Moet je eens op een regenachtige zondagmiddag naar de IKEA-Amsterdam gaanquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 21:37 schreef veldmuis het volgende:
Jong de eerste verdieping was helemaal volgeparkeerd en de nulde verdieping had nog 3 plaatjes ofzo, het kwas echt keidruk!
quote:Op zondag 8 oktober 2006 14:36 schreef Liejannuh het volgende:
Ik ga het liefste op maandag rond half 6.Dan is het tenmnisnte rustig.
Sowieso elke dag rond etenstijd doet het wel goed.quote:Op zondag 8 oktober 2006 14:36 schreef Liejannuh het volgende:
Überhaupt lef om op een zaterdag naar Ikea te gaan!
Ik ga het liefste op maandag rond half 6.Dan is het tenmnisnte rustig.
Beterder dan Utreg?quote:Op maandag 9 oktober 2006 16:29 schreef Q. het volgende:
Ik ben een paar dagen geleden bij IKEA Amersfoort geweest. Het was goed.
De winnares van deze keuken heeft in haar huis een keuken met een totale oppervlakte van ongeveer 4m2. Was net bij Hart van Nederland op SBS6.quote:De keuken
In de 'Hongkong keuken' combineerden we de FAKTUM basiselementen met NEXUS deuren en lades. Hierin is de nieuwste inbouwapparatuur uit ons assortiment verwerkt (waaronder het SMAKSIG espresso-apparaat). De accessoires komen van de afdeling 'Koken & eten'. De vrijstaande kastjes en poefjes komen uit de IKEA STOCKHOLM collectie.
De totaalwaarde van de keuken is 15.698.-
Geen idee, ik was die dag toevallig met de auto in Amersfoort ivm geen treinverkeer en ben daarna maar ff met de auto door de weilanden gereden.quote:Op maandag 9 oktober 2006 20:42 schreef Adelante het volgende:
Kun je er trouwens al met OV komen of moet je nog met de auto over die weilandweg karren?
en wat als je die niet hebtquote:Op woensdag 11 oktober 2006 19:43 schreef Syytön het volgende:
Dan neem je een team aan familieleden en vrienden mee.
Ik vrees dat dat 'm niet gaat worden. Maar het is niet mogelijk om bijvoorbeeld een lijst te maken van alles wat je wilt hebben en dat dan op te halen bij het magazijn o.i.d.?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 19:43 schreef Syytön het volgende:
Dan neem je een team aan familieleden en vrienden mee.
vraag een ikea-medewerker van de servicequote:Op woensdag 11 oktober 2006 20:36 schreef Isegrim het volgende:
Ik heb wel vrienden en familie natuurlijk, maar die wonen niet echt in de buurt van waar ik ga shoppen.
als je het zelf wilt meenemen, zit er niets anders op dan zelf verzamelen en heel vaak heen en weer lopen en afrekenen en in je auto(bus) tillen.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 14:10 schreef Isegrim het volgende:
Ik heb een vraagje
Als je nou héél veel spullen wilt gaan kopen bij de IKEA, zeg maar je hele inrichting in één keer, hoe werkt dat dan? Ik bedoel, dat past niet allemaal op zo'n karretje, en twintig keer in en uit lopen lijkt me ook niet alles.
ik zou het op zaterdagmiddag eventjes omruilen bij de klantenservicequote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:27 schreef veldmuis het volgende:
Ik had dus een tafelblad gekocht. En dat blad is...krom. KutIKEA..
hoerquote:Op woensdag 11 oktober 2006 23:10 schreef kalinho het volgende:
[..]
vraag een ikea-medewerker van de serviceik zie aan je sig dat je rotterdamse bent, dus ga der voor het gemak even van uit dat je in barendrecht gaat....Laat ik daar nou toevallig rondlopen en voor een kleine vergoeding tótaal niet moeilijk doen
![]()
en dan zo rond een uur of 3quote:Op woensdag 11 oktober 2006 23:13 schreef Adelante het volgende:
[..]
ik zou het op zaterdagmiddag eventjes omruilen bij de klantenservice
Oh jaquote:Op woensdag 11 oktober 2006 23:10 schreef kalinho het volgende:
[..]
vraag een ikea-medewerker van de serviceik zie aan je sig dat je rotterdamse bent, dus ga der voor het gemak even van uit dat je in barendrecht gaat....Laat ik daar nou toevallig rondlopen en voor een kleine vergoeding tótaal niet moeilijk doen
![]()
Dat laatste gaat niet lukken. Of ik moet iemand meenemen die zakelijke klant is, dat zou wel kunnen, en dan gewoon op zijn naam bestellen.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 23:12 schreef Adelante het volgende:
[..]
als je het zelf wilt meenemen, zit er niets anders op dan zelf verzamelen en heel vaak heen en weer lopen en afrekenen en in je auto(bus) tillen.
gelukkig zijn veel artikelen ook uit het centrale magazijn leverbaar, dat betekent dat je 1 bestelling kunt plaatsen voor alle artikelen en deze dan vanuit het centraal magazijn bij je worden thuisgeleverd. Natuurlijk betaal je dan verzendkosten, maar het scheelt je een middag zeulen en slepen
of je wordt zakelijke klant, dan biedt IKEA je wel de service van verzamelen. enige vereiste is een uittreksel uit de registers van de kvk
afhankelijk van het gewicht en je postcode tov de vestging, bedragen varieren van 29 tot 109 euro.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 06:01 schreef Isegrim het volgende:
Dat laatste gaat niet lukken. Of ik moet iemand meenemen die zakelijke klant is, dat zou wel kunnen, en dan gewoon op zijn naam bestellen.
Is thuis laten bezorgen duur? En op welke manier plaats je die bestelling dan?
bij toeval zag ik dit artikel voorbij schieten van de week. ik zal eens voor je checken wanneer het matras binnenkomt. het is een nieuw artikel, want tot nu toe gingen dekmatrassen tot 140x220.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 19:29 schreef Lois het volgende:
Wie van de vriendelijke Ikea medewerkers hier kan mij even helpen?
Wij hebben een boxspring bij Ikea gekocht ( 2 maal 90 x 220) en toen wij de bedden gingen uitzoeken en testen werd ons verteld dat we ook een dekmatras (sultan Timan) erbij konden bestellen in de maat 180 x 220 zodat het 1 groot bed werd ipv 2 losse delen.
Toen wij 2 weken later het geld bij elkaar hadden en het bed gingen bestellen bleek ineens dat dat dekmatras niet bestelbaar was en wanneer dat wel zo zou zijn wist niemand.
Een paar weken geleden heb ik Ikea weer gebeld, het matras zou vanaf 10 oktober weer te bestellen zijn.
Vandaag heb ik maar weer gebeld (voordat we heenrijden en met van alles thuis komen maar geen dekmatras) en de mevrouw aan de telefoon zei dat het onbekend was wanneer dit dekmatras weer bestelbaar zou zijn.
Nou![]()
Weten jullie misschien iets meer over dit dekmatras, Sultan Timan 180 x 220 ? Als blijkf dat het helemaal niet meer leverbaar is gaan we denk ik maar over op 2 losse dekmatrassen van 90 x 220, want tot op heden hebben wij nog steeds niet op ons nieuwe bed kunnen slapen. Ik heb er nl. nog geen beddegoed voor, en wil eerst zeker weten welke maat dat moet gaan worden.
Help![]()
systeem is niet uitwisselbaar, maar je kunt op een NL postadres ook een duitse family card aanvragen (jeuh nog een stuk plasticquote:Op donderdag 12 oktober 2006 20:02 schreef Klonk het volgende:
ik heb ook nog een vraag aan een van de ikea mensen
die familycard is die alleen in Nederland geldig ?, ik woon namelijk zowat in Duitsland en kom derhalve ook nog wel eens in een Duitse Ikea en daar hebben ze ook een familycard gebeuren
Op dit moment zijn de passen van IKEA FAMILY Nederland alleen in Nederland te gebruiken en de passen van IKEA FAMILY Duitsland alleen in Duitsland. Maar goed, je kunt volgens mij ook in Duitsland gratis een gratis kaart aanvragen.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 20:02 schreef Klonk het volgende:
ik heb ook nog een vraag aan een van de ikea mensen
die familycard is die alleen in Nederland geldig ?, ik woon namelijk zowat in Duitsland en kom derhalve ook nog wel eens in een Duitse Ikea en daar hebben ze ook een familycard gebeuren
Je gaat naar een medewerker en vertelt wat voor grote spullen je allemaal wilt hebben, dan krijg je een bon waarmee je bij de kassa kunt afrekenen. Dan naar de bezorgservice, bon afgeven, volgende dag heb je je spullen in huis. Dat is in iedere geval bij mij zo gegaanquote:Op woensdag 11 oktober 2006 14:10 schreef Isegrim het volgende:
Ik heb een vraagje
Als je nou héél veel spullen wilt gaan kopen bij de IKEA, zeg maar je hele inrichting in één keer, hoe werkt dat dan? Ik bedoel, dat past niet allemaal op zo'n karretje, en twintig keer in en uit lopen lijkt me ook niet alles.
Dat gaat helaas alleen op wanneer je alleen artikelen uitkiest die in het full service magazijn liggen. Wanneer je artikelen wilt hebben die in het zelfbedieningsmagazijn liggen dan zul je deze toch echt zelf moeten verzamelen.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 12:01 schreef sheonlydreams86 het volgende:
[..]
Je gaat naar een medewerker en vertelt wat voor grote spullen je allemaal wilt hebben, dan krijg je een bon waarmee je bij de kassa kunt afrekenen. Dan naar de bezorgservice, bon afgeven, volgende dag heb je je spullen in huis. Dat is in iedere geval bij mij zo gegaan
Is aan de artikelen te zien waar ze liggen? Dan kan ik eerst een rondje doen om de 'full service magazijn'-spullen uit te zoeken zodat die klaar staan en dan ga ik daarna de kleinere artikelen uitzoeken.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 14:10 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Dat gaat helaas alleen op wanneer je alleen artikelen uitkiest die in het full service magazijn liggen. Wanneer je artikelen wilt hebben die in het zelfbedieningsmagazijn liggen dan zul je deze toch echt zelf moeten verzamelen.
voor welke series ga je? BONDE is erg mooiquote:Op zaterdag 14 oktober 2006 14:22 schreef Isegrim het volgende:
Is aan de artikelen te zien waar ze liggen? Dan kan ik eerst een rondje doen om de 'full service magazijn'-spullen uit te zoeken zodat die klaar staan en dan ga ik daarna de kleinere artikelen uitzoeken.
Ik heb er nu al zin in trouwens. Ik ga gewoon een paar duizend euro meenemen en alles nieuw kopen. Ik heb altijd alleen maar tweedehands gehad, dus ik vind dit helemaal tof. Kan ik alles mooi op elkaar afstemmen.
Maar eerst mijn oude huis verkopen en een nieuwe kopen.
Ik weet het nog niet. Mijn woonkamer wordt vol met veel verschillende felle kleuren. Dit is het behang, dan heb je een idee van de stijl:quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 14:27 schreef Adelante het volgende:
[..]
voor welke series ga je? BONDE is erg mooi
IKEA duidt artikelen waarbij je hulp nodig hebt om deze te kunnen kopen aan met een 'ga voor dit artikel naar de informatiebalie' verwijzing onderaan de prijskaart. Dit is echter geen garantie dat een artikel ook daadwerkelijk in het full service magazijn ligt...quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 14:22 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Is aan de artikelen te zien waar ze liggen? Dan kan ik eerst een rondje doen om de 'full service magazijn'-spullen uit te zoeken zodat die klaar staan en dan ga ik daarna de kleinere artikelen uitzoeken.
Ik heb er nu al zin in trouwens. Ik ga gewoon een paar duizend euro meenemen en alles nieuw kopen. Ik heb altijd alleen maar tweedehands gehad, dus ik vind dit helemaal tof. Kan ik alles mooi op elkaar afstemmen.
Laat ik er dan maar gewoon een hele dag voor uittrekken.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 15:08 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
IKEA duidt artikelen waarbij je hulp nodig hebt om deze te kunnen kopen aan met een 'ga voor dit artikel naar de informatiebalie' verwijzing onderaan de prijskaart. Dit is echter geen garantie dat een artikel ook daadwerkelijk in het full service magazijn ligt...
Duivenquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 13:27 schreef scarefreak het volgende:
Dit weekend weer naar de Ikea, zit nog te kijken of ik morgen ga of zondag naar duiven
Leuk ff ideen opdoen voor me nieuwe appartementje
Toch maar eens naar Zweden danquote:Op zondag 15 oktober 2006 22:54 schreef Adelante het volgende:
Is een keuze die landelijk wordt gemaakt: in Zweden verkopen ze ook megabars twix en toblerone bij IKEA Food.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |