quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:08 schreef flugeltje het volgende:
[..]
We hebben hier al een aantal keer gezegd dat je het wél over BB mag hebben in de SC
quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 23:33 schreef teamlead het volgende:
Ter info alvast: in het volgende deel van de SC worden stream-gerelateerde posts verwijderd...
Sjees zeg, dit is op verzoek van de users hoorquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:08 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Ja, en ik vind het volkomen doorgeslagen regelzucht.
Het is er gekomen in overleg met de users, het eventuele 'nek omdraaien' zal dus ook in overleg gaan.quote:En wie bepalen of het 'geslaagd' is of niet? De mensen die blijven kome omdat ze kunnen leven met een dergelijke rigide scheiding, of de mensen die daar geen zin in hebben en hun heil dus elders gaan zoeken?
Het zal wel aan mij liggen , maar ik heb BB behoorlijk bijgehouden vorig jaar, en ik heb bar weinig gemerkt van 'alleen maar gezwaai'.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:11 schreef APK het volgende:
[..]
Mooi lulverhaal, maar ik heb jou vorig jaar niet gezien toen er alleen maar gezwaaid werd in de SC.
Nu moeten de mods proberen om -users- de caps in de streamverslagen te laten plaatsen zonder dat er gezeur komt dat mensen 'relaxed en stukken gezelliger' willen slowchatten.
dat is dan wel het alternatief jaquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:10 schreef Pinball het volgende:
[..]
Maar dan hopeljik niet naar het BB5 systeem toch? [afbeelding]
Dan heb jij niet frequent in de SC reeks gezeten........quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:14 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Het zal wel aan mij liggen , maar ik heb BB behoorlijk bijgehouden vorig jaar, en ik heb bar weinig gemerkt van 'alleen maar gezwaai'.
Volgens mij vond het ook meer plaats na afloop van BB, mja toen was APK op vakantie en heeft hij alleen de gevolgen kunnen zien van een streamloos BB forum........quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:14 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Het zal wel aan mij liggen , maar ik heb BB behoorlijk bijgehouden vorig jaar, en ik heb bar weinig gemerkt van 'alleen maar gezwaai'.
quote:
quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 23:59 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Als je af en toe tussendoor een opmerking plaatst is daar helemaal niets mis mee. Integendeel zelfs. Het is echter zo dat op dit moment de SC gewoon hetzelfde is als COS. Als we dat nu laten lopen blijft het zo doorgaan. Vandaar dat we besloten hebben de scheiding nog even strikt te hanteren zodat de boel op den duur duidelijk is en het er weer wat relaxter aan toe gaat.
Probeer het eens met het BB3 systeem...dat werktequote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:14 schreef teamlead het volgende:
[..]
dat is dan wel het alternatief ja
Dan heb je de SC blijkbaar gemist.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:14 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Het zal wel aan mij liggen , maar ik heb BB behoorlijk bijgehouden vorig jaar, en ik heb bar weinig gemerkt van 'alleen maar gezwaai'.
Begrijp het hele punt wel en prima als je het wat strikter wil houden, maar op dit moment is de COS nu de SC van vorig jaar als de streams leuk waren met minder gezwaai dus en waar de SC over gaat mag Joost weten....quote:
Jap, ik heb hier in iedere reactie al gepost dat er wél gesproken mag worden over wat er in het huis gebeurt. Er is alleen gezegd dat het niet de bedoeling is dat de twee reeksen exact hetzelfde worden. Vanavond is dat dus wél het geval en is er geen enkel verschil te merken. Twee reeksen is teveel van het goeie.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:11 schreef Jappie het volgende:
[..]
Die 2 reeksen zijn het probleem ook niet...tis alleen raar dat je als liefhebber van BB in de SC niet zou kunnen praten over wat er in het huis gebeurt....
Het streamverslagentopic wordt heel goed bijgehouden momenteelquote:Ik denk dat je mensen daar wat vrijer in moet laten; maar tegelijkertijd "eisen" dat mensen die zo vaak aanwezig kunnen zijn dat ze 1000+ SCtopics vol kunnen lullen ook af en toe een duit in het zakje doen voor die mensen die niet in de gelegenheid zijn om de hele dag achter de streams te zitten door middel van een streamverslag.
Dan zit je dus weer precies op het punt waar we vorig jaar zaten. COS is overigens commentaren op de streams en niet op de verslagen.quote:De commentaren op de streamverslagen kunnen dan juist weer een aanvulling zijn door bijvoorbeeld je waardering uit te spreken voor die mensen die de tijd en moeite hebben genomen om een verslagje te maken en/of daar vragen over te stellen.......dat werkt prima; maar je moet er wel tijd en moeite in steken om mensen dat uit te leggen....opvoeden zeg maar...![]()
We proberen hiet hier in FB toch uitgebreid uit te leggen? Deze scheiding is ontstaan op verzoek van een hele hoop users. Ik snap dan ook niet waarom we als mods dan ineens weer de boeman zijnquote:Simpelweg zeggen "dit mag niet hier en dat mag niet daar" helpt niemand verder.
quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:19 schreef Bocaj het volgende:
Laten we gewoon weer 1 SC hebben en 1 streamverslag en dat COS weg.... werkt niet!
En morgen ben je het weer niet met hem eens, omdat een ander een andere mening heeft...quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:18 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Begrijp het hele punt wel en prima als je het wat strikter wil houden, maar op dit moment is de COS nu de SC van vorig jaar als de streams leuk waren met minder gezwaai dus en waar de SC over gaat mag Joost weten....
Users verzoeken wel meer. Zie je nou zelf echt niet het volslagen bizarre in van deze actie? SLOW-CHAT. Mensne die ouwehoeren. En aangezien de mensen die in het BB forum zitten te ouwehoeren doorgaans mensen zijn die BB volgens (al dan niet via de streams) lijkt het me evident dat dat ouwehoeren voor een flink deel over BB zal gaan.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:12 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Sjees zeg, dit is op verzoek van de users hoor
Ik heb het niet over knopjesgeilheid. Ik heb het wel over regelzucht. Alles uitsplitsen, definieren, controleren, vastleggen en bepalen is regelzucht. Wie het ook wil, waar het ook vandaan komt. En een SC zover reguleren dat (bepaalde) discussies die nota bene relevant zijn voor het forum waar het topic in staat vind ik een vorm van doorgeslagen regelzucht.quote:Dat je iets aan de kaak wilt stellen prima, maar om daar nu weer 'knopjesgeilheid' bij te halen vind ik een beetje jammer. We hebben vorig jaar met z'n allen een evaluatie gedaan en daar is dít uitgekomen. Het is ook aan het begin van het forum nog besproken. Steeds alles in overleg. En dan is het nu ineens regelzucht?
Met users die weg zijn valt niet zo veel te overleggen hoor.quote:Het is er gekomen in overleg met de users, het eventuele 'nek omdraaien' zal dus ook in overleg gaan.
Krijg toch de tyfus, idiootquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:21 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
En morgen ben je het weer niet met hem eens, omdat een ander een andere mening heeft...
Dan ga je weer aan die z'n/haar kont likken...
Ik meen het wel... vond het bij bb5 wel zo fijn!quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:19 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
![]()
Je meent dit toch niet serieus he
Weet je, ik kan blijven uitleggen. Maar blijkbaar is niets wat ik zeg voldoende voor jou. Je blijft erop hameren dat we verbieden over de streams te praten. Het ligt echter anders, ik heb dat al een paar keer uitgelegd en als dat niet duidelijk genoeg is houdt het voor mij ook even op. Lees even terug in het evaluatietopic van vorig jaar en ook in de eerdere FB topics van dít forum. Het is besproken en deze 'actie' zoals jij het noemt is in overleg met de users uitgevoerd.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:21 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Users verzoeken wel meer. Zie je nou zelf echt niet het volslagen bizarre in van deze actie? SLOW-CHAT. Mensne die ouwehoeren. En aangezien de mensen die in het BB forum zitten te ouwehoeren doorgaans mensen zijn die BB volgens (al dan niet via de streams) lijkt het me evident dat dat ouwehoeren voor een flink deel over BB zal gaan.
Dat gaan verbieden blijf ik volkomen bizar vinden, op wat voor manier je dat ook probeert recht te praten.
Als er iets is wat we vorig jaar geleerd hebben is het wel dat je in het begin duidelijke grenzen moet stellen. Anders wordt het een zooitje. (ook iets wat uit de evaluatie naar voren kwam)quote:Ik heb het niet over knopjesgeilheid. Ik heb het wel over regelzucht. Alles uitsplitsen, definieren, controleren, vastleggen en bepalen is regelzucht. Wie het ook wil, waar het ook vandaan komt. En een SC zover reguleren dat (bepaalde) discussies die nota bene relevant zijn voor het forum waar het topic in staat vind ik een vorm van doorgeslagen regelzucht.
Tot nu toe is Scanman de enige die ik ervan verdenk te vertrekken.quote:Met users die weg zijn valt niet zo veel te overleggen hoor.
Komt Tanja weer posten?quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:28 schreef Sanne het volgende:
Zijn er al topics over de oudbewoners?
Kun je wel vinden, en ik snap ook je redenatie heel goed, alleen: het wérkte stomweg niet de vorige keer en dit is het proberen waard.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:21 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Users verzoeken wel meer. Zie je nou zelf echt niet het volslagen bizarre in van deze actie? SLOW-CHAT. Mensne die ouwehoeren. En aangezien de mensen die in het BB forum zitten te ouwehoeren doorgaans mensen zijn die BB volgens (al dan niet via de streams) lijkt het me evident dat dat ouwehoeren voor een flink deel over BB zal gaan.
Dat gaan verbieden blijf ik volkomen bizar vinden, op wat voor manier je dat ook probeert recht te praten.
COS zou zowel commentaren op de streams als op de streamverslagen moet zijn waarbij het zwaartepunt zou moeten liggen op het gedeelte wat betrekking heeft op de streamverslagen!!quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:18 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Jap, ik heb hier in iedere reactie al gepost dat er wél gesproken mag worden over wat er in het huis gebeurt. Er is alleen gezegd dat het niet de bedoeling is dat de twee reeksen exact hetzelfde worden. Vanavond is dat dus wél het geval en is er geen enkel verschil te merken. Twee reeksen is teveel van het goeie.
[..]
Het streamverslagentopic wordt heel goed bijgehouden momenteelMocht dit minder worden gaan we uiteraard mensen weer vragen om mee te helpen.
[..]
Dan zit je dus weer precies op het punt waar we vorig jaar zaten. COS is overigens commentaren op de streams en niet op de verslagen.
Zoals je het hierboven voorstelt is het weer hetzelfde zoals we vorig jaar bezig waren. Ik meen mezelf te herinneren dat het daar juist mis ging volgens een hele hoop users hier in FB.
[..]
We proberen hiet hier in FB toch uitgebreid uit te leggen? Deze scheiding is ontstaan op verzoek van een hele hoop users. Ik snap dan ook niet waarom we als mods dan ineens weer de boeman zijn![]()
Heb jij nog steeds rsi ofzoquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:28 schreef Sanne het volgende:
Zijn er al topics over de oudbewoners?
Welkom oud-bewoners op Fok!quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:28 schreef Sanne het volgende:
Zijn er al topics over de oudbewoners?
Dat zou dan toch al gauw bij binnenkomst van slechts 1 populair iemand zo'n 10quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:25 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ik meen het wel... vond het bij bb5 wel zo fijn!
Het Streamverslag is toch voor mensen die bij willen lezen etc... en SC is SC klaar!
Maargoed ik lees dat men het 1 week wil testen!.... Naar mijn mening is het verschil tussen SC & COS alleen de...
Jap, ik ben het met je eensquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:29 schreef Jappie het volgende:
[..]
COS zou zowel commentaren op de streams als op de streamverslagen moet zijn waarbij het zwaartepunt zou moeten liggen op het gedeelte wat betrekking heeft op de streamverslagen!!
(zie uitleg vorige post)
Wat vorig jaar mis ging is dat er in het geheel niet op gemodereerd werd....ja...pas nadat het een aantal keer door users werd aangekaart die hier wat langer rondhingen en het uiteindelijk een paar keer te heftig botste...dat is wel een wezenlijk verschil!
Het heeft maar gedeeltelijkl zin om het hier in feedback uit te leggen daar juist die mensen die niet snappen wat nu precies het probleem is bijna niet in feedback komen...vandaar ook hun onwetendheid...![]()
....ik denk verder dat het niet zo veel zin heeft om op de allereerste BB avond tot in den treure te gaan modereren op deze problematiek...men is vol van de start en heeft weinig oog voor andere dingen.....morgen overdag of misschien zelfs pas zondag of maandag een paar 1 on 1 gesprekken met de benodigde uitleg ter plaatse lijken mij doeltreffender![]()
Nou jongens, wat gezellig die SC zo!!quote:TheVulture [+] TheVulture - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:13 [Fotoboek] [Profiel] [Quote]
Since 1980
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 92% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:23 ]
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Morwen [-] Morwen - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:13 [Profiel] [Quote]
Crazy little thing
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 72% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:22 ]
Op zondag 13 augustus 2006 19:26 schreef Sight_key het volgende:
Morwen is een waashaas. Totaal geen realiteitsbesef.
Zo'n vrouw die je niet eens wilt leren kennen
Bocaj [+] Bocaj - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:13 [Profiel] [Quote]
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 71% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:22 ]
PKfotografie [+] PKfotografie - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:14 [Profiel] [Homepage] [Quote]
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 84% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:22 ]
Jean Loup Sieff : If my work pleases the people that I like, it makes me very happy.
If it dipleases those I don't like, it reassures me.
TheVulture [+] TheVulture - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:15 [Fotoboek] [Profiel] [Quote]
Since 1980
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 71% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:21 ]
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Bocaj [+] Bocaj - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:15 [Profiel] [Quote]
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 80% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:21 ]
Annelies-G [-] Annelies-G - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:15 [Profiel] [Quote]
[MSN] edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 80% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:21 ]
Annelies van de pies, ik moet al piesen als ik nies
Morwen [-] Morwen - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:16 [Profiel] [Quote]
Crazy little thing
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 80% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:21 ]
Op zondag 13 augustus 2006 19:26 schreef Sight_key het volgende:
Morwen is een waashaas. Totaal geen realiteitsbesef.
Zo'n vrouw die je niet eens wilt leren kennen
mazaru [-] mazaru - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:17 [Fotoboek] [Profiel] [Quote]
Stil even, ik maak lawaai.
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 60% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:21 ]
Wie zijn hele leven blaft en gromt, heeft een leven als een hond.
riri [+] riri - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:17 [Profiel] [Quote]
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 81% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:20 ]
alleen met je hart kun je goed zien; het wezenlijke is voor de ogen onzichtbaar
mazaru [-] mazaru - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:17 [Fotoboek] [Profiel] [Quote]
Stil even, ik maak lawaai.
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 67% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:19 ]
Wie zijn hele leven blaft en gromt, heeft een leven als een hond.
Morwen [-] Morwen - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:18 [Profiel] [Quote]
Crazy little thing
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 73% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:20 ]
Op zondag 13 augustus 2006 19:26 schreef Sight_key het volgende:
Morwen is een waashaas. Totaal geen realiteitsbesef.
Zo'n vrouw die je niet eens wilt leren kennen
TheVulture [+] TheVulture - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:18 [Fotoboek] [Profiel] [Quote]
Since 1980
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 79% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:20 ]
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Annelies-G [-] Annelies-G - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:18 [Profiel] [Quote]
[MSN] edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 76% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:19 ]
Annelies van de pies, ik moet al piesen als ik nies
the_fucker [+] the_fucker - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:18 [Profiel] [Quote]
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 94% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:20 ]
TheVulture [+] TheVulture - zaterdag 19 augustus 2006 @ 00:18 [Fotoboek] [Profiel] [Quote]
Since 1980
edit: babbelen over de streams mag hier
[ Bericht 79% gewijzigd door teamlead op 19-08-2006 00:19 ]
Is toch leuk!quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:32 schreef Jappie het volgende:
[..]
Dat zou dan toch al gauw bij binnenkomst van slechts 1 populair iemand zo'n 10BEW en WB
![]()
posts schelen
zeg maar gemiddeld per SC topic zo'n 150 posts dus![]()
Nog niet, maar ik heb uit betrouwbare bron vernomen dat ze nog eerder gaat vertrekken dan Scanman....quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:36 schreef Bruce117 het volgende:
Is flugeltje al weg als mod?
quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:38 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Nog niet, maar ik heb uit betrouwbare bron vernomen dat ze nog eerder gaat vertrekken als Scanman....![]()
Kun je aanwijzen wat het punt isquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:35 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Nou jongens, wat gezellig die SC zo!!
Echt top hoor!.
Ik heb de spelfout al verbeterd hoorquote:
Waarom?quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:38 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Nog niet, maar ik heb uit betrouwbare bron vernomen dat ze nog eerder gaat vertrekken dan Scanman....![]()
quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:39 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ik heb de spelfout al verbeterd hoor
Lekker belangrijk.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:35 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Nou jongens, wat gezellig die SC zo!!
Echt top hoor!.
Lieve schat, ik vind BB geweldigquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:40 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Waarom?
Kan je het niet meer aan, of vindt je het niet leuk meer ?
swa...je weet toch...quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:33 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Jap, ik ben het met je eens
Op alle punten zelfs
Gezellig, ik ook.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:41 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Lieve schat, ik vind BB geweldig
Ik heb in mei al een topic achter de schermen geopend over wanneer het forum weer open zou gaanIk hou van jullie allemaal
![]()
![]()
![]()
En ja, ik heb drank op nu
quote:
Huhquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:45 schreef LekkerSimpel het volgende:
"En dat is wat IK..."
"Ja, IK WIL ook..."
"IK WIL OOK NIET OP STRAAT....."
"JA JA DAT HEB IK OOK. Ik kreeg kippuhvel.. (het is kippenvel).."
"Ja ja, dat gevoel heb /had ik ook... lekker he? Had jij dat ook??..."
(goffer de goffer, ze zei net dat zei het ook had, en die tarutt zei dat ze het ook had... En dan nog vragen of die andere het ook had....
Snappen we dat gesprek nog???
ik heb meer drank nodig geloof ikquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:45 schreef LekkerSimpel het volgende:
"En dat is wat IK..."
"Ja, IK WIL ook..."
"IK WIL OOK NIET OP STRAAT....."
"JA JA DAT HEB IK OOK. Ik kreeg kippuhvel.. (het is kippenvel).."
"Ja ja, dat gevoel heb /had ik ook... lekker he? Had jij dat ook??..."
(goffer de goffer, ze zei net dat zei het ook had, en die tarutt zei dat ze het ook had... En dan nog vragen of die andere het ook had....
Snappen we dat gesprek nog???
Tanja was vanavond wel bij de Kickoff, maar ik heb eigenlijk meer een Roel quote die ik ergens kwijt wil.quote:
Het is ook commentaar op de streams, niet op de streamverslagenquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:16 schreef Peter6000 het volgende:
Kan die term COS weg, werkt verwarrend.
[COS]Kwijt-COMMENTAREN OP DE STREAMVERSLAGEN
Volgens mij is daar nog geen apart topic over. Maak er anders maar eentje aanquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:49 schreef Sanne het volgende:
[..]
Tanja was vanavond wel bij de Kickoff, maar ik heb eigenlijk meer een Roel quote die ik ergens kwijt wil.
quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:48 schreef teamlead het volgende:
[..]
ik heb meer drank nodig geloof ik
Waar HEB je het over??
Dit is nog maar het begin.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:51 schreef D.Rose het volgende:
Het is ook commentaar op de streams, niet op de streamverslagen
waarom mog je het in de sc niet hebben over de streams?quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:45 schreef teamlead het volgende:
[..]
lees ff bij: [FB] Lekker begonnen, zowel BB6 als kotsen op mods![]()
in de SC kun je het over alles hebben, zolang het maar geen commentaren op de streams zijn....
quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 12:32 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Wel alcoholstop, maar niet om reden vaneen ban.
compleet betrouwbaarquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:45 schreef LekkerSimpel het volgende:
"En dat is wat IK..."
"Ja, IK WIL ook..."
"IK WIL OOK NIET OP STRAAT....."
"JA JA DAT HEB IK OOK. Ik kreeg kippuhvel.. (het is kippenvel).."
"Ja ja, dat gevoel heb /had ik ook... lekker he? Had jij dat ook??..."
(goffer de goffer, ze zei net dat zei het ook had, en die tarutt zei dat ze het ook had... En dan nog vragen of die andere het ook had....
Snappen we dat gesprek nog???
VLBO!quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:58 schreef PKfotografie het volgende:
uit de SC:
[..]
waarom mog je het in de sc niet hebben over de streams?
je mag het wel hebben over koken over het weer en allemaal andere dingen die niet iets met BB te maken hebben. maar als je het wil hebben over iets wat net op de stream was.
dan word het geedit omdat het niet in de sc hoort maar in een daarvoor bestemd topic ?
soms he snap ik niet dat bepaalde users blauw mogen zijn. ze hebben geen idee waar ze de knopjes voor hebben gekregen.
ik stem voor een forum cursus en een gebruikers cursus voor ze de knopjes krijgen. dit slaat echt nergends op wat hier gebeurd
quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:58 schreef PKfotografie het volgende:
uit de SC:
[..]
waarom mog je het in de sc niet hebben over de streams?
je mag het wel hebben over koken over het weer en allemaal andere dingen die niet iets met BB te maken hebben. maar als je het wil hebben over iets wat net op de stream was.
dan word het geedit omdat het niet in de sc hoort maar in een daarvoor bestemd topic ?
quote:soms he snap ik niet dat bepaalde users blauw mogen zijn. ze hebben geen idee waar ze de knopjes voor hebben gekregen.
ik stem voor een forum cursus en een gebruikers cursus voor ze de knopjes krijgen. dit slaat echt nergends op wat hier gebeurd
Ach, wacht een weekje... dan is het weer bij het oude!quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:58 schreef PKfotografie het volgende:
uit de SC:
[..]
waarom mog je het in de sc niet hebben over de streams?
je mag het wel hebben over koken over het weer en allemaal andere dingen die niet iets met BB te maken hebben. maar als je het wil hebben over iets wat net op de stream was.
dan word het geedit omdat het niet in de sc hoort maar in een daarvoor bestemd topic ?
soms he snap ik niet dat bepaalde users blauw mogen zijn. ze hebben geen idee waar ze de knopjes voor hebben gekregen.
ik stem voor een forum cursus en een gebruikers cursus voor ze de knopjes krijgen. dit slaat echt nergends op wat hier gebeurd
Selectief quoten hè.quote:
Nou, daar heeft ie zich keurig aan gehouden.quote:Maar vanavond trek ik wel een wijntje open trouwens
ik moest stiekum laggen,want je brengt het wel graapig. Maar aan de ewne kant hep je wel gelei.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:58 schreef PKfotografie het volgende:
uit de SC:
[..]
waarom mog je het in de sc niet hebben over de streams?
je mag het wel hebben over koken over het weer en allemaal andere dingen die niet iets met BB te maken hebben. maar als je het wil hebben over iets wat net op de stream was.
dan word het geedit omdat het niet in de sc hoort maar in een daarvoor bestemd topic ?
soms he snap ik niet dat bepaalde users blauw mogen zijn. ze hebben geen idee waar ze de knopjes voor hebben gekregen.
ik stem voor een forum cursus en een gebruikers cursus voor ze de knopjes krijgen. dit slaat echt nergends op wat hier gebeurd
waarom zou ik terug lezen?quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 01:01 schreef teamlead het volgende:
[..]
lees anders ff een pagina of 4 van deze discussie terug...
Als capmanipulatie is toegestaan is selectief quoten ook toegestaanquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 01:03 schreef Gert het volgende:
[..]
Selectief quoten hè.
Daarna kwam:
[..]
Nou, daar heeft ie zich keurig aan gehouden.![]()
omdat je dan niet als spuit 11 nu zou komen miepen hieroverquote:
SC is geen speelplaats... ook daar zal editten zo nu en dan nodig zijnquote:het slaat nergends op de een mod iets edit in de SC
das eigenlijk alles.
nope...quote:(editten in de sc doe je pas als er iets staat wat niet met de fok FAQ overeen komt.)
niet als je wil dat die reactie in een ander topic geplaatst word
Je hept heulemoal geleik, het slaat nergends op.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 01:04 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
waarom zou ik terug lezen?
het slaat nergends op de een mod iets edit in de SC
das eigenlijk alles.
(editten in de sc doe je pas als er iets staat wat niet met de fok FAQ overeen komt.)
niet als je wil dat die reactie in een ander topic geplaatst word
Dat was/is wel de bedoeling, jaquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 01:36 schreef golfer het volgende:
Alweer veel gemist, zie ik.![]()
Maar COS en SC blijven voorlopig dus gescheiden?
Twee slowchattopics.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 01:36 schreef golfer het volgende:
Alweer veel gemist, zie ik.![]()
Maar COS en SC blijven voorlopig dus gescheiden?
Er wordt dus over nagedacht en het is onderhandelbaar?quote:
Alles wordt per geval bekeken geloof ikquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 01:48 schreef golfer het volgende:
[..]
Er wordt dus over nagedacht en het is onderhandelbaar?
quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 01:49 schreef Manu82 het volgende:
Alles wordt per geval bekeken geloof ik![]()
Wat zij zegt.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 02:04 schreef ElizabethR het volgende:
Kan die Annelies effe een veeg uit de pan krijgen van een modje? Ze verziekt de streamverslagen met een hoop offtopic gezever, en ik denk dan telkens dat er een nieuwe update is als ik F5, zit zij weer te neuzelen over niets.
Ik wil gedegen streamverslagen, ik kan zelf niet streamen namelijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |