je hebt mooie ogen ookquote:Op woensdag 20 september 2006 20:18 schreef clumsy_clown het volgende:
Én het gegrap is ook weer leuk geweest.
Overigens kom ik als buitenlandse bij een Nederlandse schoonfamilie over de vloer en ik heb het idee dat ze erg blij met me zijn.
1; ik vroeg jouw niet om een discussiequote:Op woensdag 20 september 2006 21:24 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ok 2 dingen:
1. Ik woon in de staatsliedenbuurt. Einde van die discussie.
2. Ik heb het totaal niet over racisme maar over die tang op een varken opmerking van je vader: 'ik maak een motorpak van je marrokaanse vriendin'
Dan ben je -echt- ver heen.![]()
Ik als moeder juich het ook niet toe. Veel te grote verschillen van opvattingen en cultuur. Een relatie werkt gewoon het beste met iemand uit je eigen cultuur, je spreekt dezelfde taal, je begrijpt elkaars grappen en je kunt boos zijn op elkaar zonder dat het uit z'n verband gerukt wordt. Over ontvoeringen van eventuele kinderen naar het land van herkomst als de relatie op de klippen loopt maar te zwijgen.quote:Op woensdag 20 september 2006 19:05 schreef znarch het volgende:
Als vader zijnde zou ik het ook niet willen.
En jij bent een werkloze nietsnutquote:Op donderdag 21 september 2006 01:04 schreef PDOA het volgende:
LOL, kamelenhoeder.
Iedereen weet toch dat Marokkanen dieven, uitkeringstrekkers en herrieschoppers zijn hier? We hebben niet eens kamelen!
Dus..?quote:Op donderdag 21 september 2006 01:07 schreef Clint_Eastwood het volgende:
[..]
En jij bent een werkloze nietsnut
Nederlandse jongens willen toch geen wijf dat pas seks wil na het huwelijk man.quote:Op donderdag 21 september 2006 01:10 schreef slaapkamermug het volgende:
Je ziet nooit Turkse of Marokkaanse meisjes met een Nederlandse jongen. Hoe komt dat? Zijn Nederlandse jongens te lelijk of mag het niet van hun ouders?
Ik denk dat ze meer gecontroleerd worden door hun ouders en minder vrijheden kennen dan hun broers.quote:Op donderdag 21 september 2006 01:10 schreef slaapkamermug het volgende:
Je ziet nooit Turkse of Marokkaanse meisjes met een Nederlandse jongen. Hoe komt dat? Zijn Nederlandse jongens te lelijk of mag het niet van hun ouders?
Mwa, die verschillen zijn echt wel overkomelijk hoor. Ik denk dat er een énorme drempel tussen buitenlanders (moslims) en Nederlanders is, die er niet hoeft te zijn. Het is vooral dat bij elkaar uit de buurt blijven wat maakt dat er gedacht wordt dat 'dat andere volk' een vreemd volkje met nare gewoonten is, wat absoluut niet lijkt op ons. Terwijl dat helemaal niet het geval is. Ik ben de laatste die zal ontkennen dat er veel rotte appels zijn, dat de Turkse/Arabische cultuur vooral een mannencultuur was en nog steeds veel is en dat veel Marokkaanse en Turkse jongeren hier in NL doordraven. Maar er zijn ook zóveel buitenlanders waarmee er écht niet zo'n enorme drempel aan verschillen is.quote:Op donderdag 21 september 2006 00:47 schreef woniya het volgende:
[..]
Ik als moeder juich het ook niet toe. Veel te grote verschillen van opvattingen en cultuur. Een relatie werkt gewoon het beste met iemand uit je eigen cultuur, je spreekt dezelfde taal, je begrijpt elkaars grappen en je kunt boos zijn op elkaar zonder dat het uit z'n verband gerukt wordt. Over ontvoeringen van eventuele kinderen naar het land van herkomst als de relatie op de klippen loopt maar te zwijgen.![]()
Het komt wel voor, alleen inderdaad minder vaak.quote:Op donderdag 21 september 2006 01:10 schreef slaapkamermug het volgende:
Je ziet nooit Turkse of Marokkaanse meisjes met een Nederlandse jongen. Hoe komt dat? Zijn Nederlandse jongens te lelijk of mag het niet van hun ouders?
Klopt. Hoewel dat steeds minder wordt is er nog steeds een groep van de oude stempel die veel beschermender is en dat tot aan het irrationele doortrekken.quote:Op donderdag 21 september 2006 01:23 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ik denk dat ze meer gecontroleerd worden door hun ouders en minder vrijheden kennen dan hun broers.
Daar heb je helemaal gelijk in releaze, maar daarom hoef je het nog niet toe te juichen. De kans dat er ellende van komt is groter dan met een jongen van je eigen cultuur, je ziet je kind toch het liefst gelukkig.quote:Op donderdag 21 september 2006 00:58 schreef releaze het volgende:
Ik snap overigens niet dat mensen denken dat ze wat over hun (volwassen) kinderen en hun levensloop te zeggen hebben of wat hebben in te brengen. Hallo, je voedt ze op om zelfstandig te worden maar je eist een vinger in de pap te houden?Ik zou nog maar niet beginnen aan kinderen
Nee, dat is een mening.quote:Op woensdag 20 september 2006 19:37 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Het roepen dat er "veel vooroordelen" zijn, is ook een vooroordeel......
moslima's hebben vaker anale seksquote:Op donderdag 21 september 2006 01:14 schreef releaze het volgende:
[..]
Nederlandse jongens willen toch geen wijf dat pas seks wil na het huwelijk man.
Gisteravond hebben 2 Duitsers de boel kort en klein geslagen in het centrum bij ons... Beetje stoer lopen doen enzo...quote:Op donderdag 21 september 2006 08:26 schreef the_legend_killer het volgende:
Vannacht hebben ze de boel gesloopt in A'dam
Ze doen hun naam eer aan
En dus? Goeden en kwaden heb je in elke cultuur.quote:Op woensdag 20 september 2006 21:01 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Dat zeg je precies goed! Ware het niet dat juist z'n afkomst (lees: cultuur) een zeer grote invloed heeft op de normen en waarden, en dus wel degelijk uitmaakt.
Nee, eerlijk gezegd niet, ik geef toe dat ik vergiftigd ben door de kleine groep Marrokanen die het voor de rest verpesten. Het zei zoquote:Op woensdag 20 september 2006 22:11 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Zou je ook zoveel onderzoek doen als het een Nederlandse jongen is?
quote:Op woensdag 20 september 2006 20:02 schreef Jett het volgende:
Hypocriet en naief. Moet je boven staan. Want zeg nou zelf, wil je echt in zo en famillie binnentreden die zo narow minded denkt?
Niets aan toe te voegen.quote:Op donderdag 21 september 2006 02:27 schreef Pulu het volgende:
Blah Blah....9 van de 10 nederlanders kan nog niet eens het verschil zien tussen een Turk en Marokkaan.....9 van de 10 nederlanders denken dat er in Suriname alleen maar zwarte (negers) mensen wonen terwijl het niet eens de grootste bevolkingsgroep is in Suriname....9 van de 10 nederlanders kunnen geen eens het verschil aangeven tussen een Antiliaan en een Surinamer....daarom hebben we in Nederland zo'n makkelijk woordje ALLOCHTOON...alles wat niet wit is, donderen we op een hoop...is toch geen verschil....allemaal zwartjes!!
Weet je wat ook zo typisch is, is dat omdat een aantal marokkanen het verkloten(of het nou een hoog of een laag percentage is) dat je daar elke marokkaan ter verantwoording mag roepen....want dat impliceert een aantal van jullie....'ze hebben het er zelf naar gemaakt' en van dat soort onzin
Probleem in Nederland is dat iemand met een niet westerse afkomst altijd als vertegenwoordiger van bevolkingsgroep wordt gezien....bijna nooit als individu...tenzij die persoon zijn afkomst verloochent en helemaal geen binding heeft met die groep
Grappige is dat dat proces altijd maar een kant op werkt....we spreken wel een Marokkaan aan op waarom andere Marokkanen rotzooi trappen of andere klotezooi uithalen....terwijl de aangesproken Marokkaan daar helemaal niks mee te maken heeft, maar als we de witte nederlanders zouden aanspreken waarom witte nederlandse mannen in de leeftijd van 30-65 oververtegenwoordigd zijn in zaken zoals sexuele handelingen met kinderen en/of minderjarigen dan wordt dat afgewimpeld als zieke individuen......en don't come at me sideways met acties ik vergelijk appels met peren....het gaat om het feit dat niet westerse nederlanders zich vaak moeten verantwoorden voor de etnische groep waartoe zij behoren maar dat mechanisme t.o.v. de witte nederlanders nooit wordt toegepast...
Oh ja...voor de idioten die denken dat ik een of andere gefrustreerde Nederlander van Marokkaanse afkomst ben.....Ik ben een Nederlander, geboren en getogen in Nederland met een Hindoestaans-Surinaamse vader en hollandse blonde blauw-groengrijze oogige moeder....moeder Nederlands Hervormd...vader Islamitsch ( Amadhiya)...niet praktiserend....ik vier sinds mijn geboorte lekker elk jaar kerst, maar eet geen varkensvlees..drink wel alcohol maar geloof in God...en elke week sta ik ervan te kijken dat mijn 85 jarige hollandse oma minder vooroordelen heeft (terwijl ik geniet van haar gekookte aardappeltjes, draadjesvlees, boontjes en appelmoes) dan de vele koekebakkers hier
quote:Op donderdag 21 september 2006 02:27 schreef Pulu het volgende:
Blah Blah....9 van de 10 nederlanders kan nog niet eens het verschil zien tussen een Turk en Marokkaan.....9 van de 10 nederlanders denken dat er in Suriname alleen maar zwarte (negers) mensen wonen terwijl het niet eens de grootste bevolkingsgroep is in Suriname....9 van de 10 nederlanders kunnen geen eens het verschil aangeven tussen een Antiliaan en een Surinamer....daarom hebben we in Nederland zo'n makkelijk woordje ALLOCHTOON...alles wat niet wit is, donderen we op een hoop...is toch geen verschil....allemaal zwartjes!!
Weet je wat ook zo typisch is, is dat omdat een aantal marokkanen het verkloten(of het nou een hoog of een laag percentage is) dat je daar elke marokkaan ter verantwoording mag roepen....want dat impliceert een aantal van jullie....'ze hebben het er zelf naar gemaakt' en van dat soort onzin
Probleem in Nederland is dat iemand met een niet westerse afkomst altijd als vertegenwoordiger van bevolkingsgroep wordt gezien....bijna nooit als individu...tenzij die persoon zijn afkomst verloochent en helemaal geen binding heeft met die groep
Grappige is dat dat proces altijd maar een kant op werkt....we spreken wel een Marokkaan aan op waarom andere Marokkanen rotzooi trappen of andere klotezooi uithalen....terwijl de aangesproken Marokkaan daar helemaal niks mee te maken heeft, maar als we de witte nederlanders zouden aanspreken waarom witte nederlandse mannen in de leeftijd van 30-65 oververtegenwoordigd zijn in zaken zoals sexuele handelingen met kinderen en/of minderjarigen dan wordt dat afgewimpeld als zieke individuen......en don't come at me sideways met acties ik vergelijk appels met peren....het gaat om het feit dat niet westerse nederlanders zich vaak moeten verantwoorden voor de etnische groep waartoe zij behoren maar dat mechanisme t.o.v. de witte nederlanders nooit wordt toegepast...
Oh ja...voor de idioten die denken dat ik een of andere gefrustreerde Nederlander van Marokkaanse afkomst ben.....Ik ben een Nederlander, geboren en getogen in Nederland met een Hindoestaans-Surinaamse vader en hollandse blonde blauw-groengrijze oogige moeder....moeder Nederlands Hervormd...vader Islamitsch ( Amadhiya)...niet praktiserend....ik vier sinds mijn geboorte lekker elk jaar kerst, maar eet geen varkensvlees..drink wel alcohol maar geloof in God...en elke week sta ik ervan te kijken dat mijn 85 jarige hollandse oma minder vooroordelen heeft (terwijl ik geniet van haar gekookte aardappeltjes, draadjesvlees, boontjes en appelmoes) dan de vele koekebakkers hier
Ach ja, de vader van mijn allochtoontjes en ik houden de vooroordelen gewoon fijn in stand en noemen elkaar regelmatig vieze turk (is ie toevallig niet, maar 't is toch allemaal hetzelfde soort..toch?) en mijn visum-sletje.quote:Op woensdag 20 september 2006 21:20 schreef CiQNiZ het volgende:
Opmerkingen hou je toch... Of ik haar gekocht heb, of van het internet besteld of iets dergelijks... Ook pelt ze geen bloembollen oid, ze werkt op een laboratorium, aan projecten waar de meeste Nederlanders niet voldoende kennis voor hebben. Daarbij heb ik nog nooit zo'n super schoonfamilie gehad die alles doet om mij continue gelukkig te maken of happy te laten voelen (net zoals mijn vriendin)...
Het is toch gaar dat als je met 'nieuwe' kennissen in gesprek zit en dan het gesprek komt dat kut-Polen dit en terug met die mongolen blabla... Net zoals Marokanen eigenlijk... Leuk voor mijn vriendin, die wel het beste met iedereen voor heeft. Mensen die aardig tegen haar doen, zij vervolgens aardig tegen terug doet, en vervolgens als ze haar rug naar hun toekeert komen de praatjes van dat ze waarschijnlijk in Amsterdam achter glas werkt, zoals alle Polen... Dat soort dingen. Maarja, dat weet je gewoon, zo is dat nou eenmaal.
Ach ik ben in onze relatie ook regelmatig de oosterse vrouwen uitbuiter... Of zij de oosterse met alleen maar Doller-tekens in haar ogen... Doorgewinterde crimineel is ze ook regelmatig, en natuurlijk in en in slecht. Onze NL buurman is getrouwd met een Poolse, kun je soms leuke gesprekken mee voerenquote:Op donderdag 21 september 2006 10:28 schreef Nooruna het volgende:
[..]
Ach ja, de vader van mijn allochtoontjes en ik houden de vooroordelen gewoon fijn in stand en noemen elkaar regelmatig vieze turk (is ie toevallig niet, maar 't is toch allemaal hetzelfde soort..toch?) en mijn visum-sletje.
Overigens kun je aan mijn allochtoontjes helemaal niet zien dat ze zo'n vieze bruine buitenlander als vader hebben...dat is pas eng.....allochtonen waar je het niet aan kan zien![]()
mwa dan krijg je toch de over 1 kam schering... maar ik weet niet wat ik zou doen...quote:Op woensdag 20 september 2006 18:53 schreef Keiichi het volgende:
Andere culturen OK.
Maar wat marokkanen betreft. Die hebben wel een mooie reputatie opgebouwd![]()
Vooroordelen zijn normaal, die heeft iedereen. En vaak heb je je ze niet voor nietsquote:Op donderdag 21 september 2006 10:59 schreef eRrrrJeee het volgende:
mwa dan krijg je toch de over 1 kam schering... maar ik weet niet wat ik zou doen...
eerst de persoon in kwestie eens grondig mee praten denk ik..
Ze geven gewoon hun mening over hoe ze zouden reageren als hun dochter zou zeggen dat ze met een Marokkaan in bed duikt. Dat is niet strafbaar en zelfs heel belangrijk om te discussieren in deze tijd. Als je het de grond in drukt zal dat tot geweld reageren.quote:Op donderdag 21 september 2006 12:52 schreef lachebekje het volgende:
O,ja. DISCRIMINATIE IS WETTELIJK STRAFBAAR.
uhm je capslock staat aan moraalridder.quote:Op donderdag 21 september 2006 12:52 schreef lachebekje het volgende:
O,ja. DISCRIMINATIE IS WETTELIJK STRAFBAAR.
Dan ben ik maar een moraalridder. Niet iedereen vindt discriminatie acceptabel.quote:Op donderdag 21 september 2006 13:02 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
uhm je capslock staat aan moraalridder.
quote:Op donderdag 21 september 2006 10:48 schreef CiQNiZ het volgende:
[..]
Slowly we are taking of the world in our Dutch disguise
Negen van de tien Nederlanders heeft niet de ervaring met allochtonen die jij schijnt te hebben. Maar als die ervaring negen van de tien keer een negatieve is geweest dan vormt dat toch je mening in een bepaalde richting. Dat een grote groep mensen dan daar de dupe van wordt omdat ze over één kam worden geschoren dan is dat maar pech hebben. Ik vind dat we een beetje voorbij zijn aan de tijd van op eieren te lopen om maar niet tere zieltjes te kwetsen. Doe maar iets meer moeite om wel lief gevonden te worden of trek gewoon je conclusie. En mensen die discriminatie en rascisme gaan roepen heb ik al helemaal geen geduld meer voor.quote:Op donderdag 21 september 2006 02:27 schreef Pulu het volgende:
Blah Blah....9 van de 10 nederlanders kan nog niet eens het verschil zien tussen een Turk en Marokkaan.....
Ok. En dan doe je je best om lief gewonden te worden. En dan ben je geïntegreerd. En ben je qua gedrag niet te onderscheiden van Nederlanders. En dan word je in ene in elkaar gemept, bedreigd, vuil aangekeken, terwijl je langsloopt, of ergens staat te staan. En dan? Dan heb je het ook maar verdiend, want sja, je hebt dat kleurtje, die hoofddoek, dat gezicht?quote:Op donderdag 21 september 2006 13:32 schreef Vitalogy het volgende:
[..]
Negen van de tien Nederlanders heeft niet de ervaring met allochtonen die jij schijnt te hebben. Maar als die ervaring negen van de tien keer een negatieve is geweest dan vormt dat toch je mening in een bepaalde richting. Dat een grote groep mensen dan daar de dupe van wordt omdat ze over één kam worden geschoren dan is dat maar pech hebben. Ik vind dat we een beetje voorbij zijn aan de tijd van op eieren te lopen om maar niet tere zieltjes te kwetsen. Doe maar iets meer moeite om wel lief gevonden te worden of trek gewoon je conclusie. En mensen die discriminatie en rascisme gaan roepen heb ik al helemaal geen geduld meer voor.
Kijk nou eens naar hoe jij zelf bezig bent. Negentig procent van de Nederlanders dit en dat, maar het is maar een aantal Marokkanen.
Nou boo fucking hoo. Niet mijn probleem en als ik het even kan voorkomen, blijft dat ook zo.
Denk je nu echt dat ze Mohammed heten?quote:Op donderdag 21 september 2006 13:30 schreef slaapkamermug het volgende:
Totdat ze hun naam bekend moeten maken in een sollicitatiebrief
En de achternaam dan?quote:Op donderdag 21 september 2006 13:47 schreef Nooruna het volgende:
[..]
Denk je nu echt dat ze Mohammed heten?
Daar is echt wel over nagedacht. Je kunt wel tegen discriminatie zijn etc, maar het bestaat nu eenmaal, dus ik heb ze echt geen extra handicap meegegeven, hoe sneu het eigenlijk ook is dat alleen op naam al gediscrimineerd wordt.
Ok hij is hier geborenquote:Op woensdag 20 september 2006 18:50 schreef editor2 het volgende:
Aldus mijn vriendin die van de week met haar beste vriendin even wat was gaan drinken en te horen kreeg dat haar vader,toen ze bekent maakte dat ze op een Marokkaanse jongen was gevallen,heel duidelijk maakte dat voor wat hem betreft er in de familie geen plaats is voor een kamelenhoeder.
En dat terwijl het een jongen is die hier is geboren en getogen. Hoe zouden jullie het vinden als je iemand van een andere cultuur leuk vindt en er wordt thuis duidelijk gemaakt dat zo iemand nu en in de toekomst niet welkom is. Zou je tegen je ouders zeggen: " toedeloe...ik ben met hem lekker in 'Bergistan' aan het wandelen " of gewoon gaan onderhandelen om te proberen alsnog je ouders enigzins begrip te laten
hebben voor je keuze.
Het schijnt wel een rage te worden dat Marokkanen in trek zijn bij blond Nederland want eerder hadden BN'er Froukje de Both en ene Ouali-Fehdel een relatie en daarna RTL5 model Yfke Sturm en Imad Izemrane. Of zijn dit gewoon uitzonderingen en zijn indo's en Surinamers nog steeds het meest in trek van de allochtone bevolkingsgroepen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |