http://www.nos.nl/nos/art(...)1C6BC3E76D56D62.htmlquote:De Britse politie zegt aanslagen op vliegtuigen te hebben voorkomen. Enkele terroristen waren van plan om in hun handbagage explosieven aan boord te smokkelen op vluchten tussen Groot- Brittannië en de VS.
Volgens Britse media zijn er in Londen verdachten opgepakt. Het ministerie van Transport heeft besloten om handbagage voorlopig te verbieden op alle vluchten vanaf Britse vliegvelden.
Daardoor wordt er vandaag een chaos op de luchthavens verwacht. Veel passagiers horen pas op het laatste moment dat ze alleen het hoognodige mee mogen nemen aan boord. De rest moet in de koffer.
Gevaarlijk zinnetje, diezelfde gelovers kunnen ook claimen dat dit natuurlijk verzonnen is om het volk nog banger te maken.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:05 schreef haaahaha het volgende:
[..]
Zo zie je maar weer, het voorkomen van aanslagen vindt itt wat sommige complottheorie-gelovers denken wel degelijk plaats.
Dit geloven we toch hopelijk niet. Gewoon beetje burgers bangmaken.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:13 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Gevaarlijk zinnetje, diezelfde gelovers kunnen ook claimen dat dit natuurlijk verzonnen is om het volk nog banger te maken.
Heb ik iets gemist? Wat is er met de koninklijke afsluiters ?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:27 schreef the_disheaver het volgende:
uhh, jep. Mooie afleiding voor dat afsluiterschandaal in het koningshuis...
Onzin, dat is over, er is niets belangrijks gelekt en de schuldige zijn opgepakt.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:27 schreef the_disheaver het volgende:
uhh, jep. Mooie afleiding voor dat afsluiterschandaal in het koningshuis...
En als ze niet ingegrepen hadden was t ook weer niet goed he, tis allemaal zo makkelijk vanuit de bureaustoelquote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:28 schreef Basp1 het volgende:
Ach ja en dan horen we over 2 weken weer in de marge van het nieuws een verhaal dat men eingelijk toch niet goede infomatie had en de verdachten weer onverichterzake terug gestuurd zijn.
Maar ze hebben de burgers wel weer een beetje meer paranoide gemaakt.
Ik niet, maar kijk eens in [TRU], daar denken mensen dat op 9/11 hele vliegtuigen inclusief inhoud verdwenen zijn en er raketten in het WTC zijn gevlogen, terwijl unmanned vehicles opnames maakten voor de elite...quote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:23 schreef dfens het volgende:
[..]
Dit geloven we toch hopelijk niet. Gewoon beetje burgers bangmaken.![]()
Graag een wienermelange met een klontje suiker dan.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:31 schreef Flawless2006 het volgende:
[..]
En als ze niet ingegrepen hadden was t ook weer niet goed he, tis allemaal zo makkelijk vanuit de bureaustoel![]()
ik zou met de trein gaanquote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:41 schreef Cart_man het volgende:
Vertrek morgen naar London, gezellig...
Nee? Ik vind het bericht anders uitermate vaag 'Er zijn in Londen verdachten opgepakt'. Oh ja? Hoeveel? Waarmnee? Wie waren het? Wat waren ze van plan?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:58 schreef _The_General_ het volgende:
Kunnen de Truth liefhebbers daar gaan posten. Er is geen enkele rede om aan te nemen dat dit in scene is gezet!
Zo langzamerhand begin ik te twijfelen of jij wel op zoek bent naar de waarheid en of jij dit wel op een objectieve manier doet, ik heb meer het idee dat jij zaken wilt zien die passen in je eigen straatje. Je negeert stelselmatig conspiracy-theoriën, ze zullen niet altijd kloppen, maar er zullen ongetwijfeld een aantal zaken in het minste geval in ieder geval discutabel zijn.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:58 schreef _The_General_ het volgende:
Kunnen de Truth liefhebbers daar gaan posten. Er is geen enkele rede om aan te nemen dat dit in scene is gezet!
quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:00 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee? Ik vind het bericht anders uitermate vaag 'Er zijn in Londen verdachten opgepakt'. Oh ja? Hoeveel? Waarmnee? Wie waren het? Wat waren ze van plan?
bron: http://nu.nlquote:Politie verijdelt plan om vliegtuigen op te blazen
Uitgegeven: 10 augustus 2006 07:30
Laatst gewijzigd: 10 augustus 2006 10:20
LONDEN - De Britse politie heeft een plan verijdeld om 'talrijke' vliegtuigen tijdens de vlucht op te blazen. Daardoor zou 'een aanzienlijk aantal levens zijn vernietigd'. Dat heeft de Britse minister van Binnenlandse Zaken, John Reid, donderdagochtend gezegd.
Bekijk video: Modem/ Breedband
De Britse luchthavenexploitant BAA heeft gevraagd om alle vluchten naar de Londense luchthaven Heathrow te schrappen. Dat heeft de Britse nationale luchtvaardienst woensdag meegedeeld.
Terroristen zouden van plan zijn geweest tijdens vluchten naar de Verenigde Staten explosieven in hun handbagage tot ontploffing te brengen. Volgens de politie zouden zij bij hun aanslagen vrijwel zeker vloeibare chemicaliën hebben willen gebruiken.
In de nacht van woensdag op donderdag pakte de politie achttien personen op in Londen en omgeving. De aanhoudingen werden verricht na een grootscheepse antiterrorisme-operatie die een aantal maanden heeft geduurd, zei een woordvoerder van Scotland Yard tegen de BBC.
Alarmfase
In het hele land geldt nu de hoogste alarmfase. Dat betekent dat er rekening moet worden gehouden met een op handen zijnde aanslag en dat de bedreiging van Groot-Brittannië een uitzonderlijk hoog niveau heeft bereikt. De veiligheidsmaatregelen op alle Britse vliegvelden zijn aangescherpt. Daardoor worden vertragingen verwacht, waarvan tienduizenden passagiers de dupe zullen worden.
Volgens de door het ministerie van Transport bekendgemaakt noodmaatregelen moeten alle passagiers met de hand worden gefouilleerd en hun schoenen en de dingen die zij bij zich hebben moeten worden doorgelicht, net als wandelwagentjes.
Handbagage
Voorlopig mogen passagiers geen handbagage meenemen op vluchten vanuit Groot-Brittannië. Alleen echt noodzakelijke dingen zoals paspoorten, kleine portefeuilles, medicijnen die op recept zijn verstrekt, noodzakelijke medische hulpmiddelen, babyvoeding, maandverband en tampons mogen mee aan boord in een doorzichtig plastic tasje.
Dat wordt voor het aan boord gaan voor de tweede keer gecontroleerd. "Wij hopen dat deze maatregelen maar gedurende een beperkte periode nodig zullen zijn", aldus een verklaring van het Britse ministerie van Transport.
Inchecken
Een verslaggever van de BBC die donderdagochtend net op reis ging, vertelde dat hij bijna alle spullen die hij in zijn handbagage wilde meenemen moest inchecken als vrachtruimbagage. "Alles moest worden ingecheckt, met inbegrip van mobiele telefoons, iPods, portefeuilles en zelfs brillenkokers."
Ah nee dan mogen we niet meer met kritische kanttekeningen komen.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:01 schreef _The_General_ het volgende:
Dan heb je alleen de beperkte bron uit de OP gelezen. Er zijn berichten in omloop met meer nieuws en GB komt nog met nieuwe verklaringen vandaag.
O sorry hoor.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:11 schreef miss_schaapje het volgende:
[..]
lol die had ik al geplaatst van nu.nl lees eerst de andere post voor je post
Jij bent zeker zo'n logicusquote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:28 schreef CeeJee het volgende:
Gelukte aanslagen maken burgers nog veel banger toch ?
Waarom je kop in het zand steken? Ze maken de burgers niet bang, ze lichten ze voor over bestaande dreigingen. Je moest de mensen eens horen als de aanslagen gelukt zouden zijn.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:15 schreef ondersoeker het volgende:
![]()
Ik wordt zo moe van dit soort nieuws. Hou het lekker binnen en maakt je burgers niet bang. Laat me lekker van het goede leven genieten.
Ga je ook naar Feyenoord?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:41 schreef Cart_man het volgende:
Vertrek morgen naar London, gezellig...
quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:19 schreef Bayswater het volgende:
Heel toevallig dat dit precies plaatsvindt vlak voor een offensief van ISrael waar de wereld verdeeld over denkt. De westerse propagandamachine draait weer op volle toeren door angst te zaaien
Ignorance is bliss?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:15 schreef ondersoeker het volgende:
![]()
Ik wordt zo moe van dit soort nieuws. Hou het lekker binnen en maakt je burgers niet bang. Laat me lekker van het goede leven genieten.
Wanneer is iets een springstof. Zoals we ondertussen allemaal al weten is een springstof redelijk makkelijk te produceren door de juiste huis tuin en keuken middellen bij elkaar te gooien.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:14 schreef _The_General_ het volgende:
Basp1, ik zie echt niet in wat dat er mee te maken heeft. Springstoffen in een woonwijk, levensgevaarlijk en dus is er direct actie nodig.
Natuurlijk plaatst de krant een kleiner bericht als het nieuws daarna niet meer interessant is. Zo werkt de media nu eenmaal. Interessant nieuws groot, minder nieuws of niet meer interesssante follow-ups kleiner.
Ach als generaal moet jij toch weten dat achter elke oorlog een vuil spelletje schuilt. GB die een wapenstilstand wilquote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:20 schreef _The_General_ het volgende:
[..]Wat moet het toch zwaar zijn om in een angstige wereld zoals die van jullie te leven. GB wilt op dit moment een staak het vuren en een vredesmacht in Libanon. Ze willen niets voor Israel verhullen.
Ok, Ik zal ook eens even gaan voorlichten over bestaande dreigingen.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:17 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Waarom je kop in het zand steken? Ze maken de burgers niet bang, ze lichten ze voor over bestaande dreigingen. Je moest de mensen eens horen als de aanslagen gelukt zouden zijn.
In GB is er grote voedingsbodem voor Moslimextremisme de laatste jaren, vooral sinds de keuze van de regering om de VS oorlogen te steunen.
Mmmmm....quote:About to occur; impending
Ok, advocaat van de duivel speel ik even, wie zegt dat er echt terroristen zijn opgepakt dan? Is gewoon weer bang maken van het volk om zo meer geld te krijgen voor de geheime diensten of weer een oorlog te beginnenquote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:05 schreef haaahaha het volgende:
[..]
http://www.nos.nl/nos/art(...)1C6BC3E76D56D62.html
Zo zie je maar weer, het voorkomen van aanslagen vindt itt wat sommige complottheorie-gelovers denken wel degelijk plaats.
om 1300? ok ff checken danquote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:10 schreef Bolter het volgende:
Om 13.00 is er een persconferentie hé? Ben benieuwd of er nog wat extra feiten aan het licht komen.
Alsjeblieft een apart topic, laten we het hier over de feiten hebben en over hoe&wat. Niet al dat conspiracy-gedoe, die mensen mogen zich op de FP melden.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:12 schreef _The_General_ het volgende:
Kunnen sommige mensen me eens uitleggen waar dat wantrouwen tegen de westerse regeringen vandaag komt? En het idee dat westerse regeringen bewust zelf aanslagen zouden plegen of in scene zetten om hun "macht" te vergroten.
Of is dat meer iets voor een appart topic? Sp3c?
Je moet gewoon elke regering wantrouwen als het gaat om veiligheid, defensie, buitenlandse politiek en dat soort zaken. Het verleden heeft vaak genoeg uitgewezen hoe het volk gemanipuleerd wordt. En GB is daar bijzonder goed in. Remember de Falklandoorlog, waardoor (ondanks oorlogsmisdaden) Thatcher herkozen werd? Ik zeg daarmee niet dat dit incident in scene gezet is. In tegendeel. De terroristen hadden een goede reden om nu iets van zich laten horen. De timing zou geklopt hebben. De vraag is wel of het zo groot uitgemeten moet worden, omdat ik denk dat ze het hier dagen over gaan hebben, en welk nieuws zou het kunnen verdringen? Altijd sceptisch blijven.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:12 schreef _The_General_ het volgende:
Kunnen sommige mensen me eens uitleggen waar dat wantrouwen tegen de westerse regeringen vandaag komt? En het idee dat westerse regeringen bewust zelf aanslagen zouden plegen of in scene zetten om hun "macht" te vergroten.
Of is dat meer iets voor een appart topic? Sp3c?
Jij gelooft een rapport van de CIA?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:39 schreef Bayswater het volgende:
Je vergeet dat we voor de helft onder water komen te staan vanwege de stijging van de zeespiegel, ondersoeker.
Natuurlijk ben ik sceptisch tegenover de media en regeringen. Maar ik vind het een stap verder gaan om te denken dat regeringen er een geheime agenda op na houden om ons bang te maken voor moslims, een derde wereldoorlog te ontketenen en een wereldheerschappij na te streven.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:21 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Je moet gewoon elke regering wantrouwen als het gaat om veiligheid, defensie, buitenlandse politiek en dat soort zaken. ? Altijd sceptisch blijven.
Regeringen hebben vaak iets te verbergen. Kleine dingen maar soms ook misdaden. Vergeet niet dat verkiezingen ook altijd invloed hebben. In GB is nu ook een machtsstrijd gaande. In dit geval geloof ik geen enkel complot denk alleen dat sommige mensen handig gebruik gaan maken van de aandacht rond deze zaak.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:24 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Natuurlijk ben ik sceptisch tegenover de media en regeringen. Maar ik vind het een stap verder gaan om te denken dat regeringen er een geheime agenda op na houden om ons bang te maken voor moslims, een derde wereldoorlog te ontketenen en een wereldheerschappij na te streven.
Ik snap niet waarom mensen altijd moeten doorslaan in hun wantrouwen, vele slaan zelfs door tot op een punt dat naar mijn mening gevaarlijk is voor hun dagelijks functioneren.
Ja, man de miljardair Osama bin Laden was jaloers op het westen toen hij de aanslagen van 11/9 plandequote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:23 schreef faberic het volgende:
Goede zaak dat de westerse wereld die mislukte zandmoslims de baas kan zijn op deze manier. Ik weet nog wel hoe kwaad ik was op 11 september. Een schande hoe je je zo tegen de westerse wereld kan keren, puur uit jaloezie natuurlijk.
Dan ga je toch! Naar één van die islamitische landen, waar je lekker vrij kunt leven!quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:19 schreef Bayswater het volgende:
Heel toevallig dat dit precies plaatsvindt vlak voor een offensief van Israel waar de wereld verdeeld over denkt. De westerse propagandamachine draait weer op volle toeren door angst te zaaien
In Libanon was het goed toefen de laatste jarenquote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:31 schreef more het volgende:
[..]
Dan ga je toch! Naar één van die islamitische landen, waar je lekker vrij kunt leven!![]()
Je hebt ook andere jaloezie, bijvoorbeeld dat het Westen bepaald wat er gebeurd in de Wereld.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:30 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Ja, man de miljardair Osama bin Laden was jaloers op het westen toen hij de aanslagen van 11/9 plandeMan ga je eens verdiepen in het waarom van Al Qaida en Osama bin Laden, dan mag je misschien met de grote jongens hier meepraten
![]()
Laat die regeringen dan eens echt alle feiten netjes op een rij zetten. Het probleem dat alles altijd maar gesimplificeerd moet worden voor het volk, standpunten worden zwart wit gemaakt.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:24 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Natuurlijk ben ik sceptisch tegenover de media en regeringen. Maar ik vind het een stap verder gaan om te denken dat regeringen er een geheime agenda op na houden om ons bang te maken voor moslims, een derde wereldoorlog te ontketenen en een wereldheerschappij na te streven.
Ik snap niet waarom mensen altijd moeten doorslaan in hun wantrouwen, vele slaan zelfs door tot op een punt dat naar mijn mening gevaarlijk is voor hun dagelijks functioneren.
Ja. Hij kon het niet verkroppen eerst speelbal van de Russen en toen van de Amerikanen te zijn, en daarna te zien hoe de Amerikanen het regime in Saoedie-Arabie onder controle hadden. Dit terwijl Saoedie-Arabie het land van Mohammed is, die de rest van de wereld onder controle zou moeten hebben, in plaats van andersom.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:30 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Ja, man de miljardair Osama bin Laden was jaloers op het westen toen hij de aanslagen van 11/9 plande![]()
precies preciesquote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:36 schreef venomsnake het volgende:
eigenlijk is de aanslag al gelukt zonder dat hij is uitgevoerd.
Ze hebben namelijk weer angst gezaaid en een berg media aandacht gekregen..
Ja zo fijn dat we met 6 miljard mensen op 1 geglobaliseerde wereld leven, maar onze westerse levenstijl/ denkwijzes/kapitalisme wel door 600 miljoen mensen aan de overige 5.4 miljard willen opdringen.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:34 schreef more het volgende:
[..]
Je hebt ook andere jaloezie, bijvoorbeeld dat het Westen bepaald wat er gebeurd in de Wereld.
huh .. dus als je land bezet is en je wil die bezetters weg hebben dan is dat jaloezie ?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:34 schreef more het volgende:
[..]
Je hebt ook andere jaloezie, bijvoorbeeld dat het Westen bepaald wat er gebeurd in de Wereld.
Bij Osama bin Laden ging het niet per se daarom in het begin. Het ging hem om de Amerikaanse aanwezigheid in zijn moederland (je zou het jaloezie kunnen noemen dat het Saudische koningshuis Amerika koos om Saudi Arabie tegen Saddam te beschermen en Bin Laden met zijn priveleger) en pas later, na 11/9 hij de hele westerse wereld de oorlog verklaarde om een soort van tweedeling te creeren tussen oost en west. Hij had geluk dat Bush net zo simpel dacht over de verhoudingen in de wereld zodat er ook echt een tweestrijd lijkt te zijn gekomen.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:34 schreef more het volgende:
[..]
Je hebt ook andere jaloezie, bijvoorbeeld dat het Westen bepaald wat er gebeurd in de Wereld.
wat heerlijk simplistisch, dit hokjesdenken .. maar tja, het bespaart je iig de moeite om zelf ergens over na te denken ..quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:32 schreef speknek het volgende:
Conspiracytheoristen zijn dezelfde slag mensen als evolutiebashers, mensen die de relativiteitstheorie aanvallen, geloofsfundamentalisten en holocaustontkenners. Mensen met weinig feitelijke kennis, een hang naar romantische, bovennatuurlijke invullingen van het gebrek aan kennis, en tegelijkertijd faalangst dat je ergens echt in verdiepen je beeldvorming aan diggelen brengt.
En ziehier iemand die perfect gebrainwashed is door de westerse propaganda.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:23 schreef faberic het volgende:
Complottheoriedenkers moeten niet zo genoemd worden. Ze denken namelijk helemaal niet na. Complottheorieimbecielen zou beter zijn.
Goede zaak dat de westerse wereld die mislukte zandmoslims de baas kan zijn op deze manier. Ik weet nog wel hoe kwaad ik was op 11 september. Een schande hoe je je zo tegen de westerse wereld kan keren, puur uit jaloezie natuurlijk.
Wat mij betreft mogen ze op de pijnbank zonder een proces. Van deze mensen moeten ze alle "rechten van de mens" afnemen.
Soms zijn dingen heel simpel. Maar ik snap het wel hoor, als je nooit echt over moeilijke dingen het hoofd hebt hoeven breken, zou ik ook achter de simpelste dingen hele moeilijke complotten gaan bedenken.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:44 schreef moussie het volgende:
wat heerlijk simplistisch, dit hokjesdenken .. maar tja, het bespaart je iig de moeite om zelf ergens over na te denken ..
Behalve de aanslagen die ze zelf uitvoeren.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:05 schreef haaahaha het volgende:
[..]
http://www.nos.nl/nos/art(...)1C6BC3E76D56D62.html
Zo zie je maar weer, het voorkomen van aanslagen vindt itt wat sommige complottheorie-gelovers denken wel degelijk plaats.
Als er een ding is wat op valt aan conspiristen is dat ze nou juist niet voor zichzelf denken, enkele uitzonderingen daargelaten.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:44 schreef moussie het volgende:
[..]
wat heerlijk simplistisch, dit hokjesdenken .. maar tja, het bespaart je iig de moeite om zelf ergens over na te denken ..
Maar er is toch niet zoveel mis met het niet voor zoete koek aannemen van alles dat een regering zegt?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:57 schreef klez het volgende:
Behoorlijk moe word je van dat geneuzel over regeringen die angst proberen aan te jagen. Wie is er hier nou paranoide, wie probeert er hier nou angst aan te jagen denk ik dan. Geloof me, als je in een stad als Londen woont is er niets paranoide aan om je heen te kijken in de metro en willen dat de politie verdachten oppakt.
Dat gezever over angst aanjagen... Als je vorig jaar in een londense dubbeldekbus zat had je je daar vast heel druk over gemaakt....not.
Dat mag gerust. Maar in een tijd waar onschuldige medeburgers opgeblazen worden door religieuze fanaten, terwijl we religieus fanatisme nou net grotendeels naar de periferie van de samenleving hadden verbannen voor de grote intocht uit de woestijn- en stammenculturen op gang kwam, meteen weer dit soort reacties te plaatsen begint bij mij een beetje een vreemde smaak achter te laten. Dat begint voor mij inmiddels meer op propaganda te lijken dan een melding van de londense politie dat ze aanslagen verijdeld heeft.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:01 schreef kareltje_de_grote het volgende:
[..]
Maar er is toch niet zoveel mis met het niet voor zoete koek aannemen van alles dat een regering zegt?
Waarom niet je twijfels ergens bij zetten?
Bee, ie, en gee oo,quote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:13 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Gevaarlijk zinnetje, diezelfde gelovers kunnen ook claimen dat dit natuurlijk verzonnen is om het volk nog banger te maken.
jup, zeker.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:08 schreef klez het volgende:
[..]
Dat mag gerust. Maar in een tijd waar onschuldige medeburgers opgeblazen worden door religieuze fanaten, terwijl we religieus fanatisme nou net grotendeels naar de periferie van de samenleving hadden verbannen voor de grote intocht uit de woestijn- en stammenculturen op gang kwam, meteen weer dit soort reacties te plaatsen begint bij mij een beetje een vreemde smaak achter te laten. Dat begint voor mij inmiddels meer op propaganda te lijken dan een melding van de londense politie dat ze aanslagen verijdeld heeft.
Nouja die vent met bomschoenen kwam er ook gewoon doorheen, en dat was een half jaar na 9/11. En ik merk zelf wel dat ze de laatste tijd weer een stuk relaxter zijn bij de douane.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:17 schreef Razz_Gul het volgende:
je moet wel een grafzerk van een terrorist zijn om nog te denken dat je via baggage een vliegtuig kunt opblazen, of ze moeten doorhebben dat de douane in slaap is gesukkeld ofzo. Volgens mij is controle op baggage erg streng en grondig geworden sinds 9/11 dus hoe in the hell denken ze eentje door de scanners te laten glippen ?? tenzij ze een hakbar bij de security hebben die hun baggage wél doorlaat... of ze moeten dusdanige explovien hebben ontwikkeld die niet zichtbaar zijn onder x-ray ... maar zo slim acht ik ze niet.
Lijkt mij eerder dat een stel amateuristische hakbars over de MSN hebben geroepen 'hey laten we nog es proberen een vliegtuig op te blazen!' ... en ja hoor je hebt een terror alert.
De bezetter heeft het in dit geval beter voor met de bevolking, dan de manier van besturen (dictatuur) die al qaeda nastreeft, namelijk een totale islamitsche dictatuur waar geen plaats is voor andersdenkenden.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:39 schreef moussie het volgende:
[..]
huh .. dus als je land bezet is en je wil die bezetters weg hebben dan is dat jaloezie ?
Juist wel, de controles zijn nu zo streng dat de kans veel kleiner is dat er iets gebeurt.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:16 schreef 2Mini het volgende:
Niet echt rustgevend als je morgen gaat vliegen..
Dus je als je ergens niet blij mee ben ben je meteen jaloers?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:35 schreef speknek het volgende:
[..]
Ja. Hij kon het niet verkroppen eerst speelbal van de Russen en toen van de Amerikanen te zijn, en daarna te zien hoe de Amerikanen het regime in Saoedie-Arabie onder controle hadden. Dit terwijl Saoedie-Arabie het land van Mohammed is, die de rest van de wereld onder controle zou moeten hebben, in plaats van andersom.
quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:56 schreef NorthernStar het volgende:
*Terror Alert Raised to RED*
**Severe Risk of imminent Attack**
[afbeelding]
goeie metafoorquote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:27 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dus je als je ergens niet blij mee ben ben je meteen jaloers?
Ik ben niet blij met de vleeswaren bij de Albert Heijn, ben ik dus meteen jaloers op de dame achter de kassa?²
Daar heb je helemaal gelijk in, en grappig genoeg heb ik soms ook liever de dhimmi's die met open armen op een bom staan te wachten, dan de mensen die blind een dictatuur inhollen.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:17 schreef kareltje_de_grote het volgende:
jup, zeker.
Maar daarnaast heb je ook de groep die roept: "hahh, zie je wel weer die vieze zandvlooien, afpakken die mensenrechten bij hen."
Dan vraag ik me af hoeveel beter als die "zandvlooien" je dan bent, heb je je dan niet evenals die "zandvlooien" laten beinvloeden door derden en een ongefundeerde en ongenuanceerde mening ontwikkeld?
Alleen met angst schiet je als regering niet zoveel op, daar lijdt alleen de economie onder. Er moet iets misgaan, en de veiligheidsdiensten roepen dat ze onmachtig zijn, wil je dictatoriale wetten erdoor gaan. Het blijkt nu dat de groep al lang in de gaten werd gehouden door Scotland Yard, dan is er dus geen enkele reden om nieuwe wetten in te voeren.quote:Update 13.21 uur
Volgens de Britse politie was het de bedoeling van de terroristen om gebruik te maken van vloeibare chemicaliën. Met de arrestatie van de terreurverdachten zijn ''talrijke'' vliegtuigexplosies voorkomen, zo menen de Britten.
In totaal zijn nu 21 verdachten opgepakt. Volgens de NOS gaat het om jonge Britse moslimmannen van Aziatische afkomst. Ze werden al maanden in de gaten gehouden door Scotland Yard. Volgens de Singaporese terreurdeskundige Rohan Gunaratna draagt het plan alle kenmerken van een aanslag door de terreurbeweging al-Qaeda. ''De enige groepering die de bedoeling en de mogelijkheden heeft om gelijktijdige aanslagen van deze grootte te coördineren, is al-Qaeda.''
Ik denk in Canada ook niet meerquote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:32 schreef Basp1 het volgende:
En als we dan toch van de controles af willen zou ik graag willen voorstellen dat iedereen alleen nog maar naakt mag gaan vliegen. Dan vliegt er niemand meer in het puriteinse amerika.![]()
Je vindt jezelf niet onverdiend achtergesteld doordat ze vleeswaren bij de Albert Heijn hebben.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:27 schreef BansheeBoy het volgende:
Dus je als je ergens niet blij mee ben ben je meteen jaloers?
Ik ben niet blij met de vleeswaren bij de Albert Heijn, ben ik dus meteen jaloers op de dame achter de kassa?²
Ik zou de boot in Hoek van Holland maar nemen, als ik jou was.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:41 schreef Cart_man het volgende:
Vertrek morgen naar London, gezellig...
De moslim wereld loopt over van de jaloezie. Na 1200 jaar zijn de islamitische landen het slaafje van de westerse landen en zijn ze op alle punten inferieur aan de rest van de landen (inclusief Azie), en kunnen ze een piepklein vlekje op de kaart waar wat joden wonen niet eens de baas. Gepwned en keer op keer vernederd door een handjevol joden zeg maar.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:27 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dus je als je ergens niet blij mee ben ben je meteen jaloers?
Ik ben niet blij met de vleeswaren bij de Albert Heijn, ben ik dus meteen jaloers op de dame achter de kassa?²
Hm ja, het is al jaren vrede daar natuurlijk. En westerse regeringen hebben daar ook niet huisgehouden of zo... er zit zelfs niet een burgeroorlog aan te komen in Irakquote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:35 schreef oheng het volgende:
Dus ja, het probleem is jaloezie en onmacht om ook maar het geringste voor elkaar te krijgen.
Dit ging over de drijfveren van de miljonair en Saoudi Osama Bin Laden toch?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:42 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Hm ja, het is al jaren vrede daar natuurlijk. En westerse regeringen hebben daar ook niet huisgehouden of zo... er zit zelfs niet een burgeroorlog aan te komen in Irak. Zijn ze ook allemaal zelf schuld. En Afghanistan, snap niet hoe dat land niet behoort tot de rijkste van het oosten. Al jaren vrede daar, zeg ik je? Wat? De Russen? De Amerikanen? Die waren daar maar op patrouille hoor... Nee, Iran onder de Sjah, toen ging het goed. Okee het volk wilde hem eigenlijk niet, maar hij kreeg het wel voor elkaar. Jammer dat toen die baardaap is gekomen, die het volk heeft opgehitst. Maar ja, is maar een minuscuul detail in de recente geschiedenis. Heeft ook helemaal geen invloed gehad op de Sjiitische wereld of zo....
![]()
Mijn verhaal is net zo absurd als jouw post. Deze zaak kun je alleen van twee kanten bekijken, jongen en als je dat nog steeds niet door hebt, dan heb je een serieus verwrongen wereldbeeld.
Was enkel een reactie op de offtopicreactie van Oheng.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:46 schreef speknek het volgende:
[..]
Dit ging over de drijfveren van de miljonair en Saoudi Osama Bin Laden toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |