Ik 5 minuten met de fiets en een kleine 10 minuten met de autoquote:Op woensdag 23 augustus 2006 14:04 schreef KeizerNero het volgende:
5 minuten auto
10 minuten fiets
auto alleen bij regen
quote:Op woensdag 23 augustus 2006 13:54 schreef lurf_doctor het volgende:
verkapt-kijk-mij-eens-stoer-in-Londen-werken![]()
verkapt-kijk-mij-eens-stoer-in-barcelona-werkenquote:Op woensdag 23 augustus 2006 14:07 schreef kula het volgende:
1 uur en 45 minuten.
Van castellar del valles naar barcelona, zona franca.
verkapt-kijk-mij-eens-een-huilebalk-zijn post.....quote:Op woensdag 23 augustus 2006 14:08 schreef gedrocht het volgende:
[..]
verkapt-kijk-mij-eens-stoer-in-barcelona-werken
ik weet waar jij werktquote:Op woensdag 23 augustus 2006 14:02 schreef Roellio het volgende:
10 minuten.
Ik stap op de fiets, rij langs het Centraal Station, steek de brug over, linksaf een stuk lang recht fietspad, onder de brug door en rechts, door een parkje, weg oversteken en ik ben er.
Op staan uit bedquote:Op woensdag 23 augustus 2006 13:41 schreef Individual het volgende:
En hoe doe je dat?
Mijn bed.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 13:41 schreef Individual het volgende:
En waar kom je langs?
quote:Op woensdag 23 augustus 2006 14:11 schreef type_29 het volgende:
Ik kom de Waal en de Rijn over.
Kan je egt niet aan tippen met je London, kut buitenlander
Hahaha ja idd. Ik woon hier alweer 6 jaar dus het is specialer voor de huilies dan voor mij.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 14:09 schreef Herkauwer het volgende:
[..]
verkapt-kijk-mij-eens-een-huilebalk-zijn post.....
Ten eerste, ik heb absoluut een hekel aan de trein en gun het niemandquote:Op woensdag 23 augustus 2006 15:11 schreef WheeleE het volgende:
Een uur en 3 kwartier, Den Haag - Utrecht Centrum, heel veel snelweg.
Bij Den Haag-Zuid de A4 op, bij het Prins Clausplein de A12 richting Utrecht op, vervolgens doortuffen tot knooppunt Gouwe, daar bij de versmalling van 4 naar 3 banen rustig aan op de rechterbaan schuiven. Als het tegenzit tot Nieuwerbrug/Bodegraven schuifelen.
Dan als het meezit tot knoppunt Oudenrijn doorrijden, de A2 op. Gelijk daarna de eerste afslag Utrecht in. Metertje voor metertje rchting verkeerslicht kruipen, dan doorrijden langs de Jaarbeurs, Centraal Station en Hoog Catarijne, en violá!, op plaats van bestemming.
Helemaal correct. Alleen niet als je een rolstoel meezeultquote:Op woensdag 23 augustus 2006 15:15 schreef Herkauwer het volgende:
[..]
Ten eerste, ik heb absoluut een hekel aan de trein en gun het niemand
Maaruh.... Den Haag - Utrecht Centraal lijkt mij juist 1 van de beste treinverbindingen? Eén tussenstop in Voorburg en verder direct in Hoog Catharijne...?
Ja, dat is dan helemaal zo.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 15:22 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Helemaal correct. Alleen niet als je een rolstoel meezeult. Dan is de auto makkelijker, of in iedergeval flexibeler.
ik ook heerlijk om ff te fietsenquote:Op woensdag 23 augustus 2006 14:04 schreef KeizerNero het volgende:
5 minuten auto
10 minuten fiets
auto alleen bij regen
Tjee, dat is ook niet goed. Kun je je werklocatie zien vanuit je huis? Lijkt me vreselijk.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:35 schreef DeTolk het volgende:
2 ( TWEE ) Minuten lopen.
Zit een lange straat tussen. Ik kan alleen de parkeergarage zien die bovenop het pand van m'n werkgever staat. . Over 2 weken is het trouwens 3 minuten. We gaan verhuizen .quote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:36 schreef k_man het volgende:
[..]
Tjee, dat is ook niet goed. Kun je je werklocatie zien vanuit je huis? Lijkt me vreselijk.
Een uur fietsen, mijn god zeg. En dat 2 keer per dagquote:Op woensdag 23 augustus 2006 22:21 schreef Liejannuh het volgende:
Voor mij is het ruim een uur fietsen.Heerlijk 's ochtends wakker worden op de fiets en 's middags lekker uitwaaien onderweg naar huis.
Met de auto is het trouwens 30 minuten als ik uiterlijk 7 uur vertrek of 45 minuten als ik later vertrek (en op het Prins Claus plein helemaal vast sta).![]()
En ik prijs mezelf gelukkig dat het aan te fietsen is! Ik moet er niet aan denken om iedere dag een paar uur in de auto te zitten en in de file te staan.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 22:26 schreef Nouk het volgende:
[..]
Een uur fietsen, mijn god zeg. En dat 2 keer per dag.
Is dat Haarlem?quote:Op woensdag 23 augustus 2006 22:38 schreef hace_x het volgende:
10 minuten fietsen, onder andere hierlangs:
[afbeelding]
Teringjantje dat is veel!quote:Op donderdag 24 augustus 2006 16:02 schreef Berryback het volgende:
ochtend: 2 uur en 30 minuten heen reis
Middag: 2 uur en 15 minuten
Sliedrecht naar Zaandam
Ben op zoek naar een baan in de buurd.
Deze reis tijden zijn onstaan door een verhuizing.
trein,bus lopen
Ik ken dat, voor mijn nu nog werkgever zit ik door het hele land, met reistijden tussen de 3 kwartier en 2 uur. Mijn nieuwe werkgever zit zo'n beetje op fietsafstand (pakweg 17 km) en binnendoor is dat zo'n 25 minuten.quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 22:35 schreef LXIV het volgende:
De afgelopen jaren heb ik op locaties gewerkt die op drie kwartier afstand lagen tot twee uur. En in dat opzicht heb ik het helemaal gehad. Ik werk liever dan dat ik in de file sta, dat is immers ontspannender. En die 10 uur die je kwijt bent per week krijg je nooit meer terug. Verloren tijd.
Het lijkt me zalig om op de fiets binnen een half uur naar je werk te kunnen gaan!
Wow qwerty_x, dat ziet er indrukwekkend uit!quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 16:58 schreef qwerty_x het volgende:
mijn dagelijkse trip
begint hier
[afbeelding]
via hier
[afbeelding]
en hier
[afbeelding]
naar uiteindelijk hier
[afbeelding]
en terug uiteraard
reistijd -zeer afhankelijk van het uur van de dag- een uur tot anderhalf uur
Overduidelijk Haarlemquote:Op donderdag 24 augustus 2006 10:54 schreef sanger het volgende:
Is dat Haarlem?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |