je kranten?
De kinderen zullen islamitisch opgevoied worden.
Kinderen uit zo'n relatie waar de nieet moslim ouder (meestal de vrouw) geen reet meer te vertellen heeft.
Kinderen die naar het buitenland verdwijnen.
Je voed je dochter geemancipeert op en dan moet ze bij de schoonfamilie het onderdanige hondje uithangen.

In principe is het dus gewoon nee

de eerste moslim die met zijn klauwen aan mijn dochter komt, komt het huis wel in....er alleen niet meer uit
Maar jij gaat er dus vanuit dat alles wat in de krant staat de standaard way of life is?
  donderdag 21 september 2006 @ 17:44:44 #181
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_42020559
Een Nederlander kan je soms herkenen aan de schijtsporen van een hond op je tapijt.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_42020657
Maar als we dan toch zo gaan beredeneren. Ik ben tot nu toe alleen nog maar aangevallen of lastig gevallen door Nederlanders. Volgens de redenatie van sommigen hier zou ik dus van Nederlanders moeten walgen. Is dat wel ok?
pi_42020668
me ma heeft ooit eens gezegd "wat je ook doet kom niet thuis met een joodse"
  Eindredactie Games donderdag 21 september 2006 @ 17:48:26 #184
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_42020683
quote:
Op donderdag 21 september 2006 15:29 schreef Triggershot het volgende:

[..]

0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  donderdag 21 september 2006 @ 17:48:42 #185
81237 releaze
best of both worlds
pi_42020688
quote:
Op donderdag 21 september 2006 17:44 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Maar jij gaat er dus vanuit dat alles wat in de krant staat de standaard way of life is?
En zelfs dat, men gaat er van uit dat de allochtoon zo'n beetje altijd zo zal blijven. Allemaal broekies zonder kinderen hier dus de meeste scenarios zullen zich pas over 11 17 jaar afspelen als ze nu allemaal kids zouden krijgen. Jaaaa de allochtoon emancipeert totaal niet. Ook gasten totáál blind voor het verschil tussen verschillende generaties allochtonen.
  donderdag 21 september 2006 @ 17:48:57 #186
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_42020698
quote:
Op donderdag 21 september 2006 17:44 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Maar jij gaat er dus vanuit dat alles wat in de krant staat de standaard way of life is?
Mensen bestudeer ik smeek jullie bijna de geschiedenis van de islam langer dan 150 jaar geleden. Het is zelfs zo dat de eerste bijbel binnen Europa dat werdt vrijgegeven gedurende de middeleeuwen vertaald is aan een moslim universiteit denk toch na voor dat je hele cultuur afkeurt en veroordeeld. Heel Zuid-Amerika is afgeslacht uit naam van god. Dat is toch een fout die niet voor herhaling vatbaar is.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_42020699
Edit: Ja, leuk geweest.

[ Bericht 87% gewijzigd door #ANONIEM op 21-09-2006 18:08:03 ]
pi_42020777
Reactie op edit.

[ Bericht 97% gewijzigd door #ANONIEM op 21-09-2006 18:08:29 ]
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  donderdag 21 september 2006 @ 17:54:39 #189
62944 STFU
Blain (NTCE Chaingunner)
pi_42020880
quote:
Op donderdag 21 september 2006 17:43 schreef releaze het volgende:

[..]

doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg is ook een typisch hollands iets. Ga de grens over en men is ook al zo 'patserig', in westerse landen
Ik praatte over mijn eigen ervaring, heel opmerkelijk doe jij dit ook. In je vorige bericht gaf je aan je hele leven tussen de allochtonen te hebben gewoond. Onze verhalen zijn beide gebaseerd op onze meningen.

Maar volgens mij slaan wij hier de plank mis door niet naar de cijfers te kijken, het aantal mislukte integraties is op een relatief hoog niveau. Cijfers vanuit justitie geven identiek hetzelfde probleem aan.
Nu ben ik benieuwd, wat jouw mening zal zijn over onderstaande stelling.

Allochtonen komen relatief veel vaker in aanraking met justitie (zeden, verstoring openbare orde, diefstal/inbraak, geweldsdelicten) dan hollanders.

kom niet met de standaard onzin: ja maar ze zijn ook armer... maar ze rijden wel dolgraag in de nieuwste auto's of scooters, en lopen met dure merkkleding.
Hank Evans: Well fuck my ozone.
Hank Evans: Hey, Ringworm! Yeah I'm talking to you, you toxic waste of life. You gonna pick up that butt or do I have to glue it to my shoe and stick it up your big pimply a-hole.
  donderdag 21 september 2006 @ 17:59:38 #190
153388 stereopenisme
De Paus is Onfeilbaar
pi_42021055


[ Bericht 49% gewijzigd door stereopenisme op 21-09-2006 18:04:59 ]
Laat mij zien wat voor nieuwe dingen Mohammed heeft gebracht, en jij zult alleen slechte en inhumane dingen vinden
pi_42021207
quote:
Op donderdag 21 september 2006 18:03 schreef Roellio het volgende:

[..]

Liever niet, dan haalt 'ie m'n laptop, televisie en dvd-speler weg.
Nee joh, ze jatten alleen maar je meisje
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  donderdag 21 september 2006 @ 18:05:08 #192
153388 stereopenisme
De Paus is Onfeilbaar
pi_42021253
quote:
Op donderdag 21 september 2006 17:40 schreef releaze het volgende:

[..]

Maar jij leeft in jouw bekrompen leefwereld, niet in the real world. Ik woon al mn hele leven tussen de allochtonen, heb het hele scala nare dingen meegemaakt (kan jij dat zeggen of heb je dat alleen maar gelezen?) en toch TOCH heb ik niet zo'n bekrompen idee over allochtonen. Ra ra ra..?
Lieverd, dat blijkt uit je spelling van release dat net als respect niet met een "z" geschreven dient te woirden.
Maar om je vraag te beantwoorden: Ik heb in de schilderswijk en Transvaal gewoond.
Ik ken meisjes die met een mocro uitgingen, goed geintegreerde mocro's ... en vaak (niet altijd) hadden die meiskes niets meer te vertellen na het huwelijk. De kinderen werden/worden islamitisch opgevoed en mamma heeft daar niets over te zeggen. Kinderen zien hun grootouders zelfs niet meer.

Laat ik het herformuleren....mijn dochter hoeft niet met een moslim thuis te komen.

Als ze met jongen thuiskomt die niet moslim is (ouders incluis) (en die heb je ook van marrokaanse komaf al zijn ze schaars), en ze houden van elkaar en ze zijn geschikt voor elkaar, mijn zegen heeft ze. maar mijn dochter is geen schaap of een fokfabriek voor Allahs leger.

Edit: Ik zou héél erg op je woorden passen, ook al staan ze in subs

[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 21-09-2006 18:13:33 ]
Laat mij zien wat voor nieuwe dingen Mohammed heeft gebracht, en jij zult alleen slechte en inhumane dingen vinden
  donderdag 21 september 2006 @ 18:05:40 #193
81237 releaze
best of both worlds
pi_42021272
quote:
Op donderdag 21 september 2006 17:54 schreef STFU het volgende:

[..]

Ik praatte over mijn eigen ervaring, heel opmerkelijk doe jij dit ook. In je vorige bericht gaf je aan je hele leven tussen de allochtonen te hebben gewoond. Onze verhalen zijn beide gebaseerd op onze meningen.

Maar volgens mij slaan wij hier de plank mis door niet naar de cijfers te kijken, het aantal mislukte integraties is op een relatief hoog niveau. Cijfers vanuit justitie geven identiek hetzelfde probleem aan.
Nu ben ik benieuwd, wat jouw mening zal zijn over onderstaande stelling.

Allochtonen komen relatief veel vaker in aanraking met justitie (zeden, verstoring openbare orde, diefstal/inbraak, geweldsdelicten) dan hollanders.

kom niet met de standaard onzin: ja maar ze zijn ook armer... maar ze rijden wel dolgraag in de nieuwste auto's of scooters, en lopen met dure merkkleding.
oh ik kan dat niet ontkennen maar het is een conclusie van verschillende factoren. En dat is het jamaar. Je kan niet zeggen ze zijn crimineler en de oorzaken ervan compleet wegschuiven alsof het niet boeiend is. Want dat is het wel. Pak de oorzaken op een adequate manier aan en het zal al een stuk beter gaan. En dan niet alleen wijzen naar de buitenlanders, want het is al lang en breed gebleken dat de nederlanders er ook geen fuck aan hebben gedaan. Consessies van beide kanten.

De cijfers zijn een indicatie van de grootte van een probleem, niet van het probleem zelf.
pi_42021417
voor alle ja-stemmers, stel dat diegene moet bekeren is het dan nog steeds ok?
  donderdag 21 september 2006 @ 18:11:53 #195
62944 STFU
Blain (NTCE Chaingunner)
pi_42021491
quote:
Op donderdag 21 september 2006 18:05 schreef releaze het volgende:

[..]

oh ik kan dat niet ontkennen maar het is een conclusie van verschillende factoren. En dat is het jamaar. Je kan niet zeggen ze zijn crimineler en de oorzaken ervan compleet wegschuiven alsof het niet boeiend is. Want dat is het wel. Pak de oorzaken op een adequate manier aan en het zal al een stuk beter gaan. En dan niet alleen wijzen naar de buitenlanders, want het is al lang en breed gebleken dat de nederlanders er ook geen fuck aan hebben gedaan. Consessies van beide kanten.

De cijfers zijn een indicatie van de grootte van een probleem, niet van het probleem zelf.
Dat geeft in welk geval geen vrijwaring voor het gedrag, eveneens als nederlanders. En natuurlijk er zijn een reeks factoren, maar de aanwakkering zit echt in het bloed. Natuurlijk speelde dit in parijs ook, grote woede onder de islamitische bevolking in de achterstandswijken in Parijs. En de regering heeft daar ook enorme structuursfouten gemaakt... en de grootste is wel dat de landen die gasten hebben toegelaten. Ik denk dat het voor iedereen beter was geweest een stop op de grenzen te zetten en alleen vluchtelingen zouden binnen laten maar geen asielzoekers.
De kloof is te groot, enorm zelfs... en je hebt goede die studeren of werken... en daar ben ik ook absoluut tevreden mee. Maar ik ben moe om mn handjes steeds weer boven de hoodjes te houden en ze met fluwelen handschoentjes aan te pakken. Als je niet te eten hebt.. alle begrip dat je steelt.. maar niet om je status of lusten daarmee te voldoen...
Hank Evans: Well fuck my ozone.
Hank Evans: Hey, Ringworm! Yeah I'm talking to you, you toxic waste of life. You gonna pick up that butt or do I have to glue it to my shoe and stick it up your big pimply a-hole.
pi_42021628
quote:
Op donderdag 21 september 2006 18:10 schreef addictivebeat het volgende:
voor alle ja-stemmers, stel dat diegene moet bekeren is het dan nog steeds ok?
Er bestaat niets als 'moeten' bekeren. Niet in de regels van de Islam anyway. Bekeren is áltijd, áltijd een vrijwillig iets. Zodra het niet vrijwillig is heb je sowieso de verkeerde moslim.

Vergeet trouwens niet dat er ook genoeg Nederlanders zijn die vrijwillig bekeren na een relatie met een moslim(a).
pi_42021643
Oh, mocht je een reactie missen, kan kloppen.
pi_42021673
We weten allemaal dat de meeste Marokkanen Nederlandse meisjes als minderwaardig zien, waar ze nooit mee zouden durven te trouwen. In de Marokkaanse cultuur hebben Nederlanders nou eenmaal de naam schandeloos/vrij te zijn. Hoogopgeleid of niet heeft hier geen fuck mee te maken.
  donderdag 21 september 2006 @ 18:24:13 #199
81237 releaze
best of both worlds
pi_42021900
quote:
Op donderdag 21 september 2006 18:05 schreef stereopenisme het volgende:

[..]

Lieverd, dat blijkt uit je spelling van release dat net als respect niet met een "z" geschreven dient te woirden.


Jouw naam moet ook met een hoofdletter hoor, het is tenslotte een naam. Ok goed, geen onzinnige opmerkingen meer.
quote:
Maar om je vraag te beantwoorden: Ik heb in de schilderswijk en Transvaal gewoond.
Ik ken meisjes die met een mocro uitgingen, goed geintegreerde mocro's ... en vaak (niet altijd) hadden die meiskes niets meer te vertellen na het huwelijk. De kinderen werden/worden islamitisch opgevoed en mamma heeft daar niets over te zeggen. Kinderen zien hun grootouders zelfs niet meer.

Laat ik het herformuleren....mijn dochter hoeft niet met een moslim thuis te komen.

Als ze met jongen thuiskomt die neit moslim is (ouders incluis) (en die heb je ook van marrokaanse komaf,), en ze houden van elkaar en ze zijn geschikt voor elkaar, jijn zegen heeft ze. maar mijn dochter is geen schaap of een fokfabriek voor Allahs leger.
transvaal ken ik niet, schilderswijk een beetje, en dan noem je idd de pauperbuurten, buurten die nogsteeds pauper zijn. Ik ben opgegroeid in een wijk dat tot een van de grootste pauperbuurten van utrecht behoorde, maar zichzelf omhoog heeft kunnen werken door verschillende (financiele) prikkels, nu een van de meest gewilde buurten is in Utrecht en, helaas imo, nu weer achteruit gaat integratiewise, en dat komt voor mijn gevoel door de grote hoeveelheid autochtonen. Wanneer de wijk vooruitgaat, welvarender wordt en mensen van verschillende afkomsten goed en gelijkmatig vertegenwoordigd raken dan heb je een deel van het probleem al opgelost. Al die criminaliteit en rare extremistische gedachten vindt plaats op plekken waar het onderste van de samenleving alomvertegenwoordigd is. En dan heb ik het niet alleen over een marokkanen/turkenbuurt, maar ook hollandsche volkswijken. Overal waar een bepaald gedeelte van de bevolking alomvertegenwoordigd is krijg je een wij-zij dominant-onderdanig cultuurtje. Sowieso is dat mens-eigen, kijken wie de sterkste is.

Tuurlijk hoor ik zelf ook rare verhalen over moslimmeiden die een jongen gevonden hebben die na het huwelijk volstrekt raar worden en de meid dr vrijheid niet geven. Maar ik hoor veel vaker verhalen van meiden die gewoon lekker gelukkig zijn met hun vriend, en moslimmeiden die de 'beperkingen' die hun vriend/man ze oplegt helemaal niet erg vinden en het niet als beperkingen zien (dit is ontzettend moeilijk te begrijpen voor hollanders) net zoals hoofddoek en weet ik veel wat. Zo ken ik ook nederlandse meiden die volstrekt vrijwillig moslima zijn geworden en volstrekt vrijwillig vanuit hun eigen levensovertuiging de hoofddoek dragen. Ik ken natuurlijk ook bergen mensen die dat compleet achterlijk vinden, maar ik heb zoiets van ieder z'n ding, daar maak ik me niet druk om.

Als ik naar het integratieprobleem kijk zie ik bovenal een supergrote maatschappelijke worsteling, voordat ik de allochtonen, marokkanen of kutmarokkanen zie. (of turken of chinezen of antilianen of surinamers of hollanders). Ik ben echt niet van het sufknuffelen (hoewel anderen dat wel vinden) maar mijn idee van de wortel van alle problemen ligt gewoon in verschillende factoren van de maatschappij, en niet alleen in de islam of mohammed die een mp3 speler steelt of een BNer doodt om zn mening. Daarom kan ik De Marokkaan niet als groep aanspreken of generaliseren. Kan gewoon niet. De problematiek overstijgt de nationaliteit, godsdienst en cultuur volledig.
  donderdag 21 september 2006 @ 18:30:57 #200
62944 STFU
Blain (NTCE Chaingunner)
pi_42022082
@ Releaze:

gedeeltelijk mee eens we kunnen het inderdaad niet maken om elke marokkaan over 1 kam te scheren, maar wij kunnen het wel maken om onze meningen over marokkanen en soortverwanten te uiten op basis van cijfers en persoonlijke ervaringen.

Ik ben van mening dat je enorm de plank misslaat door te zeggen dat de wijk achteruit is gegaan door de nederlanders. Wijken die voornamelijk door nederlanders zijn bezet, zijn voornamelijk volksbuurten, waar veelal gezelligheid heerst. Er ontstaat inderdaad een kern, we noemen het maar even een "witte" kern waarin discriminatie een rol speelt, maar geen criminele activiteiten, iig niet op het niveau van een allochtone buurt.
Hank Evans: Well fuck my ozone.
Hank Evans: Hey, Ringworm! Yeah I'm talking to you, you toxic waste of life. You gonna pick up that butt or do I have to glue it to my shoe and stick it up your big pimply a-hole.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')