Je hebt aantrekkingskracht denk ikquote:Op maandag 4 september 2006 03:21 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ik weet het, dat gaat gewoon van zelf![]()
![]()
![]()
[..]
![]()
terechtquote:Op maandag 4 september 2006 20:04 schreef Iwan1976 het volgende:
Ludo is uit de leader geknipt.
Volgens jou gaat het niet samen, volgens mij kan dat heel goed en Ludo was daar het bewijs vanquote:Op maandag 4 september 2006 19:45 schreef babette21 het volgende:
ultieme badguy en ware held gaan m.i. niet samen....
Hij heeft van iedereen uit gtst de meest slechte dingen gedaan en ook de meeste mensen gered, dus ik zie niet in waarom niet.quote:en aangezien het een feit is dat Ludo ook goeie dingen heeft gedaan - zie het lijstje met reddingsacties - kán hij dus geen ultieme badguy zijn
een ultieme badguy heeft geen geweten, vind ik...quote:Op maandag 4 september 2006 20:16 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Hij heeft van iedereen uit gtst de meest slechte dingen gedaan en ook de meeste mensen gered, dus ik zie niet in waarom niet. Alleen omdat het doorgaans niet vaak voorkomt zeker?![]()
eens, zonder zwakke plekke is een personage behoorlijk eendimensionaal en dus veel minder boeiend... maar ik zei ook niet dat hij niet boeiend was, ik zei dat hij niet de ultieme badguy was!quote:[Edit] Het was zelfs datgene dat het personage Ludo zo boeiend maakte, ijs en ijs koud en toch af en toe een zacht plekje[/Edit]
een spiegel kan handig zijnquote:Op maandag 4 september 2006 20:33 schreef Frey het volgende:
Janine zal de moordenaar wel eens even zoeken![]()
Ah...vind jij, okee daar kan ik me in vindenquote:Op maandag 4 september 2006 20:27 schreef babette21 het volgende:
[..]
een ultieme badguy heeft geen geweten, vind ik...
Jaja het is inderdaad volkomen logisch dat hij de het ergst van hen was, geen twijfel mogelijk, mee eens.quote:en dat hij de meeste slechte dingen heeft gedaan is logisch, hij heeft ook tig keer zo lang meegespeeld dan andere badguys (Herman, Frits, Rien, Onno, Oscar en weet ik 't hoe ze allemaal heten...)
Klopt je zei in het vorige topic dat het bij jou omgeslagen was 2 jaar geleden ofzo, welke soapgebeurtenis was de aanleiding voor het feit dat je het personage Ludo liever kwijt was dan rijk?quote:eens, zonder zwakke plekke is een personage behoorlijk eendimensionaal en dus veel minder boeiend... maar ik zei ook niet dat hij niet boeiend was, ik zei dat hij niet de ultieme badguy was!
Mirella Mulder wordt gespeeld door ene Katrien van Beurden. Meerduckstad is nu helemaal compleet.quote:Op maandag 4 september 2006 20:11 schreef pberends het volgende:
Dat Tokkiewijf![]()
.
Geweldig, eindelijk iets NIEUWS in een soap.
deze reactie slaat echt als 'n lul op een drumstelquote:Op maandag 4 september 2006 20:36 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Jaja het is inderdaad volkomen logisch dat hij de het slechts van hen was, geen twijfel mogelijk, mee eens.![]()
pffffff wanneer was dat...?! het "Ludo valt voor 'n vrouw en dat kost 'm ze kop" begon me bij Meike al te irriteren (of was het Roxy? daar wil ik even vanaf zien) maar het personage Ludo op zich was ik denk ik echt beu toen hij al dat geld kwijt was (door Martine), en toch weer - voor de zoveelste keer - helemaal "terugkeerde"... dat zou idd wel eens twee jaar terug kunnen zijn!quote:Klopt je zei in het vorige topic dat het bij jou omgeslagen was 2 jaar geleden ofzo, welke soapgebeurtenis was de aanleiding voor het feit dat je het personage Ludo liever kwijt was dan rijk?
Hoe kan je dat nou zeggen, nu Oom Donald en Oom Dagobert allebei dood zijnquote:Op maandag 4 september 2006 20:41 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Mirella Mulder wordt gespeeld door ene Katrien van Beurden. Meerduckstad is nu helemaal compleet.![]()
ja, had er "favoriete badguy" gestaan, dan had je me niet gehoord!quote:Op maandag 4 september 2006 20:36 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Maar met ultieme bad guy bedoelen we ook niet zozeer de meest meedogenloze was, maar meer dat hij van alle bad guys toch wel onze favoriet was.
Zo was het ook bedoeldquote:Op maandag 4 september 2006 20:42 schreef babette21 het volgende:
[..]
deze reactie slaat echt als 'n lul op een drumstel
Zowel favoriet en ultiem zijn subjectieve woorden, dus het gaat erom wat voor betekenis je eraan geeft, dus wat de een ultiem vind kan de ander helemaal niet ultiem vinden.quote:Op maandag 4 september 2006 20:44 schreef babette21 het volgende:
[..]
ja, had er "favoriete badguy" gestaan, dan had je me niet gehoord!![]()
Moraal van het verhaal, als je een pistool gebruikt bij een toneelstukje, test het dan altijd van tevoren op een object dat geen waarde heeft of iemand aan wie je bloedhekel hebtquote:Op maandag 4 september 2006 20:51 schreef AlwaysConnected het volgende:
ach
Janine heeft Ludo gewoon omzeep geholpenze shoot dus who cares
dat heet toevalquote:Op maandag 4 september 2006 20:59 schreef pberends het volgende:
Waarom heet dat kind van Dennis eigenlijk Arnoud? Connectie naar Arnie, hoe wist die moeder dat dan?
Ja van dat zogenaamde gtst toevalshumor weetjewel, eerst heette een inspecteur ook iets van 'Klap' ofzo en Jack die zich Woods noemde...quote:Op maandag 4 september 2006 20:59 schreef pberends het volgende:
Waarom heet dat kind van Dennis eigenlijk Arnoud? Connectie naar Arnie, hoe wist die moeder dat dan?
Ah, het is toeval in de serie, maar geen toeval in de scriptquote:
quote:Op maandag 4 september 2006 20:12 schreef Nielsch het volgende:
Sil is 6 en dat heeft ze dus in ongeveer 2 jaar gedaan. Mijn theorie dat Laura 159 is moet dus wel ongeveer kloppen.
quote:Op maandag 4 september 2006 21:08 schreef pberends het volgende:
Wat zal Arnoud in de telefoon zeggen als ie achter meer ontdekkingen komt?
"M'n vader Dennis is echt stoer! Hij heeft mijn oma geneukt!"
Ik hou van jouquote:Op maandag 4 september 2006 22:51 schreef Beaudien het volgende:
Wat is dat nou toch voor een ongelooflijk superirritant ergerlijk stomvervelend naar kereltje, die Naud???
Ik erger me nu al groen en geel aan dat jong, dat accent, dat uiterijk, die verhaallijn!!![]()
![]()
![]()
Het is echt zo,n stom lulletje zoals die bij mij overkomt !quote:Op maandag 4 september 2006 22:52 schreef Beaudien het volgende:
En ik denk nog steeds dat hij niet echt dood is..................![]()
* DaMart is het helemaal eens met bovenstaande post.quote:Op maandag 4 september 2006 22:51 schreef Beaudien het volgende:
Wat is dat nou toch voor een ongelooflijk superirritant ergerlijk stomvervelend naar kereltje, die Naud???
Ik erger me nu al groen en geel aan dat jong, dat accent, dat uiterijk, die verhaallijn!!![]()
![]()
![]()
Logisch, hij heeft geen geld. Had ie dat wel, was z'n gedachtegang niet zo.quote:Op maandag 4 september 2006 21:59 schreef Shirley het volgende:
Je ziet wel alweer dat er wat achter zit bij die Noud. Omdat ie over ''rijke oma met dure spullen'' heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |