Nee niet speciaal problemen met zwartbruine meubels, maar eerder op een aantal nieuwe artikelen. Zwartbruin is in veel series als nieuwe kleur geintroduceerd en is, redelijk onverwacht, best wel een topper.quote:Op donderdag 28 september 2006 09:29 schreef Hitpoint het volgende:
Zijn er soms wat problemen met het produceren van zwartbruin meubels? Ik was laatst bij de Ikea in Hengelo en ik zocht de Besta kastjes in zwartbruin. Niets meer op voorraad en volgens een verkoper waren er heel wat productiefouten gemaakt met deze kleur. Ook omdat geen enkele vestiging het ene Besta kastje heeft die ik wil hebben, zelfs niet bij Ikea Duitsland.
Ben ook al 2 keer heen en weer geweest voor Besta lades zonder front, 1 keer was er niks, 2e keer was er 1 en ik wil er 4 hebben.quote:Op donderdag 28 september 2006 17:54 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Nee niet speciaal problemen met zwartbruine meubels, maar eerder op een aantal nieuwe artikelen. Zwartbruin is in veel series als nieuwe kleur geintroduceerd en is, redelijk onverwacht, best wel een topper.
IKEA heeft op dit moment te kampen met capaciteitsproblemen bij een paar belangrijke producenten. Om op bestaande artikelen de 'hinder' zoveel mogelijk te beperken is er voor gekozen om met een aantal nieuwe artikelen te wachten met de start van de verkoop.
Nou ik sprak weer voor m'n beurt, want wat zat er tussen de post toen ik thuis kwam!?quote:Op donderdag 28 september 2006 16:46 schreef G-string het volgende:
[..]
Hier ook. Ik heb me ook een maand geleden ofzo aangemeld, maar heb niet eens het familyblad, niks.![]()
Hier vanmiddag tussen 13.37 en 16.37quote:Op vrijdag 29 september 2006 20:23 schreef Lois het volgende:
De bezorgtijden van Ikea zijn best grappig nauwkeurig. Maandag komt ons nieuwe bedtussen 13.23 uur en 16.23 uur
![]()
Als je het hebt over de EXPEDIT boekenkasten serie dan kun je die kasten uitbreiden met kunststof transparante LEKMAN bakken (wit en rood) of rieten manden BRANASquote:Op zondag 1 oktober 2006 18:48 schreef morpheus_at_work het volgende:
zijn er bakken bij de ikea die precies in de vakken passen van de room divider ?
Ja rode en doorzichtige, voor 10 euro per stuk. Ze heten LEKMAN.quote:Op zondag 1 oktober 2006 18:48 schreef morpheus_at_work het volgende:
zijn er bakken bij de ikea die precies in de vakken passen van de room divider ?
zijn wel schijtdingen om in elkaar te zetten, maar als je er 10 in elkaar gezet hebt krijg je de slag wel te pakkenquote:Op zondag 1 oktober 2006 19:04 schreef Yoni het volgende:
[..]
Ja rode en doorzichtige, voor 10 euro per stuk. Ze heten LEKMAN.
[afbeelding]
best wel aan de prijs voor plastic bakje , maar zelf maken zie ik ook niet direct zitten , heb geen freesquote:Op zondag 1 oktober 2006 19:04 schreef Yoni het volgende:
[..]
Ja rode en doorzichtige, voor 10 euro per stuk. Ze heten LEKMAN.
[afbeelding]
Op dit moment staan de leveringen voor IKEA Hengelo gepland voor week 43... maar of dat door gaat, geen idee...quote:Op zondag 1 oktober 2006 19:44 schreef E.T. het volgende:
De Vika Annefors, die is nieuw volgens mij (opbergmeubeltje als poten voor een buro) maar nergens leverbaar
Iemand die kan bekijken of en wanneer die komen?
je moet ze er wel flink inrossen, zodat ze er niet meer uit kunnen vallen.quote:Op maandag 2 oktober 2006 09:12 schreef Flurrie het volgende:
gisteren in Amersfoort de SKRUVSTA bureau stoel gehaald, maar de wieltjes vallen uit het frame of gaan krom staan.
Is er een oplossing voor of moet ik hem gewoon inruilen voor een ander.
hebben we al geprobeerd,quote:Op maandag 2 oktober 2006 09:17 schreef Adelante het volgende:
[..]
je moet ze er wel flink inrossen, zodat ze er niet meer uit kunnen vallen.
De SKRUVSTA bureaustoel in zwart of wit 'leer' of in een stoffen bekleding?quote:Op maandag 2 oktober 2006 12:24 schreef Flurrie het volgende:
[..]
hebben we al geprobeerd,
je trekt ze er daarna met gemak er zo weer uit.
wit 'leer'quote:Op maandag 2 oktober 2006 15:05 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
De SKRUVSTA bureaustoel in zwart of wit 'leer' of in een stoffen bekleding?
Zou mooi zijn als ze die week ook bij Barendrecht binnenkomen... die week moet ik ook NANDOR stoelen halenquote:Op zondag 1 oktober 2006 21:44 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Op dit moment staan de leveringen voor IKEA Hengelo gepland voor week 43... maar of dat door gaat, geen idee...
Misschien wat meer geduld hebben?quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 13:20 schreef Stiemie het volgende:
Weet iemand of dat aanvragen van de Ikea-gids via de website eigenlijk wel werkt? Ik heb er nu al in 3 weken tijd 3 aangevraagd maar mijn brievenbus blijft zo leeg!
Om even simpel economisch uit te leggen.......quote:Op donderdag 28 september 2006 17:55 schreef SterkStaaltje het volgende:
[..]
Ben ook al 2 keer heen en weer geweest voor Besta lades zonder front, 1 keer was er niks, 2e keer was er 1 en ik wil er 4 hebben.
Is men bij Ikea eigenlijk op de hoogte van het feit dat er zoveel mensen geen catalogus ontvangen hebben? 't Lijkt me dat ze dat volgend jaar niet nog eens zullen willen doen op deze manier.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 08:40 schreef Koningin het volgende:
Ahum, ik heb nog steeds geen catalogus!!!
mooooi bureau en die stoel! die wil ik ook hebbenquote:Op vrijdag 22 september 2006 12:55 schreef Gertjuhh het volgende:
Weet iemand of het type bureau op deze afbeelding ook echt verkrijgbaar is in deze kleur? Ik zag deze afbeelding op de Ikea site maar ik kan het bureau nergens terugvinden in de catalogus...
[afbeelding]
Die stoel is de De SKRUVSTA bureaustoel in wit 'leer'quote:Op woensdag 4 oktober 2006 10:05 schreef miss_bleu het volgende:
[..]
mooooi bureau en die stoel! die wil ik ook hebben
Ik weet niet hoe lang de post er bij jou over doet, maar in drie weken moet er toch wel minstens eentje aangekomen zijn lijkt me...quote:
Heb je er bij stil gestaan dat het misschien niet aan de post ligt? De IKEA Family passen doen er ook al langer dan 6 weken over. IKEA is momenteel dus gewoon niet zo snel.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 14:12 schreef Stiemie het volgende:
Ik weet niet hoe lang de post er bij jou over doet, maar in drie weken moet er toch wel minstens eentje aangekomen zijn lijkt me...
Dan moeten zij hun site nog bijwerken. Iedere vestiging is verantwoordelijk voor invoer/aanleveren van eigen lokale aanbiedingenquote:Op woensdag 4 oktober 2006 13:37 schreef Coconut het volgende:
Ah, ik zie het nu ja!
Edit: Maar Amersfoort heeft alleen maar de Ektorp fauteuil in de aanbieding![]()
Ze liggen ook overal bij de klantenservice, dus als je écht niet kunt wachten, ga je er één halen!quote:Op woensdag 4 oktober 2006 14:12 schreef Stiemie het volgende:
Ik weet niet hoe lang de post er bij jou over doet, maar in drie weken moet er toch wel minstens eentje aangekomen zijn lijkt me...
Die van mij is ook vandaag aangekomenquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 12:28 schreef Klonk het volgende:
eindelijk, mijn ikeapas is er, slechts 6 weken na het aanvragen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |